هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۳:۱۶ سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
اولا آسلام علیکم!
دوما سلام!
سوما هنوز اردیبهشت نشده! پس عید شوما مبارک!
==========
یه چیزی الان دیدم اونم اینکه این سَنتور یا سِنتور جان بدک نگفته... این بدترین فلان یا بدترین بیسار به دلیل کم ظرفیتی عده ای! از بروبچز باعث ایجاد دعوا شده... حالا بازم بقیه نظرشون رو بگن

آهان اصل چیزی که می خواستم بگم این بود... چند وقتیه مدیران و وناظران و اعضا همچین با هم مهربان! نیستن! از این رو با توجه به تجربه کاملا ناموفق گروپ پرو اچ پی در برگزاری ویس چت ها! بنده اینجا پیشنهاد دارم تا ویس چت برگزار کنیم...! ولی وقتش یه طوری باشه که حتما و حتما علی توش حضور داشته باشه و اعضای شاکی و طرفین دعوا(حالا کدومش رو نمی دونم! همه میگن دعوا هستش ما که ندیدیم!) بیان با هم صحبت کنند و کلا یه ویس چت مدیریتی - عقیدتی و کاملا غیر رول پلینگی باشه...
در حال حاضر چیزی که مد نظر من هستش روز جمعه هستش ولی ظاهرا پنج شنبه ها از اقبال عمومی بیشتری برخورداره! به هر حال من ساعت 9 پنج شنبه رو پیشنهاد می دم از علی هم خواهش می کنم اگه موافقه یه جایی توی سایت اون بالاها بزنه ملت چشمشون بیوفته... حالا یا می تونیم روم بزنیم یا بگیم مثلا grapy_666 رو همه اد کنید روز پنج شنبه دعوتتون می کنه...

فقط اگه اوکی شد دو نکته حتما باید رعایت بشه که ویس چت از حالت درست و حسابی خارج نشه
1. یکی باید یه مدیر جلسه داشته باشیم که اولیت حرف زدن و تایپ کردن بده...
2. یکی هم باید محدودیتی در دعوت کرده وجود داشته... مثلا من وارد میشم دیگه نور ممد و جاسم و چراغعلی رو هم نیارم با خودم که اونم میشه ذکر کرد که ملت چنین نکنین وگرنه چنان برخورد می شود!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۷:۲۳ یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۴

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
لیلا جان
من به شما نگفتم چون نمی دونستم که شما می خواهید به همین صورت یعنی به انگلیسی نوشتن ادامه بدید. اگه می دونستم از شما می خواستم که فارسی بنویسید. به هر حال امیدوارم که از این به بعد فارسی بنویسید و مثل بقیه اعضا باشید.
با تشکر

و اما هری عزیز
اگر منظورت از مورد اول، فقط عوض کردن عنوان تاپیک هست که من این کارو کردم. در عجبم شما چرا چنین کاری رو خودت نکردی!

مورد دوم، همانطور که من توی کنفرانس هم بهت گفتم من در جریان این قضیه و نحوه برگزاری نبودم. شما و مملی این کارو بر عهده گرفته بودید. هر مدیری یه وظیفه ای داره. اگه شما به من شخصا می گفتی که مگی به این قضیه رسیدگی کن مطمئن باش که این کارو می کردم ولی من نمی دونستم. من دیدم تو و مملی دارید با هم این کارو می کنید . خب برای چنین کاری دو مدیر کافیه...کافی نیست؟! بعدا میگی چرا کسی ساپورت نمی کنه.

مورد آخر اینکه چون دیدم، اگه من کاری نکنم اون تاپیکا همین جوری می مونن. حتی متنشون هم عوض نشده بود! برای همین خودم دست به کار شدم.

به نظر من اینکه بخوایم برای کاندید کردن اعضا دوباره تاپیک بزنیم و وقت تلف کنیم، کار بسیار بیهوده ای هست. مگه ما الان تو سایت چند تا عضو برجسته داریم؟! من مطمئنم اگه بخوایم به قول شما تاپیک بزنیم و به بچه ها بگیم که بیان و کاندید های خودشون رو اعلام کنن، همینایی میشه که من توی نظرسنجی گذاشتم. من این افراد بر حسب فعالیتشون انتخاب کردم و سعی کردم که بی طرف باشم.

همچنین تو میگی این مسئله خیلی جدیه! در حالی که نظر من با شما فرق داره. به نظر من زیاد هم جدی نیست. البته توجه داشته باشید که عدم جدی بودن مسئله به معنای بی اهمیت و بی ارزش بودن این طرح نیست...خیر...این قضیه خیلی هم مهمه...ما داریم این کارو برای تشویق هر چه بیشتر بچه ها می کنیم. و به نظر من راهی که الان داره انجام میشه هم خوبه
اگه بخوایم خیلی قضیه رو جدی بگیریم باید بشینیم و پرونده هر عضوی رو بررسی کنیم و ببینیم طرف چقدر پست می زنه و چقدر از پستاش خوبه و غیر و ذلک...که چنین کاری اصلا ضرورتی نداره.

این ها همه نظرات من بود. اگه بقیه نظر دیگه ای دارن می تونن مطرح کنن

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۴

لیلا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۷ دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴
از Mashhad
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
Hi
This is the last one I promise
Just one question
Why didn't you tell when I first joined in
When you approved my form

Goodbye
Leila

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
مگی عزیز مورد اول اینکه مواردی که در نحوه برگزاری جادوگر ماه نوشتی نحوه برگزاری نیستن بلکه تصمیم هایی هستن که برای برگذاری گرفتیم نحوه برگزاری اونیه که در توضیحات انجمن نوشته شده لطفا هر چه سریعتر این مورد رو کاملا درستش کنید
مورد دوم اینکه مساله اصلی من شخصا عدم پشتیبانی این کار توسط اعضا و مدیران بود یعنی اینکه من میدیدم اگر 28 فروردین نیام هیچ کاری رو کس دیگه ای انجام نخواهد داد و اگر اشتباهی در دادن رنکینگ به یکی صورت بگیره کسی به من اطلاع نخواهد داد مساله کم کردن تعداد از 12 به 4 دلایل دیگه ای داشت ببینید وقتی من بیام و بخوام کاری بکنم برای مهم نیست تعداد شاخه ها 12 تا باشه یا 4 تا باشه بلکه مهم اومدن من در روز مورد نظر هست
نقل قول:
اعضا بدون هیچ غرضی انتخاب شوند. این کار توسط یک داور بی طرف، بله درست حدس زدید «جام آتش» ، انجام شده است

مورد سوم اینکه انتخاب رو بر چه مبنایی دارید انجام میدید؟ اون افراد رو برای رای گیری چه کسانی انتخاب کردن؟
به هیچ عنوان انتخاب شخصی توسط هیچ کس مورد قبول نیست و باید اعضا کاندید انتخاب کنن ( اگه مخالف این هستید به 10 صفحه بحث در فروم نیاز داریم اولش)
این جادوگر ماه چیز جدی هست رول پلینگ نیست که پای جام آتش وسط بیاد بازی که نمیخوایم بکنیم
الان باید اینطور باشه که هر کسی یه پست در تاپیک بزنه و توی پست کاندید مورد نظرش رو بنویسه بعد از 10 روز کاندید ها برای رای گیری انتخاب بشن
با این روش جدید من ترجیح میدم این کار متوقف بشه و اینطوری به هیچ عنوان با برگزاریش موافق نیستم و ساپورتش نمیکنم توی اون جلسه سه نفره هم بحثی روی اینکه جام آتش فردی رو انخاب کنه نبود در اون جلسه من گفتم کسی در این مورد همکاری نمیکنه و تصمیم گرفته شد تعداد شاخه ها کم بشه چیز دیگه ای وسط نبود با هر گونه تغییر دیگه ای که توش انجام بشه به طور کامل مخالفم

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۶:۵۰ شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
در مورد قفل کردن یه شناسه توسط ناظر :
دوستان اون کسی که میتونه شناسه پاک کنه اسمش مدیره نه ناظر اگه هر ناظری اختیار برای پاک کردن و قفل کردن شناسه داشته باشه دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه. هر کسی میتونه برای بسته شدن شناسه یکی دیگه به مدیران درخواست بده و قطعا در خواست یه ناظر معتبر تر از یه عضو عادیه و جدی تر بررسی میشه

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
پروفسور از توضیحی که دادید ممنون اگه عملی نشه که هیچی اما من منظورم این بود که ناظر بتونه فردی رو رد صورت اصلاح نشدن با کلی توجیح و حرف و حدیث تنبیه کنه یعنی مثلا شناسه ی فرد برای پست زدن تو یک انجمن به خصوص بسته بشه البته موافقم که شیر تو شیر میشه ولی فکر کردم شاید موثر باشه

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
Dear Leila
I understand that English is like your mother tongue, but I ask you to see the matter from our point of view. I mean this is an Iranian site and everybody writes and communicates in Persian. Now, if you can not write Persian that is fine with me, personally I have no problem with that. But as a Moderator i must ask you to try and write in Persian because it is easier for the rest of the members.

If you need some times to practice and better yourself in writing Persian , with all means do take that time. However, eventually you should start to write in Persian. As I said , I myself, have no problem with it but we must consider other members as well. I hope you understand what I mean.

و اما دوستان
بالاخره انتخابات بهترین های سایت هم شروع شد. تا 28 فروردین فرصت دارید که در این انتخابات شرکت کنید. در این دوره سعی شده که اعضا بدون هیچ غرضی انتخاب شوند. این کار توسط یک داور بی طرف، بله درست حدس زدید «جام آتش» ، انجام شده است. امیدوارم که در انتخابات دقیق باشید و عادلانه رای دهید.

همچنین دقت کنید که اخیرا سیستم برگزاری این انتخابات عوض شده. به شما توصیه می کنم که تاپیک نحوه برگزاری انتخابات جادوگر ماه را با دقت بخوانید. هر پیشنهادی داشتید می توانید اینجا مطرح کنید.

بعد از اینکه تاپیک رو خوندید می توانید در انتخابات جادوگر ماه شرکت کنید.

موفق باشید!

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

پیام زده شده در: ۱۰:۳۳ شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۴

لیلا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۷ دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۴
از Mashhad
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
My dear wizarding friends
(Professors and my fellow students)
Since I joined this magnificent site, I’ve received a few (!) kind and polite (!) PMs which asked me not to write in English and I received another one this morning and that was too much.
All right, English is like my mother tongue and it is not so surprising that I know it. But I introduced myself as an Iranian girl to this site, and only god knows how much practice I’ve done to improve my Farsi from the time I’ve been named as a member of this site.
Let me make an example. When you are planning to visit a foreign country, Turkey for instance, you have to practice a little Turkish, haven’t you? You can not be all dependent on translator to smooth the way of communication for you, can you? What if you have to stay alone for one night in a hotel and you need to call for a doctor or something. You should learn at least a few well chosen words and expressions to communicate your basic needs, am I not right?
The opposite situation is also true. When you have a foreign guest who is planning to visit your hometown for a week, you have to be a little prepared to speak a few small dialogues, haven’t you?
And I’m only 10 years old and my English is certainly not like the words of Shakespeare or Milton. How is it that many of the site members are planning to translate Book 6 when it comes, and many others are around the ages of university students or high school students and they can’t get the meaning of my letters! (sorry). But honestly
And how can you enter the magical world of Harry Potter if you don’t know English at all? Vida Eslamieh as an excellent translator did a great job in translating Harry Potter book series, but even she has made a few mistakes. You can not all be dependent on translators to interpret it for you.
That’s all.

Thank you and good luck
Your little friend
Leila

I should appreciate the efforts of two of my best friends Dear Hagrid and Hermione for translating 4 parts of that play I wrote and also my friend Half-Blood Prince for translating on of my letters. Thank you very much indeed

ویرایش شده توسط Leila در تاریخ ۱۳۸۴/۱/۲۰ ۱۱:۴۷:۳۸

پیام زده شده در: ۸:۰۵ شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
البته هری و مملی بیشتر از من می دونن ولی فکر کنم این امر از نظر فنی عملی نباشه.

همچنین من زیاد با این پیشنهاد موافق نیستم. چون اگه قرار باشه همه ناظرا اختیار پاک کردن یا قفل کردن شناسه ها را داشته باشن حسابی شیر تو شیر میشه و حساب کار از دست ما خارج میشه.

این وظیفه ناظران هست که به اعضای متخلف هشدار بدن تا بهتر پست بزنن ولی اگه دیدن که مثلا فلان کاربر گوش نمی ده ، باید به مدیران فروم گزارش بدن و مدیران فروم می تونن شخصا به اون قضایا رسیدگی کنند.

من خودم شخصا موافق بستن شناسه ها نیستم. به نظر من باید فرهنگ سازی بشه. خودتون رو بذارید جای یه کاربر عادی...این شخص از همه جا بی خبر وارد سایت میشه...بعد می بینیه از چپ و راست هی تهدید به بسته شدن شناسه ش میشه...خب واقعا سرشکسته و دلخور میشه و حتی اگه مثلا یه ایده های جالبی هم داره اونا به فنا می رن...پس بهتره که با زبون خوش برخورد بشه...اگه سه 3 بار زبون خوش فایده نداشت بعد میشه تصمیمات دیگه ای گرفت.

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

پیام زده شده در: ۷:۲۹ شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۴

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
میخواستم بدونم میشه یک امکانی به این ناظرا بد بخت بدین تا به وسیله ی اون بتونن شناسه ی فردی رو برای مدتی قفل کنن؟
چون با این کار فرد حساب کار دستش می یاد وقتی بهش میگی فلان کار رو نکن و بهش تذکر میدی گوش میکنه ولی در حال حاضر من خودم رو کشتم با بعضی ها هم با زبون خوش صحبت کردم و هم با زبون غیر خوش ولی بیچاره ها جور دیگه ای بلد نیستن اما اگه شناسشون 2 روز غیر قابل پست زدن بشه دیگه تصمیم میگیره رعایت کنه
البته این محدودیت انجمن به انجمن باشه بهتره یعنی هر ناظر بتونه یک فرد رو در انجمن خودش غیر فعال کنه تا یک تنبیهی براش باشه در ضمن فکر نکنم این کار باعث سو استفاده بشه چون ناظری که انتخاب شده بهش اعتماد شده و اون ناظر نمی یاد از روی سلیقه و میل خودش کاری رو بکنه
با تشکر

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.