هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۹:۲۵ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
با سلام و خسته نباشید خدمت داوران و ناظرین محترم

صحبت من تماما در مورد نقل و انتقالات نیم فصل هست!

اول یه سئوال داشتم!توی اون تاپیکه مخصوص نقل انتقالات بازیکنا رو هم با هم عقد می کنن؟ حالا عاقد چقدر می گیره؟!

گذشته از شوخی به نظر من نقل و انتقالات یه مقدار مشکل داره!

طبق قوانین وضع شده برای نقل انتقالات با انتقال هر بازیکنی مبلغ 500 گالیون نا قابل به تیم فروشنده بر میگرده در صورتی که تیم مقابل باید کل مبلغ رو بپردازه!

خب حالا ما به تفاوت این دوتا این وسط چی میشه؟

به نظر من خرید و فروش باید بین دو تا تیم انجام بشه نه بین یک تیم و فداراسیون کوییدیچ و تیم دیگه!

یکی دیگه از مشکلاتش اینه که بازیکن هر قیمیتی که داشته باشه فقط 500 گالیون برای تیم فروشنده ارزش داره!خب اولا این مبلغ خیلی ناچیزه!دوما این با این کار فرقی بین بازیکنان غول غارنشین و عالی نیست و هر دوشون یه ارزش رو دارا هستن!

من که نفهمیدم صیغه ی این 500 تا چیه؟اگه میشه یه مقدار توضیح بدید!ظاهرا قرار بود نصف قیمت پرداخت بشه اما شد همین پونصد تا!به نظر من حتی نصف قیمیت هم خیلی کمه!تیم فروشنده باید از فروشش سود کنه و با استفاده از پولش یه بازیکن دیگه رو بخره اما با این کارش فقط و فقط ضرر میکنه و اون پول هیچ فایده ای براش نخواهد داشت!

قضیه ی اون هزار تا چیه که با خرید و فروش هم بازیکن باید تیم پرداخت کنه؟

حرف دیگه ای ندارم!بخاطر نظارت و رسیدگی خوبتون ممنونم

با تشکر
کورن اسمیت
بازیکن تیم پاورداس

خب کورن عزیز سلام ، با توجه به اینکه قیمت بازیکنان تقریبی است و قرار است پس از لیگ دقیق تر شود ، تصمیم گرفتیم یک میانگین برای بازگشت پول به تیم بدهیم ، ضمن اینکه نقل و انتقالات نیم فصل از آنجا که خیلی کم اتفاق می افتد و به نویع نشاندهنده ضعف تیم قبلی است ، به نوعی ضرر می خورد ولی در مقابل ما تصمیم گرفتیم که مبلغ مشخص شده باشد.ضمن اینکه در مورد هزار تا از آنجا که نیم فصل است ، این مبلغ که همان یکصد و پنجاه گالیون در هر فصل است ، بدلیل نیم فصل بودن افزایش یافته و به صندوق رفاه کوییدیچ واریز می شود.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط كورن اسميت در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۹:۳۲:۴۹
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۲۱:۳۷:۱۰

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۴:۰۱ دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
سلام

هر چند اصلا دلم نمیخواد این و بگم و به نظر داوری احترام میذارم ... یا هر جمله بوق و شعر دیگه ای که فکر میکنید پاچه خواری و مودبانه است ....

در مورد بازي اول تيم ريش سفيدان . فكر ميكنم كه ناعادلانه بود داوري ... و خواهش ميكنم كه بازنگري شه ... جونه مادرتون بازنگری کنید ... ارواح خاک مرلین بازنگری کنید که خیلی شاکیم

حالا نکردید هم با روش دیگه وارد مذاکره میشیم

فکر کنم لودو و براي اين كه شكي نباشه. به نظرم يكي از اعضاي ایفای نقش و در نظر بگیرید ...

راستی این پنج هزار گالیون و هم به صاف و صوف کردن زمین های کوییدیچ و پشم داوران اختصاص دادیم ... که خلاصه خود یاری کرده باشیم ( کپی رایت بای اسکی دستمال )

چائو ... بابای ... موفق باشید .

سلام ماندانگاس عزیز ، خب در مورد اعتراضتون باید بگم متاسفانه فقط کاپیتان تیم حق اعتراض داره و از آنجا که متاسفانه شما از کاپیتانی تیم استعفا داده اید ، اعتراض شما وارد نیست .در صورتی که رابستن عزیز در این مورد اعتراضی داشته باشند ، می تواند اعتراض خود را در همین تاپیک اعلام نماید و مسلما بررسی خواهد شد.موفق باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۴:۰۹:۲۹
ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۴:۱۷:۳۸
ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۴:۲۴:۱۲
ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۴:۲۶:۱۴
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۱۲:۵۹:۱۱

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۰:۱۵ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
اسکاور عزيز!خودت ميگي اختيارات كامل يك انجمن با ناظر است!بهش يكسري پيشنهاد ميشود،حالا چه از طرف مدير،چه از طرف كاربران عادي!ناظر حق دارد كه نظرش را در مورد مسائلي تغيير دهد،در كل اين كار خيلي بهتر از بدون هماهنگي بقيه ناظران و به خاطر دوستي تصميمي گرفته شود و براي كوييديچ انجام شود!

ناظر بايد تمام نكات يك انجمن را در نظر بگيرد و بعد كاري را انجام دهد،نه به اين عنوان كه مثلا يكي از كساني كه سطح رولي بالايي دارد،كاري انجام دهد!

-----------------------
ميشه بگيد،بازي سوم از كي شروع ميشود؟و تا كي هست؟

با سلام خدمت ایگور عزیز، مسابقات هفته سوم دقیقا از این تاریخ آغاز خواهد شد:
تاریخ برگزاری مسابقه هفته سوم:
ساعت 00:00 سی و یکم مرداد ماه

و تا هفته بعدش ادامه داره
موفق باشی.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۷ ۱۲:۰۸:۵۲

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۹:۵۳ شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۶

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
با سلام ، ميخواستم بپرسم كه حالا كه ريموس از تيم جومالي رفت ريش سفيدان آيا 1300 گاليون كه قيمتشه به بودجه ي تيم ما اضافه ميشه ؟

[,جوزف عزیز بنا بر قانون نقل و انتقالات بازبینی شده که لودوی عزیز در تاپیک پایگاه اطلاع رسانی زده اند ، مبلغ 500 گالیون به تیم شما برگشت داده می شود،موفق باشی.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۷ ۱۴:۵۳:۰۶
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۷ ۱۶:۵۴:۲۳

[

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
کامل که هست!

ولی شوخی بزرگی بود با مقام نظارت!

من تا اونجا که یادمه همیشه اینطور بوده که ناظر یه انجمن تمام اختیارات اون انجمن رو داره و حتی مدیر هم نمیتونه برای کارایی که برای انجمنش میکنه بازخواستش بکنه!...مگر اینکه کار خلافی انجام بده!!

کلا قاطعیت اینجور مواقع به درد میخوره...این خیلی به درد میخوره
به نظر من اینجا حداقل بینز قاطعیت داره واسه همینه که من از نظارت و داوریش اینجا خوشم میاد!...نه اینکه فکر کنین دوستمه یا هر چیزی!...نه اون یه روحه و من یه دستمال ساز هیچ ربطی به هم نداریم!

ولی کلا نگفتم که برو پستو عوض کن!...پست اونجاست، ملت هم دارن میبینن...گفتم چون از وقتش گذشته اونو درستش بکن نه عوضش بکن!

کلا مهم نیست ولش کن!...ولی شوخی خوبی نبود با مقام نظارت!...نمیدونستی من حساسیت دارم؟...دفعه ی بعدی==>

اسکاور عزیز ممنون از اینکه اختیارات ناظر را به من یادآوری کردید ، ولی فکر می کنم بنده تا این حد از وظایف ناظر را یادم باشد.من با این نظر شما هم کاملا موافقم که پروفسور بینز عزیز از بنده بهتر هستند، شکی هم در آن نیست.
در ضمن من ارتباط جواب خودم را با قاطعیت متوجه نشدم اسکاور عزیز ، البته این بدلیل آی کیوی غول غارنشینی بنده هست
در مورد عدم تغییر پست هم ، فکر می کنم همانجور که شما گفتید بتوانم این کار را انجام ندهم ، بدلیل اینکه همانطور که پروفسور بینز عزیز هم بدین موضوع اعتقاد دارند ، وظیفه ما داوری عادلانه است و بس.
بهرصورت ممنون از یادآوریتون و از لحن زیبایتان.با احترام

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۴ ۱۸:۰۵:۱۴

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۸:۳۷ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۶

آراگوکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۰ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۴۴ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷
از خوابگاه دختران بنا به دلایلی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 214
آفلاین
با سلام.
من می خواستم از سمت کاپیتانی تیم پوپیتر استعفا بدم...!!!
دلیل های متفاوتی داره که اینجا جایز نیست گفتنش.
من تئودور رو به عنوان کاپیتان فعلی تیم پوپیتر منصوب کردم.

با احترام.

پ.ن : راستی این فصل نقل و انتقالات کی هست؟بگین دیگه!

آراگوگ عزیز فقط استعفای شما فقط از سمت کاپیتانی است یا از عضویت در تیم پوپیتر؟؟؟فصل نقل و انتقالات نیز از امروز آغاز می شود.

می خوام کلاً از تیم پوپیتر برم دمبل جون

تایید شد ، آراگوگ جان ، از تئودور نات عزیز می خواهم که ضمن اعلام آمادگی برای کاپیتانی تیم پوپیتر ، برای جایگزینی آراگوگ نیز اقدام کند(مجازی یا یک بازیکن دیگر).با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۴ ۱۳:۵۸:۱۶
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۴ ۱۴:۰۲:۰۴
ویرایش شده توسط آراگوگ در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۴ ۱۶:۵۵:۴۲
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۴ ۱۷:۳۳:۱۸
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۴ ۱۷:۳۶:۱۷

وقتی �

پیام زده شده در: ۳:۲۸ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام ... خسته نباشید ... نتبجه بازی های ما کی اعلام میشه ؟ ... وقت گل نی ؟ ... جدا این سوال برای من بوجود اومده ... قرار نتایج بازی ما محرمانه بمونه ؟

لطفا رسیدگی کنید که شورش در اومده ...

ماندانگاس عزیز بابت این تاخیر از شما و تیم چیورون معذرت می خواهیم.جواب مسابقه هفته اول شما حداکثر تا نیمه شب زده خواهد شد.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۴ ۱۴:۰۸:۴۵

[color=99

دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۰:۵۴ چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
سلام بر ناظرات محترم!...ببخشید ناظرین!

آقا یه مشکل فنی پیش اومده!...این پست چهارم تیم ما تو ورزشگاه کلاسیک به دلیل اینکه سایت بسته شد نمیشه ویرایش بشه!
میخواستم اگر میشه ویرایشش کنی به جای "پست چهارم" بنویسید "پست نهایی" چون به دلیل خنگ بازی نوشته شده پست چهارم!

ممنون!
فعلا!

متاسفانه امکان تغییر در پستهای تیمها از سوی ناظرین کوییدیچ نیست.فکر نمیکنم شماره پست زیاد مهم باشد و بیشتر روند داستان مهم است، اگر داستان کامل باشد ، نیازی نیست نگران باشید.با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۴ ۱۴:۱۴:۲۷
ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۴ ۱۴:۲۰:۱۴

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۱۵:۳۷ سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۶

لاوندر براونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۴ چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۶:۴۳ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶
از تو دفتر ِ مدیر ِ مدرسه!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 544
آفلاین
سلام .
میخواستم بگم که کاپیتان تیم ما ( تیزپروازان ) مثل اینکه در مسافرت به سر میبرند . و چون اعلام کرده اید که تا امروز سه شنبه بیشتر فرصت برای زدن پست پایانی تیم نداریم , میخواستم اگه میشه من سومین پست خودمو بزنم تا بازی رو از طرف تیممون تموم کنم .
با تشکر .

چون مشابه همچین مشکلی برای تیم جومالی یوناید پیش اومد و هشون مجوز داده شد ، بنابراین مشکلی نیست لاوندر عزیز.موفق باشی. با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۳ ۲۲:۵۲:۲۹

[font=Tahoma][size=large][b][color=3300FF]نیروی جوان > تفکر جوان > ایده های نو > امید ساحره ها و ج�

پیام زده شده در: ۱۹:۳۲ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اهم ... الان نتیجه ها اعلام شد ولی خبری از ریش سفیدان نیست ... من نمیدونم چه پدر کشتگی با یک مشت روحانی دارید ... لطفا زودتر بزنید با تشکر دانگ ...

[color=99

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.