هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی سیریوس بلک
پیام زده شده در: ۲۳:۳۶:۰۷ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳
#15

گریفیندور، وزارت سحر و جادو، محفل ققنوس

سیریوس بلک


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۲۳:۱۶:۵۱
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
جادوآموخته هاگوارتز
محفل ققنوس
گریفیندور
شـاغـل
مشاور دیوان جادوگران
جـادوگـر
پیام: 246
آفلاین
سلام زاخار اصلی.
نتیجه قابل پیش بینی نیست. ولی اگر قرعه شانس به نام من افتاد، اونموقع بیشتر باهم حرف می‌زنیم. چون کنجکاوم بدونم که چرا با سوژه‌های جدی ارتباط بیشتری میگیری و آیا بقیه دوستان تازه وارد هم همین احساس رو دارن یا نه. دمت گرم!

سلام گادفری شکارچی.
ممنون که منو قابل دونستی. امیدوارم بتونم این اعتماد رو جبران کنم.

سلام جوز.
بله دقیقا! شادی، بزن و بکوب، آزادی!
ممنون از حمایتت.

سلام جینی.
درود برتو که دوپامین دوست هستی. سوالت به صورت کامل در آخرین اطلاعیه دولت که الان بهش میرسی، پاسخ داده شده.

سلام نیک.
به هرحال وزیر باید بتونه تعادل رو حفظ کنه و روابطش رو با همه خوب نگه داره اما درعین حال مراقب برنامه‌های خودش باشه. من تنها درصورتی کنار خواهم رفت که با اسناد واقعی عدم کفایتم ثابت بشه. اما ما تسلیم قدرت و مافیا نخواهیم شد! جوانمردانه تا آخرین لحظه خواهیم جنگید. ممنون که اومدی.

حمایت کردن همگی‌تون باعث احساس افتخار و دوپامین در من میشه! ببخشید صحبت رو کوتاه می‌کنم و میرم سراغ آخرین اطلاعیه ستاد که یه جورایی مهم‌ترین هم هست.
-------------------------------------------

آخرین اطلاعیه انتخاباتی دولت دوستی و دوپامین (مهم)


آقایان! خانم‌ها!
جادوگران غیور!
ساحرگان سلحشور!
اقلیت‌های آسیب‌دیده!
اکثریت‌های سختی کشیده!


درود بر شادی! درود بر نشاط! درود بر دوستی!
درود بر زندگی! درود بر دوپامین! درود بر هرچی که هست!

این شما و این برنامه جامع دولت دوستی و دوپامین:


برنامه‌ها جهت رفاه شما در سه بخش «گذشته، حال و آینده» تقسیم بندی شدند.

- گذشته: در بخش گذشته، ما قوی‌ترین برنامه‌ها و ایده‌های وزرای پیشین رو که قابلیت ادامه دادن دارند رو ادامه خواهیم داد. به طور مثال یکی از برنامه‌های عمده دولت مورفیوس گانت تقدیر از بزرگان سایت بود. کسانی که واقعا زخمت کشیدند، نقد انجام دادند، باعث رشد اعضا شدند، مدیران قابل و رول نویس‌های کم‌نظیری بودند، بنا بود طی یک طرحی ازشون تقدیر بشه. موزه جادوگران، مدال‌های مرلین و کارت غورباغه شکلاتی از جمله ایده‌هایی بودند که اجرا شدند. اگر مدیریت سایت با وزارتخونه همکاری کنه و چنین اجازه‌ای رو به ما بده، این عملیات شناسایی و تقدیر ادامه پیدا خواهد کرد. اما این صرفا یک مثال بود.

یک ستاد تشکیل میشه تا برنامه های ناتمام مونده رو به تفکیک بکشه بیرون و کابینه دولت میشینه این‌هارو بررسی می‌کنه و بعد از انجام مشورت‌های لازمه، اجراشون می‌کنه. هدف از چنین کاری حفظ میراث گذشتگانه. اینکه بشه زحمات دولت‌های قبلی رو به چشم اورد. ایده‌هاشونو به نمایش گذاشت. هدف اصلی اینه. اما اگر خودشون راضی بودند یا امکان اجرایی و ادامه دادن ایده و طرحی هم بود، حتما اینکارو انجام میدیم. از هر ایده دیگری هم برای حفظ و نمایش میراث گذشتگان و بزرگان استقبال می‌کنیم. چه گذشتگان و بزرگان وزراتخونه و چه کل ایفای نقش و سایت!

- حال: شعار دوستی و دوپامین در این بخش قراره تحقق پیدا کنه! این دولت یک دولت با فضای دوستانه‌ست. وزارتخونه یک مکان فراجناحیه، پس باید فراجناحی عمل بشه. حالا اینکه در فضای رول پلینگ چه اتفاقی بیوفته داستان مجزایی هستش. اما در قلب کار باید دوستی و همدلی میان کابینه، ناظران، مدیران و اعضا وجود داشته باشه. وزارتخونه موظفه کابینه‌ش رو مشخص و معرفی کنه. وزارتخونه موظفه صدای اعضا رو بشنوه. وزارتخونه باید به همه و البته به صورت مدیریت شده این اجازه رو بده که بتونن به تصمیمات اعتراض کنند و یا در تصمیم‌سازی مشارکت کنند.

اینجاست که قضیه احزاب میاد وسط. تاپیک هایی از احزاب در وزارتخونه وجود دارند یا در صورت ایده‌ی هریک از اعضا، میتونن به وجود بیان. این احزاب میتونن فعال بشند و همراه یا علیه دولت شروع به فعالیت کنند. اونایی که همراهی میکنند، توی احزابشون ایده پردازی میکنند و به دست دولت میرسونن یا به صورت گروهی فعالیت میکنن. اونایی هم که مخالفن، برنامه ها و ایونت‌هایی برای بروز دادن این مخالفت تدارک میبینن. البته از اونجایی که وزیر ناظر انجمن وزارتخونه هستش، طبیعتا باید با وزیر هماهنگی صورت بگیره حین فعالیت‌ها. پس گروهک‌ها، حزب‌ها و مواردی از این دست هم به رهبری یک فرد خاص و تیم خاص، میتونن فعالیت کنن.

در سمت دیگه یکسری سازمان در وزارتخونه وجود داره که میشه فعالشون کرد. فراخوان همکاری داد، برای هر تاپیک یک مسئول درنظر گرفت و سازمان‌ها فعالیت شون رو توسعه بدند. سازمان فرهنگ و هنر جادوگری، موسسه ی کار يابی وزارتخونه، باشگاه تفریحات، سازمان حل اختلافات، اداره مبارزه با سوءاستفاده از اشیای مشنگی، سازمان کنترل بر روی اصلاح نژادی، ستاد کل حمایت از خون آشام ها ، سانتورها و گرگینه ها ( خاسگ) و ... تعدادی از سازمان‌ها هستند که با مشورت کابینه و خواسته اعضا، یکسری‌هاشون فعال خواهند شد. حتی اگر ایده‌ خوبی در این زمینه هم بود دولت استقبال میکنه و اجازه زدن سازمان جدید رو به اعضا خواهد داد. ولی بقای سازمان منوط به فعالیتشه.

جدای از تمام مطالب گفته شده، وزیر به عنوان ناظر وزارتخونه وظیفه داره تاپیک های رول نویسی این انجمن رو فعال کنه. با توجه به جدی بودن یا طنز بودن تاپیک، سوژه قدیمی رو ادامه بده و یا سوژه جدید بزنه. تاپیک‌های وزارتخونه مورد بررسی من قرار گرفتند و در صورت وزیر شدن، طبیعتا با تیم وزارتخونه دقیقتر مورد ارزیابی قرار می‌گیرند تا سوژه‌هاشون بهشون رسیدگی بشه. اینجا هم بازهم از ایده‌های شما استفاده خواهیم کرد. چون واقعا نظرات شما لازمه برای پیدا کردن بهترین مسیر و راه.

آزکابان مدتیه فعال نیست. درسته این دولت، دولت دوستی و دوپامینه، ولی دلیل نمیشه به آزکابان توجه نکنیم. طبیعتا درحین فعالیت دولت ممکنه کسانی زندانی بشند. که البته این زندانی شدن کاملا مربوط به فضای رول پلینگ میشه نه محدود کردن دسترسی‌های شخصی. بستگی به اتفاقاتی که حین دولت میوفته، مثل کودتای غیرمجاز، مثل ادغام علیه امنیت جامعه جادوگری و ... ، افرادی دستگیر میشن. براشون عادلانه دادگاه برگزار میشه و بعدش آزاد یا زندانی میشن. قضاتی برای آزکابان در نظر گرفته خواهد شد. قوانین زندان به روز رسانی خواهد شد و یک مسئول رئوف به عنوان زندانبان انتخاب خواهد شد. به تاپیک‌های رول آزکابان هم باید دقیقا مثل وزارتخونه، رسیدگی بشه.

همکاری با سایر انجمن‌های ایفای نقش هم در طول دوران وزارت خونه و به صورت ایونت‌های فصلی در جریان خواهد بود. البته در صورت تمایل همکاری خود ناظران اون انجمن ها. این ایونت‌ها با هماهنگی دو ناظر وزارتخونه و ناظر انجمن مربوطه برگزار خواهد شد و سعی میشه تا جای ممکن مفرح، جذاب و سرگرم کننده باشه. نمونه‌ش؟ مثلا با انجمن لندن، ایونت هالووین میتونه برگزار بشه. با انجمن هاگزمید، ایونت گوسفندی () و اینجور برنامه‌های متنوع که طبیعتا برنامه ریزی مفصل حین اجرا می‌طلبه.

در اجرای تمام این برنامه‌ها تم دولت یعنی شادی، نشاط، زندگی و آزادی در نظر گرفته میشه. چیزهایی که این مدت به صورت کلیدواژه بهش اشاره شده و گفته شده. مثل شکلات، خوراکی های خوشمزه، مردمی بودن، جذب تازه نفس‌ها، ایجاد فضای آزاد سیاسی، حضور کارخونه بلک چری () و تمام چیزهایی که بهش اشاره شده.

- آینده: در آخرین ماه‌های دولت، ما موظف خواهیم بود میراثی برای دولت آینده و در کل آیندگان بزاریم. ایده‌هایی که میشه ادامشون داد. سنت‌های خوبی که شروع کردیم. و در نهایت یک جمع بندی که دولت بعدی بدونه باید با وزارتخونه و آزکابان چکار کنه. اینکه انتخابات بعدی با بیشترین ایده و کمترین سردرگمی برگزار بشه. بازهم از ایده های شما در این زمینه حین فعالیت دولت، استقبال خواهیم کرد.

و اما برم سراغ تعهدها. که قول داده بودم به چیزهایی متعهد بشم:

- همیشه فراجناحی وزارتخونه رو اداره کنم و از همه نیروهای شایسته بی‌طرف، مرگخوار و محفلی استفاده کنم.
- همیشه برنامه‌هایی که اینجا ارائه کردم مقابل چشم اعضا باشه تا هروقت خواستن بتونن اون‌هارو مطالبه کنند و درصورتی که بنا به هردلیلی از وزیر شاکی بودند، طی مراحلی بتونن ازش شکایت و حتی اون رو به دادگان بکشونن!
- همیشه در نهایت هماهنگی با اعضا، ناظران و مدیران دولت کار خودشو پیش ببره. در صورت عدم کفایت به هردلیلی و اثبات اون، وزیر سیریوس کنار خواهد رفت.


من سعی کردم منصفانه و جوانمردانه رقابت کنم. امیدوارم کسی از دستم نرنجیده باشه.

باتشکر و احترام.
سیریوس بلک (پانمدی).


تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really areپاسخ به: ستاد انتخاباتی سیریوس بلک
پیام زده شده در: ۲۳:۲۲:۵۴ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳
#14

نیکلاس فلامل


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۳ دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۷:۳۴:۴۳ یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳
از تارتاروس
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 251
آفلاین
به نظر من وزیر هر چی بهتر بتونه مدیرهارو از حیطه ی خودش دور نگه داره بهتره. بر اساس تجربه میگم که مدیران توی مسابقات و ایونت های وزارتخونه دخالت خواهند کرد. چه قوانینش چه نحوه ی اجراش و چه برنامه های کلی.

من دوست دارم وزیر بتونه برای خودش توی این یکسال برنامه داشته باشه و هر مدیری که از راه رسید نتونه اختلال ایجاد کنه.

اگر رای اوردین و بعدا زوپس نشینان شمارو ترغیب کنن تا یک ماه دیگه فرار کنی از وزارت خونه اونم به خاطر صلاح ایفا. ایا اینکارو میکنی؟

اگر وسط یکی از برنامه های وزرات خونه، یک قدرتمندی به شما بگه حالا یه تغییری توی روندش ایجاد کن ایا انجام میدی؟

میدونم که دست وزیر آنچنان هم باز نیست. اما وزیری خوبه که بتونه بجنگه برای آرمان هاش. برای کسایی که بهش رای دادن. برای ملت!تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده


پاسخ به: ستاد انتخاباتی سیریوس بلک
پیام زده شده در: ۲۲:۵۹:۲۵ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳
#13

گریفیندور

جینی ویزلی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۴۳ پنجشنبه ۴ آبان ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۰:۲۶:۱۹ دوشنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۳
گروه:
گریفیندور
جـادوگـر
جادوآموز سال‌پایینی
پیام: 99
آفلاین
درود بر شما. من هم دوستی و دوپامین را بسیار دوست. اما سوال اینجاست که چگونه برای ملتی میتوانید دوپامین سالم ایجاد کنید؟(چگونه وزیری خوب خواهید بود؟)


یک گریفندوریتصویر کوچک شده!


پاسخ به: ستاد انتخاباتی سیریوس بلک
پیام زده شده در: ۲۱:۴۶:۰۳ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳
#12

ریونکلاو، محفل ققنوس

جوزفین مونتگومری


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۵ چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۲۰:۱۲:۳۵
از دستم حرص نخور!
گروه:
جـادوگـر
ریونکلاو
جادوآموخته هاگوارتز
محفل ققنوس
پیام: 339
آفلاین
پوست‌کنده می‌رم سر اصل مطلب عمو سیریوس.
اینطور می‌نماید که serious هستی. و پتانسیل ارائه‌ی ایده‌های مفرح رو هم می‌نماید که داشته باشی. خاکی هم که هستی و از بالا نمی‌نگری به ما. و همچنین حاضر در صحنه در مواقعی که نیازه بهت. دلیلی نمی‌بینم برای حمایت‌نکردن.تصویر کوچک شده

بسوز! شعله‌ور شو، با اشتیاق. چنان بسوز که گرمای وجودت رو بشه حس کرد...


پاسخ به: ستاد انتخاباتی سیریوس بلک
پیام زده شده در: ۱۹:۴۲:۴۷ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳
#11

ریونکلاو، محفل ققنوس

گادفری میدهرست


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۲۳:۲۱:۳۹
از خونت می خورم و سیراب میشم!
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
محفل ققنوس
ریونکلاو
پیام: 279
آفلاین
این خون آشام نیز حمایت خود را از دولت دوستی و دوپامین اعلام می دارد.
پاسخ به: ستاد انتخاباتی سیریوس بلک
پیام زده شده در: ۱۳:۴۷:۰۹ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳
#10

هافلپاف

زاخاریاس اسمیت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۴:۲۸ جمعه ۳۱ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۳۳:۵۸
از نزدیک ترین نقطه به رگ گردنت
گروه:
جـادوگـر
هافلپاف
جادوآموز سال‌بالایی
پیام: 35
آفلاین
سلام سگ بزرگ سیاه جون ( ترجمه اسمت به فارسی )

از اونجایی که من شما رو برنده ی احتمالی میدونم
میخواستم ازتون بخوام که سوژه ها و موضوعات جدی بیشتری وارد تالار ها بکنید که بیشتر میشه باهاش ارتباط گرفت . در این زمینه میتونید از آقای الستور مون استفاده کنید .
خودم هم برای کمک حاضرم

دوست دار شما : زاخار اصلیپاسخ به: ستاد انتخاباتی سیریوس بلک
پیام زده شده در: ۲:۲۶:۱۹ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳
#9

گریفیندور، وزارت سحر و جادو، محفل ققنوس

سیریوس بلک


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
امروز ۲۳:۱۶:۵۱
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
جادوآموخته هاگوارتز
محفل ققنوس
گریفیندور
شـاغـل
مشاور دیوان جادوگران
جـادوگـر
پیام: 246
آفلاین
زنده باد زندگی!
زنده باد شادی و نشاط!
زنده باد حیات دوباره و آزادی!
زنده باد دوپامین!


سلام کدخدا.
ممنون از حسن توجهت به دوپامین.
ببینید شما شغل سخت و خطرناکی رو در دنیای جادویی انتخاب کردید. اگه یه نفر توی دنیای ماگلی چوپان گوسفندان ماگلی بشه، تنها خطری که تهدیدشون می‌کنه گرگ، سرما و گرسنگیه. اما در مورد شما و گوسفندان جادویی‌تون (جادویی چون ادعا دارید اندازه انسان می‌فهمند!) اوضاع کاملا فرق فوکوله. چون دهکده هاگزمید نزدیک جنگل ممنوعه‌ست و توی جنگل ممنوعه موجوداتی زندگی می‌کنند که من و شما رو هم می‌خورند، چه برسه گوسفند! البته همینطور که طبیعت گوسفندان شما خوردن علفه (یا حتی پیچیدن علف! ) طبیعت اون جونورهای داخل جنگل ممنوعه هم همینه. نمیشه هم بریم سفره همشون رو جمع کنیم. به همین خاطر وزارت خونه باید بودجه و نیروهایی در اختیار دهکده قرار بده که شما بتونین یک shelter و پناهگاه امن در برابر هرموجود پلید جادویی برای گوسفندهاتون بسازید.

من سگم آقاجان. درسته گیاهخوار نیستم ولی موجود زنده نمیخورم. پس نگران گوسفندانتون از جانب من نباشید. من نگهبانم، نه شکارچی! در مورد جکسی هم باید بگم در این دولت شایسته سالاری حاکمه. اگر چرخ زمانه به نفع ما چرخید و وزارت اومد این سمت، بگید ایشون جهت مصاحبه. اگر شایستگی داشتند، استخدام میشن به جای نیروهای فرسوده و از کار افتاده که سرعت کار کردنشون پدر وزارتخونه رو در اورده.

در مورد دوپامین! تیم کارخانه بلک چری ترکیبی از بهترین دانشمندان و جادوگران دنیا هستند. اونها با پیوند علم و جادو، روش های اخلاقی و درجه یکی برای بالا رفتن دوپامین از طریق خوراکی های خوشمزه کارخونه درست کردن. پس جای نگرانی نیست. وزارتخونه با مدیر آینده کارخونه هماهنگ خواهد شد تا جهت تامین رفاه مردم، این خوراکی ها با تخفیف و حتی برای بار اول و دوم به صورت رایگان به دستشون برسه. اون سه تا تاپیکی هم که گفتید امکانش بسیار بالاست که راه اندازی بشند.

مرسی که سرزدی کدخدا.

سلام خانم اورموند.
خیلی خوش اومدید. صفا اوردید. زلزله بپا کردید... ستاد ریخت. ای وااای!
ببینید باید قبلش فکر کرد که هدف از شکار چیه؟ من در موردش اندیشیدم و دیدم انسان یا برای تفریح و دوپامین شکار میکنه، یا برای رفع نیازهای غذایی خودش. بلک چری قراره هردوی این‌ نیازهارو تامین کنه. در پاسخ به کدخدا جعفر گفتم که من خودمم گوشتخوارم و گیاهخوار نیستم. ولی میدونید، جامعه امروز نیاز به همدلی و دوستی داره.

میدونید کجای قضیه زیباست؟ اینکه شما الان خواستار شکارید و کدخدا جعفر خواستار خورده نشدن گوسنفداش! نه تنها خورده نشدن، بلکه یهو دیدید حقوق انسانی هم چندروز دیگه باید براشون تصویب کنیم! خب حالا بین این دو خواسته متضاد چه باید کرد؟ تازه ما ادعا کردیم که دولت ما دولت آزادی و نشاطه و هرکس باید بتونه آزادانه کارهای مورد علاقه خودش رو انجام بده! اینجاست که دیدم کارخانه بلک چری باید به کمک پیوند علم و جادو، هم امنیت لازم برای کدخدا رو تامین کنه و هم نیاز شکارچیان رو تامین کنه. موجوداتی که سریع بدوند و شمارو به چالش بکشند تا شکارشون کنید. در عصر هوش مصنوعی، شکار مصنوعی هم میتونه کارساز باشه!
به هرحال میتونیم یه مدت آزمایشی امتحانش کنیم تا ببینیم بعدش چه خاکی میشه بر سر ریخت.
چون به هرحال دولت قصد داره مردمی بودن خودش رو از ابتدا تا انتها حفظ کنه و برای برنامه‌هاش مشورت میکنه با اقشار مختلف.

مرسی که اومدی آلنیس. خوشحالم کردی.

سلام بردلی.
وظیفه بود. حالا میگم کارشناسی ولی خودم کرم دارم و فضارو طنز میکنم ناخواسته.
اینهارو که گفتی من بال دراوردم. تولید دوپامین خالص بود. در مورد بازی ناتو واقعا دوست داشتم همه دربازی مشارکت کنند و لذت ببرن، ولی خب چون بازی تازه بود، ممکنه بود یک ترس و گاردی درموردش وجود داشته باشه. به همین خاطر گفتم شاید خوبه اولین نفر شرکت کنم تا این حس از بین بره. تعریف هایی که کردی عرق شرم بر پیشانی من نشوند. ممنون از اشتراک شعر لائوتسه. زیبا بود.

در مورد پرسشی که مطرح کردی:
ما شیفتگان خدمتیم، نه تشنگان قدرت!
آمده‌ام برای آبادی...
برای آزادی...
برای نشاط...

اهممم... چیزه یعنی... ببخشید اشتباه شد.
من از همون اول با جدیت برای وزارتخونه کاندیدا شدم. تا بتونم یکسری ایده‌هارو که داشتم اجرا کنم. اینکه انتخابات وزارت توی جو ایفای نقش تاثیر مثبتی گذاشته واقعا منو خوشحال کرده. چیزی که دوست دارم جو موندگار این نشاط و شادابیه. ولی تهش واقعا نمیتونم به کسی بگم که چرا باید به من رای بده و به دیگری نه. هرکسی در نهایت به کسی که دوست داره رای میده و این مورد احترامه. ولی اینکه گفتی عصر سرعته، منو به این فکر انداخت که توی اطلاعیه نهایی برنامه‌ها، ابتداش به صورت تیتروار و خلاصه به برنامه ها اشاره کنم و بعد مفصل شرحش بدم.

دمت گرم که دوباره اومدی پیشم. کارت درسته مرد.
-------------------------------------------

اطلاعیه دولت دوستی و دوپامین (شماره 2)


سلام و درود برهمگی.
قرار بود توی این اطلاعیه برنامه هارو دقیق شرح بدم، اما اینکارو میزارم برای آخرین روز فعالیت ستادها یعنی حدودا عصر روز 3 خرداد! به طور مختصر اشاره میکنم که برنامه‌های دولت در به دسته "گذشته" ، "حال" و "آینده" تقسیم بندی میشه. "گذشته" یعنی تکمیل میراث گذشتگان، "حال" یعنی برنامه هایی برای استفاده از امکاناتی که دراختیارمون هست برای فعال کردن وزارتخونه و آزکابان یا در واقع همون دوپامین دولت! و "آینده" یعنی اینکه میراث قابل استفاده‌ای برای وزرای بعدی بزاریم تا اگر خواستن ازش استفاده کنند. همینطور با توجه به تغییرات احتمالی آینده سایت، بتونه برنامه ریزی آینده نگرانه داشته باشه.

من دوست داشتم در مسیر ریل گذاری وزارتخانه جدید چند تعهد بدم تا بلکه اینکار در آینده مرسوم بشه. اون موقع شاید بشه بررسی کرد که هرکس چقدر واقعا به تعهداتش و قول‌هایی که داده عمل کرده. به همین خاطر در اطلاعیه سوم و آخر علاوه بر شرح برنامه ها به همون تقسیم بندی که گفتم، چند تعهد هم خواهم داد. همه اعضا هرموقعی حین وزارت اینجانب میتونن به این تعهدها رجوع کنند و اون رو به خاطر وزیر و هیات دولت بیارن و حتی با توصل به اینها، از دولت شکایت کنند! بله درست شنیدید. این چنین روشنفکری هستیم ما.

مخلصم.
سیریوس.


تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really areپاسخ به: ستاد انتخاباتی سیریوس بلک
پیام زده شده در: ۱۷:۲۷:۳۵ چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳
#8

ریونکلاو

بردلی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۹:۳۹ شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۴:۰۳ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳
گروه:
جـادوگـر
ریونکلاو
جادوآموخته هاگوارتز
پیام: 99
آفلاین
سیریوس جان
سلام از ماست

خیلی ممنونم بابت پاسخگویی کامل و باحالت () به پرسش های قبلیم. منتها چون گفتی دوست داری تو این تاپیک فضا جدی تر و کارشناسی تر باشه و طنز برای جاهای دیگه باشه، یک سوال و چند مورد هست که میخوام با اجازه ت مطرح کنم.

دو تا از ویژگی های شخصیتیت رو دوس دارم:

- یکی اینکه دقیقا مثل شخصیت سیریوس بلک در اتفاقاتی که پیش میاد بعنوان اولین نفر حاضر هستی حتی اگه گرون برات تموم بشه. در واقع متهور و شجاع هستی و منافع شخصی رو ملاک کارهات قرار نمیدی. این نشون میده کلاه گروه بندی درست فرستادت گریفندور.

اگه بخوام مثال بزنم: نمونه ش بازی "ناتو" بود که این اواخر اجرا شد. میتونستی صبر کنی و در آخر پست بزنی تا همه شخصیت هارو درست حدس بزنی و درنتیجه امتیاز کامل بگیری اما شجاعانه بعنوان اولین نفر پست زدی و پستت نبوغ خالص خودت بود و تقلبی نداشت. پیش قدم شدن تو این مواقع کار هر کسی نیست. آدم دقیقا یاد سیریوس بلک میفته.

در ثبت نام نامزدهای وزارت هم دقیقا همین کارو کردی. بازم اولین نفر اومدی جلو. کارت قابل تحسینه.

- دومین ویژگی، انعطاف پذیریته. ما از قدیم همو کم و بیش میشناسیم، ولی فکر نمیکردم اینقدر انعطاف پذیر و به روز باشی. میگن مهمترین ویژگی که باعث برنده شدن موجودات زنده روی زمین میشه همین انعطاف پذیریه نه قدرت. دایناسورها از همه قویتر بودن اما در اون حادثه عظیم برخورد شهاب سنگ، کلا منقرض شدن و اتفاقا موجودات ریز جثه تری که توانایی تطابق با حادثه پیش آمده را داشتند و حالا یا زیر زمین و زیر آب پنهان شدن یا هر کار دیگه ای کردن، نجات پیدا کردند. یه شعر قشنگ هم تو این زمینه از "لائوتسه" هست:

انسان، نرم و انعطاف پذیر زاده می شود و ...
در هنگام مرگ، خشک و خمش ناپذیر می شود

آن گاه که گیاهان سر از خاک بیرون می آورند، لطیف و انعطاف پذیر هستند و ...
به هنگام مرگ شکننده و خشک می شوند

از این رو، هر که خشک و خمش ناپذیر باشد مرید مرگ است و...
هر که نرم و انعطاف پذیر باشد مرید زندگی

خشک و سخت نابود می شود و نرم و انعطاف پذیر، کامیاب می شود.

---

این سوال هم لطفا جواب بده:
من میدونم که برنامه های خیلی مفصل و خاصی تو ذهنت هست. اونقدر که میتونی یه برنامه مدون توسعه ده ساله ارائه بدی ولی الان زمانه، زمانه هوش و سرعت و انتقال سریع اطلاعاته. خیلی ها، خیلی چیزها را تیتروار میخونن و رد میشن، بنابراین به صورت کوتاه و مختصر بگو که چرا اعضا باید به تو رای بدن و نه به رقیب های دیگه.

مرسی


تصویر کوچک شدهپاسخ به: ستاد انتخاباتی سیریوس بلک
پیام زده شده در: ۲۳:۲۱:۴۱ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳
#7

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، محفل ققنوس

آلنیس اورموند


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۲ دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
امروز ۲۲:۳۵:۲۸
از دست این آدما!
گروه:
جـادوگـر
ریونکلاو
جادوآموخته هاگوارتز
محفل ققنوس
شـاغـل
پیام: 193
آفلاین
*صاف کردن گلو
آقای بلک!
(عمو سیروووووس سلام چطوری خوبی خانوم بچه‌ها خوبن؟ )

پیش‌تر ادعا داشتید که مخالف شکار گوسفند هستید.
برام سوال شد که آیا این شیوه تفکر شما قراره منجر بشه به این که محدودیت‌هایی برای شکار قرار بدین؟ آیا مخالف حقوق ما جانوران گوشت‌خوار هستین و می‌‌‌خواین جامعه رو به سمت گیاه‌‌خواری هدایت کنین؟
آیا فصل شکار برای حیوونا هم برقرار خواهد شد؟ یا شکار رو جیره‌بندی خواهید کرد؟

بنده به شخصه مخالف هر گونه خشونت در این زمینه هستم، ولی از شما انتظار دارم به عنوان یک سگ از نژاد scottish deerhound غرایز حیوانی ما رو درک کنید و به این چرخه طبیعی و زنجیره غذایی در طبیعت احترام بذارید.

چه دفاعی از خودتون دارید آقا؟ *با لحن خانوم شیرزادبا احترام،
آلنیس لومین اورموند.


تصویر کوچک شده


Though we don't share the same blood
You're my family and I love you, that's the truth


پاسخ به: ستاد انتخاباتی سیریوس بلک
پیام زده شده در: ۲۱:۳۹:۲۱ سه شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۳
#6

هافلپاف، وزارت سحر و جادو، محفل ققنوس

کدوالادر جعفر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۴:۴۸ جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۲۳:۴۸:۵۹
از وسط دشت
گروه:
جـادوگـر
جادوآموخته هاگوارتز
هافلپاف
محفل ققنوس
شـاغـل
پیام: 144
آفلاین
درود بر وایت ترین بلک، در تمام ادوار!

عمو سیروس! (یا عمو سیریوس! ببخشید من خیلی نمیتونم سیریوس رفتار کنم. ) به نظر من طرح کلی برنامه های شما باید بنیان و اساس همه برنامه ها باشه. دوپامین چیزی که همه بهش نیاز دارن. اما سوالی من دارم که اومدم برای جواب خواهی...

عمو سیرو... سیریوس! شما بعنوان یک سگ مسئولیت پذیر چه تدابیری برای امنیت گله این چوپان اندیشیده‌اید؟ آیا این شایعات من باب تناول جنابتان از گوشت های قرمز گوسفندی مصادیق هستند یا اکاذیب؟ آیا یک گوسفند ببینید آب دهانتان جاری نمی‎‌شود و از روی لب و لوچه‌اتان به روی چرم اصل و درجه یک کاپشنتان بریزد؟ صرفا سواله ها! چون من خودم نزدیک فرد زندگیم یه سگ انسان‌نما به نام جکسیه! جکسی خیلی وفاداره! خیلی هم باهوشه! نمیخواین دستشو یجا بند کنین اگه وزیر شدین؟

آیا شما بدنبال نشر دو تا پا روی مین، از هر روشی استفاده میکنین؟ حتی روش های غیر اخلاقی؟ آیا امکانش هست بعد از وزارت شما انجمن سه کله داغ یا انجمن ترک اعتیاد چیژکشان گمنام راه بیفتند؟ آیا اصلا چیژ در وزارت شما جای دارد؟ آیا چگونه دوتا پای مینی رو می‌گسترانید؟

آیا لطفا پاسخ بدین!


Lorsque vous sentirez que tout est fini, le reflet du miroir vous montrera le chemin
شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.