هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ارتباطات با وزير
پیام زده شده در: ۹:۰۲ شنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
فراز جان دوست عزیزم هو هو هو مال گله گوسفنداست. لطفا یه خورده ملایمتر!

بچه ها... این چیزا ارزشی نداره ... وزارتم قدرتی نیست که آدم بتونه بهش بچسبه. همین الان من قول می دم که اگه بخوام همت کنم و با همین بچه هایی که الان دارن از من حمایت می کنن کودتا کنم و رول بزنم می تونم راحت وزیر شم. و بازم قول می دم بعدش کالین بتونه راحت دوباره خودش وزیر شه. انقد راحت می تونه بچرخه!!!

بی خیال این بحثا... کالین من قشنگ تاکید کردم که قصد ما از این کار این بود که یه تکونی بدیم و خلا تو رو پر کنیم تا یا پیدات شه و کارتو ادامه بدی یا اگه واقعا پیدات نشد اونموقع من وزیر شم.

ایگور دوست عزیز لطفا ملایمتر. دوستانه! همیشه ازت خواهش کردم!!!!

کالین!
نقل قول:
پس نتيجه ميگيريم چون سيريوس رو من آوردم و اين وظيفه رو بهش دادم...کار ها خوب پيش رفت و وزارت خوب فعاليت کرد

متاسفم. مجبورم پشت پرده وزارتو فاش کنم تا همه بفهمن و قضاوت کنن.

معاونت من خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی یهویی بود. کالین وزیر شد. خودمم بهش رای دادم. صراحتا الانم می گم من بین ایگور و کالین صددرصد کالین رو انتخاب می کنم. ولی اگه گزینه دیگه ای بود شاید رایم عوض می شد. بگذریم.
معاونت من اینجوری بود که کالین وزیر شد. یه پست زد و یه سری وزیر معرفی کرد و دو تا معاون که من و استرجس بودیم. شناسه سینیسترا رفت اون پست رو دید و اومد به من گفت سلام آقای معاون وزیر!!!!
منم بعد از کمی تعجب خودم اینو دیدم و فهمیدم که بله معاون شدم. و بعد از این قضیه با کالین صحبت کردم که قضیه چیه!

کسی به من خط مشی نداد و نگفت چی کار کن. من با دانش اندکی که از نظارت دارم خودم رو دو سه تا تاپیک نظارت کردم و بعضی جاها خودمم پست زدم مثل تاپیک سازمان فرهنگ و هنر جادوگری به این دلیل که هم سرافینا دوستمه هم از سوژش تونستم استفاده کنم. و دست به تاپیکایی مثل ستاد مرکزی ساحره ها یا سازمان حمایت از گرگینه ها و سانتور ها و ... یا سازمان ملل جادوگری و نمی دونم وزارت های مختلف نزدم چون به نظرم ایده های خوبی نبودن.

کالین عزیز من شما به من برنامه کاری ندادی. تنها هماهنگی من در مورد وزارت توی این دوره این بود که استرجس با من هماهنگ کرد و اون فراخوان رو برای کارکنان وزارت زد. دستشم درد نکنه خوشحالم کرد با این کار. فهمیدم وزارتم نظم داره.

پرسی اغراق می کنه می گه من اینجا رو مدیریت کردم چون نکردم. از محفل بهش کمتر رسیدم. چون واقعا نمی تونستم باهاش کار کنم.

این بود رزومه(Resume) من در وزارت فعلی. شاید کمتر از اینا کار کرده باشم ولی بیشتر نکردم!

و یه سوال مهم :
- کالین تو ممکنه برا تمام این تازه واردها و اعضایی که توی رول آنچنان شناخته شده نیستن محیط برا فعالیت ایجاد کرده باشی. ولی برای اعضایی مثل من و حذبیا و آرشام و به کل رفقای مطرح کاری کردی؟!

کالین جان برای اون دو تا جانشینی که برای من داری آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم بتونن روی تاپیکی که با مدیریت بارتی کراوچ! می خواد بزنه روی دست آداس(جزوی از تاریخ سایت) بتوننن خوب کار کنن.

من به روند فعلی ادامه می دم و کودتا رو رها نمی کنم و با این وزارت تا وقتی اصلاح نشه مبارزه می کنم.

و موافقت وزیر رو با استعفام از سمت معاونت وزیر سحر و جادو کالین کریوی خواستارم.

====

پ.ن(برای عده ای جوزده): این بحثا همش توی روله ... بیرون از رول کالین کیریوی!!!!! می شه میلاد و دیگه وزیر سحر و جادو نیست. رفیقمه!

ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۴ ۹:۰۷:۵۹

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۳:۰۵ شنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
هوی هوی هوی هوی... آقایان با ادب سایت نمیشه یکم بهتر برخورد کنین؟ من کلا به شخصه به خاطر کالین تو سایتم. و فکر میکنم چند نفر دیگه هم بدون اغراق به خاطر کالین عضو شدن یا موندن. من خودم به شخصه شاهد مریضیه کالین جان بودم. بنده خدا به جز بیمارستان تو این 20 روز بیرون از خونه نرفته.
حالا شما دارین تهمت قدرت طلبی میزنین؟ اصلا مگه کالین ازتون خواسته بود که بهش رای بدین؟ چند تاتون با کله بهش رای دادین؟ فقط بخاطر پیشکسوت بودنش تو سایت؟
در کل. آقای سیریوس شما هیچوقت نشده چند روز نت نیای؟
آقای ایگور شما چطور؟ چرا لحنتون رو درست نمیکنین؟
حد اقل بخاطر بزرگ کوچیکی !!! شایدم شما دنبال قدرت هستین که دارین دنبال قاف میگردین ببینین کی قاف میده!!

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۰:۴۷ شنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۶

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
سلام و اینا......
خوب من اومدم اینجا پارازیتی ول کنم برم.
اول از وزیر مردمی تشکر میکنم که بر خلاف بعضی ها در عین این که ادب رو رعایت میکنند مشتی بر دهان استکبار انتقاد با توهین زدند.
دوم .ایگور عزیز میتونستید نرمتر و با ادب کامل انتقادتون رو بیان کنید.
این که دو دستی به کلاه وزارت چسبیدی.....اگه من جای وزیر بودم جوابی بسیار تند و تیز به این لحن بیان میدادم.
کالین:حالا که جای من نیستی

بله حالا که نیستم.
خوب میخواستم ادامه بدم .شما یا امثال شما که انقدر به فکر سایت و گردوندن درست اون هستید ...تا حالا مریض نشدین؟
تا حالا دچار مشکل نشدین؟
تا حالا امتحان مهمی نداشتین؟
بالاخره ما خارج از این دنیای مجازی زندگی دیگه ای هم داریم که سراسر مشکل و سختیه .شاید وزیر مشکل شخصی داشته و یک مدت نتونسته بیاد تازه اگر خودش هم نیومد افرادی رو برای این که همه چیز مرتب باشه گذاشت که نظارت کنن.پس این یعنی به فکر بوده و همه چیز رو رها نکرده.
وزیر هم یک انسان ...خدا نیست که.نمیتونه 24 ساعته بچسبه به سایت که مبادا کسی مثل شما ناراحت نشه.
در ضمن موندنش در جایگاه وزارت به خاطر دوستیو این پارتی بازیا که شما سر بسته گفتید نیست .
اگه کسی بهترین نویسنده میشه لیاقتش رو داره که میشه.
اگه کسی بهترین عضو میشه لیاقتش رو داشته که شده.
کسی هم که وزیر میشه لیاقتش رو داره که میشه.
چه وزیر سابق درکو چه وزیر فعلی کالین.
پس بحث دوستی و اینا رو وسط نکش ایگور عزیز که به همه توهین میشه اینطوری نه فقط به وزیر .
خلاصه در اینجا بدون طرف میگم .درست مدت کوتاهی وزیر نبود که قطعا به خاطر مشکلات شخصی بوده.با این حال هنوز وزیره احترامش واجبه و کارشم درسته درسته .قدرت کلامشم که 20 خوشم اومد از جوابت.
---------------------------------------------
-----------------------------------------
راستی کالین 50 گالیون بریز به حسابم تو گرینگوتز گنجه 666 .به خاطر این همه طرفداری و جانبداری از شما.

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

پیام زده شده در: ۰:۱۲ شنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
از صحبتهاي وزير مصلحت پرسي متشکرم...که الحق مصلحت خوب ميدهي...ولي سيريوس بايد براي اينکار از ادعاش براي وزارت دست برداره...که من خيلي خوشحال مي شم

اما جواب ايگور عزيز
نقل قول:
دوست من..قبل از شما شخصيتي مثل دراكو تو سايت بوده كه دو برابر شما سايت رو فعال كرده و اصلا شما گرد پاي ايشون هم نخواهي رسيد..پس ادعاي فعال كردن نكن بيخود..10 تا تاپيك جديد زدي و انتظار داري پست نخوره سايت!؟خنده داره خب عزيزم.

در ضمن مشكل شما همينه...10 نفر مثل بليز و آرشام و پرسي تو سايت به زور پيدا ميشه..ما چجوري اينقدر آدم بيارييم كه شما بري بيرون؟گراپ و دالاهوف طرفداري شما رو ميكنن،فكر ميكني خيلي شاخي!؟نه عزيزم اگرم تا الان وزارتت مونده فقط به خاطر دلايل دوستي بوده كه بين همه اعضا هست..ولي وقتي شما به عنوان وزير 1 ماه سر نزديد،انتظار چي داري؟واقعا نامرديه كه انتظار داشته باشي وزير بموني!

خوب ايگور عزيز سرنوشت دراکو چي شد؟يک نفره اومد جنگ تموم مشکلات و مجبورش د استعفا بده چون نمي تونست کار رو ادامه بده چون خسته شده بود...ضمنا من هنوزم حاضر تعداد پستهاي دوره اون و منو بشمرن که ببينن کدوم دوره فعال تر بوده!...ببين پسر خوب من 10 تا تاپيم زدم کلي وزير تعيين کردم که کارها گروهي بشن و هر کسي تو وزارت خونه احساس کنه که پستي و جايي و سهمي داره که واقعا همينطور شد...من ايده اون تاپيک ها رو دادم...واقعا حرف شما خنده داره که کار تک نفره يا دو سه نفره رو به يه کار گروهي منسجم و برنامه ريزي شده ترجيح ميدي!

ببين پسر خوب آيا من جزو اين آدما مثل آرشام اينا نيستم؟...نکنه غرور پيدا کرده بلاشين من با همه اين چيزايي که هستم فقط کالين بودن خودمو قبول دارم...بارها اين حرف رو از من شنيدين..شاخ بودن اصلا به من ميخوره...فراموش کردين من تو ميتينگ ها ميومدم و چه جوري منو معرفي مي کردين!!!"کالين کبير!!!!"و من چه جوري جوابتونو مي دادم...هميشه ميگفتم تو رو خدا اينجري نگين...اين يعني من احساس شاخي دارم؟...به خاطر دوستي بوده که وزارت من مونده؟يا به خاطر برنامه ريزي که کردم و انگيزه هايي که به بچه ها دادم؟ که بيشتر بازش ميکنم اين بحث رو تو حرف بعديت...همونطور که ميدوني يک ماه نبوده و بيست روز بوده ضمنا مريض بودم...حالا که برگشتم بازم بايد ادامه بدين؟...واقعا نامرديه با کارايي که براي همتون کردم و تک تک تون اطلاع دارين اين حرف رو ميزني فکر ميکني وزارت براي من مهمه؟

نقل قول:

اين مدت كه نبودي و قبلش هم كه بودي فكر كنم استرس كمترين كار رو براي وزارت خونه كرد..يه پست زدن تو اعلاميه هاي وزارت خونه فكر نكنم كار زيادي باشه در صورتي كه سيريوس تو تاپيك هاي رول شركت داشته و با اخطار و تذكر از منحرف شدن اونها جلوي گيري كرده..نصف فعال بودن اين انجمن هم به خاطر ايشون هست عزيزم.

در ضمن كلا سايت مجازيه..سايت فعال نبود اونجوري كه شايسته ش بود،تصميم گرفتيم يه حركتي بكنيم كه سايت فعال بشه..حالا شما دو دستي چسبيدي به كلاه وزارت مهم نيست.موفق باشي.

ببين راجب استرس و سيريوس من برنامه ريزي کرده بودم...اولا که استرس رو به عنوان يه دوست خيلي قابل اعتماد انتخاب کردم...چون ميدونستم که اگه خداي نکرده اتفاقي بيافته به من خبر مي ده همونطور که من براش اينکارو ميکنم کلا هواي همو داريم و واسه اين انتخاب شد...دوما سيريوس هم که داري ميگي بازم من انتخاب کردم و براي اون برنامه ريزي کردم...اگه انتخابش نميکردم...اصلا کسي نبود که تو الان ازش تعريف کني...من انتخابش کردم چون مي دونستم که بچه اي هست که خيلي خوب تلاش ميکنه و مي تونه رول هاي خوبي بزنه...من برنامه ريزي کزردم و مهره هاي وزارتمو چيدم...حتي برنامه ريزيم اونقدر قويه که اگه سيريوس نتونست برسه براش دو تا مهره جانشين هم دارم...وزير کسيه که برنامه ريزي ميکنه و به رول جهت ميده عزيزم نه اينکه حتما خودش پست بزنه...که من پست هم ميزدم...به غير وقتي که مريض بودم...پس نتيجه ميگيريم چون سيريوس رو من آوردم و اين وظيفه رو بهش دادم...کار ها خوب پيش رفت و وزارت خوب فعاليت کرد...خيلي ها تو مملکت ما هستن مثل سيريوس که خيلي خوب بلدن چه جوري کارشونو بکنن اما مدير هاي نالايق اونا رو سر جاي درستشون نمي زارن...من بد کاري کردم که به همه جاي درستشونو دادم؟

در مورد مجازي بودن سايت حق با شماست من هيچوقت دو دستي به کلاه وزارت نسبيدم و اگه الانم اينجام به خاطر يه سري از بچه هاست که ميگن کالين نرو بمون ما ناراحت ميشيم...اما کار شما جالبه شما حق دارين اعتراض کنين وقتي من نيستم حتي توطئه...اما اگه سايت مجازيه و من برگشتم و دليل نبودمو فهميدين چرا مي گين که دو دستي چسبيدم به کلاه!...يا حرفاي ديگه اي که اصلا اينجا جاش نيست!

اي بارتي عزيز من نيز آي لاوي يو هو هوارتا مرسي که از ما طرفداري ميکني

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ جمعه ۲۳ آذر ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
سلام بر تو اي وزير !
اي وزير كه وزيري !
اي وزير كه مي وزيري !
اي وزير كه فقط تو وزيري !
اي وزير كه نمي ري !
اي وزير كه عاشقتيم !
اي وزير كه مردتيم (مرده اتيم) !
اي وزير كه مردمي اي !
اي وزير كه مردمي !
اي وزير كه قشنگي !
اي وزير كه عكس مي گيري !
اي وزير كه دوربين داري !
مي خواستم كه بگم خيلي چاكريم !
عاشق سينه چاكتيم !
مي ميرم برات تا تو هستي !
يه وقت نذاري بري كه مُرديم !

خب كالين جان چطوري ؟ خوبي ؟ در سلامتي كامل بسر مي بري هو ؟
كلا خواستم عرض اردات كنم و بگم كه تا آخرش باهاتيم (تيريپ دستمال كشيو صنعتگري )
كاري داشتي خبرم كن !

پیام زده شده در: ۱۸:۰۲ جمعه ۲۳ آذر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
هوووم دوستان مشکل شما با منه من به شخصه اگه 10 نفر مثل پرسي و بيليز وآرشام تو دفترم بخوان که من برم و وزير عوض شه اينکارو ميکنم...فقط ميخوام بدونم کدوم وزیر به اندازه من سایت رو فعال کرد ؟

دوست من..قبل از شما شخصيتي مثل دراكو تو سايت بوده كه دو برابر شما سايت رو فعال كرده و اصلا شما گرد پاي ايشون هم نخواهي رسيد..پس ادعاي فعال كردن نكن بيخود..10 تا تاپيك جديد زدي و انتظار داري پست نخوره سايت!؟خنده داره خب عزيزم.

در ضمن مشكل شما همينه...10 نفر مثل بليز و آرشام و پرسي تو سايت به زور پيدا ميشه..ما چجوري اينقدر آدم بيارييم كه شما بري بيرون؟گراپ و دالاهوف طرفداري شما رو ميكنن،فكر ميكني خيلي شاخي!؟نه عزيزم اگرم تا الان وزارتت مونده فقط به خاطر دلايل دوستي بوده كه بين همه اعضا هست..ولي وقتي شما به عنوان وزير 1 ماه سر نزديد،انتظار چي داري؟واقعا نامرديه كه انتظار داشته باشي وزير بموني!

نقل قول:
گرچه آن يکي معاونمان استرس خيلي هم خوب است و خواستني

اين مدت كه نبودي و قبلش هم كه بودي فكر كنم استرس كمترين كار رو براي وزارت خونه كرد..يه پست زدن تو اعلاميه هاي وزارت خونه فكر نكنم كار زيادي باشه در صورتي كه سيريوس تو تاپيك هاي رول شركت داشته و با اخطار و تذكر از منحرف شدن اونها جلوي گيري كرده..نصف فعال بودن اين انجمن هم به خاطر ايشون هست عزيزم.

در ضمن كلا سايت مجازيه..سايت فعال نبود اونجوري كه شايسته ش بود،تصميم گرفتيم يه حركتي بكنيم كه سايت فعال بشه..حالا شما دو دستي چسبيدي به كلاه وزارت مهم نيست.موفق باشي.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۱۵ جمعه ۲۳ آذر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
هوووم دوستان مشکل شما با منه من به شخصه اگه 10 نفر مثل پرسي و بيليز وآرشام تو دفترم بخوان که من برم و وزير عوض شه اينکارو ميکنم...فقط ميخوام بدونم کدوم وزیر به اندازه من سایت رو فعال کرد ؟

اشتباه میکنی کالین عزیز ؛
همونطور که با جو سایت آشنا هستی ، وقتی کوچکترین بحثی سر موردی پیش بیاد یا فعالیت کمی از طرف یکی از مسئولا صورت بگیره ، خیلی سریع تشویش ایجاد میشه و همه چیز به هم میریزه !
اگر من ، آرشام ، سیریوس یا هر کس دیگه ای با وزارت تو مخالف بود ، بهت رای نمیداد یا از وقتی که وزیر شدی باهات مخالفت میکرد و سراغ کودتا میرفت .
از اونجایی که مدتی نبودی و بعد از طرف یکسری از ملت گفته شد که خارج از کشور رفتی و معلوم نیست کی برگردی و اینها ، قرار شد ، بدون اینکه این تشویش ها توی سایت ایجاد بشه ، سیریوس که یکی از بهترین گزینه ها بعد از تو برای وزارت هست وزیر بشه و با در نظر داشتن برنامه های قبلی ای که برای وزارت ریختی اون رو اداره کنه .
از اونجایی که یکسری از اعضا که خیلی زود تحت تاثیر جو قرار میگیرن ، فکر کردن سیریوس میخواد بزور وزارت رو بگیره و مثلا کودتا کنه علیه وزیر ، رفتن سراغ پست زدن توی پیام امروز و نظر های ارزشی دادن توی شات باکس و یه سری موارد دیگه که مجبور کردن سیریوس رو تا سخت تر به این مسئله وزارت بپردازه و جدی تر صحبت کنه درباره این مورد .
اگر کسی با وزارت تو مخالف بود ، وارد کابین جدید وزارت نمیشد و ازت حمایت نمیکرد .
وزارت سیریوس هم با میل یکسری از اعضای فعال برای همین جلوگیری از تشویشات پیشنهاد شد ، نه با میل سیریوس و برای مخالفت با وزیر و کودتا کردن و یکسری موارد دیگه

در نتیجه هیچ مخالفتی از طرف اعضا با وزارت کالین کریوی وجود نداره ؛ در مورد سیریوس هم به نظر من هیچ کس دیگه ای نمیتونه معاون بهتری برای وزارت باشه و جدیتی که اون توی کار داره رو داشته باشه ، در نتیجه میخوام که با توجه به مواردی که بالا گفتم به این مورد نگاه کنی و بخاطر جو سازی یکسری عضوی که در حد عضو ! هم نیستن سیریوس رو از معاونت وزارت کنار نزنی .

موفق باشی

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۳۷ جمعه ۲۳ آذر ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
کلا ارتباط با وزير خوب بود...و ارتباط با شما مردم بهتر...و اي سيريوس از همين منبر بهت ميگم براي وزارت نقشه نکش و توبه کن که اصلا خوب نبود...هوووم برادر سيريوس من مريض بودم...ضمنا من خودم تضمينم...کسي هست غير اين بگه...چه تضميني براي فعاليت تو بيد برادر؟

اي آنتونين...همانا باشد که ما يک طرفدار مثل شما و گراپ و ديگر طرفداران داشته باشيم آنگاه از هزاران معاون توطئه گر حراس نداريم...گرچه آن يکي معاونمان استرس خيلي هم خوب است و خواستني... وکلا اکر با من قزوين ميامد...آنجا کمپاني درست مي نموديم...هيــــــــــــــــي چه بي ناموسي....کلا زنده باد طرفداران آسلام

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۸:۳۸ چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
دالاهوف عزیز.

خیلی جدی گرفتی. وزارت کشور گل و بلبلمون که نیست!

صرفا اینکه کالین سه چهار تا پیام تو چتر بده و یه پست اینجا بزنه به معنی برگشت نیست. وزیر باید فعال باشه. فعالیت هم معنیش این نیست!!! فعال هم نباشه وزیر نیست!!!

کالین تا الان بیست و خورده ای روز بود توی رول پست نزده بود. آمار وحشتناکیه. ولی امیدوارم کسی که کلاه وزارت داره بیشتر تلاش کنه.
(متاسفانه مریضی و این صحبتا رو من به شخصه نمی تونم قبول کنم چون کالین روز 16 لاگین کرد ولی بعد حدودا بیست روز هیچ پستی نزد و رفت. لاگین کردن اندازه پست زدن سخته. مگر اینکه کس دیگه ای به جاش لاگین کرده باشه.)

===

کالین. حاجلایی!

مراتب دلخوریتو خوب تو چتر باکس نشون دادی. هممم. کلاه وزارتو در صورتی باید دو دستی تقدیم کنی که فعالیت نکنی. کسی بر علیهت کودتا نکنه چه تضمینی برا فعالیتت هست؟! فعالیت کن برادر. منتظرم. نکنی کلاهو می گیرما!

تیتر پیام امروز(خبر فوری!)
معاونت سیریوس بلک در هاله ای از ابهام...

=================

پی نوشت مهم: از استرجس پادمور همکار!!! اسبق یا فعلی عزیز هم ممنونم ... چراشم عاقلان دانند... ناظر اینجا باقی می مونی!!!

ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۱ ۸:۴۰:۱۹
ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۱ ۸:۴۲:۲۶
ویرایش شده توسط سیریوس‌ بلک در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۱ ۸:۴۳:۰۰

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱:۰۵ چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
من اگه فقط به چت باکس بسنده کردم و پشت بند گراپ پست نزدم دلیلش این بود که نمیدونستم کالین برمیگرده یا نه و خوب اگه برنمیگشت منطق اینجوری حکم میکرد که وزیر جدید انتخاب بشه ولی الان که شخص شخیص وزیر برگشته باید این ضرب المثل را آویز گوش کنیم که:" تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف"
علی ایحال همه میدونن که کالین هر موقع یه فعالیتی تو سایت کرده غوغا کرده تا اونجائی که تاریخ عضویت من کفاف میده و قسمتائی از فعالیتاش یادم میاد: وقتی برگشت و آسلامو و کلا رولو فعال کرد یه جنب و جوشی در سایت راه انداخت که به تبعش رنک بهترین نویسنده گوارای وجودش شد! بعدم که با صلاحیت تمام مدیر شد و با رای قاطع وزیر! خلاصه ابرقدرت سایت چه از لحاظ محبوبیت چه پشتوانه اعضا چه قدرت چه مدیریت و صلاحیت برگشته و دیگه نایب نیاز نداره.
زنده باد وزیر محبوب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.