هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خواندن ذهن و چفت شدگی
پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
پس از اینکه همگی نشستند دارن قلم پر خود را برداشت و شروع به نوشتن کرد:
1- چرا چفت شدگی و ذهن خوانی دروس مرتبطی هستند؟
ذهن خواني همانطور كه از اسمش پيداست موجب خواندن ذهن مي شود و گاهي اوقات اين كار اهمييت زيادي دارد.همانطور كه مي دانيد هر زهري پادزهري دارد.بنابراين اگر ذهن خواني را به زهر تشبيه كنيم پادزهر آن چفت شدگي هستش.بنابراين تنها راه مبارزه با ذهن خواني چفت شدگي مي باشد و اين دو از اين طريق با يكديگر رابطه دارند.

2-اگر دو نفر همزمان ذهنخوانی را انجام دهند چه اتفاقی می افتد؟
البته معمولا اين اتفاق رخ نمي دهد و اگر فرد چفت كننده ي خوبي باشد به محض حمله ي حريف ذهن خود را مي بندد و در اين حالت چون سيستم هاي دفاعي فرد حمله كننده شكننده است ،مي تواند با ضد حمله اي كار حريف را يكسره كند.ولي اگر اين كار با طور همزمان پيش بيايد هيچكدام از افراد نمي توانند به ذهن يكديگر نفوذ كنند و حمله از هر دو طرف رفع مي شود.

3- اگر هر دو فن ذهن خوانی و چفت شدگی را در یک زمان انجام دهبم چه میشود؟
به طور معمول اين كار در بين جادوگران و ساحره ها غير ممكن به شمار مي آيد و چنين چيزي پس از مرگ مرلين ديگر انجام نشد.تنها كسي كه توانست اين كار را بكند مرلين كبير بود.او در مبارزه اي كه با جادوگران سياه آن زمان داشت اين فن را بكار برد و در مدت 15 دقيقه همه ي آنها را با استفاده از اين حركت ناك اوت كرد.وي ابتدا ذهن خود را كاملا بست و نيروي خود را تقسيم نمود.بطوري كه نيروهاي تقسيم شده خود ه اندازه ي نيروي چند نفر بر روي هم بود.بنابراين سيستم دفاعي و هجومي بسيار قوي داشت و براحتي توانست به ذهن دشمنانش نفوذ كند.

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
جلسه سوم: طریقه ذهن خوانی
هوا برفی بود و بجه ها در تالار های خود پراکنده بودند. بعضی ها منتظر و بعضی مشغول بودند پس از چند لحظه زنگ به صدا در آمد بچه ها پشت در کلاس های خود مستقر شدند. در کلاس پرفسور لوپین باز شد و بچه ها با دعوت او نشستند. او گفت: سلام. امروز جلسه سوم را با هم پشت سر میگذاریم ولی این بار راحت تر. همانطور که میدانید چفت شدگی و ذهن خوانی یکی از دروس مرتبط به یکدیگرند. پس وفتی چفت شدگی را آموختید چرا نتوانید ذهن خوانی را بیاموزید برای امتحان به مکانی که دفعه پیش رفتید میروید ولی قبلش نکاتی رو که برای ذهن خوانی لازم هست رو میگم:
1- تمرکز
2- آماده کردن سلولهای مهاجم مغز
3- حمله
4- به وسیله سلول های بینایی خواندن اطلاعات جمع آوری شده.
و فواید این فن:
1- مطلع شدن از وردهای غیرلفظی حریف در دوئل
2- میتوانیم با استفاده از این فن با یکدیگر صحبت کنیم
3- خواندن افکار بد جادوگران بدی مانند لرد ولدمورت حتی پس از چفت شدن( مربوط به جلسه بعد)
استرجس گفت: من و جرج که ذهنخوانی بلدیم چی؟
لوپین با خنده گفت: اگه بلد بودی چرا توی جواب سؤال جلسه پیش به ارتباط میان ذهنخوانی و چفت شدگی اشاره نکردی؟
استرجس:
سپس به راه افتاد وقتی به آنچا رسیدند و روبات ها ظاهر شدند بچه ها شروع کردند پس از گذشت 2.5 ساعت بلاخره تمامی بر ذهنخوانی مسلط شدند. ناگهان روبات هایی چوبدستی به دست ظاهر شدند. درست حدس زده بودند آنها باید دوئل میکردند با فنون چفت شدگی و ذهن خوانی
3 ساعت تمام طول کشید و بلاخره بچه ها بر ربات ها پیروز شدند. لوپین کف زنان بچه ها را تشویق کرد و گفت آفرین. هر چند که جرج و استرجس باز هم بهتر کار کردند. حالا با توجه به اینها همینجا بنشینید و به سؤالاتم جواب دهید:
1- چرا چفت شدگی و ذهن خوانی دروس مرتبطی هستند؟(9 امتیاز)
2-اگر دو نفر همزمان ذهنخوانی را انجام دهند چه اتفاقی می افتد؟( 9 امتیاز)
3- اگر هر دو فن ذهن خوانی و چفت شدگی را در یک زمان انجام دهبم چه میشود؟(9 امتیاز)
اکنون سؤالات بر روی ورق هایی همراه با فلم پر جلوی همه نوشته شده بودند

طریقه جواب دادن به سؤالات(3 امتیاز)
پس از متن پایین نمایشنامه زیر را اضافه کنید
به جای ****** شناسه کاربری و به جای ..... در جلوی سؤال ها پاسخ را بنویسید

پس از اینکه همگی نشستند *********** قلم پر خود را برداشت و شروع به نوشتن کرد:
1- چرا چفت شدگی و ذهن خوانی دروس مرتبطی هستند؟.......
2-اگر دو نفر همزمان ذهنخوانی را انجام دهند چه اتفاقی می افتد؟.......
3- اگر هر دو فن ذهن خوانی و چفت شدگی را در یک زمان انجام دهبم چه میشود؟...................
---------------------------------------------------
بچه ها. متأسفم. هیچکدومتون به سؤال 2 جواب درست ندادید به جز دو نفر این دانش آموزان محترم کسانی نبودند جز:
فایرنز. سانتور باهوش
چوچانگ زن سدریک
واقعا عجیب بود. هیج یک از شما به ارتباط میان ذهن خوانی و چفت شدگی توجه نکردید. استرجس و جرج ذهن خوانی بلد بودند همانطور که استرجس ذهن هدویگ را خواند. جرج هم که ذهن لوپینو خواند. به همین دلیل سطح نمرات فوق العاده پایین است و بالاترین نمرات 10 است زیرا کسی جز فایرنز 20 امتیاز سؤال 2 را نگرفته است البته ممکن است به کسی امتیاز اضافه تعلق گیرد. در پایان پست نیز دانش آموز نمونه از هر گروه توسط خودم معرفی خواهند شد.

---------------------------------------------------------------------------------
و اما امتیازات جلسه پیش:

گریفیندور:

آرتور ویزلی:5.25
مادام مالکین:10
استابی بوردمن:7.5
مرلین کبیر:6.5
استرجس پادمور:9.5
دارن الیور فلامل:10 + 3.25 امتیاز اضافه به علت خواندن دقیق نمایشنامه( اگر توجه کرده باشید من جواب سؤال 1 رو داده بودم که فقط ایشون توجه کردن)
فایرنز:30( تازه میخواست موجب سرافکندگی گریفیندورم بشه!!)
سارا اوانز:8
فرانک لانگ باتم: 5
پرسی ویزلی:9
پروفسور پي ير برنا كورد:10
اسلیترین:
جاگسن اون:9
آلستور مودی:صفر( به سؤال 1 جواب ندادید.سؤال 2 هم که هیچ مقاله ندادم. سؤال بودش فقط. )
سامانتا ولدمورت:9.5
ایگور کارکاروف: 4 (واقعا کم تلاش کردید و سؤال یک رو هم اشتباه جواب دادید ولی تا حدودی درست بود ولی به هر حال نمره کامل نگرفتید)
اینگو ایماگو: 8.5 +5.5 امتیاز اضافه به علت توضیحات کامل
راونکلاو:
وینکی:6
کورن اسمیت:8
چوچانگ: 30 (تازه اعتراضم کرده بود)
هافلپاف:
امادابز:6.5
ارنی مک میلان:9.5
در مجموع:
گریفیندور:114
اسلیترین:36
راونکلاو:44
هافلپاف:16

-------------------------------------
اما جواب سؤال آلستور مودی:
نقل قول:
آلستور مودی پرسیده:
اگر کسی در حالت چفت شدگی موند ... همون یعنی هنگ کرد چی کار باید بکنه ؟

خب همچین چیزی امکان نداره مگر یک زمان که انسانی چفت بشه و در همان حال با یک طلسم بیهوشی، بیهوش بشه. در این حالت به علت اینکه هم ذهنش بسته است و اینکارم نیروی زیادی میبره نمیتونه دووم بیاره زیرا بیهوشی تمام نیروی بدن را میگیره. راه چاره هم اینه که بلافاصله یک طلسم ضد چفت شدگی بزنیم و اونو از حالت چفت شدگی خارج کنیم. البته برای اینکار تنها 3 دقیقه وقت داریم.)

دانش آموزان نمونه جلسه پیش:
گریفیندور: فایرنز
اسلیترین: اینگو ایماگو
راونکلاو: چوچانگ
هافلپاف:ارنی مک میلان( به دلیل فعالیت کم و اینکه پست ها در یک سطح بود از روی امتیاز انتخاب کردم)

----------------------------------------------------------------------------------------------------

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۸ ۱۷:۱۲:۱۳
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۸ ۱۷:۱۵:۳۹
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۸ ۱۷:۳۹:۰۰
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۸ ۲۳:۰۶:۱۴
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۸ ۲۳:۱۰:۰۵
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۸ ۲۳:۱۶:۴۴
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۸ ۲۳:۲۷:۱۷
ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۹ ۱۳:۵۴:۳۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
وقتی سؤالات بر روی ورق هایی در جلوی دست همه نوشته شدند، چو چانگ چوبدستی خود را به طرف ورقی گرفت که سؤالات در آن بود و زمزمه کرد: ارذهنیسیویوس
و جلوی هر سؤال، پاسخ ها نوشته شد:

1- چگونه میتوانیم بسیار سریع چفت شویم؟
معمولا این کار نیازمند جادوی فکر بسیار بالایی است. جادوی فکر(Mind Magic) جادوییست که در هر جادوگر و ساحره به طور ذاتی وجود دارد و به وی کمک می کند تا بتواند ذهن خود را تخلیه کند. تخلیه ذهن کار آسانی نیست و ماگل ها که از جادوی فکر بهره مند نیستند معمولا به سختی موفق به تخلیه ذهن خود می شوند. جادوی فکر نوعی سپر در ذهن ایجاد می کند که مانع از ورود خاطرات و تخیلات و .... به ذهن می گردد. به همین دلیل ماگل ها موقع تلاش برای تخلیه ذهن، تمام خاطراتشان را به طور غیر ارادی به ذهنشان می آورند چرا که سپر جادوی فکر وجود ندارد تا از ورود آنها جلوگیری کند.

برای اینکه ما بتوانیم سریع تر چفت شویم باید این سپر را تقویت کنیم. به عبارتی کاری کنیم که سپر سریع تر تشگیل شود و قدرتش را هم از دست ندهد. برای اینکار می توان از معجون های بسیاری استفاده کرد، که تاثیر آنها دراز مدت است. این معجونها را باید هرروز نوشید و رفته رفته تاثیر آنها بیشتر می گردد، این تاثیر تا دراز مدت (سالهای سال) باقی می ماند و به عبارتی باعث تقویت سپر جادوی فکر می گردد.

برای کسانی که در بحبوحه جنگ به فکر سریع چفت شدن می افتند، دیگر وقتی برای تهیه معجون ندارند. این افراد معمولا از دو روش استفاده می کنند: یا با استفاده از وردهایی سپر را تقویت میکنند که معمولا تاثیر آنها به یک ساعت هم نمی رسد. اما افرادی هم هستند، که از روش دوم استفاده می کنند و با موفقیت و بسیار سریع چفت می شوند.

این افراد با اجرای وردی به نام "اکلو انمی" (occlu enemy) نیروی جادوی فکر دشمن خود را می گیرند و به ذهن خود منتقل می کنند. این ورد بسیار بسیار قدرتمند است و افراد معمولی موفق به مقاومت دربرابر آن نیستند. وقتی جادوی فکر از ذهن دشمن بیرون کشیده میشود، درد شدیدی بر او غالب می گردد که حاکی از از دست دادن جادوی فکر است.
وقتی جادوی فکر دشمن به شما منتقل شد، جادوی فکر شما دو برابر می گردد و این جادوی اضافه شده به سریع چفت شدن کمک شایانی می کند. تاثیر آن تا سه ساعت باقیست و بنابراین روش مفیدی است.

اما از زجری که دشمن می کشد هم نباید گذشت. درد دادن به کسی، حتی اگر دشمن هم باشد دل سنگی می خواهد و درد بیرون کشیدن جادوی فکر از درد کروشیو هم زجر آور تر است.

مرگخواران قسی القلب معمولا از این روش استفاده می کنند و قربانی آنها معمولا رهگذری معمولی و بی گناه است.
تنها راه مقاومت در برابر این ورد، انجام آن بر خود طرف است. به این ترتیب که وقتی اولین نشانه های بیرون کشیده شدن جادوی فکرتان را حس کردید، سعی کنید همین ورد را روی کسی که میخواهد جادوی فکر شما را بیرون بکشد اجرا کنید. اگر قدرت شما از دشمنتان بیشتر باشد، خیلی زود موفق به پیروزی دربرابر او می شوید.

گفتنی ست کسی که جادوی فکرش را از دتس می دهد تا زمانی که آن را دوباره به دست نیاورده نمیتواند وردها را درست اجرا کند، چون قادر به تمرکز نیست. تنها اوراد ساده ای مثل لوموس، وین گاردیوم لویوسا و ... را می تواند بدون مشکل ایجاد کند.

2- چرا استرجس و جرج بیشتر از همه موفق بودند؟

بیست امتیاز!؟ باب استاد یه خورده رحم کن! این سوال چیه که بیست امتیاز هم داشته باشه!

اگه درست یادم مونده باشه استرجس جلسه قبل گفته بود چفت شدگی بلده، جرج هم که این جلسه فهمیدیم بلد بوده، پس هیچکدوم مشکلی نداشتن! در ضمن استاد به ذهن هردوشون حمله کرده بود و این باعث شده بود ذهن اونا همون سپری که تو درس گفتین رو بتونه درست کنه، وقتی یه بار ذهن موفق به این کار شده باشه میتونه در دفعه دوم هم آمادگی حمله رو حفظ کنه! واسه همین استرجس و جرج موفق شده بودن این کارو انجام بدن! البته نکته بسیار خفنی در اینجا وجود داره اونم اینه که استرجس و جرج عضو محفل بودن و زیاد جنگ و اینا کرده بودن کلا قوی بودن! اهم، بله!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۴:۱۵ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور پي ير برنا كورد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۱ سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۶ شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 141
آفلاین
سلام پروفسور

وقتی سؤالات بر روی ورق هایی در جلوی دست همه نوشته شدند پروفسور پی‌یربرناکورد خیلی آرام و در حالی که بر روی صندلی خود جابجا می‌شد ورد ارذهنیسیویوس را به زبان آورد و جملات بر روی کاغذ پدیدار شدند.

1- چگونه ميتوانيم بسيار سريع چفت شويم؟
برای اینکه بتوانیم بسیار سریع ذهن خود را چفت کنیم باید تمام وقایع و اتفاقات پیرامون خود را در همان لحظه به خودآگاه ذهنمان منتقل کنیم و آنها را به سرعت از دسترس ذهنمان دور کنیم. برای اینکار نیاز به تمرکز آنی و لحظه‌ای داریم و از هرگونه اتلاف وقت و فکر کردن در مورد نحوة فراموش کردن خاطرات خودداری کنیم چون این کار موجب می‌شود تا ذهن خوان از همان فرصت برای خواندن ذهن ما استفاده کند و این می‌تواند هرگونه تلاش در زمینة چفت شدن را بیهوده گرداند. نمی‌توان انتظار داشت در همان لحظات اولیه تمامی خاطرات را به قسمت خودآگاه منتقل کرد، پس بهتر است برای دور از دسترس بودن اطلاعات، سعی کنیم اطلاعات را بسیار سریع طبقه‌بندی کنیم و اطلاعات و خاطرات مهم را زودتر از سایر خاطرات به قسمت‌های دورتر مغزمان هدایت کنیم. این طبقه بندی اطلاعات کمک مؤثری در چفت شدگی خواهند بود.
باید در استفاده از ورد نیز دقت خاصی داشت و وردهای ایمپمتینا و کاریمتنا را به موقع و درست تلفظ کنیم.

2- چرا استرجس و جرج بیش تر از همه موفق بودند؟
من منظور استاد را از این سؤال به خوبی درک نکردم ولی این جواب این سؤال عجیب ممکن است آشنایی یا صمیمیت این دو نفر با پروفسور عزیز باشد ولی در هر صورت تنها موضوعی که به ذهنم می‌رسد سابقة این دو نفر در مدرسه و به ویژه در خرابکاری می‌باشد که البته دلیل قانع کننده‌ای نیست ولی خوب چی بگم والا. البته جرج مطمئنن برای انجام برخی کارهای خرابکارانه نیاز به چفت‌شدگی آنهم در مقابل ذهن‌خوانی مثل اسنیپ خواهد داشت و همینطور استرجس نیز برای جلوگیری از لو دادن دوست وفادارش باید خوب به چفت شدگی آگاه باشد. من بعید میدونم که این دوتا سرکلاس چیزی یاد گرفته باشن و تنها مساله‌ای که موجب شده یاد بگیرن همان نیاز آنها به مخفی کردن خرابکاری‌هاشون هست. همین موضوع موجب شده تا استرجس و جورج در کلاس از همه موفق‌تر باشند و من به خاطر اینهمه از طرف استاد بهشون تبریک میگم.

خواندن ذهن و چفت شدگی
پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ شنبه ۷ بهمن ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به نام او که ما را اصیل پاک آفرید!

1. چگونه می توانیم سریع چفت شویم؟

خب، باید در نظر داشت که در اینجا منظور از سریع، خیلی چیزا می تونه باشه، خوشبختانه یا متاسفانه پروفسور لوپین اشاره به آن نکردند، لذا من مجبورم در تمامی موارد آن را به عنوان تکلیف تقدیم کنم:

* پرینجیز: این نامی است که به واحد قدرت چفت شدگی در این علم فرا اندیشه داده شده است، حداکثر قدرتی که تا به حال در این واحد در این علم فرا اندیشه ثبت شده است، 50 پرینجیز بوده است*

سیلویتوس ( چفت شدگی سریع با قدرت 10 پرینجیز* )

این چفت شدگی در قرن های سوم و چهارم میلاد مسیح رونق بسیاری در علم فرا اندیشه چفت شدگی داشته است. در واقع این نوع از دسته بندی های چفت شدگی سریع، به نوع باستانی معروف است و نسبت به بقیه قدمتی طولانی دارد. پدر این نوع چفت شدگی سریع را می توان " آلفرد سیلویتوس"، جادوگر قدرتمند و مشهور یونانی دانست. وی برای این نوع چفت شدگی سریع، اصول و فلسفه هایی ارائه داده است که در واقع راهنمای آن است که چطور آن را اجرا کنیم. در این نوع چفت شدگی سریع دو مرحله اصول است و در صورتی که آنها را به طور کامل درست اجرا نمود، چفت شدگی بسیاری قدرتمندی با قدرت تقریبی 10 پرینجیز روی خواهد داد که در این علم چفت شدگی سریع، جزو چفت شدگی های بسیار سریع اما بسیار ضعیف در قدرت محسوب می شود. صرفا مرحله اول نه تنها در این مورد بلکه در یک مورد دیگه درباره چفت شدگی سریع هم یک مرحله هاهنگ می باشد.
یعنی مرحله ای که شامل تخلیه ذهن است. یکی از غیر ممکن ترین کارها که به مرور زمان و پیشرفت چشمگیر در این علم فرا اندیشه ای با ترفندها و راه های کمکی ممکن شده است. چون در حالت عادی یک انسان هر چه قدر هم به خود مسلط باشد این توانایی را در خود ندارد که حداقل برای چند ثانیه ذهن خود را از هر چیزی خالی کند. اما در این مورد، افسون "تواجا" را می توان روی خود اجرا کرد. نوک چوبدستی را به سمت پیشانی خود بگیرید و زمزمه کنید: "تواجا" . در ابتدا کمی درد در ناحیه پیشانی احساس خواهید کرد. اما باید بدانید که موفق شده اید مرحله اول را اجرا کنید. سپس باید لافاصله بدون اینکه زمانی از دست دهید مرحله دوم را اجرا کنید. در مورد مرحله دوم باید گفت که مرحله ای ساده است، اما در عین سادگی کمی پیچیده هم هست. در این مرحله ذهن شما یک ذهن کاملا تخلیه شده است، و قابلیت این را دارد که هر لحظه با یک چیز جدید با نام "هدف" پر شود. در اینجاست که باید آرام در دل هدف خود را زمزمه کنید. پیشنهاد می شود که اینکار با چشم های بسته انجام شود و هدف را در دل بسیار سریع بگید. اکنون ذهن از هدف پر می شود. اکنون شما چفت شده اید. البته فقط برای یک دقیقه و قادر هستید با قدرت 10 پرینجیز به دنبال هدف ذهنی بروید. لازم به ذکر است که دو مرحله گفته شده باید در زمانی کمتر از 7 ثانیه صورت گیرد.

لیکموتینات (چفت شدگی سریع با قدرت 30 پرینجیز*)

این چفت شدگی به چفت شدگی غیر ممکن نیز مشهور است. یک چفت شدگی با قدمت 300 ساله که به نوعی در چفت شدگی ها سریع، برتر و جدیدتر محسوب می شود. ابداع گر فرانسوی این روش چفت شدگی بسیار سریع و قدرتمند به طور کاملا اتفاقی آن را ابداع نموده است. ابداع گری فرانسوی آن معتقد است که به طور اتفاقی طی ادقام دو فلسفه تیتالیاس توانسته است یک فلسفه و اصل جدید ابداع کند و به دنبال آن این روش را . این چفت شدگی قدرت و سرعت بسیار بالایی دارد و با آن قادر خواهید بود بسیار سریع چفت شوید همچنین بر خلاف روش قبلی که تنها برای مدت یک دقیقه شما را چفت می کرد، در این روش جدید قادر خواهید بود تا پنج دقیقه هم چفت بمانید که این بستگی به ذهن و کنترل مکانیزم دفاعی ذهن فرد دارد. مانند چفت شدگی به روش سیلویتوس در این روش نیز در مرحله اول باید تخلیه ذهن را انجام داد اما این بار با تفاوت هایی کاملا آشکار که به آن می پردازیم.
در مورد این روش چفت شدگی سریع در مرحله تخلیه ذهن، این بار استفاده از افسون کمکی و راهنمای " تواجا" ملاک نیست، زیرا کاملا اصول های این دو روش متفاوت طبقه بندی شده اند. لذا اگر شما چوبدستی به سمت پیشانی بگیرید و بگویید: "تواجا" در اصل در تلاش هستید تا روش سیلویتوس را اجرا کنید. برای تخلیه ذهن در روش لیکموتینات از یک راهنما و ترفند دیگری استفاده می شود. در این راهنما از یک مایع استفاده می شود. فقط یک قطره از یک مایع ! مهم نیست چه مایعی باشد، فقط مایع باشد، از انواع نوشیدنی گرفته تا مایعاتی مثل الکل، حتی اگر مایع سمی باشد، اثر آن خنثی خواهد شد، به شرطی که قبل از ریختن یک قطره از مایه درون دهان، زیر بسیار سریع بگویید: "جیویونیت". این کلمه از جادوی های سپید و ساده است که نیاز به چوبدستی ندارد و با استفاده از عملکرد روح بدن انسان اجرا می شود. جادوی این کلمه هرگونه سم و آلودگی را از مایع جدا می کند و به بدن می رساند که در قسمتی از بدن با سیستم ذهنی ادقام شده است و کمتر از 2 ثانیه مغز را تخلیه می کند. البته متاسفانه یا خوشبختانه حتی ار بهترین شربت نوشیدنی مورد نظر باشد، مزه آن بسیار تلخ خواهد شد که می بایست آن را تحمل کرد. اکنون تنها دو ثانیه گذشته است. در این نوع چفت شدگی سریع باید دو مرحله کمتر از 6 ثانیه انجام شود. لذا بلافاصله با صدایی که خودتان قادر باشید بشنوید، هدف خود را بسیار سریع زمزمه کنید. اکنون ذهن و مکانیزم ها هدف را دریافت کرده اند. شما چفت شده اید برای مدت حداقل 5 دقیقه. هدف را تنها با قدرت بالای 30 پرینجیز متمرکز ساختید.

2. چگونه استرجس و جرج موفق شدند؟

نگران نباشید استاد، خودم ازشون اعتراف گرفتم :

استرجس پادمور: من با استفاده از معجون ذکاوت که از دخمه پروفسور اسنیپ در کلاس معجون سازی در ترم های دور کش رفته بودم، موفق شدم. به اندازه نصف لیوان از این معجون کمیاب نوشیدم تا بر خلاف کلاس های دیگر که تو اکثرشان نا موفق هستم، تا حداقل در این یک کلاس بتوانم برای گریفیندوری ها امتیاز کسب کنم.

جرج ویزلی: خب من می دونستم که درس جدید پروفسور لوپین چیه، در اصل وقتی تو راهروی طبقه دوم دیدم، کیفشون پار شده و برنامه های تدریشون بیرون ریخت و جلوی من که رد میشدم باز شد، نوشته شده بود که برنامه تدریس چیه، به من نگاه مشکوکی کردند و من سریع رویم را برگردوندم و رفتم سم کتابخانه تا اطلاعات کسب کنم. کم کم 4 ساعت آنجا بودم و از شام خودم هم زدم تا اینکه اطلاعات با ارزشی کسب کردم !

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۱۲ شنبه ۷ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
وقتی سؤالات بر روی ورق هایی در جلوی دست همه نوشته شدند ایگور کارکاروف بلند شد و ورد ارذهنیسیویوس را فریاد زد سپس جواب سوالات بر روی سوالات نوشته شدند.

- چگونه میتوانیم بسیار سریع چفت شویم؟
برای اینکار باید استرس را از خودمون دور کنیم و متمرکز بر کاری که قرار هست انجام بدیم بشویم.سپس به شادترین اتفاقی که در زندگبمان افتاده است بیفتیم و لبخندی بزنیم.سپس به فکر اینکه کسی به اعماق مغز ما برود فکر کنیم.بعد سعی کنیم فقط به یک لکه سیاه در مغزمان توجه کنیم و بعد از چند ثانیه مراحل چفت شدن را انجام دهیم.

2- چرا استرجس و جرج بیشتر از همه موفق بودند؟
این امر دو دلیل داشت:
1-استرجس و جرج قبلا این ورد را با گرفتن کتابی از کتابخانه تمرین کرده بودند و از قبل آماده برای کلاس داشتند.در ضمن لازم به ذکر هست پدر استرجس یکی از بهترین چفت کننده ها بودند و آوازه او در همه جا هست.

2-تمرکز،مهارت و علاقه باعث بهتر کار کردن آنها در این مورد بود و اگر بقیه بچه ها هم این 3 شرط اولیه را توجه میکردند شاید میتوانستند به خوبی استر و جرج خوب کار کنند.

ممنون از کلاس جالبتون!
ایگور کارکاروف

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۵۲ شنبه ۷ بهمن ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

کلاس خوبی بود پروفسور !

وقتی سؤالات بر روی ورق­هايي در جلوی دست همه نوشته شدند : پرسی ویزلی ... چوبدستی خود را به طرف ورقی گرفت که سؤالات در آن بود و زمزمه کرد: ارذهنيسيويوس
و جلوی هر سوال پاسخ ها نوشته شد :

1. چگونه مي­توانيم بسيار سريع چفت شويم؟

چفت شدن یا به عبارتی سریع چفت شدن ، میتواند یکی از عوامل ارثی باشد ، که به طور ارثی به فرد رسیده میشود .
اسانتن مک کاب پیرمرد جادوگر 40 ساله ای است که از 6 نسل پیشین خود همگی در چقت شدن مهارت زیادی داشتن ، بالاخص چفت شدگی سریع !

دیگر نکته این است که چفت شدگی سریع رابطه مستقیم با خالی کردن ذهن دارد ، یعنی هر چقدر شما مهارت در استفاده از افسون های متعدد و متفاوت داشته باشید ، ارث این جادو نیز به شما رسیده باشد ولی در خالی کردن ذهن خود سریع نباشید ، مطمئنا یا نمیتوانید چفت شوید ، یا چفت میشوید ولی به کندی و یا اینکه چفت میشوید به سرعت ولی فرد مقابل میتواند به خاطرات شما دست یابد .

نکته آخر هم استفاده از ورد است ، برای چفت شدگی دو ورد : ایمپمتینا و کاریمتنا به کار میرود ، اگر غیر از این دو ورد ورد دیگری را جایگزین کنید چفت شدگی شما مختل خواهد شد .

2. چرا استرجس و جرج بیش تر از همه موفق بودند؟

یکی از سوالات بس عجیبی که شاید ذهن بسیاری از عزیزان چهار گروه مدرسه جادوگری هاگوارتز را به خود مشغول کرده باشد .

با اینکه استرجس و جرج دانش آموز فوق العاده فعال و شیطانی در کلاس هستند و مدام در حال شیطنت هستند ولی در عین حال موقع درس تمام فکر و ذکر خود را متمرکز برای آموزش میکنند . این میتواند یکی از دلایل موفقیت این دو عزیز گریفندوری باشد .

از دیگر علل میتوان به مطالعه بی وقفه آنان در کتابخانه مدرسه یاد نمود ، استرجس پادمور و جرج ویزلی یقینا بعد از هر کلاس درس در کتابخانه مدرسه حاضر میشوند و با اجازه خانم پینس مسئول کتابخانه وقت زیادی را به مطالعه میگذرانند .

همه اینها دلایلی برای موفقیت و پیروزی است !

از عوامل ارثی نیز باید باشد ، جرج ویزلی یکی از فرزندان خانواده ویزلی همانند مادر خود در یادگیری مطالب بسیار موفق است .
استرجس پادمور هم مانند یکی از آشنایان خود ، تیبریوس مک لاگن علاقه وافری به دروس خود دارد .
البته فراموش نکنیم که برای هر کسی آموزش جادو جالب است ، ولی یقینا اگر این موفقیت در دروس ماگلی بود هر دو از آخر میتوانستند بهترین و موفق ترین دانش آموزان کلاس و یا مدرسه باشند !!!!

آخرین مورد نیز فعالیت خارج از کلاس این دو در کلاس درس است ، استرجس و جرج با اینکه بچه هایی شلوغ و نامنظم هستند ولی در حین اختراعات عجیب خود به موارد جالب و بسی بزرگ دست یافتند !

با تشکر

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۷ ۱۸:۰۰:۰۸

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۳۸ شنبه ۷ بهمن ۱۳۸۵

سامانتا ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۹ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۰۸ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
از ما که گذشت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 248
آفلاین
وقتي سؤالات بر روي ورق­هايي در جلوي دست همه نوشته شدند : سامانتا ولدمورت... چوبدستي خود را به طرف ورقي گرفت که سؤالات در آن بود و زمزمه کرد: ارذهنيسيويوس و جلوي هر سوال پاسخ ها نوشته شد :

چگونه می توانیم بسیار سریع چفت شویم؟؟

برای آن که بتوانیم به سرعت چفت شویم ابتدا آن که باید ذهن خود را از تمام حال ، گذشته و آینده خالی نمایید و این کار باید به سرعت انجام گیرد در کتابهای گذشتگان آن را با عنوان بستن ذهن می خواندند. در موارد به سرعت چفت شدگی شرط دیگر که لازم و باید الاجرا می باشد آن که در کمتر از یک لحظه تصمیم گیری کنید . سرعت بالا در تصمیم گیری برای چفت شدگی از مراحل مهم انجام آن می باشد . در چفت شدگی با سرعت زیاد اگر لازمه آن که شما بفهمید که چگونه به مهارت بالایی در این زمینه رسیده ایید این است که در انجام آن نفس شما به طور خودکار بند می آید یعنی شما اصلا متوجه نفس نکشیدن خود نشده ایید زیرا آن قدر انرژی و تمرکز حواس و ذهن و قدرت بینایی درونی خود را بر روی این کار گذارده ایید که عملا زمان و مکان رو درک نمی کنید لیک این بدان معنا نیست که شما به عالم دیگری سفر نموده ایید . ذهن بسیار پیچیده می باشد برای آن که به سرعت چفت گردد باید پیوسته بر روی آن کار انجام گردد . هر قدر مهارت شما بالا باشد زمان چفت شدگی ذهنتان نیز بیشتر خواهد بود. . برای انجام چفت شدگی ذهن به سرعت باید از ابزار و لوازمی که صداهایی با فرکانس بالا و بیشتر از 20000 هرتز تولید می کنند شدیدا دوری برگزینید .. چفت شدگی ذهن باید همراه با آرامش و عکس العمل سریع و به موقع انجام پذیرد .اگر در انجام چفت شدگی احساس خواب آلودگی بر شما مستولی گردد این بدان معناست که روز خوبی را از لحاظ چفت شدگی به سرعت نخواهید داشت . در هنگام چفت شدگی به سرعت چنان چه سرعت نفوذ خارجی بیشتر باشد تمام انرژی شما را خواهد ربود .!

این سوال بسی جالب می باشد و به نکات بسیار ظریفی اشاره داد من خود از سالیان دور شنیده ام که پدر استرجس در هر سال تابستان برای او یک معلم خصوصی می گیرد و تمام درس ها را قبل از آمدن به مدرسه تمام می کند . لیک او خرخون نمی باشد بل که ببسیار باهوش است . او می داند که مهارت هایش را جلوی کدام پروفسور به نمایش گذارد گرچه من ابدا فکر نمی کنم که او خودشیرین باشد. اما از شوخی گذشته مهارت چفت شدگی در خاندان پادمور ها ارثی می باشد و از بزرگ تا خردی را در این خاندان نمی توان یافت که بهره ایی از این چفت شدگی نبرده باشند به همین دلیل او بهتر از ما بود البته من که غایب بودم و گرنه...

خب می رسیم به جرج عزیز...یک نفر که در حال سوت زدن از ترم بالایی ها بود به من گفت که جرج ترم پیش مردود شده است
بنابراین باید دوباره تمام این دروز را از سر بگذارند برای همین او این واحد ها را یک بار گذرانیده و چفت شدگی را ترم پیش برای بار ها و بارها تمرین نموده است خوب مسلم است که هر کس به جای او بود از همه کلاس بهتر بود . این که جرج در دفعه اول خوب کار نکرد دلیلش آن بود که نمی خواست در بار اول لو برود . اما خب بعضی می گویند که او می خواسته بار گذشته را جبران کند . جرج دانش آموز باهوشی نیز می باشد شاید اگر او این ترم را پاس نکرده بود باز هم از ممکن بود در آن صورت از همه بهتر باشد در این مورد می توانستیم بگوییم که او کمی از روی استرجس تقلب نموده است به هرحال خوش به حالشان که بهتر از بقیه بودند و به قول هدی نوک طلا مبارکشون باشه!

از دفتر خاطراتم :

از او می ترسم... گاه تصور می کنم با هیبتی عظیم در مقابل من ایستاده و م

پیام زده شده در: ۱۷:۲۵ شنبه ۷ بهمن ۱۳۸۵

فرانک  لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۵ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۹ چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۶
از خانه شماره 12 میدان گریموالد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 70
آفلاین
چگونه می توانیم بسیار سریع چفت شویم؟؟
خوب برای اینکار 4 راه حل داره
1-اونقدر زور بزنی به مخت که به آفساید بره و کلا هرچی توشه پاک بشه(بعدشم منتقلت کنن به سنت مانگو)!!
2- استفاده از راه حل قدیمی اسنیپ یعنی تمرین مضاعف و تمرین دو نفری
3-استفاده از ورد چفتیس برای چفت شدگی( این ورد بعضا تاثیر معکوس داره، یعنی ذهن هریف رو چفت می کنه، پس بهتره زیاد ازش استفاده نشه!!)
4-و آخرین راه حل اینه که ذهنت رو ببندی و خودتو بزنی به قشی که طرف بی خیال بشه و بزنه به چاک!!
خوب استرجس که عزیز دل منم هستش و بچه باحالیه( ولی خیلی خرخونه!! بی معرفت موقع امتحانا یه کلمه هم نمی رسونه!!....امیدوارم امتحانه بعدیت روفوزه شی.....) داشتم می گفتم.... بله این استر خیلی باحاله و اما جرج: با استفاده از خود شیرینی در پیش معلمان و همچنین روابط زیر زمینی با مدیریت سایت........نباید انتظار داشت مثه ما روفوزه اعلام بشه بگزریم، بله استر که کلا بخاطر خرخونی استعدادش رفته بالا ولی خوب جرج به خاطر هوش سرشار و قدرت ذهنی بالاشون بهترین شاگردان هستند

[b][size=large][color=3300FF][font=Georgia] Life is the

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ شنبه ۷ بهمن ۱۳۸۵

سارا اوانز old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۳۵ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از بالای سر جسد ولدی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 993
آفلاین
وقتی سؤالات بر روی ورق­هايي در جلوی دست همه نوشته شدند : سارا اوانز... چوبدستی خود را به طرف ورقی گرفت که سؤالات در آن بود و زمزمه کرد: ارذهنيسيويوس
و جلوی هر سوال پاسخ ها نوشته شد :

1. چگونه مي­توانيم بسيار سريع چفت شويم؟

با استفاده از تمرکز قوي و داشتن مهارت خالي کردن ذهن خود ، مي توانيم بسيار سريع چفت شويم! اين کارمستلزم داشتن توانايي و استعداد بالا و مهم تر از همه تلاش و کار فراوان است. بايد توجه داشته باشيم که بايد با کمترين صرف وقت اين کار را انجام دهيم و لازمه آن نيز داشتن تمرکز و يا اعتماد به نفس بالاست.هم چنين انجام مراحل چفت شدگي با دقت و سرعت است.
يکي ديگر از لوازم انجام يک چفت سريع داشتن خاطرات خوب در ذهن و يا قدرت غلبه کردن بر اتفاق هايي ست که در ذهن مي افتاد. بايد شخص پس از دريافتن موضع خطر تفکرات ديگر را از خود دور نمايد چون اگر کسي بتواند وارد ذهن شود خارج کردن آن کار مشکلي ست ؛ و تنها فکري که مي تواند جايگزين کند تصور مبارزه با عامل بيروني ست. البته اين مطلب در مواقع خواب بايد قبل از آن اتفاق بيافتند و يا زماني که کينه انتقام در دل است تنها راه آن جايگزيني تفکران خوب و زيباست!

استرجس که فوق العاده دانش آموز مرتب و خوبي ست... در يک کلام خر خون است! من خودم شنيدم که هر شب قبل از خواب و يا مثلا قبل از خوردن غذا توي سرسرا ذهنشو براي تمرين چفت مي کنه! اصلا ذاتا اين موجود علاقه به درس داره ديگه...چيزي هم جز تمرين هاي مکررشون نمي تونه عامل موفقيتش بوده باشه!
اما در جرج...جرج هم اصالتا خجالتيه...دست خودشم هم نيست...بعد براي اينکه ثابت کنه که خجالتي ها درسته که خجالتين و با کوچک ترين چيزي خجالت مي کشن اما اين دليل نمي شه که اونها کند ذهن باشن و يا اينکه به خاطر خجالتي بودنشون کارها رو به درستي انجام بدن!
خب پس ما در اينجا به اين نتيجه مي رسيم که جرج اصلا خجالتي نيست پس دليل ديگري در کار بوده است و آن دليلي نيست جز خود شيريني جلوي معلم براي گرفتن نمره مفتي!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.