هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵

تدی اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۳ شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۹ پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 67
آفلاین
تدی با لباسهای گل منگولی توی راهروی هاگوارتز روی یه گلیم کهنه نشسته بود و در حالی که به گوی بلورین جلوش چشم دوخته بود یه چیزایی با خودش زمزمه می کرد.
اوتو با ردای بلند و ظاهری مرتب با عجله وارد شد. تدی به رداش چنگ زد و گفت: بیا فالت ببینم . بیا .بیا. نترس .
اوتو گفت: آقا من کار و زندگی دارم. کلاسم دیر شده.
تدی ردای اوتو را محکم تر کشید و ناگهان ردا از وسط جر خورد
اوتو : وای مامان. من به مامانم می گم.
تدی گفت: مرد گنده خجالت نمی کشی مامانتو می خوای؟ اگه بیشتر از این ناله کنی مامانمو صدا می کنم ها!!
اوتو در حالی که گریه می کرد گفت: باید پولشو بدی ی ی ی ی ....
تدی گفت: خیلی خوب. به جاش برات فال می گیرم. بعد به زور دست اوتو را کشید و به کف دست او خیره شد.
اوتو: ببینم چی می بینی؟
تدی: می بینم که شیش ماهه دستاتو نشستی. این شماره تلفن کیه؟ هااااا؟
اوتو : به جون خودم همین یه هفته پیش شستمشون.
تدی گفت: حالا دارم یه چیزایی می بینم. هاااا. تو متولد خرداد هستی. موهات چربه. اسمت اوتوه. وقتی به دنیا اومدی دوتا پا و دوتا دست داشتی. این شکلی نبودی . یه شکل دیگه بودی. خیلی کوچیک تر بودی.
اوتو با چشمای گرد پرسید: تو اینا رو از کجا می دونی؟
تدی گفت: تازه دوتا چشم هم داشتی.
اوتو دستاشو جلوی دهنش گرفت و گفت: خدای من چه طوی ممکنه یه نفر این همه چیز بدونه؟
تدی گفت: و یه چیز دیگه. تو معلم هستی. کلاستم دیر شده. ردات هم پاره شده.
اوتو گفت: پروفسور کوییرل ترم قبل چی درس داده؟
تدی نیشش را باز کرد و گفت: چیه؟ می خوای از روی کلاساش تقلب کنی؟ به هر حال بهت می گم. اون ترم قبل پیشگویی درس می داد.
اوتو گفت: راست می گی؟
تدی با لحن مرموزی گفت: آره.
اوتو گفت: تو می دونی چه ماهی به من می خوره؟
تدی گفت: ماهی قزل آلا با راه راه مشکی و بنفش بادمجونی.حالا آینده تو رو پیش گویی می کنم. در آینده تو بزرگتر می شی.تو کله ت عقل داری. دیوونه نیستی. راستی دوتا چشم داری.اما فقط یه دونه دماغ داری. دیگه بسه. نمی خوام بیشتر از این آینده رو برات فاش کنم. چون زندگی برات کسل کننده میشه.
اوتو گفت: متشکرم.
تدی لبخند دلربایی زد و گفت: قابلی نداره. دوهزار تومن.
اوتو گفت: مگه عوض ردام برام پیش گویی نکردی؟
تدی گفت: من همه چیزو تکذیب می کنم. آآآآآی ملت این آدم نمی خواد پول من وبده. من زن و بچه دارم. صاب خونه داره بیرونم می کنه. ایها الناس کمک. و شروع کرد به زمین چنگ زدن.
اوتو گفت: باشه بیا. بهت می دم. چرا آبرومو می بری؟
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
ببخشید پروفسور ما چایی نخورده پسر خاله شدیم. شما لطفا به دل نگیرید.
در ضمن اگه نمره ی کامل نگیرم یعنی پیشگویی من در مورد آینده ی شما غلطه. چی؟ نمی دی؟ آآآآی ملت این نمی خواد به من نمره بده.....ایهاالناس کمک.

فردا خواهد آمد خواهید دید هر کس آنچه نیست که می بینید
و اما پشت دریا ها یقین شهری ست رویایی

[img]http://www.jadoogaran.org/modules/xcgal/watermark.php?[/img]

پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
همه یه یک مقاله ترتیب بدید البته مختصر از جلسات گذشته که توسط پروفسور کوئیرل داده شده و بیان کنید چه چیزهایی آموزش داده شده است قبلا, هر چه قدر کاملتر و مختصر باشه امتیاز بیشتره

گرفتن فال با کارت!
فال چای
فال قهوه
تعبیر خواب
پیشگویی به استفاده از وسایلی مانند گوی!
کف بینی
پیشگویی از روی ستارگان
فال عشق با کارت گرفتن

2:من متولده خردادم برام پیشگوئی کنید که چه جور آدمی هستم و:.کدام ماه ها با ماه من سازگارتر است. البته یه امتیاز هم به کسانی میدم که آینده منو پیش بینی بکنند.

شما متولد 14 خرداد هستید چون توی چت باکس روز تولدتونو جار زدید و این دیگه ربطی به پیش گویی نداره. اما در مورد روحیه شما:
شما دارای روحیه بسیار شاد...دارای صبر بسیار بالا....شوخ طبع که اگه بخوایید می تونید بسیار جدی شید. بچه خیلی باحالی هستید....( مثله من!) درس خون هستید....خوش تیپ نیستید...عینک نمی زنید! و....
سازگاری شما با ماه های اردیبهشت و بهمن بسیار خوب است چون من خودم تجربه دارم!
در مورد آینده شما:
شما در آینده به زودی خواهید مرد...مرگ اصلی شما به دلیل نامردیه یکی از نزدیک ترین دوستانتان می باشد...البته شما می توانید با استفاده از هوش و ذکاوت از این مهلکه جون سالم به در ببرید....چون هنوز مرگ شما در نقطه عمل نرسیده است....ولی بهر حال در همین چند روز یا شاید هم امروز به ناظریه محفل ققنوس در میایید...تبریک می گم!

ویرایش شده توسط سارا اوانز در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۷ ۱۴:۵۲:۲۵

پیام زده شده در: ۱۱:۲۸ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
همه یه یک مقاله ترتیب بدید البته مختصر از جلسات گذشته که توسط پروفسور کوئیرل داده شده و بیان کنید چه چیزهایی آموزش داده شده است قبلا, هر چه قدر کاملتر و مختصر باشه امتیاز بیشتره

سلام پروفسور!!
پروفسور کوییریل اینقده بچه خوفی بودن! اینقده با مزه درس نمی دادن! اینقده کلاسشون جدی بود. مثلا به ما یاد دادن :
1- فال قهوه گرفتن: پیش بینی آینده ی نزیک از روی ته مانده های قهوه و اشکال ایجاد شده
2- پیشگویی از روی ستارگان: برای پیش بینی آینده ی دور از روی حرکت ستارات و سیارات
3- شمارش سال و فصل جادویی : برای پیشگویی ها
4- فالگیری از روی کف دست یا همان کف بینی معروف!: برای پی بردن به شخصیت فرد از روی خطوط دست، کوه ها، رنگ، شکل و ...
5- فال چایی گرفتن: که باید در جسم شفاف باشد و فرق آن با فال قهوه در همین است.
6- کمی از تاریخ کیمیا گران گذشته: برای آشنایی بیشتر
7- فال ورق گرفتن: که ورق های تاروت(؟!) رو یاد دادند که دیگه کسی استفاده نمیکنه.
8- تعبیر خواب: برای دانستن آینده از طریق تعبیر نشانه هایی که در خواب آدم میبینه.
9- پیشگویی با گوی بلورین: برای دیدن آینده در گوی جادویی
10- فال عشق!: از طریق ورق که بیشترین استفاده را دارد!
پروفسور بگمن، چقده خوشتیپی! نمره کامل رد کن بیاد!!!!

2:من متولده خردادم برام پیشگوئی کنید که چه جور آدمی هستم و:.کدام ماه ها با ماه من سازگارتر است. البته یه امتیاز هم به کسانی میدم که آینده منو پیش بینی بکنند.

شما خیلی بچه خوبی هستید. یه ذره آدم تند باهاتون حرف بزنه، مثل کتری جوش می یارین. خیلی لاو پیشه هستین و هی دنبالش می چرخین. تو ژانگولری کار کردن استادید! همیشه غلط املایی دارید. بعضی وقتا از خوشمزگی به آدم میگید، کوچول موچول! خوب سوژه برای داستان نویسی میدید، اما اصلا روش کار نمیکنید و اکثرا نامفهوم می نویسید! نمی تونید بگید قندان و میگید گنداگ! بعضی وقتا ناجور خشناتتون میره بالا و همه از دستتون شاکی میشن! خیلی افه ی پست زدن می یاین اما توی تالار خصوصیتون کم پست میزنید!!!!!!!!! خیلی هم بدجنسید و دوست دارید آدم در کف کارهایی که میکنید، بگذارید! ایشالا هم به خاطر همین اخلاقتون برین زیر تریلی!!
نمیدونم که کودوم ماه با شما سازگاری داره، ولی یادمه که فروردین با شما خوب نیست( واقعی ها!!) ولی احتمال میدم که با ماه اردیبهشت سازگاری دارید!

پیشگویی:
شما احتمالا هیچگاه به عشق خود نخواهید رسید، چون او دیگر حوصله خاله بازی ندارد!!! و با همسر فعلی خود، خوش است!!!
تیم شما در حالت مجهولی به سر می برد! چون زیاد هماهنگ کار نکردند! مخصوصا سوسک و هگرید!
از درس طلسمات و وردهای جادویی صفر خواهید گرفت، چون در آن شرکت نکرده اید!
نمره ی من را احتمالا صفر خواهید داد!
پ. ن: ای پروفسور... ای خوشتیپ... ای رزمی کار!... ای چینی!... ای بادی بیلدینگ...ای ناظر، این نمره ی ما رو کامل رد کنید بیاد!!!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۲۲:۴۸ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
متاسفانه من ترم پیش واحد پیشگویی رو نگرفته بودم و در جریان تدریس پروفسور کوییرل نیستم!

من متولده خردادم برام پیشگوئی کنید که چه جور آدمی هستم و:.کدام ماه ها با ماه من سازگارتر است. البته یه امتیاز هم به کسانی میدم که آینده منو پیش بینی بکنند.
متولدین خرداد، اکثرا افراد شوخ طبعی هستند که از این رو با متولدین ماه بهمن سازگاری دارند. بسیار کم حوصله و همچنین سمج تشریف دارند، البته نه همشون، اکثریت به اتفاق اونا! بدین ترتیب با متولدین ماه مرداد سازگاری دارند. معمولا زود تصمیم گیری میکنند و در بیشتر موارد هم از این تصمیم گیری ناامید میشوند.
آینده شما : هیوووم، این خط کف دست شما که نشون میده عمر طولانی دارید! ولی یه زائده کوچیک این وسط هست....بله، این زائده اضافه زن شماست! یعنی اگر شما زن بگیری، در سن...هیووم، 36 سالگی بر اثر سکته قلبی برای سومین بار میمیری! چون در اون سال زنتون شما رو سه بار سکته میده، بذارین ببینم اون سه بار برای چیه، یه دفعه ازتون یه سرویس گردنبند و ... الماس میخواد که قیمتش فضاس! دفعه دوم بهتون خبر میده که مامانش اینا برای مدت 6 ماه قراره با شما زندگی کنن. دفعه سوم هم بچتون به دنیا میاد که موهاش پرپریه، ریش هم داره! اینبار دیگه شما سکتههه رو میزنین!
ولی، ولی اگه ازدواج نکنین، عمر مفید شما 86 ساله، در سن 86 سالگی هم به دلیل ابراز علاقه یه پیرزن 80 ساله به خودتون که درواقع همین زنیه که شما نگرفتین در ایام جوانی، سکته میزنین و میمیرین!

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
1-
من اول یه چیزی رو مشخص کنم.کوییرل گله ، ماهه ، جیگره ، خیلی نازه ، کلا خیلی گله دیگه!آقا این همه چی به ما یاد داد.یاد داد چه جوری این جمله رو به کار ببریم:"صد تومن بده فالتو بگیرم!!!"(با لهجه افغانی!)
یادمون داد که کدوم مکانها برای نشستن و چاپیدن مردم مناسبتره!
به ما یاد داد که چه تیپ آدمایی با پیشگویی راحتتر خر می شن!
بهمون یاد داد که جمبه های معمول برای فالگیری چیه.برای نمونه بهمون گفت که همه توی کف بینی به طرف بگیم "خط عمرت کوتاهه!"...یا توی فال قهوه به طرف بگیم "یه خبر خوب بهت می رسه!"
خیلی چیزای دیگه هم بهمون یاد داد که من برای اینکه کار و کاسبیم کساد نشه اینجا ذکر نمی کنمشون!

====================

2-
آی جیگرتو!منم متولد آذرم!از قدیم و ندیم گفتن ماه آخر بهار و ماه آخر پاییز به هم می خورن.
یه آدم شوخ و بذله گویی که همیشه دوست داری خنده روی لبت داشته باشی.ولی در عین حال تو کارای جدی خیلی مصممی!همیشه سعی می کنی کارای بزرگ بکنی ولی با عبارت "بووووووووووووووووق!!!" از طرف ملت روبرو می شی!
خیلی دلت می خواد آدم مهمی باشی.اشکال نداره...بزرگ می شی یادت میره!
طرحهای بلند مدتی برای زندگیت داری...به بعضیاشون می رسی.ولی از الان بدون که به اون آرزو بزرگه که مدیریت جادوگران شدنه عمرا نمی رسی!
توی طالعت می بینم که حدودا یه ماه دیگه یه اتفاق برات میفته.خوب و بدش بستگی به کارایی داره که از الان تا یه ماه بعد می کنی.ولی تضمین می کنم که اگه نمره منو تو پیشگویی بدی یه ماه دیگه یه اتفاق خوب برات میفته!

ویرایش شده توسط هدویگ در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۶ ۲۲:۱۸:۴۲

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
:همه یه یک مقاله ترتیب بدید البته مختصر از جلسات گذشته که توسط پروفسور کوئیرل داده شده و بیان کنید چه چیزهایی آموزش داده شده است قبلا, هر چه قدر کاملتر و مختصر باشه امتیاز بیشتره

پروفسور با عرض پوزش خدمت شما من سال اوليم و از برنامه ها و يادگيري هاي قبلي اطلاعي ندارم و نمي تونم به اين سوال شما پاسخ دقيق و كاملي بدم.

اصولا خردادي ها به دو دسته تقسيم مي شن.دسته ي اول خيلي آدماي باحالين و با با بيشتر ما ها سازگاري دارند مخصوصا مهر ماه.
دسته ي دوم از افرادي خفن تشكيل مي شوند.و تو بيشتر كارا خفنيت خودشون رو به نمايش مي گذارن.براي نمونه من نمي خوام اسم ببرم ولي.................
در مورد آينده ي شما هم بايد بگم كه شما آينده ي مبهمي داريد ولي مي تونم بگم كه بلـــــــــــــــــــــــــــــه شما به همراه تيمتان جام كوييديچ را بالاي سرتان برده ايد.و قهرمان جهان شده ايد

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۷
از اون ورا چه خبر؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 339
آفلاین

گرچه من ترم قبلی شرکت نمی کردم ولی می تونم حدس بزنم ... پروفسور کوییرل یاد داد :
1. چه جوری در یه زمان هم می شه پیشگویی کرد و هم ارزشی نبود!
2. چه جوری می شه قهوه خورد و فال نگرفت!
3. چه جوری می شه ورق بازی کرد و سرنوشت رو پیش بینی نکرد
4. چه جوری می شه با گوی بلورین فوتبال بازی کرد ...
5.خلاصه چه جوری می شه قوه ی پیشگویی رو از دست داد و خارج از بار سنگین جو بود!

:من متولده خردادم برام پیشگوئی کنید که چه جور آدمی هستم و:.کدام ماه ها با ماه من سازگارتر است. البته یه امتیاز هم به کسانی میدم که آینده منو پیش بینی بکنند.

شما آدمی مهربون، خوش قلب، جذاب، دوست داشتنی، با سلیقه، با هوش، با شخصیت، با ابهت، صمیمی، پر انرژی، شجاع خوشتیپ،.... ( این خصوصیات متولدین خرداده )
چون شما روابط عمومی قوی ای دارین و البته آدمی دوست داشتنی هستین توی دل همه ی ماهها خودتونو جا می کنین و همه ی ماهها عاشــــــــق شما می شن و اصلا معلوم نیست که دارم پاچه خواری می کنم!

آینده ی شما : شما با مدرک تحصیلی فوق پروفسورا فارغ التحصیل می شین همسر شما دختری جذاب و زیبا و مهربون خواهد بود و من در گوی بلورین می بینم که شما در دنیا مشهور می شین و البته لایقشم هستین! و در آخر همه به زندگی و خوشبختی شما غبطه خواهند خورد ... ( و اصلا معلوم نیست که دارم پاچه خواری می کنم! )

پیام زده شده در: ۱۴:۰۱ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵

یونا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۴ چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۱۸ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
از بيمارستان سوانح و بيماري هاي سنت مانگو-طبقه ي اول نه،طب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
سوال اول

من در كلاس شركت نكرده بودم پس فقط اسم درس هر جلسه رو مي گم:
جلسه ي اول: فال ورق، ششم: گوي بلورين
دوم: فال ورق، هفتم: كف بيني
سوم:فال چاي، هشتم: كف بيني 2
چهارم: فال قهوه، نهم: ستارگان
پنجم: تعبير خواب، دهم:فال عشق

سوال دوم

نگيد...نگيد...خودم مي دونم!! از طرز حرف زدن و كاراتون معلومه خردادي هستيد! درسته، مگه نه؟! ملت:
به احتمال نود درصد درسخوانيد اما اگر جزو ده درصد باقيمانده هستيد، به احتمال نود درصد در آينده اي نزديك درسخوان مي شويد. اما اگر جزو ده درصد هستيد به احتمال نود درصد كم كم درسخوان مي شويد اما اگر............
صبحش: داشتم مي گفتم كه آينده ي درخشاني داريد. پروفسور و ناظر هم كه شده ايد و ديگر هيچي ديگه، عاليه!
شما زمستان امسال حدود پانزده دي، تب كرده و به مدت يك روز در تخت خواهيد خوابيد. پس خود را آماده كنيد!
ديگه چي؟ آهان! متولين ماه خرداد با شما سازگار ترند! و ماه خرداد براي شما ماه خوبي است!!
يك چيز مهم هم اينكه تا ده سال آيده حداقل يك مسافرت خواهيد داشت!!!

هنوز در همين نزديكي شايد منتظر ماست
يك جاده ي جديد يا كه دروازه اي مخفيØ

پیام زده شده در: ۱۱:۴۴ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
1:همه یه یک مقاله ترتیب بدید البته مختصر از جلسات گذشته که توسط پروفسور کوئیرل داده شده و بیان کنید چه چیزهایی آموزش داده شده است قبلا, هر چه قدر کاملتر و مختصر باشه امتیاز بیشتره . پروفسور من اولین سالمه توی هاگوارتز تحصیل میکنم. بنابراین اطلاعات کاملی از این که چه مبحث هایی رو کار کردند ندارم اما با رجوع کردن به برنامه ی کلاس های قبلی فهمیدم که :
مبحث فال قهوه (بچه ها می گن بعد از این کلاس تا 2 شب نمی خوابیدند!!)- 2ستارگان و نجوم (مثل این که یه بار دانش آموزان با تلسکوپ ها شمشیر بازی کردن!!)3-کف بینی(بعد از این درس چشم های بچه ها همه جارو خطخطی می دیده!!!)4-فال چای( بعضی ها اعتراض کردند چایی رو با شکلات می خورند وبعضی ها اعتراض کردند که با قند میخورند بدین ترتیب کل این جلسه چایی تلخ خوردن!!!) 5-کار با ورق(قمار کردند!!)6-تعبیر خواب(بچه ها می گن سر کلاس می خوابیدند !!! حالا من نمیدونم پروفسور کوییرل واقعا اجازه داده؟)
2:من متولده خردادم برام پیشگوئی کنید که چه جور آدمی هستم و:.کدام ماه ها با ماه من سازگارتر است. البته یه امتیاز هم به کسانی میدم که آینده منو پیش بینی بکنند
شما یا بسیار چاق و یا بسیار لاغر هستید ( حالت تعادل وجود ندارد) همچنین دارای بیان قوی و شوخ طبعانه(به نوعی پررو!!!هستید) استعداد زبان آموزی خوبی هم دارید اما در درس ادبیات فارسی بسیار ضعیف هستید(زبان مادریتو ن رو بلد نیستید؟) از حیوانات به اسب و الاغ علاقه ی بسیاری دارید و در آخر هیچگاه در پز و افاده کم نمی آورید.
شما روابط بسیار خوبی با متولدین تیر داشته و به متولدین آبان عشق می ورزید .هرچند که نفرت شدیدی به متولدین شهریور دارید .
در آینده شغل هایی از قبیل جراح قلب- برقکار- اسب سوار- تنیسور را می پسندید . همچنین در زمستان 22 سال بعد مطمئن باشید سرما میخورید. در آینده مواظب سلامتی خود باشید چون آنفولانزای مرغی در محل زندگی شما رواج پیدا میکند.

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۰۷ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
1:همه یه یک مقاله ترتیب بدید البته مختصر از جلسات گذشته که توسط پروفسور کوئیرل داده شده و بیان کنید چه چیزهایی آموزش داده شده است قبلا, هر چه قدر کاملتر و مختصر باشه امتیاز بیشتره ؟

هووم ...هووم... من سال اولیم از کجا بدونم چه طور درس می داد . ولی از بر بچ شنیدم : درباره ی فال ها چیز های خوبی گفته مثل فال قهوه و ...

2- :من متولده خردادم برام پیشگوئی کنید که چه جور آدمی هستم و:.کدام ماه ها با ماه من سازگارتر است. البته یه امتیاز هم به کسانی میدم که آینده منو پیش بینی بکنند.؟

هووم...هومم..... در یک سال دیگه از ناظریت بر کنار میشی ، در دوسال دیگه حذف شناسه میشی .یک هفته دیگه یه بسته ژل تقلبی می خری میزنی به مو هات موهات همه می ریزه .
با هیچ روزی ساز گاری نداری ...نه ... وایستا ...با یک روز ساز گاری داری ...اونم با روز 32 خرداده ...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.