هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد مرکزي حذب ليبرات دموکرات جادوگرياليستي
پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۸ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۰ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از خوابگاه پسران راونکلاو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 75
آفلاین
کرام حرف وزد:
- علاوه بر نظارت وزارت!!..يه كلاه بوفي هم بهتون ميديم كه كنارش نوشته وزير سحر و جادو..از همونايي كه چو داشت (این حرکتت خوبه این کلاه رو بدی به من همه چی درسته من ناظر وزارتم فقط کلاهش رو ندارم)

2-از حذب يك كانديدا هم تاييد صلاحيت نميشه (اتفاقا ما خودمون انتخابات بر گذار می کنیم!!همه اعضای حذب رو هم تایید می کنیم)

3-وزير شدن به پاچه خواري بسيار مربوط ميباشد (ای دشمن!ای بلا به جون گرفته!ای چرخ فلک!ای آسمون کبود!ای بری زیر گل!می خوام نباشی!)

4-به هر كي كه مقاله اي در مدح كرام و ابراز نفرت از دامبلدور بنويسد مزايايي تعلق ميگيرد(این مورد پس بررسی نتایجش اعلام میشه!!در این قسمت چیزی ننویسید!!)

5-در حذب تخته خواهد شد چه وزير باشد و چه نباشد!!(کرام در خواب بیند حذب بسته *** گهی با تخته بسته گهی باز)(جون من قافیه رو داشتی)

6-در ازاي سي دي ((سه راه براي اذيت وبمستر))..سه سي دي ((يك راه براي حذف شناسه متخلفين)) داده خواهد شد(!!من سی دی رو می دم اگه شناسم حذف شد اسمم رو می ذارم کریم(کرام))

7-بنويسيم حزب....بخوانيم حذب!!(باز با این اسم شوخی کردی!!نگفتم با بزرگتر از خودت شوخی نکن!!فعلا ۱ هفته از وب مستری برداشته می شی تا راجبت تصمیم گرفته شه)(در ضمن, حذب=سوراخ پر کن)

8-از انواع كودتا جلوگيري ميگردد حتي شما دوست عزيز!(حالا چرا جو می گیرتت!!کی خواست کودتا کنه؟!!)

9-حزب جديدي در مقابل حذب به رياست بنده ايجاد خواهد شد!!..ببينم چند نفر جرات ميكنن و عضو نميشن!!(به گفته فقیه و مجتهد حذب برادر حمید هرکه در این ((حزب)) عضو گردد از حذب ما خارج و برو بکس حذب شخصا او را...(کتک خواهند زد)(در ضمن ما با حزب شما شدیداْ دشمنیم!!)))

10-بند نه رو به دقت بخونيد!! (نه یعنی چه!!من تا حالا عددی با نام نه نشنیدم ما می گیم یک.دو.سه.چهار.پنج.شیش.هفت.هشت.ده یا ۱.۲.۳.۴.۵.۶.۷.۸.۱۰ حال ایی نه که گفتی یعنی چه!!)

تمام ۱۰ مورد بالا در صورتی به نفه کرام تغییر می کند که مورد پرانتز 1 عملی شود!!

و اینک لوح فشرده ۳ راه برای اذیت کردن وب مستر
۱
۱-وارد ویژگی های فردی وب مستر شوید

۲-ایمیل وی را بر دارید

۳ـاز سایت خارج گردید

۴-اون گوشه که نوشته ورود روی گزینه ((واژه رمز را فراموش کرده اید کلیک نموده!!))

۵-در قسمت((پست الکترونیکی شما )) ایمیل وب مستر را وارد کنید

۶-بر روی فرستادن واژه رمز کلیک کنید!!

۷-این کار روزی حداقل ۱۰ بار تکرار کنید تا افاقه کند!!

۸-وب مستر عصبانی را تحویل بگیرید!!

۲
پس از انجام مورد ۱

۱-وارد ویژگی های فردی وب مستر شوید

۲-آی دی مورد مذکور در میخانه مسنجر را برادشته و وی را در مسنجر ادد نموده!!

۳-آیکون بیزی در کنار آی دی وب مستر مشهود است

۴-در زمان بیزی بودن او را انقدر سوال پیچ کنید تا شما را ایگنور کند(البته این کارو فقط چرچیل می کرد)

۵-دوباره با پروفایل خود وب مستر را ادد کنید!!

۶-مورد ۴ را تکرار کنید!!

۷ـمورد ۵ را تکرار کنید!!

۸-تا ۷ بار می توانید موارد ۴ و ۵ را تکرار کنید سپس بعد از عوض کردن پرو فایل ها باز هم می توانید به کرم ریختن ادامه بدهید!!

مورد ۳ رو بزارید اگه شناسم رو بستن با شناسه بیام جدید بهتون بگم

از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَه ققنوس میایَتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
نقل قول:

ققنوس نوشته:
راجب مسئله وزارتم همه چیزش مشخص شد انتخاب کردن وزیر با خود بچه هاست یعنی اعضای عضو ایفای نقش و آخرین حد دسترسی های وزیر ناظر وزارت شدنه(تا وقتی من هستم از رو جسد من رد شه)حال دیگه پر و قیچی دست خودتون!!

اين حرف قبلا از زبون من در نيومده؟
در مورد پر و قيچي هم احتمالا پر رو از شما بگيريم، قيچي هم از سرژ!!
چند نكته بگم:
1- علاوه بر نظارت وزارت!!..يه كلاه بوفي هم بهتون ميديم كه كنارش نوشته وزير سحر و جادو..از همونايي كه چو داشت

2-از حذب يك كانديدا هم تاييد صلاحيت نميشه

3-وزير شدن به پاچه خواري بسيار مربوط ميباشد

4-به هر كي كه مقاله اي در مدح كرام و ابراز نفرت از دامبلدور بنويسد مزايايي تعلق ميگيرد

5-در حذب تخته خواهد شد چه وزير باشد و چه نباشد!!

6-در ازاي سي دي ((سه راه براي اذيت وبمستر))..سه سي دي ((يك راه براي حذف شناسه متخلفين)) داده خواهد شد

7-بنويسيم حزب....بخوانيم حذب!!

8-از انواع كودتا جلوگيري ميگردد حتي شما دوست عزيز!

9-حزب جديدي در مقابل حذب به رياست بنده ايجاد خواهد شد!!..ببينم چند نفر جرات ميكنن و عضو نميشن!!

10-بند نه رو به دقت بخونيد!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۸ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ها همه اینا رو بیخال فقط کوییرل به کاری که من گفتم جواب داد و من ازش تشکر در وکنم!!من نظرم رو تاپیک آتلانتیس ۲۰۰۴.المپیک جادوگری می باشه!!و اگه موافقین اونجا پست بزنیم راجب مسئله وزارتم همه چیزش مشخص شد انتخاب کردن وزیر با خود بچه هاست یعنی اعضای عضو ایفای نقش و آخرین حد دسترسی های وزیر ناظر وزارت شدنه(تا وقتی من هستم از رو جسد من رد شه)حال دیگه پر و قیچی دست خودتون!!

لازم به ذکر من دیگه مسنجر نیستم چون ویستا نصب کردم فارسی هم ندارم الان از تو بلاگفا دارم تایپ می کنم و اینکه احتمالا کمتر میایم هوای حذب رو ملت داشته باشید...

به زودی سی دی ۳ راه برای اذیت کردن وب مستر وارد بازار خواهد شد!!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
اتينا:مشهور شدیم

دوست عزيز و غيريتي...اول از همه كه غيرتت رو عشقه...دوما كه فكر كنم تازه با حزب اشنا شده باشي كه گفتي مشهور شديم...محض اطلاعت بگم كه بعد از آداس مشهور ترين گروه همين حزب بود كه گيلدي ملعون رو از وزارت شپلخ كرد كه البته فعلا به دلايلي فعاليت حزب در خواب زمستاني بسر ميبره...كه البته قراره بزور از اين خواب شيرين زمستاني بيدارش كنيم...

ولي امشب يه صحبتهاي قراره بنيانگذاران بكنن اگر پيدامون بشه تو مسنجر كه اگر مثبت بود نتيجش شاهد تاثيراتش در سيات هستيد

راستي...خين دامبلدور چه ربطي داره؟

پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۴

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
بیانیه ی بنده!!!!
ای اهالی حذب
من 2 تا بیانیه دارم!!!
1- ای خاک توی اون سرتون نکن!!! آخه شماها خجالت نمیکشین؟؟؟؟اینم شد تاپیک؟؟؟ میگی تاپیکه؟؟!!!کو؟؟فعاله؟؟؟!! خجالت بکشین!!!شماها باید علیه آستکبار قیام کنین و سایت رو بریزین به هم !!!
مثلا شماها حذبی هستین!!!
2- آفرین بر شماها محذوب ها( = حذبی ها!!!)
مثل اینکه داریم کارامونو خوب پیش می بریم!!!میگی چرا؟؟؟ خب خنگی دیگه!! برو توی امضای سالی رو .....همون سالازار رو نگاه کن!! فرستاده دنبال سیا و موساد که بیان ماها رو بکشن!! فکر کن!!! آره راس میگی!! مشهور شدیم!!!
ای خنگ!!! بابا جان اگه فعالیت نکنیم و همون طور واستیم تا ما رو بکشن، که دیگه حذبی باقی نمی مونه!!!
پس فردا میرن سرژ رو ریش آویز می کنن و بعد میگن، ریشهاش بلند بوده ، داشته باهاشون بازی میکرده که گیر کرده دور گردنش!!!
میرن پر های ققی رو می کنن و بعد میگن، این کفتره خود پرکنی داشته!!!!باور کن!!
میرن برادر حمیدو می کشن، بعد میگن:" زیادی به پسر بچه ها گیر میداده، زدن کشتنش!!
می یان تنها بازمانده ی دامبلدور ها روبس که شکنجه می کنن می کشن، بعد میگن:" شوهر آداسیش بس که شکنجش کرده، مرده!!!" . حالا یکی نیست بگه ، توی آداس پست میزنه، ولی شوهر نداشته که!!!
بعدش هم میرن صورت سدریک رو خش خشی می کنن و سدریک از بی ریختی ، خودکشی میکنه؛ میگن:" تصادف کرده بوده، خودکششی کرده!!"
بله آقا.......همین طوریه که سر مارو می کنن زیر آب!!! اونا اینقدر ماهرن که بد تر از اینا مارو میکشن!!!
کم کم داره رگ غیرتم میزنه بیرون!!!.....آقا من......من به عنوان تنها دختر حذب ( درست گفتم؟؟) اینو حق خودم می دونم که با این دولت آستکباری بجنگیم......وبپستر تایین کنیم........گرداننده تایین کنیم......این سالیه ورپریدرو خفه کنیم .......ای خدا......بابا این حذبو فعالش کنین، اینا تا مارو نکشتن ما صدای حذبو به تمام ملت برسونیم که اگه مردیم......مردم برن دنبال خونمون!!!!......بابا من جونم، مث شماها که پیر پاتال نیستم!!!! آرزو دارم ، هنوز طعم زندگیو نچشیدم.......ای خدا.....بیان اینجا رو فعال کنین دیگه!!!
من تازه واردم.....بلد نیستم، کجا رو پیشنهاد بدم، آما خواهش میکنم برای پایمال نشدن خین دامبلدور( چه ربطی داشت؟؟؟ اااا....ربط داره؟؟؟ نیدونی؟؟؟ خب منم نیدونم!!) این حذب رو فعال کنین. یه جور مارمولکی!!!!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۴ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
پیشنهاد خیلی خوبی بود ققی جان فقط من در مورد وزیر جدید یه چیزی بگم
فکر میکنم بهتره وزیر تو تابستون انتخاب بشه چون الان که نزدیکه عیده و بعدشم که امتحانات.اگه بخوایم هم حتی با هر اختیاراتی که به وزیر بدن طرف از عهدش بر نمیاد پس فعلا بچسبیم به همین هدف فعلی بقیشم پیش کش
در مورد انتخاب تاپیک من سه مورد رو به نظرم خوبه اینجا میگم فقط میگم اگه امکانش هست تاپیکهایی انتخاب شه که حداقل ازش سر در بیاریم مثلا من نمیتونم برم 170 تا پست از هتل ملوان زیل رو بخونم تا بفهمم جریان چیه اگه بشه یه توضیحیم در مورد اون تاپیک توش زده بشه که عالیه.و یه چیزه دیگه اینکه ترو خدا تاپیکهایی مثل آداس و آنتی ساحره و زز رو انتخاب نکنید چون با توجه به انتخاب شناسه و خود شخص (خودمو میگم) نمیشه توش پست زد. در واقع یعنی منی که شخصیتم مرده که نمیتونم برم تو زز یا مثلا آنتی ساحر پست بزنتم.اصلا با عقل جور در نمیاد خودت میدونی چی میگم پس بیشر توضیح نمیدم
تاپیکهای انتخابی من:
ستاد مرکزی آسلام و منکرات جادو
قهوه خانه ی سنتی پادی فوت
آتلانتیس 2004 المپیکه جادوگری

کوییرل عزیز باهات موافقم منم با تاپیک های جهت دار مثل سیاه و سفید جادوگرا و ساحره ها و... موافق نیستم تاپیک های خوب و البته بی طرف!(ققی!)

ویرایش شده توسط ققنوس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۷ ۱۲:۳۱:۱۸

پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
خوب من یه نکته رو بگم فعلا این جلسات هفتگی رو که موضوعش رو سرژ گفت فعلا تعطیل !!چون که برادر حمید و سدریک مثل اینکه یه هفته ای با هم رفتن ماه عسل!!...اگه قرار شد دوباره می گم
در مورد جلسه ای که در مورد برسی وزیر و وزارت بود شبش سرژ به من پیام شخصی زد و گفت که انتخابات بر گزار کنیم!!...و منم موافقت کردم اما پس از طی فکر های فراوان به این نتیجه رسیدم که همه تو حذب نیستن و ایجا کسی نیست که ما بر ضدش قیام کنیم
یعنی کودتا هم که نمیشه کرد!! ما هم که وزیر انتخاب کنیم که خیلی دیگه تابلو چون کلا ما دموکرات هستیم

و اینکه انتخابات هم بر گذار کنیم به ما ربطی نداره!!...چون که مدیران خشن بیدن و شناسه منو می بندن و منم کفتری بیش نیستم(هر چند که مدیرا خاک پامن )

در هر صورت این قضیه فعلا بیخیال به دلایل بالا و یه دلیل دیگه هم که تو همون کنفرانس مطرح شد!!
حالا ما اومدیم همه کار کردیم وزیر انتخاب شد اگه وب مستر به وزیر اختیاراتی نده(مثل چوچانگ) و همین جوری الکی باشه!!من گفتم اکانت هایتون رو حروم نکنید تا من جاتون اکانت حروم کنم

و مورد آخر که اومدی اصلا ما رو حساب نکردن و آخرش گفتن که کی گفته اصلا شما از این کارا کنین!!

هااا این بود کل ما جرا

اما یه کار مفید تری که پیشنهاد دادم(و الان به این نتیجه رسیدم چه پیشنهاد چرتی بود) که...بیایم یه 3 تا تاپیک خوب انتخاب کنیم و همه اعضای حذب اونجا پست بزنن
که این تاپیک ها 3 شرایط زیر رو داشته باشن
1-در حال خاک خوردن باشن
2-تاپیک های قدیمی و معروفی باشن
3-تاپیک ارزشی نباشه و پست های خوبی توش خورده باشه و ارزش پست زدن داشته باشه!!

حال هرکه نظری داره در مورد این تاپیک ها(فقط اعضای حذب) بگه در هر صورت این حرکت مفید تر از حرکت قبلی و اینجوری اعضای حذب مارمول...نه ببخشید سر به زیر تر به نظر میان!!
اینجا رو هم که ول کردین کسی تو ش پست رول نمی زنه!!در ضمن تاپیک خودمون جزء این 3 تا تاپیک قرار نمی گیره...
فقطم تا شنبه شب بگید چون سریع تر این تاپیک ها انتخاب بشن !!در ضمن 3 تا تاپیک هم با هم انتخاب نمیشه تا شنبه 1 دونه رو انتخاب کنید تا بقیش رو بهتون بگم!!

به سلامت فعلا!!

پیام زده شده در: ۲۳:۳۲ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
توجه توجه

به دليل فرا رسيدن عيد غدير جلسه پنجشنبه افتاد چهارشنبه..يعني فردا...همون ساعت

اميدوارم هگي براي بهتر شدن رول شركت كنند

پیام زده شده در: ۱۴:۱۳ جمعه ۲۳ دی ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

توجه توجه توجه...توجه...توجه ديگه:
از اين پس براي بهتر تر تر شدن وضعيت حزب و در ادامش رول پلينگ سايت جادوگران ما هر پنجشنبه ساعت 10:30 شب يا همون 22:30 در مسنجر كنفراسي ترتيب خواهيم داد تا بنيانگذاران حزب با اعضاي فعال و خوب حزب در مورد طرح هاي خود همفكري كنند و اعضاي حزب هم پيشنهادات خود را بدهند.

موضوع اولين جلسه:انتخاب چند تاپيك براي فعال كردن رول و تصمياتي در مورد چگونه جلو بردن داستان و توصيه هاي ايمني براي رول نوشتن به همديگر و حتي انتقاد هاي سالم از همديگر

اعضاي حزب ليبرال دموكرات جادوگرياليستي موظف هستند كه هر پنجشنبه در ساعت گفته شده در مسنجر آن باشن.(نگران نباشيد..فوق فوقش يك ساعت طول ميكشه...گفتم فوقش)

موفق باشيد.سرژ تانكيان.آتشفشان خاموش

:

ویرایش:
منم یه چیزی رو مختص کریچر ذکر کنم چون رولش خوبه و بهتر می دونم حضورش در جلسات تابلو تر باشه....کریچ جون ساعتش 10:30 بید ها نه 11:30 گرفتی برادر!!

همچنین امید وارم حضور فعال وب مسترا ها رو که کلی روحیه رو می دن رو ببینیم در ضمن مثل دفه قبلی نباشه ملت ساکت بیان ساکت برن (ققنوس)

پیام زده شده در: ۱۳:۵۰ پنجشنبه ۲۲ دی ۱۳۸۴

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
آنیتا با ورد تمیز کننده، ماگما ها رو پاک می کنه و در حالی که به روی باباش لبخند می زنه میگه:
_ چه پدر ماهی دارم من....اصلا جیگره!!!!
سدریک هم می گه:
_راس می گه!!! من با اینگه گوگوری ای بیش نیستم، به حقیقت این نکته پی بردم!!
عله داشت اونجا رو ترک می کرد که داد می زنه و به دومبل مبگه:
_ ببینم وقتی اومدی، چه قدر فوران کردی!!!
دومبل هم به عنوان اولین کار مدیریتی سرفه ای کرد و گفت:
_ خب..خب..خب... بچه ها، الان حال می ده کی رو حذف کنیم؟؟؟!!!
و به روی صفحه ی مدیریتی دستی می کشه. سرژ دستاشو به هم می مالونه و با ذوق خاصی میگه:
_ هووووووم.....بنده فکر میکنم که......
در همون لحظه، آنی و الستور که داشتند برای ذخیره ی فوران ماگماها گودالی را با پنجول هایشان حفر می کردند، به سوراخی رسیدند. از اون طرف گیلدی که حرف حذف شناسه و ایناها رو شنیده بود، از سوراخ میپره بیرون نه ببخشید می یاد تو و در حالی که داره لبخندی جیگر می زنه به سرژ می گه:
_ کی رو می خوای حذف کنی، عزیزم؟؟؟
سرژ که با دیدن گیلدی یاد جوونی هاش افتاده بود با دلخوری گفت:
_ هی.....ما هم که جوون بودیم، تیپی داشتیم، یادش بخیر!!!!
دومبل هم که با این حرف یاد گذشته افتاده بود گفت:
_ راست می گی سرژ!!! یادمه برای خودم، دختر کشی بودم!!!!
آنی که محو گیلدی بود گفت:
_ آره !! مامی می گفت وقتی راه میرفتین، یه آمبولانس هم پشت سرتون راه می رفت!!!!
همه نگاهی تحسین برانگیز به دومبل انداختند که باعث شد فورانی دیگر از دومبل سر بزنه!!
سدسوراخ ریک که داشت از حسادت جوش می آورد گفت:
_ البته کسی به پای من نمیرسه!!!!
در این لحظه همه به صفحه ی مدیریتی نگاه کردند که دست عصبانی دومبل داشت دنبال یکی می گشت.
سدریک که اوضاع رو بی ریخت میدید سریع گفت:
_ اوه....توی این دوره زمونه دیگه کسی به پای قدیمی ها نمی رسه ؛ اصلا خوش تیپی شیر اضغری شده ؛ بنده در زمان حال رو گفتم!!!
دومبل نفسی از سر رضایت کشید. سدریک پشتشو کرد به ملت و ادای عق زدن در آورد!!!
گیلدی که عکس دختری رو از توی جیبش در آورده بود ادامه داد:
_ دهه.......کی رو می خواین برای اولین نفر حذف شناسه کنین ، دیگه؟؟؟؟!!! من کار دارم ها!!!!

ویرایش:

واقعا داره از پستات خوشم میاد یا کاربر جدید نیستی یا استعداد پست زنیت خیلی خوبه با اینکه جدیدی هستی مشکوکی!!مسئله گیلدی رو از کجا می دونستی!!...خوشم اومد خوشم اومد آینده روشنی در رول نویسی داری اگه همیشه انقدر فکر کنی و خوب بنویسی مطمئن باش یه روز می شینی جای سرژ(ققنوس!)

ویرایش شده توسط ققنوس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۳ ۱۱:۴۵:۱۹
ویرایش شده توسط ققنوس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۳ ۱۱:۴۹:۳۹

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.