هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظران *محفل ققنوس*
پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶

لارتن کرپسلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
از یو ویش!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 471
آفلاین
گروه دوم

نفرات شرکت کننده از گروه: الیور وود، لارتن کرپسلی، فایرنز، ویکتور کرام

خلاصه ی داستان:

هری در خواب می بیند که در تالار بزرگی پر از مجسمه و ویترین به طرف آفتابه ای طلایی می رود و سعی می کند آن را بردارد. اما همان لحظه با صدای لارتن از خواب بیدار می شود که به او می گوید برای جلسه ای که سر میز غذا برگزار می شود، به طبقه پایین برود. او برای لارتن می گوید که سومین باریست که این خوب را می بیند.

وقتی هری به طبقه پایین می رود، صدای مرلین بصورتی تاثیرگزار در فضا پخش می شود:
- چی فکر کردین! آیا آفتابه مرا ساده انگاشته اید!؟ روزی بیست سی نفر میومدن بلیت می گرفتن ببیننش! واااااای بر کسی به بره سراغ آفتابه من! واااای به حالش! موهاهاهاهاها!

بلاخره هری و گروهی از محفلی ها تصمیم می گیرند برای به دست آوردن آفتابه و به عبارتی هوراکسس به موزه تاریخ جادوگری آپارات کنند.

درون موزه ابتدا فایرنز با صدای سم هایش مشکلاتی را به وجود می آورد و بعد به طور غیر منتظره با کوییرل روبرو می شوند.

چیزی نمانده بود که آفتابه را به دست بیاوردند تا اینکه روح مرلین ظاهر شده و آنها را تهدید به اطلاع دادن به رئیس موزه می کند! اما فایرنز با شجاعت آفتابه را بر می دارد و بعد از ترس صدای شدید آژیر خطر آن را رها می کند! خلاصه در کش و قوسی، آفتابه به دست کوییرل می افتد .
آفتابه در دست کوییرل شروع به لرزیدن می کند و مشخص می شود که روی ویبره بوده و یکی از ارواح داخل آفتابه با مرلین کار داشته!

خلاصه مرلین سالازار که مدیر موزه بوده را خبر می کند و سالازار به آن ها خاطر نشان می کند که از موزه بروند و فکر سرقت را از سر بیرون کنند.

اعضای گره تصمیم می گیرند تا با خارج شدن از قلعه و رفتن به قلعه مرموز شهر لندن، با نقشه تازه ای باز گردند1
....(ناتمام)

بهترین فرد از نظر سرگروه: الیور وود

نارنجی رو بخاطر بسپار!

طنز نویسی به موجی از دیوانگی احتیاج داره...

چه کسی بود صدا زد : لارتن!؟

پیام زده شده در: ۱:۴۱ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶

لیلی اوانز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۶ چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 571
آفلاین
خلاصه ي مأموريت گروه 4

اعضاي گروه: گروه : هدویگ-لیلی اوانز-آلبوس دامبلدور-لودو بگمن-جوزف ورانسکی-لونا لاوگود-آبرفورث دامبلدور

خلاصه داستان:
اعضاي محفل ققنوس در كافه ي مادام پاديفوت جمع شده اند و هدويگ در حاليكه روي ميز ايستاده مشغول شرح اتفاقاتي است كه در يك شب مهتابي براي او رخ داده و منجر به آشنايي و شروع روابط عاشقانه ي او با جغد ديگري شده است.در همين موقع پيجر ليلي زنگ مي زند و به اعضاي محفل اطلاع مي دهد كه آلبوس در خانه ي شماره ي 12 گريمالد براي مأموريتي سري منتظر آنهاست. آلبوس تأكيد مي كند كه تنها اعضاي گروه چهار به خانه ي شماره ي 12 بروند و از بردن هدويگ با خود اكيداً خود داري كنند!
در خانه ي شماره ي 12 آلبوس برگ مآموريت را در اختيار اعضا قرار مي دهد و توضيح مي دهد كه به دلايلي نسبت به فعاليت هاي هدويگ مشكوك است و از اعضاي محفل مي خواهد براي شروع مأموريت صبح فردا در كافه ي محفل ققنوس حاضر باشند.
صبح روز بعد اعضاي محفل در حاليكه مشغول بحث و گفتگو هستند متوجه مي شوند هدويگ با شاخه ي گلي پشت يكي از ميزهاي كافه نشسته و به نظر مي رسد در انتظار كسي است.در همين موقع جغد ديگري يك نامه براي هدويگ مي آورد و او متوجه مي شود كه محل قرار را اشتباه آمده است....

فرد برگزيده: با سپاس و قدر داني از آلبوس عزيز برادر ايشان يعني آبرفورت دامبلدور به علت حس مسئوليت پذيري و پي گيري شديد فعاليت هاي گروه به عنوان فرد برگزيده انتخاب مي گردد.

پیام زده شده در: ۰:۵۵ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 514
آفلاین
سلام و خسته نباشید.
در مورد دوئل محفل سوال دارم.

اینکه نوشتین مسابقه اول .. مسابقه دوم یعنی چی؟ من و آوریل که مسابقه چهارمیم باید صبر کنیم تا پست های سه مسابقه قبل زده بشه یا نه؟

جدی یا طنز بودن پستها و یا جدی _ طنز بودن اونها ( چی شد(چکش)) کلا فرقی نمیکنه یا برای مرحله اول مهم نیست؟

ممنون
با آرزوی بهترینها برای شما

به سلام العلیکم اخوی...خب بریم سراغ جواب سوالاتتون:
1-نه نباید صبر کنین ، شماره گذاری فقط برای تفکیک کردن بخصوص در زمان اعلام نتایج بود.
2-جدی یا طنز بودن پستها در کلیه مراحل هیچ تفاوتی نمی کند و شما به هر سبک و شیوه ای مجاز به نوشتن هستید.
3-آرم محفل شما در پست شماره 45 تاپیک جلسات محرمانه محفل قرار داده شد.(پست اهدای آرم.)
با احترام

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۷ ۱۱:۵۸:۲۴
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۷ ۱۲:۴۷:۱۹

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۲۰ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶

پروفسور سینیستراOld

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱
از وقتی ایرانسل اومده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 256
آفلاین
ماموریت محفل – گروه اول :

اعضای شرکت کننده : آلیشیا اسپینت – جسیکا پاتر – چو چانگ – سینیسترا

خلاصه ی داستان :

یک مردو زن ماگل که برای حفاری به خارج شهر آمده اند ، با دو نفر بر خورد می کنند که از آسمان به زمین آماده اند. این دو نفر ، با استفاده از نیروی زمینی زن و مرد ، آنها را بیهوش می کنند وبه سمت سرنوشتی متفاوت خود حرکت می کنند.
این دو نفرپس از طی مسافتی ، به کافه ی محفل ققنوس می رسند و درآنجا یا ریموس ، یکی از یاران سفید بر خورد می کنند که برای همراهی مرد سرخ پوش آمده است . مرد سبز پوش که مایک نام دارد ، از حضور یک سفید احساس ناخشنودی می کند. احساسی که تا به حال تجربه نکرده است.
آن دو در کافه با یکدیگر خداحافظی می کنند و تئودور به همراهی ریموس کافه را ترک می کند.
مایک هم پس از خداحافظی ، بیهوده و بی هدف از کافه خارج می شود و به سمت نیرویی که او را به طرف خود می کشاند ، حرکت می کند . او پس از گذر کردن از خانه و مغازه های هاگزمید به شیون آوارگان می رسد و در آنجا به دنبال نیروی سیاهی می گردد تا او را از سر درگمی نجات دهد. اما مرگخوارها به گمان اینکه با مقاومت او رو به رو خواهند شد ، او را بیهوش می کنند و با خود می برند....
( ادامه ی داستان را در برنامه ی بعد ببینید! )

عضو برگزیده :
ماشالله پستها ی آلیشیاو چو و جسیکا یکی از یکی جیگر تر و بهتر بود. هر سه شون به خوبی روند منطقی داستان را ادامه دادند و به خوبی به سوژه دقت کرده اند اما چون قراره یک نفرو انتخاب کنم * آلیشیا اسپینت* رو انتخاب می کنم!

با تشکر !

ـ «خدا را دیدی؟»

ـ «خدا؟… دیوانه شده­ای؟… کجا ست؟»

ـ «همین که می­پرسی «کجاست؟»، یعنی نخواهی دید!… بگذریم!…»

پیام زده شده در: ۵:۳۴ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
آفلاین
سلام به ناظرون . ( چرا باید همیشه ناظرین باشه)
من طبق ماموریت گروه چهارم پست دوم رو در خانه شماره 12 گریمالد زدم. خب پستای ماموریت ربطی به تاپیک نداره دیگه.
بعد از منم کسی پست نزده.
میتونم سوژه جدید بدم تو تاپیک گریمالد؟
واسه این پرسیدم چون طبق قوانین کسی نباید دو تا پست پشت سر هم بزنه.
همین.
با آرزوی بهترینها برای شما.

ویرایش:
اگه که اجازه میدین سوژه جدید بدم ، از همینجا رزرو میکنم.

اچون سوژه قبل از پست ماموریت شما تمام شده است ، مشکلی ندارد در ضمن بدلیل اینکه دو پست به هم مربوط نیستند ، میتوانی پستت را بزنی.موفق باشی آبرفورث عزیز.با احترام.

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۵ ۵:۴۴:۲۳
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۶ ۱۵:۱۱:۲۵
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۶ ۱۵:۲۷:۴۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۵۵ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۶

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام البوس .

میخواستم بگم اگه میشه ما رو هم بثبت برسونید.

راستی میخواستم این پست مرا نیز نقد کنید که در بورگین و بارکز زدم. البته اگه زحمتی نیست. در ضمن باید بگم اگه زیاد بد بود ابرومو نبری.
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... hp?topic_id=3774&forum=14

اسم شما در لیست ثبت می شود جرج عزیز.در مورد نقدطی صحبتی که شده قرار است پستهای ماموریت جداگانه و در برنامه مجزایی نقد شوند.منتظر فعالیتهای شما هستیم.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۴ ۱۸:۱۶:۰۳
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۴ ۱۸:۱۹:۴۸
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۶ ۱۵:۲۵:۱۹

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۱۶:۳۱ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
آفلاین
سلام.
ااا چیزه .... داشتم از اینچا رد میشدم رفتم دوئل محفل. دیدم 9 نفر تا حالا شرکت کردن. با خودم گفتم آلبوس گفته بود دو به دو دوئل میکنن. حالا که عدد فرد است چجوری میشه؟ اگه کسی تکی بمونه چی میشه؟ همین دیگه.
با احترام ( کپی رایت بای اخوی )
و با آرزوی بهترینها برای شما ( این دیگه مال خودمه)

آبرفورث عزیز هنوز مهلت تمام نشده، الان هم با ثبت نام سارا اوانز عزیز ده نفر شده است.ممنون که به فکر برنامه های محفل هستی اخوی گرامی.با احترام

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۴ ۱۷:۲۱:۲۳
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۴ ۱۷:۴۱:۴۰

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۰ سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۶

لارتن کرپسلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۲ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
از یو ویش!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 471
آفلاین
خب!
اول سلام!
من باز اومدم اينجا تا گير بدم و از اين كارا!

اين ماموريت اخير بسيار مي تونست ماموريت خوبي باشه، اما بسيار خز شد و فقط نظم تاپيكاي ديگه رو به هم ريخت!

فكر كنم قرار بود اين ماموريت، يه ماموريت خاص باشه. يعني توي هر پستش در حالي كه ماجراي خود اون تاپيك صدمه نمي بينه، سوژه ماموريت هم انجام بشه و با ظرافت به نفر بعدي كه توي يه تاپيك ديگه قراره ادامه بده، تحويل داده بشه.

در واقع الان بيشتر گروه ها طوري پست زدن كه پستاشون به درد اون تاپيك نمي خوره و كسايي كه مي خوان توي اون تاپيكا بپستن، بايد اون پست مربوط به ماموريت رو نديد بگيرن.

يعني لپ مطلب اينكه اگه قرار باشه اينجوري پست زده بشه، بهتره كه مثل قبل هر ماموريت توي يه تاپيك خاص انجام بشه.

همين ديگه! خوش باشين!

لارتن عزیز هدف از این ماموریت علاوه بر گفته شما این بود که اعضا بتواند داستان رو جوری آغاز کنند و ادامه بدهند تا بتوان در پایان پست به تاپیک دیگر منتقل کرد و این خودش نوعی مهارت جدید محسوب می شود فکر می کنم به این هدف رسیدیم البته من نظر شما را قبول دارم که نسبتا و در حد متوسط از این ماموریت استقبال شد ولی بهرصورت سعی م شود با گرفتن نقص های آن برای ماموریت های بعدی بهتر عمل کرد.ممنون از انتقادت.بازم از این ورا بیا.
موفق باشی. با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۳ ۱۶:۴۰:۳۸

نارنجی رو بخاطر بسپار!

طنز نویسی به موجی از دیوانگی احتیاج داره...

چه کسی بود صدا زد : لارتن!؟

پیام زده شده در: ۲:۲۶ سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
آفلاین
دوباره سلام.
این که بی انصافیه اگه ماموریت تموم نشد ، از اونایی که پست زدن امتیاز کم بشه.

در ضمن آلبوس عزیز من معذرت میخوام اعتراض کردم ، فقط نگران اتمام ماموریت هستم.

نمیشه دیگه تمدید کرد؟ ( ماموریت رو میگم)

یه سوال دیگه :
25 امتیاز از من کسر شده. من نمیدونم چند امتیاز داشتم که 25 تا هم کم شده. امتیاز کل کجا میزنین؟ الان من امتیازم چنده؟

به قول برادر با احترام

خب آبرفورث این کیبورد من خراب است گاهی اوقات اشتباه تایپ میکنه ، شما به بلندی ریشت ببخش.منظور همان کسانی بود که پست نزدند که تصحیح شد.

در مورد اعتراض هم اختیار داری ، این حق شماست و بنده هم مسئول پاسخگویی و رسیدگی هستم.

در مورد تمدید هم نمیشه متاسفانه چون به اندازه کافی وقت داده شده است.

و مورد آخر هم ، امتیازات در تاپیک قوانین لیست اعضا و امتیازات زده شده است که می توانید از آنجا مشاهده نمایید.
با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۳ ۲:۴۵:۰۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۰۸ سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۶

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
آفلاین
سلام به ناظرین دلسوز محفل.
من قبلا اعلام کرده بودم که یه ماه نمیتونم بیام. حالا اومدم. عضو گروه چهارم محفل هم هستم. پست دوم رو هم در گریمالد زدم.
تا فردا هم که بیشتر وقت نیست واسه ماموریت. میشه عضوی از گروه دو تا پست بزنه؟ یا بیشتر؟ یعنی مثلا من پست شماره دوم ماموریت گروه رو زدم میتونم سوم و چهارم رو هم بنویسم یا نه؟

به آلبوس:
درسته که شما ناظری و سرت شلوغه ، ولی عضو گروه چهارمی اخوی. این هم تذکر میدی وقت نیست ، چرا ادامه نمیدی؟؟

اگه ماموریت تموم نشه ، از همه اعضای گروه امتیاز کم میشه یا فقط از اونایی که ماموریت رو انجام ندادن؟

راستی من آرم محفل رو میخوام.

همینا دیگه. چیز دیگه ای یادم نمیاد.

پ.ن : فعلا همین سوالاتو جواب بدین تا بعدا ببینم سوال پیش میاد یا نه. (چکش)

سلام دادش عزیز ، آبرفورث .خوبی؟ خانواده خوبن؟...ا ببخشید اشتباه شد... اینجا روابط حاکم هست...چیزه یعنی نیست...وظیفه هست که مهمه!!!
خب در مورد سوال اول:
بله می توان بیش از یک پست زد ، ولی به شرطی که دو پست پشت سر هم نباشد یعنی مثلا الان که شما پست سوم را زدید نمی توانید پست سوم را هم بزنید.
در مورد سوال دوم:
بله حرف شما کاملا متین است و بنده هم نگفتم شرکت نمیکنم آبرفورث جان.دلیل اینکه پست اول را من نزدم هم این بود که میخواستم یکی از اعضای محفل بزند چون در این صورت سوژه که طراحی شده ، بر طبق همون طراحی اولیه پیش می رفت به نظر من زیاد جالب نمی شد و خلاقیتش از بین می رفت.ضمن اینکه بنده قبل از خواندن شما پست سوم ماموریت را رزرو کردم.بهر صورت از تذکر شما ممنون، حتما رعایت می گردد.
مورد سوم:
اگر ماموریت تمام نشود از اعضایی که در ماموریت شرکت نکردند امتیاز کسر خواهد گردید.ولی چانچه تمام شود ، علاوه بر امتیاز هماهنگی برای سرگروه برای افرادی که بیش از یک پست زده اند امتیاز تشویقی در نظر گرفته خواهد شد.
مورد چهارم:
بزودی آرم شما آماده خواهد شد.
موفق باشی آبرفورث عزیز.با احترام.
پ.ن: منتظر فعالیت دوباره شما هستیم.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۳ ۱:۲۹:۴۲
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۳ ۱:۳۳:۴۳
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۳ ۲:۳۵:۵۸

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.