هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد تبلیغاتی آندوران
پیام زده شده در: ۲۰:۲۶ یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۷

آندوران

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۹ یکشنبه ۳ آذر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۵۷ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 16
آفلاین
صحبت های کاندیدایی(بخش 1):

-------------
من وزارت های زیادی دیدم.از دوره اول که شیکم(کینگزکلی)وزیر منصوب شد تا دوره های بعدی همشو حضور داشتم.در واقع میخوام بگم که تجربه وزارت رو به اندازه کافی دارم و اینکه در جریان بسیاری از طرح های موفق و غیر موفق وزارت هم بودم.

من به چند دلیل کاندید وزارت شدم.

یک اینکه به نظرم وزارت نیاز به یه وزیری داشت که یه مقدار مستقل و شجاع باشه.چون در حال حاضر وضعیت رول به معنای واقعی بهم ریختس!

دوم اینکه طرح های جالبی داشتم که تو دو دوره قبل وزیر نشدم که اجرا کنم،تصمیم گرفتم این دوره اگر رای آوردم این طرح ها رو اجرا کنم.

سوم اینکه به نظر من از نظر تجربه و قدرت بهتر از کاندید های دیگه بودم و به نظرم موفق تر خواهم بود.(این نظر منه،ممکنه غیر از این باشه).

-------------
از نظر وقت و زمان برای کار بر روی وزارت خونه من بیشتر تکیه بر معاونام دارم.من واقعیت رو میگم..اگر وزیر بشم نهایت وقتی که میتونم در هفته تو نت باشم برای وزارت خونه 5 ساعت هست!

یعنی از روزی یه ساعت هم کمتر!به کمک دو معاون که وقت زیادی داشته باشن این مشکل البته برطرف خواهد شد.

-------------
یکی از مهمترین کارها و نقشه هایی که من دارم،جلسه هفتگی ناظرین ایفای نقش هست.به نظر من مدیر هیچ نقشی تو ایفای نقش نداره و این نقش به حدی کوچیکه که اصلا قابل مشاهده نیست.پس تصمیم گیری با ناظرین و اعضای خود ایفای نقش هست.

این جلسات از ناظرین ایفای نقش،وزیر،معاونین و یه نفر نماینده اعضایی که ناظر ایفای نقش نیستن تشکیل میشه.تو این جلسه در مورد سوژه های جدید و تاپیک و اقدامات و ... بحث میشه و به قولی ناظرین و وزارت با هم هماهنگ میشن!

یه جلسه دیگه هم بین یکی از معاونین وزارت با نماینده گروه ها تشکیل میشه.به هرحال گروه ها هم نقش موثری دارن تو ایفای نقش چون بالاخره هر فردی عضو یه گروهی هست و از گروه باید روش کار بشه.

من فکر میکنم با این دو جلسه کاملا همه با هم هماهنگ بشیم تا ایفای نقش خوبی داشته باشیم.

=========
در آخر هم من تمام نقشه هام رو تو این مدت انتخاباتی میگم.مهم هم نیست انتخاب بشم یا نه،چون اگر بشم که اجرا میکنم و اگر نشم هم نفر بعدی بهترین هاشو انتخاب میکنه و اجرا میکنه.به هر حال هدف هممون پیشرفت ایفای نقشه!

با تشکر - آندوران!

شناسه قبلي و بعدي:ايگور كاركاروف!

Re: ستاد تبلیغاتی آندوران
پیام زده شده در: ۱۶:۳۴ یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۷

آندوران

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۹ یکشنبه ۳ آذر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۵۷ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 16
آفلاین
ملت عزیز!با سلام!

سوالاتتون رو به صورت واضح همینجا مطرح کنید.لطفا به فکر منم باشید و هر سوالی که جوابش واضح هست رو نپرسید.به هرحال من هم آدم هستم و درس و مشخ دارم!

به زودی طی چندین بخش صحبت هامو همینجا اعلام میکنم.

موفق باشید.

شناسه قبلي و بعدي:ايگور كاركاروف!

ستاد تبلیغاتی آندوران
پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ یکشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
دوست عزیز ستاد انتخاباتی شما فعال شد ، امیدوارم در یک رقابت درست و عادلانه در کنار دیگر رقبا به نتیجه مطلوب و پیروزی دست یابید . شما از امروز تا ساعت دوازده شب یکشنبه هفدهم آذر ماه میتوانید در این ستاد به تبلیغات بپردازید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.