هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۲۳:۵۰ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

رومسا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۰ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
1- یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید(15 امتیاز)

نِوان والش
439 تا 528 قبل از میلاد

یکی از معروفترین وردسازان ایرلندی که در قرن 5 قبل از میلاد می زیست.
او نخستین جادوگری است که تمام دانش مرتبط با طلسم ها و وردهای جادویی پیش از خود را به صورت یک مجموعه کتاب 10 جلدی جمع آوری کرده است. کتاب " دنیای طلسم ها " هم اثر خود او و شرح کامل اختراعات وی ( تاریخ کشف طلسم، نخوه ی عملکرد و مشخصات فیزیکی و اثرات دراز مدت طلسم) در طول زندگی 89 ساله اش می باشد.
همچنین نزدیک به 200 سال پیش، دفترچه ی خاطرات او، که حاوی وقایع جز به جز زندگی اش است، در خرابه های مدفون شده ی یکی از روستاهای کم جمعیت و باستانی ایرلند پیدا شد. رگان ، نویسنده ی جادوگر مشهور ایرلندی نیز زندگی نامه ی او را بر اساس وقایع مکتوب در این دفترچه ، در کتابی به نام" جادوگر قرن" به چاپ رسانده است.
اطلاعات زیر نیز از همین کتاب برداشت شده اند:
والش در سال 439 پیش از میلاد در یکی از روستاهای آباد ایرلند کنونی، در خانواده ی جادوگر و با سواد، چشم به جهان گشود.
پدرش یکی از شفا دهنده گان اولیه ی آن زمان بود که با تلاش و کوشش بسیار سعی داشت تا بر اطلاعات خود بیفزاید و اطلاعات خود را در مورد این دانش( که در آن زمان بسیار جدید بود و اصلا به شکل امروزی خود نبود) کامل کند. نوان هم این تلاش و کوشش در مطالعات و تحقیق را از پدر مهربان، دانشمند و دلسوز خود آموخت. مادرش نیز یک زن باسواد نسبت به زمان خود ، و مادری بسیار آگاه بود.
اما پیش از آن که او تبدیل به پسر نوجوانی شود و درست در حساس ترین مراحل زندگی، پدر بر اثر اجرای نادرست یکی از طلسم هایی که مشغول آزمایش آن بود، جان به جان آفرین تسلیم نمود و نوان را با مادر و 3 خواهر کوچکترش تنها گذاشت.
مرگ پدر ، عرصه ی زندگی را بر خانواده ی والش، مخصوصا بر نوان جوان تنگ کرده بود. تا آن جا که او مجبور شد در سن 17 سالگی خانواده و روستای خود را ترک گوید و برای یافتن کاری به یکی از نزدیک ترین شهرهای پر جمعیت آن روزگار برود.
( البته اکثریت افراد آن روزگار ، چه ماگل و چه جادوگر، کشاورز بودند؛ اما خانواده ی والش به دلیل شغل شفادهنگی پدرشان، زمین کشاورزی نداشتند.)
او در شهر به طور اتفاقی با دانشمندی به نام موریانتی که از معروفترین محققان آن روزگار بود آشنا شد و موریانتی به سرعت استعداد والش را در امر تحقیقات و اختراعات پی برد و او را تحت حمایت خود قرار داد؛ و این اولین شانس بزرگ زندگی او ، بعد از مرگ پدرش بود.
والش زیر دست موریانتی بزرگ شد و از انواع علوم جادویی آن زمان آگاهی یافت و همچنین فرصت یافت تا شغلی مناسب برای خود بیابد و این گونه زندگی مادر و خواهرانش را نیز تامین کند.
او مردی روشن فکر بود و در طی نزدیک به 60 سال زندگی علمی اش، موفق شد تا 340 ورد و طلسم جدید اختراع کند و همچنین دانش نامه ی 10 جلدی کاملی از تمام وردهایی که پیش از او اختراع شده بود تهیه کند که امروزه هم یکی از کتب مهم مرجع جادوگری محسوب می شوند.
در سال 483، مجمع جادوگران ایرلندی، از او به عنوان یکی از برجسته ترین جادوگران قرن تقدیر و تشکر به عمل آورد. رگان نیز به افتخار همین مسئله، نام کتاب زندگی نامه ی او را " جادوگر قرن" نهاده است.
او در سال 528، و درست چند روز پیش از تولد ورد به 90 سالگی اش، درگذشت. اما تا آخرین لحظات از کار و تلاش در امر تحقیق دست نکشید. صفحات آخر دفترچه ی خاطرات او نیز دقیقا مربوط به چند روز پیش ازفوت وی است.

2-هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی)(15 امتیاز)

این سوال صرفا جهت گمراه کردن دانش آموزان داده شده است!شما جدی نگیرید!
چه معنی می ده یه جادوگر و البته یه ساحره، دل تنگیاشو همه جا بگه؟! حتما یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست دیگه! سوال انحرافیه!
( گفتین حرف دل بگو! پس از کسی نمره کم نکنین! )

پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
-یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید(15 امتیاز)

ماتياس فيرخو.

ماتياس ميشاييل فيرخو در ال 1650 در شهر برلين آلمان متولد شد.او از همان كودكي استعداد خاصي در اختراع چيزهايي داشت كه بسياري از جادوگران حتي تصور وجود آن را نيز نمي كردند.يكي از استعداد هاي وي در زمنه ي اختراع اوناع و اقسام وردها بود.آمار دقيقي از تعداد وردهايي كه وي موفق به اختراع آنان شد در دست نيست اما هرنان فيرخو نوه ي وي كه مادرش آرژانتيني بوده آمار اختراع هاي وي را در حدود 10000 ورد اعلام كرده است كه خود رقمي قابل توجه و سرسام آور است.
او در سن بيست و پنج سالگي با زني به نام لورا رايت كه از اهالي انگلستان بود ازدواج كرد و هشت فرزند نيز داشت.پس از خدماتي كه او به دنياي جادوگري كرد در سن 50 سالگي به معلمي در يكي از مدارس جادوگري آلمان مشغول شد.در آن مدرسه هم با تدريس عالي خود به عنوان معلم نمونه ي سال اروپا برگزيده شد كه خود افتخاري بس عظيم است.وي سرانجام در سال 1750 درست زماني كه صد سال داشت دار فاني را وداع گفت.

-هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی)(15 امتیاز)

خب من مي خوام يه خاطره تعريف كنم كه اون روز من بسي حال بردم.
روز دوازده آبان همين امسال يعني سال 85 كلي حال كردم.تو اون روز ما يعنيپرسپوليسيها تونستيم استقلال رو يك شكست مفتضحانه بديم كه خيلي حال كردمو دوستاي استقلاليم كلي ضايع شدن.
اون روز بهترين روز من توي سال 85 بود.

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید.
آلفونسو پریه تا آندرو
مخترع ورد دریو من تاپیکو
معنی ورد:عشق را بپروران در دلش...
مورد استفاده ورد:برای پرورش جوانه های عشق به کار میرود...
محل تولد ورد ساز:ایتالیا
سال تولد:1756میلادی
سال وفات:1841
سن(در هنگام مرگ):1841
نام پدر:آلبرتو ناتیکو
نام مادر:تریسوا
محل تحصیل:هاگوارتز
گروه:ریونکلاو
دلیل اختراع ورد:آلفونسو در 20 سالگی عاشق دختر جوان سنگدلی به نام نیاتانو شد.ولی هر چه او تلاش کرد دخترک ذره ای توجه به او نشان نمیداد و یک روز در ملا عام ضر به ای بر گوش او نواخت.آلفونسو از این اتفاق خشمگین گشت و به خانه رفت.وی پس از مدت مدیدی تحقیق و بررسی سر انجام موفق شد ورد عشق را کشف و بر روی نیاتانو اجرا کرد.و ازآن پس دیگر نگاهی به او نکرد و نیاتانو سر انجام از درد این عشق خودکشی کرد.روایت میشود که آلفونسو واپسین دم زندگی گریسته و گفته است:نیاتانو مرا ببخش...من تو را دوست داشتم...
برخی اعتقاد دارند که آلفونسو خودکشی کرده ولی بنا بر دلایل مستدل تری وی توسط نوه برادر نیاتانو کشته شده است...
هر چه میخواهد دل تنگت بگو!
دلم میخواد بگم که چقدر عاشق سایت جادوگرانم...و از اون بیشتر چاکر بر و بچ با مرام و از اون بیشتر چاکر بر و بچ ریونی هستم...ریونکلاو یه گروه متحده که تمام اعضای اون صمیمی و مهربون اند.با تازه واردا خوب برخورد میکنن و امیدوارم که این دفعه هم مثل دفعه پیش قهرمان شیم...
یه تک بیتی که سروده خودمه برای رینکلاو:
لایقیم.حاذقیم.عاشقیم.
سروریم.سرتریم.برتریم.
بد نشده.به هر حال من مخترعم نه یه شاعر!!!

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۶:۲۴ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
1-یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید:
خوزه رودريگوئز دلاپرتو ورد ساز شهير و افسانه اي اسپانيا است.
او در اوايل قرن ششم در خانواده اي ثروتمند به دنيا آمد.از همان كودكي به جادوگري علقه عجيبي داشت.با آنكه همه جادوگران از سنين كودكي علاقه خود را به جادو نشان ميدهند اما اين امر در مورد خوزه طور ديگري بود.او ديوانه وار به جادو علاقه داشت به طوري كه بارها چوب دستي اطرافيانش را بر ميداشت و در خلوت به طلسم كردن ميپرداخت.بعدها كه والدينش از اين قضيه اطلاع يافتند بسيار تعجب كردند.چون خوزه با آنكه هنوز سه يا چهار سال بيشتر نداشت طلسمهايي را انجام ميداد كه هيچ وقت ياد نگرفته بود و فقط از عهده جادوگران بالغ بر مي آمد.
دوران نوجواني و جواني او با عشق و شيفتگي بيشتر به سحر و جادو سپري شد.او آنقدر شيفته جادو شده بود كه تقريباً بيشتر وقتش را به يادگيري طلسم ميپرداخت.تا جايي كه وقتي به 25 سالگي رسيده بود بيشتر طلسمهاي دوران خود را ميشناخت و از بزرگترين جادوگران زمان خود شد.در اين موقع بود كه او كمبودهايي در منابغ طلسم پيدا كرد.او بيشتر طلسم ها را فراگرفته بود و عطش يادگيري اش روز به روز بيشتر ميشد.او براي خاموش كردن عطشش دست به سفز به دور دنيا زد و در همين سفر بود كه توانايي خود را در ساخت طلسم كشف كرد.بعد از آن چنان مهارتي در اين كار پيدا كرد كه هم اكنون بيش از ده هزار طلسم را به صورت رسمي و غير رسمي به او نسبت ميدهند.

2-هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی):

سوم جولاي
ساعت پنج و ده دقيقه صبح
امروز صبح بسيار زود از خواب بيدار شدم.مدتي درون تخت فكسني اتاقم نشستم تا فهميدم در چه زمان و مكاني هستم.هواي بيرون بسيار سرد و مه آلود است و اين مه غليظ با هواي چند روز پيش حسابي تفاوت دارد.ديروز طسم قدرت مندي براي خلق اژدهاي خيالي ساختم.اژدهايي كه امكان ندارد كسي فرق آن را با يك اژدهاي واقعي تشخيص بدهد.خوشحالم كه مجبور نيستم چند روز ديگر هم در اين دهكده كوچك بمانم.مقصد بعدي ام سرزمين پهناور و پر رمز و راز چين است.شنيده ام كه آنجه طلسم هاي جالبي از دوران باستان باقي مانده است.اميدوارم گستزش تنوع طلسم هاي آنجا بيشتر از اين دهكده كوچك بشد!
هم اكنون صداي پاي مارتينيوس را ميشنوم كه از پله هاي راهرو بالا مي آيد.حتماً ميخواد مرا بيدار كند تا براي رفتن آماده شوم.خدمتكر خوبي است هرچند بعضي مواقع بسيار خنگ بازي در مي آورد!بهتر است زودتر دست به كار شوم تا وسايلم را جمع كنم.زيرا عجايب و شگفتي هاي بسياري در چين در انتظار من هستند.
(بخشي از خاطرات خوزه رودريگوئز دلاپرتو)

ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۹ ۱۶:۲۷:۱۹

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

ارنی مک میلانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۳ جمعه ۱۷ آذر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶
از دوردست ترین قله
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 135
آفلاین
به نام یزدان پاک
1-یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید
نام:
فرانک وایز . Frank.wise
مشهورترین وردی که اختراع کرد :
پیتریفی سافلیو . Petrify.Saflio
توضیحات :

فرانک وایز متولد سال 1924 در پرتلند لهستان و فارغ التحصیل مدرسه ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز در سال 1941 .
این شخص که بعد از به پایان رساندن تحصیلاتش به بخش کاراگاهان وزارت ملحق شد و توانست بعد از سالها تلاش در این مقطع توانست به یکی از کاراگاهان برتر قرن تبدیل گردد .
او در سن 45 سالگی بازنشست گردید و خود را مشغول به ساختن ورد های مختلف نمود ، در یکی از روزهای سرد تابستان او جان به جان آفرین تسلیم نمود و در گذشت .
از بهترین وردهای او میتوان به پیتریفی سافلیو اشاره کرد ، این ورد توانایی این را دارد که شخص متقلب و خلافکار را بدون هیچ حرکتی تسلیم کرد و حتی کشت !
بعد از انجام طلسم سوراخی به بزرگی مچ دست بر روی کمر شخص گودی ایجاد میکند .
این طلسم تنها یک بار استفاده شد که وزارت سحر و جادو پس از جلسه هایی که برگذار شد تصمیم گیری شد که این طلسم به هیچ عنوان استفاه نگردد و مجازات آن حبس ابد در آزکابان است .

2- هر چه دل تنگت میخواد بگو!
راستش استاد من قلبم گشاده !
چی بگم ! !
من طی مشاهداتی که انجام دادم بر روی امضاهای اعضا از امضای آرشام فوق العاده خوشم اومد .
نقل قول:
اگر فانتزی نبود زندگی معنا نداشت

مطمئن نیستم که الانم باشه . از امضای چو هم خیلی خوشم میومد . همونی که در مورد کوروش کبیر بود ..
فقط هافلپاف عشق است !
بعد از اینکه انقدر جادوگران بهتون حال داد یه فاتحه واسه مامان بابای رولینگ بفرستین ! چون اونه که همه ی ما رو به هم متصل کرده ..در ضمن .. از هری پاتر مدیر سایت هم متشکرم .

پاتر , رولینگ خزیده کردت !!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۸ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
1-یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید(15 امتیاز)

اينتونيو باخاراس اين شخص به عنوان يكي از بهترين ورد سازان بين سالهايه 1950 تا 1960 ميلادي نام گرفته است كلا اين بسر از ورد سبزي پاك كني گرفته تا وردهايه خطر ناك كشف و اختراع كرده اما

يكي نفر كه خيلي دوست دارم در موردش صحبت كنم يعني در حقيقت دو نفر نفر اول اسمش انتوان اواداكداروا و نفر دوم جوزف كروشيو بوده است كه اينها دو ورد نا بخشودني رو اختراع كردن

حيف كه از استعدادشون بد استفاده كردن و نفر بعدي هم ايگور كاركاروف هست كه واقعا برا كلاس زحمت ميكشه

2-هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی)(15 امتیاز)

ها ديشب داشتم شام ميخوردم يه ميخ طويله بزرگ رفت تو پام و از اون ور پام زد بيرون رفتم دكتر پزشكها بهم قطع اميد كردن و گفتن برا اينه ميخو در ارن مجبورن ضاع شمالي ناخت شست پام رو ببرن خواهشا شما برام دعا كنيد

تا ناخن شمالي شصت پامو از من نگيرن در انتها بايد بگم اين كلاس يكي از بهترين كلاسهايه موجوده

چون پروفسوري بس زحمت كش و فعال داره كه جديدا ملقب به ماركاروفم شدن

ها پروفسور يه كم در مورد اسم جديدتون توضيح بديد

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

كلاس طلسمات و وردهاي جادويي
پیام زده شده در: ۱۱:۵۳ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به نام او که ما را اصیل پاک آفرید!

1-یک وردساز معروف با توضیحات کامل معرفی کنید(15 امتیاز)

مخترع افسون آيزن بلايفيد داينس توك هونس
به معنای: "بگیر روح پاک او را"

يوهانس اشميتز، در تاريخ 29 سپتامبر سال 1810 ميلادي، در شهر برلين آلمان متولد شد، مادر وي يك جادوگر اصيل بود اما پدرش يك ماگل اصيل! تحصيلات و آموزش جادوگري را در مدرسه علوم جادويي"گريشمانتز" واقع در حومه هاي شهر مونيخ، گذارند. در دوران مدرسه كاري جز شرارت از او ديده نشد. دائما درگيري به دانش آموزان و تا جايي كه يكبار نزديك بود يكي از اساتيد مدرسه را بكشد. لذا در 16 سالگي، وي را از مدرسه اخراج كردند، اما او سر جاي خود ننشست، وي به دنبال فراگيري علوم ظيطاني و تاريك رفت، البته قبلش به طور وحشتناكي والدينش را از مسائلي ترساند و آنها را در شب زمستاني 28 دسامبر 1826 به نوعي به وسيله ترساندن، آنها را به قتل رساند.
سپس عازم مجارستان شد،؛ تا با يكي از بي رحم ترين ساحران آن روزگادر در جهان، ملاقات كند. با " لرد اگمونتيس" يك قاتل تمام حرفه اي، استاد علوم شيطاني. وي حدود 10 سال نزد وي تا سن 26 سالگي زندگي كرد. در كنار جنيايت هاي او در كنارش بود. وي را ياري مي داد تا اينكه بلاخره در همان سن 26 سالگي، استاد شيطان صفت خود را صعيف ديد. لذا اقدام به قتل وي با افسون" آواداكاداورا" نمود. سپس تمامي مطالب و نوشته هاي استادش را كه در مورد افسون هاي تاريك و اختراع آنها بود، را به سرقت برد و بعد از 10 سال دوري از وطن خود، بار ديگربه آلمان بازگشت، وي در خانه اي متروك در شهر دورتموند به طور موقت ساكن شد.
سپس به مدت 6 سال تمام روي اختراع افسون گذاشت و بلاخره آن افسون آيزن بلايفيد داينس توك هونس را در سال 1842 اختراع كرد. سپس به دنبال ذات اهرميني اش اقدام به انتقام از 7 نفر كرد. در سال 1844، يعني دو سال پس از اختراع افسون، به لندن سفر كرد تا به گروهي از جادوگران سياه انگليسي جهت بستن پيمان ها و اتحادهاي ملاقات كند كه در طي درگيري با مامورين وزارتخانه سحر و جادوي بريتانيا، توسط مامور" رومانس جكسون" كشته شد.( روحش شاد)

یک خاطره واقعی:

همه این نوشته ها واقعیت دارد( به جون زاخی سابق)

آره یادش بخیر، دو سال و خورده پیش بود، دی 82 بود، روزهای پر تکاپوی من در دنیای هری پاتر.
من با خود فکر کرده بودم، چی می شد من هم مثل بقیه یه سایت هری پاتر با رول پلیینگ داشته باشم؟ چی می شد؟ لذت وب مستری کل! به به، بوی خوش بلاک کردن.
فرستادن اخطارهای الکی
شهرت بیشتر تو جلسات حضوری
آره، من تو بانک یه پولی برنده شدم
جادوگران رو با زوپس ساختم، این عله هم که الان می بینید شاخ وب مستری کل شده و دستور میده، من رو کار آوردم، تاریخ عضویتش 10 ثانیه بعد از منه
خلاصه اینایی که میگن سایت رو عله با زوپس ساخته همش دروغه
خودم بودم که سایت رو ساختم، این عله فقط لوگوی سایت رو ساخت، ننه اش، لیلی گل بانوی اعظم، اومد پیشم گفت دست پسرم رو بگیر، براتون لوگو ساخته، من هم برای اینکه نزنم تو ذوق این بچه، وب مسترش کردم، ولی ای دل غافل که سو استفاده کرد، رفت تو کار و بار هک و خودشو وب مستر کل جای من کرد
اما این ممل که میگن، هیچ کاری برای این جادوگران نکرده، الکی اون قدیما اسم درکرده بود، بهش می گفتن لرد مملی، اینم از اون بچه های جبهه عله بود( گروه خائنین)
می رسیم به حاجی
حاجی هم کاری نکرد برای این جادوگران، الکی اومد زود عضو شد، فقط یه کم رول پلیینگ رو رونق داد، بعد براتون بگم که یه بار که گولشو خوردم، بهش دسترسی داده بودم، زد کل سایت رو ریخت به هم، مثل اینکه به دستور همون گروه خائنین بود. حاجی هم خائن بود
اما مرلین کبیر که باید گفت: " مرلین صغیر"
واقعا هم صغیر بود، همش بیچاره در حقش ظلم می شد، مسخرش می کردن.. اما همیشه تحت حمایت من بود..، از حق گذشته بچه با حالی بود.
اما ریموس گلم، از نظر من همون ناظر بسش بود...، شانسی مدیر انجمن شد، یادم میاد بهش لقب ویلی ادوارد 2 داده بودن اینقدر شر بود.
اون لرد و سائورون و آشیل و اون چندتا عضو اول واقعا خائن بودن...

و حالا من در جادوگران چیزی نیستم جز این دسته بندی:
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
خدای نت

یک حقیقت تلخ:

جادوگران چگونه به وجود آمد؟

این وبسایتی که صدها نفر همچین عین تشنگان صحرای نوادا، افتادن به پاش و شیفته مطالب چند گیگی هری پاتریش شدند در تاریخ 15 مرداد 1310، حدود 75 سال قبل، به دستور یگانه پرودگار نت حضرت ویلیام ادوارد الکبری و الصغری، کار ساخت و سازش را شروع کردند. خب مسلما آقا ویلیام با آینده نگری ای که نسبت به نت و هری پاتر و رولینک و اینا داشتند از قبل به فکر افتادند دیگه..(کارشون درسته دیگه..)
در هر حال، بعد از گذشت 72 سال در سال 1382، تیم ساخت و توسعه جادوگران، موفق گشت برنامه مدیریت محتوایی به عنوان" زوپس همیشه نائب قهرمان" رو فارسی کنه و باهاش در تاریخ 11 دی 82 جادوگران رو افتتاح کنه. از جمله کسانی که در ساخت و توسعه جادوگران پیشگام بودند، میشود به عله اعظم(البته قبل از افتتاح جادوگران اصغر بود، چون بهتر از بقیه بود از ویلی ادوارد درجه اعظم رو گرفت)، مملی جون، خود استاد پروفسور دکتر مهندس کارگر حمال ویلیام ادوارد و مرلین صغیر و ... اشاره کرد.

موسسان جادوگران:

عله
ممل
لرد
مشت عباس
نورممد رشتی
مرلین
حاجی
عارف قزوینی
لوپین
گوستاو
گل دختر

نکات مهم جادوگران:

*تمام خبرها توسط نورممد ارسال میشده که به دروغ به نام برخی مدیران در سایت قرار میگرفته است.
*تمام عکسها توسط من ارسال میشده که به دروغ به نام برخی اعضا در سایت قرار میگرفته است.
*تمام فایل ها توسط من ارسال میشده که به دروغ به نام برخی مدیران و اعضا در سایت قرار میگرفته است.
*تمام لینکها توسط من ارسال میشده که به دروغ به نام برخی اعضا در سایت قرار میگرفته است.
*تمام مطالب توسط من ارسال میشده است.

** اصلا کل این جادوگران رو من ساختم**

تمام مطالبی که در مورد خلق جادوگران در اینجا خوانده اید چیزی جز حقیقت نیست. بله حقیقت تلخ است.(به جون تو)

ویرایش شده توسط اينيگو ايماگو در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۹ ۱۲:۰۴:۰۶

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۰۵ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

اما دابزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۹ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 457
آفلاین
1.يک وردساز معروف با توضيحات کامل معرفی کنيد.
ماريا کارلتو(وردساز معاصر)
ماريا ساحره­ای بود که از پدر و مادر ماگل و در شهر رم متولد شد.او در دوسالگی والدينش را از دست داد و پدربزرگش سرپرستی وی را به عهده گرفت.ماريا علارقم سختي­هايي که در دوران بچگی کشيد هميشه دختری شاداب و متکی به نفس بود.او بلافاصله بعد از با خبر شدن از قدرت جادوييش و ورود به دنياي جادوگران فعاليت­هاي خود را آغاز نمود.در تمام طول تحصيلش ممتاز بود و کنار درس­های اصلی،مطالعه­هاي فرعی زيادی داشت.وی پس از گرفتن مدرک با بالاترين نمرات رشته­ی مورد علاقه­اش يعنی "طلسمات و وردهای جادويي" را در پيش گرفت.
با عزمی راسخ و پشتکار فراوان در اين زمينه فعاليت کرد و در طول سه سال بيش از پنجاه طلسم و ورد اختراع نمود.کتاب­هاي زيادی از او به چاپ رسيده و وی در آن­ها تمام فوت و فن کارهای خود را منتشر کرده،بدون توجه به منافع خودش و برای کمک به دنياي جادوگری.
ماريا هم اکنون شصت سال دارد و هنوز هم با تربيت شاگردان و تعليم به آن­ها نقش مهمی را در صنعت وردسازی ايفا مي­کند.
2.هرچه دل تنگت ميخواد بگو!
دل من فقط واسه يه چيز تنگه و اونم هافله
دل من تنگه واسه محبت تو هافل
دل من تنگه واسه اتحاد تو هافل
دل من تنگه واسه اينکه هافلو قهرمان کنيم
و همه با هم مي­تونيم!

ویرایش شده توسط اما دابز در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۹ ۱۱:۱۰:۳۰

پیام زده شده در: ۱۰:۵۶ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ج1)

آقای ایوانوف استفانوف گوررو ملقب، پدر ورد جهان در سال 1534 بعد از میلاد در دهکده ای کوچک در نزدیک لندن متولد شد. از همان ابتدا استعداد های فراوان او در امر جادو و جادوگری بسیار مشهود بود. اون درسن یازده سالگی به مدرسه هاگوارتز رفت و در هفده سالگی از آنجا فارغ التحصیل شد.
او بعد از دوران مدرسه به دهکده خودشان برگشت و سعی کرد برای خود کاری جادویی بگیرد و مشغول به کار شود. اما متاسفانه به این قبیل کارها هیچ گونه علاقه ای نداشت. به همین سبب یواش یواش به اختراع ورد و جادو روی ورد. طولی نکشید که استعداد او توجه همگان را به خود جلب کرد و در مدت اندکی پیشنهاد های کاری زیاد از سوی وزارتخانه های شهر های مختلف به او پیشنهاد شد.
علی رقم این پیشنهادات او هنوز هم مایل بود تا در دهکده خود بماند و در آنجا به ساخت ورد بپردازد. هر چند که تلاش های وی از چشمان هیچ کس پنهان نبود.
سرانجام او بعد از هشتاد سال زندگی دار فانی را وداع گفت و مرد. از مهمترین طلسم های او میتوان به: زگورات جیبمو ، سلندیاسوس ، آراپاراتوس ، وروابوکس اشاره کرد.

ج2)

دل من اصلا تنگ نیست چیزیم نمیخوام بگم ولی چون پای نمره در میونه میگم

من واقعا به داشتن چنین استاد بزرگی همچون ایگور از ته دل افتخار میکنم. اگر تمام استادای مدرسمون انقدر باسواد بودن الان هممون یه پا پروفسور شده بودیم. حیف که انسان هایی مثل ایگور کم میباشند و حیف ما نمیتونیم به صورت همیشگی از دانش این استاد بزرگ بهره مند بشیم. پس قدر ایگور را بدانید

پیام زده شده در: ۹:۵۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
1. يك ورد ساز معروف:
ادوارد سامول فرانكسولي:
تولد:1800 ميلادي
وفات:1850
تعداد ورد هاي ساخته شده: بيش از 20000
اين ورد ساز ايتاليايي از مفاخر اين كشور است.وي بقدري بزرگ منش بود كه در 35 سال كار ورد سازي حتي يك ورد سياه هم نساخت.
وي يك ماگل زاده بود كه در 10 سالگي استعدادش را كشف كرد و به دليل نبودن مدرسه جادوگري به هاگوارتز آمد و در آنجا تحصيل كرد.
وي پس از پايان تحصيلاتش به ايتاليا برگشت و اولين مدرسه جادوگري را در زادگاهش تاسيس كرد.
تاريخ ساخت اولين وردش به 15 سالگي ميرسد كه وردي بود براي كوتاه كردن بيني.
وي وردهاي زيادي براي دفاع در برابر جادوي سياه ساخته است.
وي در اكتبر سال 1850 ميلادي در مبارزه با يك جادوگر سياه توسط آواداكداورا دار فاني را وداع گفت.
به احترامش 1 دقيقه سكوت......
2- هر چه دل تنگت میخواد بگو!(هر چیز خواستی،از منو مدیریت گرفته تا خاطره نویسی)(15 امتیاز)
خدايا آن ده كه آن به.
خدايا مرا نيز به مقام شامخ مديريت برسان .
خدايا دست اين ولدي را از جادوگران كوتاه كن.

ویرایش شده توسط آرتور ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۱۹ ۹:۵۹:۵۴

عاقلان دانند...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.