هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ شنبه ۳۰ دی ۱۳۸۵

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵
از یک جای دور ولی نزدیک به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 192
آفلاین
سلام ... خسته نباشید
این رشته سره دراز داره و واقعا جالبه که من با توبیاس اسنیپ صحبت کردم در مورد کم دادن نمره به مقاله من جواب ایشون منو که قانع کرد شما رو نمی دونم ...

از مدیریت محترم مدرسه خواهشمندم از ترم آینده ، افراد زیر 15 سال را در هاگوارتز در پست دبیر تایید نکنند .... دوم اینکه اگر میشه با این وضع نمره دادن ایشون و صحبت های بازرس محترم جناب مارکوس برخورد جدی با ایشون بشه ... این درسته که بخاطر نگرفتن نمره تو کلاس من ایشون به مقاله من نمره واقعی رو نده .

با تشکر .

لطفا حرفهایی که در مسنجر گفته میشه رو وارد سایت نکنید چون اصلا اعتبار نداره...

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۳۰ ۲۰:۴۲:۳۰

تصویر کوچک شده

[b][size=med

پیام زده شده در: ۰:۲۸ جمعه ۲۹ دی ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
نقل قول:

زاخاریاس اسمیت نوشته:
اگر برای گروه هافلپاف به یک بازرس عالی رتبه هاگوارتز نیاز داشتید من با کمال میل می تونم این پست رو بگیرم.

خواهش می کنم؟؟؟؟؟ منو بازرس کنید.

با احترام
ارادتمند شما
زاخاریاس اسمیت.

سلام دوست عزیز!
این کارا اصلا وظیفه ی من نیست ولی بالاخره باید اعضا از مبهمی در بیان پس من یه توضیحی میدم. ( با اجازه پروفسور کوییرل! )

زاخی عزیز شما برای این که در مدرسه بتوانید خوب فعالیت کنید و بدون نقض قوانین پیش بروید باید دو صفحه پست رو بخونی که من لینکش رو پایین پستم بهت میدم.
اولی لینک قوانین هاگوارتز هستش که کلا لازمه هر کسی وارد این انجمن میشه اونو یه نگاهی بندازه.
دومی لینک تابلوی اعلانات هستش که به نظر من از اول تا آخر اون صفحه هر چی هست بخون و حتی صفحه های بعدیش رو، بعدش کاملا آشنا میشی که چجوری باید در هاگوارتز فعالیت کنی و می فهمی که از هر گروهی به دستور پروفسور کوییرل (مدیریت مدرسه ) یک بازرس انتخاب کرده اند و به همین دلیل نیازی به بازرس جدیدی نیست مگر در مواقعی که بازرس استعفا بدهد!

قوانین هاگوارتز

تابلوی اعلانات

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۷ شنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۷
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
اگر برای گروه هافلپاف به یک بازرس عالی رتبه هاگوارتز نیاز داشتید من با کمال میل می تونم این پست رو بگیرم.

خواهش می کنم؟؟؟؟؟ منو بازرس کنید.

با احترام
ارادتمند شما
زاخاریاس اسمیت.

ویرایش شده توسط زاخاریاس اسمیت در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۸ ۲۲:۰۸:۲۷

[i]

پیام زده شده در: ۲۱:۴۱ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

پروفسور گرابلی پلنگ نوشته:
با سلام
من مثلاٌ استاد درس((مراقبت از موجودات جادويي هستم))مي خواستم بدونم كجا و چگونه بايد در هاگوارتز تدريس كنم؟
باتشكر

خوب دوست عزیز مثل اینکه قوانین مدرسه رو درست نخوندی!!! درسته که شما توی کتاب شخصیتتون استاد هستش ولی جادوگران برای خود قواعد و قوانینی داره که اونارو باید مطالعه کنی. برای مثال همین استادا قبل ار شروع ترم جدید باید درخواست استادی بدن و مدیر مدرسه اگه اونارو قبول صلاحیت کرد اونوقت می تونن در زمان های تعیین شده و در مکان های مربوطه درس خود را بدهند.
پس پیشنهاد می کنم اول یه نگاهی به قوانین بکنی و سوالی داشتی با مدیران توی تاپیک گفتگو با مدیران انجام بده و اگه توضیح کاملی می خوای می تونی توی تاپیک گفتگو با ناظران " بیا تو جادوگر منتظریم " بگی چون معمولا اعضای تازه وارد اونجا مشکلاتشون رو حل می کنن.

موفق باشی!

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۲۰:۳۵ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
با سلام
من مثلاٌ استاد درس((مراقبت از موجودات جادويي هستم))مي خواستم بدونم كجا و چگونه بايد در هاگوارتز تدريس كنم؟
باتشكر

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پروفسور توبیاس اسنیپ!!!!!!؟؟

پروفسور عزیز من در حال نگاه کردن به امتیازات کلاس شما بودم و متوجه یه مشکلی شدم. شما در امتیاز دهی به الستور مودی ( عضو گروه اسلایترین ) کمی سخت گیری کردین!! پست ایشون رو من مطالعه کردم و برای این که شما هم مطالعه کنید لینکش رو میدم ( لینک پست) . در این لینک من با مقایسه این پست با پست های دیگر دیدم که فرقی بینشون نیست ولی شما امتیاز کمتری را به ایشون دادید. مثلا در سوال 4 که به طور کامل باید طنز می نوشتن( یعنی در اختیار ایشون هستش که چطور بنویسن و قاعده ی خاصی نداره !) نمی دونم شما چقدر امتیاز دادین ولی اگه خیلی بخواین کم کنید می تونید 1 امتیاز کم کنید ولی حالا ما فرض می کنیم شما 3 امتیاز دادین!

اما در سوال 3 در مورد سرانجام وزارت همچین جوابی فکر کنم جواب خوبی باشه ولی خوب می تونیم بگیم جوابی نبوده که باب میل شما باشه ولی با این حال 3 امتیاز رو می تونه بگیره ولی ما 2 امتیاز فرظ می کنیم!
در مورد سوال 2 که لقب ها بودن باید بگم که لقب هر چی می تونسته باشه ولی حالا اینم فرض می کنیم که باب میل شما نبوده و به جای 5 امتیاز ما 4 امتیاز قرار میدیم.

اما به مقاله میرسیم!!!! به نظر من مقاله ی خوبی بود ولی چون نظر شما مهم هستش من می خوام بدونم شما با چه دیدی به این مقاله نگاه کردین که فقط تونستین بهش 3 امتیاز بدین!!!! حداقل میتونیم بگیم که شما این سوال رو سه قسمت 5 نمره ای کردین! اولین قسمت در مورد چگونگی پیدایش.... ، دومین قسمت چگونگی زیست آن ها و سومین گروه رو نظر خودتون قرار دادین که ایشون چقدر ارزش نمره دارن!!!!!

خوب حالا می بینیم که ایشون در قسمت اول هیچ نقصی نداشتن و توضیح کافی دادن. ولی حالا بازم فرض می کنیم شما از طرز جواب دادنشون خوشتون نیومده به همین خاطر به جای پنج نمره اول بهشون 4 نمره دادی ولی بعدا 3 نمره کردین . (که البته 5 نمره کامل حقشون هستش.) و حالا میریم قسمت دوم که در مورد چگونگی زیستشون هستش ، خوب در این جا ما می گیم شما دیدید که ایشون 3 نمره هم زیادیشون هستش و بهشون 2 نمره میدین.
در مورد قسمت آخر سوال یک هم چون نظر خودتون هستش اصلا به ایشون امتیاز نمیدین!!!!!

خوب حالا میبینید که من نهایت سخت گیری رو روی این پست انجام دادم ولی با این حال نمره شد 14!!!!!
که البته این سختگیری اگه نبود کمه کم میشد 20 ولی من نمی دونم شما چقدر سخت گیری کردین که از 14 هم پایین تر شده!!!!

از شما انتظار دارم که یک تجدید نظری در این باره بفرمایید.
پاسخ را در این جا هرچه سریع تر اعلام کنید تا سریعا در شرح امتیازات منتقل گردد.

موفق باشید!

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۰:۱۷ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵
از یک جای دور ولی نزدیک به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 192
آفلاین
سلام به تمام اساتید و مدیر محترم مدرسه علوم ...
می خواستم یک طرحی بدم ... اگر همهء استاد ها بیان و کلاس هاشون رو کمی به هم مرتبط کنن ، باعث میشه تا کلاس ها واقعی تر و جذاب تر بشه ... مثل کاری که من و پرفسور اسپروات کردیم .... در کل می خواستم همینو بگم .

تصویر کوچک شده

[b][size=med

پیام زده شده در: ۱۷:۲۳ جمعه ۲۲ دی ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
ایماگو نوشته:
اخطار برای همه اساتید
سلام بر همه اساتید گرامی:
ببینید همکاران عزیز، وقتی استادی درس می دهد، و بعدش یک بازرس با یکی دیگر از مقامات هاگوارتز در دفتر اساتید نسبت به تدریس یا تکلیف استاد اخطار می دهد یا انتقاد و یا پیشنهاد می کند، استاد مربوطه حتی اگر دسترسی و محدودیت زمانی و اگر دسترسی نظارت انجمن هاگوارتز رو هم دارد، اجازه ندارد بعد از اخطار یا انتقاد و پیشنهاد بنا به اون انتقاداتی که بازرس ازش کرد، بره و تکلیف رو ویرایش کنه، چون در طی این مدت امکان داره دانش آموزی همان تکلیف قبلی را صورت داده باشد.
لذا در همین جا این کار رو من غیر قانونی اعلام می کنم از هر نوعش، چه بازرس بابتش اخطار یا انتقاد و پیشنهاد داده باشد چه نداده باشد!

در صورت دریافت هرگونه گزارش در این مورد به شدت برخورد خواهم کرد.
* این پست جنبه اطلاع رسانی داشت و هیچ اخطاری برای هیچ استادی ثبت نخواهد شد*

این پست رو یکی از اساتیدداده که من امروز خوندم

به ایماگو:
یادم نمیاد گفته باشم بازرس حق وضع کردن قانونی علاوه بر آنچه من نوشتم رو داشته باشه.

هر کاربر 24 ساعت وقت داره تا پستشو ویرایش کنه در واقع تو این مدت میتونه متوجه اشتباهش در پست بشه و اونو اصلاح کنه.
این دیگه مشکل بازرس و دیگر اساتیده که زودتر از این مدت به دانش آموز و یا استاد تذکر میدن و توقع دارن طرف پستشو دست نخورده بزاره به امون خدا.

این قانون از نظر من غیر قابل قبوله و هر کاربر این حق رو داره که تا در مهلت ویرایش هر کاری خواست با پستش بکنه.

با تشکر

پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ جمعه ۲۲ دی ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:

قوانین کامل نوشته شده و من میخوام دقیقا عین اون هم رعایت بشه.اخطارهایی که توسط بازرس داده میشه باید حتما در یه پست در دفتر اساتید زده بشه.اخطارها در چت باکس، پیام شخصی و یا مسنجر از نظر من هیچ اعتباری نداره.

من بارها گفتم که بازرس به هیچ عنوان حق دخالت در نحوه تدریس یک استاد رو نداره ولی انگار بعضی از بازرسان اصلا این مسئله رو متوجه نمیشن.

لطفا فقط طبق قوانینی که نوشته شده بر کار تدریس اساتید نظارت کنید.من نمیخوام با اعصاب اساتید در هاگوارتز که وظیفه سنگینی هم دارن بازی بشه و بیخودی بهشون گیر بیخودی داده بشه.

قوانین کاملا خونده شده ، با بقیه بازرس ها هم صحبت شده !
دخالتی هم وجود نداشته پروفسور فقط پیشنهاد و طبق اون قوانین اخطار !

همونطوری که گفتید اساتید وظیفه سنگینی بر عهده دارن ، بالاخص پروفسور دیگوری که درس کوییدیچ رو تدریس میکنن .
پیشنهاد و اخطار برای بهتر شدن کار ایشون هست ، در ضمن اساتید هنگامی که درخواست میدن و انتخاب میشن باید قوانین اساتید رو مطالعه کنند .
عنوان کردن برنامه درسی و درس دادن کار استاد هست !!! نه ...
در ضمن اخطار دوم برای نحوه امتیاز دهی ایشون بود !

البته زیاده روی کردم از مدیریت مدرسه و سدریک عزیز عذر میخوام !

با تشکر

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۲۲ ۱۶:۰۳:۰۲

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۰۳ جمعه ۲۲ دی ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به بازرسان هاگوارتز:

نقل قول:
وظیفه بازرس عالی رتبه هاگوارتز:
حضور غیاب اساتید:هر استاد موظف است در روز تعیین شده در هاگوارتز تدریش کند از 12 نیمه شب تا 12 نیمه شب روز بعد در واقع 24 ساعت.
در صورتیکه استادی در روز تدریس بدون اطلاع در دفتر مدیریت، غیب داشته باشد بازرس این حق را دارد که از گروه وی 10 امتیاز کسر کند.
بازرس باید در تاپیک شرح امتیازات نام استاد و نامی درسی که تدریس می کند را نوشته و عدم حضور وی را با کسر کردن امتیاز اطلاع دهد.

نحوه تدریس:این ترم هر استاد باید از روی برنامه درسی که در جلسه اول تدریس خود ارائه می دهد ده جلسه را به پایان برساند.در صورتیکه جلسه از درس را بر خلاف آنچه در برنامه ریزی درسی تعیین کرده تدریس کند بازرس این حق را دارد که در دفتر اساتید به وی اخطار دهد.هر سه اخطار 30 امتیاز از گروه وی کم خواهد کرد.در صورت بیشتر شدن اخطارها بازرس میتواند استاد مربوطه را از ادامه تدریس باز داشته و شخص دیگری را جایگزین وی قرار دهد.

امتیاز دهی:بعد از دادن امتیاز بازرس وظیفه چک کردن تک تک امتیازات هر فرد را دارد.در صورتیکه استادی در نمره دادن به دانش آموزی اشتباه کرده باشد این وظیفه بازرس است که در دفتر مدیریت آن را اطلاع داده و به استاد مربوطه در دفتر اساتید اخطار دهد.هر سه اخطار 30 امتیاز از گروه وی کم خواهد کرد.در صورت بیشتر شدن اخطارها بازرس میتواند استاد مربوطه را از ادامه تدریس باز داشته و شخص دیگری را جایگزین وی قرار دهد.

امتیاز:بازرس عالی رتبه ی هاگوارتز میتواند با توجه به نوع تدریس در هر جلسه، به یکی از بهترین اساتید ده امتیاز به عنوان تشویق اضافه کند.

*تمام امتیازات اضافه و یا کسر شده توسط بازرس باید در تاپیک شرح امتیازات نوشته شود.

*وظیفه نظارت بر کار بازرسان هاگوارتز بر عهده مدیر مدرسه خواهد بود.هر گونه شکایت از آنها را میتوانید در دفتر مدیریت عنوان کنید.

نحوه تدریس:این ترم هر استاد باید از روی برنامه درسی که در جلسه اول تدریس خود ارائه می دهد ده جلسه را به پایان برساند.در صورتیکه جلسه از درس را بر خلاف آنچه در برنامه ریزی درسی تعیین کرده تدریس کند بازرس این حق را دارد که در به وی اخطار دهد.هر سه اخطار 30 امتیاز از گروه وی کم خواهد کرد.در صورت بیشتر شدن اخطارها بازرس میتواند استاد مربوطه را از ادامه تدریس باز داشته و شخص دیگری را جایگزین وی قرار دهد.
امتیاز دهی:بعد از دادن امتیاز بازرس وظیفه چک کردن تک تک امتیازات هر فرد را دارد.در صورتیکه استادی در نمره دادن به دانش آموزی اشتباه کرده باشد این وظیفه بازرس است که در آن را اطلاع داده و به استاد مربوطه در اخطار دهد.هر سه اخطار 30 امتیاز از گروه وی کم خواهد کرد.در صورت بیشتر شدن اخطارها بازرس میتواند استاد مربوطه را از ادامه تدریس باز داشته و شخص دیگری را جایگزین وی قرار دهد.

قوانین کامل نوشته شده و من میخوام دقیقا عین اون هم رعایت بشه.اخطارهایی که توسط بازرس داده میشه باید حتما در یه پست در دفتر اساتید زده بشه.اخطارها در چت باکس، پیام شخصی و یا مسنجر از نظر من هیچ اعتباری نداره.

من بارها گفتم که بازرس به هیچ عنوان حق دخالت در نحوه تدریس یک استاد رو نداره ولی انگار بعضی از بازرسان اصلا این مسئله رو متوجه نمیشن.

لطفا فقط طبق قوانینی که نوشته شده بر کار تدریس اساتید نظارت کنید.من نمیخوام با اعصاب اساتید در هاگوارتز که وظیفه سنگینی هم دارن بازی بشه و بیخودی بهشون گیر بیخودی داده بشه.

با تشکر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.