هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: سازمان معجون سازان قرن
پیام زده شده در: ۱۱:۵۷ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
اعضای فعلی سازمان :
پرسی ویزلی ( مدیریت سازمان )
جاگسن
چارلی ویزلی ( بیل رو اشتباه گفتم )
پرفسور اسپراوت
خانم بلک
فرانک لانگباتم
رون ویزلی
باسیلیسک
داولیش
فلیت ویک

از الان میتونید کارتون رو شروع کنید .
در صورتی که فعالیت نکنید از عضویت خارج میشید .
سعی کنید آرم جادوگر ماه رو به خودتون اختصاص بدید .

تا میتونید معجون بسازید . بعد ز زدن هر 5 معجون امتیازات جدید ارائه میشه .

سعی کنید تا میتونید معجون بسازید که امتیازتون بالابره البته معجون خوب چون من الکی امتیاز نمیدم .

تعدادی از اعضا پرسیدن چرا به این راحتی عضو گیری میکنی به این دلیل که نمیخوام سخت بگیرم و این پی ام برای اینه که بدونم کیا همیشه با ما هستن و فقط یه معجون نمیسازن و برن .

توجه کنید مجون هاتون تکراری نباشه وگرنه امتیازی نمیگیره.

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۵ ۱۲:۰۲:۱۷
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۵ ۱۲:۰۷:۵۲
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۵ ۱۶:۴۳:۵۰

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۰:۲۶ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵

نجینیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۶ جمعه ۱۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۶
از venus
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
امروز ميخوام معجون تغيير دهنده ي شخصيت رو براتون شرح بدم.
نام:معجون تغيير دهنده ي شخصيت
نوع:ساخت معجون جديد(بسيار خطرناک)1
کاربرد:اگر اين معجون به کسي داده شود وبلا فاصله آرزو نماييد شخصيت طرف مقابل مانند شخصي ديگر شود بلافاصله اسن عمل انجام ميشود
رنگ:بستگي به موي روي انگشت شست پاي چپ فردي که طرف شبيه اون ميشه داره
مزه:خوشمزه(گس کننده ي دهان به مدت 3سال)1
حالت:چون اين معجون بسيار حساسه(بستگي به قدرت بين مولکولي 2 گرم از تار موي پاي طرف مقابل داره)هر سه حالتو داره
توضيحات اضافه:براي ساختن اين معجون بايد صبر نوح داشته باشين
مواد اوليه:تخم گنديده ي اژدهاي سبز رومانيايي 4 عدد
جلبک دريايي که از عمق 4 متري به پايين کنده شده باشه 13 شاخه
دم سمندر
روده نيم پز پري دريايي 0.45 گرم
تخم چشم گنديده ي هيپو گريف 1.5 عدد
پودر سنگ بيزوار 400 گرم
شير سوسک نيم ليتر ترجيحا استر ليزه
موي روييده بر روي شست پاي چپ فردي که قرار است مورد آزمايش به آن فرد شبيه شود
نحوه ی ساخت:تخمای گندیده ی اژدها رو میشکنید و مواد داخلشو در ظرفتون میریزید بعدش جلبکای دریایی رو آبپز میکنید وبه اون اضافه میکنیم

در ظرفی جدا دم سمندر و روده ی نیم پز پری دریایی رو میجوشونیم وعصارشو میگیریم وبه ظرف اولی اضافه میکنیم

شیر سوسک رو با پودر بیزوار مخلوط میکنیم و 5 بار در جهت عقربه های ساعت و 1 بار در خلافش به هم میزنیم و به موادمون اضافه میکنیم و در انتها موی طرف رو روی مواد اضافه میکنیم
و حرکت آخر:باید گل مواد رو تا 50 درجه فارنهایت حرارا بدیم

معجون اماده است

همیشه یه گیری وجود داره

Module Hammer System v. 4.0.0.118
Module Aftabeh System v. 3.0.2.512

مدیر سازمان معجون سازان قرن

پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
و این هم معجون پدید آرنده ی آتش
نام: پدید آرنده ی آتش
نوع:ساخت معجون جدید
کاربرد : اگر مقداری از این معجون حداقل نیم لیتر در هرجا برییزید پس از10 دقیقه مکان مورد نظر آتش می گیرد.
رنگ: بی رنگ
مزه: تند
بو: بدون بو
حالت: مایع ولی زود تبخیر میشه
مواد مورد نیاز: 3 عدد تخم منجمد شده ی خاکستر گردان . دم سمندر. نیم لیتر خون سمندر. مقدار اندکی موی نیمدار( مقدار مو مهم نیست ولی باید بیشتر از 2 تار مو باشد)
گوگرد به اندازه ی بند انگشت اشاره.
طرز تهیه: تخم های منجمد شده ی خاکستر گردان را در آب جوش می اندازیم. هنگامی که دمای اب به 100 درجه رسید به سرعت دمای آب را کاهش می دهیم تا به زیر 30 درجه برسد ( توجه داشته باشید دما زیر 20 درجه نرود) به دم سمندر فلفل اضافه می کنیم به طوری که سراسر دم از فلفل پر شود سپس آن را به پاتیلی که در آن تخم خاکستر گردان است می اندازیم تا بجوشد. خون سمندر را در پاتیلی کوچک می ریزیم و موی نیمدار را به آن اضافه می کنیم. در دمای 28 درجه آن را 5 بار در جهت عقربه های ساعت و در دمای 30 درجه 4 بار در خلاف عقربه های ساعت هم می زنیم. سپس آن را در پاتیل اولی می ریزیم . بعد گوگرد را هم به پاتیل اولی اضافه می کنیم و انقدر در جهت عقربه های ساعت هم می زنیم تا خوب حل شود.
معجون شما آماده است . شما اگر از این معجون هرجا که خواستید بریزید و مقداری آب جوش به آن اضافه کنید در کمتر از 10 دقیقه ی بعد آتش می گیرد.

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۲۶ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام علیکم

اینجا هم قراره دوباره به اتاق ضروریات منتقل بشه تا دوستانی هم که عضو ایفای نقش نیستند هم بتونن عضوش بشن .

اعضای فعلی سازمان :
جاگسن
چارلی ویزلی ( بیل رو اشتباه گفتم )
پرفسور اسپراوت
خانم بلک
فرانک لانگباتم
رون ویزلی
باسیلیسک

از الان میتونید کارتون رو شروع کنید .
در صورتی که فعالیت نکنید از عضویت خارج میشید .
سعی کنید آرم جادوگر ماه رو به خودتون اختصاص بدید .

تا میتونید معجون بسازید . بعد ز زدن هر 5 معجون امتیازات جدید ارائه میشه .

همانا انقدر این پست ویرایش شد که دهانش مورد عنایت قرار گرفت .

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۴ ۱۶:۰۱:۵۱
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۴ ۲۰:۳۶:۲۴
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۵ ۱۱:۲۷:۳۱
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۵ ۱۱:۳۶:۱۸
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۵ ۱۱:۳۹:۴۱
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۵ ۱۱:۴۳:۲۸

پیام زده شده در: ۱۲:۵۶ جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام علیکم

ممنونم ازت چارلی عزیز ولی من زبونم مو در اورد گفتم فقط از طریق پی ام درخواست عضویت در سازمان بدید  
در هر صورت شما هم عضو هستید .

اعضای فعلی سازمان معجون سازان قرن :
بیل ویزلی
جاگسن

توضیحات پیشین درباره همه چیز و اشخاص دارای امتیاز در قبلا :

خوب من زمان مدیدی بود که اینجا کاری نکردم ولی دوباره میگم که این تاپیک کاره خودش رو از سر میگیره .
هر چه سریعتر شرکت کنید و هر چقدر که معجون های بیشتر و بهتری بسازید بهتره چون چند وقت دیگه میخوام بهترین معجون ساز ماه رو معرفی کنم .
امتیاز های این معجون های جدید هم داده میشه در آخر پستم .
باید بگم که هر کسی تا حالا هر چقدر معجون ساخته م امتیاز گرفته امتیازش محفوظه و امتیاز تمام کسانی که از اول تا الان شرکت کردن رو میگم .
حالا هر چی رو که باید بگم رو از اول میگم :
دوستانی که میخوان عضو این سازمان باشن باید به من پی ام بزنن و بگن که من میخوام عضو سازمان معجون سازان قرن بشم و در صورت تائید من که یک پی ام بهش میزنم میتونه لوگوی : معجون ساز سازمان معجون سازان قرن . رو توی امضاش قرار بده و عضو این جا میشه . فقط توجه کنید که حتما با پی ام درخواست بدید .
ساختن معجون جدید : بیشترین امتیاز ***** و کمترین *
عوض کردن نام معجون : بیشترین و کمترین امتیاز *
پیشرفته تر کردن معجون ها قبلی : بیشترین و کمترین امتیاز **
روش امتیاز دهی :
امتیاز هر معجون جدید با توجه به نام معجون ، وسایل تهیه معجون و ویژگی معجون تعیین میشه .
داور :
داور معجون های شما من هستم یعنی من معجون ها رو تائید ، یا حذف میکنم و به معجون شما امتیاز میدم راستی یادم نره که من به یک کمک داور نیاز دارم تا هم من به من در امتیاز دهی و هم در تائید و ... کمک کنه و در زمانی که من نیستم ایشون به کارهای سازمان رسیدگی کنه . هر کس که میخواد کمک من باشه میتونه بهم پی ام بده و من اونها رو به نظر سنجی میزارم هر کس توی یک هفته بیشترین رای رو آورد برگزیده میشه .
انتخاب معجون سازماه :
بعد از اینکه سره ماه رسید من به ترتیب امتیاز هر فرد اونها رو به نظر سنجی میزارم البته نه نظر سنجی بالای سایت من این نظر سنجی رو برای اینکه کلکی هم توش نباشه در همین تاپیک برگزار میکنم و اول انتخابات و اخر انتخابات رو معلوم میکنم و ارمی رو بهش میدم که نشون میده کی هست اگر امکان پذیر باشه و مدیران قبول کنن من این آرم رو به عنوان یه رتبه براشون میزارم .
مسابقه :
من قرار گذاشتم که سره هر ماه بغیر از انتخاب معجون ساز ماه یک مسابقه هم بزارم که بعدا جزئیاتش رو میگم .
روش ساخت معجون :
هر معجونی که میسازید باید این قسمتها رو در بر داشته باشه : نام معجون ، حالت ( مایع ، جامد ،
گاز ) ، مزه ، بو ، رنگ ، نوع : ( معجون جدید ، پیشرفته کردن معجون ، تغییر نام معجون ) ، مواد شامل شده ، طرز تهیه و ویژگی معجون .
امتیازات جدید معجون ها :
سازنده – نام معجون – شکل معجون – امتیاز – دلیل دادن امتیاز
----------------------------------------------------------------------------------------------------
فرد ویزلی- تغییر شکل- مایع و گاز-*** - این معجون وسایلی داره که راحت پیدا نمیشه .
پرسی ویزلی-معجون زمان –تغییر نام معجون قبل - * - تغییر نام معجون یک امتیاز دارد
پرسی ویزلی – پیشرفته کردن معجون قبل - ** - پیشرفته کردن معجون دو امتیاز دارد .
آناکین مونتاگ – یوشولوک – نگفته - ** - اولا نوع معجون رو نگفتی دوما عملکردش رو خوب توضیح ندادی سوما موادش رو خوب توضیح ندادی مثلا چند تا طلسم قوی چیه ؟
مادام رزمرتا – متامورفماگوس – معجون جدید - **** - امتیازش رو زیاد دادم چرا چون این معجون تکراری بود
آناکین مونتاگ – ضد گرگینه – معجون جدید - **** - خوب هست ولی 1 امتیاز کم شده برای اینه که اگه بخوایم گوشت قربانی رو بکنیم ک بد تر میمیره .
فرد ویزلی – تولید کننده همتا – معجون جدید - *** - خوبه ولی موادش طبق معمول نایابه قبول داری که ؟
هری پاتر 2002 – شیمبل و شومبا- معجون جدید - *** - اولا ویژگیش رو خوب توضیح ندادی دوما وسایلش نایابه
الیور وود – اشک ققنوس – معجون جدید - **- اولا وسایلش خیلی نایابه دوما تا 4 روز که دیگه آدم خاکستر شده زنده نمیمونه که معجون رو بخوره .
ارباب شبح واره ها – تولید کننده همتا – پیشرفته کردن - ** - پیشرفته کردن 2 امتیاز دارد .
الیور وود – سوردو – معجون جدید - **** - خیلی عالی بود هم موادش هم کارش فقط توضیح کم دادی
ارباب شبح واره ها – نامرئی کننده – معجون جدید - *** - خیلی خوبه فقط وسایلش نایابه
الیور وود – بیف – معجون جدید - *** - وسایلش نایاب و اسمش جالب نیست
شادمهر – ضد ضایعگی – معجون جدید - ** - هم اسمش بده و هم موادش نایاب
م هری – ضد عطش – معجون جدید - * - درست روش رو نگفتی موادش هم خوب نیست
مری تات – هوش پسران – معجون جدید- **** - موادش نایابه

=============================================================
امتیازهای کل هر فرد از آغاز کار سازمان تا به حال :
فرد ویزلی : ********************** 22 امتیاز
پرسی ویزلی : ********************* 21 امتیاز
الیور وود : ************** 14 امتیاز
آناکین مونتاگ : ******* 7 امتیاز
توماس جانسون : ****** 6 امتیاز
بردلی پیت : ****** 6 امتیاز
ارباب شبح واره ها : ***** 5 امتیاز
مورگان الکتو : **** 4 امتیاز
مادام رزمرتا : **** 4 امتیاز
مری تات : **** 4 امتیاز
هری پاتر 2002 : *** 3 امتیاز
شادمهر : ** 2 امتیاز
الهه کرمو : ** 2 امتیاز
م هری : * 1 امتیاز
---------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب دیدیم که هر کس تا به حال چه امتیازی گرفته یه نکته تا به حال خیلی ها از این سایت رفتن و خیلی ها شناسشون عوض شده هر کسی که اسمش اینجا هست باید ثبت نام کنه یعنی با پی ام به من هر کسی هم که رفته و اگر ثبت نام نکرد امتیازش صفر میشه .
دوستان سریعتر به معجون سازی بپردازید مطمئن باشید کارهای زیادی داریم .
یک نکته برای بهتر شدن کار معجون سازان :
من متوجه شدم که خیلی ها این همه زحمت میکشن و پست میزنن و امتیازشون برای وسایل معجونشون کم میشه هدف ما در این جا اینه که با ساده ترین وسایل معجون درست کنیم نه با خون دمنتور یا شاخ پودر شده اسب دو شاخ لطفا سعی کنید وسایلتون کم ساده و معجونتون خوب باشه نه دیگه انقدر ساده که بگید آب ولی خوب باشه .
من هر هفته امتیازهای معجون ها رو محاسبه میکنم به فعالیت بپردازید همه اعضای عادی ، ناظران ، مدیران و ... به زودی این تاپیک خیلی فعال میشه

پیام زده شده در: ۹:۲۷ جمعه ۳ شهریور ۱۳۸۵

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
سلام منم می خوام عضو بشم . البته چون هیچ فرمی نذاشته بودین ( یا من پیدا نکردم) طرز تهیه معجونی که درست کردم رو فعلا نمی ذارم و فقط مشخصات خودم رو می نویسم . امیدوارم تایید شم تا بتونم یکی از پر کاربرد ترین معجون ها رو براتون به نمایش بذارم.
نام : چارلی
نام خانوادگی: ویزلی
نام پدر: آرتور
شماره ی شناسنامه: کد ملی دارم
تاریخ تولد: 2 جولای
فارغ التحصیل از هاگوارتز با 10 سمج و نمره ی عالی(o) از درس معجون سازی

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۱۴ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
بسم الله الرحمن الرحیم

خوب بعد از مدت زمانی که نبودم بر گشتم .
حالا کاره اینجا شروع میشه و میتونید برای عضویت در خواست بدید .
هر کسی که رو درخواست داد و اعلام کردم عضوه میتونه معجون سازیش رو از همون زمان شروع کنه .
چو چانگ عزیز اینجا رول نمیخوره فقط معجون میسازیم .
پس بشتابید .
تا برنده شوید .

جاگسن اولین عضو این سازمان هست .

باید بگم در صورت موافقت این تاپیک به محل تولدش یعنی فروم ضروریات منتقل میشه تا مهمانانیا کسانی که عضو ایفای نقش نیستند هم بتونن پست بزنن.

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۲ ۱۲:۵۵:۰۸

پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سریع تر بشتابید و عضو شید بیاید تو .
خیلی ممنونم از ناظر محترم چو چانگ که اینجا رو باز کرد ممنون.

سلام!!

ببین یه پشنهاد داشتم برات، اونم اینه که توی تاپیکت قشنگ پست بزنی تا ملت جذب بشن و بیان بخونن و ادامه بدن! و در ضمن سعی کن ارزشی نشه و از این تاپیکهایی که میان اسم و فامیل میگن و عضو میشن نباشه! وگرنه عاقبتی جز قفل یا پاک شدن نداره!

* این پست بعد از زده شدن یک پست رول پاک خواهد شد!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۱۷ ۱۹:۲۸:۲۴

Re: : ساختن بهترین ، بزرگترین و معتبرترین معجون های قرن
پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ سه شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلامی به زیبایی فلور دلاکور ، به مهربانی آلبوس دامبلدور ، به قدرت کورماک مک لاگن ، به تمیزی مینروا مک گونگال ، به چاپلوسی دراکو مالفوی ، به تپلی ورنون دورسلی ، به بلندی روبیوس هاگرید ، به مهارت ویکتور کرام و به رسمی بودن پرسی ویزلی .

خوب من زمان مدیدی بود که اینجا کاری نکردم ولی دوباره میگم که این تاپیک کاره خودش رو از سر میگیره .
هر چه سریعتر شرکت کنید و هر چقدر که معجون های بیشتر و بهتری بسازید بهتره چون چند وقت دیگه میخوام بهترین معجون ساز ماه رو معرفی کنم .
امتیاز های این معجون های جدید هم داده میشه در آخر پستم .
باید بگم که هر کسی تا حالا هر چقدر معجون ساخته م امتیاز گرفته امتیازش محفوظه و امتیاز تمام کسانی که از اول تا الان شرکت کردن رو میگم .
حالا هر چی رو که باید بگم رو از اول میگم :
دوستانی که میخوان عضو این سازمان باشن باید به من پی ام بزنن و بگن که من میخوام عضو سازمان معجون سازان قرن بشم و در صورت تائید من که یک پی ام بهش میزنم میتونه لوگوی : معجون ساز سازمان معجون سازان قرن . رو توی امضاش قرار بده و عضو این جا میشه . فقط توجه کنید که حتما با پی ام درخواست بدید .
ساختن معجون جدید : بیشترین امتیاز ***** و کمترین *
عوض کردن نام معجون : بیشترین و کمترین امتیاز *
پیشرفته تر کردن معجون ها قبلی : بیشترین و کمترین امتیاز **
روش امتیاز دهی :
امتیاز هر معجون جدید با توجه به نام معجون ، وسایل تهیه معجون و ویژگی معجون تعیین میشه .
داور :
داور معجون های شما من هستم یعنی من معجون ها رو تائید ، یا حذف میکنم و به معجون شما امتیاز میدم راستی یادم نره که من به یک کمک داور نیاز دارم تا هم من به من در امتیاز دهی و هم در تائید و ... کمک کنه و در زمانی که من نیستم ایشون به کارهای سازمان رسیدگی کنه . هر کس که میخواد کمک من باشه میتونه بهم پی ام بده و من اونها رو به نظر سنجی میزارم هر کس توی یک هفته بیشترین رای رو آورد برگزیده میشه .
انتخاب معجون سازماه :
بعد از اینکه سره ماه رسید من به ترتیب امتیاز هر فرد اونها رو به نظر سنجی میزارم البته نه نظر سنجی بالای سایت من این نظر سنجی رو برای اینکه کلکی هم توش نباشه در همین تاپیک برگزار میکنم و اول انتخابات و اخر انتخابات رو معلوم میکنم و ارمی رو بهش میدم که نشون میده کی هست اگر امکان پذیر باشه و مدیران قبول کنن من این آرم رو به عنوان یه رتبه براشون میزارم .
مسابقه :
من قرار گذاشتم که سره هر ماه بغیر از انتخاب معجون ساز ماه یک مسابقه هم بزارم که بعدا جزئیاتش رو میگم .
روش ساخت معجون :
هر معجونی که میسازید باید این قسمتها رو در بر داشته باشه : نام معجون ، حالت ( مایع ، جامد ،
گاز ) ، مزه ، بو ، رنگ ، نوع : ( معجون جدید ، پیشرفته کردن معجون ، تغییر نام معجون ) ، مواد شامل شده ، طرز تهیه و ویژگی معجون .
امتیازات جدید معجون ها :
سازنده – نام معجون – شکل معجون – امتیاز – دلیل دادن امتیاز
----------------------------------------------------------------------------------------------------
فرد ویزلی- تغییر شکل- مایع و گاز-*** - این معجون وسایلی داره که راحت پیدا نمیشه .
پرسی ویزلی-معجون زمان –تغییر نام معجون قبل - * - تغییر نام معجون یک امتیاز دارد
پرسی ویزلی – پیشرفته کردن معجون قبل - ** - پیشرفته کردن معجون دو امتیاز دارد .
آناکین مونتاگ – یوشولوک – نگفته - ** - اولا نوع معجون رو نگفتی دوما عملکردش رو خوب توضیح ندادی سوما موادش رو خوب توضیح ندادی مثلا چند تا طلسم قوی چیه ؟
مادام رزمرتا – متامورفماگوس – معجون جدید - **** - امتیازش رو زیاد دادم چرا چون این معجون تکراری بود
آناکین مونتاگ – ضد گرگینه – معجون جدید - **** - خوب هست ولی 1 امتیاز کم شده برای اینه که اگه بخوایم گوشت قربانی رو بکنیم ک بد تر میمیره .
فرد ویزلی – تولید کننده همتا – معجون جدید - *** - خوبه ولی موادش طبق معمول نایابه قبول داری که ؟
هری پاتر 2002 – شیمبل و شومبا- معجون جدید - *** - اولا ویژگیش رو خوب توضیح ندادی دوما وسایلش نایابه
الیور وود – اشک ققنوس – معجون جدید - **- اولا وسایلش خیلی نایابه دوما تا 4 روز که دیگه آدم خاکستر شده زنده نمیمونه که معجون رو بخوره .
ارباب شبح واره ها – تولید کننده همتا – پیشرفته کردن - ** - پیشرفته کردن 2 امتیاز دارد .
الیور وود – سوردو – معجون جدید - **** - خیلی عالی بود هم موادش هم کارش فقط توضیح کم دادی
ارباب شبح واره ها – نامرئی کننده – معجون جدید - *** - خیلی خوبه فقط وسایلش نایابه
الیور وود – بیف – معجون جدید - *** - وسایلش نایاب و اسمش جالب نیست
شادمهر – ضد ضایعگی – معجون جدید - ** - هم اسمش بده و هم موادش نایاب
م هری – ضد عطش – معجون جدید - * - درست روش رو نگفتی موادش هم خوب نیست
مری تات – هوش پسران – معجون جدید- **** - موادش نایابه

=============================================================
امتیازهای کل هر فرد از آغاز کار سازمان تا به حال :
فرد ویزلی : ********************** 22 امتیاز
پرسی ویزلی : ********************* 21 امتیاز
الیور وود : ************** 14 امتیاز
آناکین مونتاگ : ******* 7 امتیاز
توماس جانسون : ****** 6 امتیاز
بردلی پیت : ****** 6 امتیاز
ارباب شبح واره ها : ***** 5 امتیاز
مورگان الکتو : **** 4 امتیاز
مادام رزمرتا : **** 4 امتیاز
مری تات : **** 4 امتیاز
هری پاتر 2002 : *** 3 امتیاز
شادمهر : ** 2 امتیاز
الهه کرمو : ** 2 امتیاز
م هری : * 1 امتیاز
---------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب دیدیم که هر کس تا به حال چه امتیازی گرفته یه نکته تا به حال خیلی ها از این سایت رفتن و خیلی ها شناسشون عوض شده هر کسی که اسمش اینجا هست باید ثبت نام کنه یعنی با پی ام به من هر کسی هم که رفته و اگر ثبت نام نکرد امتیازش صفر میشه .
دوستان سریعتر به معجون سازی بپردازید مطمئن باشید کارهای زیادی داریم .
یک نکته برای بهتر شدن کار معجون سازان :
من متوجه شدم که خیلی ها این همه زحمت میکشن و پست میزنن و امتیازشون برای وسایل معجونشون کم میشه هدف ما در این جا اینه که با ساده ترین وسایل معجون درست کنیم نه با خون دمنتور یا شاخ پودر شده اسب دو شاخ لطفا سعی کنید وسایلتون کم ساده و معجونتون خوب باشه نه دیگه انقدر ساده که بگید آب ولی خوب باشه .
من هر هفته امتیازهای معجون ها رو محاسبه میکنم به فعالیت بپردازید همه اعضای عادی ، ناظران ، مدیران و ... به زودی این تاپیک خیلی فعال میشه .

Re: : ساختن بهترین ، بزرگترین و معتبرترین معجون های قرن
پیام زده شده در: ۱۳:۲۵ شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۵

مری تاتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۳ یکشنبه ۱۳ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۳ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۹۰
از سوری، لیتل ونیگینگ،ویستریاواک،شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 283
آفلاین
هووووم
باشه....
اینم دستور ساختش..............

پودر سرگین غلطان را با شکر و نشاسته می ساییم.........
===============
سپس آّب را به آن اضافه کرده و می گذاریم یک ربع بجوشد و در طول این یک ربع باید هر دو دقیقه و سی ثانیه آن را به جهت عقربه های ساعت هم بزنیم
===============
بعد از یک ربع پودر پوست مار آفریقایی را هر سه ثانیه یک بار یک
گرم به آن اضافه می کنیم.....( توجه داشته باشید که شعله باید متوسط باشدو اگر زیاد جوش بخورد باعث می شود به جای آنکه با هوش شوید منگول شوید.........!!)
===============
پودر پنجه ی اژدها را هر 5 دقیقه یک بار به صورت گرد(دور تا دور دیگ به صورت مارپیچ) با قاشق به آن اضافه می کنیم
هر بار 5 گرم تا تمام شود..........
تذکر: در هنگام خرید پودر پنجه ی اژدها مراقب باشید پودر خشک شده ی فضله ی داکسی را به شما ندهند............
===============
در اینجا معجون را می گذاریم 15 دقیقه بجوشد و بعد معجون آماده است
===============
اما اگر می خواهید که مواد درسی را نیز به آن اضافه کنید باید بعد از آن که مرحله ی اول به پایان رسید بگذارید معجون 15 دقیقه بجوشد سپس مواد درسی را همراه با پودر پوس مار آفریقایی ریز کرده و بسایید
سپس به همان طور که ذکر شد به معجون اضافه کنید
===============
بقیه ی مراحل به همان طور که ذکر شد ادامه میابد.........
===============

امید وارم مثمر ثمر واقع شود.............

مری تات(MerryPotter )

ویرایش شده توسط مری تات در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۳ ۱۳:۲۹:۳۵

می دونی اینا رو من چند وقت پیش نوشتم؟؟؟؟؟اما چون عتیقه شدن قیمتین عوضشون نمی کنم!!

-------------

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.