هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خبرگذاري سياه : VDNS
پیام زده شده در: ۲۳:۲۳ شنبه ۹ شهریور ۱۳۸۷

گراوپold3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۳ شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۳۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از لای ریشای هاگرید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 156
آفلاین
مشارکت هری پاتر با مرگ خواران ؟ لات یا لوت؟

دیروز طی یک عکس جنجالی که توسط هری پاتر در معرض دید عموم قرار گرفت جامعه جادوگری متوجه دست داشتن راجر دیویس و عله پاتر ، ملقب به عله سر چهار راه باج به گیر و راجو در همکاری های شوم و کثیف مرگ خواران شدند.

به دلیل بزرگی عکس میتوانید آن را در اینجا ببینید!

در این عکس فردی که جلو اومده و مشغول سیگار کشیدنه ، عله ، سمت راستی اش که شبیه غول هست () راجر هست و در سمت چپ این دو مدیر گرانقدر (!!) بلیز زابینی ، نماینده با اقتدار مرگ خواران دیده میشه!

راجو این مدیر عزیز ، گرانقدر و مهربان در رابطه با این عکس اینگونه به خبرگزاری سیاه گفت :
_ داش ! ما دیگه خسته شدیم بس که ادای آدمای با آبرو رو در آوردیم! شیرفهمه؟ اخ توف () گذشت اون موقه ها که رحم راجو بلاکی ها رو می بخشید ما الان با عله میخوایم دنیا رو بدست بگیریم! متوجهی؟ و ما دیدیم که جرگه مرگ خوار ها بهترین مکان برای رشد ما هست!

ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۷/۶/۹ ۲۳:۲۵:۵۱

[img align=right]http://signatures.mylivesignature.com/54486/280/4940527B779F95

پیام زده شده در: ۱:۲۵ دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
دیــــــــــــــــن دیـــــــــــــــــن دیـــــــــــــــــــــــــن!

اخبــــــــــار شبانگاهی!

- عصر امروز جاسوس نفوذی ما در هاگوارتز .. سوروس اسنیپ ملقب به اسنیپ بابا یا اسنیپ بابایی یا خفاش شب.. از وقوع تغییر و تحولات در هاگوارتز خبر داد .. با هم میبینیم ..

تصویر عوض میشه و سوروس اسنیپ میاد رو صفحه:

- استرجس پادمورد ملقب به اژدها وارد میشود، مدیر کنونی هاگوارتز در اقدامی جنجالی آنتونیون دالاهوف را از سمت بازرسی هاف هافی ها برکنار و پرسی ویزلی از گریفندور را جایگزین کرده ... در پی این اقدام ما باز هم شاهد حضور آسپ، جنجالی ترین چهره این روز دوربین های خبری هستیم ... وی بعد از متهم شدن به حمل قاچاق بچه به خانه گریمولد و دوپینگ در مسابقات جهانی شطرنج با مانع در المپیک پکن حالا امروز شخصا با تدابیر امنیتی شدید وارد هاگوارتز شده که بگه اگر فقط کمی پیش خودتون فکر کنید میفهمید که ما فقط یک هاف هافی نیستیم! با هم گوشه ای از حواشی رو میبینیم!

پرسی از راه دور کف دستشو روی صورت آسپ گذاشته و آسپ با ناامیدی مشت و لگدای کوشولوشو بی هدف در هوا ول میده. از طرفی تصویر استرجس بر روی یک تلویزیون ال سی دی شونصد اینچی در جلوی سرسرای عمومی ظاهر شده که شدیدا در ویلای خصوصی خودش موضع گیری کرده و تکذیب میکنه ...

آسپ: چطور شما در هافل یک عضو خوب پیدا نکردید؟ یکم فکر کن! یعنی تو منو نمیبینی؟ مگه نمیبینید من هم مشاور ایفای نقش و هم وزیر مردمی و هم ناظر هستم و تازه عنوان بهترین ناظر ماه رو هم دارم؟ چه کسی بهتر از من؟
استرجس: بیخود کلی بازی در نیار... ما یک مرگخوار رو آوردیم بیرون جاش یک مرگخوار دیگه رو فرستادیم تو! زیادی حرف بزنی .. پرسی رم میکشیم بیرون جاش بلیزو میفرستیم تو!

آسپ: اه نخواستیم یکم فکر کنید .. اصلا همتون برین لوگو بازی کنید!
استرجس: منظورت لِگوئه؟
آسپ: نه لوگو بیسواد! یکم فکر کن!
استرجس!!!!!!!!!!!
آسپ: هوم حالا اصلا هر چی .. یه چیزی گفتیم حرف زده باشیم! .. میگم تلویزیونه رو از کجا آوردین؟
استرجس: در قرعه کشی گرینگوتز برنده شدیم ... فقط با دو گالیون شما هم میتونید شرکت کنید و جایزه ببرید! ...
آسپ: راست میگی؟ والا من نمیدونم. راستش من فقط برای کیفیتش استفاده میکنم! ایول پس منم برم!
استرجس: تو هم میخوای بری در قرعه کشی شرکت کنی؟
آسپ: نه .. یکم پیش خودت فکر کن! دارم میرم در مورد لوگو باز ترین و لِگو بازترین اعضای جادوگران در گینس جادوگری مطلب جمع کنم!

دیــــــــــــــن دیـــــــــــن دیــــــــــن! با ما باشید تا بخش بعدی خبرها!

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۸ ۱:۳۴:۰۱
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۸ ۲:۰۵:۳۵

پیام زده شده در: ۹:۰۸ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷

گراوپold3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۳ شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۳۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از لای ریشای هاگرید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 156
آفلاین
دستگاهی که بیشتر شبیه آهن قراضه های بازیافتی بود تا ماشین چاپ با سر و صدا کار می کرد.
زرررررررت ! زررررررت ! وررررررررت ! پیــــــس! زرررررررررت!

دو سه مرگ خوار بر بالای ماشین چاپ ایستاده بودند و با کلافگی به در آمدن های دیر به دیر روزنامه نگاه می کردند.

ولدی که استثنائاً امشب بر کار چاپ روزنامه نظارت میکرد با بی حوصلگی فریاد کشید :
_ بوقی های بدرد نخور! من این روزنامه رو فردا صبح روی دکه های روزنامه فروشی میخوام!

مورگان : چشم ارباب ! چشم ! اگر حوصله مبارکتون سر رفته میتونید و برید آرشیو روزنامه رو بخونین! چیز های جالبی نوشته!

ولدی لخ لخ کنان به طرف آرشیو روزنامه ها رفت و یکی را برداشت.
_
ولدمورت با چهره ای متعجب روزنامه دومی را نیز از روی زمین برداشت و...
_
و سپس روزنامه دومی را به طرفی پرت کرده و سومی را برداشت!
_ باو نویسنده اینا که همش پرسی ویزلیه!

مورگان شونه هاش رو با بیخیالی بالا انداخت و گفت : خب اگر همین پرسی نبود که ماید کاغذ سفید تحویل مردم میدادیم ... ایناهاش! چاپ امروز روزناممون هم تموم ! لرد ، نمیخواین بخونینش؟

ولدی بی سر و صدا دستش رو دراز کرد و روزنامه تازه به چاپ رسیده رو از دست مورگان گرفت.

بر روی روزنامه با تیتر درشت و قرمز رنگ نوشته شده بود :
خروج یک عضو عالی از جرگه مرگ خواران! به چه دلیل؟
چند روز پیش متوجه شدیم که گابریل دلاکور ، عضو گرانقدر مرگ خواران از این جرگه خارج شده و به جرگه سفیدان محفلی وارد شده است.
وی در این باره گفت : ولدمورت با من بد صحبت میکرد ، بعدشم ابهت لرد رو نداره ! چند شب پیش به اتاق خواب ولدمورت ( دلیلش بماند )
رفتم که قرص های رویش مو رو تو کشوی کنار تختش دیدم بنابراین دیگر تحمل نداشته و از جرگه مرگ خواران استعفا دادم و به جرگه عزیز و دوست داشتنی و سیفیت میفیت محفلی ها پیوستم!

ولدی روزنامه رو یک گوشه پرتاب میکنه و قیافه ای عبوس زیر لب تکرار میکنه : حیف این همه زحمت ! حیف این همه زحمت !

ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۳ ۹:۱۳:۵۴
ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۳ ۹:۱۵:۱۹

[img align=right]http://signatures.mylivesignature.com/54486/280/4940527B779F95

پیام زده شده در: ۱۴:۳۱ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
مصاحبه اختصاصی با وزیر مردمی

با توجه به اهمیت زیاد جوامع جادوگری به وزیر مردمی که به قول مقامات وزارت سحر و جادو اخیرا از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده است و گام های مهم و با ارزشی در جهت پیشرفت جوامع جادوگری برداشته است ، بعد از ساعت ها انتظار ماندن پشت درب های بسته بالاخره این افتخار نصیب ما شد تا با افتخار وزارت سحر و جادو ، وزیر مردمی ، بلیز زابینی گفتگویی دوستانه پیرامون مسائل داشته باشیم .

از شما دعوت میکنیم که پذیرای این مصاحبه جامع و بی نقص که توسط پرسی ویزلی خبرنگار واحد مرکزی ما با جناب وزیر صورت گرفته است باشید .

پرسی : سلام جناب وزیر ، لطفا خودتون رو برای ما معرفی کنید .

بلیز زابینی وزیر مردمی : من هم سلام عرض میکنم به هم وطنان عزیزم ، بلیز زابینی هستم ، 45 ساله از شهر کرد که اخیرا به عنوان وزیر سحر و جادو انتخاب شدم و به لندن اومدم

پرسی : این روز ها بحث در مورد اینکه شما چه برنامه های خاصی در مورد وزارت و کارهایی که فردی با نام آلبوس سوروس در این مدت انجام داده دارید ، فوق العاده داغ هست . لطفا بیشتر صحبت کنید .

وزیر مردمی : اممم ... باید بگم که ما برنامه های زیادی برای وزارت داریم ، یکی از اونها ارتقای کیفیت رول پلیینگ هست . من قصد دارم رول پلیینگ رو به صورت یک پارچه و واحد در بیارم ، کاری که باید در توان یک وزیر سحر و جادو باشه و الان هم در حال انجام این کار هستم .

پرسی : میتونم بپرسم تا حالا موفق شدید چه بخش هایی رو متحد کنید ؟

وزیر مردمی : بله حتما ! ما تا الان وزارت سحر و جادو ، هاگوارتز ، محفل ققنوس ، کوییدیچ ، آزکابان و هاگزمید رو با هم متحد کردیم و بزودی هم برنامه هایی برای همکاری بیشتر این بخش ها با هم داریم .

پرسی : Wow ! عالیه ! به نظرتون کار آلبوس سوروس در این مدت چطور بود ؟

وزیر مردمی : هووم ، زمانی که کاندید وزارت شده بودی یه حرف قشنگی زدی که الان ما بهش رسیدیم ! وزیر سحر و جادو باید قدرت این رو داشته باشه که همه بخش ها رو با هم متحد کنه و کاری کنه که ناظران هم با هم در هماهنگی کامل باشن . آلبوس سوروس توان این کار رو نداشت و همینطور مخالفان زیادی هم داشت که اگر میخواست هم نمیتونست این کار رو انجام بده !

پرسی : دقیقا همینطوره ! در مورد خود وزارت چی ؟

وزیر مردمی : متاسفانه ، متاسفانه و باز هم متاسفانه وزرایی که اومدن فکر میکردند که اگر وزارت سحر و جادو همه تاپیک هاش فعال بشه و یه سره تاپیک های وزارت آخرین عنوان باشه و این مسائل همه میگن اوه ! دمش گرم ، عجب وزیر فعالیه ، واقعا شبانه روزی داره کار میکنه ! باب بهترین وزیره ! ولی اصلا اینطور نیست . وزیر باید همه انجمن ها رو فعال کنه و ضمنا فعال کردن به این معنی نیست که یه سره آخرین عنوان باشه !

پرسی : به نکته خوبی اشاره کردید ! الان ما میبینیم که تاپیک های وزارت جزو آخرین عناوین هستند ، و توی ماموریت ها اعضای این گروه با قدرت کامل کار میکنند ، ولی متاسفانه وقتی واردشون میشیم با تعدادی پست بی کیفیت و در ماموریت ها هم که مسلما با پست های ژانگولری که خراب کردن پست های قبلی و بعدی هست مواجه میشیم . نظر شما چیه ؟

وزیر مردمی : من نظرم اینه که وزارت سحر و جادو توی هر ماموریتی که هر گروهی ترتیب میده شرکت کنه و حتی با یک پست ! فقط با یک پست مقابله کنه ، ولی اون پست اندازه کل پست های اون ماموریت ارزش داشته باشه ! اینکه ما یه سره منتظر رزرو کردن باشیم و دقیقه ای صد تا پست بفرستیم ارزشی نداره !

پرسی : همم ، توی این مدت پست هایی دیده شد که کپی انجمن های خصوصی و بالاخص مرگخواران بودند ! نظره شما چیه ؟

وزیر مردمی : سوال جالبی کردی که مایل بودم در موردش بحث کنم . خیلی ها فکر میکنند که اگر مثلا توی پستشون پر کنن مطالب انجمن های خصوصی رو ، ملت میگن ای بابا ، دمش گرم ، این چه آدم جا افتاده ایه که میتونه همه جا بره و همه چی رو بخونه و میخندن ! ولی خوب اصلا اینطوری نیست و به نظرم بی ارزش ترین کار هست این ! متاسفانه آلبوس سوروس نتونسته بود این رو جا بندازه و این دور از انتظار نبود !

پرسی : راستی جناب وزیر چیزی که توجه من رو خیلی جلب کرد این بود که چطور شما تا کنون برای خودتون دفتر وزارت تاسیس نکردید ؟ وزیر چنین چیزی نیاز نداره ؟

وزیر مردمی لبخندی زد و گفت : اصلا اینطور نیست ! من از اون وزیر های جوگیری نیستم که تا اومدن پریدن برای خودشون یه دفتر وزارت جدید زدن و خوشحال بودن که وزیرن نیستم ! و معتقدم مهم این هست که جامعه جادوگری بتونه حرفش رو به وزیر بزنه ، من پیام های شخصی رو ترجیح میدم و همشون رو با دقت میخونم و رسیدگی میکنم و مایل نیستم دفتر وزارت داشته باشم و در برابر خواستار جوامع بی تفاوتی بکنم و فقط یه چیزی بگم که نگن وزیر لاله ! و همینطور از اون وزرایی نیستم که تا به این مقام میرسن فکر میکنن از سایر جادوگران بالاتر هستن و دیگه پیام های شخصی رو نمیتونن جواب بدن و کلاس کارشون پایین میاد و این حرفا ! فقط افزایش کیفیت رول مد نظره منه .

پرسی : خیلی ممنون از حضورتون در این برنامه و عذر میخوام که وقت شما رو در این کنفرانس بین المللی گرفتیم . مطمئنا مردم با شما که طرفدار حق و حقوقشون هستید بیشتر آشنا خواهند شد و مسلما برای رسیدن به اهدافتون از هیچ کمکی دریغ نمیکنند .

وزیر مردمی : برای من اصلا کنفرانس و جلسه اهمیتی نداره ! من وزیر شدم که بخوام به مردم خدمت کنم ، نه اینکه 24 ساعته توی دفترم باشم ، یا جلسه داشته باشم یا کنفرانس و بگم هیچ کسی مزاحمم نشه . منم خوشحال شدم از اینکه با شما مصاحبه داشتم . موفق باشی

پرسی : بینهایت ممنون ... خوب شنوندگان عزیز ، مطمئنا با جناب وزیر و اهداف ایشون بیشتر آشنا شدیم همگی ، امیدوارم این مرد بزرگ رو همواره حمایت کنیم . با تشکر از بلیز زابینی ، وزیر مردمی

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
وزارتی قدرتمند و با ارزش یا بی فروغ و ارزش ؟!

لرد ولدمورت کبیر ، روز گذشته برای سومین بار در این هفته سخنرانی دیگری در بین مرگخواران داشتند که باز هم موضوعش به وزارت سحر و جادو و انتخابات آن مربوط میشد ! لازم به ذکر است ، ایشان در این دوره نقش بسیار مهمی در فعال شدن ستاد های انتخاباتی و همینطور بالا رفتن کیفیت انتخابات داشتند ؛ شاهد بودیم که خود ایشان پستی در وزارت ارسال کردند و عمده فعالیت های ستاد های انتخاباتی مربوط به مرگخواران فعلی ، یا مرگخواران پیشین بود و این نشان دهنده آنست که چقدر مرگخواران در همه عرصه ها فعال بوده و نقش مهمی را در هر یک ایفا میکنند .

وی با توجه به کنار کشیدن سیریوس بلک و بارتی کراوچ و کاندید های فعلی خاطر نشان کرد : با اینکه من هیچ علاقه ای به بلک ندارم و هیچ وقت فعالیت و کارهاش از نظر من با ارزش نبوده و دشمن خونی من بوده همواره ، ولی به نظرم کنار کشیدنش کار درستی نبود چرا که یکی از اشخاصی بود که خیلی ها روی وی حساب باز کرده بودند برای وزارت ! همینطور کنار کشیدن بارتی کراوچ یکی دیگر از عواملی بود که به انتخابات ضربه زد !

وی در ادامه گفت : در حال حاضر از بین مرگخواران پرسی ویزلی رو داریم که روی این کاندید سرمایه گذاری های زیادی کردیم و برنامه های زیادی چیدیم ! اینیگو ایماگو نیز یکی دیگر از کاندید های شایسته است که عدم تمایل وی به جرگه مرگخواران یکی از نقاط ضعفش می باشد ! امیدواریم بتونیم با حضور این دو کاندید و رای آوردن ایشان در انتخابات ، وزارتی مناسب و مطابق استانداردهای بین المللی داشته باشیم !

ایشان از پاسخ دادن به سوال گزارشگری که گفته بود ، در صورتی که این دو کاندید انتخاب نشن شما انتخابات و وزارت رو چطور ارزیابی میکنید ، سر باز زدند و گفتند : در اون صورت دیگه وزارت ارزش این رو نداره که قدرتمند ترین جادوگر قرن بخواد دقایقی از وقتش رو صرف پرداختن به این موضوع کنه ! من فقط پیشنهادم ستاد انتخاباتی پرسی ویزلی و ستاد انتخاباتی اینیگو ایماگوست !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۷ ۲۰:۵۸:۴۹

پیام زده شده در: ۱۲:۲۷ دوشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۸۷

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
خبر رسیده است که دامبل با غولها قرارداد بسته است که در جنگ با محفلیها ببازند تا محفلیها یک بار هم که شده است در جنگی برنده شوند.
میگویند که دل جیمز هری پاتر شکست و وی خدارا دید.در صورتی که اون خدا نبود بلکه ریش دامبل لود.

شایعه شده است که سارا اوانز دوباره قرار است برای فعال کردن خانه ریدل(شفاف سازی:یک زمانی بود که اعضای الف دال و محفل،به دستور سارا هر روز روزی 100 تا پست در خانه ریدب میزدند.)با لرد قرارداد ببندد.

قرار است که آلبوس دامبلدور که یکی از ناظرین وزارت است فقط و محفلیا رو تایید کنند.

و آخرین خبر هم اینست که بلاتریکس جدیدی در ایفای نقش پای گذاشته است!!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۶ پنجشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
ابراز عقیده لرد سیاه در مورد انتخابات وزارت سحر و جادو

لرد سیاه ، ارباب و سرور مخوف ترین ها ، عصر امروز در حالی که مریدان خود را فرا خوانده بود ، در مورد انتخابات وزیر وزارت سحر و جادو ابراز عقیده کرد ؛ وی با لحن تحقیر آمیزی در این باره گفت :
احتمالا برای محفل ققنوس یا الف دال و غیره و غیره و غیره ، اینکه یکی از اعضاشون کاندید وزارت شده یه برتری هست و همینطور راه یافتن یکی از اعضاشون به نظرسنجی وزیر ، یکی از افتخارات ارزشمند !! برای ما بالعکس هست ، اگر یکی از مرگخواران من قصد وزیر شدن و وزارت صحیح داشته باشن من به عنوان بهترین و برترین جادوگر قرون شرمنده میشم از اینکه مریدانی رو دور خودم جمع کردم !

وی در ادامه گفت :
ولی خوب ، همیشه مرگخواران وفاداری بودن که برای هدف واقعی ما کاندید وزارت شدن و به وزارت هم رسیدند ! هدف ما همواره ، تحت سلطه گرفتن وزارت و به مسخره گرفتن اون بوده و همیشه سعی کردیم که اون رو بی ارزش جلوه بدیم ؛ از این مریدان وفادار میتونم به دراکو مالفوی و کالین کریوی اشاره کنم . دراکو اونطور که تمایل داشتم عمل نکرد ، ولی کالین با اینکه نمیخواستیم همه متوجه مرگخوار بودن اون بشن ، خیلی خوب نقش بازی کرد و وارد وزارت شد و به بهترین شکل اون رو به تمسخر گرفت و کنار رفت ! من واقعا به داشتن چنین مرگخوارانی افتخار میکنم .

وی در ادامه افزود :
امیدوارم در این دوره انتخابات هم رو سفید بشیم در این مورد ، من فردی رو به نمایندگی مرگخواران به وزارت میفرستم تا کاندید بشه ، اگر وزیر نشد که خودش بهترین نوع تمسخر هست و اگر وزیر شد که چی بهتر از این ، همه جوامع جادوگری رو مورد تمسخر خودمون قرار میدیم !

او به عنوان حسن ختام صحبت های گهر بارش گفت :
البته ، من خودم میتونم در عرض چند لحظه ، وزارت که سهله ، کل جوامع برتر و اصیل جادوگری رو تحت سلطه خودم بگیرم ، ولی نیازی نیست به این کار ، ترجیح میدم فعلا مریدان وفادارم به این افتخار دست پیدا کنند ؛ شعار من این هست که اگر پیرزنی رو بکشی افتخار نیست ، ولی اگر بهترین جادوگر رو از بین ببری افتخاره ! پس باید بدونید که گرفتن وزارت توسط شخص من ، برای من سر افکندگی به همراه داره و مطمئنم مرگخوارانم هم دلسرد میشن که چطور فردی به عظمت اربابشون ، درخواست وزارتی ناچیز کرده !!

پس وزیر بشیم بخندیم ... برنگیم و بزنگیم !

باشد تا برای همگان عبرت شود !

پیام زده شده در: ۱۵:۱۶ سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
ارتقای محفل ققنوس به مناسبت سال نو آوری و شکوفایی !!

آلبوس دامبلدور صبح روز 1 فروردین ماه ، طی جلسه ای خصوصی در محفل ققنوس ، در جهت پرداختن به سال جدید ایرانی های مقیم بریتانیا که جزو اعضای محفل نیز بودند ، با شعارهایی ارتقای محفل را خبر داد !

وی در این باره گفت : من سال جدید رو به شما دوستان و یاران عزیزم تبریک عرض میکنم ! همانطور که اطلاع دارید ، به پاس زحمات ارزنده شما و برای ارزش نهادن به فعالیت های مسرانه شما در محفل ققنوس و همینطور برای اهمیت قائل شدن به سال نو آوری و شکوفایی ، انجمنی خصوصی برای شما در نظر گرفته شده است تا در محیطی خصوصی تر زیر نظر من به فعالیت بپردازید .

البته لازم به ذکر است ، بخش خصوصی ای در تالار خصوصی نیز در نظر گرفته شده و مخصوص جادوگران 13 تا 17 سال میباشد ، که در آن از ساعت 12 نیمه شب تا 5 صبح زیر نظر من آموزش های کاربردی استفاده از طلسم های شوم را ببینند ؛ در جهت اینکه اتاق برای رویت شدن پرتوهای حاصل از طلسم ها مطلقا تاریک است ، از پسرهایی با پوست های تیره و همینطور سبزه درخواست میشه که حضور به عمل نرسانند !

باشد تا ما به شما نو آوری و شما به ما شکوفایی عرضه دارید !

در نهایت لازم میبینم ، اسامی بخش های خصوصی محفل را ذکر کنم :
- به صدا در آوردن بوق برای سران محفل
- قوانین و آموزش نحوه استفاده از مرلینگاه های محفل ققنوس
- آواز موجودات ته انفجاری
- خاطرات شکست در برابر مرگخواران
- کمپانی زردمبوهای درنده
- بزاق دهان سگ سه سر

با تشکر
کمپانی مرگخواران اصیل

پیام زده شده در: ۱۳:۱۴ سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۷

آراگوکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۰ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۴۴ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷
از خوابگاه دختران بنا به دلایلی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 214
آفلاین
آلبوس ترسید !!

طی دیشب و حوالی امروز صبح آلبوس دامبلدور به لرد ولدمورت که در عین آرامش و خونسردی مشغول شکنجه دادن تنی چند از محفلی ها بود پیشنهاد دوئل تک به تک را داد و لرد نیز در کمال ابهت این نکته را قبول کرد.

نکته قابل توجه این است که آلبوس دامبلدور با عنوان دوئل تک به تک سیاهی لشکری شامل محفلی ها ، بچه های خیابانی ، اراذل و اوباش ، عمله بنا ها و ... را همراه خود ساخت در صورتی که لرد ولدمورت در کمال شرافت و خون اصیلی تنها وارد عمل شد که باز هم آلبوس دامبلدور فقط با دیدن گوشه شنل لرد ولدمورت به جزایر قناری آپارات کرد و تمامی محفلی های مفقود را تنها بگذاشت!

در پائین عکسی از ریموس لوپین مشاهده می شود که منتظر اعدام توسط لرد ولدمورت با لباس پیژامه ای اش است و این نکته نیز نمایانگر این است که محفلی ها در کمال فقر زندگی میکنند!

روحشان شاد!

تصویر کوچک شده

وقتی �

پیام زده شده در: ۱۰:۰۸ شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۷

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
آلبوس دامبلدور دستگیر شد

طبق اطلاعات رسیده از ژاندارمی هاگزمید شب گذشته آلبوس دامبلدور به اتهام بر همزدن نظم عمومی و همچنین ایجاد آلودگی صوتی در ساعت 2 نصف شب بازداشت شده است .

منابع خبری ما از هاگزمید اطلاع داده اند که دیشب بعد از اینکه آلبوس به کافه سه دسته جارو مراجعه کرده . اقدام به نوشیدن مقدار زیادی نوشیدنی غیر مجاز ( معادل 2 بشکه) نموده است و در ساعت یک و سی دقیقه بامداد به وسیله بیل و توسط مادام رزمرتا از کافه به بیرون هدایت گردیده و در نتیجه اقدارم به ایجاد سر و صدا و همچنین ایجاد رعب و وحشت برای ساکنین منطقه نموده که توسط ژاندارمی دستگری گردیده .

طبق شنیده ها این شخص معلوم الحال از لرد ولدمورت تقاضا نموده برای آزادیش از بازداشگاه سند خانه ریدل را گرو بگذارد

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.