هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ارتباط با ناظرين وزارت
پیام زده شده در: ۱۱:۱۷ شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۶

بارتی کراوچ(پدر)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۱۲ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 68
آفلاین
از کالین عزیز سپاس گذارم
راستش اون تاپیکی که پایین تر معرفی کردم خیلی گسترده است ولی کمی وقت مانع از رسیدگی درست از جانب من میشه ولی تا اون موقع می تونیم جاهای دیگه ی وزارتخونه رو آبادکنیم.

یک سوال دیگه هم داشتم محفل پایگاه دشمنان ولدمورته و خانه ی ریدل هم پایگاه مرگخوارها چرا وزارتخانه یک پایگاه منظم نداشته باشه ؟اونا باهم نبرد می کنن ولی وزارتخونه نبرد صریح و روشنی نمیکنه ؟ تازه چرا وزارتخانه موضع روشنی درباره ی محفل نداره ؟ نکته ی دیگه اینکه آیا کار در وزارتخانه شغل حساب میشه؟اگه آره چرا کارمنداش شغلشون در قسمت گروه زیر عکسشون نمی آأ؟
با سپاس
بارتیموس کراوچ(پدر)

از رسیدگیت ممنونم کلین عزیز

ویرایش شده توسط بارتی کراوچ(پدر) در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۳۰ ۹:۴۱:۴۰

پیام زده شده در: ۴:۰۶ شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
بارتي عزيز همانا من هم مثل شما مشتاقم که بدونم وزير کيه!؟البته اگه واقعا هاگريد عزيز باشه خوشحال ميشم...تل وقتي که من به وزارتخونه نيومده بودم همين دو تا تاپيکشم داشت خاک مي خورد شما بيا فعالش کن هر تاپيکي رو که دلت خواست من پشتتم پست ميزنم و کاري مي کنيم که بقيه هم پست بزنن اگه خواستي تاپيکي در راستاي فعال سازي وزارت بزني با اهدافش بگو تا بهت مجوز بديم ضمنا وزير فکر کنم با انتخابات مشخص بشه وزير قبلي ققنوس بود مثل اينکه با سايت مشکل پيدا کرده دراکوي عزيز هم که وزير فوق العاده اي بود تابستون مي خواد نقش لرد رو به عهده فکر کنم بگيره!
-------------------------------
-------------------------------
در راستاي پستهاي دالاهوف و ايگور عزيز از جفتتون تشکر ميکنم که به عقايد هم احترام مي زارين...و به ايگور قول ميدم که جلوي زياده روي ها رو بگيرم حتي ازش مي خوام جايي اگه چيزي ديد که از چشم من دور مونده بهم بگه که بهش رسيدگي کنم و مطمئن باشه اينکارو ميکنم....و قول ميدم به دالاهوف عزيز که سوژه اي که لطف کرده و خودش يکي از کسايي بوده که بهش پا داده رو تا جايي که ميتونيم ازش نهاينت استفاده رو ببريم و بهش شاخ و برگ بديم

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۲:۳۴ جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۶

بارتی کراوچ(پدر)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مخاطب من مسئولان وزارتخانه اند:
چند سوال داشتم:
وزیر کیه؟
کابینه ش کیا هستن؟
چرا تو این وزارتخونه هرجا به غیر از آسلام میرم ...دو من خاک نشسته؟(
چرا وزارتخونه این قدر کم رنگه؟
_اصلا نبردی روی میده؟(بین وزارت و مرگ خوارها؟؟
این ارتش چرا همه ش صفحه ی آخره؟
_و چراهایی دیگه

لپ کلام:چرا یه دست روی این صورت خاک گرفته ی وزارتخونه نمی کشین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با اجازه ي بليز و كالين ! هووم ما الان فعلآ وزير نداريم ولي خب كابينه ي وزيرو معمولآ يعني كابينه ي اصلي ناظران انجمن بودند . ما فعلآ در پي مشورت و بحث با مديراييم تا براي تابستون وزير داشته باشيم ! چون اكثر تاپيك هاي اين انجمن ربط به وزير داره ! اما قبل از اون چند تا تاپيكي كه بدون وزير هم سير معمولي خودشو طي ميكنه داره بهشون رسيدگي ميشه !

هگر !

ویرایش شده توسط روبیوس هاگرید در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۸ ۱۳:۳۹:۵۲

... و سرانجام هیچکس باقی نماند.

پیام زده شده در: ۹:۵۷ جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
ایگور جان اصلا بحث دعوا در بین نیست!180 درجه برعکس متوجه شدی!اونجا یه بحثی شما کردی منم دلایل و نظرمو گفتم همین!اصلا و ابدا بحث دعوای شخصی در بین نبوده!امیدوارم سوء تفاهم نشده باشه!

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۸ ۱۰:۰۱:۲۵

پیام زده شده در: ۹:۱۷ جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
بله کالین جان دیدم و مطمئنما طبق سابقه ای داری حتما جلوی این کارارو میگیری.اونوقتا هم که بودی یادم میاد زیاده روی ها رو کنترل میکردی.

آنتونین جان،دعوا داری!؟خب مگه من گفتم کلا از اساس بده و اینا را جمع کنید و اینا؟نه گفتم از زیاده رویش جلوگیری بشه وگرنه خودم وقت داشتم حتما عضو گروه میشدم!

باز هم ممنون از کالین به خاطر رسیدگیش!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۷:۵۲ جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
منم میخوام به عنوان یه عضو نظرمو بگم:
همانطور که کالین گفت هیچ قضیه توهینی در بین نیست فقط صرفا یه طنز هست که من یکی و نه تنها من خیلیها مثل من ازش خوششون آمده چه در بحث اینکه پستاشو بخونن و لذت ببرن چه از منظر فرضا مدیران /ناظران یا کسان دیگری که دغدغه سایتو دارن و دوست دارن رولش پیشرفت کنه و از حالت خمودیت در بیاد!
آسلام مبتونه یکی از محرکترین قضایا برای به جنب و جوش درآوردن رول سایت و فعال کردن آن و جلوگیری از کرختی آن باشد چون با طنز نابش که خود کالین پایه گذارش بوده و الانم اصلی ترین شخص ادامه دهندش هست میتونه خیلی سوژه از لحاظ رول پلینگ بوجود بیاره که بنظر من از این نظر تو سایت تکه!و البته اینا فقط در حد تئوروی نیست میتونیم نتایج تاثیرگذار و میزان علاقه بچه ها به آسلام را از طریق اعضای زیادی که در ستاد ثبت نام کردند و همینطور رای دادن به کالین در بهترین نویسنده ایفای نقش بخاطر فعال کردن دوباره آسلام از لحاظ عملی هم ببینیم!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۳ پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
کالین جان...!

من به عنوان یک عضو دارم این نظر رو میدم:

این تاپیک ستاد آسلام و کلا قضیه آسلام یک مقدار داره بیش از حد به مقدسات ما بی احترامی میکنه و به نظرم اگر یک مقدار در مورد پستهای این تاپیک خشانت و دقت بیشتری به خرج بدی خیلی بهتر میشود.
ايگور جان قضيه توهين اصلا در بين نيست و آسلامي که من ساختم به هيچ چيزي از جمله مقدسات من و شما توهين نمي کنه!اما خوب بچه ها واقعا يه جاهايي زياده روي ميکنن خودم هم متوجه شدم واسه همين جلوشو ديشب طوري که ديدي تو سايت و تو چتر باکس گرفتم نگران نباش من وقتي لازم بشه کاملا خشنم وحواسم جمعه

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۸ ۲:۵۶:۱۸

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۵:۳۶ پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
با سلام به تو ای وزیر آسلام
دیدیم که این وزارت بی وزارتخانه آموزش و پرورش میباشد و این جانب دلمان به حال این دانشاموزان بی امید سوخت. همانا گفتیم بیاییم و تقاضای باز کردن این تاپیک را بدهیم.

همانا انجمن هاگوارتز به اون گندگی رو زدند تا دل کسی به حال دانش آموزان نسوزد.
در ثانی وزارت سحر و جادو ربطی به درس و هاگوارتز و اینا نداره. لطفا درخواستتونو در انجمن مربوط به خودش بدید.

مجوز داده نمیشه.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۷ ۱۶:۴۹:۵۵

پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۶

بارتی کراوچ(پدر)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
درود بر وزیر وقت و دستگاه منسجم سیاسی اش(کابینه و..)!

پیرو بررسی هایی که طی دوره ی کوتاه حضورم از دستگاه سیاسی وزارت خانه انجام دادم . فقدان سازمانی منسجم رو احساس کردم.سازمانی که برای بر جای ماندن هرچه مستحکم تر قوانین و قدرت بلامنازعه ی وزارت حیاتی است:

سازمان اطلاعات و امنیت جادوگری(تاپیک)

از وزیر بزرگ و دست اندر کاران این تاپیک(برادر کریوی) خواستاریم .پیشنهاد این حقیر را علی رقم گرفتاری هایشان مورد بررسی قرار دهند .اهداف تاپیک نیز از نامش مشخص است.

توضیح درباره ی تاپیک:

قسمت های نظامی وزارتخونه مثل ارتش و اداره ی کارآگاهان کاملا اختیاراتشون منحصره ...اونا عمدتا به دادن تاپیک هایی چون نبرد بین وزارتخانه و نیروهای شیطانی می پردازند ... در همه جا دنیای جادوگری دو جبهه فرض شده خوب و بد در حالی که این تقریبا اشتباهه ...دنیای جادوگری شامل سه جبهه است:وزارتخانه ...خانه ی ریدل (ولدمورت و دارودسته اش) ...و محفل و طرفداراش........همون طور که دامبلدور گفت :ما هیچ وقت نباید قافل بشیم و در خلال نبرد با تاریکی ها از مبارزه ی خودمون با وزار تخانه غافل بشیم(یه همچی چیزایی).این سازمان درواقع همه رو زیر سوال می بره ...پرونده های کارکنان وزارتخانه رو روی میز میریزه و از دوباره بررسی می کنه.و در عین حال به رسیدگی وضعیت تحرکات ولدمورت و جنایات می پردازه (که برخلاف کارآگاهان منحصر به جنایاته نه خلاف های کوچک و خفیف)..درواقع یک سازمان سیاسی -نظامیه که مواظب هر دو جبهه است.هم نفوذ محفلی ها و هم نبرد با مرگ خوارها . در ضمن سعی در حفظ تعادل بین آسلامیون و ضدآسلامیون داره(الکی) با حقوق بالا و منافع فراوان چون حقوق بازنشستگی برای اعضاش...و گذشته از شوخی دست رول نویس رو بیشتر باز می گذاره تا به موضوع های مختلف و متنوع تری به پردازه و در عین حال
یه حرکت استراتژیک وزارتخانه در برابر مخالفت ها تلقی میشه(در سیر داستانها ی تاپیک) و همچنین یک مجمع رسمی که (در سیر داستانی نه واقعا)قدرت زیر سوال بردن هر چیزی رو داره(به غیر از بالا بالاها رو)
و همچنین می تونه(در سیر داستانی نه واقعا) پرونده هایی برای رولنویس ها تشکیل بده و هر چند مدت یک بار تقاضای تشکیل دادگاه و رسیدگی به جرائم(بازم می گم در سیر داستانی و رول ها) یکی از اعضا رو بکنه یا از رول هایی قدیمی برای به یاد آوردن سوابق بعضی ها(به طور ضمنی و در سیر داستانی و سیر رول ها) رو طی یک رول بنویسه و ....

ببخشید ...من مشکلی دارم که نمی تونم این تاپیک رو اداره کنم اگه میشه (اگر که تاپیک رو قبول کردید )اون رو به صورت تعلیقی تا حدودا سه چهار هفته ی دیگه نگه دارین(؟) چون تاپیک خیلی باحالیه نمی خوام به خاطر عدم رسیدگی من که ناشی از کمبود وقته باعث بشه
تو صفحه ی آخر کز کنه...و اگه میشه این تاپیک رزرو )reserve )
باشه؟!!

با سپاس
بارتیموس کراوچ(پدر)

هوم ... به نظرم میتونه تاپیک خوبی بشه ولی در موردش بیشتر توضیح بده تا بدونم برنامت برای اداره این تاپیک دقیقا چیه تا ببینم مجوز بدم یا نه. اگر میتونی همین زیر ویرایش کن.

در رابطه با ویرایش دومت:
خوب شما همون سه چهار هفته دیگه که دوباره برگشتید میتونید درخواست مجوز بدهید و در این رابطه توضیح بدهید. در مورد رزرو کردن خوب اوصولا هر موقع کسی تاپیکی رو بخواد بزنه که با قوانین سایت و انجمن مربوطه مغایرتی نداشته باشه میتونه بزنه بخصوص اینکه طبق قوانین ایفای نقش ایده تاپیک از یک نفره نه ادارش ولی خوب از اونجایی که سه سال و نیمه که در خواست مجوز این تاپیک نشده این چهار هفته هم تضمیمینی من به شما میگم کسی درخواست این تاپیک رو نمیده و تقریبا همون حالت رزرو کردن میشه. ( حال میده ضایع شم)

ولی خوب به نظر منم بهتره صبر کنید وقتی که وقتتون کامل آزاد شد درخواست مجوز کنید چون نمیخوام تاپیکی زده شه و خیلی سریع هم ول شه و کسی ادارش نکنه.

موفق باشی

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۷ ۱۶:۵۵:۲۱
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۷ ۱۶:۵۷:۲۵
ویرایش شده توسط بارتی کراوچ(پدر) در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۷ ۱۸:۵۲:۲۵
ویرایش شده توسط بارتی کراوچ(پدر) در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۷ ۱۹:۳۵:۲۶
ویرایش شده توسط بارتی کراوچ(پدر) در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۷ ۲۱:۵۱:۱۵
ویرایش شده توسط بارتی کراوچ(پدر) در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۷ ۲۱:۵۹:۴۲
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۷ ۲۲:۳۱:۰۰

پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
همانا اي آسلاميوس معتقد مي دانم که چقدر شيفته تعليم دادن اهالي آسلام هستي آما براي مشخص شدن کامل اذهان عمومي نام تاپيک آسلاميت را به همراه اهدافش اينجا ذکر بنما تا به امر آسلام دفتري در وزارت خانه به شما اعطا بنماييم(مي دوني که مسوليت داره نميخوام از حد بگذره سايت رو فيلتر کنن همانا)

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.