هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: جادوگر تی وی
پیام زده شده در: ۱۲:۲۹ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
خب خدمت ويكتور كرام يكي از كانديداهاي پست وزارت رسيديم تا بحثي رو با ايشون داشته باشيم

كرام:سلام ميكنم خدمت همه كسايي كه به من راي ميدن((با بقيشون كاري ندارم!!!))اميدوارم هر جا هستن خوب و سلامت باشن!!!

م:آقاي كرام سئوال اول ما اينه....چطور شد كانديد شديد!!!؟
كرام:البته اينو بگم من كانديدا شدم!!!نه كانديد!!!...صبح از خواب پاشديم..ديديم تشنه هستيم!!..هي اب خورديم ديديم رفع نميشه!!!بعد نگو چيزي كه ما رو رفع نياز ميكنه آب نيست!!بلكه قدرته!!

م:شما شنيديد جكايي كه دربارتون ساختن؟
كرام:بله...همون كرام 2005 رو ميگين!!؟

م:نه!!!....يه روز به بلغاري ميگن:دماغتو عمل كن...ميگه:اگه عمل كنم..وزير نميشم!!!!...ههه
كرام:هه..هه..رو اب بخندي!!!

م:ميگن شما در دوران معاون اوليتون خون مردمو تو شيشه ميكرديد؟
كرام:من؟..من آزارم به مورچه هم نميرسه!!!((كرام داره گريه ميكنه!!..كه يه مگش مزاحمش ميشه!!با دست ميزنه رو كله مگسه!!))

م:فكر ميكنين چه جور قشري به شما راي بدن؟
كرام:نيروهاي نوشابه اي....نيروهاي دوغي..و بوقي!!!

م:صحبت آخر؟؟
كرام:با بي ناموسي..هيجكسي وزير نميشه!!!متشكرم!!!

كات!!
كرام بيا مجري جون!!اينو بگير!!برو حالشو ببر!!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۲:۲۹ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴

پروفسور اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۸ چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵
از کارخانه ی روغن سازی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 191
آفلاین
خبرگذاری ویزارد نیوز (مستقیم):
وقتی اعلام تایید صلاحیت شدن اسنیپ به گوش ملت رسید ملت به خیابان ها ریختند و شعار مرگ بر آستکبار سر دادند!
و آلبوس دامبلدور وقتی فهمید که با تایید صلاحیت اسنیپ انقدر ملت را خوشحال کرده نتوانست خود را تحمل کند و خودش به خیابانها رفت و به همراه ملت شعار مرگ بر آستکبار سر داد!
اسنیپ هم که برایش وزیر دشن یا نشدن مهم نبود طی مصاحبه ای بال ویزارد نیوز اعلام کرد که این خواست ملت بود نه من!
و اسنیپ اعلام کرد:جوانان تحصیل کرده ی ما نمخیواهند تیر خلاص به اصلاحات جادوگران بخورد!

و در آخر اسنیپ جو گیر شد و شنلش را کنار زد و فریا زد :من بر دهن دولت نمیزنم بلکه دولت را در آغوش میگیرم!

برای عضویت در تیم روغن سازی قزوین کافیست فتو کپ

پیام زده شده در: ۱۱:۱۴ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴

فنریر گری بکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۲۳ دوشنبه ۱۱ آبان ۱۳۸۸
از شب تاريك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 351
آفلاین
سیریش شو

سیریوس:سلام میکنم خدمت ببیندگان عزیز همانطور می دونید روز به روز داریم به انتخابات نزدیک تر می شیم و چندی پیش آخرین لیست نامزدها در مطبوعات به چاپ رسید .
سیریوس عینک قلابی که برای باسواد نشون دادنش زده رو در میاره
:اما واقعا این نامزدها لایق وزارت هستند.آیا شورای نگهبان پارتی بازی نکرده.اونها به پرونده این نامزدها نگاه نیانداختند.نگران نباشید من اینجا پرورنده تک تک شون رو باز میکنم.
سیریوس دوباره عینک الکی شو به چشم میزنه
نام:سوروس
نام خانوداگی:اسنیپ
نام سازمانی:اسنولی
سوروس اسنیپ در کودکی متولد شد. از آغاز حیات خود باعث چالش و چنگ های داخلی شد.در هنگام تولد او مادرش با گلدان پدرش را در بخش آسیب دیدگی ماگلی وار بستری کرد.او به علت دعواهای خانوادگی زیاد در جامعه به یک فرد عقده ای تبدیل و در بدو ورودش به هاگوارتز عضو بسیج دانش آموزی و به آدم فروشی دیگران می پرداخت.
سیریوس دوباره عینکش رو در میاره به دوربین خیره میشه:نمونه ش خود من که بارها بارها به علت فروخته شدنم توسط او مجازات شدم
هرچند عقده کودکی او در اینجا پایان نگرفت او با کتک خوردن از همکلاسان و دیگران دانش آموزان کلاس عقده ها افزایش یاقت و هنگامی که خود به یکی از اساتید هاگوارتز تبدیل شد عقده های کودکی خود را همراه داشت و به آزار و اذیت دانش آموزان معصوم می پرداخت نمونه ش همین پاتر.
او روابط نامشروعی با لوسیوس مالفوی یکی مرگ خواران دقت کنید مرگ خواران لرد ولدمورت برقرار کرد و توانست کارخانه چربی ژل اسنولی بر پا کند.که هنوزم گفته میشه روابط خود را با لوسیوس قطع نکرده است.
یکی از اهداف او تبدیل کردن هاگوارتز به یک شکنجه گاه هست و تنها اسلی ها از شکنجه شدن معاف هستند او خاطر نشان کرده که برای نظم بخشیدن به هاگوارتز دیوان سازان اجیر کرده و در این امر آلبوس هیچ غلطی نمیتواند بکند.
او استفاده چربی و روغن را برای موی سر یک امر حیاتی دانسته و در زمان وزارت تلاش خواهد کرد که آن را به یک قانون تبدیل کند.
او قصد فریب خر کردن..ببخشید گمراه کردن مردم با وعده های خود دارد.
سیریوس:خوب وقت برنامه تمام شده و تا تحلیل یک کاندیدای دیگه شما رو به خدای مهربان سپردم .این را بدانید که جبنش سیریش جاوادنه است آن روز فرا خواهد رسید که من در وسط میدان هاگزمید برای شما ملت غیور بندری برقصم

وقتي به دنيا مي آيم:سياهم
وقتي بزرگ مي شوم:سياهم
وقتي مريض مي شوم:سياهم
ولي تو
وقتي به دنيا مي آيي:صورتي هستي
وقتي بزرگ مي شوي:سفيد
وقتي مري

پیام زده شده در: ۹:۵۵ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
در پي پي گيري هاي آلبوس بزرگ و تدبير مرلين كبير صلاحيت سوروس اسنيپ به تاييد رسيد
جغد كامل البوس دامبلدور به مقام منظم مرلين كبير و جواب ايشان

خدمت مقام منظم مرلين كبير دامت ريشهو
نظر به خدمات شايان تقدير برادر سوروس در عرصه هاي مختلف اعم از سنگر ورد و معجون هاگوارتز و ميادين مبارزه محفل ققنوس و براي رقابتي شدن بيشتر فضاي انتخابات و همچنين كوتاه كردن زبان دشمنان و مغرضان و ولدمورتيان كه 13 سال است دندان طمع به اين انقلاب و محفل دارند و براي از بين بردن آن واندوم تيز كرده اند از آن جناب تقاضا دارم با توجه به خواست اكثر معلمين و محصلين و قشر تحصيل كرده هاگوارتز براي تاييد شدن اين فرزند چرب و چيل محفل در انتخابات اقدامات لازم را مبذول فرماييد. اميد است از اين پس وي نيز سر به راه شده و از ورد less lipido بر روي موهاي خود بيش از پيش استفاده نمايد.
و من المرلين ريش
آلبوس پرسيوال ... دامبلدور

جغد ان مقام منظم به شرح زير مي باشد:
خدمت برادر آلبوس دامبلي عزيزم
هر چند بنا به ضرورت و تشخيص شوراي محترم غير پاسخگوي قانون جادوگري و با وجود دلايل بسيار محكم اين شورا در رد صلاحيت ها و نظر به اينكه تمام كساني كه لازم بوده احراز صلاحيت شده اند مع هذا براي همبستگي بيشتر ملت جادوگر در سال آفتابه عمومي و ريش ملي براي برگزاري انتخاباتي شور و پهناور اينجانب اين يكي جام زهر را نيز نوشيدم صلاحيت فرد نامبرده را نيز تاييد ميكنم. اميد است ايشان نيز بيش از پيش به ريش ما آويزان گردد.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
1: اگر وزیر شید مهمترین برنامتون چیه؟ و چگونه تضمین میدید که عضو فعالی باشید؟
همشون مهمن! البته مهم ترينشون مساوات جادوگر و ساحره هست! بازم ميگم همشون مهمن!

به سختي خوب قبلا فعاليت كردم ديگه!

2:موضع شما در برابر ولدمورت چیه؟ ( اون رو قبول میکنید یا رد ؟ آیا دست دوستی به سویش دراز میکنید یا تمام تلاشتون رو برای نابودی اون به کار میگیرید , نظرتون درمورد اختلافات جدید ارتش سیاه و موضع گیری ولدمورت و امپراطور چیه )

من كلا با هرگونه سياه و سياهي مخالفم! و مطمئنا دست دوستي هم امكان نداره بهش دراز كنم!!! در مورد ولدمورت و امپراطور تاريكي هم بايد بگم هيچ نظر خاصي ندارم!!! البته من معتقدم سياه هم بايد تو جامعه باشه! وگرنه سفيد هم بي معني ميشه! خوب بودن رو هميشه دوست داشتم ولي چاشني بدي هم بايد يكم توش باشه!

3: با امثال گیلدی ها چه میکنید؟( افرادی که سلامت جامعه (سایت) رو به خطر میندازن , افراد چشم ناپاک { گیلدی جان ناراحت نشی ها به قول خودت شوخو میکنم})

گيلديها....ميندازمشون تو آزكابان درم روشون قفل ميكنم !
شوخي بود همچين كاري نميكنم! اين گيلديها يه جاهاي خاصي بهشون اختصاص ميدم تا اونجا واسه خودشون بيجامه پارتي برگزار كنن و خوش باشن! به جامعه هم آسيب نرسونن! وگرنه آزكابان منتظرشونه!

4:مجوز برای فعالیت خوبه یا بد ( باید باشه یا نه , و کلا آزادی رو تا چه حد قبول دارید )

مجوز...بعضي جاها مجوز لازمه و بعضي جاها نيست....اگه ناظر هميشه و هرلحظه ميتونه بياد به مجوز نيازي نيست! چون ناظر ميتونه فوري رسيدگي كنه...در حالي كه اگه ناظر هميشه و هرلحظه نتونه به سايت سر بزنه بايد مجوزي باشه تا از بي نظمي جلوگيري بشه...

در ضمن كسايي كه نميتونن مرتب سر بزنن با مجوز نميتونن كاري از پيش ببرن....افراد تازه وارد هم ممكنه از سايت زده بشن...در كل وجود مجوز باعث ميشه افراد كمتر تفريح كنن!

5: برای جوانان ( اعضای تازه وارد) چه برنامه هایی دارید؟( آیا دست اونا رو برای راه افتادن میگیرید)

البته كه ميگيرم! هدف ما بهتر كردن جامعه ست...و جوانان نبايد از جامعه (سايت) زده بشن كه! بنابر اين به اندازه كافي بايد امكانات در اختيارشون قرار بديم تا بتونن خوب فعاليت كنن و خودشون هم فعاليت رو دوست داشته باشن! نبايد جوونا رو مجبور به فعاليت كرد!:no:

6 :اعطای نشان مرلین که از جانب بعضی ها مطرح شده رو چه جوری میبینید؟ آیا در برنامه هاتون قرار داره یا نه؟

اعطاي نشان مرلين...نه تو برنامه هاي من قرار نداره...چون بنظر من همچين چيزي باعث افتخار نيست..بلكه يه جورايي هم باعث خودنماييه...كسي كه فعاليت خوبي داره پاداشش رضايت اعضاست...يه نشان نميتونه همچين پاداشي رو بده!

7: در مورد کمیته ی تحمیل توضیح بدید , آیا با اونا همکاری میکنید یا کار شما از اونا جداست

البته كه همكاري ميكنم! به نظر من اين كميته خيلي عاليه...و اگه يكمي از سخت گيريش كم بشه همه رو راضي ميكنه...

8: برای اقلیت ها ( دارن شان و لرد حلقه و از این حرفا) چقدر ارزش قائلید؟ آیا اونها اصلا نقشی در این وزارت دارن؟

هووم! دارن شانيها ميتونن مراجعه كنن به الف ها يا زيرآبيوس! لرد حلقه ها هم كه امكانات دارن ديگه!
من خواسته هاي اين افراد رو هم در نظر ميگيرم...البته در صورتي كه ممكن باشه!!!

9: برای ایجاد اشتغال (پا گیری رول سایت) چه برنامه هایی دارین؟ چرا در گذشته این برنا مه ها رو اجرا نکردین؟

يكي كه همين فارغ التحصيلان هاگوارتزه...كه شغلي با مزد خوب بهشون داده ميشه... دومي هم تحريك اعضاست تا به هم بپرن و جنگ و دعوا راه بندازن! ....هاگوارتز رو كه نميتونستم اجرا كنم! ولي تحريك اعضا رو يكي سعي كردم و ايشاا.. اگه وزير شدم( يا نشدم) بهتر ميشه.

10: معاون اولتون رو بر چه اساسی انتخاب میکنید

هوووم... بر اساس سابقه كار و فعاليتي كه ازش ديدم!

1:دیدگاه شما در مورد ورد سازی و اظهارات اخیر آژانس بین الملی وردهای جادویی که ما رو محکوم کردن چیه؟( محکوم شدیم که وردهای کشنده برای اهداف شوم تولید میکنیم و صلح جهانی در خطره)

اونا بيخود ميكنن مارو محكوم ميكنن! گوششونو ميكشيم! يه پس گردني هم ميزنيم

2:نیرو های نوشابه ای یا امثال آن در وزارت شما وجود دارن؟

شوخي ميكنيد؟! معلومه كه نه!

3: جن های خونگی حق آزادی دارن یا نه ؟ ( با دقت جواب بدین )

بله دارن....در اين مورد من با خرخون هاگوارتز موافقم...يه زماني عضو ت.ه.و.ع بودم!!!!!

4: با مسئله ی زن ذلیلی چطور برخورد میکنيد

هووم! البته اگه من وزير بشم زن ذليلي وجود نخواهد داشت! ولي باز يه خورده ادويه لازمه تا غذا رو خوشمزه كنه!

4: در مورد ورزش قهرمانی چه برنامه ای داربد؟( تیم کوئیدیچ انگلاستان جایگاهی بین تیم های بر تر نداره)

من خودم علاقه شديدي به ورزش و كوييديچ دارم بنابراين خيلي به اين موضوع اهميت ميدم! ورزش بايد از همون دوران كودكي(هاگوارتز ) اموزش داده بشه! البته تو هاگوارتز اموزش كوييديچ هست ولي تجهيزات ورزشي خوبي ندارن! جاروهاشون به درد جارو كردن خيابون ماگلا ميخوره يكي از برنامه هاي من بهتر كردن تجهيزات ورزشي هاگوارتزه!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
برنامه های من در ستاد انتخاباتی و موقع ثبت نام بیان شده ولی در درجه اول من به تفریح اعضای سایت و جامعه جادوگری اهمیت میدم و قول میدم سایت مفرحی برای اونها بسازم البته با کمک خود اونها...در مورد فعالیت...فکر کنم کمتر کسی باشه که به اندازه من این روزها فعالیت مداوم داشته باشه
2:موضع شما در برابر ولدمورت چیه؟ ( اون رو قبول میکنید یا رد ؟ آیا دست دوستی به سویش دراز میکنید یا تمام تلاشتون رو برای نابودی اون به کار میگیرید , نظرتون درمورد اختلافات جدید ارتش سیاه و موضع گیری ولدمورت و امپراطور چیه )

من سعی دارم برای همه افراد جای فعالیت باقی بذارم..و معتقدم جای فعالیت ولدمورت تو آزکابانه!!!!یک وزیر قدرتمند وزیری هستش که برخورد قاطه با افراد خلافکار داشته باشه
3: با امثال کرام ها چه میکنید؟
کرام و امثال اونها..هم حق فعالیت دارن..ولی باید بر روی کار اونها نظارت بیشتری بشه..من مطمئنم که توی هالی ویزارد سودهای کلانی در حال انتقال به این شخص هستش...که باید به حساب مردم واریز بشه!!!

4:مجوز برای فعالیت خوبه یا بد ؟
مجوز برای بعضی جاها خوبه و برای بعضی جاها بده...چون در بعضی مواقع ممکنه ضمام کار از دست افراد در بره و کنترل بسیار مشکل بشه..در عین حال نظارت زیاد باعث میشه افراد تفریح کمتری را در سایت داشته باشن..و اوقات خوشی را سپری نکنن
5: برای جوانان ( اعضای تازه وارد) چه برنامه هایی دارید؟( آیا دست اونا رو برای راه افتادن میگیرید)
بله..اونها اینده سازان جامعه هستن و اونها هستن که باید ضمام کار رو در دست بگیرن....همه اونها برای پستای حساس کشور آموزش میبینن ...و وارد بازار کار خواهند شد...اینده درخشانی در انتظارشونه!!!
6 :اعطای نشان مرلین که از جانب بعضی ها مطرح شده رو چه جوری میبینید؟ آیا در برنامه هاتون قرار داره یا نه؟
فکر خوبیه..به شرطی که اعطای این مدال به هر کسی و به هر شخصی ممکن نباشه..مرلین شخص بزرگیه و در عین حال باید اذعان داشت که این مدال بسیار ارزشمنده و نباید دادن این مدال سبب بشه که افراد برای خوش خدمتی این مدالو دریافت کنن
7: در مورد کمیته ی تحمیل توضیح بدید , آیا با اونا همکاری میکنید یا کار شما از اونا جداست؟

همکاری میکنیم!!! و بر کارشون نظارت میکنیم...نظارت بر اونها حق مردمه
8: برای اقلیت ها ( دارن شان و لرد حلقه و از این حرفا) چقدر ارزش قائلید؟
دارن شانها که به زیرابیوس منتقل میشوند و ارباب حلقه ها هم که امکانات خوبی دارن..با امکانات به حق اونها برخورد نمیشه
9: برای ایجاد اشتغال (پا گیری رول سایت) چه برنامه هایی دارین؟ چرا در گذشته این برنا مه ها رو اجرا نکردین؟
جواب سئوال پنجتونو ببینید!!!
من تمام اعضای کابینه رو از قبل معین کردم...چنانچه فردی خواهان ان پست نباشد...فرد جایگزین مناسبی را در نظر خواهم گرفت..فعلا هیچ صحبتی نخواهم کرد

11:دیدگاه شما در مورد ورد سازی و اظهارات اخیر آژانس بین الملی وردهای جادویی که ما رو محکوم کردن چیه؟( محکوم شدیم که وردهای کشنده برای اهداف شوم تولید میکنیم و صلح جهانی در خطره)
برخورد قاطع انجام میدیم...اجازه نمیدیم به مسایل خصوصی ما دخالت بشه

خیر
13: جن های خونگی حق آزادی دارن یا نه ؟ ( با دقت جواب بدین )
بله... اونها هم موجدات دوست داشتنی هستن..ما به دنبال تشکیل ستاد مستقل برای اونها هستیم!!((توجه داشته باشید که اگه اینو نگم هرمیون منو میکشه!!!))
4: با مسئله ی زن ذلیلی چطور برخورد میکنید!؟؟؟
زن ذلیلی زیادش هم خوب نیست! ولی همه مجبورن باشن!!اگه جونشونو دوست دارن!!
14: در مورد ورزش قهرمانی چه برنامه ای داربد؟( تیم کوئیدیچ انگلاستان جایگاهی بین تیم های بر تر نداره)
از اونجایی که خودم ورزشکار کوییدیچم..مطمئنن برنامه های حرفه ای خاصی در این زمینه

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۷:۲۶ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
از مهم ترین برنامه های من مردمی بودنه!!! دوست دارم از نزدیک با مردم باشم و نظرات و مشکلاتشونو بشنوم و در اداره جادوگران، از اون ها استفاده کنم!!! همچنین ایجاد صلح و صمیمیت میان حزب های مختلف از برنمه های مهممه!
تضمین من، فعالیت گذشتمه!!!

من قبلا در این مورد نظرمو اعلام کردم.... میکوبم تو گوش ولدمورت و همه طرفدارانش اگه بخواد امنیت و آرامش رو از جامعه جادوگری بگیره!!! و در آغوشش خواهم گرفت اگه قوانینو رعایت کنه و برای کسی مشکل ایجاد نکنه!!!

3: با امثال گیلدی ها چه میکنید؟( افرادی که سلامت جامعه (سایت) رو به خطر میندازن , افراد چشم ناپاک { گیلدی جان ناراحت نشی ها به قول خودت شوخو میکنم})
بارها گفتم، بازم میگم... با اولین نگاه یک دل نه صد دل عاشق خود شدم و هنوز که هنوز است به این عشق وفادارم!!! آدم عاشق با معشوقش چی کار میکنه؟؟؟ منم با گیلدی همونکارو میکنم!

4:مجوز برای فعالیت خوبه یا بد ( باید باشه یا نه , و کلا آزادی رو تا چه حد قبول دارید )
با مجوز مخالفم!!! نظر من اینه که مردم خودشون میفهمن چه کاری درسته و چه کاری بده!!! ولی در عین حال قوانینی وضع میکنیم و با کسانی که قوانینو رعایت نکنن برخورد میکنیم!!! و نمیذاریم مردم از این آزادی سوءاستفاده کنن!

هومک... بله... برنامه های منو اگه با دقت بخونید متوجه میشید که چه قدر به این قشر جامعه اهمیت میدم!!! از فعالیت های مفید در این زمینه پی گیری راه کارگاه نمایشنامه نویسی برای آموزش جوانان و همچنین به روز نگه داشتن فرهنگ اصطلاحات برای جلوگیری از گیج زدن ملته!
ایده بسیار جالبه... باید از اعضای فعال تشکر بشه و این راه خوبیه!

7: در مورد کمیته ی تحمیل توضیح بدید , آیا با اونا همکاری میکنید یا کار شما از اونا جداست؟

همکاری میکنیم!!!
8: برای اقلیت ها ( دارن شان و لرد حلقه و از این حرفا) چقدر ارزش قائلید؟ آیا اونها اصلا نقشی در این وزارت دارن؟
در مورد دارن شان قبلا هم گفتم هدایت میشن به زیر آبیوس!!! لرد حلقه ها هم داره کار خودشو میکنه، به ما ربطی نداره!!!

هوم... برای پاگیری رول سایت برنامه خیلی خاصی ندارم!!! همون کمیته س فقط برای بهبود کیفیت! به نونهالان آموزش هم میدیم! یه چیزایی هم قبلا اجرا کردیم...

شاید اصلا انتخاب نکردم!! بر اساس دوستی و فعالیت!!!

1:دیدگاه شما در مورد ورد سازی و اظهارات اخیر آژانس بین الملی وردهای جادویی که ما رو محکوم کردن چیه؟( محکوم شدیم که وردهای کشنده برای اهداف شوم تولید میکنیم و صلح جهانی در خطره)
وم... کی اینارو گفته؟ همش خالی بندیه!!! البته من میرم تحقیق میکنم، اگه راست بود، حالشونو میگیریم!
شوما اصلا انگار برنامه های منو نخوندی؟؟؟ بله... جا دارن... جامعه نیاز به امنیت داره!!
بله... زیاد هم دارن!
4: با مسئله ی زن ذلیلی چطور برخورد میکنید!؟؟؟
زن ذلیلی زیادش هم خوب نیست! ولی یه خوردش مفیده! کاری میکنم که در عین حال که ملت زن ذلیلن، از زندگی لذت ببرن و لازم نباشه کار خاصی انجام بدن!!!

4: در مورد ورزش قهرمانی چه برنامه ای داربد؟( تیم کوئیدیچ انگلاستان جایگاهی بین تیم های بر تر نداره)
بسیار برنامه ها دارم! من خودم قبلا توی تیم ملی انگلیس بودم و با وضعیت تیم ملی آشنایی کامل دارم!!! یه کاری هم برای اون میکنیم!!!
البته به جز اون ما آیتم های دیگه ای هم در سطح جهانی خواهیم داشت...

پیام زده شده در: ۱۴:۲۵ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
کدام بوق را بنوازم
سال 2001... جوانی دارک لرد
خیابان شلوغ.. دارکی: بوق دارم.. بوق... آقا بوق میخری؟ جادوییه ها... هر چی بوق بزنی تموم نمیشه.. بوق... بوق بخرین... هر کی توی این بوقا فوت کنه پولدارمیشه.. بوق بوق دارم...
ناگهان پلیس سیاه پوستی از دور نمایان میشه و یک راست به سراغ دارک میره..
دارک خودش رو شکل بستنی درمیاره(توسط طلسمی که سائورون روش قرار داده بود).
پلیس: پس کو این بوق فروش؟
مردی سفید باریش نزدیک میشه: چی شده کینگزلی؟ اتفاقی افتاده؟
کینگزلی: اعصاب ملتو ریخته به هم.. من تازه به سمت نگهبانی ارتقا پیدا کردم.. این داره آبروی منو میبره..
مردی سفید با ریش: حالا تو این دفعه رو ببخشش. من باهاش صحبت میکنم که بره یه جا دیگه بوق بزنه..
کینگزلی اخمی میکنه و باتومبش رو برمیداره و سر چهارراه برمیگرده...
بستنی به حالت دارکی برمیگرده..
مردی سفید با ریش: دارکی جون بپر... بساطتو جمع کن برو یه جا دیگه... من پیشبینی میکنم این چند روز دیگه کودتا میکنه وزیر میشه.. اون وقت دمار از روزگارت درمیاره...
دارک: اما من هنوز نمیدونم کدوم بوق بهتره.. کدومشو بنوازم؟

ادامه دارد...

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
يكدفعه صفحه تلويزيون سياه ميشه اين اطلاعيه مياد رو صفحه :

توجه توجه! اطلاعيه مهم!
قابل توجه كانديداهاي تاييد صلاحيت شده وزارت ،
براي اينكه تبليغات هم اكنون آغاز شده است
و كانديداها از هر فرصتي براي تبليغ استفاده ميكنند ،
لذا به اطلاع عموم جادوگران و ساحره ها و خود كانيداهاي
محترم ميراسانيم :
از تبليغ كردن كانديد مورد علاقه خود در مدرسه
علوم و فنون جادوگري هاگوارتز جدا بپرهيزيد حتي
خود كانديدا ها هم حق دخالت دادن تبليغات خود را
در هاگوارتز ندارند ،‌هرگونه از اين قبيل نوشته ها پاك
خواهند شد و در ضمن به دفتر اجرايي انتخابات شكايت
خواهد شد! زيرا مدرسه جاي يادگيريست و جايز نيست
هيچگونه تبليغي ذهن دانش آموزان هاگوارتز را از پرداختن
به درس باز دارد!
مدير هاگوارتز!
ـــــــــــــــــــــــــــ
يكي از كانديداها كه پشت تلويزيون نشسته ميگه : يعني چي؟!؟! من كلي برا هاگوارتز برنامه ريزي كردم...مسخره ها!
سخنگوي كانديد ميگه : نگران نباش با زير ميزي حل ميشه!
دو باره صفحه تلويزيون سياه ميشه...
ــــــــــــــــــــــــــ
اطلاعيه! توجه!
زير ميزي نمي پذيرم...لطفا بيهوده تلاش نكنيد!
كانديدا :

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۲۶ پنجشنبه ۲ تیر ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
از اونجایی که نمیدونستم این پست رو کجا بزنم اینجا زدم

7: در مورد کمیته ی تحمیل توضیح بدید , آیا با اونا همکاری میکنید یا کار شما از اونا جداست

4: با مسئله ی زن ذلیلی چطور برخورد میکنید

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.