هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۲۰ یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
از مد افتاد ساطور، الان تبرزین رو بورسه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 572
آفلاین
نقل قول:
تصاویر بازیگران با لباس های باز تایید نمیشن. آلبوم اما واتسون هم هرگز به روز رسانی نمیشه به هیچ تصویری.

من اینو الان دیدم چرا آخه؟!

پیام زده شده در: ۹:۱۶ دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین

عامو! جماعت ِ مدیرا ! سام!

یکی بره تو پروفایل من اون دسترسی بلیت‌ها رو از من بگیره. واس من هنو پیام‌شخصی آگهی بلیتا میاد و می‌تونم برم بلیتا رو ببینم و انگولکشون کنم [ فک کنم! ]

تا دیشب فک می‌کردم فقط پیام شخصی میاد که نخونده پاک می‌کردم، بعد کاشف به عمل اومد که نخیر، بلیتای خلق‌الله رو هم می‌تونم ببینم.

بیاید این دسترسی‌های منو بگیرید. دمتون!

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
شفاف سازی عمومی:

1. وقت و حوصله ادیت تم آبی رنگ رو ندارم که با تبلت ها و گوشی ها و مانیتورهای مختلف شما سازگار باشه. ارزشش رو هم نداره چون به زودی منتقل میشیم. پس طرحش بمونه برای آینده.

2. سایت از تیر ماه (احتمالاً - ما به ولتان توکل میکنیم ) میره روی سیستم جدید و به موجب این حرکت ارزشی همه قسمت ها سایت (به غیر از انجمن ها- فرهنگنامه- تماس با ما) میرن روی همین سیستم دوم. تم جدید هم مطابق سیستم جدید طراحی و بهینه سازی میشه.سایت در این دوره بازه و مشکلی وجود نداره. اگه بسته شدنی هم وجود داشته باشه حداکثر چند روزه و اونم در همون تیر ماهه نه الان.

3. مدیران تو شارژن از سال هزار سیصد و سنگ و چوب و هنوز هم فول نشدن !!! در نتیجه خعلی اینجا وقتتون رو تلف نکنید با ارسال پست که عاقا بیا تم موبایل بذار و فلان کن و فلان کن و اختیار سلکت تم رو بذار و این حرفا. هیچ حرکتی با سیستم زوپس دیگه انجام نمیشه. قبلی ها هم ریخته میشن سطل آشغال. کار این سیستم تمومه و بهینه سازی و توسعه اش تعطیله رسما.

4. سیستم دوم حالت مرجع فول فارسی شده میده به سایت جادوگران. در نتیجه ما (بقیه مدیران رو ندیدم حرکت خاصی فعلا ازشون- در نتیجه فعلا من) درگیر طراحی و نگارش موارد مهمی هستیم و خعلی وقت نداریم. گرفتاری های ماگلی هم به کنار.

5. موفق باشید و خوش بگذره

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳

الادورا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۲ جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۱۵ یکشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴
از مد افتاد ساطور، الان تبرزین رو بورسه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 572
آفلاین
من سعی کردم از طریق دوستان اینو اطلاع بدم ولی نشد، دلورس با گوشی اصلا نمیشه پست زد. به محض اینکه من از باکس متن میام بیرون پرت میشم به گوشه راست بالای صفحه و هیچ جوره نمیتونم بیام پایین( یه صفحه دراز بی منتها برام باز شده باشه انگار، همچه طوری!) و دکمه ارسال چت باکس هم از صفحه زده بیرون و نمیشه اونجام چیزی نوشت:|
من سعی کردم با زوم اوت دکمه رو بیابم ولی یابیده نشد!

پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۳

آناستازیا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۴ شنبه ۵ دی ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۳:۰۵:۵۶ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 74
آفلاین
کاش میشد یه گزینه ای اضافه میکردید طرف بتونه انتخاب کنه کدوم تمو استفاده کنه . این یکی اعصابمو داغون میکنه . یه جور حس میکنم صفحه زیادی بزرگ شده انگار چسبیده به چشممون . میدونم با خود مرورگر میشه صفحه رو کوچیک کرد ولی اینطوری که نمیشه هر وقت بخوام بیام تو سایت هی تنظیماتشو دست کاری کنم تازه صفحه جدید هم وا بکنیم باید تنظیمات اونا هم عوض کنیم . دیگه با اینمهمه دردسر نمیصرفه بیام سایت در حالیکه من روزی ده یازده دفعه هی میام تو سایتو میرم . سخته لطفا یه فکری بکنید .

علف هرزه چیست ؟ گیاهی است که هنوز فوایدش کشف نشده است .
(( امرسون ))

بدون نام
تم جديد خيلى خوبه البته من مشكل لودو رو هم دارم .

صفحه ى اول هم يه سرى مشكل داشت ولى كلا خيلى خوب هستش.

مرسى.

پیام زده شده در: ۱۱:۵۲ شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
من فك كردم تم نخسه بتائه و كلا ايراد داره فعلا و نباس قر زد بعد ديدم همه تعريف كردن فهميدم همگانى نيس.
تو گوشى من بلاكا كلا به محدوده هم تجاوز كردن و افتادن رو هم خصوصا صفه اول كه دكمه لاگين هم رفته زير ي ن بلاك ديگه و تو انجمن ها هم فقط عنوان تاپيك هاى جديدو ميبينم بقيش از صفه بيرون زده!
با تچكر

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۲۰ جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
دلوروس بابت تم جدید و تغییر و تحولات ممنون. ممکنه کم و کاستی داشته باشه ولی من بشخصه دوستش دارم چون اول اینکه آبی رو از همه رنگ ها بیشتر دوس دارم و دوم اینکه همیشه طرح های جالبی به ذهنت میرسه. هری در بالای تم با عینکش و مات بودن چشماش و علامت روی پیشونیش به جادوگرای سیاه شباهت پیدا کرده، بخصوص که با قسمت آخر فصل نهم سوپرنچرالم تقارن پیدا کرده و یاد دین وینچستر میفتم یا در واقع demon dean

در کل اینکه هنوز بفکری و تغییر و تحولات میدی خیلی خوبه، چون اگه تو ندی بعیده کس دیگه ای اینکارو انجام بده. فقط یه بار دیگه میگم، بنظرم اگه تعداد شکلک ها کم بشه بهتره، اینجوری زیاده و آدم گیج میشه. اضافی هاشو اگه خواستی حذف کن!

فرت!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۰ جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
به سارا:

لینک تاریخچه جام جهانی بدون اشکاله:

http://www.jadoogaran.org/uploads/hqwpt1.pdf

در فرمت pdf هست و جهت رویتش نیاز به adobe acrobat reader دارین که قطعا به طور پیش فرض روی سیستم تون هست. اگر احیاناً، مرلینی نکرد، دور از جون، از internet explorer برای رویت سایت استفاده می کنید، با شجاعت تمام شوتش کنید سطل آشغال و از firefox یا google chrome استفاده کنید.

ببین این تم فعلی چطوره. رسپانسیو درستش کردم روی موبایل خوب جواب میده فکر کنم. کوچیک نمیشه. بلاک ها و کلا همه چی در یک ستون ردیف میشن در موبایل. موارد حجیم هم خود به خود ازش برداشته میشه در حین رویت سایت با موبایل. از نظر لود تصویر هم که کلا 180 کیلوبایته تصاویر که هیچی نیست رسما و خیلی کمه.

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۹:۴۰ جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۳

سارا کلن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۷ شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۴:۲۹ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از همین دور و برا...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 355
آفلاین
به سوال من جواب ندادیدا...
بار دیگر تکرار می کنم:
چرا نمیشه تاریخچه ی جام جهانی کوییدیچو دریافت کرد؟

در ضمن کلاه یه چیزی تو وجودت دیده و اومدن به هافلم لیاقت می خواد.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.