هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۵:۱۵ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۹ پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۱ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
از اون طرف شب!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 501
آفلاین
1- فرق اساسی میان فال قهوه و گوی بلورین چیست؟

اين دو وسيله ي پيشگويي فرق هاي زيادي از نظر نوع پيشگويي و روش آن دارند....اما فرق اساسي ميان اين دو اينست كه ما در گوي بلورين اشكال زنده و واقعيات را مي بينيم ولي در فال قهوه نماد ها يا آثار انجام شده روي شخص را ميبينيم و با توجه به آنها پيشگويي مي كنيم!!
مثلا وقتي ما در گوي مي بينيم كه شخصي را مار نيش زده واقعا مار آن شخص را نيش زده اما وقتي همين شكل را در فال قهوه مي بينيم يعني شخص دچار بدبختي و فلاكت مي شود.....
(اميدوارم توضيح كاملي داده باشم)!

2- آینده سه تا از مدیران و یا اساتید هاگوارتز را پیشگویی کنید؟

1-پروفسور دامبلدور استاد درس ماگل شناسي:پروفسور دامبلدور با دختري به نام كتي بل (مهم نيست كدوم كتي بل باشه ، مهم اينه كه پاستوريزه باشه)!! ازدواج مي كنه و به همين دليل از سوي خانواده طرد ميشه!!!(ازدواج پيرمرد 169 ساله با دختر 18 ساله)....و روز بعد از ازدواج در يك سانحه بر روي باند هواپيما با يك عدد هواپيما تصادف مي كنه و ناكام از دنيا ميره!

2-پروفسور ويزلي:با شخصي به نام هرميون گرنجر ازدواج مي كنه و تا آخر عمر به خوبي و خوشي با هم زندگي مي كنند!!!

3-پروفسور مالفوي:توسط لرد ولدمورت به علت تدريس درس دفاع در برابر جادوي سياه كشته ميشه!!!

يكي از راه هاي پيشرفت در رول پلينگ ( ايفاي نقش ) :

ابتدا به لين

پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴

رز هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۹ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۴ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵
از خوابگاه مختلط هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 254
آفلاین
1-فرق اساسی میان فال قهوه و گوی بلورین چیست؟درفال قهوه بعد از خوردن قهوه در فنجان شکلهایی ضاهر میشوند که هر کدام از این شکلها معنی خاصی دارند و این اشکال هر کدام از تخیل مایه میگیرندمثلا اسب نشانه ی مسافرت است . در گوی بلورین خود اینده معلوم می شود.

2- پیشگویی سه نفر از اساتید هاگوارتز :

پیشگویی پروفسور گریفندور : من برای ا یشون یک کوه میبینم که نشانه ی مشکلاتی است
پپیشگویی پروفسور مالفوی : من در گوی ایشون یک حلقه میبینم که نشانه ی ا ا ا زدواجه

پیشگویی البوس دامبدور :
تخم مرغ که نشانه ی ثروت فراوانی است .

3_مقاله ای حداقل سه خطی در مورد تاریخچه گوی بلورین بنویسی
ج: گوی بورین یک جسم شیشه ای گرد است که جادوگران توسط ان حوادث اینده را پیشگویی می کنند . به وسیله ی تصاویر که در گوی ظاهر می شود جادوگر می تواند رویداد های اینده را پیش بینی کند. بعضی از گویها سخنگو هستند و با جادوگر حرف میزنند و اینده را به اطلاع جادوگرمیرسانند .

ویرایش شده توسط رز هافلپاف در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۱۵ ۸:۴۴:۴۴
ویرایش شده توسط رز هافلپاف در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۱۵ ۱۶:۲۲:۳۹

[b][size=medium][color=0000FF]توی آسمون دنیاهر کسی ستاره داره .Ú

پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴

رگولوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۸
از Number Twelve Grimmauld Place
گروه:
کاربران عضو
پیام: 108
آفلاین
1-فرق اساسی میان فال قهوه و گوی بلورین چیست؟
در پيشگوي گوي بلورين فرد بايد استعداد بسيار فوق العاده داشته باشد چون پيشگوي گوي بلورين كار هر كسي نيست و هر كسي نيست .اما در فال قهوه در اكثر موارد افراد قادر به پيشگوي هستند البته فال قهوه هو به استعداد خاصي احتياج دارد ولي نه به اندازه پيشگوي گوي بلورين .در گوي بلورين فرد بايد بخار ها را در گوي ببيند ولي در فال قهوه بايد اشكال ناسي از قهوه هاي باقي مانده در ته ظرف را بخواند. در گوي بلورين ممكن است اين اشكال به مقدار كمي تغيير كند در حالي كه در فال قهوه تا زماني كه به كف فنجان انگشت نزنيم اشكال مورد نظر تغيير نمي كند. در پيشگوي گوي بلورين نبايد مكان ان را تغيير داد و حتما بايد ميز گرد باشد ولي در فال قهوه مي تواند فنجان را چر خاند و شكل ميز تاثيري ندارد. در فال قهوه در صورت نديدن چيزي در نهات امكان انگشت زدن و تغيير ان هست ولي در گوي بلورين نمي توانيم خودمان ان را تغيير دهيم . پيشگوي از روي گوي پيشرفته تر و معمولا اتفاقات اينده را واضح تر بيان مي كند.

2-آینده سه تا از مدیران و یا اساتید هاگوارتز را پیشگویی کنید؟
پروفسور دامبلدور مدير محترم ممكن است در اينده جاي خودشونو به كس ديگه اي بدن البته ايشون شايستگي بسياري دارن و هيچ مديري به خوبي ايشون مدرسه نخواهد داشت .
پروفسور كوييرل به قدري در درس دادن قوي و موف هستند كه دانش اموزان ايشون درس پيشگئيي را به بهترين نحو ممكن ياد مي گيرن و بيشترين امتيز رو از اين درس خواهند گرفت و پروفسور كوييرل استاد مورد علاقه همه خواهند شد.
پروفسور لوسيوس مالفوي ممكن است به زودي يك مسئله مهم براشون پيش بايد كه خيلي زود حل مي شود .

3_مقاله ای حداقل سه خطی در مورد تاریخچه گوی بلورین بنویسید.
گوي بلورين يكي از انواع ابزار هاي مهم پيشگوي است كه بعد از اختراع ان تحول عظيمي در هنر پيشگوي به وجود امد. اين وسيله توسط فردي به نام السا تينا كه يكي از نبوغ در علم پيشگوي بود اختراع شد .( البته اطلاعات مهمي در بارهي اسم ايشون در دسترس نيست ولي در اكثر كتب به اين نام معرفي شده است .) ايشون اولين بار توانست به وسيله ان مرگ يك كودك را پيشبيني كند البته در ابتدا كسي حرف او راقبول نداشت ولي با مرگ ان كودك همه متوجه شدند كه با وجود گوي بلورين مي توانند پيشگوي هاي عظيمي بكنند.

Draco Dormiens Nunquam Titillandus

پیام زده شده در: ۱۹:۲۲ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴

هلنا ویلسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۰ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۳ پنجشنبه ۲۲ دی ۱۳۸۴
از یه جایی همین دور و ورا !!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 45
آفلاین
پروفسور کوییرل من هم می خاوم از این به بعد شاگرد شما باشم تکالیفم رو هم انجام دادم بفرمایید :

پیشگویی :

1- فرق اساسی بین فال قهوه و گوی بلورین چیست ؟
برای گرفتن فال از روی گوی بلورین باید به دقت به بخارهای درون آن نگاه کنیم اما در فال قهوه فرد باید قهوه را بخورد و از روی باقی مانده ی آن ، شکلشان را تشخیص می دهیم و فقط می توانیم آینده ی کسی را پیش بینی کنیم که قهوه را نوشده . در واقع در فال قهوه ها از روی مواد جامد ( باقی مانده ها ) پیشگویی می کنیم که واقعی هستند ولی در گوی بلورین از روی بخارها پیشگویی می کنیم که مجازی است .

2- پیشگویی سه نفر از اساتید هاگوارتز :

1- پیشگویی پروفسور گریفندور استاد درس تغییر شکل : من در گوی ایشون یک مار و یک شیر می بینم . شیره داره دنبال مار می دوه و مار روی زمین می خزه فکر کنم معنی اش اینه که ایشون به زودی با سالازار اسلایترین دعواشون می شه !!
2- پیشگویی پروفسور مالفوی استاد درس دفاع در برابر جادوی سیاه : در گوی اشون یک موجودی می بینم که شنل سیاه داره و روی هوا شناوره ... آهان فکر کنم یه دیوانه سازه !! نمی دونم اما احتماللا به همین زودی ها معلوم می شه که ایشون هنوز طرفدار واقعی لرد سیاه است و به جمع رندانیان آزکابان ملحق می شن !!

مقاله ای حداقل سه خطی راجع به تاریخچه ی گوی بلورین :

خب توی کتابی که من در این باره از کتابخانه گرفتم این جوری نوشته :
گوی بلورین یکی از بهترین و دقیق ترین ابزار پیشگویی است . این گوی در سال 1968 توسط ...... تریلانی ( جوهر ریخته نمی تونم اسمشو بخونم !!! ) به همراه همسرش پرفسور کوییرل ( پدربزرگ پدربزرگ .... استاد ما ) ، در زمانی اختراع شده که تریلانی به این فکر افتاده که آینده ی شوهرش را با یه روش دقیق ببیند تا اگه خواست در آینده تجدید فراش کنه اون از الان پدرش را دربیاره !! او چند ایده داشت و وقتی آنها را با همسرش در میان گذاشت با هم توانستند این گوی را اختراع کنند !!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
1-فرق اساسی میان فال قهوه و گوی بلورین چیست؟(5 امتیاز)

به طور کلی این دو فرق های و شباهت های زیادی با هم دارن ولی فرق اساسی میان این دو مربوط تفکیک کردن است ما در فال قهوه تفکیک کردن آن است
2-آینده سه تا از مدیران و یا اساتید هاگوارتز را پیشگویی کنید؟(5 امتیاز) پرفسور مکونگال: ایشون در سال آینده توسط پرفسور لوسیوس مالفوی اقفال میشن و 10 ماه بعد از اون ماجرا صاحب 2 فرزند میشوند.
پرفسور لوسیوس مالفوی : ایشون در سال آینده با مکونگال آشنا میشود و ازداوج می کنند . و 10 ماه بعد صاحب دو فرزند میشند
3-مقاله ای حداقل سه خطی در مورد تاریخچه گوی بلورین بنویسید.(5 امتیاز)

گوسی بلورین قدمت چند هزار ساله داره و توسط سلاطین جادوی سیاه مورد استفاده قرار میگرفت. سالراز اسلیترین خود یکی از سازندگان این گوی ها بوده است او یکی از نخستین افرادی بود که گوی بولورین را در جادوی سیاه مطرح کرد

جادوگران

پیام زده شده در: ۲۱:۰۹ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
_تفاوتهای فال قهوه با گوی بلورین:

در گوی بلورین اشکالی که ما میبینیم همان واقعیات زندگی هستند که از طریق این گوی بر ما آشکار میشوند و ما بر اساس انها پیشگویی میکنیم ولی در فال قهوه اشکالی که در فنجان نقش میبنند با استفاده از تصورات و تخیلات ما تعبیر میشوند و شکلی از واقعیت موجود در حال حاضر را ندارند.

_پیشگویی برای 3 استاد:

1-پروفسور کوییریل: با توجه به اینکه ایشان به تازگی به مرگخواران پیوسته اند باید در انتظار فداکاری بزرگی که برای لرد باید بکنند بمانند چون لرد ولدمورت از ایشان چیزی نمیخواهد جز عمامه شان را تا آن را به آخرین هورکراکسش تبدیل کند!!!
2-پروفسور دیپت( پروفسور پیوسی مرحوم) : ایشان با انجام عملی خارق العاده اسلیترین را ترک کرده و به گریفیندور پیوستند و با توجه به اینکه فرماندهی دفتر کارآگاهان را که کاری بس سفید است را هم پذیرفته اند , به این ترتیب کاملا به ارباب سیاه گذشته خود خیانت نموده نباید انتظاری جز مرگی دردناک برای ایشان داشت.
3-پروفسور گریفیندور: ایشان بالاخره موفق میشوند پروفسور دامبلدور سمج را که سالهاست به کرسی ریاست مدرسه هاگوارتز چسبیده اند و همی آن را ول نمیکنند برکنار کرده و خود حاکم و مدیر مطلق مدرسه شوند.(از اینجا نتیجه گیری میشود که پروفسور دامبلدورکه از کاربرکنار شده بقیه عمر خود را صرف یافتن هورکراکسهای لرد ولدمورت میکند)

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۶:۲۱ جمعه ۱۸ آذر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
امتیازات جلسه ششم کلاس پیشگویی

هلگا هافلپاف:15 امتیاز
هوکی:10 امتیاز (مقاله نداشتین)
رون ویزلی:10 امتیاز (مقاله نداشتین)
رز هافلپاف:15 امتیاز
رگولوس بلک:15 امتیاز
هلنا ویلسون:14 امتیاز (فال دو استاد رو گرفته بودید )
لوسیوس مالفوی:10 امتیاز (3 امتیاز سوال اول 3 امتیاز سوال دوم و 4 امتیاز به مقاله)
لیلی اوانز:10 امتیاز (مقاله نداشتین)

گریفیندور: 35
هافلپاف: 44
اسلیترین: 20

تمامی دانش آموزانی که هنوز فرصت نکردند در کلاس پیشگویی شرکت کنند میتوانند تکالیفشان را تا آخر شنبه شب تحویل دهند

پیام زده شده در: ۱۹:۵۹ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
جلسه هفته : کف بینی

خب بچه ها امروز حوصله توضیحات اضافی ندارم یه راست میرم سر درس ولی قبلش به همتون بخاطر تکالیف جلسه پیش تبریک میگم واقعا عالی بود.خب همونطور که میدونید این جلسه یکی از پیچیده ترین درسهای پیشگویی رو داریم با نام کف بینی.
پیشگویی از روی دست برخلاف درسهایه گذشته به یادگیری نیاز داره شما باید بر طبق تئویهایی که از پیشینیان به ما رسیده آموزش ببینید تا بتونین فال طرف مقابل رو به بهترین شکل ممکن بگیرین ولی یادتون نره با اینکه ما در این نوع پیشگویی یک مرجع داریم ولی از دروس گذشته بسیار سخت تره چون روشها و راهای مختلفی برای هر نوع دست وجود داره و شما باید تمام اونها رو از حفظ باشید.
اولین کار برای خوندن کف دست نگاه کردن به رنگ دست است ولی قبل از اون باید این را بدونید که شخص مقابل چپ دست است یا راست دست.شما باید آن دستی را که فرد با آن مینویسد را بخوانید البته میتوانید در صورت داشتن فرصت هر دو دست را خوانده و با هم مقایسه کنید.ما چند نوع رنگ متفاوت در دستها داریم که هر کدام حالت مختلفی از روحیه شخص رو به ما نشون میده:
صورتی:پر انرژی و تندرست
قرمز:ناراحت و عصبانی
زرد:نگران
سفید:احساس تنهایی و خسته بودن
آبی:غمگین و دچار درگیریهای ذهنی

بعد از این مرحله نوبت به شکل کف دست میرسد.شکل کف دست از مهمترین مسائل پیشگویی است چون حالات شخصی شما رو نشان میده:
مربع:کسانی که دستی مربعی شکل دارند افرادی هستند که دوست دارند بیشتر در هوای آزاد باشن .بسیار قوی و پرتحرک میباشند.زیاد مایل به تغییرات در زندگی نیستند و با یک برنامه ریزی صحیح کارهای زیادی رو انجام خواهند داد.
مستطیل:دارای قدرت تخیلی بسیار بالا و معمولا خوابهای زیادی میبینند.روابط گرمی با دوستانشان دارند.خواهان آرامش در زندگیند و بحث کردن و جنگیدن را دوست ندارند.از تنهایی لذت میبرند.بسیار حساس و معمولا هنرمند هستند.
مدور:خواهان دوستان زیاد در زندگی هستند.از مهمانی ها و کمک به دیگران لذت میبرند.معمولا این افراد ,افرادی با فکر هستند اما خیلی زود کسل میشوند.
مثلث:بسیار نا آرام و علاقمند به ماجرا جویی هستند.دوست دارند تمام چیزها رو کشف کنند و فردی مشغول و پر انرژی هستند.افرادی هستند که دوست دارند آزاد باشند و مسئولیت قبول کنند.
بعد از این مرحل نوبت به این میرسه که شما نوع دست را از نظر شلوغ بودن یا آرام بودن تشخیص دهید.این مورد رو خودتون باید برام بنویسید.یه مورد دیگر رو هم میگم در مورد سخت بودن یا نرم بودن دست:
سخت (زبر):این افراد پر انرژی و مصمم هستند
نرم:بسیار آسانگیر و آرام میباشند

در مورد برآمدیگها و خطوط دستها جلسه بعد توضیح داده خواهد شد.
تمرین:
1-دستها را از نظر خطوط شلوغ و آرام مقایسه کرده و شباهتهاو تفاوتهای آن را بنویسید.(5 امتیاز)
2-کف دستان را دیده و در مورد درسی که امروز دادم شخصیت خودتون رو توضیح دهید.(5 امتیاز)
3-مقاله ای حداقل سه خطی در مورد پیدایش این نوع پیشگویی بنویسید.(5 امتیاز)

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۰ ۲۳:۵۰:۴۵

پیام زده شده در: ۲۰:۳۱ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴

اما رابینسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۰ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۴ دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
سلام پروفسور
ببخشید که این چند روز نبودم.
1-دستها را از نظر خطوط شلوغ و آرام مقایسه کرده و شباهتهاو تفاوتهای آن را بنویسید.
دست هایی که دارای خط های آرام هستند معمولا بیشتر صاف هستند و کمتر در آن خط های شکسته و مورب دیده میشود اما دست با خط های شلوغ دارای خط های بسیار و همینطور شکسته هستند و البته هر دو نوع خط کف دست کمی مورب هستند.
2-کف دستان را دیده و در مورد درسی که امروز دادم شخصیت خورتون را توضیح دهید.
از آن جایی که راست دست هستم دست راست را خواندم.
رنگ دستم تقریبا سفید بود و به این نتیجه رسیدم که زیادی تنهام چون رنگ سفید یعنی احساس تنهایی.
از نظر شکل کف دست من مستطیلی شکل هست که تعبیرش این میشود:دارای قدرت تخیلی بسیار بالا هستم و معمولا خوابهای زیادی میبینم.روابط گرمی با دوستانم دارم.خواهان آرامش در زندگی و بحث کردن هستم و جنگیدن را دوست ندارم(این یه مورد رو دوست دارم).از تنهایی لذت میبرم.بسیار حساس و هنرمند هستم.
شلوغ یا آرام بودن رو هم که نمیدانم ولی خطوط دستم شلوغ است.(طبق نوشته ی خودم)
از نظر سخت بودن یا نرم بودن دستم زبر و سخت بود به این معنا که بسیار پرانرژی و مصمم هستم.
3-مقاله ای حداقل سه خطی در مورد پیدایش این نوع پیشگویی بنویسید.
این نوع پیش گویی یکی از سخت ترین هاست که ما باید همه ی حالات آن را بلد باشیم و یکی از سنگین ترین مبحث هاست. از این نوع پیشگویی را پیشینیان ما در چندین قرن پیش نیز استفاده میکردند و یکی از دقیق ترین پیش گویی هاست که دارای چندین مرحله است و یاد گرفتن آن مدتی طول میکشد.

-------------------------------
پروفسور عزیز ببخشید اگه اشتباه جواب دادم و همینطور در به خاطر غیبتم در این چند روز.

قدرت فقط 13 و عشق فقط 3 و نفرت فقط 23

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
1-مقایسه خطوط شلوغ و آرام در دست:

اگر خطوط دست شخص متعدد بوده و به هر جهتی پراکنده شده باشند به صورتی که شکل تار عنکبوت به وجود بیاید این فرد نسبت به همه چیز نگران و مضطرب است و عکس این حالت یعنی دستهای کم خطوط نشانه ی فردی با اضطراب و واهمه کمتر است.در ضمن خطوط خمیده و عمیق زیادی در دست, تب های شدیدی را که فرد در طول زندگیش از آنها رنج برده نشان میدهد.رنگ خطوط و عمق آنها هم بی تاثیر نیست مثلا خطوط زرد نشان دهنده خودداری وغروری همراه با بی خیالی تنبل دار است.خطوط قهوهای تیره در دستهای فردی با احساسات قوی است که بخشیدن دیگران برای وی راحت نمیباشد.خطوط پهن و تیره نشانه رفتاری تند و خشن است در حالی که خطوط پهن و کمرنگ در افراد بیمار بیشتر به چشم میخورد.

2-توضیح شخصیت خودم

کف دست من تقریبا به رنگ صورتی است البته در مرکز دستم ردی از رنگ زرد هم مشاهده میشود که بر این اساس من در عین اینکه معمولا خلقیات و روحیه خوبی دارم نگران حوادث دور و اطرافم هم بوده و نسبت به آنها واکنش نشان میدهم .بافت کلی دست من نرم و لطیف است که نشانه خصوصیات ظریف است ولی در عین حال نوعی زبری هم در پشت دستم احساس میشود که نشانه خشونت های گاه و بیگاه من میباشد چون معمولا نسبت به شخصی که مطابق میلم در صورت منطقی بودن عمل نمیکند رفتار سرد و خشنی دارم که از ابرازکردن احساسم نسبت وی هم ابایی ندارم.شکل کف دست من مربع بوده وبا توجه به همان خصوصیاتی که خودتان برای این افراد گفتید میل من برای حضور در فضای ازاد و استفاده از طبیعت بسیار زیاد است به علاوه همواره و همیشه به برنامه ریزی اعتقاد داشته ام و تا کنون با انجام چند مورد برنامه ریزی صحیح به اهدافم رسیده ام.

3-تاریخچه کف بینی

اطلاعات خاصی ندارم فقط میدونم که به گذشته های دور برمیگرده.

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.