هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نجوم و اختر فيزيك
پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ چهارشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
خطاب به همه:
وگا-هرميون و پروفسور… همه تون پيام هاي پرخشانت خودتون رو به سمت من روانه داشتين… ولي من از نحوه ي تدريس پروفسور شكايت دارم!
پروفسور اگه شما نمي تونين هر روز بياين يك روز رو مشخص كنين كه كلاس هاتون رو در اون برگزار مي كنين. در ادامه ي هفته هم اعضاي كلاس در مورد موضاعات شما مقاله مي نويسن… اينجوري كلاسها هميشه فعالن… ولي در حال حاضر از صفحه سه و چهار اين تايپيك به بعد هيچ مقاله يا آموزشي در تايپيك قرار داده نشده… يا كل كل هاي وگا بوده يا عكس هاي مزخرف من!

---

پروفسور من هم براي شركت در كلاس ها ثبت نام مي كنم.

---

پروفسور مي دونين چرا افراد فعال اين تايپيك تعدادشون كمه؟ براي اينكه اين تايپيك هيچ هدف و برنامه ي مشخصي نداره! پيشنهاد من در بالا شايد ساده ترين راه حل ممكن باشه.

سلطان سوسك بي همتا!

نجوم و اختر فيزيك
پیام زده شده در: ۲۳:۲۸ سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۴

وگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ دوشنبه ۳ تیر ۱۳۸۷
از منظومه ستاره ای وگا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 120
آفلاین
پرفسور جون من که رو شاخم هست که بیام روز نجوم و بچسب
در ضمن دیگه دارم عصبانی میشم پرفسور معذرت!! می خوام ولی وقتی مسئولیت قبول کردی باید کلاس رو مدیریت کنی نه اینکه یک روز سوسک پیغام بده نمی یاد یک روز بده مریضه یکی بگه هرمیون بیاد معلم شه
ببخشیدا ولی از این به بعد قاطع تر باشید حتی شما دوست عزیز

هنگام سپیده دم خروس سحری ،دانی که چرا همی کند نوحه گری ؟
یعنی نمودند در آینه صبح ،کز عمر شبی گذشت و تو بی خبری

پیام زده شده در: ۲۲:۲۱ سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۴

پروفسور سینیسترا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ پنجشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۲:۱۵ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
از برج نجوم هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 80
آفلاین
دوباره اعلام ميكنم براي ثبت نام در ترم جديد كلاس ها اسم خودتونو بدبن!

------------------------------------------------
راستي لاوندر جدا رفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آسمان شب را ، اين طبيعت فراموش شده را دوباره به ياد آوريم!
از فيلسوف بزرگ سينيسترا!

whit ABS system

Re: آغاز هفته نجوم مبارک
پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ دوشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۴

پروفسور سینیسترا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از برج نجوم هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام !!!! من اومدم!!

------------------------------------------
اول و قبل از اينكه به پيشنهاد هاي شما فكر كنم باي د به كساني كه مي خواهند در ترم جديد شر كت كنن اعلام كنم كه اسم خودشونو هر چه زودتر اعلام كنن!چون خيلي هستن كه اسمشونو دادن ولي ديگه شر كت نمي كنن!

اگه براتون ممكنه اسمهاتونو تا 25 فروردين بدين كه 26 دوباره مثل قبلا كلاس ها رو جدي شروع كنيم!!!!!!

از فيلسوف بزرگ سينيسترا!

whit ABS system

آغاز هفته نجوم مبارک
پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۴

وگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از منظومه ستاره ای وگا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
انجمن نجوم ايران، روز جمعه 26 فروردين ماه جاري را به عنوان روز نجوم امسال در ايران اعلام كرد.
اتحاديه بين‌المللي اخترشناسي از حدود 30 سال قبل تاكنون، روز شنبه‌اي در فاصله 25 فروردين تا 24 ارديبهشت ماه را كه به تربيع اول ماه قمري نزديك‌تر است، به عنوان روز جهاني نجوم اعلام مي‌كند كه در اين روز در كشورهاي مختلف جهان برنامه‌هاي خاصي براي عمومي كردن رشته اخترشناسي به اجرا درمي‌آيد.
با توجه به تفاوت روز تعطيل در ايران، شاخه آماتوري انجمن نجوم ايران روز جمعه 26 فروردين ماه -يك روز پيش از روز جهاني نجوم - را به عنوان روز ملي نجوم در سال 84 انتخاب كرده است.
شاخه آماتوري انجمن نجوم ايران با هدف آشنايي مردم با زيبايي‌هاي آسمان شب و جلب توجه آنها به مشكلات ناشي از آلودگي نوري در جهان، «نجوم و آسمان پاك» را به عنوان شعار محوري روز نجوم امسال تعيين كرده است.
گفتني است، اتحاديه بين‌المللي اخترشناسي (Astronomy League) به عنوان بزرگترين مرجع منجمان آماتور جهان هر ساله جوايز ويژه‌اي را به بهترين مراكز و افراد برگزاركننده مراسم روز نجوم اعطا مي‌كند كه در سال گذشته، برنامه مشترك انجمن نجوم ايران، دبيرستان فرزانگان تهران و ماهنامه نجوم در «روز نجوم» به عنوان بهترين ايده نو در بزرگداشت اين روز از سوي اين اتحاديه انتخاب و تقدير شد.
------------------------
سوسک وسکی بی سواتی
هرمیون خوش آمدی در ضمن کلا با تو موافقم
در ضمن هیچکس پشت پروف جون من حرف نزنه که ناراحت میشم
-------
برنامه ها به مناسبت روز نجوم بزودی اعلام خواهد شد!!!!
سوسک هرمیون و غیره هرکی می خواد کمک کنه بیاد اعلام آمادگی کنه !

ویرایش شده توسط وگا در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۲۲ ۱۹:۵۸:۰۲

پیام زده شده در: ۱۶:۰۷ یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۴

هرمون گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۸ دوشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۴۳ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 259
آفلاین
من هم اومدم از این به بعد سعی میکنم فعالیتم را بیشتر کنم .

بابا سوسک .. چه گیزری دادی به معلم !!! چه فرقی میکنه معلم کی باشه؟ .. خدایا بیا بزن منو بکش

ببین ما خیلی راحت میتونیم از پروفسور سینیسترا نقل قول بیاریم ... و اون تدریس کنه !!
حتما" که لازم نیست تو یا وگا معلم باشید .
------------------------------
من هم با پیشنهاد سوسک موافقم ..
موضوعات را دو شاخه کنیم : 1- نجوم و 2- اختر فیزیکی
هر کی بنا به سلیقش یکی را برداره ...

-----------
سوسک خیلی راحت میتونستی عکس ناسا را کوچیک کنی !

world has changed...I feel it in the water...I feel it in the earth...I smell it in the air... much that once was is lost... for none now live to remember it

پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من از اين نمايشنامه ي عجيب و قريب تو هيچي نفهميدم! پس اگه ميشه با زبان ساده تر كه سوسك ها هم متوجه بشن بگو... يا اصلا بيخيال شو...
---
پروفسور هنوز هم منتظر جواب تون به پيشنهادم هستم...
----
ببينم وگا من پيشنهاد مي كنم تا اومدن پروفسور تو بشي معلم كلاس... اگه باز دوباره سر و كله ي پروفسور پيدا نشه و يك كتك درست و حسابي ما رو نزنه...

سلطان سوسك بي همتا!

نجوم و اختر فيزيك
پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۴

وگا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از منظومه ستاره ای وگا
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
کلاس در حال برگذاری بود و سوسک در حال وزوز لی هم که تو. کف یکی از دخترا کلاس بود و هرمیونم داشت به زمان برگردان فکر میکرد
پرفسور اینقدر درباره مریخ فکر کرده بود که اصلا یادش رفته بود کلاسی درسی مقاله ای و امتحانی باید در کار باشه این باعث شد که کلاس مثل باغ وحش بشه(بلانسبت اعضای سایت و ..) و هم همه ای بث بزرگ در کار باشه همه چیز در حال تلاطم بود که ناگهان وگا از در وارد شد
کلاس مثل اینکه ورد ممنوعه ای خوانده شده باشند یا اسم مبارک حاجی دارکی رو برده باشند ساکت شد و در بهت فرو رفت (منظور همه از غیبت وگای خوره انکف مونده بودن )
وگا دستش و برده بالا اما پروفی هنوز تو کف بود و داشت فکر می کرد سه چهار دقیقه ای همینجور گذشت که ناگهان وگا داد زد چه مرگتونه البت معضرت می خوام پروف جون
پروف گفت: چی......ز ا..ه ه.و...م ببینم کدوم گوری بودی وگا؟؟ وای به حالت اگر غیبتت غیر موجه باشه
وگا:از لحاظ موجهی موجهه چون با دمبل صحبت کرده و اجازه گرفتم در پاسخ سئوال لول به سفر اجباری رفته بودم که البت وابسته به در گذشت پاپ ژان پل دوم بود (این قسمت برای تاپیک دین جادوگرا)منم که با دوست صمیم که یک کاتولیک متعصب رفته بودیم مراسم رو از نزدیک ببینیم .
ناگاه پرفسور به گریه ای بس نحیب و ترسناک افتاد و گفت :زاپ پامپل دوم خیلی جادوگر خوبی بود من معجون آب تقدیس رو از اون یاد گرفتم آه یا مسیح
سوسک هم که از این آدمای عامه که همینجوری به دهن مردم نگاه می کنه دید پروف داره گریه میکنه زد زیر گریه وگفت این کلام از انجیل خیلی قشنگه:و فرشته وارد شدو گفت مسیح آیا از تو در مورد خدا می پرسند پس به آنها بگو اپراتوری خدا در درو شماست و اطراف شما در بین سیارات و کهکشانها و درتمام جهان در برگ درختان و در چوب آن در سنگ اما نه در مکانی که از آنها ساخته اید وخود را به بهانه خدا در آن محسور کرده اید .
کلاس در دوگانگی بس غریب مانده بود سوسک و انجیل وجملات فلسفی این سوسک چه مرگیش شده
وگا که در تعصر بس شدید بود ناگهان برای تغییر جو کلاس گفت خوب خانم اجازه هست یک مقاله در مورد نجوم بخونم
پروف در حال پاک کردن اشکها آهی کشید وفین عمیقی در دسمال کردو گفت خو ب بچه کلاس بعد از چهار دقیقه سکوت به نیت چهارده معصوم منهای ده دوباره برگزار میشه برای زاپ پامپل دوم
این را گفت و ساکت در جای خود ایستاد و به احترام پاپ سکوت کرد
بقیه هم به او اقتدا کرده و ایستادند بجز وگا که رفت ودر سرجای خود نشست
4 دقیقه بعد....
پرفسور به آرامی نشست و روبه وگا با خشم نگاه کردو گفت های توچرا احترام نگذاشتی وگا گفت تورخدا من از دیروز تا حالا فقط برای پاپ مجموعا در تمام جاها از اتوبوس هواپیما و قطار و مراسم 6.7 ساعتی سکوت کردوم وایسادم خدار وشکر پاپ برقو اختراع نکرده والا دنیا تا ده روز تو تاریکی بود (البت این عالی بود برای رصد چه حالی میداد)
پروف بعد از کمی تامل گفت ساکت خوب کجا بودیم آهان داشتم فکر می کردم عجب کلاسی هست ها عالی در مورد مریخو تقویم نجومی خیلی صحبت شد.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
------------------------------
سلام ببخشید فکر کنم در بالا دلیل نبودنمو توضیح دادم

پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تاريخ: امشب! مكان: برج نجوم
پروفسور: امشب همه ي شما بايد ده تا از صورت هاي فلكي رو رصد كنين.
سوسك:يعني چي… پروفسور… مگه ما بي كاريم؟
پروفسور: اگه امشب حال و حوصله نداري… مي توني اين كار رو انجام ندي…
سوسك: مرسي پروفسور…
پروفسور: اگه مي خواي سركلاس بموني هر كاري رو كه مي گم انجام بده.
سوسك: راستش رو بگم من زياد هم علاقه ندارم سر كلاس بمونم…
پروفسور: سوسك تو اخراجي!
سوسك:
وگا: پروفسور به احترام ريش هاي سفيد من…
سوسك: وگا تو كه ريش نداري!
لي: بابا تمومش كنين ديگه… ما رو از درس انداختين
سوسك: پاچه خوار!
پروفسور: لي… من به گروه گريفندور به خاطر تو 50000 امتياز ميدم! و به خاطر كارهاي سوسك 49999 تاش رو كم مي كنم!
سوسك:

----

پروفسور من با نمايشنامه نويسي مخالفم! اگر قراره كه اين نمايشنامه ها بدون مقالات آموزنده باشه... به نظر من بهترين روش كار اينه كه ما در حين اين نمايشنامه ها مقالاتي رو هم بگنجونيم… و از همه مهم تر اين كه شما از پروفسور مك گونگال بخواين نمايشنامه هاي بدون مقاله رو حذف كنه! (عكس ها بحثش جداست!) و نكته ي ديگه اين كه اين مقالات بايد قبلا توسط شما تعيين بشه. يعني مثلا شما سه تا موضوع بدين كه هر كسي كه دوست داره در مورد هر كدوم از موضوع ها تحقيقي رو بنويسه. و نكته ي آخر هم اين كه شما براي تشويق اعضا بايد به هر تحقيق يك نمره از 20 بدين! كه با نمرات ترم جمع ميشه! و بعد با سيستم رنگينك جديد (كه تا چند وقته ديگه مياد) جزو رنگينك اعضا حساب بشه! شما هر چند وقت يك بار نمرات ميان ترم رو اعلام كنين تا دانش آموزان پشتكار و تلاش بيشتري نشون بدن.

------
پروفسور نظرتون رو در مورد اين پيشنهاد من بگين تا يك پيشنهاد ديگه هم دارم… اون رو هم بيان كنم…

با تشكر حاج آقا شيخ سوسك العظما

سلطان سوسك بي همتا!

پیام زده شده در: ۲۲:۰۷ سه شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۴

پروفسور سینیسترا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از برج نجوم هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سوسك چرا حالاعصباني مي شي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از وگا خبري نيست ، زندس ، مرده ، مفقود ، مرگ مغذي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از اين به بعد همه پستاشونو به صورت نمايشنامه بزنند!

شب ، برج نجوم!!

پرفسور:سوسك برو پشت تلسكوپت و آندرو مدا رو برام بگير!
سوسك: من كه بلد نيستم!
لي: خاك بر سرت!
پرفسور: مؤدب باش لي!كاري نداره كه! پس تو توي اين ترم چي كار ميكردي؟؟؟؟فقط دوست داري كل كل راح بندازي درسم تعطيل!
سوسك: لي كمكم كن اين يارو خيلي گيره!
----
سوسك:پرفسورررررررررررررررررررررررررررررررر!

پرفسور سراسيمه آمد
پرفسور:چيه؟؟؟؟؟؟
سوسك: الان پرفسور مكگونگال مياد!!!!!!
پرفسور: چرا؟؟؟؟ باز تو يه شري درست كردي ومارو هم تو دردسر انداختي!؟
سوسك: نه نه نه نه نه نه نه!اين عكس آندرومدا زيادي بزرگه!

از فيلسوف بزرگ سينيسترا!

whit ABS system

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.