هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ارتباط با ناظرين پاسخگوي انجمن پيشنهادها
پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۸۵

دیوید پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۹ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳
از آزکابان فرار کردم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 97
آفلاین
یه مجوز می خواهم برای ..::دیوانه خانه ی جادوگران::. کاربران می توید در اینجا هر کاری که خواستند بکنند.
در واقع هر چه دل تنگشان می خواهد بگویند.
البته فقط در مورد جادو و هری پاتر

متاسفانه همچين تاپيكي بعد از يك مدت از كنترل خارج مي شه در نتيجه با درخواست شما موافقت نمي شه .

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۲۴ ۲۲:۰۵:۰۶

[c

پیام زده شده در: ۲۱:۲۵ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۸۵

مالدبر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
از همونجا که بقیه میایُن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 319
آفلاین
خوب اون قبلیه توضیح دادم چیه مریدان جون.
حالا اینو میخوام:
_ «کارگاه انشا نویسی»
اگه عمری بود، من میرم یک موضوع با نمونه میدم، ملت بنویسن.
توضیحاتشم هونجا میدم...
اگه به نظرتون دومین پست بد بود، تاپیک رو از بیخ پاک کنین.
پست آغازینم برات پی ام میکنم اگه خواستی. فعلا که نخواستی!

دوست گرامي
اصراري براي تاپيك زدن داري ؟! اين تاپيكي كه مي گي قبلا وجود خارجي داشته (الآن فعال نيست) و مسئوليتش هم با كريچر بود ، در نتيجه مجوز داده نمي شه .

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۱۷ ۰:۳۸:۳۳

I Was Runinig lose

پیام زده شده در: ۶:۰۰ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۸۵

مالدبر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
از همونجا که بقیه میایُن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 319
آفلاین
اهوم اهوم!
من یک مجوز میخواستم به نام:
_«دوست دارید پاترونوس شما چه گونه باشد»
ملت بی احساس مثل من و ملت با احساس مثل دوتا ناظر گل اینجا ، میان همینوجوری الکی، مثل انشای مدرسه، توصیف میکنن دوس دارن پاترونوسشون چه شکلی و چطوری باشه و چرا؟
بدید؟

دوست گرامي
اين تاپيكي كه شما ازش صحبت مي كنيد ، تاپيكيه كه در نهايت پست هاي يك خطي توش مي خوره و به سوي ارزشي شدن پيش مي ره ، فعلا مجوز همچنين تاپيك هايي داده نمي شه ، تا بعد از يه سري سر و سامون دادن هاي كلي ببينيم چي مي شه .

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۱۱ ۱۲:۵۹:۴۵

I Was Runinig lose

پیام زده شده در: ۱۲:۵۸ جمعه ۱۰ آذر ۱۳۸۵

آموس دیگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۴ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۶ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
سلام داش مريدانوس نمی خواهم زحمتت را زیاد کنم اگه نقد را بزاری پای خودم خیلی بهتر البته این فقط یک درخاست محترمانه است ممنونبرادر گرامي !
فكر كنم براي چند هفته ي اول ، جهت سر و سامون دادن كارها خودم نقد رو انجام بدم بهتر باشه ، بعدش به شما واگذار مي شه .

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۱۰ ۲۱:۵۳:۱۶

پیام زده شده در: ۱۷:۴۳ یکشنبه ۵ آذر ۱۳۸۵

آموس دیگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۴ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۲۶ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷
از یه جای خوب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
با سلام خدمت مردینوس مهربان!!!

مرادینوس گفته بودی که پست اول را که می خواهی برای اون تاپیک بزنی برام به عنوان پیام شخصی ارسال کن
اما چون من بلد نیستم برای کسانی که اسم آنها نیست که روی اسمشان کلیک کنم و بعد روی پیام شخصی بروم و پیام بفرستم . من با اجازه پست اول را در همین جا ارائه می کنم:

" با سلام خدمت دوستان گرامي

این تاپیک همان طور که از اسمش پیداست (خاطرات جادویی) مربوط به خاطرات شما در مبارزه با جادوی سیاه عفریته ها ، خون آشامها و همچنین مرگ خواران محترم است . البته مرگ خوران هم می توانند خاطرات سیاه و پلید خود را در اين تاپيك تعريف كرده و مو را بر بدن ما سیخ نمایند !!

قوانين تاپيك

1_خاطرات شما باید به واقعیات در کتاب هری پاتر نزدیک باشد . از پذيرفتن هرگونه ژانگولر معذوريم !! اتفاقات تا جاي ممكن ملموس باشند .
2_هر چه خاطراتتان جذابتر باشد ، امتیاز بیشتری می گیرید . طولاني شدن پست به معناي خوب بودن آن نيست . ترجيحا در حد متوسط بنويسيد و براي هر خاطره يك پست !
3_در صورت استقبال از تاپيك ، پست ها به صورت ادامه دار شده و انجمن به رول پلينگ منتقل مي شود .
4_ خاطرات با توجه به استقبال ، هر چند هفته يك بار نقد شده و پست برتر انتخاب مي شود .

برای اینکه مطالب كمي بیشتر جا بیفتد . این خاطره برگرفته از کتاب موجودات جادویی و زیستگاه آنها صفحه 99 و 100 است:

نزدیک ساعت یک بعد ازنیمه شب بود که خواب آلوده شدم . در همان وقت صدای خش خشی از فاصله نزدیک به گوشم رسید . با این تصور که صدایی جز صدای خش خش برگ درختان نیست در رختخوابم غلتی زدم و پشتم را به پنجره کردم . آنگاه چشمم به چیزی افتاد که مثل سایه سیاه و بی شکلی بود که در زیر اتاقم تکان می خورد . بی حرکت ماندم .
در حالت خواب آلودگی کوشیدم حدس بزنم در اتاقم که با نور مهتاب روشن شده چه چیزی میتواند باشد . بی حرکتی من باعث شد که مرگ پوشه گمان کند قربانی اش در خواب به سر می برد .
در کمال ترس و وحشت متوجه شدم که آن سایه از تخت بالا می خزد و لحظه ای بعد وزن اندکش را بر روی پاهایم احساس کردم . درست مانند شنل سیاهی بود که موج می زد و به سمت من جلو مي خزید . وقتی رطوبت بدن آن را با چانه ام احساس کردم ، از ترس خشکم زده بود . اما بلافاصله با یک حرکت بلند شدم و در رختخوابم نشستم .
با تلاش و تقلای وصف نا پذیری می کوشید مرا خفه کند . از صورتم بالا می آمد به سوراخ های دهان و بینی ام رسیده بود . اما من در تمام مدت سرمای مرطوبی را بر بدنم حس می کردم . دست از تقلا و تلاش نمی کشیدم کورمال کورمال چوب دستی ام را پیدا کردم . در آن لحظه موجود محکم به صورتم چسبیده بود و من قادر به نفس کشیدن نبودم . تمام توانم را جمع کردم و ذهنم را برای افسون بیهوشی متمرکز کردم ، اما این افسون تاثیری بر روی جانور نداشت و تنها باعث سوراخ شدن در اتاق شد . چیزی نمانده بود خفه شوم و می دانستم هر لحظه ممکن بود از هوش بروم . نوک چوبدستی ام ا از خود دور کردم و به سمت چین های مرگبار آن موجود گرفتم و خاطره ای را به یاد آوردم که در مقام مدیر باشگاه تخته سنگی محلی انتخاب شده بودم و بعد افسون سپر مدافع را اجرا کردم . بلافاصله برخورد هوای تازه را با صورتم حس کردم و آن سایه مرگبار را از لابه لای شاخ سپر مدافعم دیدم که به هوا پرتاب می شد .
به آن سوی اتاق پرتاب شد و به سرعت خزید و در تاریکی گم شد ..

خب دوستان عزيز این هم یک راهنمایی عمومی برای شما .
كساني كه به عمق جادوی سیاه رفته اید ، با موجودات پلید مبارزه کرده اید و يا مرگ را در جلو چشمان خود ديده ايد ، دست به کار شوید !! "

خوب مرادینوس امیدوارم خوب بوده باشه و این تاپیک را تایید کنی .

سلام ! شرمنده كه دير شد .
من پست اولتو ويرايش كردم . مطالبي كه بين " " است ، مي شه پست اولّت ! كه بايد بزني . اگه موافق باشي نقد پست ها رو هم خودم انجام مي دم .
در ضمن مريدانوس هستم !!

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۹ ۱۶:۵۳:۳۰

پیام زده شده در: ۱۵:۱۴ جمعه ۳ آذر ۱۳۸۵

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام

خسته نباشید.

من یک سوال داشتم . یک شناسه با نام جرج ویزلی دیگه در سایت وجود داره.

مگه همچین چیزی ممکنه . بر سی کنید.

متشکرم.

اين پست شما به اين انجمن مربوط نمي شه .
شما مي تونين اين مسئله رو از طريق پيام شخصي با يكي از مديران سايت در ميون بگذاريد يا به ناظر انجمن شخصيت ها اطلاع بديد .
ناظر انجمن

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۶ ۱۷:۰۳:۵۴
ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۶ ۱۷:۰۷:۰۷

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

بازم مزاحم شدم !

باید بگم که برای تاپیک ضرب المثل ها من یه ایده جدید دارم و میخوام که بهترین ضرب المثلی که تا حالا از هری پاتر نوشته شده و نویسنده اون ضرب المثل معرفی بشن .
این موضوع رو توی تاپیک ضرب المثل ها اعلام میکنم و بعد از مدتی میخوام این نظر سنجی انجام بشه .
ممنون میشم اگر اجازه بدید یه تاپیک دیگه با عنوان نظر سنجی برای ضرب المثل ها بزنم و بعد از اتمام کار قفل بشه چون نمیخوام تاپیک اصلیش جهتش برعکس بشه .

با تاپيك نظر سنجي چون تعداد زياده و سليقه ها مختلف و در نهايت هم اتفاق خاصي نميفته ، موافقت نمي شه . اگه خيلي علاقه داري مي توني از اين به بعد ايده هاي جديدي راجع به ضرب المثل هايي كه ارائه مي شه ، پياده كني و اونوقت يه رقابت به وجود بياري . چون فعلا جذابيت چنداني نداره .

مورد دوم اینکه
من قبلا تاپیکی با عنوان بزرگترین مسابقات هری پاتر زده بودم که به درخواست من ماندانگاس پاکش کرد .
حالا میخواستم اون تاپیک رو که توی دیتا بیس مونده برش گردونید تا ایده های جدید رو عملی کنم .

ممنون

با تشکر

در مورد تاپيك هم ، من توي حذف شده ها دنبالش گشتم ولي چنين چيزي نبود ! اگه ممكنه شرح كوتاهي از تاپيكي كه مي خواي بزني رو بده ، تا دوباره روش فكر شه .
ناظر انجمن

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۶ ۱۷:۳۰:۴۷

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۴۱ چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
سلام به لینک زیر بروید:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=145550#forumpost145550
من میخوام ایده پست شماره 11 رو عملی کنم.
میخواستم یه نظر سنجی بزارم ببینم که چه تعداد جادوگر(!) در استانهای ایران زندگی می کنند تا در ساخت این نرم افزار استفاده کنم.
ممنون
سلام دوست عزيز
شرمنده اگه جوابت دير شد . راستش فكر نمي كنم اين نظر سنجي در آخر فايده اي داشته باشه و در نهايت آمار دقيقي از جادوگراي مقيم ايران! به دست بياد ، پس موافقت نمي شه .
ناظر انجمن

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۹/۶ ۱۷:۰۹:۵۳

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

با سلام به ناظر محترم مریدانوس :

از اونجا که در نظر دارم تاپیک ضرب المثل ها یکی از تاپیک های نمونه بشه ! نه از این تاپیک های ارزشی که کسی ارزش براش قائل نیست به همین دلیل میخوام که پستهای یه خطی ای نباشن .
من توی تاپیکش اعلام میکنم .
در هر صورت چند تا زحمت داشتم :

میخوام این پست با این پست ادغام بشه .

این پست هم پاک بشه .

البته زحمت های دیگه هم هست ولی فعلا همین .

با تشکر

به ادغام اون دو تا پست رسيدگي شد ، ولي براي پاك كردن ، از اين به بعدي كه قوانين رو زدي ، اگر كسي پست يك خطي يا بي محتوا زد ، پاك مي شه .
ناظر انجمن

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۳۰ ۲۲:۴۱:۳۳

پیام زده شده در: ۱۶:۲۴ یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

مریدانوس عزیز لطفا رسیدگی کنید :

میخوام به این پستهایی که توی تاپیک ضرب المثل ها خورده رسیدگی بشه :

میخوام که این پست با این پست ادغام بشه .

و این پست پاک بشه .

با تشکر

رسيدگي شد .
ناظر انجمن - مريدانوس -

ویرایش شده توسط مريدانوس در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۲۸ ۲۱:۵۰:۴۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.