هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "تراورز"
پیام زده شده در: ۷:۴۹ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
بمیر لولو!

سلام و علیکم دای، خیلی ممنون برای حمایتت. بسی خوش‌حال شدم! خب بریم سر سوالی که پرسیدی:

انجمن موزه مدتیه که غیرفعال شده در صورتی که همون طور که خودت گفتی سال 93 یه سال رویایی بود براش. دابی و چند تن از مریدان و همکارانش تاپیک های مفیدی می‌زدن و واقعا حرکت عالی بود! اگه دابی برگشت که عالیه، اگه هم برنگشت یه ناظر دیگه همراه باهاش بالا سر موزه قرار می‌دیم که این فعالیت ها رو به کمک وزیر و اعضای دیگه جلو ببره. ولی من سعیم رو می‌کنم که دابی رو یافت کنم و بیارمش.

در مورد اون تاپیکی که به عنوان برنامه مطرح کردم. اکثر تاپیک های موجود تو موزه به شکل قسمت قسمت بعضی از فعالیت هایی که قبلا تو سایت رخ داده بودن رو آرشیو کردن و به detail ها پرداختن بیشتر. این تاپیکی که من گفتم قرار هست به شکل نیمچه سریالی باشه که آن‌چنان رسمی و خشک نباشه و قضایا رو به شکل کلی تری شرح بده. حدودا برای هر سال 2 یا 3 تا پست باید زده بشه و برای زدن این پست ها هم تصمیم دارم یه گروه فعال و توانا رو انتخاب کنم که تاریخ سایت رو بجوئن و اطلاعاتش رو بکشن بیرون.

این تاپیک قرار نیست جای تاپیک های دیگه تو موزه رو بگیره. در حقیقت برای داشتن یک نگاه کلی تر به تاریخ سایته برای آشنائی بیشتر. بقیه ی تاپیک ها جزئیات دیگه‌ای رو از تاریخ سایت نشون می‌دن که تکمیل کننده ی این تاپیک محسوب می‌شن در حقیقت.

خلاصه این‌که من شدیدا به موزه و تاریخ سایت اهمیت می‌دم، چون می‌دونم هم اعضای حاضر ازش لذت می‌برن و به خیلی چیزایی که تو سایت رخ داده افتخار می‌کنن و هم این‌که تازه وارد ها رو به علت تاریخ غنیش جذب می‌کنه.

باز هم تشکر می‌کنم از حمایتت، سوال دیگه‌ای هم داشتی در خدمتم. با ذکر صلوات راهی خونه ی خود شوید.

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۲۴ چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵

دای لوولین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۳ چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲:۲۹ جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 292
آفلاین
سلام!

حمایت خودم رو از کاندیدای آسلامی، حاجی تروارز اعلام می کنم.

نقل قول:
2- Jadoogaran Origins:

درمورد این یه سری توضیح می خوام.
گفتید که:
نقل قول:
پی بردم خیلی از ماها یا کلا این نسل و نسل بعد از ما تاریخچه سایت رو نمی‌دونن و از اتفاقاتی که در گذشته برای سایت افتاده خبر ندارن. برای همین تصمیم گرفتم که یک تاپیک تو موزه زده بشه با محوریت تاریخچه ی سایت که یک گروه مخصوص برای کنکاش کردن و گشتن تو تار و پود سایت برن و اطلاعات رو استخراج کنن و اون ها را به شکل نیمچه رول و سریال گونه در اون تاپیک قرار بدن.

پس قراره که تاپیکی در موزه زده بشه. خب الان تاپیک های بسیاری در این مورد هست که همشون یجورایی کاملا غیرفعالن. آیا قراره این تاپیکا با مسئولین جدید دوباره شروع به کار کنن یا یه تاپیک کلی زده بشه و تمامی موارد توی اون نوشته بشه؟ که به شخصه فکر می کنم مورد دوم کار خیلی سختیه و اگه واقعا انجام بشه خیلی لایک داره.

خب چیزایی که من توی تاپیک های موزه دیدم این ایده در هر بازه زمانی به طوری اجرا شده و در آخر الان موزه پر شده از تاپیکایی که شاید جالب باشن ولی همشون متوقف شدند و با انجمنی رو به رو می شیم که خیلی وقته غیرفعاله!

چیزی که مشهوده اینه که احتمالا سال 93 فعال ترین و بهترین سال این انجمن بوده که دابی تاپیک های جدیدی رو احداث کرده ولی همشون در در آخر همون سال متوقف شدند.
دابی در تاپیک های:کارت غورباقه شکلاتی، لا به لای ریش مرلین و یادبود مدیران و ناظران به معرفی کردن چند تن از اعضای قدیمی سایت و تمجید از اونها پرداخته، نتایج ترین ها رو در گروه های مختلف اعلام کرده و اسامی ناظران انجمن ها و مدیران سایت تا سال 93 رو اعلام کرده که تمام این کارها به شدت ارزشمندن و نیاز به ارداه ای قوی داشتن که دابی عزیز این کار رو کرده ولی متاسفانه به دلایلی که نمی دونم چی بودن این تاپیک ها هم متوقف شدند.

در شهریور سال 93 توسط لودو بگن تاپیکی به نامتاریخچه مسابقات گروهی ایفای نقش زده که همون طور که از این نام این تاپیک معلومه در اون مسابقه های مختفلی که در سایت برگزار شده رو توضیح داده و نتایج اون هارو اعلام کرده. از جمله ترم های هاگوارتز، کوییدیچ های برگزار شده در هاگوارتز، دوئل بین محفل و مرگخوارن در سال 92.

سال 84 تاپیک تاریخچه انتخابات وزارت سحروجادو زده شده که یک بار در سال 87 متوقف و سپس در سال 93 به مسئولیت مورفین گانت دوباره فعال شده و پس از نوشته شدن تاریخچه سه انتخابات دوباره به فراموشی سپرده شده.

فکر می کنم تنها تاپیکی که همچنان اونجا پست می خوره بنیاد مورخان باشه که همون طور که خودتون می دونید سران گروه ها و ناظران انجمن های خصوصی بعد از هر دوره ترین ها نتایج شون رو اعلام می کنند.

چقد حرف زدم.

این بدترین شکنجه دنیاس، اینکه صبر کنی و بدونی هیچ کاری از دستت ساخته نیست.

the hunger game | 2012 | Gary Ross

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
حاج خانوم وینکی!

سلام! حاج خانوم سلام یادتون رفتا، ولی خب واجب نیست. خیلی ممنونم از حمایت و این حرفا، درود بر تو که به فکر پیشرفت آسلام در این مملکتی! بریم سر سوالا:

1- من اگه می‌دونستم چی بپزن ملت که نمی‌اومدم به تو بگم غذا بپزی که. نون سنگک رو می‌گم مریدان بخرن بیارن، شما هم آش رشته و حلیم بادمجون و این چیزا آماده کن. برای افراد باکلاس و مثلا شاخ هم چیکن کوردن بلو، بیف استراگانوف و پیتزای شیلیایی با سس آلفردو درست کن. دستپخت جن خوردن داره دیگه، مگه نه؟

2- چوب با وایتکس واکنش نمی‌ده؟ سفید نمی‌شه؟ ترجیحا سیاهش کن با روحیه ی مرگخوارانه بیشتر جور باشه. سفید هم شد مشکلی نیست، به هر حال مجبوریم طرف محفل هم باشیم دیگه. کلی از ریش دامبلدور تو سوژه هامون استفاده کردیم، باید حمایت کنیم ازش.

3- والا من اصلا نمی‌دونم سفیدآب چی هست. تو بزن فعلا.

4- والا قول چی بدم؟ فعال کردن وزارت وظیفه ی یک وزیره نه برنامه و قول. نیازی نیست تو ستادم قول فعال کردن وزارت رو بدم چون باید چنین کاری رو انجام بدم. هر کسی هم فعال کردن وزارت رو جزو برنامه هاش قرار بده در حقیقت فقط خواسته لیست برنامه هاش رو الکی طولانی تر کنه.

5- برای فعال تر کردنش که مثل همیشه ی خدا، کمیته های مختلف موجودن. ولی من سعیم بیشتر بر این هست که فقط کمیته های سوژه ساز، مهم و جالب رو فعال کنم و بیش از اندازه کمیته راه نندازم که فعالیت الکی پخش بشه. سوژه های توی وزارت خونه هم کمن به نظرم، سوژه های بیشتر می‌زنیم با کمک ملت.

این‌که از بیرون سایت عضو جمع کنم که صد در صد! چه به عنوان وزیر چه به عنوان یک کاربر من سعیم رو کردم که کاربرای بیشتری بیارم. اتفاقا همین یکی دو روز پیش با چند تا از دوستان تو سایتای همسایه حرف زدم و خیلی دلشون می‌خواست که این‌جا رو هم تجربه کنن، با افراد بیشتری آشنا بشن و بیشتر بین افراد و سایتای مختلف وحدت ایجاد کنن.

سوال بیشتری هم داشتی، در خدمتم. یه صلواتم قبل رفتن ختم کن فضا معنوی بشه.

حاجیت بازی رو بلده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۲۲ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

مرگخواران

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۱۸:۲۲
از مسلسلستان!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 549
آفلاین
وینکی به عنوان جن پیشگام، حمایت خودشو از کاندیدای آسلامی، حاجی تراورز، اعلام کرد. وینکی جن خوووب؟
از پشت صحنه به وینکی اشاره شد که وینکی باید یه چیزایی رو از حاجی پرسید. پس وینکی هم پرسید تا جن خووب تر شد.

1-وینکی چه چیزایی رو به عنوان پیشخدمت برای افطاری پخت تا هم آسلامی بود و هم ملت خوششون اومد؟
2-وینکی تونست در پشتی رو با وایتکس شست؟
3-وینکی خواست به پنجره ها سفیداب زد. وینکی تونست؟
4- حاجی نخواست مثل بعضی کاندیدا ها قول این رو داد که وزارت رو فعالتر کرد؟
5-برنامه حاجی برای فعال کردن وزارت چطوری بود؟ آیا حاجی تونست و خواست که از خارج سایت هم اعضای بیشتری رو آورد و سایت رو تبلیغ کرد یا فقط به حیطه اختیاراتش پرداخت؟

وینکی جن خووب؟

Take Winky down to the Mosalsal City, where the grass is mosalsal and the mosalsals are MOSALSAL

پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اعلامیه ی اول: خلاصه شده ی بعضی از طرح های مهم!

یه سلام دوباره می‌کنم به ملت فهیم و آسلامی!

خب قرار بود که من یه توضیحات نسبتا کوتاه و خلاصه بدم در مورد یک سری از ایده ها و برنامه هام که در آینده به صورت تکمیلی در مورد هر کدومشون سعی می‌کنم توضیح بدم و ابهام ها رو از بین ببرم در این مورد. خب بریم سر اصل قضیه:

1- سازمان بازی های جادویی و ورزش:

من یکی از اهدافی که دارم این هست که یه زیرمجموعه به انجمن وزارت اضافه بشه تقریبا با همین نام که بالا گفتم. دلیلش هم اینه که معمولا مسابقات و یک سری event های این شکلی معمولا به طور پراکنده زده می‌شن و سخت می‌شه آرشیوشون کرد که آیندگان و نسل های بعدی بتونن اون ها رو ببینن.

برای همین من احساس کردم سازمانی مثل سازمانی که لودو بگمن تو کتاب هری پاتر داشت، ممکنه نیاز بشه. تو این زیرانجمن قرار هست تاپیک های مسابقات مختلف آرشیو و نگهداری بشه و همین طور مسابقات جدید و متنوع و فعالیت های بین گروهی، بین حزبی، بین سازمانی و ... که شامل دوئل یا رقابت می‌شه در این انجمن قرار بگیره.

از اون‌جا که در حال حاضر فقط یک تاپیک دوئل داریم تو انجمن خانه ی ریدل که شکل شبانه روزی مشتری می‌طلبه، یکی از ایده های دیگه ی من برای این زیرانجمن اینه که رقابت ها بین ملت رو فقط محدود به دوئل نکنیم و در این زیرانجمن تاپیک هایی قرار بدیم برای دوئل های گروهی، مسابقات کوییدیچ گونه ی دوستانه خارج از فصل کوییدیج و ... که در تمام طول سال افراد رو بپذیره و فقط تو دوره های مشخصی فعال نباشه.

2- Jadoogaran Origins:

از اون‌جا که اسم خاصی برای این ایده به ذهنم نمی‌رسه چنین چیزی رو فعلا براش گذاشتم، شما هم روش حساس نشید.

پی بردم خیلی از ماها یا کلا این نسل و نسل بعد از ما تاریخچه سایت رو نمی‌دونن و از اتفاقاتی که در گذشته برای سایت افتاده خبر ندارن. برای همین تصمیم گرفتم که یک تاپیک تو موزه زده بشه با محوریت تاریخچه ی سایت که یک گروه مخصوص برای کنکاش کردن و گشتن تو تار و پود سایت برن و اطلاعات رو استخراج کنن و اون ها را به شکل نیمچه رول و سریال گونه در اون تاپیک قرار بدن.

با این طرح می‌تونیم تاریخ سایت و افتخاراتش از زمان ساخت تا الان رو یک جا جمع کرد که اگه تازه واردی وارد سایت شد بتونه بخونه، لذت ببره و عضو بشه و همچنین خودمون هم لذت می‌بریم از خوندنش دیگه.

3- آزکابان، ترسناک تر از همیشه:

این طرح در ادامه ی طرح وزارت پیشین هست مبنی بر این‌که آزکابان جدا از فعالیت ایفایی که داره و افراد مختلف تو سوژه های متنوع می‌تونن رول بزنن، کارایی دیگه‌ای هم داشته باشه. آزکابان قرار هست به مکانی تبدیل بشه برای زندانی کردن افراد مختلف. قوانین مد نظر هم تو این پست موجوده. البته با توجه به گذر زمان و توانایی های فنی برای این دادن دسترسی های مخصوص به زندانی ها، قوانین ممکن هست تغییراتی داشته باشن.

خلاصه که با این طرح فکر کنم آشنایی کامل داشته باشن ملت و نیاز نباشه که بخوام بیشتر در موردش صحبت کنم.

4- شخصیت بخشی بیشتر به انجمن ها و تعامل اون ها:

من احساس می‌کنم که بعضی انجمن ها شباهت زیادی به هم دارن و همین باعث می‌شه وقتی کسی خواست سوژه یا تاپیکی بزنه نمی‌دونه تو چه انجمنی این کار رو انجام بده. برای همین سعی خواهم کرد که با کمک ناظرین انجمن ها- از اون‌جا که وزیر در این دوره اختیار تام نداره- شخصیت بیشتری به اون‌ها بدیم.

برای مثال انجمن دیاگون قبلا این‌طور بود که افراد مختلف با ایده های مختلف مراجعه می‌کردن به ناظر و درخواست باز کردن یه مغازه رو می‌دادن. الآن این اتفاق کمتر پیش میاد و دیاگون کمتر شبیه به یک کوچه با کلی مغازه ی متنوع هست. یا مثلا لندن به نظر من بهتره بیشتر شبیه به یک شهر مدرن باشه با کلی ماگل که تو گوشه های این شهر فعالیت های جادوییشون رو به دور از چشم مردم انجام می‌دن. سعیم بر اینه که چنین شخصیت هایی برای این انجمن ها ساخته بشه که باعث می‌شه سوژه های متنوع طنز و جدی و تاپیک هایی با رویکرد های مختلف داشته باشیم که دست کاربرا رو باز می‌ذاره.

در مورد تعامل بین انجمن ها منظورم اینه مثلا اگه فصل کوییدیچ داره شروع می‌شه، تیم های مختلف بتونن با استفاده از بودجه‌ای که دارن برن به انجمن دیاگون و از اون‌جا جارو بخرن که باعث می‌شه امتیاز پستای تیم افزایش پیدا کنه و اون پولی هم که می‌دن بر می‌گرده به فدراسیون و وزارت که برای وام دادن به تیم های دیگه یا ... استفاده می‌شه.

می‌دونم که اختیارات وزیر کاهش پیدا کرده اما از اون‌جا که چیزی به نام مجلس وجود داره که وزیر و ناظرین انجمن ها در اون جمع شدن، امکانش هست به صورت مشترک چنین فعالیت هایی رو انجام بدیم.

5-رسانه های فعال‌تر، مهم‌تر و آنتن های بیشتر:

شاهدیم که خیلی از اتفاقات پشت پرده رخ می‌ده و ملت از خیلی از طرح های مدیریت یا اعضا بی‌خبر هستن که باعث ایجاد سوءتفاهم و نفاق می‌شه. برای حل این مشکل سعیم بر اینه که اطلاعاتی که اعضا نیاز دارن رو در اختیار رسانه ها قرار بدم که تا جای ممکن چیزی ناگفته باقی نمونه و مردم گمراه نشن.

البته بعضی مباحث باید پشت پرده بمونه و لو دادن اون‌ها به هیچ عنوان چیز مفیدی نیست. مثلا اتفاق ناگواری می‌افته یا بحث و جدلی پیش میاد که در همون پشت پرده حل می‌شه و بهتر هم هست که مردم درموردش ندونن چون اوقاتشون تلخ می‌شه و جبهه گیری صورت می‌گیره، اون رو باید پشت پرده نگه داشت. یا اینکه قرار هست یک سورپرایز رخ بده و رسانه‌ای کردنش هیجانش رو از بین می‌بره.

6- قطب 2.5م:

شاید فکر کنید که منظور من اینه که وزارت بشه قطب سوم و جدا از محفل و مرگخوارا باشه. اما خب این طور نیست. در حقیقت منظور من از قطب 2.5م اینه که وزارت یه مرکز باشه برای سر و سامون دادن به فعالیت های بین گروهی و نظارت بر این‌که یه وقت مشکلی پیش نیاد و ماجرا به حاشیه کشیده نشیده. علاوه بر اون وزارت ممکنه بعضی قسمت ها همراه بشه با محفل یا مرگخوارا یا حتی بی‌طرف بشینه یه گوشه یا شایدم علیه هر دو.

این طرح جای بحث و تفکر زیادی داره و یک طرح حتمی نیست، اگه نظر اکثریت افراد آگاه بر این باشه که این طرح صورت نپذیره یا تغییراتی داشته باشه از نظر اکثریت پیروی می‌کنیم.

تصویر کوچک شده

خب مثل این‌که چندان هم خلاصه و کوتاه نگفتم. اگه ابهامی هست یا سوالی دارین، در خدمتم.

در همین راستا یک صلوات هم ختم کنید، چاکریم.

پ.ن: ریش بهم میاد؟

ویرایش شده توسط تراورز در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱ ۱۴:۳۸:۳۶

حاجیت بازی رو بلده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۳۲ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پست افتتاحیه ی ستاد!

تراورز از بین خیل عظیم عکاسان، پاپارازی ها، مریدان، هواداران و ... عبور کرد و در بین راه هم چندین بار ردایش پاره شد و مجبور شد برای جلوگیری از نمایان شدن لوگوی PG18 کت و شلوار رسمی بپوشد. اما بالاخره توانست به ستادش که در حقیقت یک حوزه بود، راه پیدا کند.

- ستاد تمیز بود. ملت پشت در بود. وینگی جن خـــــــــــــــوب؟
- حاج خانم شما کلا خوبید فقط بی‌زحمت اون منبر رو راه بنداز من بیام پای منبر و یکم آسلام رو میون ملت گسترش بدم.

تصویر کوچک شده

تراورز رفته بود بالای منبر و تسبیح می‌چرخاند، در کنارش هم هاگرید گونی به دست ایستاده بود که اگر کسی خواست خلاف آسلام چیزی بگوید و آگاهی اضافه و بی‌دلیل به جامعه هدیه کند، او را وارد گونی کند. تراورز میکروفون رو مقداری جا به جا کرد و سپس مشغول سخن‌رانی کردن شد:
- سلام و درود بر ملت غیور و آسلام مدار جادوگران. در وهله ی اول بگم که من تراورز هستم یک کاربر. به عنوان یک کاربر وقتی دیدم جامعه داره به سمت تباهی می‌ره و احکام آسلام نادیده گرفته می‌شن در این راه، وظیفه ی شرعی و ملی خودم دونستم که کاندید بشم و این سایت رو نجات بدم!

در میان صدای کف و سوت زدن، یارویی از بین جمعیت فریاد زد:
- خب از کجا معلوم خودت زوپس زده نشی و راه و زندگی زوپس منشانه رو ترجیح بدی به ترویج آسلام در این مملکت؟

پس از اندکی مکث بادی گارد های موجود بر صحنه- که به خاطر کمبود بودجه فقط هاگرید بود- فرد خاطی را یافتند و پس از کمی درگیری فرد خاطی به درون گونی دخول پیدا کرد و محو شد. تراورز پس از این‌که دید وضعیت مناسب ادامه دادن حرف هایش است گفت:
- آحاد ملت باید رو به ترویح آسلام برن. دشمن بداند، ما پا پس نمی‌کشیم و این وزارت رو تبدیل به جمهوری آسلامی جادوگران می‌کنیم! اصلا وزارتی که وزارت نباشد، وزارت نیست!

وینکی با یک لیوان چایی بالای منبر آمد و چای را جلوی تراورز گذاشت، تراورز یک قلپ از آن خورد تا بتواند بیشتر حرف بزند. در همین حین دوباره یک فرد دیگر از بین خیل عظیم مردم که به زور در حوزه جا شده بودند گفت:
- حاج آقا مگه شما روزه نیستی که داری چایی می‌خوری؟
- برای ما حاجیون احکام و مسائل متفاوتن. شما هم صلوات ختم کن. خب، بقیه ی سخنان و حرف و حدیثا بمونه برای بعد. این‌جا ستاد بندست، مکانی برای بحث، تبادل نظر و اطلاع رسانی. من اعلامیه ها، برنامه ها، احکام، عقده ها، فحش ها و ... رو تو این‌جا ارائه می‌دم شما هم در جواب بهم ابراز محبت و حمایت می‌کنید. اگه سوالی هم داشتید بپرسید فقط حواستون باشه سوالی نباشه که هاگرید مجبور بشه از گونیش استفاده کنه.

و جماعت که از شنیدن چنین جملاتی کف و خون قاطی کرده بودند، جامه دریدند و به سوی سفره ی افطار حمله ور شدند.

تصویر کوچک شده

پ.ن: اهداف اصلی به شکل خلاصه همین امروز یا فردا گذاشته می‌شه و در ادامه هم توضیحات بیشتر راجع بهشون داده می‌شه و اگه سوالی هم داشتید جواب می‌دم، راحت باشید خلاصه.

ویرایش شده توسط تراورز در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱ ۱۱:۰۱:۱۱

حاجیت بازی رو بلده

تصویر کوچک شده

ستاد انتخاباتی "تراورز"
پیام زده شده در: ۲۲:۳۱ دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
با سلام.

کاندیدای محترم، تراورز:

به ستاد انتخاباتی خودتون خوش اومدید. این ستاد از امروز (1 تیر) تا پایان روز 16 تیر فعال خواهد بود.
لطفا جهت آشنایی بیشتر با حقوق انتخاباتی و تبلیغاتی خود و هوادارانتان، این اطلاعیه را به خوبی مطالعه کنید.

با تشکر.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.