هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
از مد افتاد ساطور، الان تبرزین رو بورسه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 572
آفلاین
از درون کوزه با شما سخن میگوییم!

1.يه رول طنزوجد بنويسيد و تلاشتون براي رام كردن يه كله اژدري رو شرح بدين. ‍[بيست امتياز]

آدم باید قطعا مخش پاره سنگ برداره که جانورشناسی رو با ویولت بودلر برداره. از اولی انگشت نماتر، اونیه که مدتها پیش فارغ التحصیل شده و سر کلاس جانور شناسی سال اولیا، اونم با ویولت بودلر میشینه. و الادورا بلک قطعا نابود ترین سال هشتمی حاضر توی کلاس بود، اگه از مرگ برگشته باشه تا سر کلاس جانور شناسی ویولت بودلر، جلوی چشم اون همه سال اولی، به دست یه کله اژدری چهارنعل تاز یا هر چی، کشته بشه.

با همین استدلال، الا تصمیم گرفت بعد از تموم شدن کلاس یه صحبت خصوصی با دانگ داشته باشه. و برای عملی کردن تصمیمش، اول از همه یه رفیق کله اژدری لازم داشت.

بعضی آدم ها هیچوقت میونه خوبی با چهارپایان ندارن. نمونه ش دلورس آمبریج که قبل از تموم شدن تدریس ویولت، جون و منوش رو با هم برداشت و زد به چاک. شاید سانتورها هیچ نسبتی با کله اژدهایی های دونده نداشته باشن، ولی هر دو پیتیکوپیتیکو میکنن و همین برای یه سانتروفوبیک مثل دلورس، کفایت می کنه. بعضی ها هم هستن که اصولا با هر تعداد پایی میتونن کنار بیان؛ مثل خود ویولت که یه ماگت سه پا، یه مارمولک چهارپا، یه قورباغه دو پا و احتمالا تعدادی جانور دیگر با آپشن های مختلف توی آستین-شاید هم یقه، پاچه یا جیب-ش پرورش می داد.

الا از دسته سوم بود. تنها گونه جانوری که باهاش سروکله میزد، جن های خونگی بودن؛ اونا هم اغلبشون موقع سروکله زدن، کله نداشتن البته. در نتیجه سطح تجربه ش در زمینه جک و جونور ها، به سمت صفر میل می کرد. و ویولت در مورد رام کردن چی گفته بود؟ دوستشون داشته باشید و عشق بورزید. باشه، حتما!...محض رضای خدا، اینجا که پشت بوم گریموالد نبود!

بدون تجربیات گهربار دلورس و ویولت، خیلی راحت میشد از ظاهر جوجه دایناسور های تیغ تیغی متوجه شد گردن زدن اونا، اونقدر که در مورد جن های خونگی جواب میده، راه حل مناسبی به نظر نمیاد. نوازش؟ اگه قصد داشت در زمینه اعضای بدن مصنوعی سرمایه گذاری کنه، شاید. بغل کردن چطور؟ یا بوسیدن؟ اوه، عمرا. حتی فکرش هم تو مخیله یه پیرزن دویست ساله نمیگنجه.

الا نگاهی به دور و بر کرد، بلکه ایده ای بگیره. رکسان مثل دانه ی درخت کاکائو، از شاخه بلندی آویزون شده بود. نویل با کله قشنگ پا طلاییش-لعنت، سازمان نامگذاری حیوانات جادویی به روح اعتقاد داشت؟!- نقطه ای بود در آسمون و همه روی جهان زیر پرش بود. قوزک پای خالکوبی شده الاف از دهن یکی از جونور ها بیرون زده بود-خوش به حال ویولت!- و گیدیون دست در گردن جونور دیگه ای با حرارت میخوندن:
-Yeah, people will beat you
and curse you and cheat you
Every one of them's bad except you
-Oh, thanks buddy
But people smell better than Kalle ajdaries
Gid, don't you think I'm right?
- That's once again true,
for all except you!

ظاهرا دیگه واقعا چاره ای نبود. الا پا پیش گذاشت، و تنها جونور باقی مونده، چشم های نارنجی و زردش رو جوری که انگار اوروچیمارو ساسکه رو دیده، به الادورا دوخت. الا با یه ضرب و تقسیم سرانگشتی موجودی گرینگوتزش رو تخمین زد. خب، میشد به سرمایه گذاری فکر کرد. چشم هاش رو بست و دستش رو دراز کرد...

2.ازتون مي‌خوام آخرين رول خودتون در سطح ايفاي نقش عمومي رو نقد كنيد!

از اونجا که من نقد رول آخرم رو از خودت خواستم و دو رول نویس در یک نقد نگنجند، رول یکی به آخرم رو نقد می کنم.
ایشون!

اولین نقدی که به خودم دارم اینه که آلبوس پست من آلبوس ایفای نقش نیست! البته دلیل داشت، دلیلش هم این بود که آلبوس ایفا اونطور که قابل اشاره باشه، شخصیتش رو با جیمز تعریف نکرده. در نتیجه من آلبوس کتاب رو استفاده کردم که به تبع این کار مجبور بودم جیمز کتاب رو با جیمز ایفا درآمیزم ،و در نتیجه جا داشت جیمز منو مورد اصابت یویو قرار بده با این رولی که پیرامون شخصیتش نوشتم! بنابراین ممکنه محتوای پست کمی به چشم خواننده غیرواقعی و مصنوعی بیاد.

نکته بعدی جمله هایی که استفاده کرده م هست. جدیدا نمیدونم چرا اینقدر علاقه مند شده م به جمله های طولانی و پر از و و ویرگول!
اوجش اینجاست:

نقل قول:
بروبچه های کلاس کوییدیچ تو همون گیر و داری که مولر و گوتزه همدیگه رو بغل کرده بودن و لا چمنا غلت می خوردن و اشک میریختن و از اونور شوان چی تایگرشون اینا با بقیه بازیکنا که نویسنده اسماشونو از تو وین اسپورت نتونست بخونه هم به طُرُق دیگه ای آرمان های محفلی دامبلدور و گلرت رو زنده زنده به اجرا میذاشتن و یوآخیمشون اینا خیلی جنتلمن وار ادای اسنیپ رو در میاورد و خوشحالی نمیکرد و بازیکنای آرژانتین اشک می ریختن و یه عده شون زمینو گاز میزدن و مسی و ممد آرژانتینی هم چارچنگولی کف زمین پناه گرفته بودن(!) ،و خلاصه تو همون هاگیرواگیر وسط ورزشگاه فرود اومدن.

البته هدف این پاراگراف از این همه جمله ربطی، اضافه کردن بار طنز پست بود، ولی به نظرم الان که میخونمش سرگیجه آور میاد!

مسئله ای که از همه شون مهم تره اینه که من تا اواسط پست تلاش داشتم طنزوجد بنویسم، ولی بعد یه قسمت کاملا طنز توی دیالوگ ها به چشم میخوره و دوباره طنزوجد میشه...این شاید ناشی از اینه که هنوز به تعریف طنزوجد زیاد وارد نیستم!

و نکته آخر اینکه پایان پست رو دوست ندارم:

نقل قول:
بعد از جمع کردن سال اولی ها، گرفتن عکس یادگاری با لیو و برو بچ، پس دادن توپ و باز کردن تماشاچی ها از صندلیشون

لحظه ای بعد در این لوح کبود، نقطه ای بود و دگر هیچ نبود!

به نظرم ناهمگون میاد، شاید نباید اینقدر ناگهانی تموم میشد.

+رول مورد نظر یک عدد 30 مشتی از جیمز سیریوس پاتر گرفته با این حال!
+ایراد بنی اسرائیلی هم خودتی! البته من در مورد خودم فقط ایراد اینجوری میگیرم ها...از سال اولیامون اینجوری ایراد نمیگیرم!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳

فرد جرج ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۶ چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۴۵ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶
از کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 179
آفلاین
1.يه رول طنزوجد بنويسيد و تلاشتون براي رام كردن يه كله اژدري رو شرح بدين. ‍[بيست امتياز]

-میشه سوال بپرسم؟
-نه
-فقط یکی؟
-گفتم نه!

فرجو با شنیدن نه آخری دست از سر ویولت بیچاره بر نداشت و دوبار پرسید :

-یه جمله بگم شما به صورت صحیح غلط بهم جواب بدید ؟
-چندبار باید بهت بگم نه تا دست از سر من برداری؟

فرجو سرش را پایین انداخت و یک پایش را به جلو و عقب تاب داد که البته از روی ردا به نظر می آمد موش زیر پایش رفته است و سپس گفت :

-اگه به سوال من جواب بدید منم به این سوال جواب می دم!

ویولت چشم هایش را به بالا چرخاند و گفت :

-از دست تو ... بپرس.
-میخواستم بپرسم نقد... اهم اهم ببخشید اشتباه شد! کله اژدری چیه ؟
-فرجو اینکه تکلیفته من نباید بیام واست توضیحشو بدم. برو خودت بگرد پیداش می کنی! عصر بخیر

ویولت این را گفت و فرجو را با شانه های فرو افتاده در وسط راهرو تنها گذاشت. فرجو با کله کج شده به روی شانه به سمت کلاس جانور شناسی حرکت کرد.

-سلام رزی
-سلام فرجو، چرا انقد دیر کردی ؟
-داشتم سعی می کردم بفهمم کله اژدری چیه .
-تو که هیچی، همه میخوان بفهمند! چند دقیقه دیگه می فهمیم.
-کسی چیزی دستگیرش شده؟
-جیمز میگه می دونه چیه ولی من میگم داره بلوف می زنه.

محوطه قلعه خیلی شلوغ بود سال سومی های گروه هافلپاف و گریفندور برای درس جانورشناسی در حاشیه جنگل ممنوع جمع شده بودند و منتظر بودند. هیچ کس نمی دانست قرار است با چه چیزی مواجه شوند. کله اژدری!
یعنی موجودی یک کله که همان کله اش شبیه اژدر بود؟
یا چند کله داشت و یکی از آنها شبیه اژدر بود؟
اصلا اژدر کیست؟ یا چیست؟
ویولت وارد محوطه شد و در حلقه دانش آموزان قرار گرفت. ردای خیلی خوشرنگی پوشیده بود. فرجو به ذهنش سپرد تا آدرس این ردا فروشی را از ویولت بگیرد! با اینکه حدسش این بود که ویولت جواب نقد... -ببخشید بازم اشتباه شد-جواب سوالش را نمی دهد.

-خب عصر بخیر. بدون مقدمه چینی میخوام برم سر درس. اول از همه دو تا داوطلب میخوام.
قبل از اون مطمئنم هیچ کدوم از شما نمیدونید کله اژدری چیه.

سکوتی لبریز از هیجان فضارا فراگرفت. همه منتظر بودند کسی چیزی بگوید. رزی از بین هافلپافی ها به جیمز اشاره می زد و از او میخواست که حرفی بزند. اما جیمز اصلا به روی خودش نمی آورد و سعی می کرد به انعکاس عکس خودش در آینه جیبی اش نگاه کند تا مطمئن شود به اندازه کافی خوش تیپ است!

-باشه پس کسی پیداش نکرده. داوطلب؟

باز هم همگی سکوت کردند.

-پس اینطور. اولین داوطلب رو خودم انتخاب می کنم چون فکر می کنم زیادی داره به تیپ و قیافش اهمیت میده!

جیمز با شنیدن این حرف بلافاصله آینه اش را در جیبش گذاشت. و سیخ ایستاد.

-جیمز پاتر!

همه بچه های گریفندور یک قدم عقب رفتند و جیمز در جلوی حلقه قرار گرفت. جیمز که غافل گیر شده بود. نگاهی به عقب انداخت و اصلا خودش را نباخت با صدای رسا گفت :

-مثه یه گریفندوری شجاع!

این را گفت و به سمت وسط حلقه دانش آموزان حرکت کرد. ویولت از پر رو بودن این بچه تعجب کرد و گفت :

-و داوطلب بعد ...
-من!
همه سر ها به سمت صدا چرخید . معمولا فرجو اینگونه برای کاری داوطلب نمی شد.

-باشه فرجو ولی یادت باشه حتی نمی دونی برای چی داری داوطلب می شی!

ویولت این را گفت به سمت جنگل ممنوع رفت. نفس در سینه ها حبس شده بود. همه نگاه ها به او دوخته شده بود و می خواستند ببینند این کله اژدری چیست؟
لحظه موعود فرا رسید ویولت با یک قلاده کله اژدری از جنگل ممنوع خارج شد. فرجو و جیمز به هم نگاه کردند و تعجبشان را از دیدن آن موجود به هم ابراز کردند.
کله اژدری نام برده شده موجودی بود حدودا اندازه ی یک سگ سرابی، به رنگ طلایی نقره ای که چشمهای احتمالا ور قلمبیده اش زیر مقدار زیادی پر پوشیده شده بود. دو تا پاهای جلویش به نظر قدرتمند می آمد و شبیه پاهای یک گربه بود که با کرک های خیلی ریز و ظریف نقره ای و رگه های طلایی پوشانده شده بود. بدنه این موجود، طلایی و به طرز عجیبی شبیه کف دست بی مو بود. پاهای پشتی اش زیر انبوهی از پر های بلند و بزرگ طلایی و نقره ای همانند دم طاووس پوشانده شده بود. شاید اگر فرجو قبلا اسم این موجود را نشنیده بود حتی ممکن بود با صدای بلند شروع به تعریف کردن از زیبایی هایش کند!
چیزی که فرجو انتظار داشت حداقل یک مار بزرگ و ترسناک بود یا حداقل یک موجودی با سر مار مانند!

-کله اژدری اینه؟

جیمز قبل ازینکه فرجو مانعش شود این را گفت.

-بله آقای پاتر. ببینم چیکار می کنید.

ویولت این را گفت و قلاده کله اژدری را باز کرد. کله اژدری پس از باز کردن قلاده حتی تکان هم نخورد! همانجا ایستد و نظاره گر بچه ها شد. البته اگر می توانست از بین آن همه پر پرپشت چیزی ببیند. که بعید به نظر می رسید!
جیمز به صورت امتحانی قدمی به سویش برداشت. کله اژدری باز هم تکان نخورد. رزی با نگرانی به صحنه نگاه می کرد. فرجو وقتی که مطمئن شد خطری ندارد او هم قدمی به سمتش برداشت. با خود فکر کرد که شاید کله اژدری کبیر کور است!
در همین فکرها بود که ناگهان کله اژدری از خود خاصیتی نشان داد. دهانش را باز کرد و اولین نشانه های کله اژدری را از خودش نشان داد! بزرگترین دهان بی دندانی که تا به حال فرجو در عمرش دیده بود زیر کله پر از پر کله اژدری نمایان شد. غرش یا چیزی شبیه غرش محوطه را لرزاند. فرجو و جیمز سرجایشان میخکوب شده بودند. غافل ازینکه این فقط شروع نمایش کله ی کله اژدری بود!
ماری که حتی از ناگینی ولمورت هم بزرگتر بود از به اصطلاح دهان کله اژدری خارج شد.
صدای جیغ بچه ها محوطه را پر کرد.

-سرتو بدزد فرجو و و !

جیمز و فرجو هر دو نفر رو زمین خوابیدند و شعله های آتشی که کله اژدری پرتاب کرده بود از چند سانتی متری بالای سرشان گذشت!

-آخه اینم شد درس ویولت؟ داری مارو به کشتن می دی که!
-هیس. اعتراض نکن جیمز!
-بابا راست می گم دیگه.

جیمز و فرجو از جا بلند شدند.و از کله اژدری فاصله گرفتند. کله اژدری دهان بی دندانش را بست و مار در سیاهی اش محو شد.

-از فکرتون استفاده کنید د د ... بچه ها ها ها

صدای رزی در حالی که فریاد می زد به گوش می رسید.

-راست میگه جیمز. باید یه فکری کنیم. واضحه که نمی تونیم باهاش بجنگیم.
-آخه احمق کی گفته باید باهاش بجنگیم؟ باس رامش کنیم ... رام م م !
-آخه چطوری، ظاهرش انقد خشگلو شبیه طاووس بود فکر کردم با یه کم آب و دون کوتا میاد ولی ... ولی ... ولی ... جیمز طاووس!
-خل شدی انگار، این کله اژدریه نه طاووس.
-نه نه نه! گوش کن یه فکری دارم ولی ریسکیه!
-خب؟
-خب که خب!
-یعنی نمیخوای واسم توضیحش بدی؟
-ببین من کاری که می گمو بکن فقط باشه؟
-یعنی به حرف توی نخود مغز گوش بدم؟ اگه آتیش گرفتم و از ریخت و قیافه افتادم چی ؟
-واسه تو خطری نداره بهت قول میدم.
-هی ! فکر کردی من از خطر می ترسم!
-باشه باشه! پس باهم میریم فقط آینه جیبیتو بده به من.
-واسه چی؟ میخوای مثه من خوش تیپ شی؟
-اه جیمز بس کن دیگه. حاضری؟
-باشه بریم.

جیمز آینه جیبی اش را در آورد و در دستان فرجو قرار داد. همه بچه ها به آن ها خیره شده بودند و ویولت هم قلم پر به دست منتظر بود تا صفر این جلسه را به آنها بدهد! سپس هر دو نفر به سمت کله اژدری رفتند. کله اژدری همچون شیر طلایی خوش قد و بالایی ایستاده بود. با حس کردن وجود پسرها -البته چون چشم درست حسابی نداشت فقط حس می کرد- آماده نشان دادن آن اژدر خوش تیپ داخل سوراخ رو صورتش -الان که فکر می کنم زیاد شبیه دهان نبود!- به آنها شد. فرجو به حالت آماده باش ایستاد. همه بچه ها نفسشان را حبس کرده بودن. حتی ویولت هم که کنجکاو شده بود ببیند چه خبر شده است، کمی صاف تر ایستاد. فرجو آینه جیمز را در مشتش نگه داشته و آماده دیدار با اژدر خان شده بود. جیمز هم نیم قدم عقب تر از او قرار گرفته بود. با رو نمایی مجدد از اژدر خان صدای جیغ بچه ها به گوش رسید.
فرجو معطل نکرد آینه را همچون سپری جلوی خودشان قرار داد و چوبدستی را به سمت آن گرفت و فریاد زد :

-لارجوس میرر!

آینه شروع به بزرگ تر شدن کرد. تا جایی که یک سوم وسط از قد فرجو و جیمز را پوشاند. جیمز که مطمئن بود فرجو زیر سنگینی آینه له می شود به کمکش شتافت و هر دو نفر با کمک هم آینه را جلوی کله اژدری نگه داشتند.
اژدر با بیرون آمدن از داخل دهان بی دندانش رو به روی آینه قرار گرفت. بادیدن خودش در آینه جیغ بلندی کشید و به داخل سوراخش رفت!
سپس پر های بلند و نقره ای و طلایی قسمت پشتی بدنش را باز کرد و همچون طاووسی زیبا خود را به نمایش گذاشت همه بچه ها با دیدن این صحنه لب به تحسین گشودند.

-خب دیگه بسته می تونید آینتو نو بذارید پایین پسرا.

ویولت در حالیکه به سمت آنها می رفت این را گفت. فرجو و جیمز آینه را به کناری انداختند و جیمز بلافاصه ضد طلسم را خواند، آینه به اندازه قبلی اش برگشت. جیمز نگاهی به خودش در آینه انداخت تا مطمئن شود هنوز خوش تیپ است. و سپس آن را در جیبش گذاشت. در این حال فرجو محو تماشای کله اژدری بود. پر های پشتی حیوان مانند یک بادبزن طلایی-نقره ای باز شده بود و می درخشید. نور سرخ رنگ غروب خورشید بر پر هایش می تابید و زیبایی اش را چند برابر می کرد.
فرجو انقد محو تماشایش بود که اصلا متوجه نشد ویولت کنارشان ایستاده است.

-بسیار خوب کارتون خوب بود. نمره کامل رو می گیرید و چون داوطلب بودید هر کدوم برای گروه هاتون 10 امتیاز کسب کردید.

جیمز و فرجو به هم نگاه کردند و لبخند زدند! چیزی که کمتر پیش می آمد.

-خب واسم توضیح بدید چطور شد که به این فکر افتادید؟
-خب راستش ما فکر کر...
-فکر فرجو بود! من فقط همراهیش کردم.

جیمز خاضعانه این را گفت. فرجو با تعجب و چشم های گرد شده به او نگاه کرد.

-زود باش بگو دیگه فرجو. منم دوس دارم بدونم چطوری این فکر به ذهنت رسید البته یه چیزهایی هم حدس زدم.

جیمز با لبخند و در حالیکه دستی به مو های پر پشتش می کشید تا مبادا چیزی از خوش تیپی اش کم شود این را گفت و به فرجو چشم دوخت. فرجو شروع به حرف زدن کرد و امیدوار بود تا توضیحش درست باشد نه یک شانس هری پاتری !

-خب کله اژدری خیلی قشنگه و یه جورایی شبیه طاووسه. طاووس هم همیشه وقتی کسی بهش نزدیک میشه میخواد زیباییشو ثابت کنه و پرهاشو باز میکنه. من فرض رو بر این گذاشتم که کله اژدری هم اینجوریه! ولی نمیدونه که باید دمشو باز کنه یا کله شو بندازه بیرون. من فقط با آینه بهش نشون دادم کله اژدریش چقد زشته تا بفهمه باس دمشو باز کنه تا قشنگ بشه. این یه ریسک بود و لی خب ارزش امتحان کردن داشت.

فرجو مکثی کرد. انگار مطمئن نبود که حرفش را ادامه دهد.

-راستش جیمز و آینه اش باعث شد به این فکر بیفتم! چون اون همیشه میخواد چک کنه و مطمئن شه که خوش تیپه.

-بله، چیزهایی که فرجو گفت تقریبا درست بود. کله اژدری بر عکس اسمش اصلا حیوون بد و درنده ای نیس و ذاتا فقط میخواد زیباییشو نشون بده و عملا حیوون رامیه!
خب حالا برای این جلسه کافیه. به جز جیمز و فرجو، هر کدوم از شما برای جلسه بعد دو لوله کاغذ پوستی راجع به راه های دیگه ای که میشه این حیوون رو رام کرد مینویسید و میارید. کلاس تعطیل. می تونید برید.

-پس اونقدرا هم مغز نخودی نیستی فرجو.

جیمز با خنده این را گفت و فاتحانه به سمت گروهش رفت. فرجو هم به سمت رزی در گروه هافلپاف رفت.
------------------------------------------------
پ.ن : توضیحات در مورد کله اژدری و طاووس رو از خودم در آوردم که بتونم بنویسم، واسش رفرنسی ندارم. ولی اژدر رو چندتا جا خوندم که یه جور مار هست که از دهنش آتیش بیرون میاد.

ازتون مي‌خوام آخرين رول خودتون در سطح ايفاي نقش عمومي رو نقد كنيد!

آخه عزیز دل! ای بزرگوار! من نقد بلدم؟
من نقد بلد بودم انقد درخواست نقد نمی دادم که بزگوار! :worry:
ولی به روی چشم نقد می کنیم

این میشه آخرین پست ما، که سر کلاس ماگل شناسی بود.

حالا نقد :

فرجو جان! پسر خوب! جوونی هنوز پسرم. تازه کاری. راه میفتی جای پیشرفت داری.
کمتر احساساتی شو پسر گلم.
یه کم غلط های نگارشیتو درست کن.
خلاصه سعی کن بخونی و بنویسی تا پیشرفت کنی پسرکم!

ویرایش شده توسط فرد جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۶ ۱۴:۰۴:۳۳
ویرایش شده توسط فرد جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۶ ۱۴:۰۹:۵۰
ویرایش شده توسط فرد جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۶ ۲۳:۰۷:۱۶

آخرین دشمنی که نابود می شود مرگ است!

پیام زده شده در: ۱۱:۱۷ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۳

جرج ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۲:۵۱ چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
از چه گویم که جز شادی چیزی نیست
گروه:
کاربران عضو
پیام: 97
آفلاین
تازه وارد گریفیندور

........................................................................................................

آن روز در کلاس مراقبت از موجودات جادویی غوغایی بود.
در آن روز سال اولی ها باید یک کله اژدری یورتمه برو را رام میکردند و به معلم مربوطه نشانش میدادند.
ویزلی جوان هم آنجا بود و در تفکر به این به سر میبرد که:بد بخت شدم حالا چیکار کنم،باصدای معلم خود ازجا پرید.
وایولت فریاد زد:
-خوب، تا فردا فرصت دارید راه حل این مسعله رو پیدا کنید.
جورج که حسابی گیج شده بود پرسید:
-اجازهیعنی باید باهاش دوست بشیم؟
-وای:vay::vay:رامش کن یعنی چی بچه؟ بیا دفتر من.
اندکی بعد در دفتر معلم
وایولت پرسید:
-خوب ببین تو با نویل چه چوری دوست شدی؟
-ام
جورج ایستاد رو به اسکلتی که در کار اتاق بود و این کار هارا انجام داد
http://www.xum.ir/image/FaUd(به آدرس مراجعه فرمایید)
- صبر کن این جوری که از بین میری.
-خوب چی کار کنم؟
-اه زرنگی برو بگرد پیدا کن.
جورج نا امیدانه به سمت سر سرای اصلی در حال حرکت بود که فکری به سرش زد و روانه کتاب خانه شد.
او کتاب هارا گشت و گشت و گشت تا به این کتاب رسید : چگونه کله اژدری خود را آموزش دهید.اثر ریتا اسکیتر.
نشست کنار کلاوس و سلام داد و گفت:چه طوری کرم کتاب ههههه شوخی کردم.
او در آن کتاب خانه گرم شرو کرد به خواندن کتاب و این مطالب را به دست آورد:برای رام کردن کله اژ دری یورتمه برو خود باید سخت کوش و ساعی باشید برای این کار باید ببینید کله اژدری خود از چه چیزی خوشش می آید.
واما راه دیگری هم هست و آن هیپنوتیزم کنید.
جورج با خود گفت: اولی رو موافقم ولی دومی نه.
او رفت به سمت دهکده هاگزمید و چند عدد آبنبات و لواشک خرید و به مدرسه برد.و رفت که بخوابد
امروز روز امتحان بود و همه نگران بودند جورج از همه نگران تر که آیا روش او عمل میکند.
او پیش معلم رفت و گفت:
میشه از این صرف نظر کنی؟:worry::worry:
وایولت: :no: :no: :no: خوب شروع کنید.
همه دست به کار شدند و جورج هم کش و قوصی به خود داد و شروع کرد اول از آبنبات ها شروع کرد و اون را به کله اژدری خود داد و صبر کرد
ولی کار خراب تر شد.
خوروشید و جوشید و برکند خاک ز تیغش دیوار شد همه چاک چاک
جورج گفت:
-اوه اوه اوه ازشیرینی خوشش نمی یاد حالا میزنیم تو کار لواشک.
خلاصه زد تو کار لواشک و اونم کارو بد تر کرد.
صدایی از دور آمد و گفت:
-بچه جون به حیوانات غذا نده .
جورج با خودش فکر کرد : غیر از این دو راه که کاری نیس ها ،هاااااا یه راه دیگه هم هست از روش کارتون چگونه اژدهای خود را آ موزش دهیم میریم
یک ،دو ،سه
آآآآآآآی ماماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان
و فریاد جورج به هوا در آمد آری دست او به جای پوزه روی تیغ های کله اژدری فرود آمد.
-به من چه میخواست دقت کنه.
وایولت این را گفت و رفت...
پایان
....................................................................................................پیوست 1: نمیتونستم عکس رو توصیف کنم هم خیلی حجیم بود لینکشو گذاشتم
پیوست 2: آخرین پست من جلسه 1 همین کلاس بود مجبورم.
....................................................................................................

اهم اهم چه طوری جورج
خوب رولت خوبم نیست اصلا خوب نیست یعنی به معنی کامل یک کلمه مقوا
همین جوری نشستی نوشتی و تمومش کردی اصلا به املا بعضی کلمات توجه کردی ایوای فضا سازی هم نکردی ببین وقتی میخوای بنویسی باید با حوصله بنویسی دقت کنی به چهرش برسی یعنی چی به چهرش برسی یعنی از شکلک استفاده کنی البته تو رولای طنز بیشتر از همه بیشتر
به هر حال کارت با یکی دو نقد درس شاید بشه فعلا.
....................................................................................................
پیوست 1: من بلد نبودم لینک بزارم شرمنده

ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۵ ۱۴:۱۴:۰۹
ویرایش شده توسط جرج ویزلی در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۵ ۱۴:۱۵:۴۶

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-

موی قرمز را به خاطر بسپار
ویزلی هرگز نمی خشکد

پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳

محفل ققنوس

یوآن آبرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۰۹:۲۰
از اکسیژن به دی‌اکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 436
آفلاین
یه رول طنزوجد بنویسید و تلاشتون برای رام کردن یه کله اژدری رو شرح بدین!

- اوه مای ماذردوخت آندرشلوار!
- وات ذ هل ایز ذیس!

بودلر اکبر[!] سرش را برگرداند و رو به بچه ها قیافه ی ناقیافه ای به خودش گرفت.

- وقتی برگشتم باس تک تکتون با اینا رفیق شده باشین، شیرفهم شد؟

خوشبخترین روباه دنیا، با شنیدن این جمله، از فرط وحشت چند لحظه ای سی و سه بندش رقص بندری به خود گرفت. به سختی آب بینی و دهانش را نوشید. []

باید با این جک و لوبیای سحرآمیز جانورها ساز رفاقت مینواخت؟ اما مگر گیدیون گیتارش را میداد تا با آن ساز رفاقت نواخت؟ حتی اگر میداد، مگر قحطی رفیق بود؟

ویولت همانطور که نی ساندیس از لبهایش بیرون زده بود، به سمت ناکجاآباد تاریکی که در میان درختان واقع بود، به راه افتاد. یوآن تسترال وار به سمت او تاخت اما وقتی در آخرین لحظه ویولت سوت زنان زودتر از او از محوطه ی روشن خارج شد، به دیوار نامرئی خورد و فهمید که استاد کلاس تا پایان جلسه فرتیدن را تحریم نموده!

ویولت رفت و با مورفین دوست شد و یکی از طرفداران پر و پاقرص مورفینوس نام گرفت و...

به خیال اینکه شاید مثل بازی های ۸ بیتی میکرو از آنور تصویر پدیدار شود، کمی امید به دل خود راه داد اما بعد فهمید اینجا دنیایی سراسر فول اچ دی و رئال است و خلاصه زهی خیال باطل!

با ناامیدی به نوگلان پوشک پوش خیره شد و دریافت که واقعا نباید چنین لقب غیر ژانگولرانه ای به آنها داد. چراکه اکثر آنها حالا فرد مشترک آینده شان را پشاپیش ساخته بودند.

جیمز، یکی از معدود خرس های ارشد جمع، نخ یویواش را دور گردن یکی از کله اژدری ها حلقه زد و گفت:

- گردنتو بشکونم جیگر؟!

باری روی کول کله اژدری مختص به خودش سوار شده و این دفعه باری بر روی دوش او گذاشته بود. رکسان که به دلایلی دو سر و گردن داشت، همزمان هم با ماهیتابه جانور را نفله میکرد و هم سرگرم موتورسواری بود!

نـــــــــــــــــــه! آنها نباید از او جلو میزدند.. چطور دارنده ی n مدال درجه یک مرلین در برابر این ملت بوق بوقی تحقیر میشد؟ باید زود دست بکار میشد وگرنه یک عدد صفر گنده تر و گردتر از چشم مصنوعی الستور مودی بن پنجعلی باباقوری نصیبش میشد...

تنها کله اژدری باقی مانده که اکنون بوی ترشی لیته میداد، گوشه ای برای خود قرق کرده و بساط لوازم آرایشش را روی زمین پهن کرده و همزمان با تزیین چهره ی بی ریختش، انتظار یوآن را میکشید.

اینجا بود که روباه صحرا متحول شد و قلق کار دستش اقتاد. سنگی کوچک از روی زمین برداشت، به دقت هدفگیری کرد و آن را بطرف تانک های رژیم صهیونیستی غاصب کله اژدری پرتاب نمود.

سنگ محکم با سر آن موجود خبیث تصادف کرد و کله اژدری کله ی اژدری اش را چسبید.
یوآن مشتش را در هوا تکان داد و پیروزمندانه گفت:

- خوب مختو زدم گوگولی!

اما کله اژدری ناگهان عینهو گیتار الکتریک نعره زد و موتورهایش را با دکمه ای که روی کبدش قرار داشت، روشن کرد و با نهایت سرعت بطرف کسی که به او تیکه پرانده بود، حمله ور شد. چنان یورتمه وار می تازید که میتوانست تانک سرژ تانکیان را کتلت کند!

یوآن قدمی به عقب برداشت. نـــــــــــــــــــــــــــه.. او نباید کتلت میشد.. اگر کتلت میشد بابا پنجعلی او را میخورد و به دنبال آن به ماده ای بدبو و نامطبوع تبدیل میشد...!

یک آن دست در جیبش کرد و به شلغم شانس مسلح شد.. کله اژدری لحظه به لحظه به او نردیکتر میشد.. دستش را بالا آورد و گازی سوارزگونه نثار شلغم پلاستیکی اش نمود!

کله اژدری فورا ترمز زده و در فاصله ی ده سانتی متری یوآن متوقف شد. یوآن چشمانش را باز کرد و به موجود رو به رویش زل زد. نفس های داغش چهره ی پسرک را گرما میبخشید. چیزی که او را بلافاصله متعجب ساخت، رام شدن کله اژدری نبود بلکه چیزی بود که زیر بغلش جاخوش کرده بود.. یک خال نارنجی!

- تــ.. تــ.. تو؟؟!

کله اژدری:

- اوه برادر!

یوآن نتوانست خودش را کنترل کند. او باید احساساتش را بروز میداد.. نمی خواست از چهره ای به آن زیبایی که حالا به قیافه ای کریه و زشت مبدل شده بود، انتقاد کند! او هویت اصلی کله اژدری را شناخته بود..! بی هیچ حرفی خود را در آغوش کله اژدری یورتمه برو گم و گور ساخت.

کله اژدری، دیگر کله اژدری ها، نوگلان و خرس ها:

ازتون میخوام آخرین رول خودتون در سطح ایفای نقش عمومی رو نقد کنید!

سام یوآن! احوالات؟ خوبی؟ چطور مطوری؟
خب همونطور که میدونی من وجدانت بیدم و ویولت نیستم تا قصه های نینیش برای بچه های سیریش رو برات تعریف کنم! برا همین زودی میرم سر اصل مطلب!

برنج و ماست دیده اید؟ تا حالا شده برنج و ماست بصرفی؟ .. واقعا؟ خب نوش جونت، خب بعدش یه احساسی بهت دس میده، یه احساس بد! شکمت باد میکنه بعدش پیراهن و شلوارتم منفجر میشن و بعد زیر شلواری بابادوزت که از مامان دوز ناخوشتره نمایان میشه و الخ[!]

رولت هم همچین احساسی رو به خواننده منتقل میکنه! منشأ این احساسات کلهن اجمعات برمیگرده به افعال و توصیفات نامأنوسیه که تو رولت بکار بردی!

مثلا..

نقل قول:
دستگیره ی در اتاق آرام آرام چرخید تا اینکه "تیک" کوچکی به گوش رسید و به دنبال آن، در بطور تدریجی و تا نیمه به خود دوران داد و در آستانه ی آن، پیکر تاریک شخصی پدیدار گشت. اتاق چنان در ظلمت غوطه ور شده بود که دست نورانی شمع واقع در راهرو فقط میتوانست دو کتف و قسمتی از بازوان نحیفش را نمایان سازد.

البته اینی که مثال زدم خیلیم اونجوری نبود ولی تو همچین مواقعی باید از کلمات و توصیفات ساده استفاده کنی و الا مخاطبینت رو از دست میدی و بعدش باید پنبه ی نویسندگی رو از گوشات بندازی بیرون و بعدش بری ضایعات و نون خشکی و هی بنالی:

- رول خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــشـــــــــــکیــــــــــــه!

در کل پست بدی نبود. هنوز خیلی راه و مانع منتظرته پسر ولی من به عنوان یکی از منتقدین ویزنگاموت [!!!!!] تو رو نخاله ای در جهان شکوفه ها بیش نمی بینم. بهتره بری دنبال همون ضایعات که بت گفتم!

کلام آخر

من یه سوژه بهت میدم عینهو "خمیر موزرلای شیرآوران"!
تو هم بهش شاخ و برگ میدی عینهو "فلفل و ادویه ی ننه اقدس و خواهران"!
و بعدش.... جمله ی خاصی به ذهنم نرسید!

جادوکاران ویزنگاموت [جون ما؟]

============================

حاضرم بوقی باشم تا یه منتقد!

If you smell what THE RASOO is cooking!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۰ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳

گيديون پريوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲:۵۳ چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹
از ش دور بمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 533
آفلاین
@@@تازه وارد گریف@@@

- چی میگه؟

این اولین چیزی بود که بعد از جواب معلمش گفت. بار ها با خودش گفته بود که در کلاس ویولت شرکت کردن اشتباه محض است، اما خودش هم به حرف خودش گوش نمی داد. سرش را بالا آورد و به کله اژدری رو به روی خویش نگاه کرد..اولین چیزی که با خودش گفت این بود:
- من محبتم تسترالیه. یعنی اون قدر طرفو اذیت می کنم تا دیوونه بشه.

به نظر نمی آمد که این استراتژی در برابر این موجودات جواب بدهد اما گیدیون مصمم بود این روش را به هر قیمتی اجرا کند. بنابراین جلو رفت و با وردی، هزاران پرنده را به طرف جانور روانه کرد. کله اژدری که به نظر می آمد آماده باشد با حرکتی، چندین تیغ آتشین به طرف پرندگان پرتاب کرد که موجب شد آن ها جان به جان آفرین تسلیم کنند.

خب در نتیجه ران اول به نفع کله اژدری. گیدیون، مانند افرادی که در میدان کُشتی دور حرفشان می چرخند دور موجود دایناسور- جوجه تیغی می چرخید. کله اژدری مانند اینکه اتفاقی نیفتاده است، با بی تفاوتی به گیدیون نگاه می کرد. کم کم دور زدن گیدیون او را عصبی کرد، قصد کرده بود که آن موجود مزاحم ( گیدیون! ) را زیر پاهایش له کند.

شلپ !

گیدیون زیر پای کله اژدری بسیار شبیه کاغذ شده بود. در بالافاصله بعد از آنکه جانور ( این بار منظور اژدری است ) پایش را برداشت، گیدیون ایستاد و با همان هیبت کاغذی اش به کله اژدری نگاه کرد. نویل یک تلمبه آورده بود و آن را داخل دهان گیدیون کرد و تلمبه زد. اما چون بسیار باد کرده بود بعد از آنکه سر تلمبه را از دهان او بیرون آورد، پریوت جوان شروع به پرواز کردن جلوی چشم کله اژدری کرد. در آن لحظه وی شباهت زیادی به زنبور پیدا کرده بود.

یورتمه برو که از وز وز های گیدیون خسته شده بود با فرستادن تیغه های آتشین باعث ترکاندن دانش آموز گریفیندوری شد. گیدیون که حالا دریافته بود که اینگونه دوست داشتن نتیجه ای جز به فنا رفتن نداشته است، تصمیم گرفت که به گونه ای دیگر ابراز احساسات کند.

بنابراین تصمیم گرفت که با گیتار زدن موجبات بر انگیخته شدن احساسات را فرا نماید. گیتارش را در آورد و شروع به خواندن آهنگ شادی ( اسم خواننده شادی نیس، فکر بد نکنید ) کرد. کله اژدری با شنیدن آهنگ آرام شد و احساس خوشحالی کرد.

گیدیون بعد از چند دقیقه نواختن، به کله اژدری نزدیک شد و دستش را به طرف پوزه ی جانور دراز کرد. همه از جمله جیمز، تدی، ویولت به این صحنه نگاه می کردند تا در صورت وقوع اتفاق ناگوار زود تر با برانکار او را به بیمارستان منتقل کنند.

پریوت جوان دستش به پوزه ی جانور خورد و خیال همه ی دست اندر کاران پشت و جلوی صنه را راحت کرد. گیدیون شروع به نوازش کله اژدری کرد، امیدوار بود جانور کدورت کوچک بینشان را فراموش کند. ( منظور از کدورت اذیت و آزار او بود )

2.ازتون مي‌خوام آخرين رول خودتون در سطح ايفاي نقش عمومي رو نقد كنيد!

نقد پست شماره 696 جادوگر تی وی - گیدیون پریوت

گید؟
منو نگاه کن.
دِ میگم منو نگاه کن.
بازم تو؟
چند بار نقد می خوای تو؟
باید فقط یک تایپک جدا واسه نقد تو بزنن.
.
.
.
خب میگذریم از سلام و احوال پرسی و پستت چه نکته های مثبتی داره و اینا، خیله خوب نکته مثبتت پستتم میگیم بابا. خب اولین چیزی که توجه هرکسیو جلب میکنه ظاهر پست شماست که خدا خیرت بده خوب رعایت کرده بودی.

شخصیت پردازیت هم خوب بود و روی حساسیت گیدیون روی توانایی هاش مانور داده بودی. فقط پسر خوب ان قدر شکلک نذار الان رولت شده 4 تا دیالوگ و 2 تا پاراگراف توضیح و 7 خط شکلک.
همیشه از شکلک برای نشون دادن طنزت استفاده نکن بعضی وقت ها فقط یک دیالوگ بدون شکلک که خوب بهش پرداخته باشیم بهتر از یک نصفه دیالوگ با 4 تا شکلکه.

منطق داستانیت هم به دوغ ببخشید به بوق رفته. آخه کدوم فیلمی پخش زنده بوده که این دومیش باشه؟ اصن رولت به درد نمی خوره، برو از تالار بیرون نمی خوام ببینمت.

خیله خوب دلم سوخت بیا تو. در ضمن این چیه؟

نقل قول:
همه با قیافه ی به صحنه نگاه می کردند.

با چه قیافه ای برادر؟ ناراحت؟ امیدوار؟ اصن می خواستی شکلک بزاری؟ خوب جایی که باید بزاری بزار.

خوب دیگه برو بیرون حوصله ندارم.

نتیجه ی اخلاقی: هیچ وقت منو ناظر یا منتقد نکنید.

ارزشی نیمه اصیل!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۶ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۳

کنت الاف old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۶ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۰:۴۹ جمعه ۲۴ آذر ۱۴۰۲
از یتیم خانه های شهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 206
آفلاین
اینجا کلاس ویولته؟

----------------------------------------
پست طنزو جد:

الاف و دوست داشتن؟ کنت الاف فقط عاشق پول و ثروت بود. نه یه موجود گنده و بی ریخت که هر لحظه ممکن بود تیغ هایش را روانه الاف کند. مثلا الاف چگونه می توانست این اژدهای بزرگ رو به سکه های پول تشبیه کند؟

نه خرخرش شبیه جرینگ جرینگ طلا بود و نه هیکلش اندازه کیسه ای سکه! وای اگر کیسه ی سکه ای به ان بزرگی داشت چه میکرد؟

شاید اول میرفت پاتایا، لودو خیلی از انجا برایش گفته بود. از ساحل گرمش، از ساحرگان زیبایش... . شایدم تمام پول رو خرج این می کرد که سرپرستی ویولت رو به عهده می گرفت. صرفا جهت انتقام. واگرنه این کیسه بزرگ کل ثروت بودلر ها بود. میتوانست کلی جوراب و زیر شلواری به دامبلدور هدیه دهد تا مثل یک بچه چهار ساله گول بخورد.

بعد از این کارا، یک کت و شلوار برای خودش میگرفت و در کل دستی به سر و رویش میکشید. شاید هم اصالت حمام نرفتن رو نابود نمیکرد. هر چه قدر هم میخواست نمیتوانست اژدها را دوست داشته باشد. البته... شاید...

- اره!

الاف فریاد بلندی کشید و به سمت اژدها دوید. اژدها جا خورده بود که این مردک چیکار می کند.

- تو باید منو دوست داشته باشی! می فهمی؟ مجبوری.

الاف در میان بهت و حیرت همگان با اژدها حرف می زد و طولی نکشید که سوارش شد و بعد در گوش اژدها زمزمه کرد:
- تو باید ویولت رو بکشی! برای همین دوست دارم!

نقد رول خودمان

جادوگر تی وی

موسیو الاف
اول از همه شما باید پستتون رو به بار تا اخر بخونید که اگر مشکل تایپی داشت رفع کنید.
مثلا:
نقل قول:
گفت ارزش این جام اونقدر بالاست که تمام المانی هارو میکوشونه اینجا و...

یا:
نقل قول:
کی به تدی گفته بود که بهت بگه که جامو بدوزدی؟

اشکال هاتونو بولد کردم. نکته دوم اینکه از کی تا حالا الاف التماس جیمز رو میکنه؟ ها؟ بهتر بود تغییر قیافه میدادید و به سراغ جیمز میرفتید.
در کل یک متن متوسط از شما دیدم که سوژه مالکیت ویولت به خوبی وارد سوژه اصلی شد.
--------------------
البته نقاد ها اونطور محترمانه حرف نمی زنن. با کتک نزدنت شانس اوردی!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳

نویل لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۶ دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۳ دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳
از همه جوگیر ترم !!! اینو میدونم !!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 83
آفلاین
گریفیندور

رول اول

- ویو ، عزیزم .

- چیه الاف ؟

- همراه نمیخوای ؟

ویولت بعد از شنیدن صدای چاپلوسانه ی الاف سریع برگشت و با یه نگاه عاشقانه گفت :

- نه ، عشقم .

قبل از اینکه الاف بخواد بهانه ی دیگه ای برای خلاصی از اون موجودات دحشتناک پیدا کنه و تحویل ویولت بده ، لیوان نسکافه ی ویو رو صورتش خالی شد . ویولت هم بعد از یه خنده ی مصنوعی توی افق محو شد .

اونور همه مشغول کارهای همیشگی شون بودن ؛ ویکی با رکسان حرف میزد ، نویل ، یوآن و گیدیون با هم یه قل دو قل بازی میکردن و بقیه ی داستان .

جیمز که واسه نگهبانی پشت سر ویولت رفته بود ، همین که صدای ویو رو از پشت دفتر شنید که با ماندانا خدافظی کرد ، دوید تو حیاط و با یه جیغ آژیر خطر زد .

همه هرجوری که شد ، رفتن پیش یه دونه از اون جونورا و یه جوری خودشون رو مشغول نشون دادن ؛ ویکی با زیرشلواری تدی یه پاپیون درست کرد و گذاشت روی شاخ اژدهاش ، گیدیون برای اژدهاش گیتار زد و نویل هم برای اینکه یه کاری بکنه با اتودش روی پوست اژدهاش نقاشی کشید و بقیه ی داستان .

- میبینم کلی به گروه ها ( یه دانش آموزان و یه اژدها ) خوش گذشته و با هم دوست شدین .

همه ی بچه ها برای حفظ ظاهر و اینجور حرفا با هم جواب دادن :

- بله ، استاد .

خب ، همه سوار اژدهاشون بشن .

همه ی بچه ها مضطرب هم دیگه رو نگاه کردن و هیچ کدوم تا حالا به این فکر نکرده بود که اونا عاتقشون رو به اون موجودات دل نازک ثابت کردن وگرنه قبل از نزدیک شدن به هرکدومشون ، از روی زمین محو میشدن .

نویل غافل از همه جا سرجاش وایساده بود و اصلن حواسش به بقیه نبود که حداقلش یه قدم رفته بودن عقب و اون از همه جلو تر بود .

- پسر ، چرا معطلی ؟

- کی ؟ من ، استاد ؟

- آره . برو جلو .

نویل برای یه لحظه با تردید به اتود زرده ی مرلین که تازه ازش پیچونده بود ، نگاه کرد و به اون متوصی شد و رفت جلو .

همین جوری که میرفت جلو یه لحظه فکر کرد که الان توی معده ی یه اژدهای غول پیکره ولی تا چشاش رو باز کرد ، دید روی آژدها نشسته و داره یورتمه میره و همه اونود دست و جیغ و هورا .

وقتی نویل اومد پایین ، زنگ خورد و شانس همه برای یورتمه رفتن با باد فنا رفت خونشون . شانسه که رفت خونشون برای نویل خیلی خوب شد ؛ چون یا یه هفته گولاخ کلاس مراقبت از موجودات جادویی شد .

رول دوم

همین بالایی

درود به جناب اتود قرمز

پسر تو چرا آدم نمیشی ؟

همه ی استادا بهت گفتن داستانات فضاسازی نداره ! چرا درستش نمیکنی ؟ هرچند یه خورده بهتر شد ی .

یه کمم رو نویل بیشتر مانور دادی .

خوبه . حالا دیگه جمع کن اتودات رو برو ، تا لهت نکردم .

ویرایش شده توسط نویل لانگ باتم در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۳ ۲۲:۲۷:۳۸

شاید وجودم به خیلی ها ارامش نده . . .
ولی همین که حضورم حرص خیلی هارو در میاره . . .
بهم انگیزه خیلی بالایی میده . . .

پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳

رکسان ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۹ دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۰:۴۳ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
از پسش برمیام!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 141
آفلاین
يه رول طنزوجد بنويسيد و تلاشتون براي رام كردن يه كله اژدري رو شرح بدين. ‍[بيست امتياز]

-یا زیرشلواری مرلین!

تکلیف ویولت را که یادتان هست؟ دانش آموزان حداقل تا آن موقع مرلین را داشتند اما پس از آن باید تنها به زیرشلواری خود اطمینان می کردند. در میان جمع دانش آموزان سکوتی حاکم شده بود که تنها گیر افتادن در تالار اسرار، آن هم در حالی که باسیلیکی شش سر بالای سرتان ایستاده و چشمانش را به شما دوخته، می توانید شاهد همچین سکوتی باشید، تازه به احتمال قوی در آن زمان، سکوتتان نشانه مرگی آرام خواهد بود.
-یه نفر گریفی شجاع می خوایم!

خب حقیقتا در کلاس موجودات جادویی گریفی بودن خیلی به درد می خورد. گریفیندوری های کلاس در حال لعنت فرستادن به هر کلاه و بنیان گذاری بودند که مشخصه گریفیندور را شجاعت معرفی کردند. پای آبرو در میان بود به هرحال! یوآن و رکسان اولین قدم را برداشتند و الان چه انتظاری دارید؟ که مثلا صدای دست و جیغ و هورا پشت بندشان بلند شود. این جا کلاس موجودات جادویی‌ست، چه انتظار ها دارید؟ هرلحظه باید مراقب می بودید که سر یا دستتان به فنا نرود و یا مثلا با دندان های یک گرگ تیکه پاره نشوید و حالا هم که این موجودات کله اژدهایی!
-کسی یادشه اسمشون چی بود؟

رکسان فکر کرده بود شاید مثلا پیش از برداشتن قدم دوم، اگر اسمشان را بداند، بهتر می تواند ارتباط برقرار کند.
-قصد نداری که دهنت سرویس بشه؟

الادورا که توسط پروفسور بودلر با دیوار یکی شده بود، پاسخگوی سوال رکسان بود. رکسان تصمیم گرفت اسم و فامیل را کنار بگذارد و تنها به روش برقراری ارتباط با این کله یورتمه ای ها فکر کند. کله یورتمه ای که رکسان به طرفش می رفت، شاید روحیه ی دانش آموز مذکور را به خوبی می شناخت. رکسان دید که با یکی از تیغ هایش، یکی از بچه ها را یورتمه برو به سمت خانم پامفری فرستاد.

کله یورتمه ای موردنظر تیغ هایش رو به بیرون بودند. خب، ویولت چگونه آن ها را از بین برده بود؟ دقایقی را در سکوت گذراند. مسلما رکسان نمی توانست با بغل کردن، آن تیغ ها را از بین ببرد. نگاهی به دور و اطرافش انداخت. یوآن تا این لحظه خوب عمل کرده بود، الادورا بیش تر شبیه جوجه تیغی شده بود و به نظرش دانش آموزانی که روی زمین افتاده بودند، می توانستند کودهای خوبی برای درختان اطراف باشند.

انگشتانش را به سمت موجود بی قواره دراز کرد. تیغ های آتش گرفته از چله رها شدند. رکسان بدون معطلی روی زمین پخش شد. تیغ ها از بالای سرش گذشتند و خب، بیچاره کسانی که آن عقب بودند. امیدوار بود در یکی از کلاس های قبلی، فن جا خالی دادن، به خوبی به آن ها آموزش داده شده باشد.

سر رکسان در یک متری پای آن کله یورتمه ای ها بود. همین طور که سرش در خطر له شدگی قرار داشت، به این فکر کرد که پاهای این موجود چقدر شبیه موتورند! خب شما می دانید که پاهای حیوانات، هرچه قدر هم گرد باشند، هیچ وقت، هیچ وقت، شبیه چرخ نخواهند شد ولی خب مجبور بود می فهمید، مجبور!

دستش را بر روی چر..پاهای حیوان گذاشت و انگشتانش را روی سطح بدنش کشید. شاید آن موجدات به هیچ دردی نمی خوردند ولی حداقل به پرورش قوه ی تخیل کمک زیادی می کردند. زیر لب تکرار کرد:
-زینش قشنگه، مدلشم خوبه، نگاه کن روش عکس تیغای آتشین داره!

حیوان آرام شده بود. مسلما خبر نداشت که در حال تشبیه شدن به موتورسیکلت است وگرنه تا به حال رکسان را به لقاالمرلین پیوند داده بود. رکسان کم کم از جایش بلند شد. نوک انگشتانش را روی یکی از تیغ های موجود کشید. تیغ ها تکانی محسوس خوردند و غیب شدند.

رکسان لبخندی زد و سعی کرد بر روی پشت موجود بنشیند. یکی از پاهایش را بلند کرد و همین که پایش به پشت حیوان برخورد کرد، با تیغ های آتشین به درخت پشت سرش میخ شد.

به هرحال می دانید، قوه ی تخیل هم باید تا حدی اجازه فعالیت داشته باشد!

سلام رکس!

ببین من به عنوان خودت، پستتو خوندم و دیگه لازم نیست از لحاظ املایی و نگارشی و پاراگراف بندی بهت تذکری داده بشه. (از بس که نقد شدی!)

خب، اولین پستت توی خبرگزاری ها بود و به نسبت خوب عمل کردی به نظرم.

این پستت طنز خوبی داشت ولی می تونستی روی سوژه اصلی مانور بیش تری بدی، قسمت هایی که در مورد دزدیده شدن جام بود می تونستی طنز بیش تری به کار ببری.

این که از مسائل ایفای نقش استفاده کردی تو پستات، ایده خوبیه. همیشه از این ایده ها داشته باش!

از شکلکا اسفاده ی مناسبی داری ولی از شکلک همر زیاد استفاده می کنی. یکیم بهتر بود بعد از این جمله این شکلکو میذاشتی:

نقل قول:
- جادوگران و ساحرگان عزیز به پایان اخبار رسیدیم، تا خبر بعدی خداحافظ!

من دیگه نمی تونم بیش تر از این نقد کنم [نقدم زوری میشه مگه؟ ]فقط بیش تر روی لحظه های حساس تکیه کن. بعضی از لحظه ها می تونن بیش تر از این خنده دار بشن.

خوب برو بیرون که دیگه حوصله نقد کردنتو ندارم...

ها؟!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۷ چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
امتیازات جلسه‌ی اول مامج!

سام‌ جمیعاً!

من قصد دارم یه حرکتی بزنم تو این کلاس، بینم چطوری جواب می‌ده و نتیجه‌ش چی می‌شه.

خب ما خعلی شنیدیم که هدف این ترم هاگ، آموزشه نه رقابت. من از تازه‌وارد ایفای نخش توقع ندارم شخصیتش ساخته و پرداخته و مستحکم باشه. انتظار هم ندارم به شخصیت گمنام و ناشناس ویولت بودلر مسلط باشه. نتیجتاً..

[ دانگ منو می‌کشه، ولی.. ] امتیاز این جلسه کلاً واس همه 30 رد می‌شه.

آمــّــا! ازتون توقع دارم به نقدایی که روی رولاتون می‌نویسم اهمیت بدین و جلسه‌ی بعد، من مجبور نشم تکرار کنم حرفامو. نتیجتاً، جلسه‌ی بعد پاشید بیاید و من کُپی پِیست کنم نقد جلسه‌ی اولو، نه تنها می‌زنم تو سرتون صدای کله‌اژدری یورتمه‌بُرو بدین [ ] بلکه تازه اون موقع‌س که از سی نُمره شروع می‌کنم به کم کردن. تصویر کوچک شده

گریفندور

آلیس لانگ‌باتم [ رکسان ویزلی ]

آلیس، مدت‌ها از وختی که بهت به خاطر همچین رولی تبریک می‌گفتم گذشته. سؤال اولت قوی بود. در سطح معمولی یه آلیس لانگ باتم. خندیدم، راضی بودم ازش.

آمــّــا سؤال دوم که به شکل ناجوانمردانه‌ای از تسلطت روی شخصیت ویولت سوء‌استفاده کردی.

به نظرم می‌تونستی خیلی قوی‌تر بنویسیش. احساس خود ِ من اینه که تمام قدرت و قریحه‌ی طنزنویسی و چشمه‌ی خلاقیتت رو روی قسمت اول سؤال تخلیه کردی و سؤال دوم رو با اون قدرت ِ اولی ننوشتی! خودت قبول داری؟ برای آلیس لانگ باتم این رول خیلی معمولی بود. کجاس اون رماتیسم مغزی ِ مخصوص ِ گریفیا؟!

گیدیون پریوت

هوووم.. پریوت!

اول یه چیزی بگم؟ خیلی رد پای خودم رو توی رولت می‌بینم. شایدم اشتباه می‌کنم. ولی احساسم بهم می‌گه سبکی که به کار بُردی، به سبک من نزدیکه. به قول ِ دوستی اون "فرزانگی ِ ابلهانه‌"ی رولای منو داره! و دقیقاً چیزی که اگر شکلک نداشت، می‌شد به یه رول طنزوجد نزدیک شه. امّا دُز بلاهتش پایینه.

بهت توصیه می‌کنم انیمیشن ببینی. یا فیلم و سریالای طنز. راسّش، روونا منو ببخشه، می‌خوام یاد بدم چطور کاملاً احمقانه، جدی باشی.

حواست به لحن ِ رولت باشه. یه دست نبود. بین ِ نوشتاری و گفتاری دو دو می‌زد. یه جاهایی ضعف علامت‌گذاری داشتی. توصیه‌ی همیشگی‌مون: رولت رو قبل از ارسال یه بار بخون!

و نکته‌ی آخر این که: اسیر وسوسه‌ی شکلک‌ها نشو گیدیون! یه شکلکایی هستن که خعلی بامزه و خفن‌طورن، ولی به اون لحظه نمیان. بعد از تموم شدن رولت، پیش‌نمایش رو بزن و ببین مثلاً فلان دیالوگ به فلان شکلک میاد؟ برای رولای طنز، سعی کن به شکلکای جادوگران مسلط باشی. رمز موفقیت اکثر طنزنویسامون همینه.

یوآن آبرکومبی

یوآن!

پسر! تو محشری! ببین، مصاحبه‌ی مورفین گانت رو در مورد این که چطوری طنز می‌نویسه، خوندی؟ تو دقیقاً همون کاری رو می‌کنی که گانت می‌کنه. کوچکترین جزئیات و حواشی ایفای نقش، دنیای واقعی، دنیای جادویی، شکلک‌ها، شخصیت‌ها و هرچی دم ِ دستت میاد رو بهم ربط می‌دی و رول می‌نویسی. این قدرت توی تو ذاتیه و چیزی نیست که با تمرین و تکرار به دس اومده باشه. تو، دقیقاً مثل مورفین، دقیقاً مثل جیمز، طنزنویس به دنیا اومدی!

و دقیقاً از همین لحن ابلهانه‌ی پستات برداشت می‌کنم که طنزوجدنویس قدرتمندی می‌شی آبرکومبی. قوی‌ترین طنزوجدنویسی که من تا به حال دیدم!

روی شلغم مانور بده. بیشتر در مورد یوآن بهمون بگو. چرا روباه؟ چرا شلغم؟ تکیه‌کلام‌هاش؟ لحن حرف زدنش؟

توصیه‌ی آخر: هیچ تیکه‌ی طنزی رو دوبار ننداز. حتی اگه در حد آپگرید و آپدیت شدن پاها باشه. اینطوری رسماً اعلام می‌کنی که: من اینجا کم آوردم!

تدی لوپین

نقد می‌خوای تواَم؟!

یه چی دلم می‌خواس بت بگم تدی. می‌خواستم بگم تو خیلی بهتر از این هستی و قوی‌تر از این می‌تونی بنویسی، ولی دیدم دقیقاً نقطه قوت ِ تدی و رولاش همینه. این که راحت می‌نویسه. بی خیال می‌نویسه. دنبال بهترین مشقاش نی. فقط دلش می‌خواد خودش و نهایتاً جیمز لذت ببرن از رولاش.

من اینو خعلی دوس دارم! :)

جرج ویزلی

سام جرج.

خــــب.. ما اینجا یه نقد ِ اساسی داریم. اولین مسئله‌ای که مطرحه، ظاهر رولته جرج ویزلی. با این رول مقایسه کن ظاهرش رو. ببین وختی یارو دیالوگ می‌گه، اینطوری می‌نویسیم:

اکبر گفت:
- من امروز اصغرو دیدم.

مثلاً ها.

بعد یه اینتر ِ دیگه و ادامه‌ی رول. ضمناً، رولت همه‌ش دیالوگه پسر! فضاسازی؟ توصیف؟ کمک به هم‌ذات‌پنداری خواننده با محیط؟! چارتا دونه شکلک مثلاً جهت ِ تلطیف محیط؟

غلط تایپی هم داشتی بابای ِ رکسان. قبل از ارسال، حتماً حتماً حتماً رولت رو یک بار بخون!

در حال حاضر، یه سری اشتباهات خیلی عمومی و پیش پا افتاده داری که با یه نگا به همون رول ِ نمونه‌ای که دادم خدمتت، روال می‌شه کارت و می‌رسیم به بخشای بعدی.

امتیاز گروه گریفندور: 45

ریونکلا

-

امتیاز گروه ریونکلا: 0

هافلپاف

باری ادوارد رایان

اول این که هلگا خیرت بده با این اسمی که انتخاب کردی.

دوم!

ببین باری، لحن روایتت خیلی یکنواخت و عادی بود. اصلاً هیجان موقعیت رو به خواننده‌ت منتقل نمی‌کرد. باب شماها با یه گرگینه یه جا گیر افتادین، باس خعلی هرج و مرج و سروصدا بیشتر باشه. باس جوش و خروش بزرگترا واس در رفتن از اونجا خعلی بیشتر بگیره منو. شلوغش کن! آشوب به پا کن! رول ِ نمونه رو ببین. این آشوبیه که من دنبالشم. و بدیهیه که به پا شه! چرا انقد ریلکس و پشت سر هم تعریف می‌کنی؟ چرا احساسی توی رولت نی؟ می‌دونی چی می‌خوام ازت؟

و ضمنا، باری! شخصیت‌پردازی! ازت یه چیز خاص ِ مختص باری ادوارد رایان می‌خوام! یه علاقه‌ی خاص، یه حیوون ِ خاص، یه میوه‌ای که همیشه می‌خوره، یه هله‌هوله‌ای که دوس داره، یه تکیه کلام.. می‌دونی چی می‌گم؟ یه چیزی که تو رو متمایز کنه. یه چیزی که به کمکش بشه توی رول‌های سطح ایفا، برای باری رایان یه نخشی تعیین کرد! نه این که صرفاً دیالوگ‌پُرکُن باشه!

جیرینگ؟

تافتی

عامو! گرگینه صدای "عـــــــــــــــو" نمی‌ده ینی؟

اون تیکه‌ای که لُردک حذف شناسه شد، اول یاح یاح خندیدم، بعد به مصیبت ِ بعدش اندیشیدم و این که چی‌طو همه دهنمون صاف می‌شه، شدم. :))

بعد حالا شرمنده اخلاق ورزشی ارزشی‌ت ها، آما این شخصیت‌پردازی تافی کجاش بود؟!

عجقم؟! ویولت؟! تو مطمئنی داری در مورد ِ همین ویولت حرف می‌زنی؟!

نکته: نکنه توام با هونصدسال سابقه‌ی رول‌نویسی و نقد کردن، منتظر نقد بودی؟! من که می‌دونم اومدی که هافل سهمیه‌ی ارشدشو از دس نده.

امتیاز گروه هافلپاف: 36

اسلیترین

آشا

من قصد دارم برم تغییر شناسه بدم از بس که ویولیت و ویلیوت و ویلون و سیلون خطابم کردی.

ویو.. لِت.. تکرار کُن آشا! ویـ..یُـ.. لِت! ویولت! آباریکلا!

تبهکار رو هم این شکلی می‌نویسن.
سوتی تایپی. قبل از ارسال چی؟ آقربون ِ بچه‌ی چیزفهم!

گفت، اینتر، "-" ، دیالوگ.

نقد. تلگرافی. دلم می‌خواد.

رول. توپ. دس. مریزاد.

مورفین گانت

من تو رو نقدت نمی‌کنم. خعلی اوضاعت خرابه داداش. با یه نقد و دو تا نقد کارت را نمیفته. شوما یه سر برو ویزنگاموت.

امتیاز گروه اسلیترین: 36

ویرایش شده توسط ویولت بودلر در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۱ ۱۸:۵۹:۱۴
ویرایش شده توسط ویولت بودلر در تاریخ ۱۳۹۳/۵/۱ ۱۹:۰۹:۴۲

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۷:۵۸ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
سهمیه مناطق - تکلیف جلسه اول

1. جون ِ سالم به در ببرید! [ 15 امتیاز ]

ملت با دیدن تد ریموس گرخیدند و گریختند و به سر و کله ی خود و دیگران کوبیدند و به یکدیگر و در و دیوار خوردند تا بلکم راه خروج و فراری بیابند اما راهی جز خروجی بید کتک زن باز نبود و لاجرم صدها نفر از دانش آموزان هاگوارتز مثل موقعی که در مدرسه های مشنگی زلزله یا مانورش می آمد ریختند جلوی یه گُله سوراخ و هی همدیگر را کروشیو و سکتوم سمپرا زدند که بتوانند زودتر از دیگری فرار کنند و چه خون ها و تلفاتی که در همین صحنه داده شد و اکثرشان هم محفلی بودند چون غیر از اکسپلیارموس وردی بلد نبودند و اینجا هم دیگر خبری از رولینگ نبود که آواداها برگشت بخورد و عشق به دادشان برسد. اینجا هر کی وردش پرزورتر بود برنده بود!

خلاصه که یک خروجی کوچک بیشتر نبود و هزاران دانش آموز مشتاق رهایی و اوضاع به شدت یادآور کنکورهای دهه هفتاد بود. از آن ور هم تد ریموس مراحل تبدیلش را کامل کرده بود و می پرید و یکی یکی بچه های بی گناه را گاز می گرفت و بعد از هر گاز قربانی جیغ می کشید و بعدش تبدیل به گرگینه می شد و او هم در کنار تد ریموس به گاز گرفتن ملت می پرداخت و این ویروس به طور تصاعدی گسترش می یافت تا اینکه اکثریت ملت را گرگینه ها تشکیل دادند و بقیه هم یا فرار کردند یا زیر دست و پا له شدند یا سکتوم سمپرا شدند و فقط مورفین ماند و لشکری انبوه از گرگینه هایی که او را دوره کرده بودند و آب از لب و لوچه شان می چکید. مورفین که دید اوضاع اینجور است یک کپسول قرمز مورفینوس انداخت بالا. گرگینه ها هم نامردی نکردند و همه با هم ریختند روی مورفینوس. مورفینوس هم یک حرکتی زد که همه ی گرگینه ها اینجوری:

تصویر کوچک شده

به اطراف پرت شدند و بعدش که مورفینوس دید حریف آن همه گرگینه نمی شود گفت: لامشبا! چن نفر به یه نفر؟! و مجبور شد یک حرکت اینجوری:

تصویر کوچک شده

بزند که باعث شد برود به فضا و بعدهای زمان و مکان را درنوردد و قوانین فیزیک نیوتونی و اینشتینی و کوانتوم را در هم شکند و در تالار اسلیترین ظاهر شود و در گوشه ای عزلت گزیند و خرقه ی تیم خرس های تنبلش را بر سر کشد تا فول شارژ شود برای کلاس بعدی.

2. سرنوشت ویولت رو بعد از این بلایی که سر تدی و البته شاگرداش آورد بنویسید. [ 15 امتیاز ]

ویولت توی دفتر دانگ نشسته بود و در حالیکه یک گوشی (از آن هایی که پروفسور اسپراوت موقع بیرون کشیدن مهرگیاه ها به ملت داده بود.) روی گوش هایش داشت به اطراف نگاه می کرد و اینجوری: سوت می زد.
دانگ هم در حالیکه به ویولت خیره شده و اینجوری: روی میزش ضرب گرفته بود از گوشی مشابهی استفاده می کرد.

و آقا یعنی دور و برشان پر بود از جغدهایی که اینجوری: و از توی در و دیوار و پنجره و دودکش و چاه و تهویه و همه ی سوراخ سنبه های اتاق با نامه هایی این شکلی: می ریختند توی دفتر. شما اینجور بگیر که انگار دامبل برای دعوت کله زخمی به هاگوارتز دارد جغد می فرستد! یعنی اینقد زیاد! و خب چون هیچکس نامه ها را باز نمی کرد با صدایی 10 برابر می ترکیدند و اغلب، جغدهای حامل نامه را هم می ترکاندند و خلاصه کاغذ پاره و خون و پر و دل و روده و جنازه ی نیمه هضم شده ی موش و مارمولک و چرک خیارک غده دار بود که روی سر و صورت دانگ و ویولت می ریخت.

دانگ به سبک تام ماروولو ریدل چوبدستیش را در هوا تکان داد و نوشت: چه توضیحی داری بودلر؟

ویولت هم به همان سبک نوشت: داوش! بچه نباس سوسول بار بیاد که! باس این مسائلو ببینه مرد بار بیاد! آره باو!

دانگ اعصابش به هم ریخت و نوشت: چی میگی واسه خودت؟ نمی بینی اوضاع رو؟ من جواب این والدینو چی بدم؟ الاناست که سر و کله ی لوسیوس و هیئت امنای هاگوارتز پیدا بشه. من چی باید بهشون بگم؟ چی دارم که بگم؟ من نمی دونم چرا در مورد کرم های فلوبر تدریس نمی کنی؟ من تا کی باید پاسخگوی...

دانگ همینجور برای خودش می نوشت و می نوشت غافل از آنکه ویولت مدتیست دفتر را ترک کرده و غافل از آنکه چرک های خیارک غده داری که روی سر و صورتش ریخته و ابتدا او را شبیه لرد سیاه کرده بودند حالا باعث شباهتش به ایوان روزیه شده اند!

بالاخره استخوان های دانگ هم در میان امواج چرک های خیارک غده دار که حالا دفتر را پر کرده بودند ذوب شد و گازهای متصاعد از چرک ها به خاطر ته سیگاری که فیلچ بیرون دفتر انداخت منفجر شد که در اثر این انفجار، برج مدیریت به طور کامل تخریب شد و طی آن 584 نفر از دانش آموزان و دبیران و فیلچان به میرتلان و بینزان و سایر اشباح هاگوارتز اضافه شدند و مدرسه به مدت 4 سال تعطیل شد.

این اتفاق که در تاریخ هاگوارتز به رسوایی فلچر گیت مشهور شد، حادثه ی باز شدن حفره ی اسرار در سال های گذشته (معروف به ریدل گیت) را نیز تحت تاثیر قرار داده و به عنوان وحشتناک ترین دوره مدیریت در تاریخ هاگوارتز شناخته شد. آنقدر که حتی به جای عکس دانگ یک قاب خالی کنار عکس مدیران سابق هاگوارتز چسباندند و یک سال بعد همان را هم برداشتند که دیگر اسمی از این مدیر منفور و نالایق باقی نماند.

ویولت بودلر نیز بعد از این حادثه به رومانی رفت و با چارلی شاخدم به پرورش انواع اژدها پرداخت و هرگز نامی از وی به عنوان مقصر اصلی رسوایی فلچر گیت در تاریخ ثبت نشد.

پیوست:

jpg  morfinus01.jpg (34.48 KB)
27009_53ce74adcbf68.jpg 300X210 px

jpg  morfinus02.jpg (28.09 KB)
27009_53ce74e216453.jpg 292X300 px

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۳/۴/۳۱ ۱۸:۱۹:۰۴

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.