هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: **ثبت نام الف.دال**
پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
با سلام
چون فعالا جایی برای نقد نداریم من همین جا خیلی کوتاه نقد میکنم.
_______
پست شما پست خیلی خوبی بود.اندازه مناسب و دیالوگهای کم.
نقل قول:
ماه به زيبايي هر چه تمام تر خود مي درخشيد

بهتر بود میگفتی ماه به زیبایی میدرخشید.چون اولا این جوری طبیعی تر و دوما داستان قشنگ تر میشه.
نقل قول:
افرادي كه به آن منطقه نزديك بودند

منظور شما از نزدیک چیه؟جون فکر کنم اون انسانهایی که خواب بودند هم نزدیک بودن.سعی کنید منظورتونو روشن به خواننده بفهمونید.

نقل قول:
تمامي آن دانش آموزان

شما مکان رو به ما ندادی.این اتفاق در کجا افتاده؟زیاد هم فضا سازی شهر رو نداده بودی.اگر اونجا یک شهره,دانش آموز جادوگر توش چکار میکنن.چون دانش آموزان باید یا در هاگوارنز یا در یک مدرسه دیگه باشند و هیچ نشانی هم از بودن تابستان در پست شما دیده نشد که بگیم مدرسها بستن.
----
خواننده بعد از خواندن پست شما سوال هایی در فکرش بوجود میاد.
این دزدا کین؟
در کدام شهر این قتل اتفاق افتاد؟
برای چی این قتل انجام شد؟
دانش آموزان کی بودن؟(الف دال؟)
_______
پست خوبی بود ولی سعی کنید مسائل رو بهتر توضیح بدید.در این جور داستان ها با یکم دیالگ میتونید اسم ها رو بگید.مثلا:

دائما صداهاي وحشتناكي را به وسيله ي طلسمهايشان به آسمان مي فرستادند و مردم شهر را بيشتر مي ترساندند .
مالفوی که کم خسته شده بودند از زیر ماسک بزرگش فریاد کشید.....
و اون وقت خواننده متوجه میشه که این گروه مرگخوارن.
اگر به چیز های گفته شده توجه کنی کیفیت پستت از این هم بالا تر میره

موفق باشی

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ جمعه ۱۶ آذر ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
شب بود و هيچكس در آن خيابان تاريك ديده نمي شد .
ماه به زيبايي هر چه تمام تر خود مي درخشيد و انواري كه در آسمان آن شب پخش مي كرد همه جا را روشن كرده بودند .
آسمان پر از ستاره بود و ستاره ها به مردمي كه بر رخت خواب خود آراميده بودند چشمك مي زدند و به آنها نويد شبي آرام را مي دادند كه صدايي از دور دست به گوش رسيد , افرادي كه به آن منطقه نزديك بودند صدا را خوب دريافت كرده بودند پس به سرعت از جاي خود بلند شده و به سمت منبع صدا رهسپار شدند تا علت اين صداي خوف انگيز را در اين ساعات شبانگاهي بدانند .
... افرادي كه سعي مي كردند تا دري دو لنگه را باز كنند دائما صداهاي وحشتناكي را به وسيله ي طلسمهايشان به آسمان مي فرستادند و مردم شهر را بيشتر مي ترساندند .
بالاخره تلاشهايشان نتيجه داد و آن در دو لنگه كه عظمتي بسيار داشت را گشوده و به داخل محوطه حمله ور شدند , هيچ چيز مانع از ورود آنها نمي شد و آنها به راحتي بر روي چمنهاي خيسي كه بر اثر باران آنروز اينگونه تر شده بودند مي دويدند و به سمت امارت عظيمي كه بر بالاي آن برجهايي قد عَلم كرده بودند پيش مي رفتند .
به امارت رسيدند و از در اصلي آن وارد شدند و كسي را نيافتند . از راه پله ها و تالار ها و راهروهاي آن ساختمان عبور كردند تا بالاخره به مجسمه اي رسيدند و شخصي به جلو رفت و كلماتي را بر زبان آورد و مجسمه به كناري حركت كرد و ديوار جاي خود را به شكافي داد كه در جلوي آن راه پله اي به طبقه اي بالاتر مي رفت .
همگي به بالاي راه پله رفتند و مردي كه در اتاق خوابيده بود را كشتند و آزاد از هرگونه فكري به سمت راهي كه آمده بودند بازگشتند تا فرار كنند ولي با گروهي روبرو شدند .
پس از بيهوش كردن تمامي آن دانش آموزان به سمت در رفتند و از آن اتاق خارج و بالاخره از كل امارت و محوطه ي آن خارج شدند , ولي مردم شهري كه در آن نزديكي بود به سمت آنها هجوم بردند ول آنها را پوچ يافتند , زيرا آنها جسم يابي كرده بودند .

--------------------------------------------------------------------------------------------------
مي دونم كه آخرش يكم خيلي () ضايع شد ولي خب به كوچيكي خودتون ببخشين .
قصدم از زدن اين پست اين بود كه اگه ميشه نقدش كنين . نمي خوام عضو بشم , فقط مي خوام نقدش كنين !

پیام زده شده در: ۱۴:۳۱ یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۶

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
سلام .
خوبید ؟ و اینایی که خز شده همه دیگه میزنن اول پستشون !

میخواستم بگم که من نمیخواستم عضو بشم تو الف دال ! این پست عضویتم رو هم قبل از این زده بودم که به مقام ِ بالای مرگخواری برسم . پس هرگز یه مرگخوار این کارو نمیکنه که علف دالی !؟ علف دالی بشه .

پس اگه میشه بدون من تو ماموریتا باشید . اگرم که نمیشه ، خب یه کاریش کنید که بشه !

فعلا قربون همه اتون !
بابای

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۲۱:۱۷ شنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
هووووی
سوروس، کله زخمی؟ به بچه بهترین دوستم گفتی؟
بزار ببینم.آره له وی کورپوس. حالا تا آخر مأموریت نمیارمت پایین. درضمن 100 امتیاز از اسلیترین کم میکنم. ژوهاهاهاهاها
فرمایش دیگه ندارید؟ آرم محفل رو جدا میدم آرم شما رو هم جدا. حرف زیادم موقوف. گرگینت میکنما. امبریج رفت تو اومدی؟

این اسمتم باید تو محفل میدادی. حالا زیر سیبیلی رد میکنم.
خب این آرمای الف دال
آلبوس سوروس پاتر
جیمز هری پاتر
سوروس اسنیپ (مو روغنی)
پنسی پارکینسون

درضمن یه اخطار بهتون بم. تمام این مأموریت ها باید توی گالیون ها بخورن. درضمن با هم هماهنگ کنید یکیتون بزنه. نه اینکه تکراری بزنید.اگه وقت دارید پستاتونو ویرایش کنید. اینجا فقط برای ثبت نامه. آرما رو هم همینجا میدیم. ولی بقیش باید تو گالیون ها باشه. اونجا مال سران ارتشه که اونجا خبرا رو بزنن
درضمن اخراج کردن هم کار درستی نیست. فصل مدرست خیلیا نمیتونن بیان. تجدید نظر کنید و بعد توی گالیون ها بزنید

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۲۶ ۲۱:۳۱:۰۶
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۲۶ ۲۱:۳۳:۱۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۲۲ جمعه ۲۵ آبان ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۱ سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۶
از اينا مي خواي؟!!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 115
آفلاین
خواهران و برادران عزيز ماموريت شروع شد همون طور كه گفتم هر كي شركت نكنه از اعضاي تازه وارد اخراجه
از تدي ممنونم كه شركت كرد ..ولي لازم نيست كه اينجا لينك بديد..جو هاگوارتزي نگيرتتون..

دوشيزه پاركينسون اگه مي خوان چيزي اعلام كنن بايد برن توي گفتگو با مديران ارتش بنويسن نه اينجا..اگه فرصت ويرايش داشتين بايد پستتونو انتقال بديد
بقيه ي افراد هم اگه صحبتي داشتن همونجا بگن نه اينجا
اينم لينك گفتگو با مديران:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... hp?topic_id=3163&forum=17

عضو محفل ققنوس

چه چشمايي!!!!

[url=http://www.jadoogaran.org/userinfo.php?uid=11679]ادوارد بونز ! همون شناسه اي كه به خودش �

پیام زده شده در: ۱۴:۲۲ جمعه ۲۵ آبان ۱۳۸۶

ویولت بودلر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۴ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۰۳ یکشنبه ۱۶ دی ۱۳۸۶
از ته خط...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 51
آفلاین
سلام به همگی خوبین خوشین سلامتین؟
نمیخواد پاشین نه تو رو خدا زحمت نکشین بشینین!نه جون من بشینین!واقعا مرسی چه زود همتون نشستین!
خب همونطور که این همکار مو روغنی من فرمودند ما یک ماموریت داریم که مربوط میشه به دوران مدیریت چمیدونم جیگر مو روغنی(اینو برا این گفتم که دل پاترا نسوزه!هروقت اسنیپ گفت کله زخمی شما بگین مو روغنی!این به اون در!منم جفتشو میگم! )و خب این شما و این سوژه ای از تراوشات مغزی این جانب:

سوژه ماموریت الف دال:
نقشه ای برای برانداختن اسنیپ توسط اعضای الف دال،با کرم(kerm)ریزی پاترا،مخالفت اعضای اسلی مثل پانسی و حضور روح دامبلدور در نقش زیر نویس!
ارتش الف دال در حال طراحی کودتایی برای براندازی اسنیپ هستن.اونا از خیلی چیزا خبر دار شدن.به لطف و یاری یکیشون(توی سیر داستان مشخص میشه کی)اونا داستان ابر چوبدستی یاس کبود رو میفهمن.بنابراین اولین کاری که باید بکنن گرفتن اون چوبدستی از اسنیپه که خیال میکنن ابرچوبدستی ولی بعدا متوجه میشن قضیه بغرنجتر از این حرفاس و چوبدستی واقعی دست دراکوئه.در این بین از حضور نفس خبیث کله زخمی...ببخشید منظورم یاریهای هری پاتر توی خواب به بچه هاش،و حضور دامبلدور به عنوان فرشته مهربون در نقش زیر نویس بهره مند میشن...
سوژه کاملا طنز هست و عاجزانه تقاضا میشه که وسط تیکه های حماسی جدی نیاین!!
تاپیک مورد نظر:میز گرد جادوگری در دهکده هاگزمید.
این تاپیک به این دلیل انتخاب شده که هم به این که یه عده از بر و بچس دور هم جمع شن نقشه بکشن میاد و هم این که از تاپیکای خاک خورده هاگزمیده که میشه فعالش کرد.
این افراد موظفند که در ماموریت شرکت کنند:
سوروس اسنيپ
پنسي پاركينسون
ريموس لوپين
سارا اوانز
جرج و فرد ويزلي
تد ريموس لوپين
جيمز هري پاتر
آلبوس سوروس پاتر
آلفرد بلك
گابریل دلاکور هم اگه وقت داشت و اگه دلش خواست میتونه بیاد.
لینک اولین پست:با اجازه همه من اولین پست رو زدم.
این هم از لینک پست اول.

ویولت بودلر سابق
[size=medium][color=009900]OnLy اسل

پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اينا مي خواي؟!!!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آلفرد بلك پستت خوب بود ولي جاي كارش زياد بود مي تونستي بهتر به داستان بپردازي مخصوصا به توصيف صحنه ها به خصوص به نظر من در مورد صحنه ي نبرد خيلي بي انصافي كرده بودي در واقع اصلا صحنه ي نبرد توصيف نكرده بودي. مي تونستي بهتر بنويسي. خيلي بهتر از اين چون سوژه ي مناسبي داشتي.

خلاصه با اينكه از خاندان بلك نخ سوزن اون سيريششون ولي قبولت مي كنم خوش اومدي تاييد شدي.

مي خوام همين جا اولين ماموريت پاييزي رو اعلام كنم تمام كساني كه تا حالا تاييد شدن بدون آرم يا با آرم بايد شركت كنن . اعضاي تازه وارد به ارتش اگه شركت نكنن و دليل موجه هم نداشته باشن اخراجن بقيه هم كسر امتياز در انتظارشون .

موضوع و زمان ماموريت مربوط به زمان كاروهاست و مديريت خود جيگرم و دوران قائم شدن اون كله زخمي( كسي مشكلي داره ) موضوع هم كارهاي ارتش در زمان كاروهاست كه به زودي به تفضيل همراه با زمان شروع ماموريت و زدن پست اول مي گم.

اعضايي كه بايد شركت كنن:
سوروس اسنيپ
پنسي پاركينسون
ريموس لوپين
سارا اوانز
جرج و فرد ويزلي
تد ريموس لوپين
جيمز هري پاتر
آلبوس سوروس پاتر
آلفرد بلك
گابر هم اگه بخواد!

عضو محفل ققنوس

چه چشمايي!!!!

[url=http://www.jadoogaran.org/userinfo.php?uid=11679]ادوارد بونز ! همون شناسه اي كه به خودش �

پیام زده شده در: ۱۵:۱۸ پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۶

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
باد به شدت مي وزيد . هري براي اولين بار اعضاي الف دال رو براي تمرين آزاد بيرون برده بود . ولي اگر كلك فرد و جرج كمتر از دو ساعت آمبريج رو سر گرم مي كرد و او اين اجتماع بيشتر از سه نفر رو مي ديد چه مي شد ؟

هري كه از بيرون آمدن از اتاق ضروريات براي تمرين خوش حال بود گفت : امروز بايد هر چند تا طلسم كه ياد گرفتيم تمرين كنيم .

لونا كه دوباره گوشواره هاي تربچه ايش را گذاشته بود با حالت رويايي گفت : اول طلسم پاترونوس رو اجرا كنيم .

هري گفت : براي شروع خوبه خب حالا هر كاري رو كه گفته بودم بكنيد . از هم فاصله بگيريد و ديوانه ساز ها را رو به روي خودتون تصور كنيد . خب حالا با علامت من
سه ، دو ، يك

فريادهاي اكسپكتو پاترونوم در همه جا پيچيد و پس از چند لحظه چندين پاترونوس يه شكل هاي گوزن ، سگ ، سگ آبي ، خرگوش ، و قو كه از هميشه بزرگتر بودند در محوطه پديدار شدند و در محوطه حركت كردند .
ناگهان گوزن نقره اي پاترونوس هري برگشت به طرف در قلعه يعني پشت سر اعضا ي الف دال حركت كرد .

با اين كار او بچه به طرف عقب برگشتند و دسته اي از اسليترين ها كه عضو گروه تفتيش بودند را ديدند و حالا دليل اين كار پاترونوس هري را فهميدند . پاترونوس ها كم كم داشتند از بين مي رفتند .

نويل كه كمي سر در گم بود گفت : حالا چي كار كنيم هري ؟؟؟
هري كه خودش هم سر درگم شده بود گفت : مجبوريم مبارزه كنيم فقط بيهوششون كنيد كه بعد حافظشون رو اصلاح كنيم .
اعضا الف دال همه آماده باش شدند و شوري در دلشان بود چون اين اولين مبارزه ي گروهيشان بود . اعضاي گروه تفتيش هم آماده شده بودند .
دقيقه اي بعد
طلسم ها از هرسو پرتاب مي شد چندين اسليتريني بيهوش شده بود ند ولي همه اعضاي محفل سر پا بودن فقط از دماغ پرواتي پاتيل خون مي آمد وصورت دين توماس و نويل هم اندكي خراشيده شده بود .
نيم ساعت بعد
اسليتريني ها بيهوش روي زمين افاده بودند و هرميون داشت با طلسم هاي شفاگري به چند نفري كه مجروح شده بودند كمك مي كرد.
هري گفت : كي ها طلسم اصلاح حافظه را بلدند
فقط هرميون جواب داد : من بلدم
هر با تاسف گفت : خب ببخشيد هرميون خودت تنها بايد حافظشون رو اصلا كني .

پیام زده شده در: ۱۴:۴۳ دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۶

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
آهان....مرسی حالا شد....
بعد هم دفعه پیش گفتی کله زخمی آل بهت گفت چیکار می کنه... منم واسه اینکه تو کار داداشم دخالت نشه چیزی نگفتم ولی اگر یک بار دیگر بابای منو کله زخمی صدا کنی من می دونم و تو و دامبل و ننه ی خاله ی پدرزن بابای عموی ولدمو مکگون و لپ لپ دخترونه و اینا....

ویرایش شده توسط جیمز هری پاتر در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۲۱ ۱۵:۵۴:۴۱

پیام زده شده در: ۲۳:۱۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اينا مي خواي؟!!!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوباره پاشيد وايستيد من اومدم...( ديگه دفعه ي ديگه تذكر نمي دم من اومدم بايد پاشيد اگه پاشيد ديگه راهتون نمي دم تو ارتش ..هرچي باشه من اسنيپم پيش لردم نمي رم هري پاترم براش نميارم..آلبوسم من نكشتم ..چوبشم مال من نيست..من نمي خوام بميرم)

مي ريم سر اصل مطلب...
جيمز عزيز پست خوبي بود ..يعني نسبت به پست قبليت بهتر بود..ولي بازهم با سرعت زياد جلو رفته بودي ..اون دوم يه كاري مي كنه تو كه نبايد بكني...تند تند رفتي جلو نفهميدم چي شد..
كارت خيلي خوب بود..مثل دفعهي پيش زاويه ي ديدت اول شخص بود..ولي لزومي نداره هميشه اول شخص باشه.. مي توني سوم شخص بنويسي...

تاييد مي شي...شدي ..حالا هرچي!
ريموس گاليون پسر اين كله زخمي رو بهش بده...
ريموس اين آرم منو پنسي رو هم بده..چه وضعيه كه ما رئيسيم آرم نداريم...؟؟ آرم منو با آرم محفل ادغام كن به صورت متحرك بده..اوكي؟!
آلبوس سوروس ..درسته كه اسم من روته ولي به بابات رفتي خيلي گستاخي و احترام رئيسو نداري..دفعه ي ديگه تنت را از 300 جا با سكتوم سمپرا تيكه پاره مي كنم..
ما رفتيم

براي خالي نبودن عريضه:

ويرايش خودم:( ياد بگيريد برادران دو تا پست پشت سر هم كار خوبي نيست)
جيمزي و آل من هرجور بخوام اون كله زخمي رو صدا مي كنم اعتراض كنيد گاليونها رو مي گيرم..
به زودي مي خوام يه ماموريت بذارم شركت نكنيد مي ندازيم بيرون

چه معني داره كه گابريل مرگخواره و عضو ارتش؟ عامل نفوذي؟؟!!
گاليون ايشون رو ازشون بگيريد..همچين چيزي خيلي ديگه ضايعست..

ريموس اين اسم من به انگليسيه آرم منو بده:
severus snape

ویرایش شده توسط سوروس اسنيپ در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۲۱ ۱۷:۴۰:۴۲

عضو محفل ققنوس

چه چشمايي!!!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.