هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آیا تصویر روی جلد کتاب ششم ( نسخه آمریکایی) قدح اندیشه است؟
پیام زده شده در: ۱۴:۱۳ دوشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
خوب، منم یه جمع‌بندی کلی می‌کنم.
1. چهره‌ی هری بسیار مصمم و جدی به نظر می‌رسه.
2. چهره‌ی دامبلدور می‌شه گفت که متعجبه. چشماش گرد شده. (احتمالا از چیزی که دیده.)
3. اون ظرف، مطمئناً قدح اندیشه‌س. چون هم کم‌عمقه و هم ازش یه سری بخار زده بیرون و هم این که دورش یه سری نوشته‌های عجیب و غریب دیده می‌شه.
4. قدح بسیار قدیمی به نظر می‌رسه و به قول برخی دوستان احتمالا برمی‌گرده به زمان گودریک گریفندور. ولی هر چی هست به شاهزاده‌ی دورگه مربوط می‌شه.
5. چیزی که عجیبه اینه که چرا قدح روی یه پایه‌ی ستون مانند قرار داره. شاید هری و دامبلدور اونو در جایی پیدا می‌کنن.
6. چون چهره‌ی هری مصممه و چوبدستیش هم در دستش قرار داره، می‌شه فهمید که می‌خواد کاری انجام بده.
7. دامبلدور هم چون دستش بالاس، ممکنه روی قدح کاری انجام می‌داده یا مثلاً خاطره‌ای از اون رو ظاهر می‌کرده که متعجب شده.
8. فضای سبزرنگ طرح، می‌تونه نشون‌دهنده‌ی سالازار اسلیترین باشه. ممکنه باز هم داستان ربطی به اون داشته باشه.
9. علامت شوم، می‌تونه نشون‌دهنده‌ی فعالیت‌های علنی ولدمورت و شروع دوباره‌ی دوران سیاهش باشه. چون تصویر چند خونه هم در عکس مشخصه.
10. اون پسر و دختر رون و هرماینی هستن. چون موی دختره وزوزی و قهوه‌ایه و موی پسره قرمز. به نظر هم نمی‌رسه که دارن به علامت شوم نگاه می‌کنن.
11. اون ساحره‌ی تنها، به احتمال زیاد جینیه. چون هم موهاش قرمزه و هم چشماش به نظر نمی‌رسه که سبز باشه. ضمناً شبیه یه دختر بچه‌س. مگر اینکه بگید کودکی لیلیه که اونم با توجه به فضای عکس، فکر نمی‌کنم درست باشه.
12. اون دختره هم به همون جایی نگاه می‌کنه که رون و هرماینی نگاه می‌کنن.
13. در مورد پنجاه روز منم چیزی نفهمیدم. هری پاتر و شاهزاده‌ی دورگه 82 یا 83 روز دیگه میاد. ولی 50 روز دیگه که تا حالا چند روزش هم گذشته، نمی‌دونم قراره چه اتفاقی بیفته.

فکر نکنم نکته‌ی دیگه‌ای مونده باشه. اگه کسی چیزی جدیدی به ذهنش رسید بگه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۴۳ دوشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۴

پروفسور بينز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۹ جمعه ۱۶ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۶ چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 28
آفلاین
با اجازه
اولا كه به احتمال زياد اون فرد جيني است چون ليلي پاتر در هر صورت مرده و طبق گفته دامبلدور هيچ طلسمي وجود ندارد كه مرده ها را زنده كنه مگر اينكه اتفاقي مشابه كتاب چهارم بيفتد .
به نظر مي رسه كه هري و دامبلدور هردو منتظر واقعه مهمي هستند چون هيچ وقت براي ورود به يك قدح انديشه ساده احتياجي به چوب دستي نيست . در هرصورت هرچه در شرف وقوع است بسيار مهم است چون ظاهرا توجه سه نفر از نقش هاي مهم كتاب را به خود جلب كرده .

پیام زده شده در: ۱۹:۵۱ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴

آموس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ جمعه ۱۲ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۷ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
هری پاتریست های عزیز ما هم چنتا چیز بگیم با اجازه.
اولا من نظر بچه ها موافقم.این داستان یه جورایی به اسنیپ ممکنه مربوط بشه.یعنی محور داستان به احتمال نسبتا زیاد حول اسنیپ می چرخه.شاید رولینگ می خواد یه جورایی زندگی اسنیپ رو نشون بده.شاید هم عکس دامبلدور که روی جلد کتاب هست نشونه اینه که دامبلدور داره به هری کمک می کنه که به بعضی از واقعیت ها برسه.(ببخشید اگه زیاد حرف زدم)

من جوونیام این خوش تیپی بودم.
تصویر کوچک شده

بدون نام
به نظر من فكر كردن نداره صد در صد قدح انديشست . داره داد ميزنه كه من قدح انديشم !

پیام زده شده در: ۰:۲۲ جمعه ۱۲ فروردین ۱۳۸۴

باک بیک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۰ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۴۶ پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 340
آفلاین
هاگريد جان اون دو نفري كه سمت چپ تصوير قرار گرفتن رون و هرميون هستند.براي اينكه مطمئن بشي ميتوني اين عكس و اين عكس رو كه طرحي از خود ماري گراندپر هست رو ببيني.
مجهول شخص سمت راستيه جيني ؛ لي لي ، لونا و....

پیام زده شده در: ۰:۰۱ جمعه ۱۲ فروردین ۱۳۸۴

هگرید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۹ چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۵ جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰
از دره غولها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین
اون پسری که پائین ایستاده و به بالا نگاه میکنه کیه؟ هری نیست ! چون هری عینکیه ولی این عینک نداره به اضافه این که موهای این پسره هم خیلی شونه خورده و مرتبه ولی هری که دیگه معرف حضور همه هست ! اون مو قرمزه من فکر میکنم جینی باشه ! اول به دلیل قیافه ای که توی کتاب توصیف شده و همه میتونن جینی رو توی ذهنشون تصور کنن و با این تصویر مقایسه کنن ! و دوم این که جینی یک بار در کتاب 2 مورد استفاده ولدمورت قرار گرفت و باز هم میتونه اچنین اتفاقی بیفته و اصلا ممکنه ربط کتاب 2 و 6 همین باشه ! اون یکی دختره که پیش اون پسره ایستاده رو نمیتونم بگم هرماینی باشه !

و در ضمن یک نکته رنگ لباس اون دختره که حدس زده میشه مشخصه که آبیه ! رنگ لباس پسره سبزه و دختره که فکر کنم جینی باشه به نظر میرسه که نیم تنه ای پوشیده مثل لباس جشن چون به نظر پوست بدنش مشخصه !

آدمي از عالم خاکي نمي آيد به دست !
عالمي ديگر ببايد ساخت ! وز نو آدمي

پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۴

باک بیک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۰ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۴۶ پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 340
آفلاین
اگه اون تصاويري مه الودي كه پشت ستون هست رو دره گودريگ (گودريك هالو) تصور كنيم خيلي بيشتر به اين كه اون شخص لي لي هست نزديك ميشيم.تصوير از سر هم به نظر من ميتونه اينو نشون بده كه اين شخص يه روح يا چيزي شبيه روح (همون اتفاقيه كه براي هري تو سال چهارم در دوئل با ولدمور افتاد.)باشه.اگه دقت كنيد با اين كه علامت شوم اونجاست ولي اون شخص(لي لي) به هري نگاه ميكنه يعني ممكنه شباهت چشمان هري و مادرش اينجا بدرد بخوره شايد دارن از طريق چشماشون يه كارايي ميكنن و همين هم باعث شده كه دامبلدور لي لي رو به اونجا بياره.
يه سوال هم دارم كسي ميتونه دليلي بياره كه چرا هري و دامبلدور اون بالا هستن.
اين 2 تا تصوير رو هم كه ماري گراندپر از لي لي و جيني طراحي كرده ميتونيد براي مقايسه بيشتر ببينيد.(اگه چيزي فهميديد به ما هم بگيد )تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط باک بیک در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۱۱ ۲۳:۳۶:۲۲
ویرایش شده توسط باک بیک در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۱۱ ۲۳:۴۰:۲۶

پیام زده شده در: ۱۹:۱۷ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۴

اندرومیداold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 660
آفلاین
به نظرم هم می تونه جینی باشه هم لی لی پاتر.
اما......

" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "

پیام زده شده در: ۱۷:۰۱ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۲ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۳۹ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۴
از خانه ریدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 312
آفلاین
اون عكس كه جيني هست ! از موهاش و قيافه اش معلومه ! در ضمن يعني چي ما 05.27.03 ميفهميم شاهزاده كيه!!!!؟؟؟؟؟ بابا شايد جايزه گذاشته هركي بفهمه

در ضمن به نظر من شاهزاده همون جيني هست و يك خطري تهديدش ميكنه و به همين دليل دامبل اونا رو آورده تا اون خاطره خاص رو كه مربوط ميشه به جيني بهشون نشون بده ! البته اگه اون قدح باشه !!!!!

[b][size=medium]اولین جادوگر در تمامی دوران ها که توانسØ

پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۴

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
نقل قول:
پروفسور مک گونگال نوشته :هوم...من فکر نمی کنم که اون ساحره ناشناس جینی باشه.

ولی من باهاتون مخالفم از این عکسی که انداخته شاید به نظرم قیافه ی جینی خیلی مشخص باشه چون تا اونجا که من میتونم تشخیص بدم این عکس صورت به بچه رو نشون میده نه به خانم جوان {لیلی}رو

ولی در مورد ابنکه شاهزاده کی هست نفهمیدم که بعنی چی 50 روز دیگه معلوم میشه اخه اگه معلوم بشه که شاید نصف داستانم لو بره

فکر میکنم که رولینگ ملت رو سر کار گذاشته تا آمار بیکاری جهان بیاد پایین

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.