هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: فرهنگ سازی برای پست زنی
پیام زده شده در: ۱۲:۲۲ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴

لی جردن

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۹ پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۱ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
از اون طرف شب!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 503
آفلاین
نقل قول:

خیلی ربط داشت! اصلا پست زدن به جلسات حضوری چه ربطی داره؟!

درسته اما من منظورم این بود که پست بالا ارزش و مقام برای کسی نمیاره.

مثال دیگش ماندانگاس با 30 تا پست ناظره.
مثالاش زیاده حالا بیخیال.

يكي از راه هاي پيشرفت در رول پلينگ ( ايفاي نقش ) :

ابتدا به لين

پیام زده شده در: ۱۱:۴۶ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴

شون پن

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
با چرچیل موافقم. اول باید طرف رو درست کرد بعد بریم پستی را که زده اصلاح کنیم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۸۴

سر وینستون چرچیل

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۱۸ جمعه ۲۶ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 50
آفلاین
علاوه بر صحبت های دارک لرد و شون پن باید اضافه کنم، که فرهنگ سازی در مورد کلیشه ای کردن پست ها اصلا صحیح نیست، باید به جای اصلاح پست ها به فکر اصلاح کسی باشیم که پست می زنه! پست فلان و بهمانش و چه محتوایی داره در درجه بعدی قرار داره...

پیام زده شده در: ۲۱:۳۱ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۸۴

شون پن

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
من با اینکه پست ها نباید یک خطی باشند مخالفم.بعضی وقت ها یه خط خیلی بیشتر از چند صفحه منظور را می رسونه.باید از زدن پست های بی معنی جلوگیری کرد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۵ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 825
آفلاین
نقل قول:
يه كساني مثل مازامول با وجود پستهاي كم هم مياد ميتينگ مستر ميشه خب اين نشونه اينه كه تو سايت خودشو نشون داده نه اينكه پست الكي زده

خیلی ربط داشت! اصلا پست زدن به جلسات حضوری چه ربطی داره؟!

نقل قول:
یه چیزی هست.. همیشه اول فرهنگ رو میارن بعد ابزار رو ولی چون تو کشور ما برعکسه یعنی اول ابزار رو میارن بعد فرهنگ استفاده رو برای همین اینهمه مشکل داریم شما هم اگه اول قوانینی برای پست زدن می ذاشتین و این شبه رو از بین می بردین موفق تر بودین... ولی رول پلینگ خیلی خوب هست...

پیتگرو عزیز از اول قوانین بود تو که از اعضای قدیمی هستی چرا اینو میگی؟ فقط چون سایت خلوت بود رعایت نمی شد... الان که با شلوغی مواجهیم سختگیری می کنیم تا سایت از کنترل خارج نشه

نقل قول:
به نظر من باید به یك شخص تازه وارد حق بدیم كه بیاد و هی پست بزنه تا خودشو مطرح كنه اما بعد از یه مدت خودش این موضوع رو میفهمه كه پستها باید كم و سنجیده باشند.

نظر شما کاملا محترمه برای خودتون! ولی عزیز دل برادر اولا که بعد از یک مدت نمی فهمه! بلکه حال هم می کنه هیچی بهش نمی گیم افسار گسیخته میشه...! اعضا باید یاد بگیرن یا از قوانین رعایت کنند و یا اگر نمی تونند خودشون رو ضایع نکنند

نقل قول:
به نظر من پست ها نباید یه خطی باشن..پستها باید ارزش خوندن داشته باشن...چه از لحاظ مطلب...چه از لحاظ طنز..پستهای اظهار وج.دی مثل من موافقم یا من مخالفم نباید زده بشه....پستهای فرند شیپ نباید در رول و بحث ها غیر رول زده بشه مگر به رضایت طرفین...بازم هست ولی یادم نمیاد

موافقم کالین جان غیر از اینکه پست یک خطی با محتوا مثل داستان با سه کلمه هم میشه و پست های بلند بیخود مثل طولانی ترین پست تاریخ سایت که توسط روماسلا نوشته شده هم هستش که کلش اندازه سلام خوبی ارزش داره!

نقل قول:
يه مسئله مهم هست كه هنوز اصلا جا نيفتاده .
زننده تاپيك اصلا فكر نميكنه در مورد تاپيكش . الان سيستم دقيقا اينجوريه كه طرف ميره ميبينه كه چه تاپيكي هست و چه تاپيكي نيست بعدش ميگه كه آهان ! فلان تاپيك نيست، خب پس ما اجالتا بريم بازش كنيم تا بعد ببينيم چي ميشه !
اصلا متوجه نيستن كه بايد روي تاپيكشون فكر كنن، اصلا متوجه نيستن كه آقا قراره توي اين تاپيك پست زده بشه ! هدف الان فقط زدن تاپيكه محتوا هم كشك

دقیقا! متاسفانه زدن تاپیک شده عقده و شاید یه جور افتخارو حس مالکیت! مثلا طرف تاپیک می زنه انجمن خیار دوستان بعدا هر کی اونجا پست می زنه خر کیف میشه! میره پیام شخصی میده بیایین از تاپیک "من" دیدن کنید! در حالی که اون تاپیک تو نیستش! تو فقط پست اولشو زدی و وقتی کلی آدم توش پست زدن در حقیقت کاملا یک جای عمومی شده ! البته تاپیک اگه فکر خوبی اولش باشه کاملا عالیه و هیچ اشکالی هم نداره طرف بگه: این ایده من بود ایول بر من! اگه خوب باشه حرفی نیست ولی اینکه هر کی بیاد یه تاپیک بزنه که بگه ایول! منم تاپیک دارم این دیگه خیلی بوقیه!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱:۲۰ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴

شاهزاده خالص

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۷:۱۸ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
خب.نه بايد اين قدر بد بينيانه به موضوع نگاه كرد(مثل دنيس)نه اينقدر خوشبينانه(مثل سام) ولي در كل من با روش آستكبار كاملاً موافقم

تصویر کوچک شده

بدون نام
يه مسئله مهم هست كه هنوز اصلا جا نيفتاده .
زننده تاپيك اصلا فكر نميكنه در مورد تاپيكش . الان سيستم دقيقا اينجوريه كه طرف ميره ميبينه كه چه تاپيكي هست و چه تاپيكي نيست بعدش ميگه كه آهان ! فلان تاپيك نيست، خب پس ما اجالتا بريم بازش كنيم تا بعد ببينيم چي ميشه !
اصلا متوجه نيستن كه بايد روي تاپيكشون فكر كنن، اصلا متوجه نيستن كه آقا قراره توي اين تاپيك پست زده بشه ! هدف الان فقط زدن تاپيكه محتوا هم كشك !
طرف فقط مياد تاپيك رو باز ميكنه و بعدش ولش ميكنه به امون خدا !
خب اگه قضيه فقط همينه، كه فقط كار ناظرو سخت كرده !
بايد واسه اين يه كاري بشه با اينكه الان رنكينگ سال ها رو برداشتين اما هيج تفاوتي با اون موقعي كه اين رنك توي سايت بود نكرده .

پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ سه شنبه ۷ تیر ۱۳۸۴

کالین کریوی

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 707
آفلاین
به نظر من پست ها نباید یه خطی باشن..پستها باید ارزش خوندن داشته باشن...چه از لحاظ مطلب...چه از لحاظ طنز..پستهای اظهار وج.دی مثل من موافقم یا من مخالفم نباید زده بشه....پستهای فرند شیپ نباید در رول و بحث ها غیر رول زده بشه مگر به رضایت طرفین...بازم هست ولی یادم نمیاد

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ سه شنبه ۷ تیر ۱۳۸۴

مایکل گرنجر

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۷ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
از غرب تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
با لی جردن موافقم...

نقل قول:

پیتر پتیگرو(Khafan Golbehi BOY) نوشته:
یه چیزی هست.. همیشه اول فرهنگ رو میارن بعد ابزار رو ولی چون تو کشور ما برعکسه یعنی اول ابزار رو میارن بعد فرهنگ استفاده رو برای همین اینهمه مشکل داریم شما هم اگه اول قوانینی برای پست زدن می ذاشتین و این شبه رو از بین می بردین موفق تر بودین... ولی رول پلینگ خیلی خوب هست...

فکر کنم از همون اول که این سایت رو ساختن برای زدن پست قانون گذاشتن .

پیام زده شده در: ۱۳:۱۴ سه شنبه ۷ تیر ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 530
آفلاین
به نظر من باید به یك شخص تازه وارد حق بدیم كه بیاد و هی پست بزنه تا خودشو مطرح كنه اما بعد از یه مدت خودش این موضوع رو میفهمه كه پستها باید كم و سنجیده باشند.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.