هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

آيت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۰ دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳
از هر كجا هرميون باشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
اخطار دوم براي آنيتا دامبلدور استاد درس طلسم ها و ورد هاي جادويي
بابا پروفسور جون
جون ننم اين دومين باره دارم مي گم
بابا 10 جلسه اي رو كه مي خواي درس بدي بايد تو اولين جلست مي گفتي. بعدش ننوشتي گفتم حتما تو جلسه دوم مي نويسي. حالا هم كه ننوشتي. بابا به خدا دارم واسه بار آخر مي گم تو جلسه سوم حد اقل بنويس. به جان خودم اگه بار سوم ننوشتي مجبورم 30 امتياز از گروهت كن مي كنم( راونكلاو) كم كنم.
نعوذ و با الله اگه بار 4 هم ننوشتي مجبورم اخراجت كنم. گرفتي؟
با تشكر
سربازرس عالي رتبه هاگوارتز
دولوروس آمبريج

طراح سوال مسابقه ي شماره 8 هري پاتر در سايت
نفر اول مسابقه ي شماره ي 8 هري پاتر و اخذ آرم خد

دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۲:۱۰ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۵

آنتونین دالاهوفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۶ شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 106
آفلاین
اخطار دوم به پرفسور مورگان الکتو، استاد درس مراقبت از موجودات جادویی

پرفسور، قانون زیر را در نظر داشته باشید:

امتیاز دهی:بعد از دادن امتیاز بازرس وظیفه چک کردن تک تک امتیازات هر فرد را دارد.در صورتیکه استادی در نمره دادن به دانش آموزی اشتباه کرده باشد این وظیفه بازرس است که در دفتر مدیریت آن را اطلاع داده و به استاد مربوطه در دفتر اساتید اخطار دهد.هر سه اخطار 30 امتیاز از گروه وی کم خواهد کرد.در صورت بیشتر شدن اخطارها بازرس میتواند استاد مربوطه را از ادامه تدریس باز داشته و شخص دیگری را جایگزین وی قرار دهد.

خب من به شما یک اخطار می دهم.
چون نام آنیتا دامبلدور رو در میان لیست گریفیندوری ها نوشتید در صورتی که ایشون در راونکلاو هستند. هر چند که مدیریت درست کردن ولی این عدم هوشیاری شما رو در این زمینه نشان می دهد.
مراقب باشید.
یک اخطار دیگر=> 30 امتیاز منفی

با تشکر
بازرس عالی رتبه

پیام زده شده در: ۹:۲۴ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
با سلام.
من یک سوال دارم و اونم اینه که معلم ها تا در چه حدی میتونند امتیاز کم کنند؟

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۲۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

اندرومیداold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 660
آفلاین
من نمی خوام اینو ادامه بدم اما خب...
اول اینکه شرمنده برای دفعات بعد توجه می کنم که باید در دفتر مدیریت باشه!.....
ببینید اگه چنین چیزی در قوانین امده بود که در صورت خرابی سایت یا نمی دونم باز نشدن صفحه و فلان فلان شخص می تواند پیام شخصی بزند صد البته حرف شما درست بود!(من نمی گم غلطه ها!من بی خود می کنم اینو بگم! )
اما خب من که علم غیب نداشتم!...به هر حال چشم!...10 امتیاز به حق یا ناحق از دست رفت ....حداقل تلاش من برای جبران زیاد می شه!...چون ماشالله بچه های گریف بدجور به ادم یه هویی حمله می کنند سر یه 10 امتیاز!

ممنون از رسیدگی عالی شما

" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "

پیام زده شده در: ۱۶:۵۵ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اندرومیدای عزیز:
اعتراض در دفتر مدیریت باید صورت بگیره نه تاپیک دفتر اساتید.
در هر صورت فکر کنم برای چندمین بار مجبورم توضیح بدم.اگه قرار باشه مشکلات هر شخص رو در نظر بگیریم که فلانی امروز نتونست بیاد چون رفته بود متینگ سایت اونیکی مریض بود و الی آخر دیگه برنامه ریزی برای تعیین هر درس بی معنیه.
این تعیین کردن روز اساتید فقط به این دلیل هست که دانش آموزان گیج نشن.بله خودم میدونم همه مشکل دارن خود من تو موقعی که سایت خراب بود میخواستم تکلیف درس طلسمهای جادویی رو بفرستم که نشد برای همین جواب رو برای آنیتا پیام شخصی زدم و مشکلم رو هم گفتم.حالا میتونه اون تکلیف رو قبول کنه میتونه نکنه انتخاب با خودشه.
شما هم میتونستی در اون روز یه پیام شخصی برام من ارسال کنی چون تو دفتر مدیریت که نمیشد پست زد.اگه اینکارو میکردید که نکردید امتیازی از گروه شما کم نمیشد چون مدیر از مشکل شما اطلاع داشت.بازرسان کاری رو که من گفتم انجام میدم.
من فکر نمیکنم کم شدن ده امتیاز چیزی باشه که این همه سرو صدا به پا کرده باشه.منم دلم نمیخواد از گروهم امتیاز کم بشه پس شما میتونی برای جبران اشتباهت تو یکی از کلاسها به عنوان دانش آموز شرکت کنی و امتیازت رو بگیری.میبینی اونقدرام ناراحت کننده نیست تازه هفته اول ترمه و ما نه هفته دیگه فرصت برای جبران داریم پس زیاد سخت نگیرید.اتفاقا بنظر من امتیاز کم کردن خیلی هم جالبه چون باعث رقابت بیشتر میشه نه عدم فعالیت.

پیام زده شده در: ۱۹:۴۴ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵

اندرومیداold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 660
آفلاین
من اعتراض شدید نسبت به امتیاز کم شده توسط آنتونين دالاهوف در قسمت شرح امتیازات دارم.
همون طور که می دونید سایت دیروز از ساعت حدود 12 تا 7 بسته بود و این ساعت دقیقا زمانی بود که من می تونستم بیام. بله می دونم 4 ساعت بیش تر نیست و این یعنی هیچی اما خب یک روز تعطیل بود و من هم به سختی راس ساعت 3 و یک بار دیگر 5 تونستم به کامپیوتر دسترسی پیدا کنم.
این گونه سخت گیری ها واقعا عذاب آوره خواهشمندم به خاطر این موضوع این مرتبه غیبت منظور نشود و از کسر 10 امتیاز از گریفندور چشم پوشی کنید.
سخت گیری زیاد باعث زدگی از این گونه فعالیت ها در بچه ها می شود.به هر حال من سعی خودم رو کردم و دیروز تمام مدت در بیمارستان پیش یکی از فامیل ها بودم و ساعت سه و پنج با پارتی بازی از لپ تاپ یکی از دکترها که آشنایی داشت استفاده کردم.

با تشکر
اندرومیدا بلک

*من خودم دقیقا نمی دونم سایت از چه زمانی بسته بود.با توجه به گفته ی پروفسور کوییرل در چت باکس اینو گفتم...در هر صورت ساعت 3 و 5 بسته بود...

ویرایش شده توسط اندرومیدا در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۹ ۱۹:۴۶:۳۲
ویرایش شده توسط اندرومیدا در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۹ ۱۹:۵۴:۲۳

" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "

پیام زده شده در: ۱۳:۲۰ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
قابل توجه تمام اساتید:

قبل از امتیاز دادن لطفا اسامی شرکت کنندگان در کلاس را با لیست ثبت نام شده ها در مدرسه کنترل کنید و در صورتیکه شخصی بدون ثبت نام در کلاس شما پست زده را در دفتر مدیریت اطلاع دهید تا با وی برخورد شود.

پیام زده شده در: ۱:۵۸ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
نه اصلا من ناراحت نشدم چون وقتی اینا رو میزدم میدونستم ممکنه از ریون امتیاز کم بشه اما خوب اشکال نداره من دو برابرشو برای ریون میگیرم مشکلی نیست از این بابت.

میرم اخطارمو تو دفتر مدیر هاگوارتز میگم.

آنتونین بیا اونجا

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۱۲:۳۰ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
ده امتیاز از راونکلاو بخاطر بی احترامی به بازرسان هاگوارتز کم شد.

طبق قوانین مسئول رسیدگی به اساتید بازرسان هستند در صورتیکه که مشکلی باهاشو دارید و یا از عملکردشون راضی نیستید به دفتر مدیریت مراجعه کنید.

اوتو جان بدل نگیر من سعی کردم عین کتاب رولینگ برخورد کنم

پیام زده شده در: ۲۳:۰۲ سه شنبه ۶ تیر ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
هووووووم...میبینم بازرس هم شدی. میگم واقعا زحمت کشیدی بازی جون(والا ما تا یادمونه هاگوارتز تا حالا بازرس نداشته به همین خاطر عادت نکردیم به حرف زدن با شماها)
خوب جناب بازی جون اول برو اسم ما رو درست بزن بعد بیا اخطار بده.دومندش این آخرین باره میبینم اسمو منو اینجوری میزنی
در مورده اخطارت خوب من این قسمت نوشتن برنامه در اولین جلسه رو نخونده بود وگرنه می پپستیتم اما خوب اشکالی نداره درستش میکنم تو زیاد به خودت فشار نیاری
یادمه یه بار برای هاگواتز بازرس گذاشتن بیچاره یه ماه نشده راهیه سن مانگو شد پس زیاد ناراحت نشو که برات ضررر داره

بوق بوق این اخطار بود...وای وای بازی جون مرا ببخشید واقعا معذرت میخوام .من که با این اخطارت از ترس تا لب مرگ پیش رفتم اما خوب باز گشتم .اشکال نداره شما همش اخطاراتتو بده حالا اساتید یا گوش میدن یا نمیدن البته این طبیعی هست که معلمی زیاد به بوق زدن های شما توجه نمیده پس بوقتو بزن.
اشکال نداره شما اخطار رو در نظر داشته باش بعد از خجالتت در میام.
آقا بعدانا یه ندایی بدین که کی میخواهید به کلاس ما تشریف بیارین و بازرشی کنید تا ما برای شما گاوی شتر مرغی گوسفندی چیزی قربونی کنیم.

دوست عزیز اینم بگم که چون تو کتابهای رولینگ در هاگواتز کسی به بازرسها اهمیت نمیده پس بهتر دونستم در اینجا هم به کتابهای رولین احترام بزارم . چون هر چی باشه ما بر اساس کتابهای رولینگ فعالیت میکنیم پس امیدوارم به دل نگیرید

البته امیدوارم پروفسور کوئیرل هم جدی نگیرند.

با تشکر اوتو بگمن بقیه شو خودت گفتی دیگه

ویرایش شده توسط اوتو بگمن در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۷ ۱:۱۱:۰۶
ویرایش شده توسط اوتو بگمن در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۷ ۱:۱۳:۲۱

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.