هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگوی جادوگران با وزير !
پیام زده شده در: ۲۲:۳۴ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
ها ... سلینک !
وزير دو جلسه میتینگی با نمایندگان کشورهای دوست و برادر داشت که نمیتونست به دفتر مراجعه کنه ... بقشید وزير رو ! بقشید !

ایگور جان یک عدد تاپیک به نام دفتر ارتباطات مردمی دراکو در وزارتخانه هست که مخصوص این کارهاست ... البته هم مخالفان و هم موافقان اسموت کردن و سایر چیزها ! فکر کنم یه تاپیک جدا لازم نباشه چون اونجا الان هست .
قضیه اسموت کردن هم تقريبا تموم شده و مخالفان به اذن وزير سرکوب شدند و تا نسل جدید بزرگ بشند سی سال طول میکشه ! اسموتینگ وزير با شکست روبرو شدنگی و پروندش تا حدودی بسته شده بیدنگ .

ها مونتاگی سلینک ... خوفی ؟! ایال خوبه ؟!
مجوز از کی گرفتی قربونت ؟! از ناظرای هاگزمید یا وزارت ؟! چی وزارت ؟ ققی دستم بهت برسه ... من که نفهمیدم از چی مجوز گرفتی !
کاراگاهها اگر فقط این کار رو بکنند که در جا همشون شپلخ میشند .
من فقط یک پیشنهاد دادم که کاراگاهها افراد خاطی در سایت رو پیدا کنند و به دفتر بفرستند اما قرار نشد همه فعالیت اونا این بشه که دزد و جانی پیدا کنند و در کنارش باید یه کم خودشون هم وارد داستان بشند و خارج از این موضوع در داخل رول بچه ها رو محکوم کنند .
بعد هم قرار نشد که کاراگاهها فقط مرگخوار بگیرند و مهم فرد خلافکار هست و پیامهای نژاد پرستانه نداریم ! سیاه چیه ؟ سفید کیه ؟ مهم حفظ امنیت وزارت و در درجه دوم کشوره !
هر کس خلاف کنه کاراگاهها باید شپلخش کنند و اگر نکردن وزير با دستان مردمی خودش اونها رو شپلخ خواهد کرد .
این کاراگاهها بایستنگی که مدرک داشته باشنگی .
اگر کسی در پست یا رولی چیزی گفت باید لینکش رو در دادگاه بذارن و بعد محکومش کنند اما اگر سوژه ای مشاهده نشدنگی میتوننگی که خودشون در داخل تاپیک کاراگاهها افراد رو در رول مجرم کنند و سوژه بسازند ولی اون وقت طرف موظف نیست که بره به زندان و فقط به عنوان یک سوژه در داخل تاپیک کاراگاهها ازش استفاده میشه اما اگر جرمی کرد باید بره ازکابان و پست بزنه و مراحلش رو هم که قبلا گفتم .
کاراگاهان همی هوشیار باشند تا مجرمی باقی نمونه ... حافظ میگه شترمرغ دزد تخم مرغ دزد آینده هستش !
سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز ... ( اگر کسی ربطش رو پیدا کرد سه هزار گالیون از وزارتخونه طلبکاره ! )
ها ؟! چرا گريه میکنی پس ؟! باب موافقم من ! بخند ... آفرين هم وطن خوبم !
تاپیکت مشکلی نداره ... اینم عیدی وزير بهت ... برو دیگه حالشو ببر
البته اون تاپیک رو بعد از صحبتهای میتینگ با حاجی قرار بود یه جور دیگه اجرا کنیم و من فردا تو همینجا یا یک جای دیگه در موردش کامل توضیح میدم ولی در کل اون تاپیک مورد نیاز هستش فکر میکنم ولی این چند روزه دندون بر آن جگر نازنین بگذار تا همی من خبرش را بدهمنگی .

ها هوکی سلینک ... خوفی ؟! بقشید دیر جواب دادم !
وزير هیچی از حرفات در مورد انرژی اتمی نفهمیدنگی ... وزير مردمی دروغ نمیگه ... آقا نفهمیدم ... ای ملت نفهمیدم ... ای ایها الناس نفهمیدم ! یکی آب قند بیاره واسه من ! من این سارا اوانز رو نداشتم چی کار میکردم ؟! پاچه خوار اعظم لقب جدید وزير بر توست ... شمام برو حالشو ببر ! خیلیا پاچه خواری میکنند اما شما خوب خاروندی ... همانا لقب پاچه خوار اعظم از این لحظه به شما اهدا میشود ! باشد که فعالیتتان را زياد کنید و بدرخشید با این عنوان که وزير اهدا نمود .
سوژه کار دادم بهتا ... عیدی وزير بود .
ها چی میگفتم ؟!
هوکی یه بار کامل بگو ...من نفهمیدم از پیشنهادت . ای ایها الناس نفهمیدم ولی میدونم که انرژی اتمی درست نیست زياد بشه و بهتره به کارهای جادویی برسیم و در کنارش بهش گذری بزنیم اما تشکیل یک گروه مخصوص برای فعالیتهای انرژی اتمی درست نیست .
ها دومی رو فهمیدم اما مخالفم ... خودت که میدونی پس چرا میپرسی عزيز جان ؟!
کلا داستان دستگیری افراد یک سوژه بود که گفتم تا اگر کاراگاهها چیزی به مخشون نرسید ازش استفاده کنند اما دیگه قرار نشد کل کارشون بشه این کار .
وکیل و وکیل بازی هم برای وقتی هست که میخوایم کامل اون موضوع رو بسط بدیم اما الان ما زياد نمیخوایم این کار انجام بشه چون در اول راه کاراگاهها هستیم و اگر زياد این موضوع رو درشت کنیم باعث میشه کلا کار اونجا بر همین اشاش ( ببخشید اساس ) قرار بگیره و به بیراهه بره ؛ این داستان دستگیری افراد فقط یک راه گريز برای مواقع بحرانی بود که اگر زياد بهش برسیم دیگه اون خلاقیت از افراد گرفته میشه که خودشون بیان و جرم سازی در رول بکنند و در اول راه این بدترين سم برای دفتر کاراگاهها هست .
نظرت جالبه اما نه در این موقعیت ... یک ماه دیگه بهترين موقع برای ارائه مجدد این پیشنهاد هست ... اگر الان این کار انجام بشه عملا مانع پیشرفت اون دفتر میشه و خلاقیتها رو کور میکنه ... شرایط الان ، اون ظرفیت رو داره که بالاتر بره اما اگر این کار رو بکنیم در همین جا کاراگاهها رو محصور کردیم .
یک ماه دیگه بهترين موقع اغاز این کار هست اما الان عیده و شرایط متفاوت ... بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم اما هوکی جون فقط قبول کن زوده ! اگر خواستی دلایلش رو تک تک برات میشمارم اما اینجا نه !

مجلش ... ببخشید مجلس ( امان از دود این سیگار برگ آمريکایی ها )
اوهووو .. اوهو اوهوووم !
سارا یه لیوان آب ... بدوووو
مجلس و اوهوو ... مجلس و ويزنگامات باشه .... اوووهوووو ... بعدا !
سارا پس چی شد این اب ؟؟؟

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۱:۲۵ سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
با سلام خدمت وزیر مردمی
من درخواست تاپیک دارم اونم چه تاپیکی
نام:گروه مخالفان اسموت کردن وزیر
شرح:نه اشتباه نکنید برای چرت و پرت نوشتن نیست بلکه برای رول ظنز است و بعد از تمام شدن این ماجرا موضوعش تغییر میکند
خلاصه تاپیک خوبیه و جدا از دفتر کاراگاهان و اینا هست.
با تشکر
ایگور کارکاروف

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

Re: دفتر ارتباطات مردمی دراکو مالفوی
پیام زده شده در: ۹:۱۷ دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
سلام وزیر
ما میخوایم برات زن بگیریم
اگه خودت دلت میخواد که نظر بدی یعنی حق انتخواب داشته باشی برو به تاپیک زیرزن

در مورد اسموت کردن هم هرچی ارباب بگه همونه

ویرایش شده توسط مونتاگ در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۲۹ ۱۲:۲۴:۱۹

پیام زده شده در: ۸:۲۵ دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
سلام وزیر
اول از همه اگه تا امشب حقوق و عیدی ما رو ندی من به نمایندگی از خودم اعتصاب میکنم
و دوم من مجوز یه تاپیک به اسم ارزل و اوباش هاگمید رو گرفتم که میخواستم برای زدنش با شما مشورت کنم
من فکر کردم این درست نیست که کاراگاه ها فقط بیان مرگخوار ها و... دستگیر کنن و اون ها رو توی دادگاه محاکمه و به زندان بندازن
من فکر کردم که بهتره خلاف های کوچیک هم توی سایت باشه تا بتونه سوژه های بیشتری بده
یه مشکل دیگه هم در مورد کار کاراگاه ها این بود که معمولا مدرک ندارن برای دستگیری
ولی توی جایی مثل اون تاپیک که گفتم(البته هنوز نزدمش منتظر نظر شما هستم) خلاف اتفاق میفته و مدرک هم هست
برای اونجا من فکر کردم یه گروه از بچه ها به طور داعم پست بزنن و اینا اونجا مردم رو توی دهکه هاگزمید وکوچه دیاگون و... اذیت کنن از مردم زورگیری کنن و...
البته من خودم یکی از اون ها هستم ولی اگه شما هم موافق باشی سعی میکنم دو یا سه نفر دیگه رو هم جمع کنم تا یه گروه از ارزل داشته باشیم

پیام زده شده در: ۲۳:۴۰ یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
سلام وزير!!!!
خوبي؟
من بازم يه پيشنهاد غير سازنده! دارم.... مي گم يه تاپيك باز كن به اسم «آژانس انرژي اتمي »!!!!! مديرش هم من مي شم مديرش حالا مهم نيست...
فقط مشكل اينه كه فقط يه دونه پايگاه هسته‌اي داريم اونم واسه سياهاست كه خيلي وقته فعاليت نمي كنه... ولي كاركنان اين جا مي تونن برن تحقيق كنن و ببينن اگه كار غير قانوني و توليد سلاح شيميايي انجام مي گيره، مسئولين اون جا رو گزارش بدن به كارآگاها و بندازن زندون و تاپيك رو براي مدت كوتاهي ناظر قفل كنه...
گفتم.. ب ايا اين كار بايد چند تا پايگاه هسته اي ديگه ايجاد بشه، مثل پايگاه نطنز!!!!!
اين تيكه آخره شوخيه ها!!: مديرش هم هركي شد شناسه ش رو مي كنه البرادعي!!!

من اين دو سه روزه نظر‌ده‌م ملس شده!!! آخه منمن كه ذهنم پويا و خلاق عيده‌هاي جالب پيدا مي كنم و ارائه مي دم و شما عمل نمي كنين!!
اين باز در مورد جريان محاكمه و دستگيري و ايناست... به نظر من، يه تاپيك زده بشه به اسم كانون وكلا!! اون يه رئيسي داشته باشه و ملت بيان به عنوان وكيل رول بزنن و اينا جور چيزا و بعد از جند روز اعضاي وكيل مشخص بشن. حالا مثلا كوئيرل رو كه گرفته‌ن و نمي دونم جلب سده يا نه، ولي تو دادگاه كه مطرح مي شه پرونده، اون تو پست خودش اعلام مي كنه كه از بين اون وكلا كي رو انتخاب مي كنه كه وكيل هم مي آد با مداركي كه در دست داره و مصاحبه‌هاش با موكل و درخواست دليل و اينا، اگه فرد حرفه اي باشه شايد بتونه سبب بخشيده شدن فرد بشه...
يكي هم اين كه قاضي كه مي گين ماموراي آزكابانن، مي تونن تبرئه كنن؟ يا هميشه سرنوشت كسي كه پرونده ش مي ره دائگاه جلب شدنه؟
اين وكلا كه مي گم، باعث مي شه اعضاي بيش تر تو كار سياست و حقوق و مشاركت با وزير شركت كنن...

يه سخن ديگه هم داشتم!! مي گم مجلس الان كار نمي كنه؟ اگه نمي كنه به نظرم يه انتخابات راه بندازيم، از هر قشري يه نفر كانديد بشه، مثلا از حيوانات جادويي و جادوگرا و ساحره ها و سياها و سفيدا و گل گلي ها و خاكستري ها كه كميسيون هاي مختلف و رئيس مجلس داشته باشه... كميسيون احزاب هم خوبه !! بعدش اين نماينده ها مشكلات قشر خودشون رو حل و فصل كنن و به نتايجي برسن...
يكي از اختيارات مجلس هم اين باشه كه در صورت توافق اكثريت و عدم صلاحيت وزير رو خلع نمايند

يه پيشنهاد ديگه... تو كه مردمي نيستي، حد اقل براي اين كه اداي مردمي بودن رو در بياري، هر جا نوشته وزير، مثلا همين تاپيك رو بكن گفتگو با «وكيل الرعايا»!!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده توسط هوكي در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۲۹ ۱۶:۴۴:۲۶

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

Re: دفتر ارتباطات مردمی دراکو مالفوی
پیام زده شده در: ۱۰:۲۱ یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۴

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
میزنم تو مختا
جناب وزیر از من به تو نصیحت
امروز میگم اسموت کن
فردا میگم ساعتتو در بیار بده من
پس فردا میگن پولتو بده
پس اون فرداش میگن لباساتو دربیار
با ارتش بهشون حمله کن و دماغ اواتور سرژ را بشکون
پرهای ققی را بکن و باهاش کباب درست کن(چه ربطی داشت)
وایسا
نیش ممد رو صدا کنم(سوژه قدیمی) تا بیاد تمام ملت را اسموت کنه
سرژ یه جور میزنمت یه دونه از من بخوری دو تا از گل دختر , 3 تا از مرلین,4 تا از کیس کامپیوترت
نفرین:
الهی ققی و سرژ برین قزوین بند کفشتون باز بشه

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۳:۱۸ یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

-رونان- نوشته:
سلام...!
من يه سوالي داشتم و چون نمي‌دونستم كجا بايد مطرحش كنم، و چون جايي رو براي مطرحش پيدا نكردم، همينجا مطرح ميكنم...!
خب...سوالم اينه كه چجوري مي‌خواين حقوق كاركناني زحمت كش مثه ما رو بدين...؟اصلا جريانش چيه و حقوق چي ور شامل ميشه...؟
همين...!
منتظرم...!ببخشيدا من يه فاز عقبم...اخه تازه كارمند شدم خب...چيكار كنم...؟!!!

رونان جون ما به عشق وطن خدمت میکنیم نه به عشق پووول !!
پول اصلا مهم نیست که ... هست ؟!
من خودم فقط ماهی سه گالیون از خزانه وزارت برمیدارم ! تو بمیری راست میگم !
وزير مردمی پول رو میخواد چی کار ؟؟؟ ها ها ها !؟
مهم روح کمک به خلق جادوگريست که شور و عشق زندگی رو به ما میده جيگر !
پول شما هم هر ماهه به حساب بانکی شما پرداخت خواهد شد !
شماره حسابت در پرونده موجوده و مام این پول رو به حساب خواهیم ریخت .

تمام هماهنگی ها با بانک گرين گوتز انجام شده و برای تک تک کارمندان یک حساب بانکی با پیش پرداخت سه ملیون گالیون باز شده !
حقوق حیووون بودن شما هم بعد از تصویب شدن حتما اعلام خواهد شد .
فعلا سر قیمت به توافق نرسیديم !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۱:۱۸ یکشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۴

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
سلام...!
من يه سوالي داشتم و چون نمي‌دونستم كجا بايد مطرحش كنم، و چون جايي رو براي مطرحش پيدا نكردم، همينجا مطرح ميكنم...!
خب...سوالم اينه كه چجوري مي‌خواين حقوق كاركناني زحمت كش مثه ما رو بدين...؟اصلا جريانش چيه و حقوق چي ور شامل ميشه...؟
همين...!
منتظرم...!ببخشيدا من يه فاز عقبم...اخه تازه كارمند شدم خب...چيكار كنم...؟!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

هوكي نوشته:
به نظرم يه تنوعي ايجاد كنين... تو حالت فعلي، اگه يكي شناسايي بشه كه داره خلاف مي كنه، راهي نداره جز اين كه بعد از 4 يا 5 تا رول دستگيرش كنن... اين طوري جالب نيست، چون مثلا كارآگاها مدركي نداشتن كه كوئيرل رو دستگير كنن، البته نمي دونم شايدم داشتن... ولي من يه نظري دارم
به نظر من، اون تاپيك اين جوري بشه كه كاراگاها شروع به تجسس در سايت كنن و اگه موردي از كسي ديدن، لينك اون صفحه رو يا مثلا جايي كه يكي يه چيزي رو لو داده، مثله چت باكس بنويسن تا هم يه مدركي بشه و هم همه بتونن شهودي ببينن كه اين جرم اتفاق افتاده.
تو حالت فعلي سايت، اگه معلئم بشه دو تا شناسه مال يه نفرن، يه شناسه بسته مي شه يا شايدم هر دوتاش... اين جور ادما بعضي وقتا يه سوتي مي دن(غير از آي پي) مثلا تو چت باكس كه اگه كارآگاها دقيق باشن اونو مي خونن و به همه اطلاع مي دن...
اون مي ره دادگاه و يه دلايلي مي آره مبني بر اين كه شناسه ديگه مثلا مال برادرشه و با اين مدرك ها و اين ها نتيجه دادگاه معلوم مي شه...
بعدش يه قاضي داشتخ باشيم كه تحقيق كنه و منطقي بودن حرفا رو تشخيص بده و ميزان محكوميت يا تبرئه رو اعلام كنه ولي ظاهرا اينا رو ماموراي آزكابان معلوم مي كنن نه؟

ممنون هوکی جووون !
این کاراگاهها الکی کسی رو دستگیر نمیکنند !
فکر میکنم کلا در جريان کارها نباشی ...
اول یک چیزی در مورد اون مبحث دو شناسه بودن بگم ! ببین کلا حیطه کاری وزارت در داخل رول هست ؛ ما اصلا به بیرون رول و مسائل خارجی کاری نداريم .
وزارت از روز اول انتخاب شد تا در قسمت رول فعالیت کنه و کارهای شناسه ای و این مواد اصلا ربطی به وزارت و کاراگاهها نداره .
اما در مورد دستگیری افراد من به همه کاراگاهها گفتم که بدون دلیل کسی رو دستگیر نکنند و اگر در داخل رول مطلبی رو عنوان کرد اون وقت برن دنبالش و دستگیرش کنند .
مثلا همون کوييرل که پروندش بسته شد ... توی مدرسه به بهونه اینکه اجازه داده بود درسی در مورد اسموت کردن داده به دستگیر شد و حتی حکم دستگیری رو هم خودم دادم و کلا مواردی که در داخل رول مثل این هستند جرم شناخته میشند و کاراگاهها دستگیرش میکنند .

اگر کاراگاهها خلافی دیدند میرن تو دادگاه شماره ده که تو وزارت هست و نام فرد و خلافش رو اعلام میکنند و البته من گفتم که لینک اون مورد خلاف رو هم در همونجا اعلام کنند و بعد در تاپیک کاراگاهی عملیات دستگیری رو اجرا میکنند و بعد از دستگیری مسئولین ازکابان در مورد نوع مجازات فرد تصمیم گیری میکنه و مشخص میکنه که فرد خاطی چند تا پست باید توی زندان ازکابان بزنه .
قاضی هم همون مسئولین زندان هستند .
من خودم همیشه کاری میکنم که بچه های بیشتری در وزات دخالت کنند اما دیگه فکر میکنم انتخاب یک فرد به عنوان قاضی یه کمی مشنگ بازی باشه !
البته جا داره همین جا که این موضوع مطرح شد یه تشکر ويژه از کاراگاهها بکنم که خیلی فعال و خوب نشون دادند و زحمت زيادی میکشند .
حقوقتون رو سه برابر میکنم ... بريد حالشو ببريد ! :bigkiss:

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۱۸:۵۳ شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
سلام وزير...! من يه پيشنهاد غير سازنده و بي اهميت داشتم...
به نظر من دفتر فرماندهي كاراگاهان اين مدلي خوب نيست، چون بيش تر از تاپيك رول، تو سايت تاپيك رول هستش!! به نظرم يه تنوعي ايجاد كنين... تو حالت فعلي، اگه يكي شناسايي بشه كه داره خلاف مي كنه، راهي نداره جز اين كه بعد از 4 يا 5 تا رول دستگيرش كنن... اين طوري جالب نيست، چون مثلا كارآگاها مدركي نداشتن كه كوئيرل رو دستگير كنن، البته نمي دونم شايدم داشتن... ولي من يه نظري دارم
به نظر من، اون تاپيك اين جوري بشه كه كاراگاها شروع به تجسس در سايت كنن و اگه موردي از كسي ديدن، لينك اون صفحه رو يا مثلا جايي كه يكي يه چيزي رو لو داده، مثله چت باكس بنويسن تا هم يه مدركي بشه و هم همه بتونن شهودي ببينن كه اين جرم اتفاق افتاده.
تو حالت فعلي سايت، اگه معلئم بشه دو تا شناسه مال يه نفرن، يه شناسه بسته مي شه يا شايدم هر دوتاش... اين جور ادما بعضي وقتا يه سوتي مي دن(غير از آي پي) مثلا تو چت باكس كه اگه كارآگاها دقيق باشن اونو مي خونن و به همه اطلاع مي دن...
اون مي ره دادگاه و يه دلايلي مي آره مبني بر اين كه شناسه ديگه مثلا مال برادرشه و با اين مدرك ها و اين ها نتيجه دادگاه معلوم مي شه...
بعدش يه قاضي داشتخ باشيم كه تحقيق كنه و منطقي بودن حرفا رو تشخيص بده و ميزان محكوميت يا تبرئه رو اعلام كنه ولي ظاهرا اينا رو ماموراي آزكابان معلوم مي كنن نه؟
يه مورد ديگه كه اگه باشه اينه كه مثلا همين مثال كه زدم، مثال دو شناسه، يه نفر با يه مداركي اثبات كنه طرف رو مي شناسه و شهادت بده كه اون دو تا برادرن! اگه دروغ گفته باشه دستگير و محاكمه مي شه...

پيچيده وطولاني شد نه؟ گفتم كه... بي اهميته... زياد اهميت ندين...

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.