هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: آیا دامبلدور مرحوم شده؟یا همش یه کلکه؟
پیام زده شده در: ۰:۳۱ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
واقعا دارم فرهنگ پست‌زنی بسیاری از این اعضا رو می‌بینم! چقدر پست‌های سنگین و پرملاتی زدید همه‌تون!

چند مورد کاملا تکراری رو باید متذکر بشم:
1- پست پینگلیش ممنوعه.
2- پست الکی و محض شوخی و مسخرگی ممنوعه.
3- پست بدون ذکر شرح و دلیل ممنوعه.
4- چند پست پشت سر هم ممنوعه.

آخه من چند بار اینا رو باید هی تکرار کنم و شما هی گوش نکنید؟ این آخرین باره که در کل این فروم اخطار می‌دم! از این به بعد فقط پست پاک می‌کنم. بعدا نیاید بگید پستمونو چرا پاک کردی!

تام ریدل 1. یک بار دیگه ببینم به این شکل فرهنگ خودتو نشون دادی مطمئن باش کاری می‌کنم نتونی پاتو توی سایت بذاری! توهین به هیچ کس جایز نیست.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ شنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۴

امی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۷ شنبه ۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۱ پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 19
آفلاین
خیلی مشکوکه ولی هم می تونه زنده باشه هم مرده.
چون اسنیپ از دامبلدور بدش میومد و خیلی جاها رولینگ به این اشاره کرده ولی از طرف دیگه اگه اسنیپ دامبلدورو کشته یعنی دامبلدور در مورد اسنیپ اشتباه فکر می کرده ولی آخه دامبلدور مگه اشتباهم می کنه؟

پیام زده شده در: ۹:۴۱ شنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۴

مجید فهندزی سعدی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۵ پنجشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۸۶
از پریوت درایو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
پس قول نشكستني چي ميشه ماموريت مالفوي اخر كار معلوم شد همون موقع يكي از مرگ خوارا گفت: لرد سياه اين ماموريت رو به مالفوي داده
البته از يك ديد ميشه گفت ماموريت مالفوي فقط كشف راهي براي
ورود مرگخوار ها به هاگوارتز بوده و گرنه اون چه احتياجي به ورود اونا داشتهIQ ما بيشتر از اين جواب نميده

lord voldemort

پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ویلیام بردلی جان من چند وقته که توی این تاپیک نیومده بودم نمیدونستم جواب من رو دادی ولی خب با این وجود اشکالی نداره الان سعی میکنم جوابت رو بدم توی این مثالهایی که زدی من فقط بگم که دلیل گریه کردن فاکس این بوده که صاحبش دامبلدور مرده من فکر میکنم همین یک دلیل کافی باشه بقیه حرفات هم که چه طوری بگم ساخته و پرداخته ذهن خودت هستن و فعلا وجود خارجی ندارن و همون طور که تو این همه دلیل آوردی که بعدش دامبلدور زنده میمونه و یک چیزی رو شبیه خودش میکنه و دیگه اینکه با اسنیپ از طریق ذهنش رابطه برقرار میکنه توی کتاب به این موضوعها اشاره ای نشده منم میتونم از خودم هزارتا دلیل در بیارم که اینطوری نبوده اگر نظر من رو میخوای من دیگه هر چی به فکرم میرسیده اینجا نوشتم همون بهتره صبر کنیم تا کتاب هفتم در بیاد چون نه من حرف تو رو قبول دارم و نه تو حرف من رو قبول داری البته بالاخره مجبوری قبوول کنی
دیگه خود رولینگ گفته بود که یکنفر توی کتاب میمیره دیگه اون یکنفرم دامبلدور بوده خدا رحمتش کنه

پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ پنجشنبه ۵ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۰ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
خب محض اطلاتون بگم شاید این اصلا ربطی نداشته باشه که طرف باید بمیره تا تابلوش به وجود بیاد
بعد یعنی شما با این همه دلیل من انتظار دارید که من با یه دلیله نا معلومه شما راضی بشم؟

دامبلدر تا وقتی مردم یادش باشن زندس و نمرده!

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

پیام زده شده در: ۳:۴۵ پنجشنبه ۱۷ آذر ۱۳۸۴

مسعود--شكوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۴ پنجشنبه ۷ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۵۳ چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۶
از همه ي ايران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
دامبلدور مرده------چونكه عكسش توي دفتر مديرها ظاهرشد----اين نشون ميده كه دامبل مرده-----بعدشم تاحالا مگه شده رولينگ كسي رو كه مرده برگردونه ---تاحالا بارها به اين موضوع اشاره شده كه وقتي كسي مرد ديگه نميشه برش گردوند

مذهبم ایران است
وجودم سهراب است
مکتبم باران است

پیام زده شده در: ۱۱:۵۴ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ پنجشنبه ۵ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۰ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
خب من یه دفعه هم قبلا گفتم بازم میگم دامبل سر دراکو رو گرم کرد تا بتونه با استفاده از ارتباط ذهنی اسنیپ رو خبر کنه
به نظر شما دلیل گریه ی ققنوس چی بود؟؟ من که میگم دامبل ممکنه وقتی از برج پایین افتاده نمرده باشه و حتما مک گونگال و چند تن از اعضای محفل از این موضوع خبر داشتند و دامبل رو به یه جا دور از چشم اینو اون برده باشن و اسیبی که دیده بود رو به وسیله ی اشک ققنوس شفا دادند چون به جای اینکه بیشتر ناراحت و نگران مرگ دامبل باشند نگران صورت بیل بودند
خب خودتونم میگین توانایی مبارزه کردن نداره اما ورد خواندن فرق داره خب پس می تونسته شئ رو به شکل خودش در بیره که بهجای اون خاک کنن
اخه اگه واقعا مرده باشه تکلیف رهبری محفل و رازداری چی میشه اگه مرده باشه مسئله رازداری یه چیره هچل هفت میشه که و با عقل جور در نمیاد که مرده باشه تنها کسی که ولدمورت ازش می ترسید دامبل بود و فقط دامبل تمام اسرار مربوط به ولدمورتو میدونست پس در این صورت میدان برای ولدمورت خیلی وا شده و راحت می تونه محفل از هم بپاشه چون خدتون دیدید در این درگیری اخر چون دامبلدور وارد ماجرا نشد محفل در معرض شکست قرار گرفت پس اگه خود ولدمورتم حضور داشت دیگه چیزی از محفل باقی نمی موند

دامبلدر تا وقتی مردم یادش باشن زندس و نمرده!

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

پیام زده شده در: ۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

رز زلرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از خوابگاه مختلط هافلپاف!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 181
آفلاین
معلومه كه دامبلدور نمرده زيرا
1 قبل از اينكه اسنيپ بكشدش در چشماش نگاه مي كنه و ارعتباط ذهني با اون برقرار ميشه
2 وقتي طلسم مرگ به دامبلدر خورد دامبلدور پرتاب شد
3 شايد اگه كسي از ته قلب يه طلسم رو انجام نده شدتش كم بشه؟!
شايد هم رولينگ اينا رو فقط براي اين گذاشته كه ما فكر كنيم دامبلدر زنده است در صورتي كه مرده

هافلپاف هرم نبض آتشين ماست در شرجي عشق و اشتياق
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۳ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
خب من در مورد اینکه چرا طلسم وقتی به دامبلدور برخورد کرد دامبلدور رفت هوا توضیحی ندارم یک سری نظر دارم ولی مطمئن نیستم ولی بازم فکر میکنم که طلسم همون آواداکدورا بوده و فوقشم اگر موقع برخورد طلسم نمرده وقتی از بالای برج سقوط کرده دیگه کارش تموم شده
این موضوع هم اصلا فکر نکنم یک نقشه بوده از سوی دامبلدور و اسنیپ چون که نه دامبلدور از حمله خبر داشت و نه اسنیپ و دامبلدور هم در اون لحظه نمیتونسته اطمینان داشته باشه اسنیپ حتما اونجا میاد یعنی اصلا فکر نکنم این یک نقشه باشه
علت اینکه اثر طلسمم از بین رفته یک دلیل منطقی میتونه داشته باشه و اونم اینه که چون دامبلدور کشته شد اثر طلسمشم بر روی هری از بین رفت
خب منم حرفم رو از خودم در نیاوردم توی کتاب دامبلدور به هری میفهمونه که فقط از این طریق میتونه که بر جادوهای ولدمورت غلبه کنه وگرنه خود دامبلدور هم بدون کمک میتونه ولدمورت رو شکست بده و در ضمن ر.آ.ب نتونسته ولدمورت رو شکست بده اون فقط یکی از جاودانه سازهارو شایدم بیشتر نابود کرده ولی در پیشگویی گفته که فقط یکی میتونه اون یکی رو شکست بده و این شمال حال این قضیه ر.آوب نمیشه. حالا شاید ر.آ.ب به طور غیر مستقیم به هری کمک کرده باشه ولی این اصلا به نیروی عشق ربط نداره مسئله بعدی هم اینه که فقط هری پاتر که این نیرو رو نداره هر جادوگری که قلبش پاک باشه از این نیرو برخوردار هست به هر حال من درست منظور شما رو نمیفهمم برای همین هر چی که به نظرم رسید توضیح دادم
نه اینکه توانایی ورد خوندن نداره توانایی مبارزه کردن رو نداره با سرعت مهارت هم همچین هری رو طلسم نکرد هری پشتش به دامبلدور بود و متوجه حرکت چوبدستی دامبلدور نشد وگرنه دامبلدور اگر اون موقع حالش خوب بود فکر میکنم در اون شب تمام مرگ خواران حاضر در هاگوارتز دستگیر میشدن همون طور که دامبلدور در سازمان اسرار تقریبا یک نفره تمام مرگخواران رو به غیر از یک نفر دستگیر کرد البته اونم دستگیر کرده بود ولدمورت نجاتش داد

پیام زده شده در: ۱۰:۵۱ سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ سه شنبه ۸ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۱۵ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴
از ایران-تهران-تهرانپارس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
مطمعنا مرده

فقط هری پاتر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.