هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ارتباطات با وزير
پیام زده شده در: ۶:۲۲ جمعه ۱۴ دی ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
همانا ای کالین العضمی. من نیز همانند تو برگشتم. باشد که در آغوش گرم اسلامت دوباره پرو بال گیرم.

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
آه اي پرسي ما را شادمان نمودي همانا...باشد که آسلام تو را ياري کند و به تو پيشنهاد دوباره باز پس گرفتن...اداره مصلحت را مي نماييم..

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۹:۱۷ پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

ای جوون ... ای وزیر ... ای مرلین ... ای آیت مرلین ... ای جوون ... ای ... ای ...

همانا از بازگشت شما کمال خوشحالی و مسرت و سوت و جیغ و اینها رو پذیرا شدیم .

" این پیام از طرف حذب ... هوووم ... منظور همون ساختمان آسلام و این چیزا ارسال شده و صرفا جنبه تبریک و لاو ترکوندن برای وزیر دارد "

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۰۸ پنجشنبه ۱۳ دی ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همانا از همينجا آعلام مي کنيم که وزير برگشت...اين دفتر براي انتقادات،پيشنهادات سازنده شما باز است...ما مردمي هستيم...و همه چيز مي پذيريم...

[b][color=996600]
بينز نامه
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۹:۲۳ سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
فعلا به دلیل نداشتن وزیر این تاپیک تا اطلاع ثانوی قفل میباشد .

موفق باشید

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۰۱ شنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

خوشحالم که وزارت با بازگشت وزیر عزیز کالین کریوی دوباره فعال شده و مطمئنم که به بالاترین میزان فعالیت خودش در طول دوران روی کار اومدن وزرا هم میرسه ؛ کالین عزیز لطف کردن و من رو در کابینه وزارت خودشون وارد کردن و باعث شدن که فعالیت من توی این انجمن بیشتر بشه .

از لطفت ممنون کالین عزیز ؛ از عضویت توی کابینه وزارت استعفا میدم .

ممنون و موفق باشید

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۵۹ شنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آعلاميه جديد وزارت سحر و جادو
همانا من از همينجا که همونجاست آعلام ميکنم که سيريوس به خاطر مخالفت با وزارت عذل گشت و همانا گراوپ عزيزم به معاونت وزير منصوب گشت

[b][color=996600]
بينز نامه
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۴:۲۶ شنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همانا قبل از هر چيزي از بليد و لي و دالاهوف و سيريوس عزيز تشکر ميکنم اما مواردي هست که لازمه بگم
اولا که اين تاپيک را همانا به نحوه برخورد تبديل نکنيد!که متاسفانه شروعش با پست ايگور عزيز بود
شما اعضاي قديمي بايد فرق نحوه رو با اينجا بدونيد من اينجا رو جواب ميدم اگه ميخوايد اينجا ادامه بدهيد جاش نيست حاي ديگه ادامه بدهيد اينحا ادامه بدهيد پاک ميشه...من سعي ميکنم جوري جواب بدم که احتياجي به ادامه نداشته باشه
ابتدا سيريوس عزيز
سيريوس عزيز معاونتت براي تو خيلي يهويي بود اما من قبل از اينکه وزير بشم برنامه ريزي کرده بودم که چه کساني معاونم بشن اگه وزير شدم و چه کارايي دارن همونطور که ليست وزرا رو توي ايفاي نقش بعد از وزير شدنم زدم...که براش برنامه ريزي کرده بودم
درسته من به تو خط مشي ندادم چون وقتي داشتم انتخابت مي کردم ميدونستم که پسري هستي که ميتونه خوب پست بزنه و همينطور وظيفه اش رو جدي مي گيره و نتيجه اي که داريم مي بينيم اينه که بعد عمل نکرديم(البته مي دونيم که راندمان هيچ چيزي 100 در صد نيست)...
صد در صد وزارت نظم داره شک نکن سيريوس عزيز...من به شخصه تا وقتي که مريض نبودم مراقب بودم که تاپيک ها به انحطاط کشيده نشن...وزارت بي ناموسي رو يادت مياد که هدفش اين بود که جنبه اعضا رو در اين مورد بسنجه که بسته شد.
از نظر تو پرسي اغراق مي کنه اما خودش داره نظرشو ميده و با تو موافقه يعني از فعاليتت راضيه...اما اين که تو نميتونستي کار کني ...مسلما خيلي ها با بعضي از ايده هاي من مشکل داشتن و بعضي هاشم قبول کردن انتظاري جز اين نمي رفت مثل خاسگ که ديدم تو قبولش نداري من سعي کردم فعالاش کنم حتي پويان توش پست زد...
در رابطه با اعضاي تازه وارد که خودت گفتي محيط خوبي ايجاد کردم اما در مورد اعضاي قديمي غير از خودت که ميگم به دليل معاونت اونجا پست ميزدي و کلا علاقه اي نداشتي هر چند ميدونم کمي علاقه هم بوده خيلي از اعضاي قديمي ترغيب به پست زدن شدن چند نفر مثل ققنوس يا ديگه اعضاي حذب به دليل وزارت من به سايت برگشتن؟ضمنا تاپيکهايي براي اعضاي قديمي بود که توش پست بزنن و فقط نياز به تاپيک هاي جديد براي اعضاي جديد ديدم که تاپيک هاش زده شد که اعضاي قديمي هم به فعاليت تو اونها ترغيب شدن متاسفانه مريضيم اجازه نداد که من فرصت براي فعال کردن تاپيکهاي قديمي داشته باشم

متاسفم که استعفا مي دي اميدوارم موفق باشي من جاي تو گراپ رو ميزارم...من کلا از مبارزه خوشم مياد و از اصلاح هم به شرط اينکه مثل آرشام و ايگور نباشه تا باشه مبارز مثل تو
---------------
خوب اما آرشام عزيز...خوب آرشام پسر خوب که ميگي قدرت طلبي من عيانه...ميتوني جواب من رو به پست ليلي تو همون تاپيک بخوني دوما به نظر من ليلي اوانز واقعا مثل تو با غرض پست زده و از روي عصيبانيت...ميدوني چرا هيچ اعتراضي به مديريت من نشده پسر خوب؟چون من با استر صحبت کردم و اون به اطلاع مديران رسوند که من مريضم و خودم هم به اطلاعشون رسوندم...ببخشيد که شما خودتون نشده که تا حالا سايت نياي و خيلي زود فراموش کردين همين سايتي که الان داري اينجوري راجبش حرف مي زني رو گذاشتي و رفتي و من برت گردوندم واقعا خيلي منصفانه صحبت ميکني

نقل قول:
واقعا گریه کردم در هنگام خوندن این چند خط.باب چرا به کالین مظلوم زور میگید؟...دلتون میاد؟

آرشام عزيز يه چيزي توي کتابهاي روانشناسي هست که مي گه وقتي آدم يه چيزي رو تو ذهنش قبول داره ولي به دلايلي مي خواد باهاش مخالفت کنه رو به توهين مياره...من ديگه هيچ حرفي نمي زنم به احترام دوستيمون اين چيزي نيست که من از تو انتظار دارم

دوست عزيزم تو اعتراض کن...کودتا کن اصلا مشکلي نداره فقط سعي کن ديدتو باز کني و يه طرفه به قاضي نري
جواب حرفي که به آنتونين زدي رو خودش داده من چي بگم
من اصلاح دوست دارم اگه واقعا لازمه چيزي اصلاحش کنه ادامه بدين...
[b][color=000099]ضمنا در آخر از همه دوستان خواهش ميکنم اينجا رو تاپيک نحوه نکنيد!چيزي ميخوايد بگيد بارول!!!!![/

[b][color=996600]
بينز نامه
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۲:۵۴ شنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نقل قول:
از آنتونین صمیمانه تقاضا میکنم در چتر باکس سخنرانی نکنه.اگر حرفی داره بیاد توی تاپیک بزنه

آرشام من اگه چیزی تو چت باکس گفتم یا میگم بخاطر سخنرانی شما یا دوستانتان در آنجاست!
یادته یه موقعی ارزشی بازیارو تو چت باکس؟!نمونه هاش:شونصد تا پیام میدادی:وزیر زوری نمیخوایم...آنتونین میخواد من و تو ما نشویم...و متلکای دیگه ای که بار کالین میکردی الانم چیزی میگم در همین راستاس فرضا لحن صحبت ایگور با کالینو تو چت باکس ببین!یا سیریوس چیزائی گفت که من بهشون جواب دادم.
اتفاقا من سعی کردم زیاد در این رابطه پیامی اونجا ندم بهمین دلیل به سیریوس هم گفتم بسه دیگه و ادامه نده.
بذار برات لیست کنم پیامائی که در این رابطه در چت باکس گفتم:
1)خط بطلان و خار و چشم و این صحبتا که...که در جواب همون پیامای خودت بود
2) ایگور جان نظر لطفته!من هیچ ابائی ندارم که دستمال کش کالین باشم جیگر چون ارزششو داره! و چند پیام دیگر که در جواب پیام ایگور مبنی بر استفاده من از دستمال های همه کاره بود!
3)من در جواب ایگور گفتم اگر کالین برگرده و به فعالیت ادامه بده از هر کسی شایسته تره...که سیریوس در جواب با شکلک خنده مسخره کرد منم گفتم بسه دیگه ادامه نده،این کلاه اینقدرام ارزش نداره و...
4)ایگور به کالین توهین کرد منم جوابشو دادم
در مورد دراکو هم چون نظر من در حد همون یک خط بود تو چت باکس گفتم!
در همینجام یه پست زدم پائین تر میتونی بخونی
حالا بنظرت در طی این مدت این چند تا پیام میشه سخنرانی؟و اینکه شماها مسبب نوشتن این پیاما بودید یا من؟

در مورد کالینم یه سری چیزا گفتی که بنظرم نیاز به جواب دادن نداره تو پیامای قبلی به این مسائل پرداخته شده بوده اگرم نیاز باشه حتما خود وزیر جوابتو میده.

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۴ ۱۳:۰۸:۲۷

پیام زده شده در: ۱۰:۱۱ شنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۶

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
نقل قول:
آقایان با ادب سایت نمیشه یکم بهتر برخورد کنین؟

نقل قول:
هوی هوی هوی هوی

واقعا معنای ادب و برخورد بهتر را درک کردیم

نقل قول:
حالا شما دارین تهمت قدرت طلبی میزنین؟ اصلا مگه کالین ازتون خواسته بود که بهش رای بدین؟ چند تاتون با کله بهش رای دادین؟ فقط بخاطر پیشکسوت بودنش تو سایت؟

اول اینکه قدرت طلبی در رفتار کالین عیان است.نیاز به بیان نداره.
اگر مثال میخواهید،برید پستی که لیلی اوانز در گفتگو با مدیران نوشته رو بخونید.

در مورد رای اوردنش،شاهد بودیم که ایگور هم خیلی رای آورد و به تنهایی آن همه رای اورد(هیچ فردی کمکش نکرد)
مطمئنم اگر از ایگور حمایت میکردیم،کالین عزیز وزیر نمیشد
.اما چون با یه سری از رفتار های ایگور عزیز موافق نیستم،ازش حمایت نکردم و به نفع کالین کنار کشیدم.

حالا اومدم و دارم از عملکرد فردی که به نفعش کنار کشیدم، انتقاد میکنم.اعتراض میکنم...
چون اون وزیری که انتظارش رو داشتم،نمیبینم.
من به خاطر باقالی از انتخابات کنار نکشیدم که الان به باقالی راضی باشم.

نقل قول:
بنده خدا به جز بیمارستان تو این 20 روز بیرون از خونه نرفته.

بله بله.....ایشان توی بیمارستان بود.اما اونقدر اهمیت نمیداد به موضوع وزارتش که به یکی از مدیران یا خود شما مسئولیت بده تا بیاین و در سایت موضوع رو اعلام کنید.
من اگر وزیر بودم و چنین اتفاقی برام می افتاد،به چند نفر زنگ میزدم و میگفتم:« توی سایت بگید که بیست روز نیستم.»

نقل قول:
ببين پسر خوب آيا من جزو اين آدما مثل آرشام اينا نيستم؟...نکنه غرور پيدا کرده بلاشين من با همه اين چيزايي که هستم فقط کالين بودن خودمو قبول دارم...بارها اين حرف رو از من شنيدين..شاخ بودن اصلا به من ميخوره...فراموش کردين من تو ميتينگ ها ميومدم و چه جوري منو معرفي مي کردين!!!"کالين کبير!!!!"و من چه جوري جوابتونو مي دادم...هميشه ميگفتم تو رو خدا اينجري نگين...اين يعني من احساس شاخي دارم؟...به خاطر دوستي بوده که وزارت من مونده؟

واقعا گریه کردم در هنگام خوندن این چند خط.باب چرا به کالین مظلوم زور میگید؟...دلتون میاد؟

به نظرم بحث بی فایدست...کالین میخواد فعالیت کنه، بنده استقبال میکنم.تا وقتی که فعاله،بهش اعتراض میکنم.اگر احساس کنم دست از فعالیت کشیده،برنامه میریزم برای کودتا.

از دوستان تقاضا میکنم اگر حرفی ندارند،میان بحث های دیگران نیان.
از آنتونین صمیمانه تقاضا میکنم در چتر باکس سخنرانی نکنه.اگر حرفی داره بیاد توی تاپیک بزنه

بنده هم با سیریوس موافقم:
من به روند فعلی ادامه می دم و کودتا رو رها نمی کنم و با این وزارت تا وقتی اصلاح نشه مبارزه می کنم.

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.