هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شورای هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
دالاهوف با بکار بردن یه سری الفاظ که انگار قراره یه اقدامی علیه هافل صورت بگیره برخورد میکنه!

من شخصا شکی در این مورد ندارم!

درسته ، حرفهایی که آلبوس عزیز هم در مورد آنتونین عزیز زد درسته یکسریش ، به نظرم مشکلی به آنتونین وارد نیست و من هم این بازرس عزیز رو درکش میکنم ، هر کسی نسبت به گروهش تعصب داره ، با اینکه باید بازرس تعصبش کمتر باشه و واقع بینانه تر عمل کنه ، ولی خب ، هر کاری هم بکنیم این مسئله عادی هست و طرفداری ایشون از هافلپاف قابل قبول . چون همه بازرسین همینطور هستند .

ولی خوب ، صحبت میکنم با بازرسین عزیز که در مقام یک بازرس و هنگام انجام امور ، تعصبشون فقط روی هاگوارتز باشه نه گروهشون .

نقل قول:
به آلبوس:
هوووم، بيشتر از اينكه من و هافلي ها بخوايم وضع هاگوارتز رو به هم ريخته كنيم، شما داريد با كارهاتون وضع رو خراب ميكنيد!

يه نكته ديگه اينكه الان خودت تو اين پست داري من و عده اي ديگر رو "استاد به ظاهر بيطرف" خطاب ميكني! يهو بيا هممون رو بنداز بيرون جناب.
نشون دادي كه خيلي بي طرفي!!
ربطي به دفاع نداره، به عنوان عضو شورا نظرم رو در مورد بازرس گفتم و هيچ كدوم از حرفام هم دروغ نبود و جنبه طرفداري نداشت.

جمله آخرم هيچ ربطي به تو نداشت و بيشتر جنبه زنگ خطر بود! متاسفانه هاگوارتز خيلي بچه بازي شده و اين اعتراض ها نشون ميده كه دست پيش گرفتيد پس نيفتيد! وگرنه تا الان خطايي از كسي سر نزده!

شما نه ، اینکه یه مقدار وضعیت گروه ها بهم ریخته توی این چند ترم تقصیره من هست و به خاطر کم کاری من ... اول با اساتید گریفیندور و بعد با سایر گروه ها صحبت میکنم ، نمیخوام هیچ مسئله ای توی امتیاز دهی اساتید هیچ گروهی دخالت داشته باشه .

در مورد مسائل و رابطه گروه ها هم ، تغییراتی صورت میدیم با کمک ناظرین گروه ها ... بزودی این مشکلات رفع میشه .

نقل قول:
وگرنه اولین فردی که اخراج میشه خودتی!

------------------
درست صحبت کنین! این اولین و آخرین اخطاره!

ممنونم از اخطارت راجر عزیزم ، لطف کن اینجا فقط به عنوان یه عضو شورا نظر بده ، چون بهتره مسائل مدیریتی بیرون از اینجا باشه

نقل قول:
راجر عزیز من نمیدونم هدفت از این جمله چی بوده ولی از وقتی سر مسائل بیخود دوستهام رو بلاک کردین دیگه بلاک برام بی ارزش شده.الان تو داری تهدید رو در نقش چه کسی میکنی؟مدیر هاگوارتز؟مدیر شورا؟

مهم نیست آلبوس عزیز ، اهمیتی ندارن این بحثا که بخوایم جو هاگوارتز رو بهم ریخته تر بکنیم ، راجر فقط منظورش این بود که این بحث ها کمتر بشه و منظور بدی نداشت .

ممنون از همتون ، درست میکنیم این مسائل هاگوارتز رو ... ولی نه تنهایی ، با کمک هر پنج نفر

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۱۷ سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
در مورد اینکه بهتره هممون آروم تر باشیم حرفی نیست.دنیس عزیز زیادی جدی گرفته و بیخودی حرف های منو تحریف میکنه و خودشو عصبی میکنه.در مورد اثبات هم اینقدر بیکار نیستم بشینم سه ساعت اینجا نقل قول های مختلف بکنم،اونوقت شما بیایی بگی درسته،برین امتیاز ها رو پس بدین چون چیزی به من نمیرسه که وقتمو برای چیز های بی ارزش تلف کنم.

فقط یه موضوعی مطرح شد.

نقل قول:

راجر عزیز من نمیدونم هدفت از این جمله چی بوده ولی از وقتی سر مسائل بیخود دوستهام رو بلاک کردین دیگه بلاک برام بی ارزش شده.الان تو داری تهدید رو در نقش چه کسی میکنی؟مدیر هاگوارتز؟مدیر شورا؟

پیام زده شده در: ۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
آقایون! آرووم لطفا!

میخواین منم مثل خودتون حرف بزنم؟!

به دنیس:

این موضوع رو که
نقل قول:

همه ميدونن دالاهوف خيلي قانون مند و بي طرفيه!

رو من نمیدونم! و حتی اگه میدونستم ربطش رو به ماجرا نمی‌فهمم!

در مورد حرف آلبوس!
نقل قول:

من دقیقا رفتار نامناسب شما و معلمان مثلا" بی طرف هاگوارتز هست که خواستم بگم ما هم بلدیم این کارها رو بکنیم و فکر نکنین که فقط شما بلدید هاگوارتزو بهم بریزین و اینا.

ثابت کن که مثلاً بی‌طرفن!
فقط شما بلدید رو هم ثابت کن!
یا دیگه در موردش حرف نزن

------------------
درست صحبت کنین! این اولین و آخرین اخطاره!

ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۵ ۱۲:۴۲:۲۶

!

پیام زده شده در: ۹:۱۴ سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
دنیس نوشته :

نقل قول:
شما يه نشانه طرفداري كوركورانه از دالاهوف اينجا كپي كن!! اول ترم هم ديديم كه دالاهوف به استاد گياه شناسي كه هافليه اخطار داده! و امتياز گابريل كه به اشتباه به اسلي داده شده بود را به راون برگردوند! همه ميدونن دالاهوف خيلي قانون مند و بي طرفيه!
نشونش همین حرفیه که می زنی ... طبق آخرین اطلاعیه تابلوی اعلانات ، آنتونین دالاهوف که عضو هافلپافه ، باید از آلبوس سوروس پاتر که یه هافلپافیه 3 امتیاز کم می کرد

تابلو اعلانات (پست شماره 89) :
نقل قول:
4-در صورتی که استادی در تاپیک شرح امتیازات تقسیمات خود را اشتباه وارد نمود بعد از گذشت 24 ساعت 3- از گروه وی کسر نمایید.
در هر صورت ما مسئله بالا رو به صورت یه اشکال خاص نمی بینیم ، چون این اطلاعیه بعدش زده شد ... ولی در هر صورت از این به بعد نباید از این موارد ببینیم !

پیام زده شده در: ۲۳:۳۸ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
به آلبوس:
هوووم، بيشتر از اينكه من و هافلي ها بخوايم وضع هاگوارتز رو به هم ريخته كنيم، شما داريد با كارهاتون وضع رو خراب ميكنيد!

يه نكته ديگه اينكه الان خودت تو اين پست داري من و عده اي ديگر رو "استاد به ظاهر بيطرف" خطاب ميكني! يهو بيا هممون رو بنداز بيرون جناب.
نشون دادي كه خيلي بي طرفي!!
ربطي به دفاع نداره، به عنوان عضو شورا نظرم رو در مورد بازرس گفتم و هيچ كدوم از حرفام هم دروغ نبود و جنبه طرفداري نداشت.

جمله آخرم هيچ ربطي به تو نداشت و بيشتر جنبه زنگ خطر بود! متاسفانه هاگوارتز خيلي بچه بازي شده و اين اعتراض ها نشون ميده كه دست پيش گرفتيد پس نيفتيد! وگرنه تا الان خطايي از كسي سر نزده!

ویرایش شده توسط دنیس در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۴ ۲۳:۴۴:۲۶

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۲۳:۲۲ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۱۲:۲۵ یکشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
دالاهوف با بکار بردن یه سری الفاظ که انگار قراره یه اقدامی علیه هافل صورت بگیره برخورد میکنه!

من شخصا شکی در این مورد ندارم!

ولی با این موضوع که ممکنه به خاطرش بقیه رو دچار مشکل کنه، مخالفم

!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۹ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
مثلا چرا تو اواتارت عکس دختره در حالی که من دوست دارم عکس پسرهای سیفیت باشه،پس 100 امتیاز از گروهت کم میشه تا آدم شی !

این جمله ای که من به کار بردم کاملا و تماما به طنز بود و فکر کنم وقتی نقل قولی میکنی بهتره تیکه اول جمله رو هم بیاری که خواننده به اشتباه نیفته.

در مورد تهدید آمیز بودن پست هم باید بگم که من دقیقا رفتار نامناسب شما و معلمان مثلا" بی طرف هاگوارتز هست که خواستم بگم ما هم بلدیم این کارها رو بکنیم و فکر نکنین که فقط شما بلدید هاگوارتزو بهم بریزین و اینا.

در ضمن از نماینده هافل جز طرفداری از بازرس گروهش چیز دیگه ای انتظار نداشتم.

پ.ن.در ضمن اون جملات آخر پستت رو اگر صرفا" به خاطر جو گیر کردن من یا تحت تاثیر قرار دادن من مینویسی،بهتره وقتتو تلف نکنی چون من تجربه این حرکات رو زیاد دارم.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۴ ۲۳:۱۳:۱۴

پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
ماااااااااااااااع!
كدوم رفتار بد؟ اگه منظورت لحن كمي تند بعضي پستاشه كه با توجه به پستهاي خودت در اون تاپيك و لحن هميشگي پرسي، لحن دالاهوف خيلي معمولي به نظر ميرسه و مشكلي نداره!
ميشه لطف كني يه نمونه از برخورد بد دالاهوف رو اينجا بزني؟ خنده داره واقعا!

نظر من اينه:
لحن و رفتار دالاهوف هيچ مشكلي نداره و اين حرفاي دامبل به نظر من صرفا نگاهي يك طرفانه و كوركورانه است!

شما خودت تو دفتر بازرسين جوري پست زدي كه انگار يه بازرسي و به شدت پستت كنايه اميز و تهديد اميز بود و البته بچه گانه!
از كلماتي مثل "آدم شي" و "عشقي نمره ميدم" و "دارین هاگوارتزو دوباره به گند میکشین" استفاده كردي و در اينجا بايد بازرس به لحن پستت تذكر بده!

شما يه نشانه طرفداري كوركورانه از دالاهوف اينجا كپي كن!! اول ترم هم ديديم كه دالاهوف به استاد گياه شناسي كه هافليه اخطار داده! و امتياز گابريل كه به اشتباه به اسلي داده شده بود را به راون برگردوند! همه ميدونن دالاهوف خيلي قانون مند و بي طرفيه!

به نظر من بازرس هافل، بازرس ِ موثر هاگوارتزه كه خيلي تاثير داره و تا حالا مشكلي نداشته!

(به تازگي رفتارهاي غير طبيعي زيادي در هاگوارتز در حال مشاهده است! )

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اول از همه نقل قولی از اول این تاپیک میکنم:

نقل قول:
* تنها مدیر مدرسه و اساتید برای صحبت با اعضای شورا میتوانند در این بخش پیام ارسال کنند .

پس امیدوارم پست مزاحم ها در این تاپیک دیده نشه.

----------
من نسبت به رفتار نامناسب،طرفداری کورکورانه بازرس هافلپاف از این گروه شکایت دارم.به عنوان یکی از اعضای شورا درخواست دارم در این مورد و موندن این فرد به عنوان بازرس بحث و مشورت کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

نمونه رفتار نا مناسب این بازرس با فرد اعتراض کننده در تاپیک دفتر بازرسین هست.

**اینجا نحوه نیس که بپرید و بحث کنید..پست از افرادی جز مدیر و اعضای شورا دیده بشه پاک میشه.**

پیام زده شده در: ۲۰:۱۶ شنبه ۱ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
نه عزیزم ! شوخی میکنی ؟

واقعا فکر میکنی با این مسئولیت های فعلی من وقت میکنم که تک تک پست ها و امتیازات رو چک کنم ؟

اگر مثلا مسابقه ای برگزار شد و بازیکنان اون تیم اعتراض داشتن به داوری ، پستها رو میخونم به علاوه امتیازات ، به مدیر مدرسه اطلاع میدم تا رسیدگی کنه و خودم رو درگیر یکسری امور نمیکنم مثل ترم پیش ... ولی خوب به فعالای هر گروه هم اطلاع میدم که اگر مشکلی دیدن در مورد خورده شدن حق و اینا هم اطلاع بدن !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.