هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

مدرسه هاگوارتز

لیگ کوییدیچ
Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۴:۴۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
#1
سلام:

اگر من بخوام شناسه ی جدید بسازم بایددوباره توی کارگاه نمایشنامه نویسی و بازی با کلمات پست بزنم؟


[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با


Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۲:۱۳ دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۷
#2
با سلام و عرض ادب و خسته نباشید:

بنده هرمیون گرنجر قصد مهاجرت به گروه هافلپاف را داشته و درخواست انتقال به این گروه با مشخصات جدید را دارم :

نام:هپزیبا
نام خانوادگی : اسمیت
مشخصات ظاهری : خوش هیکل ،زیبا ،موهای بلند خرمایی چشمان عسلی و قد بلند.!
اصالت : اصیل زاده ،یکی از نوادگان هلگا هافل پاف
مشخصات اخلاقی: دختری بسیار مهربان ،خوشرو ،سخت کوش و یک هافل پافی اصیل
چوب جادو: :پنجه ي گوركن استوايي پوشيده شده با كيتين شاخ اسب تك شاخ.35 سانتي متر.
جنسیت : مونث
توضیحات اضافه : هپزیبا اسمیت یکی از نوادگان اصیل هلگا هافلپاف است که شباهت بسیار زیادی از لحاظ اخلافی و ظاهری با وی دارد .همچنین او وارث چوب دستی هلگا هافل پاف بوده و یکی از سخت کوش ترین دانش اموزان هافلپاف است .همچنین امتحانات سمج را با بهترین نمرات پشت سر گزاشته و به نوعی نگهبان مخفی ارثیه ی هافل پافی هاست همان طور که پیشبینی شده بود یک نفر از نوادگان هلگا که بسیار به وی شبیه است خواهد امد و وارث هافل پاف خواهد شد .!
.....

توجه :هپزیبا اسمیت قبلی خیلی وقته که فعالیت نکرده : من از بچه ها ی هافل پرسیدم!!

شما باید با شناسه جدید دوباره خودتون رو معرفی کنید تا این شخصیت به شما داده بشه. موفق باشی


ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۷ ۱۲:۰۷:۵۷

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با


Re: چرا ولدمورت جادوگر سیاه شد با اینکه می تونست یک جادوگر سفید خوب باشد
پیام زده شده در: ۱۵:۴۰ دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۷
#3
بنظر من ولدومورت سیاه شد چون خودش این رو انتخاب کرد.

من نظریه ی همه ی بچه ها رو در مورد این که سیاه بودن ولدمورت عقده در کودکی داره رد می کنم .!

چون هرکسی می تونه توی مسیر زندگیش یک راه رو انتخاب کنه و اون رو ادامه بده.! رولنیک هم دقیقا توی هری پاتر می خواست همین رو بگه .

همه ی ما از وضعیت زندگی رولینگ قبل از نوشتن کتب هری پاتر مطلع بودیم .اگر دقت کنید سبک نوشته های رولینگ و درن شان خیلی متفاوته .داستان های رولینگ برای سن نوجوانان و جوانان بسیار جذاب تر است زیرا واقعیات زندگی در اوج تخیل بیان شده است. مسایل احساسی{عشق و عاشقی و...} مسایل تخیلی{جادو و..} و مسایل انسانی {خوب بودن یا بد بودن ...} همه و همه به زیبایی گلچین شده واز زیباترین واقعیات زندگی نوشته شده است .
رولینگ وقتی این کتاب را می نوشت اصلا نمی دانست که قرار است چاپ شود بلکه سعی می کرد احساسات زندگی خود را در قالب یک داستان نوجوانان بنویسد . پس می توان گفت رولینگ می خواست این داستان پیام اخلاقی داشته باشد

اگر تام ریدل یک جادوگر سیاه بود برای این بود که خودش می خواست سیاه باشد . او می توانست در هاگوارتز زیر نظر دامبلدور به تحصیلش ادامه دهد و با توجه به این که نواده ی سالازار اسلایترین و دارای قدرت مارزبانی بود می توانست پیشرفت کند .!
اما او جادوی سیاه را انتخاب کرد و هیچ کدوم از ما نباید اورا سرزنش کنیم !

دنیای انسانی به دو بخش جادووویی و مشنگی تقسیم شده.
قرار نیست که جادوگران دنیای جادوووی برای سیاه بودن ملامت شده و همه از ان ها متنفر باشند.همین طور که در دنیای انسانی این طور نیست و تا وقتی که مردم ازار ندیده اند اعتراضی نمی کنند.جادوویی سیاه در دنیای جادوگری طرفداران خودش را پیدا می کند همین طورکه خباثت در دنیای مشنگی دنبال کسانی میگردد که او را دوست داشته باشند.!
رولینگ می خواست بگه :می توان بد شد حتی اگر خوب بوده باشی{پیتر پتی گرو} می توان خوب بود حتی اگر بد بوده باشی { سوروس اسنیپ} می توان بد بود و بد ماند {لوسیوس مالفوی } می توان خوب بود و خوب ماند {مک گونگال }
تام ریدل هم می توانست همان طور که در هاگوارتز زیر نظر دامبلدور بود پیشرفت کنه و سیاهی رو کنار بزاره ولی نخواست و این راه رو انتخاب کرد.نمی بایست کسی را بخاطر انتخابش سرزنش کرد!


[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با


Re: بعد از دامبلدور و لرد سیاه کی قوی ترین جادوگره؟
پیام زده شده در: ۱۵:۰۷ دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۸۷
#4
لاوندر برون نوشته:نقل قول:

به نظر من بعد از لرد و دامبلدور سوروس اسنیپ و نیکلاس فلامل میتونن از قویترینها باشن

چرا؟ میشه دلیلت رو بگی ؟!

توپیاس اسنیپ نوشته :
نقل قول:
با تایید فرمایشات الفیاس دوج باید بگم، لرد تاریکی ذهن همه ی مرگخواران رو بررسی میکرد،
پس باید درمقابل وی علاوه بر بستن ذهن، ذهن خود را به مرگخواریت متمرکز کرد.

هووم ببین قدرت زیاد در مقابل چفت شدگی ثابت نمی کنه که اسنیپ می تونه قوی ترین جادوگر باشه! فکر نمی کنم که ولدمورت تاحالا تونسته باشه ذهن دامبلدور رو بخونه. و یا حتی ذهن مک گونگال رو .هیچ جای کتاب هم به این اشاره نشده بود . بنظر من اسنیپ جادوگر قوی ای است .اما نمی تونه در رده ی دوم جادوگری قرار بگیره.اسنیپ میگزاره که نفرت به عقلش حاکم بشه و این یکی دیگر از دلایلی است که جلوی پیشرفتش رو می گیره .اگر بقول شما اون بی ثبات نیست و سفیده. پس اگر سفیده چرا نفرت را در خودش پرورش می ده؟ چرا اجازه می ده نفرت بر قدرت عشق و قدرت عقلانیش حکمرانی کنه. این کار جادوگران سیاهه. اسنیپ سفیده ولی نه یک سفید کامل و اصیل .چون رفتاراش اصلا به اون ها نمی خوره..برای همینه که می گم اسنیپ نمی تونه پیشرفت کنه .! شاید با دلایل الفیاس عزیز برام روشن شده باشه که اون کاملا بی ثبات نیست .اما نمی تونم بگم که اون شخصیت کاملا محکمی داره اون هم با توجه به دلایل بالا!


الفیاس دوج نوشته است !
نقل قول:
به نظر من هم اسنيپ قوي ترينه!
به چند نكته توجه كنين:
-اول كتاب شش بلا ميگه: شايد اسنيپ ولدمورت رو گول زده. بعد اسنيپ ميگه: لرد رو گول زدم؟ بزرگترين ذهن جويي كه دنيا به خودش ديده؟ و بلا عقب نشيني ميكنه. يعني حتي امكان گول زدن لرد براي بلا ترس آور بوده در صورتي كه اسنيپ اين كارو كرد و توجه داشته باشين كه بلا از قدرتمندترين ها بود

-بعد از مرگ دامبلدور لوپين ميگه: هم ما خوشحال بوديم كه سوروس براي كمك مياد.

-تانكس وقتي هري و بقيه رو از گريمولد به هاگوارتز برد به هري گفت: اسنيپ يه استاد كامله.

در مورد اينكه اسنيپ شخصيت ثابتي نداشته اصلا اعتقاد ندارم... چه كسي حاضره جونشو كف دستش بگيره و بره جاسوسي لرد رو بكنه. اگه حتي يك ثانيه توي اكلامانسي جلو لرد كم مياورد بي برو برگرد كشته ميشد. ولي اون به هدفش يقين كامل داشت و جونشو در راه هدفش گذاشت. چيزي كه شما به عنوان شخصيت بي ثبات ازش ياد ميكنين بيشتر انتخاب راهه. اول اشتباه كرد ولي راهشو انتخاب كرد.

اسنيپ روي برج دامبلدورو بر خلاف ميلش كشت. همون طور كه باباقوري گفت و بلا گفت اگه نخواي نميتوني طلسم نابخشودني اجرا كني پس اسنيپ بايد قدرت ذهني زيادي داشته باشه تا بتونه بر خلاف ميلش در راه هدفش طلسم نابخشودني اجرا كنه.

شخصيت بي ثبات مثل ورم تيله. يعني تو هر زمان طرفدار كسي باشي كه امنيتت و قدرتت بيشتر بشه. در حالي كه در اواخر زوال قدرت لرد (زمان تولد هري) اسنيپ راهشو انتخاب كرد و جاسوس محفل شد (اينو دامبلدور گفته)

اگه اين طور باشه دامبلدور هم كه در ابتدا با گريندل والد همفكر بود ولي بعدا شكستش داد شخصيت بي ثباتي داشت.


ببین دوست من این که شما می گی درست ولی اگر پاسخم رو به توپیاس اسنیپ خونده بودی متوجه می شدی که با توضیحاتی که دادی می تونم بگم اسنیپ کاملا بی ثبات نیست اما اسنیپ نمی تونست جادوگر دوم باشه چون رفتارش به یک جادوگر سیاه می خورد نفرتی که داشت بر عشقش غلبه کرد شاید عقده های جوانی اش یعنی عشق به لیلی بود که اونو برای همیشه از عشق متفنر کرده بود ولی این تنفر در دنیای جادوگران طرفدار روشنایی معنی ای نداشت و خوب کسی که تنفرش بر عقلش غلبه می کند باید سیاه باشد . که خوب اسنیپ سفید بود .می بینید که اسنیپ چون از سیاهان به سفیدان بازگشته بود {شاید به دلیل این که از رفتن به ازکابان می ترسید و یا دلایل دیگر } رفتار هایی داشت که ترک ان ها تقریبا غیر ممکن و از رفتار های سیاه به حساب می امد .


lucius-malfoy نوشته است :

نقل قول:
من هم با الفیاس دوج موافقم فکر می کنم این ها بهترین دلایلی هستند که می شه در خصوص عدم بی ثباتی اسنیپ ارائه داد.

راستی یه دلیل دیگه ی اثبات اعتماد دامبلدور که یادم رفت بگم اینه که حتی بعد از مرگش هم از طریق تابلو با اسنیپ در تماس بود و به اون اطلاعات لازم رو برای کمک به هری می داد.


ببخشید این چه ربطی داشت ؟ ما که نمی گیم دامبلدور به اسنیپ اعتماد نداشته .چون اسنیپ دیگر طرف جادوگران روشن بوده و دامبلدور هم صددرصد مطمئن بوده است.بحث اینه که اسنیپ یک سری اعتقادات و یک سری اصول در زندگیش داشته که با توجه به این وضعیت که از مرگخواری به محفل روی برگردانده است نمی توانست در یکی از این شاخه ها موفقیتی در اندازه ی رتبه ی دوم دنیای جادوگری بدست بیاره .پست های قبلی رو بخونید متوجه میشید!


منتظر نظرات شما هستم


[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با


Re: گفتگو با مدیران ارتش الف دال,انتقادات و پیشنهاد ها
پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۷
#5
1- اقای ریموس لوپین احیانا شما قصد دادن مامورتی چیزی رو ندارید؟ ما منتظر هستیم !

2- ارم من هم سه تا از اینا داشت که معنی این که رئیسم رو نمی ده .! پس لطفا درستش کنید هرچند من ارمم رو توی امضام نمی زارم اما بازم گفتم که بدونید


با تشکر

بی صبرانه منتظر ماموریت های شما هستیم {کمپانی عجولان جامعه }


[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با


Re: بعد از دامبلدور و لرد سیاه کی قوی ترین جادوگره؟
پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۷
#6
باران کوثری نوشته است :

نقل قول:
منم میگم سوروس
اون اگه بد جنس بود می تونست حتی لرد سیاه رو هم بگیره.ولی اون توی طرف خوبی ها بود و خوب معلومه یه جادوگر خوب هیچ وقت قویترین جادوگر دنیا نمیشه


دوست عزیز اخه خودت فهمیدی چی گفتی؟ من متوجه حرفت نشدم!
یک بار می گی سوروس اسنیپ از همه بهتره بعد از دامبلدور و ولدمورت بعد می گی که اون بدجنس نبود و اگه بود ولدی رو هم می کشت {چرا؟ } ولی اون بد جنس نبود و طرف خوب ها بود و یک جادوگر خوب نمی تونه قوی ترین جادوگر جهان باشه !بع اون موقع قوی بودن چه ربطی به خوب بودن داره؟ مگه دامبلدور بد بود؟ ولی اون از ولدی خیلی قدرتمند تر بود!
بعد اگر به گفته ی تو سوروس قوی ترینه بعد چرا بعدش می گی اون قوی ترین نیست چون سفیده؟ این ها چه ربطی به هم داره؟


توپیاس اسنیپ نوشته :
نقل قول:
بنظر من پسرم، سوروس، بزرگترین جادوگر قرن 20 بود !!

چون آلبوس مطمئن نبود که سوروس جادوگر سفیده!
و لرد هم به اشتباه، مطمئن بود که اون یه جادوگر تاریکه!
سوروس قاتل دامبلدور بود و میتونست قاتل لرد هم باشه، ولی طبق پیشگویی فقط پاتر میتونه لرد رو بکشه و لرد، پاتر رو. به همین دلیل بود که سوروس در مقابل لرد، مقاومتی نکرد.

جا داره از آلن ریکمن هم برای بازی خوبش تقدیر کنم !


اولا : این جا تایپیک بهترین بازیگر در انجمن سینمایی جادوگری نیست که از بازیگری تقدیر بشه!
دوما :همینی که شما می گی نشون می ده که اسنیپ بی ثباته و همین طور که به ولدی خیانت کرد می تونه به دامبلدور هم خیانت کنه .و معلوم نیست سیاهه یا سفید در نتیجه نمی تونه فعالیت های ثابتی در این دو شاخه داشته باشه و تکلیفش معلوم نیست .!برای همین نمی تونه توی یکی از این دو شاخه موفق بشه!
در ضمن اگر دامبلدور خودش نمی زاشت سوروس که دامبلدور رو نمی کشت و مطمئنن نمی تونست بکشه چون دابلدور از او قوی تر بود .دامبلدور خودش اجازه داد که سوروس او را بکشد!


[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با


Re: آیا میشه با زمان برگردون مرده ها رو زنده کرد؟
پیام زده شده در: ۱۷:۲۹ یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۷
#7
هوگو ویزلی نوشته :
نقل قول:
اصلاً امکان نداره
ممکنه بشه به چند ساعت غقب برگشت و از قتل کسی جلوگیری کرد و نگذاشت طرف بمیرد ، ولی یه همچین چیزی که با کمک او بتوان مرده ها را زنده کرد امکان ندارد .
ساعت چیزی است برای برگشت به گذشته نه برای زنده کردن مرده ها


دلیل؟ هوگو جان اخه این چه وضع پست زدن است؟ عزیز همه ی ما تقریبا این حدسو زدیم که همچین چیزی وجود نداره ! تو هم که همینو نوشتی .ولی دلیلت رو ننوشتی و به طور کامل توضیح ندادی !

منتظر دلیلت هستم که چرا می گی همچین چیزی ممکن نیست !

......................

نقل قول:
سنگی که در داستان سه برادر قادر به بازگردوندن مرده ها بود
دیدید که خود هری هم اون رو امتحان کرد و پدر و مادرش و لوپین و سیریوس رو تونست دوباره ببینه و باهاشون حرف بزنه ولی همونجا هم توی کتاب نوشته بود که اونها جسم نداشتند مثل یه انسان طبیعی و همینطور شفافیتشون هم مثل روح ها نبوده یه چیزی بودند مثل جسم تاری که تام توی کتاب دوم(تالار اسرار)داشته.
پس حتی با سنگ هم که در جایگاه خودش قوی ترین هست نمیشه مرده ها رو به طور کامل برگردوند چه برسه به زنده کردن مرده ها با ساعت زمان برگردون!!!!
با حرفهای هرمیون هم کاملا موافقم در مورد کج منقار ...حرفاش کامل بدون نقص بود و جای هیچ حثی نداره.


هووم دوست من .همون طور که توی کتاب گفته شده بود امکان این که یک مرده برگرده وجود نداره.باز هم می گم که جادو یک وسیله و یا یک نیرو نیست.جادو در دنیای جادوگری یک چیز طبیعیست همین طور که ابزار مشنگی در دنیای مشنگ ها طبیعیست پس همان طور که در دنیای ما نمی توان مرده برگرداند در دنیای جادوویی هم نمی شود.
خوب دنیای ما معجزاتی از جمله حضرت عیسی داشت که به امر خدا بعضی هارو برمیگردوند.
دنیای جادووگری هم معجزاتی داره مثله همینی که شما می گی ولی باز هم این افراد کاملا برنمیگردند بلکه فقط برای مدت کوتاهیی می تونند توی این دنیا باشند .مثله یک خاطره .نه یک روح و نه یک انسان جسم دار.میشه گفت مثله یک زامبی{}حالا جدا از شوخی باید بهتون بگم که کسانی که توسط این راه بازگردانده میشن مثله همین مامان و بابا ی هری و سیریوس که هری در کتاب هفت تونست باهاشون حرف بزنه .یک تصویر از یک خاطره هستند .درست همین طور که اشاره کردی یعنی مثله تام ریدل در تالار اسرار که از دفترچه ی خاطرات بیرون امده بود .!

............................
نقل قول:
دوستان
من این تاپیک باز نکردم که توش جواب آره یا نه بدین و پست تک خطی بزنین.
از کسایی که چنین کاری کردندازجمله:نارسیسا مالفوی و Dumbledore>Voldemort میخوام پستشون رو ویرایش کنند.اگه وقت دارند.
و از هرمیون هم به خاطر جمع بندی وپاسخهایی که داد،ممنونم

ممنون از حرفی که زدید ولی این تایپیک جای این حرف ها نیست بهتره در ارتباط با ناظرین این انجمن این رو مطرح کنید!


با تشکر

منتظر نقد های زیبا و نظر های شما عزیزان هستم .!


[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با


Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۸۷
#8
سلام

ایا درسته که دابی بلاک شده ؟

کپی رایت بی لیلی :{درود بر اشوبگر ،دابی بلاکی ازاد باید گردد }

حالا که دابی بلاک شده تکلیف تیم هیپولیوس چی میشه؟

قراره حذف شه؟؟

کاپیتانش عوض می شه؟

و ما باید چه کنیم ؟ بریم توی تیم های دیگه یا تشکیل تیم بدیم و یا یک کاپیتان جدید بوجود بیاریم؟

اگرقراره این تیم حذف شه خوب نشه کاپیتان جدید انتخاب می کنیم!

و همین طور که اگر ممکن باشه ما الان عضو گیری کنیم چون واقعا عضو نداریم و حالا که دابی هم رفته البوس سوروس پاتر هم می گه من کار دارم درس دارم! می مونه من .خودم بیام تنهایی کوییدیچ بازی کنم؟

اگر ممکن باشه امکان عضو گیری رو تا 3 روز به تیم ما بدید و امکان انتخاب کاپیتان جدید رو ممنونتون می شم

با تشکر

هرمیون گرنجر !


[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با


Re: بعد از دامبلدور و لرد سیاه کی قوی ترین جادوگره؟
پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۷
#9
مالی ویزلی نوشته :
نقل قول:
ببخشید هرمیون جا (عروس گلم) فکر نکنم اسنیپ بی ثبات بود درسته اول مسیر اشتباه رو رفت اما برگشت و این خیلی مهمه


اسنیپ بی ثبات بود و اگر بی ثبات نبود نمی رفت این دفعه جادوگر سفید بشه
کی گفته سیاه بودن اشتباهه؟ و یا روشن بودن اشتباهه؟ هیچ کس هیچ کس را مواخذه نمی کند مهم این است که هر کس یک طور است و مهم این است که اگر اخلاقی دارد برپای ان بماند ا وقتی که کسی به ان اعتراض نکرده و اعتراضش هم منطقی نبوده است اما اسنیپ برای فرار از ازکابان به دامبلدور رو اورد و خیانت کرد هرچه باشه اون خیانت کرده به اربابش و این نشون می ده که بی ثباته و نمی تونه قدرتمند باشه .!چون کسب قدرت در وفاداری است!lucius_m1989 نوشته:
نقل قول:
به نظر من هم اسنیپ بعد از دامبلدور و ولدومورت از همه قوی تره.


میشه یک لطفی بکنید به من بیچاره ی حقیر صغیر و دلیلتون رو هم توضیح بدید ؟ توی جامعه ی انجمن ها {}به این پست شما می گویند پست ارزشی ! لطفا دلیل رو توضیح دهید

اسکوروپیوس مالفوی نوشته :نقل قول:
من فكر مي كنم اسنيپ قوي تر باشه..
به نظر منن قوي تر بودن فقط توي اجراي چندتا طلسم و معجون نيست. اسنيپ قوي بود چون تونست با خيلي چيزا بجنگه... تونست نقششو كامل بازي كنه... تونست از هرچي وسوسه اس بگذره....
اون خيلي قويه...


اولا این قدر از بابات دفاع نکن قبلا هم گفتم جادوگر های قوی تری از ولدمورت و البوس وجود داشتن از کجا می دونید که مدیران قبلی هاگوارتز از دامبلدور قوی تر نبودن ؟
دوما حالا ما به این کاری نداریم بحث ما در مورد اسم تایپیکه عزیز جان اسنیپ تونست با وسوسه هاش مقابله کنه ولی اون شخصیت ثابتی نداشت هرکسی بتونه در مقابل وسوسش مقابله کنه که قوی نمیشه که اخه.
مگه ولدمورت در مقابل وسوسه هاش واستاد که قوی ترین جادوگر سیاه در کتب هری پاتر شد؟!
رسیدن به قدرت به یک شخصیت ثابت و علم کافی و ایمان به جادوویی که انتخاب می کنند{سیاه و روشن} بستگی داره نه به مقابله در برابر قدرت وسوسه !


hary potter نوشته:
نقل قول:
به نظر من بعد از دامبلدور و ولدمورت اسنيپ از همه قويتره


خیلی ها این نظر رو دادند البته با دلیل و منطق شما هم می تونید دلیلتون رو توضیح بدید؟" نظر شما برامون مهمه اما دلیلتون هم مهمه تا این مسئله روشن بشه نظر بدون دلیل که بدرد نمی خوره اخه! امیدوارم در پست های بعدی شما توضیحات بیشتری در مورد نظرتون نوشته باشید !


موفق باشید !


[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با


Re: خبر گذاری کوییدیچ
پیام زده شده در: ۱۶:۰۱ شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۷
#10
کیک و ساندیس گرووون شد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و امروز خبری از خبرگزاری کوییدیچ به گوش ما رسید خبری هولناک در مورد سری مسابقات دوستانه . از این رو مصاحباتی با معترضان و مسئولان داریم .متن این مصاحبه را در ادامه ی مطلب بخوانید !


سلام خانم کوچولوو:

_من کوچولو نیستم !

خوب خوشکل خانم می شه بهمون بگی چی شد که اومدی تا این سری از مسابقات رو ببینی ؟ اصلا چرا الان تو نیستی و در حال دیدن مسابقه نیستی ؟{این طراح سوال انشاش خوب نبود دو تا نیستی اورد تو جمله }

_بابام زورم کرد بیام اون توی سازمان ورزش های جادوویی کار می کنه گفت اگر نیام جیمز پاتر حقوقشو کم می کنه! در ضمن هر احمقی می دونه که الان مسابقات برگزار نشده.!تو چرا نمی دونی؟

ببخشید خانم شما چند سالتونه؟

_3سال و نیم !

میگم چه از جملات زیبایی استفاده می کنید

_حوصله مصاحبه با تو رو ندارم

ا..بچه کجا رفت؟

همچنین این مصاحبه اظهارات اقای جیمز پاتر را که نشان می داد تمام مردم دنیای جادووگری از جمله بچه ها عاشق نحوه ی برنامه ریزی وی هستند رد می کند!
مصاحبه ی دیگری با یکی دیگر از هموطنانمان!

سلام پدر جان خوبید شما؟

_پسرم سعی کن توی زندگیت حال کسی رو نپرسی تا نزنه توی حالت و بگه حالم بده ...حالم بده...عشقم رفته نیوومده نه سر زده نه در زده..نه کسی جاشو بلده ....دوپس دوپس دوپس

ا....پدر جان مجله اسلامی است می شه لطف کنید و رئایت کنید

_جمعیت همه صلوات

خوب پدر جان نظر شما در مورد سری مسابقات کوییدیچ چیه ؟

_خیلی باحاله !!جیمز پاتر واقعا دستش طلاست اوه نمی دونید این پسرش چقدر خوب بازی می کنه تدی رو ندیدی هم به تکالیف انشا می رسه{} هم به کوییدیچ نمی دونید چه با استعداد .

خوب کافیه پدر جان شما حرف اخری دارید با طرفداران مجله بفرمایید بزنید :


_خیلی خوبه که نوه ی ادم {جیمز پاتر} بره توی کوییدیچ داور بشه خیلی خوبه ..!! سعی کنید شما هم یک رابطه ای با این افراد مهم {نوه ی من } داشته باشید

و همین طور که می بینید مردم معترضانه پشت در ورزشگاه جمع شدند و شعار می دهند :

ساندیس گرون شد .! ساندیس گرون شد

ریشه ی این شعار از انجایی است که جیمز پاتر گفته بود ما از مردم پول بیلیت نمی گیریم در حقیقت پول کیک و ساندیس هایی را می دهند که می خورند!

در حال حاضر باز یکنسل شده است و مردم در پشت در ورزشگاه معترضانه فریاد می کشد :

وای بحالت جیمز پاتر ،اگر ساندیس ارزون نشه


ویرایش شده توسط هرميون گرنجر در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۴ ۱۶:۰۳:۳۱

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.