هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بازي با كلمات
پیام زده شده در: ۱۵:۴۵ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
جمعیت زیادی در جلوی تابلو اعلانات جمع شده بودند و با تعجب و بهت به متن جدیدی که در زیر آن نشان مخصوص و زیبای مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز به چشم میخورد نگاه میکردند .
کسی به یاد نداشت که سالن عمومی تا این حد در سکوت فرو رفته باشد. چیزی که باعث سکوت وهم انگیز همگان شده بود عباراتی بود که در اعلامیه جدید با رنگ سرخ درخشانی که بی شباهت به خون نبود نوشته شده بود .

" اینجانب پروفسور دامبلدور مدیر مدرسه در کمال صحت عقلی و سلامت جسمی دوشیزه گالابالا عجوزه فالگیر معروف را که داوطلب تدریس پیشگویی شده بودند به منظور تجربه ای متفاوت با آنچه تاکنون دانش آموزان داشته اند به عنوان استاد جدید این درس معرفی می نمایم."

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۱۴:۳۹ سه شنبه ۵ مهر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
کلمات جدید
داوطلب - جلو - متفاوت - تابلو - زیبا -چشم - پیشگویی - سالن - جمعیت - هاگوارتز

همه در سالن عمومی جمع شده بودند و به تابلوی اعلانات نگاه میکردند.کوییرل خودش را از میان جمعیت به جلو هل دارد تا بتواند اعلامیه ای که بر روی تابلو نوشته شده بود را بخواند.بر روی تابلو کاغذی متفاوت با بقیه قرار داشت که با حروف درشت و زیبایی بر روی آن این جملات به چشم میخورد:
با توجه به در خواست دانش آموزان هاگوارتز از این به بعد درس پیشگویی از لیست درسی شاگردان حزف میشود.
کوییرل در جلوی تابلو خشکش زده بود.اون امسال برای درس پیشگویی داوطلب شده بود.

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ دوشنبه ۴ مهر ۱۳۸۴

توماس جانسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۲ سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۲۱ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۵
از قصر كرنوال
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 332
آفلاین
امروز پرنسس پيگويجن از قصر كرنوال به هاگوارتز عازم شدند.زيرا دامبلدور يك احظاريه براي ايشان نوشته بود.كوييرل كه آن روز مهمان ما بود از دليل افسرده شدنش برايم سخن گفت.او جايزه اي را كه براي پيگويجن در نظر گرفته بود همراه با يك قلم پر جادويي روي صندلي روبه روي من گذاشت.سعي كردم از تصميم بزرگش منحرفش كنم.اما مطمئنم الآن كه او در نزد من نيست زندگي اش به پايان رسيده.

خيلي غمگين بود.اگه هم بد بود به بزرگي خودتون ببخشين.

کاهنان مصری سه هزار سال قبل از میلاد این کتیبه قدرت و قهرمانی را پیدا کردند و برای آن محافظانی گذاشتند.تا 3 سال پیش کسی آخرین محافظ ر�

پیام زده شده در: ۰:۱۶ یکشنبه ۳ مهر ۱۳۸۴

Ali

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۲ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۶ دوشنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۴
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 48
آفلاین
دامبلدور تو دفترش داشت با قلم پر جادوییش جایزه ها رو می نوشت که پرنس پیگویجن اومد تو و رو صندلی ولو شد:امروز من دلیل برای زندگی ندارم...افسرده شدم...دامبلدور هم جو گرفت و ازش خواستگاری کرد و گفت:
بازم مثل همیشه دامبی زیر چشش کبود میشه

اونجا هم با آلبرفورث باشین...
ww

پیام زده شده در: ۱۷:۵۲ شنبه ۲ مهر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
کوییرل در حالی که بر رو صندلیش نشسته باقلم پر جادویی اش بر روی دفتر چه خاطراتش مینویسد:
من امروز خیلی افسرده ام بهترین دوستم رو تو زندگی گم کردم.من و پرنسس پیگویجن همیشه با هم خاطرات خوبی داشتیم ولی اکنون که دیگر او پیش ما نیست من دلیلی برای زندگی نمیبینم .به گفته دامبلدور اون بهترین نویسنده در رولپلینگ بود من این دفتر چه خاطرات را به عنوان جایزه به او تقدیم میکنم.

پیام زده شده در: ۱۶:۳۲ دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
با تشکر از پیگوین عزیز بخاطر لطفی که به بنده دارن و استعداد خاصشون برای بازی با کلمات
کلمات جدید
پرنسس پیگویجن - صندلی- همیشه - جایزه - دامبلدور - قلم پر - زندگی - دلیل - افسرده - امروز

سالن عمومی پر از جادوگرانی بود که به دلیلی در آنجا جمع شده بودند.دامبلدور وقتی دید که تقریبا همه آمده اند از روی صندلیش بلند شد و با آرامشی که همیشه در وجودش بود شروع به صحبت کرد :
دوستان امروز روزیه که قراره جایزه بهترین نویسنده داستانی رو به کسی که واقعا لیاقتش رو داره بدیم جایزه ای ویژه ای که همه دلشون میخواد یکی از اون رو داشته باشن قلم پر جادویی که به پرنسس پیگویحن که همه ما اونو خوب میشناسیم تعلق میگیره .
صدای تشویق تمامی جادوگران بلند شد و جادوگری که چهره افسرده ای داشت از سالن بیرون رفت.

پیام زده شده در: ۸:۳۸ دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۴۳ یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
خارج از رول:سر علی عزیز اين تاپیک از معدود تاپیکهایی هستش که با یه نگاه اجمالی میشه فهمید ذره ای مشابه تاپیکهای دیگه که رشد قارچ گونه دارند نیست .چون با تفکرو وسواس خاصی که همیشه از کوییرل عزیز سراغ داریم ایجاد شده ... ماها عادت داریم که هر ماه صبر کنیم تا با کلماتی که از ایشون می شنویم داستان کوتاه یا احیانا نمایشنامه بنویسیم .پس لطفا از این به بعد این کارو محول کنید به پروفسور کوییرل .ممنون از لطفتون .

(*_*) (*_*) (*_*) (*_*) (*_*) (*_*) (*_*)

خونه ویزلی ها

جینی:سلام مامان
پیگویجن:سلام خانم ویزلی
مالی:سلام دخترا
جینی:مامان شام چی داریم ؟ هری و رون کجا رفتن؟
مالی :کباب قرقاول غذای مورد علاقه پرسی...
چارلی آهی می کشه و میگه: رفتن فشفشه ای رو که فرد و جرج با طناب به بید کتک زن بستن آزاد کنن!
جینی:واقعا دردناکه که این قانون شکنی از طرف دانش آموزان گریفندوری باشه اونم از طرف ویزلی ها !
پیگویجن:مگه میشه ؟!این کارا مخالف قوانین هاگوارتزه
پرسی:اونا اگه بخوان می تونن برای به یه وعده کباب قرقاول یا یه بشقاب پوره سیب زمینی فشفشه ها رو به جادوگر تبدیل کنن .این کارا که دیگه براشون عین قانونه!
مالی: اوه پرسی عزیزم اوه هندونه هندونه! گلابی!سیب زمینی مامی ! تو چقدر باهوشی . نمی تونستی یه امشبو جلوی پرنسس پیگویجن آبروداری کنی؟...
پرسي:
رون و هری :سلام به همگی
مالی :سلام هری عزیز!! حالت چطوره خیلی دیر کردی منتظرت بودیم .
هری: ممنون خانم ویزلی و ببخشید که دیر شد... بیا جینی اینم پیام امروزی که می خواستی .ویژه مسابقات طناب کشی.....

(^_^) (^_^ ) (^_^) (^_^) (^_^) (^_^) (^_^)

سرسرای ورودی هاگوارتز

پرسی :سلام پیگویجن اخبار امروزو خوندی؟
پیگویجن:نه وقت نکردم .اتفاق خاصی افتاده؟
پرسی :تو پیام امروز اومده تموم فشفشه هایی که بدون طناب از بید کتک زن بالا برن از این به بعد در دهکده هاگزمید به عنوان جادوگر شناخته میشن!
پیگویجن:اه خدای من ! این که عالیه ! تو همینجا بمون تا من به آقای فیلچ اطلاع بدم. حتما از شنیدن این خبر خوشحال میشه
پرسی :متاسفم پگی ! ولی اون نمی تونه بیاد
پیگویجن در حالیکه چشمهای آبیش از تعجب خیره شده :ولی پرسی چطور دلت میاد؟!
پرسی :ولی نداره .اولا که این نظر من نیست دستور اکید وزارتخونه س و خودت هم خوب می دونی که بدون اجازه اونا هیچ قرقاولی نمی تونه در هوا پرواز کنه .ثانیا اگه نظر خودمو بخوای .اصلا برام مهم نیست .چون اون پیرمرد هاف هافو حقشه که تو هاگوارتز بمونه.می تونه در پوست کندن سیب زمینیها در آشپزخونه به کریچر کمک کنه .نمی تونه؟
پیگویجن در حالیکه با تمام وجود سعی می کنه جلوی اشکهاشو بگیره:
پرسی:
پیگویجن: ولی پرسی این عادلانه نیست....پرسی ؟... پرسی؟! ....کجا گذاشت رفت؟!

= *_* = = *_* = = *_* = = *_* = = *_* = = *_* =

کنار بید کتک زن

پرسی در حالیکه یک روزنامه پیام امروز در دست داره و مدام به عکس صفحه اولش نگاه میکنه ناخود آگاه پیگویجنو می بینه که در کنار بید کتک زن داره طناب بازی میکنه و آواز می خونه و.پرنده ها یی رو که چهچهه زنان با آوازش هم صدا شدن.
بعد از اينكه مدتی مدام نگاهشو از پیگویجن به روزنامه و از اون به پیگویجن تغییر میده: ...درسته ! خودشه !! مو نمی زنه ... به دستور وزارتخانه شما دوشیزه پیگویجن باید خودتونو تسلیم کنید!!
پیگویجن: اگه این کارو نکنم؟
پرسی:اونوقت مجبور می شم به عمل دیگه ای متوسل بشم .
پیگویجن:می تونم دلیلشو بپرسم؟
پرسی: مثل اینکه باید منظورمو واضح تر بیان میکردم....
و بعد دست راستشو به سمت چوبدستیش میبره ولی قبل از تماس بیشتر پیگویجن با عکس العملی که به سختی در ذهن می گنجه سریعا چوبدستیشو بیرون میکشه و به سمت قفسه سینه اون نشونه میگیره...
پیگویجن:متاسفم پرسی من به یه سیب زمینی بی رگ مثل تو! که به طرف مقابل فرصت دفاع کردن هم نمی ده فشفشه هم نمی گم چه برسه به جادوگر!
پرسی:ولی تو دهکده هاگزمید همه جادوگرا به من احترام می ذارن
پیگویجن:اصلا مهم نيست چون تو هاگوارتز چیز دیگه ای میگن !
پرسی: تو هنوز فرق قرقاول و هیپو گریفو نمیدونی اونوقت برای من تعین تکلیف میکنی؟
پیگویجن در حالیکه حرکتی به ابرو و تابی به موهاش میده: ...برات متاسفم ودربی! تو در وضعیتی نیستی که بخوای منو تهدید کنی به خصوص اینکه دقیقا زیر بید کتک زنی و چند شاخه ش دارن به استقبالت میان!
پرسی پس از چند قدم عقب رفتن....:

=^_^= =^_^= =^_^= =^_^= =^_^= =^_^=

کلبه خانم فیگ

آرابلا:اوه پگی عزیزم چه به موقع اومدی .لطفا عینک منو که کنار ظرف سیب زمینیه بهم بده
پیگویجن :بفرماییید خانم فیگ
آرابلا :ممنون عزیزم
و بعد در حالیکه از تعجب به پیگویجن خیره شده : از آخرین دفعه ای که دیدمت بزرگتر و خوشگل تر شدی
پیگویجن: و شما هم جوونتر از قبل به نظر می رسین
آرابلا در حالیکه اشک در چشمهاش حلقه زده : کلبه حقیرانه یه فشفشه پیر هرگز شایسته یک پرنسس نیست ولی با این حال شما دعوت منو قبول کردید.
پیگویجن برای اینکه خانم فیگو از ناراحتی در بیاره : اصلا این حرفو نزنید خانم فیگ من حاضر بودم در همین کلبه هم یک زندگی ساده و بی غل و غشو تجربه میکردم ولی از این زندگی اشرافی دست می کشیدم.
آرابلا :اوه عزیزم ! عزیزم! اینارو میگی تا من ناراحت نشم .آوازه شما تا دهکده هاگزمید هم رسیده اینو که نمی تونی کتمان کنی ! اصلا ولش کن یه قولی به من بده
پیگویجن :چه قولی ؟
آرابلا:اینکه آخر سپتامبر هر سالی که به هاگوارتز میای بعدش حتما به من سر بزنی
پیگویجن :حتما قول میدم .
آرابلا :خب خب خب ! بذار ببینم و شما جادوگر جوان هم باید فرزند آرتور ویزلی کارمند وزارتخانه باشید؟
پرسی :
آرابلا :چیزی گفتی جادوگر مو قرمز؟
پیگویجن: اسمش پرسیه .خیلی کم حرفه . ارشد گریفم هست و امشب با من به اینجا اومده چون دستور دامبلدوره. آخه مواقعی که خارج از هاگوارتز هستیم باید حتما با ارشدها باشیم .خودتون بهتر از هر کسی در جریان هستید پس از بازگشت لرد سیاه .....
خانم فیگ که انگار حضور پرسی رو مزاحم گپ زدن خودش و پیگویجن میدید به او چشم غره ای رفت .حرف پیگویجنو قطع کرد و گفت: آقای ویزلی اگه نمی خوای با طناب از سقف آویزونت کنم .می ری چند تا قرقاول شکار میکنی چون می خوام به افتخار دختر عزیزم یه جشن مفصل بگیرم .راستی مواظب خودت باش چون برای شکار اونا باید تا حوالی بید کتک زن پیش بری .لونه شون اون نزدیکیهاس! اه داشت یادم میرفت این 150 ناتو بگیر سر راهت یه روزنامه پیام امروز هم بگیر .....
باور کن پگی عزیز پیریه و هزار درد سر....می تونی بری پرسی تا اومدنت من و پیگویجن خیلی حرفها داریم که با هم بزنیم .
پرسی در حالیکه بهت زده به نظر می رسید: البته خانم فیگ ! و بعد

ویرایش شده توسط پرنسس پیگویجن در تاریخ ۱۳۸۴/۶/۱۵ ۱:۰۲:۴۹

پیام زده شده در: ۱:۴۰ دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۵ دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۲۸ پنجشنبه ۷ مهر ۱۳۸۴
از ساري
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نقل قول:

armock نوشته:
نقل قول:

سر علي پاتر نوشته:
دامبلدور . مك گونكال. سه دسته جارو. هري.هاگوارتز.شنل نامريي محفل ققنوس.
هري تو يه روز سرد زمستوني با شنل نامريي دامبلدور و مك گونكال رو كه به سه دسته جارو ميرفتن رو تعقيب كرد و بعد موضوع اين بود كه هري ديد كه همه اعضاي محفل ققنوس آنجا بودند و دامبلدور پس از سخنراني (به شما چه چي گفت)همه رو براي شام به هاگوارتز دعوت كرد.

یه خورده سخت نیست..من کند ذهن نیستم ها..چون شبه چیزی به مغزم خطور نمی کنه..
حسودي در دانش داستان نويسي

بشم واشم از اين عالم بدر شم
بشم از چين و ماچين دورتر شم
بشم از حاجيان حج بپرسم
كه اين دوري بسه يا دورتر شم

پیام زده شده در: ۲۰:۱۹ یکشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۴

ایواناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۰ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گریفیندور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
یکروز که هری و رون و هرمیون میخواستن برن به دهکده ی هاگزمید طبق معمول فیلچ فشفشهرو دیدن . او درحالی که یک قرقاول رو با طناب به دستش بسته بود اونا رو چک کرد.هری و بچه ها سر راه پرسی رو دیدند.پرسی یک نسخه از روزنامه ی پیام امروز رو به اونا نشون داد و گفت:"بچه ها اینو دیدین؟یه جادوگر یک نوع سیب زمینی اختراع کرده که اندازه ی بید کتک زنه!!!! " هری و بچه ها محلش نذاشتن و با خوشحالی به هاگوارتز برگشتن!!

!!Let's rock 'n' ROLE

پیام زده شده در: ۵:۴۱ جمعه ۱۱ شهریور ۱۳۸۴

مایکل گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۴ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۲:۲۷ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
از غرب تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
دهکده - - فشفشه - قرقاول -طناب - هاگوارتز - پرسی - پیام امروز - جادوگر - سیب زمینی بید کتک زن

در دهکده فشفشهها باقرقاولتو سرو کله هم میزدند بید کتک زن هم با سیب زمینی میزد تو سر پرسی پرسیهم سعی میکرد با طناب از تنهبید کتک زن بره بالا... روزنامه پیام امروز این مطلب رو چاپ کرده بود دامبلدور به هری گفت ...هری هاگوارتز دیگه امن نیست باید برگردی خونه ...... هری هم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.