هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۷:۲۷ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
لحن صحبت هاتون و برگزار کردن هر چیزی شبیه به لودگی(شبیه به لودگی، توهین تلقی نکنید لطفا) کانلا گویای روحیات شما هست ویولت عزیز.طنز یا رول به نظر من، 2، 4،10 نمره کسری باید داشته باشه نه 20 نمره.

و در ضمن شما که خواننده خوبی هستید میتونید از عینک استفاده کنید و ببینید که دوستان هافلی سوژه موزه رو دنبال نکردند که مشا انقدر میرین دست بوسی و بالاخره بوس و این حرفا!!!

موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۷:۱۲ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

نارسیسا مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۰۷ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۰:۱۷ جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 177
آفلاین
سلام:

به امتیاز دهی پرفسور گودریگ گریفیندور جدا" اعتراض دارم!ایشون به من و دراکو هیچ امتیازی از قسمت دوم تکلیف ندادند و توجیهی که کردن اینه:

نقل قول:
كساني كه امتياز قسمت دوم تكليف رو نگرفتن فقط و فقط به دليل عدم استفاده از دوتار موي يال شير بوده و بس .

اینکه ما از موی یال شیر استفاده نکردیم درسته ولی این دلیل نمی شه که ایشون تمام امتیاز ما رو کسر کنن!توضیح ما کامل بود و اگه قرار به کسر امتیاز باشه فکر نمی کنم باید امتیاز کل تکلیف رو کم کنن!

پیام زده شده در: ۱۶:۵۸ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
آبر جان من به اندازه کافی خواننده خوبی هستم که بتونم میزان امتیازی که هرکس حقش هست رو تشخیص بدم .

بازم تذکر میدم که من گفتم پست ِ طنز و پست شما جدی بود به همین علت ازت نمره کم شد .

من نیازی ندارم چیزی رو حاشا کنم ، فقط اگر توجه کرده باشید و وقتتون رو به جای اعتراض روی خوندن پست سایرین گذاشته باشید متوجه میشید که بادراد طنز نوشته ، البته من از طرف خودم و بادراد عذرخواهی میکنم که طنز نوشته !

من مجددا گفته هام رو توی پست قبلی تکرار میکنم ، پتانسیل طنز نداشته ؟ خیله خب . حق با شماست . بقیه سوژه ها که بیق نبودن ! یکی رو که پتانسیل طنز داشت انتخاب میکردید .

در مورد گربه و اینا هم که عرضم به حضورتون نکته اول : فقط تذکر دادم که حالا فردا به من نچسبونید که من از دست نشاندگان سالازار اسلایترینم و برای از رده خارج کردن ریون اومدم و دوما این که متشکر از جمله قصارتون !

من همچنان از طرف خودم و سایر ریونی ها عذرخواهی میکنم که پستشون قشنگه . ضمنا اگر توجه کنید بنده نسبت به عزیزان هافلی هم ارادت ِ خاصی داشتم ، در این زمینه هم عذرخواهی میکنم !

به هر جهت من توصیه میکنم بی طرفانه پست ها رو مقایسه کنید و ببینید که حق با کیه . تاکید میکنم آبر عزیز ، بی طرفانه !

ویرایش شده توسط ویولت بودلر در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۷ ۱۷:۰۴:۳۱

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۶:۴۴ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ویولت عزیز

خدا رو شکر بچه های ریون انقدر نویسنده های خوبین ایول سوت دس دس!
خوبه که بچه های ریون من جمله شما یه ذره خواننده های خوبی هم باشن.

بنده نگفتم طنز ننوشتن بقیه دوستان، گفتم اون مورد رو یعنی موزه و اینا رو کسی ننوشته، چون پتانسیل طنز نداشته.فقط بادراد نوشتن بله یه نفر نوشتن که مشا این یه مورد رو هم حاشا کنین به لطف خدا!
و در ضمن، بنده و هر گریفیندوری دیگه در مورد هرکدوم از امتیازاتی که به ناحق کم بشه اعتراض میکنیم و فکر نمیکنم مشکلی هم وجود داشته باشه.

در مورد مشکل شخصی، واقعا بنده حرفی در این مورد زدم؟
میگن گوشتو بنداز زمین گربه خودش برمیداره.نه؟

و در آخر، به نظرم شما مشکل شخصی نداری، شما و اساتید ریون(خدایی نه همشون) کلا خیلی نسبت به بچه های ریون که خیلی نویسندگیشون عالیه و به به و اینا تو نمره دادن ارادت خاصی دارین.

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۷ ۱۶:۴۶:۴۱
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۷ ۱۶:۴۹:۱۴

پیام زده شده در: ۱۶:۲۹ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
آبرفورث عزیز اولا این که سایر دانش آموزا پست های طنز زدن و پست های تحسین برانگیزی هم زدن اگر توجه کنید .

دوما این که به فرض این سوژه جای کار کردن طنز نداره ، من دو تا انتخاب دیگه هم برای دانش آموزان قرار دادم .

سوما این که به فرض اصلا هیچ سوژه ای جای طنز نداره ، شما مجبور نیستی حتما بنویسی !

چهارما این که اگر آلبوس ِ عزیز اعتراضی دارن به نمره شون میتونن بیان بگن ولی علت کم شدن نمره ها یک سان نبوده . یکی از یه مبحث کم میاره و نمره ش کم میشه و دیگری از بخش دیگه . علت کم شدن امتیاز از آلبوس عدم پرورش سوژه و خلاقیت و نو آوری بوده . این پست چند خط بیشتر نبوده . اگر ادامه میداد مطمئنم نمره بالایی میگرفت ولی بیشتر به نظرم رفع تکلیف بوده !

نکته : من هیچ مشکل شخصی نه با شما و نه با آلبوس ندارم و همونطور که خودش میدونه یکی از بهترین دوستای منم هست . ولی خب .. انصافه پست طولانی و قشنگ ریتا بیست و نه بگیره و پست کوتاه شما و آلبوس هم نمره ای در همون حد ؟

خدا رو شکر بچه های ریون اونقدر قدرت نویسندگیشون بالا هست که نیازی به ارفاق و همکاری و زد و بند های این چنینی نداشته باشن . پست زنوفلیوس که نمره کامل رو گرفت اگر مطالعه بفرمایید متوجه میشید پستیه که واقعا خنده به لب های شما میاره . به هر جهت من کاملا بی طرفانه امتیاز دادم .

ضمنا ، پست شما طنزش کم نبود ، طنز نداشت به طور کلی . من تذکر داده بودم که پست ها باید طنز باشن .

به هر جهت من مجددا تاکید میکنم که با هیچکس هیچ مشکل شخصی ئی ندارم ، و بدون غرض هم پست ها رو نمره دادم . اگر همچنان مشکلی هست ، پاسخگوییم !

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

هو121

ویولت بودلر گرامی، بازدید از یک موزه واقعا جای طنز داره؟ پست آلبوس دامبلدور که طنز هم بود 15 دادین. فکر نمیکنم ایشون تا بحال پست 15 گرفته باشن.واقعا این امتیاز دهی به حقه؟
چرا باید پست بنده فقط به دلیل ایمکه طنزش "کم" بوده 10 بگیره؟و یا پست آلبوس.
دوستان ریونی یه قهرمانی ارزش نداره این همه خط و خوط بکشین دور خودتون پست مردم رو زیر سوال ببرین.مال شما نوش جونتون.

کار خیلی جالبه، در کل همه اساتید ریون بیان به بچه های گریف "صفر"بدن کلا، چه کاریه خوب بیخودی امتیاز میدین به گریف!والا!

پیام زده شده در: ۱۴:۰۲ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
سلام:

اعتراض دارم درمورد نمره ای که پرفسور بیدل برای جلسه ی اول کلاس تاریخ جادوگری دادن! از سی امتیاز به خاطر قسمت دوم سوال که 12 نمره داشت 8 نمره به من ندادن! توجیهشون هم این بود که تکلیف دوم رو کامل ننوشتم! من نمی گم باید امتیاز کامل می دادن.. درسته این تکلیف نمره ی زیادی داشت اما خب با توجه به:
نقل قول:

2. یک بیوگرافی ساده از سیپارمون اولین رهبر جادوگر بنویسید. ( 12 امتیاز )

خب بیوگرافی ساده شامل نام و نام خانوداگی و سن و مشخصات ظاهری و مشخصات اخلاقی و محل تولد و محل مرگ و در نهایت یک توضیح کوتاه درمورد جادوگر در حد یک یا دو خط میشه معمولا"! می خوام ببینم به خاطر ننوشتن محل تولد و محل مرگ و یا یک توضیح دو خطی درمورد جادوگر باید هشت امتیاز کم بشه؟! نهایت امتیازی که به خاطر ننوشتن این سه مورد باید کم بشه سه امتیازه نه بیشتر!

اعتراض دومم به پرفسور گودریک گریفندوره به خاطر امتیازاتی که به دراکو و نارسیسا دادن! ایشون قسمت دوم سوال رو از دم به این دو نفر صفر دادن! توضیحی که دادن هم اینه:

نقل قول:
كساني كه امتياز قسمت دوم تكليف رو نگرفتن فقط و فقط به دليل عدم استفاده از دوتار موي يال شير بوده و بس .

خب؟ فکر می کنم توضیحات این دو نفر در قسمت دوم تکلیف کامل بوده! حالا اگه بگیم به خاطر عدم استفاده از دوتار موی یال شیر هم میشه امتیاز ازشون کم کرد، در حد یکی دو امتیاز نه 15 امتیاز کامل سوال!

درخواست رسیدگی دارم!

موفق باشید.

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۳:۵۴ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هو121

سلام

روز بخیر

خواستم در مورد امتیازاتی که گودریگ گریفیندور به تکالیف تعدادی از دانش آموزان دادن اعتراض کنم.
برادر من، هاگوارتز فلسفه اش اینه که طرف خلاقیت به کار ببره.مدیر فعلی ترم پیش استاد معجون سازی بودن بپرسین اگر واقعا مشکلی در تدریس دارین.

من سوالم از پرسی اینه، واقعا اون موضوع ارزش داره که از چند گروه این امتیاز چشمگیر کم بشه؟

خیلی وقت ها بوده که همچین تناقضاتی پیش میاد در تکالیف.
مگه دانشگاه تهرانه اینجا دوست عزیز.

من از مدیریت عزیز میخوام امتیازاتی که از شرکت کننده های گروه های مختلف کم شده رو برگردونن.

ممنون
موفق باشید

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۷ ۱۶:۰۱:۲۸
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۷ ۱۶:۰۳:۲۲
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۷ ۱۶:۱۲:۱۶

پیام زده شده در: ۱۰:۴۸ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
از بس تو این سایت تغییر گروه دادن آسون شده که منم قاطی کردم کی به کیه!

ممنون بابت تذکر،درستش کردم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۸:۳۲ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
پروفسور ایگور کارکاروف

در زمان فرستادن پست بتی بریسوت در کلاس درس شما( 5 تیر ) ، ایشون جزو هافلپاف بودند ، پس امتیاز ایشون به این گروه تعلق میگیره .

متشکر

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.