هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ارتباط با ناظرين وزارت
پیام زده شده در: ۱۰:۴۱ دوشنبه ۴ تیر ۱۳۸۶

بارتی کراوچ(پدر)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۱۲ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 68
آفلاین
با سلام
می خواستم بدونم ...آیا می تونم در تاپیک آزکابان که مشغول خاک خوردنه پستی بزنم.؟

... و سرانجام هیچکس باقی نماند.

پیام زده شده در: ۳:۱۲ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
نقل قول:

فورتسکيو نوشته:
به نام خدا
با سلام خدمت، کالین و سایر ناظرین محترم وزارت !
بنده یک مجوز می خواهم برای ایجاد تاپیکی به نام انبار وزارت ! موضوع جدی هستش ! در این انبار چیزهایی ورود و خروج میشه که بسیار مخوف هستن ! پشت پرده یه خبرای هست. مسئول انبار شخصی مرموز است که نه به نفع وزارت کار می کند و نه به نف ولدمورت. مأموران نیز که برای کنترل ورود و خروج انتخاب می شوند به طرز مخوفی ناپدید می شوند...
سعی می کنم تاپیک فعالی باشد. موضوع رول پلینگ ( ایفای نقش ) است و در قالب نمایشنامه نویسی !
با تشکر

یک هفته آزمایشی باز کنید. اگه استقبال بشه باز میمونه
آرتور ویزلی

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۸۶

فورتسکيو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۹ جمعه ۷ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۸
از اینجا، اونجا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 85
آفلاین
به نام خدا
با سلام خدمت، کالین و سایر ناظرین محترم وزارت !
بنده یک مجوز می خواهم برای ایجاد تاپیکی به نام انبار وزارت ! موضوع جدی هستش ! در این انبار چیزهایی ورود و خروج میشه که بسیار مخوف هستن ! پشت پرده یه خبرای هست. مسئول انبار شخصی مرموز است که نه به نفع وزارت کار می کند و نه به نف ولدمورت. مأموران نیز که برای کنترل ورود و خروج انتخاب می شوند به طرز مخوفی ناپدید می شوند...
سعی می کنم تاپیک فعالی باشد. موضوع رول پلینگ ( ایفای نقش ) است و در قالب نمایشنامه نویسی !
با تشکر

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۳:۴۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
در اينجا با يک استراتژيک اين آبدارخانه را تاييد ميکنيم نه براي رشوه بلکه براي جالب بودن و طنز بودن موضوع سعي کنيد به انحراف نکشد و شما خود مسئول آن مي باشيد

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۰:۰۰ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶

الیور وود قدیم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
از دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 321
آفلاین
یا لطیف

سلام به همگی

من تقاضای ایجاد یه تاپیک با نام "آبدارخانه" داشتم . ( نمی دونم قبلا درست شده یا نه ) . چون الآن حذب بازی خیلی حال میده ما هم وارد حذب بازی شدیم . اما در مرحاه ی اول از آبدارخانه شروع کردیم و در آیند ای نه چندان دور آبدارخانه ی وزارت را به یکی از حذب های قدرتمند تبدیل می کنیم .
و اما در مورد آبدارخانه . این تاپیک با موضوعیت طنز و اتفاقات پشت پرده ی وزارت است و خبر هایی که حتی وزیر از آن با خبر نیست . ( آخه من هر موقع تو مدرسه می خواستم ببینم معلمی اومده یا نه می رفتم در آبدارخانه گوش وا میستادم ) در کل آبدارخانه یه تاپیک برای پست های تکی و طنز است که می تواند یه کم وزارت خونه را از خشکی در بیاورد . تو آبدارخانه بحث های مثل : اخبار گروه های وزارت ، دعوا های داخلی وزارت ، تعاملات دو جبهه ی سفید و سیاه و در کل همه چیز ، می تواند انجام شود .

من این مژده را هم می دهم که در آبدارخانه تبلیغات رایگان برای آفتابه های مرلین صورت بگیرد ( اینم زیر میزی کالین)

این روزها که می گذرد
شادم
این روزها که می گذرد
شادم
که می گذرد
این روزها
شادم
که می گذرد...

«قیصر»

پیام زده شده در: ۱۸:۰۲ دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
همانا مورد اول مجوز ميگيرد ولي مورد دوم تاييد نمي گردد باب جان سعي کن اينگيليسي به کار نبري در عنوان...مورد دوم به علت سياسي بودن مجوز داده نمي شود چون ممکنه سايت را فيلتر کنند

[b][color=996600]
بينز نامه
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
با سلام شما
همی اینجانب میخواستم تاپیکهایی بنامSECURITY COUNCIL بزنم.

یا همان سازمان شورای امنیت(سازمان ملل متحد)
در این سازمان ما و سازمان اطلاعات و امنیت جادو با هم کار کرده تا امنیت را در دنیای جادوگری حفظ و وزارت را پایدار نگه داریم.
ما مثل آسلام (البته آسلام بسیار بالاتر است
) ماموریت هایی به کارکنان خود میدهیم و در بیشتر این ماموریت ها با دیگر سازمان های وزارت(همچون سازمان اطلاعات،مشنگی،آزکابان و..) کار میکنیم.

همی اینجانب خواستار مجوز برای تاپیکی دیگر هم هستیم
International Atomic Energy Agency یا (IAEAَ)
یا سازمان انرژی اتمی
در این سازمان ما به پرونده اتمی مرگخواران که غیرمجاز میباشد رسیدگی و آنان را تحمیل میکنیم
در اینجا هم ماموریت هایی داده میشود و ما با دیگران کار میکنیم

پیام زده شده در: ۲۲:۴۲ یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۶

بارتی کراوچ(پدر)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۱۲ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 68
آفلاین
درود
در خواست برای تاپیک : گشتاپو (سازمان اطلاعات و امنیت جادو)_اگه میشه همینطوری کامل باشه_
مدتیه که جبهه ی سوم قدرت یعنی وزارتخونه.آرام نشسته و در برابر انجمن های سری مثل محفل و مرگخوار ها عکس العملی نشون نمی ده .در واقع وزارتخونه که یک جبهه ی مهمه(نه با محفله و نه با مرگخوارها)فراموش شده ...گشتاپو (سازمان اطلاعات و امنیت) برای این تاسیس میشه تا به مبارزه با این انجمن ها بر خیزه. اگه این ایده حمایت بشه و با رسیدگی همراه باشه میتونه به عنوان کمکی برای به حرکت در آورردن باشه.مهم ترین فرق گشتاپو با سازکان هایی چون کارآگاهان و ارتش اینه که گشتاپو همه رو زیر سوال می بره و بر خلاف دو تشکل مذکور نه تنها با مرگ خوارها بلکه با هر انجمن مخفی که وزارتخانه رو به خطر بیاندازه مخالفت میکنه.(خاصه محفل) این یعنی اینکه با ظهور (یا بازگشت)قطب سوم (وزارتخونه) رول به جنبش میافته .چرا که اینبار اون قدرت صرف محفل و مرگخوارها که خودشون رو نماینده ی سیاهی و سفیدی میدونن از بین میره و قطب سومی در همین فضا تشکیل میشه که هر دو رو تحت شعاع قرار میده.البته به احتمال زیاد با ریشه ای کهاین دو انجمن در بین کاربر ها دارن در ابتدا یکم سخت میشه کار اما همین سخت شدن برای جنبش رول کافیه تا یه مدتی اونو به حرکت در بیاره.ضمنا این می تونه به عنوان یک یادآوری باشه تا نقش مهم وزارتخونه در این نبرد از دوباره در افکار شکل بگیره و تجدید بشه._اگه توضیحات ناکافی بود فکر کنم با پست قبلی کامل بشه_
باسپاس
همانا به شما مجوز داده شد اما در صورت امکان سعي کنيد از سازمانهايي مانند گشتاپو که اسم آنها به نازيسم بر ميگردد و ممکن است به ما برچسب نازيست بزنند استفاده نکنيد لطفا اسم را به گونه اي تغيير دهيد

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۴ ۰:۴۳:۳۳

... و سرانجام هیچکس باقی نماند.

پیام زده شده در: ۱۶:۲۷ شنبه ۵ خرداد ۱۳۸۶

نیوت اسکمندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۶ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۵۹ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶
از دور دست ....
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 198
آفلاین
سلام . مي خواستم يه تاپيك بزنم با عنوان :
حذب ناسيونال جادوگريسم
كه همانطور كه از عنوانش پيداست , حذبيست در شهر لندن ( البته ساخته ذهن من است ) و در آن ما به صورت نمايشنامه و داستانهاي كوتاه ادامه دار يا تكي يا موارد داستان نويسي ديگر اين حذب را در سايت پرورش مي دهيم .
نكته : من براي اين حذب ( تاپيك ) همه ي كارهاي لازم را كرده ام . برنامه ريزي هم دارم و كاملترش مي كنم . اگر قبول كنيد خيلي خوب مي شود .
من با كمك بعضي از دوستان و نويسندگان عزيز اين تاپيك را خوب بالا مي كشم و نمي گذارم كه ارزشي بشود البته اگر اجازه بدهيد .
حتي براي اعضاي تاپيك ارم هم درست كرده ام .
همانا جاي اين تاپيک در وزارتخانه نمي باشدي پس به شهر لندن مراجعه کنيد

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۶ ۱:۱۵:۱۰

پیام زده شده در: ۲:۵۵ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هوووم بارتي عزيز باهات موافقم...
قسمت دوم فکرت به نظر من خيلي خوبه مردم رو تحريک مي کنه به فعاليت من فکر ميکنم توي صحبت با مديران مطرحش کن که يه همچين چيزيو تو گرو هها قرار بدن..چون خودت ايده شو دادي پستشو اونجا بزن ضمنا قوانينم براش بزار مثلا هر کارمند وزارتخونه بايد حداقل هفته اي دو پست توي وزارتخونه داشته باشه
در مورد تاپيک هاي هدايتي مثل محفل بايد يه بررسي بکنم تا دو روز ديگه بهت جواب ميدم

[b][color=996600]
بينز نامه
بيا تا ريش ها ب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.