هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: جادوگران بیست ساله شد!
پیام زده شده در: ۲۰:۳۱:۰۳ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

گریفیندور، مرگخواران

کوین کارتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۷:۲۳:۳۹ سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
از تو قلب کسایی که دوستم دارن!
گروه:
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 155
آفلاین
اول از همه سلام به همگی! امیدوارم که حال خودتون و دلتون عالی باشه.
دوم از همه میدونم دقیقا یه ماه از تولد اصلی جادوگران و دو هفته از تولد مجازیش گذشته و دیگه گزارش من حکم نوشدارو بعد از مرگ سهرابو داره و به درد کسی نمی خوره، با این حال چون یه بنده مرلینی خیلی اصرار داشت "برو گزارش بده" منم اومدم گزارش بدم.
همانا برشما نه واجبه، و نه ضروری که این گزارشو بخونین. پس با خیال راحت صفحه رو ببندید و جاش برین یکی دو تا سوژه‌ی مفید تر بخونین و رولکی بزنین. باشد که هممون رستگار شویم.

تولد طبق برنامه راس ساعت6 پنجشنبه 28دی ماه برگزار شد. اول جشن کلا 9 نفر بودیم ولی رفته رفته عده ای بهمون اضافه شدن و فکر کنم سر آخر12-13 نفر شدیم.

میتینگ با حضور سوجی شروع شد. و دستش درد نکنه که بازم تو اون شرایط سخت (درست متوجه نشدم ولی انگاری سرِ کار داخل بیمارستان بود) قبول زحمت کرد. دست تیم مدیریت (علی الخصوص لینی) هم درد نکنه که نذاشتن برنامه کنسل بشه.

بعد سوجی، پروفسور مک گونگال که یکی از اعضای قدیمی مون هستن خودشونو معرفی کردن و بعدش یوآن و ایزابل و ریموس و گادفری.
بعد از اینکه بزرگان با هم آشنا شدن، از مایی که میکروفونمون رو باز نمی کردیم هم خواستن میکو باز کنیم.

ما ها (شامل اسکورپیوس، لینی، آلنیس و خودم) شرایط مناسبی برای باز کردن میک نداشتیم. حالا هی از اونا اصرار از ما انکار. برای همین یوآن و سوجی و مینروا و ریموس خودشون چهار نفری برنامه رو دست گرفتن و درمورد اعضای قدیمی، رول های صوتی و رول نویسی با وسواس اینا صحبت شد.
و سوجی راز حقه ای رو که رو یکی از پستاش پیدا کرده بود، برای ما برملا کرد.

یکم که گذشت من حس کردم اگه یه ذره دیگه پای مانیتور بمونم قلبم از دهنم می پره بیرون. زیرا که من در حالت عادی هم انرژی و آدرنالینم بالاست چه برسه به اینکه در جمعی از جادوگران قرار بگیرم. در نتیجه با خودم اندیشیدم که ممکنه دیگه هیچ وقت چنین فرصتی پیش نیاد و نتونم بازم با بچه های جادو باشم. برای همین تموم خطرات رو به جان خریدم (نخند آقا! شما که نمیدونی ما برای یه ذره فعالیت با چه معضلاتی رو به رو می شیم!) و با اینکه شرایطم خیلی خیلی نامناسب بود، میکروفونم رو باز کردم.

منم به معرفی خودم پرداختم و اظهار شادمانی کردم که در جمع جادوگران عزیزم حضور دارم. و مردم رو متوجه این کردم که این بچه بسیار بی جنبه ست و بهش رو ندین وگرنه میاد آویزون رداتون میشه و مختون رو می خوره!

مدتی بعد ریموس وبکم باز کرد و یخ ها آب شد. و به دنبالش سوجی، آلنیس، ایزابل و یوآن (بطور موقت چون شرایطش مناسب نبود) هم وبکماشونو باز کردن. اینجا پروفسور مینروا از ما خداحافظی کردن و کمی بعدتر جاشون اسکارلت و تری به جمعمون اضافه شدن.
و اسکورپیوس هم فکر کنم مدتی بود که رفته بود.

به پیشنهاد ریموس جرئت حقیقتی به سبک معجون راستی بازی کردیم که زیاد طول نکشید و بخاطر رفتن سوجی برگشتیم سر بحث معرفی دوباره. با این تفاوت که این بار مردم از افتخاراتشون هم گفتن و ریموس قفسه های کتاباشو هم بهمون نشون داد که اصلا و به هیچ عنوان حسودیمون نشد!()

در اینجا شارژ گوشی سوجی به اتمام رسید و مجبور شد ترکمون کنه. ادامه ی برنامه رو یوآن و ریموس در دست گرفتن و چون دیدن داره خیلی بهمون خوش می گذره گفتن بیاین ببینیم بازم می تونیم هفته‌ی بعد دور هم جمع شیم. (که هنوز نشدیم) و هممون تقریبا موافق بودیم هر دو هفته یکبار یا هر ماه بیایم به این مکان زیبا و با هم صحبت بنماییم. (درس و مدرسه و کار و زندگیم نداشتیم گویا) که لینی پیشنهاد داد این موضوع رو تو تاپیک کنفرانس های شبانه سایت (؟ دقیق اسمشو یادم نیست) مطرح کنیم. و ساعتشو به نظر سنجی بذاریم. که مرلینو شکر هیچکدوممون هنوز اقدامی نکردیم واسه این موضوع.

دوستان فکر کردن شاید بتونیم رول های صوتی اشتراکی هم درست کنیم و یکم راجع به اون بحث شد. این وسط مسطا هم دوریا بهمون اضافه شد و برای یه لحظه تونست میکروفونش رو باز کنه. ولی صداش خیلی ضعیف بود. لونا لاوگود جدید هم بعد دوریا بهمون اضافه شد و فرصت نشد میکروفون باز کنه. زیرا که ما بعد رفتن لینی و یوآن و اسکارلت، سخت مشغول بررسی عملکرد تاپیک ها(!) و نحوه‌ی نظارت بر محفل و فعالیت تازه واردا بودیم. (عینهو این آدم بزرگای مسئول دقیقا!) و اگه یکم دیگه می گذشت با شعار هایی همچون: جادوگران در صحنه ایم! به خیابونا تاپیکا می ریختیم.

خلاصه انقدر حرف زدیم و انقدر بهمون خوش گذشت که شورش در اومد و تصمیم بر این شد از این دنیای جادویی دل بکنیم و بریم سراغ کار و زندگیمون تا کور نشدیم.
و این گونه بود که قصه‌ی ما به سر رسید، کلاغه به خونش نرسید.

پ.ن: ببخشید که انقدر ارسال گزارشم طول کشید. همونطور که بالاتر گفتم من خیلی جوگیرم و جو جادوگران انقدر عالی بود که نمی تونستم اتفاقاتی که افتاده رو در قالب کلمات توضیح بدم و اگرم میدادم یه گزارش دقیق و پر جزئیات و تا حدی سرسام آور می شد. برای همین موندم کمی آروم شم و سرم خلوت تر بشه تا بتونم رویداد ها رو مرتب تر بنویسم.(آیا می دانستید انرژی ای که جادوگران به من داد، باعث شد بیشتر از48ساعت بدون احساس ذره ای خستگی و نیاز به خواب، مانند فنر بالا و پایین بپرم و به کارهای زندگیم بپردازم؟)

پ.ن2: قصد نداشتم این عکسو به اشتراک بذارم ولی خب گذاشتم:) اون ریسه های زرد و قرمز دور مانیتورم نماد گریفیندوره. برندش هم hp عه تا مثلا بگوییم پاترهد و جادوگر ایناییم.
تصویر کوچک شده

دنبال دلیل منطقی ای که اینجا موندم، می گردم... حتی اگه جواب درست و حسابی هم براش
پیدا نکنم... از ته قلبم آرزو می کنم بتونم هنوزم اینجا بمونم... چون دلیلی برای زنده موندن به من دادی... من الان زندگی می کنم چون تو (جادوگران) اینجایی. تو برای من مدرکی از اینکه کی هستم پیدا کردی.
من بالاخره تونستم وجودمو (شناسه مو) ملاقات کنم و گنج ها و تجربه های بیشتری به دست بیارم...
میدونم تو این راه (نوشتن) پشیمونی و اشتباهات زیادی خواهم داشت اما حتی اگه متوقف بشم، جهان به چرخشش ادامه خواهد داد.
رو به آسمون سرمو بالا بردم و آرزو کردم... من توسط کلماتی که بهم اعطا شد نجات یافتم...
من می خوام اینجا بمونم...
و دعا می کنم همه کنارهم بتونیم ادامه بدیم.

*قطعه هایی از آهنگshirushi اثر luck life

...I hold them tight, never letting go
...I stand here breathing, next to those who are precious to me

تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۴۷:۵۲ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲

اسلیترین

پانسی پارکینسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۷ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۲:۵۱:۲۸ یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۲
از اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 37
آفلاین
من متاسفانه نتونستم واردشم و به مشکل خوردم
بی صبرانه منتظر گزارش بقیه هستم

یک مرگخوار اسلیترینی

پیام زده شده در: ۲۰:۱۳:۱۵ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
فکر کنم دیگه بالاخره این آخرین حضور من تو این تاپیک باشه و از دستم راحت می‌شین.

اومدم اطلاع بدم که میتینگ آنلاین تولد بیست سالگی جادوگران (علاوه بر میتینگ حضوری جشن تولد) امروز سر وقت و با حضورِ اگه اشتباه نکنم در کل 13 نفر برگزار شد. شاید حتی هنوز هم در حال برگزاری باشه ولی من چون نتم مرد رفع زحمت کردم. دوستانی که حضور داشتن می‌تونن بیان و گزارشی از میتینگ آنلاین بدن و حتی نتایج یا بحث‌هایی که صورت گرفته رو هم اینجا قرار بدن تا سایر اعضا مطلع بشن.

در ادامه اینو ذکر کنم که متاسفانه ایوان روزیه چند روز قبل از میتینگ مشکل براش پیش اومد و اعلام کرد نمی‌تونه برای برگزاری میتینگ آنلاین حضور داشته باشه، بنابراین چون نمی‌دونستم رز زلر تنهایی اوکی هست یا نه، همون موقع بهش پیام دادم تا ببینم دنبال جایگزین برای ایوان باشیم یا خیر که رز افتخار پاسخگویی به من رو نداد، تا این که بالاخره صبح روزِ میتینگ فرا رسید و رز اعلام کرد احتمالا نمی‌تونه بیاد و یکی دیگه رو پیدا کنیم. و ما موندیم و میتینگی که چند ساعت دیگه آغاز می‌شد و بدون شخصی برای برگزاری مونده بود.

بنابراین در حالی که میتینگ در آستانه فروپاشی(!) قرار داشت، دست به گریبان افراد متعددی شدیم بلکه میتینگ کنسل نشه و بتونیم برگزارکننده‌ی دیگه‌ای پیدا کنیم که بالاخره سوجی قبول زحمت کرد تا کاملا ناگهانی این مسئولیت بهش سپرده بشه و میتینگ برگزار بشه. جا داره ازش یه تشکر حسابی بکنم. هم بابت این که یهویی با پیشنهاد مواجه شد و قبول کرد، هم بابت این که واقعا تو برگزاری و پیشبرد میتینگ خوب عمل کرد. ممنون.

تریبون رو می‌سپرم به سایر شرکت‌کنندگان. خداحافظ تا جشن تولد بیست و یک سالگی جادوگران.

ویرایش: از کسایی که میتینگ آنلاین شرکت کردن، اگه کسی هست که اسکرین‌شات از زمانی که وب‌کم تعدادی از اعضا باز بود گرفته، برای من بفرسته تا توی گالری قرار بدیم.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ ۲۰:۲۵:۵۰
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ ۲۳:۵۵:۲۱

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰:۴۳ شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲

آندرومدا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۳ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۸:۰۷ شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۲
از عمارت خاندان اصیل بلک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 34
آفلاین
تولد بیست سالگیمون مبارک .
درسته که خیلیامون دقیق بیست سال نیست که پیش همین ولی
همه در همین یک ،دو ،سه ...ساعت،روز،هفته ،ماه و یا سال
درست مثل یک خانواده ی پر جمعیت و با صفا بودیم .

Never take a dragon that is asleep
Not tickle 🐉
هیچ وقت اژدهایی که خفته است را
قلقلک نده 🐉

پیام زده شده در: ۱۷:۵۷:۴۲ جمعه ۲۲ دی ۱۴۰۲

گریفیندور

مینروا مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۸ پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
دیروز ۰:۰۶:۴۸
از عمارت پوگین
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
گریفیندور
پیام: 467
آفلاین
تولد بیست سالگی جادوگران تبریک میگم. به عنوان یک پاتر هدی قدیمی خیلی خوشحالم این سایت هنوز به قوت خودش باقیه که یادآور دوران شیرین نوجوانی من هستش. از اینکه هیچ وقت نشده حضوری در جمع جادوگران عزیز باشم این همه سال بسیار غم انگیزه ولی حتما در جمع انلاین این دوره شرکت میکنم. لطفا لینک میتینگ آنلاین برای من بفرستید🌹

پیام زده شده در: ۱۸:۱۴:۰۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲

اسلیترین

کاسیوپا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۸ پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۵:۲۴:۴۷ یکشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۳
از ⛥ ࣴ ࣭ ْ ٜ ﻌ‍‌ﻤﺎﺮت ﺨﺎﻨﺪﺎن ﺎﺼﻴل ﺒﻠک ⋆ ࣭࣬ ۠ 🎻
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
اسلیترین
پیام: 39
آفلاین
تولد بیست سالگیمون مبارک
من بیست سال پیش شما نبودم ولی همین پنج ماهی که بودم خیلی خوش گذشت

✯ ْ࣭ ٜ ﻴه ‍‌ﻤﻠﻜﻬ ی ﻮﺎﻘﻌﻴ ﻨﻴﺎﺰی ﺒه
ﺘﺎ‍ج ﻨﺪﺎﺮه♘ ۪ࣷ ۠ ̣

پیام زده شده در: ۲۳:۰۳:۲۳ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
سلام سلام!

امیدوارم از بس که منو اینجا دیدین حالتون بد نشده باشه.

اومدم بگم یکی از اعضای سایت پیشنهاد داد علاوه بر میتینگ حضوری که پنجشنبه هفته پیش برگزار شد، یک میتینگ تماما آنلاین هم از اونجایی که افراد بیشتری به این روش دسترسی دارن و شرکت برای افراد بیشتری مقدوره برگزار بشه.

بر این اساس با یک تن از کاربران محبوب در برگزاری میتینگ‌های آنلاین، یعنی رز زلر صحبت کردیم و ایشون قبول کرد که زحمت برگزاری میتینگ آنلاین تولد 20 سالگی جادوگران رو برعهده بگیره. از طرفی چون دیدیم درخشش رز شاید چشم‌ها رو کور کنه، تصمیم گرفتیم با یک تن دیگه از کاربران که متاسفانه حتی ذره‌ای محبوبیت نداره هم صحبت کنیم تا تعادل ایجاد بشه. بله ایشون کسی نیست به جز ایوان روزیه!

اوکی شوخی کردم. چون ایوان تو میتینگ حضوری در هری پاتر کردن بحث‌ها و هندل کردن میتینگ خوب عمل کرده بود برگزیده شد.

تاریخِ فیکس برای برگزاری میتینگ آنلاین از قبل مشخص شده:

پنج‌شنبه 28 دی ماه

ساعت شروع به احتمالا بالایی ساعت 18 (6 عصر) خواهد بود و زمان تقریبی برای مدت برگزاری میتینگ آنلاین نهایتا 2 ساعت یعنی تا ساعت 8 در نظر گرفته شده. بنابراین لطفا سعی کنید حتما به موقع خودتونو برسونین تا از چیزی جا نمونین! کسانی که قصد شرکت در میتینگ آنلاین رو دارن، برنامه‌ریزیاشون رو از الان بکنن و تقویم رو علامت بزنن!

هم‌چنین اگه هنوز افرادی هستن که لینک دیسکورد جادوگران رو ندارن اما علاقمند به شرکت در این میتینگ آنلاین هستن، به من پخ بدن.

راستی من چرا هی می‌گم یکی از اعضای سایت اما نمی‌گم اون شخص کی بود؟ جرم که نکرده پیشنهاد خوب داده! پس بذارین بگم. سری پیش پیشنهادِ میتینگ آنلاین کفِ میتینگ حضوری رو تری بوت داده بود و الانم پیشنهاد میتینگ آنلاین مجزا رو ریموس لوپین داده.

همین دیگه. سعی می‌کنیم تا اون روز چندین بار یادآوری کنیم تاریخ رو توی چت‌باکس و اینا که علاقمندان فراموش نکنن و جا نمونن!

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ ۱:۰۳:۵۲

پیام زده شده در: ۱۹:۲۹:۵۲ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲

آریانا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۹:۵۰:۰۹ چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
تولد 20 سالگیت مبارک جادوگران! با اینکه از عضویتم تقریبا دو ماه گذشته، ولی از اینجا خوشم میاد مکان خوبیه برای اونایی که جغدشون نامه‌ی هاگوارتز رو گم کرده، مثل من! - از طرف آریانا دامبلدور!

پیام زده شده در: ۱۸:۲۷:۱۶ سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲

لاوندر براون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۲۴:۵۴ سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲
از عشق من دور شو!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
یادش بخیر زمانی که اینجا مافیا بازی میکردیم، واسه لرد مو میکاشتیم و در مورد گرگینه صورتی مینوشتیم... جادوگران هنوزم یه تیکه از خاطرات بامزه ی منه

تصویر کوچک شده

دختری تنها در میان باد و طوفان...

آیا او را رهایی خواهد بود از این شب غربت؟

یا مامانش دوباره او را به خانه راه خواهد داد؟

او در کوچه ی سرد قدم برمیدارد ومی اندیشد:

آیا ریختن آبلیمو در قهوه ی مادر کار درستیست؟

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹:۳۷ سه شنبه ۱۲ دی ۱۴۰۲

اسلیترین

پانسی پارکینسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۷ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۲:۵۱:۲۸ یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۲
از اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 37
آفلاین
درسته که به مدت ۲۰ سال این جا نبودم ولی حتی در همین چند ماهه هم این جا رو هاگوارتز تصور میکنم
تولدت مبارک جادوگران

یک مرگخوار اسلیترینی

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.