هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

صفحه‌ی اصلی انجمن‌ها


صفحه اصلی انجمن ها » همه پیام ها (اسکورپیوس.مالفوی.)پاسخ به: آواتار ويزارد
پیام زده شده در: دیروز ۱۸:۴۱:۴۶
#1
اسکورپیوس در حال تمیز کردن مغازه خود بود. کار هرروز این بود که مغازه اش را نظافت کند. او می توانست شاگردی برای خود استخدام کند که این کار ها را برایش انجام بدهد اما به به دلیل کمبود منابع مالی و خصلت اسکورپیوس در خساست اسکورپیوس فعلا این کار را انجام نداده بود.

- آخ چقدر خسته شدم.

در همین حال صدای زنگ مغازه به صدا در آمد و شخصی وارد شد. با معلوم شدن ظاهرش اسکورپیوس او را شناخت. او یوریکا هاندا دختر اسلایترینی بود و اسکورپیوس او را از تالار گروهش به خوبی شناخته بود.

یوریکا به باجه مغازه نزدیک شد و در کمترین زمان فرم درخواست آواتار را پر کرد و بعد از پرداختن بهای آن مغازه را ترک کرد تا اسکورپیوس او را خبر کند.

***


آواتار یوریکا: اولی - دومی


دلت آواتار میخواد؟ یه سر به این پست بزن و آواتار خودت رو سفارش بده.


پاسخ به: ستاد انتخاباتی اسکورپیوس مالفوی
پیام زده شده در: ۱۲:۵۶:۰۷ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳
#2
درود بر وزیر سابق قدیمی گوی.

نقل قول:
دوّم آن که آمدیم پرسش نماییم که آیا این سخن صدق می باشد که در دولت آتی جنابتان همواره تملک شخصی وجود نداشته و همه چیز را متعلق به خویش دانسته و جامعه جادویی هر از چندی موظف به پرداخت مالیت و عوارض متصرفات خویش بر جنابتان می باشند؟


شما جواب بدین آقای لادیسلاو. کی خبر ها رو از ستاد واسه شما میاره؟ چطور خبر دار شدین؟ البته من این حرف رو تایید یا رد نمیکنم. بعد وزیر شدن مردم خودشون متوجه نتایج رای دادن به من میشن و احتمالا گریه خوشحالی یا اعتراض خوشحالی خواهند کرد.

نقل قول:
سوّم آن که جنابتان میآواتارینید، می معجونیید و می آزکابانیدید و خواهید وزیریید و جوانی می باشید بسیار مشغول و شایعاتی پیرامون جنابتان می باشد که قصد دارید کلیه مشاغل جادویی را از آن خویش کرده، بار مسئولیت آنان بر دیگران نهاده و حقوق جمله آنان را در جیب گذارید و پشیزی بر سایرین در این میان مماسد، چنین است؟


بله آقای لادیسلاو تایید میکنم. فکر میکنید قراره همینطوری خالی خالی وزیر بشم؟ آیا نباید به خود در دوران وزارت سرویس بدهم؟ حق من نیست؟ آخه وزرات خانه همش برای ماست واس ماست.

نقل قول:
آیا این صحیح می‌باشد که معجونات تاریخ مصرف گذشته را دور نیانداخته و آنان را به خورد ساحرون و ساحرات خواهید داد و اسرار ایشان بر عام و خاص عیان خواهید بنمود؟


مجبورم این صحبت رو رد کنم اگه تایید کنم مغازه ام به علت مشکل بهداشت تعطیل میشه.

نقل قول:
آیا صحیح است که جنابتان قصد آتش افکنی در میان احزاب و گروهان جادوکده را داشته و ایشان را به جان یکدیگر انداخته و در همان هنگام که بر اریکه قدرت تکیه زده‌اید نزاع ایشان تماشای بنموده و خنده مستانه خواهید بنمود؟


بله صدرصد اختلاف بینداز. پفیلا و نوشابه بیاور تماشا کن.

در آخر هم احتمالا بعد دولت ما به دولت با آه و فغان نگاه نمی کنند با جیغ و گریه نگاه میکنند.


دلت آواتار میخواد؟ یه سر به این پست بزن و آواتار خودت رو سفارش بده.


پاسخ به: بيلبورد وزارت خانه
پیام زده شده در: ۲۳:۵۱:۱۴ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
#3
دولت چوبدستی و تفنگ! در انتخابات به ما رای بدهید
.
تصویر کوچک شده


دلت آواتار میخواد؟ یه سر به این پست بزن و آواتار خودت رو سفارش بده.


پاسخ به: قرعه های اسرار آمیز
پیام زده شده در: ۱۹:۱۴:۲۵ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
#4
سلام بر ایزابل معجون خوار!

قرعه اسرار آمیز ایزابل مک دوگال:

تصویر کوچک شدهدلت آواتار میخواد؟ یه سر به این پست بزن و آواتار خودت رو سفارش بده.


پاسخ به: ستاد انتخاباتی اسکورپیوس مالفوی
پیام زده شده در: ۱۸:۵۹:۲۳ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
#5
نقل قول:
از پشت صحنه اشاره می‌کنن مدیرا برنامه‌های بزرگی برای سرزمین جادوگران دارن که ممکنه شورش اعضا رو به دنبال داشته باشه. واکنش شما در این صورت چه خواهد؟ آیا مدیریت زوپس می‌تونه اطمینان داشته باشه که شما بعنوان وزیر پشتشون خواهید بود و ارتشتون رو برای سرکوب مخالفان به کار بگیرین؟ یا خودتون هم به مردم ملحق شده و از ارتشون علیه مدیران و برای براندازی مدیران استفاده خواهید کرد؟


سوالتون بوی منافع سیاسی میده خانم گابریل.
من به عنوان وزیر اطلاعات سابق میگم که این ملت جادویی توانایی شورش در مقابل بیت زوپس رو نداره و میلی هم به این کار ندارعه ولی تا دلتون بخواد تنش میخاره واسه فتح وزارتخانه.

در مسئله پشتیبانی هم ما هر جا پول بیشتری باشه پشتیبانی بیشتری انجام میدیم. وزارتخانه خرج داره خانم ارتش درآمد نیاز داره.


دلت آواتار میخواد؟ یه سر به این پست بزن و آواتار خودت رو سفارش بده.


پاسخ به: قرعه های اسرار آمیز هکتور
پیام زده شده در: ۱۸:۴۵:۲۰ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
#6
نقل قول:

نیکلاس فلامل نوشته:
سلام یدونه به من بدین لطفا اگه رایگانه.
میشه چهار پنج تا رو با هم بدین؟

نیکلاس مگه اومدین فروشگاه کیلویی؟ مغازه کناری مون هست.

سه تا قرعه واسه سفارش دادن هست که میتونید درخواست بدید. یک امتیازی - سه امتیازی - پنج امتیازی -

بین اینا هر چی بالاتر سفارش بدین سطح ماموریت سخت تره. حالا شما اگه میخوایند پنج امتیازی سفارش بدین.


دلت آواتار میخواد؟ یه سر به این پست بزن و آواتار خودت رو سفارش بده.


پاسخ به: قرعه های اسرار آمیز هکتور
پیام زده شده در: ۰:۴۸:۰۰ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳
#7
سلام بر لادیسلاو سخنور!

قرعه اسرارآمیز لاديسلاو زاموژسلی :

تصویر کوچک شدهویرایش شده توسط اسکورپیوس مالفوی در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۳۱ ۰:۵۳:۳۱

دلت آواتار میخواد؟ یه سر به این پست بزن و آواتار خودت رو سفارش بده.


پاسخ به: ستاد انتخاباتی اسکورپیوس مالفوی
پیام زده شده در: ۲۱:۴۰:۱۹ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
#8
سلامی بر رای دهندگان و جادوگرانی که قراره پر شوق در انتخابات شرکت کنند. دوستان گفتم به هر کدومتون که تشریف بیارین ستاد انتخاباتی بنده یه تسترال پلو با نوشابه و ماست هدیه بدن که بزنید در بدن که سرو بانو مروپ هم نیست و نگرانی خاصی هم نداره.

همانطور که از پر کردن فرم انتخاباتی ما معلوم بود ما خواستار یه دولت نظامی مسلح با قدرت سرکوب هر شورش احتمالی رو در آینده داریم. حالا شاید بپرسین چطوری؟ من میگم ممنون شما چطوری. از اقدامات ما ایجاد نیرو های مسلح جادوگران هستش که با معرفی خودتون در آینده میتونید عضو اون و در راه اهداف والا وزارتخانه شمشیر بزنید.

همچنین قراره برای ایجاد وحشت و شلوغ شدن آزکابان یتیمچه فرت فرت زندانی سیاسی بگیریم و جرم های سنگین بدیم. برای زندانیان بدبخت اردو آموزشی به لندن و هاگذمید بزنیم که برن به گردش و تفریح و هیجانات خودشون در قالب سریال فرار از زندان داخل وزرات آینده ما خراب نکنن.

همچین در قالب یه برنامه بزرگ جنگ داخلی ای رو شروع می کنیم در قالب اون مخالفان خودمون رو تبدیل به سوسیس می کنیم می دیم بانو مروپ باهاش آش درست کنه.

بله ما اینقدر بی رحم هستیم.

تصویر کوچک شده


دلت آواتار میخواد؟ یه سر به این پست بزن و آواتار خودت رو سفارش بده.


پاسخ به: آواتار ويزارد
پیام زده شده در: ۱۳:۰۰:۳۶ پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
#9
- حراج زدم به مالم. نخری از دستت رفته. مطمئن باش دیگه جنسی با این کیفیت گیرت نمیاد.

اسکورپیوس با داد و فریاد به جمعیت روبه رویش، آنها را تشویق به خرید اجناس مغازه آواتار ویزارد خود میکرد تا بتواند پولی به جیب بزند و گالیونی به جیب بزند. جامعه جادوگران به دلیل مشکلات اقتصادی قدرت اقتصادی خود را از دست داده بودند و بازار اقتصاد هم کساد شده و درآمد اسکورپیوس هم کاهش پیدا کرده بود. اسکورپیوس استاد مسائل اقتصادی بود و سعی کرده بود با روش اقتصادی تسترال بیار گالیون درو کن به سوددهی برسد.

- آقای مالفوی میتونید واسه ما یه آواتار درست کنید؟

اسکورپیوس در تفکر بود که با صدای دخترانی به خود آمد. یکی از دختران گریفیندوری مرگخوار که او می‌شناخت و دیگری یک هافلپافی. اسکورپیوس با نگاه وضع و تیپ آنها فهمید که وقت تیغ زدن مشتری هایش است و مرلین را شکر امروز دیگری روز کسادی برایش نیست.

- بیاین این دوتا فرم رو پر کنید. نگاهی هم به هزینه داشته باشین ما اینجا اهل تخفیف نیستیم و هزینه رو نقد میگیریم. اعتراضی هم در کار نیست و طبق مصوبه وزرات بهداشت جادوگران آواتار رو پس نمی‌ گریم.


دختران برگه را از اسکورپیوس گرفتند و مشغول پر کردن آن شدند و و پس از چندین برگه ها رو به او پس دادند و با خوشحالی و پرداخت هزینه گزاف از مغازه خارج شدند تا در وقت معین به دنبال سفارشاتشان بیاید.
***


آواتار هانا: اولی - دومی

آواتار تلما: اولی - دومی

نکته: اگه در حجم هر کدوم از عکس ها برای آپلود کردن در پروفایل تون مشکل داشتید یه جغد به من بفرستید.


ویرایش شده توسط اسکورپیوس مالفوی در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۷ ۱۴:۳۱:۲۱

دلت آواتار میخواد؟ یه سر به این پست بزن و آواتار خودت رو سفارش بده.


پاسخ به: مرکز پذیرش کاندیداهای وزارت سحر و جادو
پیام زده شده در: ۲۰:۳۵:۰۶ چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳
#10
سلامی بر مجلس جبرگان انقلابی زوپس که قراره ما رو تایید صلاحیت کنه و انتخابات آزادی رو با شور شوق و هیجان برگزار کنه.

مدت زمان عضویت در بخش ایفای نقش (و حتما در صورت داشتن شناسه پیشین، آن را ذکر کنید):

در واقع ما همیشه حضور داشتیم و گاه در حالت رستاخیزی و در تلپارتی بین اعضای خانواده خودمون تلپارت میشدیم و هیچکدومون از اعضای خانواده ما رو گردن نمی گرفتند. تا جایی پیش رفته که وقتی به دنیا اومدیم خانواده از خجالت واسه مون شناسنامه نگرفتن و بدون هویت موندیم.
البته بعدش واسه مون شناسنامه گرفتن و تاریخ تولد مون رو فهمیدیم.

شرح "سوابق اجرایی-خدماتی /فعالیت‌های آزاد" قبلی در وزارت سحر و جادو یا مجموعه‌های وابسته (آزکابان و موزه):

من مسئول گونی پیچ کردن مردم که به زبان امروزی میشه مامور اطلاعات بودم و ریاست این سازمان رو در دولت آه و فغان آقای لادیسلاو داشتم که سعی کردم علیه ایشون کودتایی انجام بدم که هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم کودتا موفقیت آمیز بوده یا نه.

زمانی هم در ایستگاه کینگزکراس فعالیت داشتم و به باج گیری از تازه وارد ها مشغول بودم که راستشو هم اگه پنهان نکنم واقعا پول خوبی داشت.

الان هم در حال حاضر ناظر تالار اسلایترین هستم و اونجا رو در تصرف خودم دارم و تبدیلش کردم به بزرگترین لاتاری دنیای جادوگران و ازش کسب درآمد دارم و زندگی خویش را با نان فریبکاری میگذرانم.

شرح برنامه‌های آینده خود برای وزارت سحر و جادو و مجموعه‌های وابسته:

بنظرتون اولین کاری که باید کرد چیه؟ من بهتون پاسخ میدم. در اولین اقدام دیکتاتوری نظام پیش رو کنار می گذاریم و در حرکتی انقلابی و الگو گرفتن از طرح حکومتی جیم کیونگ جو یه دیکتاتوری نظامی بدتر جایگزین میکنیم.
به خلع نظامی موجودات غیر انسان و جادوگر می پردازیم و اونها رو در سیاهچال در صورت همکاری نکردن با دولت نظامی زندانی انفرادی میکنیم.
حکومت نظامی رو به مدت طولانی در خیابان های شهر لندن و تمامی مناطق اعلام می کنیم و با خشن ترین شکل ممکن با شورشیان و اعتراض کنندگان برخورد میکنیم و جنگی خیابانی در خیابان های لندن بر قرار می کنیم.

تمامی اموال جادوگران و غیر جادوگر رو تصرف و مصادره و به نام دولت نظامی می کنیم. حتی قراره ارتش جادوگران رو تا دندان مسلح ایجاد و ازش برای وحشت در بین جامعه جادوگران استفاده کنیم و گروه های نظامی مسلح طرفدار دولت.

شعار انتخاباتی:

با تفنگ و چوبدستی تا ایجاد جامعه آرمانی جادوگران


دلت آواتار میخواد؟ یه سر به این پست بزن و آواتار خودت رو سفارش بده.


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.