هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگوی جادوگران با وزير !
پیام زده شده در: ۱۱:۲۹ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
نقل قول:

چرا به تالارهاي خصوصي هاگوارتز سر نميزنيد؟ ( برگرفته از سفرهاي استاني رييس جمهور به همراه هيات دولت )
من پيشنهاد ميكنم كه يك تايپيك مخصوص سفرهاي وزير بزنيم و تو اون به كشورهاي و تالارها سفر كنين. ( end اعتماد به نفس)
يك پيشنهاد ديگه هم دارم!!!!!!!!

من پيشنهاد ميكنم پول رو وارد ايفاي نقش كنيم.

همین کارها رو کردی که بی سر شدی دیگه !
سفرهای استانی و این حرفا شـــــی جـــــوری میشه انجام داد ؟!
از ابتدا وزير یه چندتا جلسه با مردم داشت و دفتر ارتباطات برای همین کار بود و فکرمیکنم شش تا جلسه و شش داستان شد .
برای تالارهای خصوصی و غیره میشه از همون دفتر ارتباطات استفاده کرد...
پیشنهاد چندان بدی نبود که توش در مورد سفرها نوشته بشه اما حالت تک پست بودن که فقط خودم بخوام بزنم چندان جالب نمیشه ، مگر اینکه داستانی باشه و همه شرکت کنند که فعلا رول هوووتوتووتووو ! خبری از رول تو سایت نیست ...
سفرهای خارجی هم یه بار در مورد ملاقات خودم با اکبرشاه ( اهل رفسنجان ایران ) نوشتم که جنبه سیاسی پیدا کرد و تا دو روز فقط با بچه ها بحث میکردیم
به هر حال دفتر ارتباطات ظرفیت همه کارها رو داره ؛ از اون تاپیک اگر خواستی استفاده کن و ایدت رو پیدا کن !

نقل قول:

پول ؟ پول چیه ؟ پول کیه ؟ باب جدی نگیر این قدر وزير رو !
اصلا توی ایفای نقش کارای وزير این جور کارا نیست !
همین انجمن رو بشه نگه داشت خودش هنره .
این جور کارا دست وزير نیست که بخواد توی رول از این کارا بکنه!

نقل قول:

سلام اقای دراکو مالفوی وزیر محترم وزارت سحر و جادو :
من میخواستم یه تاپیک بزنم به نام : جذب جانور نماها
در این تاپیک با ثبت جانور نماها و دادن ماموریت و ... به انها برای جاسوسی ( برای وزارت سحر و جادو )
تا از کار های افراد پلید با خبر شوند و انها را نابود و یا دست گیر سازند .

وزير مردمی همیشه با دل و جون از پیشنهادات شما استقبال میکنه !
ایده خوبیه اما شخصیتهای سایت کمتر از این جونورها هستن و بالاجبار باید شخصیت مجازی بسازی .
یه اسم دیگه هم واسش پیدا کن ...

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۱ ۱۱:۴۰:۴۰
ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۲۱ ۱۱:۵۵:۳۷

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۰:۱۷ پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۳۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 565
آفلاین
با سلام خدمت وزير مردمي امت جادوگر
احتراما باستحضار ميرساند ( پاچه خواري رو حال كنين)
من يك انتقاد در مورد وزارتت دارم.
در حالي كه تمام وزيران و رييس جمهور‌هاي ملل ديگه( ماگلها ) براي ارتباط با كشوره‌هاي همسايه، به آن كشورها سفر ميكنن، وزير مردمي ما حوظه كاريش فقط به همون وزارت ختم ميشه. چرا شما براي تنوع هم كه شده به كشورهاي ديگه سفر نميكنين، تا بتونيم از قبال اونها فناوري و هزار كوفت و زهر مار ديگه به كشور وارد كنيم و در زمينه صادرات هم فعاليت كنيم؟
چرا به تالارهاي خصوصي هاگوارتز سر نميزنيد؟ ( برگرفته از سفرهاي استاني رييس جمهور به همراه هيات دولت )
من پيشنهاد ميكنم كه يك تايپيك مخصوص سفرهاي وزير بزنيم و تو اون به كشورهاي و تالارها سفر كنين. ( end اعتماد به نفس)
يك پيشنهاد ديگه هم دارم!!!!!!!!
وزير: چه پررو. بسه ديگه! ولمون كن
بيشتر توضيح نميدم. اگه به نظرت جالبه بگو تا جزييات كار رو بگم. ( يعني به عبارت ديگه بليز و مونتاگ تو كفش بمونن) اين چه ربطي به اونا داره خودمم نميدونم؟!!!!؟
وزير:

[size=large][color=000066]من ديگه تو امضام هيچي نميزارم. هيچي هم نميگم.
به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۱۰:۴۸ چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
سلام اقای دراکو مالفوی وزیر محترم وزارت سحر و جادو :
من میخواستم یه تاپیک بزنم به نام : جذب جانور نماها
در این تاپیک با ثبت جانور نماها و دادن ماموریت و ... به انها برای جاسوسی ( برای وزارت سحر و جادو )
تا از کار های افراد پلید با خبر شوند و انها را نابود و یا دست گیر سازند .

پیام زده شده در: ۱۰:۰۷ دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۵

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 486
آفلاین
اقای وزیر محترم این چه جورشه که تمام اشعار جادویی که میفرستم حذف میشه؟؟؟؟؟

الستور جان خارج از رول پلینگ جزو کارهای وزير نیست که بخواد نظری بده ... با ناظر مربوطه باید صحبت کنید !

ویرایش شده توسط دراکو مالفوی در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۱۸ ۱۵:۴۸:۱۰

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

آوریل نوشته:
سلام به وزیر محترم، دراکو مالفوی :

خب، جدیدا (امروز؟ شایدم همین دیروز!!) تاپیکی زده شده در فروم ترجمه به نام وردهای جادویی با ریشه لاتین که در این تاپیک، بچه ها میان و طلسمهایی رو کاملا درست و با توجه به ریشه لاتین میسازند و در همونجا نحوه کار با طلسم و اثرات طلسم و ... رو شرح میدن.
میخواستم بپرسم که ایا ممکنه که این طلسمها در وزارتخونه و در تاپیکی، به نام مخترع اون طلسم ثبت بشه یا نه!!

پ.ن : توی فروم وزارت در اون صفحه اخر تاپیکی دیدم به نام دیبرخانه رسیدیگ به طلسمهای جدید، به عنوان پیشنهاد میخوام بگم میتونیم توی این تاپیک اون طلسما رو ثبت کنیم!!

با تشکر، آوریل

ویرایش : وزیر عزیز، رسیدگی نکردی هم مهم نیس، دیگه این فروم نیس و در نتیجه من ناظرش نیستم ولی در مجموع به عنوان پیشنهاد بد چیزی نیست!!

نه مشکل نداره اصلا آوريل جان !
اتفاقا ایده خیلی خوبی هم هست .
بچه ها میرن اونجا و طلسمهای جدید رو معرفی میکنند و در وزارتخونه هم ثبت میشه.

از طرف وزارتخونه هم رسما مورد تایید قرار میگیره .

من و بلیز هم یه پاکسازی اساسی تو اون تاپیک انجام دادیم چون یه سری پستها بی مورد داشت.
ممنون از پیشنهادت

وزير مردمی داشتن همینه دیگه

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۱۶:۱۰ یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
سلام به وزیر محترم، دراکو مالفوی :

خب، جدیدا (امروز؟ شایدم همین دیروز!!) تاپیکی زده شده در فروم ترجمه به نام وردهای جادویی با ریشه لاتین که در این تاپیک، بچه ها میان و طلسمهایی رو کاملا درست و با توجه به ریشه لاتین میسازند و در همونجا نحوه کار با طلسم و اثرات طلسم و ... رو شرح میدن.
میخواستم بپرسم که ایا ممکنه که این طلسمها در وزارتخونه و در تاپیکی، به نام مخترع اون طلسم ثبت بشه یا نه!!

پ.ن : توی فروم وزارت در اون صفحه اخر تاپیکی دیدم به نام دیبرخانه رسیدیگ به طلسمهای جدید، به عنوان پیشنهاد میخوام بگم میتونیم توی این تاپیک اون طلسما رو ثبت کنیم!!

با تشکر، آوریل

ویرایش : وزیر عزیز، رسیدگی نکردی هم مهم نیس، دیگه این فروم نیس و در نتیجه من ناظرش نیستم ولی در مجموع به عنوان پیشنهاد بد چیزی نیست!!

ویرایش شده توسط آوریل در تاریخ ۱۳۸۵/۲/۱۷ ۱۹:۲۸:۲۲

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
با سلام خدمت جناب وزیر دراکو مالفوی اطمینان ندارم که این مکان جای مناسبی برای درخواستم باشه ولی همینجا خدمتتون میگم میخواستم اگر شغلی در وزارتخانه بود و شما توانستید آن را به من بدهید ممنون میشم من از پس آنها بر می آیم .

لودو جان شک نکن که اشتباه کردی !
یه تاپیک در خود انجمن وزارتخونه داريم به نام موسسه کاريابی که میتونی بری اونجا و شغل مورد نظرت رو اعلام کنی و حتی میتونید کارهای ابتکاری رو تقاضا کنید تا بعد از بررسی نتیجش اعلام بشه .
میتونید خودتون اشتغال زایی داشته باشید و کار راه بندازيد و درخواستش رو اعلام کنید .

نقل قول:

ای وزیر از شما تقاضا دارم که تاپیک حذب رو فعلا قفل کنید چون به ناظرت کلیشه ای احتیاج داره و حداقل یه نفر که خون دل می خوره باید بالا سرش باشه علاقه ای ندارم ارزشی بشه ببندین لطفا تا بفرستیم اگه شد هاگزمید یا جایی که یه حذبی ناظر باشه...
در ضمن تقاضای استعفاء از معاونت هم دارم شما که یه تنه حریفی در این مدتم من کار خاصی برای وزارت انجام ندادم فقط اون طرح آخر رده بندی تاپیک ها بود که با یه فایل ورد اگه شد ارسال می کنم
جناب وزیر اگر استعفاء منو بپذیری ممنون می شم چون فعالیتم بسیار کم می شه و اونم خودش درد سره...

ققی جونم دوباره خودت ناظر انجمن شدی و تاپیک ستاد بعد از اینکه سیريوس قفل کرده بود مجددا باز شد ولی قفل کردنش کار درستی نبود ؛ حتما مگه باید یکی از اعضای ستاد ناظر باشه تا اون باز باشه ؟
به هر حال تاپیک حزب باز شد ...
در مورد استعفا هم دیگه چون خودت اصرار میکنی نمیشه مخالفت کرد دیگه
مجبورم معاونین جدید انتخاب کنم و به زودی اعلام میشند ولی هدف از معاونت بیشتر برای رول بود که همراه وزير شرکت داشته باشند اما متاسفانه معاونین نتونستند اون انتظارات رو براورده کنند و بیشتر جاها خودم مجبور شدم تنهایی وارد داستانها بشم .
معاونین جدید به زودی اعلام خواهند شد ...

با تشکر

یگانه وزير مردمی سحر و جادو !
دراکو مالفوی

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۱۳:۳۶ پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

آرمین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۵ شنبه ۳۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۵ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶
از در سازمان ورزش و تفریحات جادویی- کلا استادیوم های ورزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
با سلام خدمت جناب وزیر دراکو مالفوی اطمینان ندارم که این مکان جای مناسبی برای درخواستم باشه ولی همینجا خدمتتون میگم میخواستم اگر شغلی در وزارتخانه بود و شما توانستید آن را به من بدهید ممنون میشم من از پس آنها بر می آیم . با تشکر

یک توصیه به تمامی کاربران اینترنتی و همینطور اعضای سایت جادوگران اگر میخواهید احترام و اعتماد افراد نت به شما بیشتر بشه بهتریÙ

Re: دفتر ارتباطات مردمی دراکو مالفوی
پیام زده شده در: ۵:۰۱ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
سه ظالم فراری ، درنگ نکردند و با سرعت بطرف در پشتی حرکت کردند . آن سه ستمگر ، هر یک به سمتی می دویدند و در جستجوی در پشتی بودند . بعد از کلی بدو بدو ، به این نتیجه رسیدند :

سه ظالم : اصلا در پشتی کجا هست . ما که هنوز جاشو نمی دونیم .

نگاه ها به سمت حاجی برگشت . او هنوز روی زمین نشسته بود . حاجی نیشخند زد و نگاه تحقیر آمیزی به آن سه نفر انداخت .

حاجی : برادران عجله نکنین . دشمن ارزشی است ، خیلی هم ارزشی هست . اون ها فعلا با ما کار ندارند . بیایید بنشینید تا روشنتان کنم .

آن سه ستمگر ، کنار حاجی ، بروی عبایش نشستند و گوششان را تیز کردند .

حاجی : گوش کنین برادران ، عبور از این در پشتی به این آسانی ها نیست که تصور می کنید . مراحل دشواری دارد . ما بدون شک وارد بازی پیچیده ای خواهیم شد .

آن ظالمان که باورشان نمیشد برای رفتن به در پشتی ، می بایست از مراحل پیچیده ای عبور کنند ، با تعجب به حاجی چشم دوختند .

کریم : حاجی ما الان باید چیکار کنیم ؟!
حاجی : خب ... حالا نقشمو براتون میگم . فقط خوب گوش کنین چی میگم و مراحلو به خاطر بسپارید ، چون خیلی پیچیدست . ما اول وارد دستشویی میشیم . بعد تا ته دستشویی میریم . بعدش میپیچیم دست چپ .
ولدی : خب بعد ؟
حاجی : همین دیگه . وقتی پیچیدیم دست چپ در پشتی همون جاست . فقط موقع پیچیدن باید مواظب باشیم کسی مارو نبینه

ملت ستمگر : مراحل پیچیده داره دیگه ؟ نه ؟!

و بدینسان دامبل مجددا جلوی دوربین ظاهر شد و گفت :

- آخه چرا ... آخه چرا قدرت دست کوچک هاست ؟ :

-----------------------------------------------

حالا دامبل ، اینقدر بیا جلوی دوربین تا اون جمله رو هم خز کنی ها

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

دفتر ارتباطات مردمی دراکو مالفوی
پیام زده شده در: ۲:۱۷ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
-من گشنمه!
-من تشنمه!
-منم خوابم میاد!
-منم که معلوم نیست چه شکلی دوباره وارد داستان شدم!

سه فراری از چهارفراری به جمله ای که حاجی گفته بود فکر کردند!

کرام:راست میگه ها!....حاجی که در رفته بود.چه شکلی برگشتی حاجی؟

حاجی در یک حرکت آسلاماتیک-انتحاریتیک به سمت وسط سالن فوق میره و در یک حرکت دیگر متعاقب حرکت قبلی عباش رو در میاره و بر روی زمین پهن میکنه و چهارزانو بر روی عبا میشینه!!

حاجی: بیاید عزیزانم....بیاید براتون بگم!

سه متهم دیگه در حالی که گیج به نظر میرسن بر روی عبا میشینن و به حرفهای حاجی گوش میدن...(نکته ی کلماتیک-لقبیک: ملت جادوگر از اون لحاظ که خیلی ارزشی هستند در پست در وایستادن و هیچ حرکت مثبتی انجام نمیدن و در اصل در حالت استپ قرار دارن و در این حالت به ملت ارزشی لقب ""ملت فوق ارزشی"" داده میشه!)

حاجی: خب عزیزانم...من از اینجا که فرار کردم کمی به فکر فرو رفتم و دیدم که واقعا در شأن آسلام نیست که کسانی رو که بهش پناه آوردند رو تنها بگذاره و به همین خاطر اومدم و از در پشتی وارد شدم و به شما ملحق شدم.

سه متهم: در پشتی؟ مگه اینجا در پشتی هم داره؟
حاجی:بله...همه جا در پشتی داره!
سه متهم: پس چرا زودتر نگفتی؟
-------------------------------------------------------
مثلا کوتاه نوشتی بلیز؟!!!!

شناسه ی جدید: اسکاور

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.