هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲:۳۱ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

پروفسور گودریک گریفندور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۶ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۲ جمعه ۲۸ مرداد ۱۳۸۴
از سالن عمومی گریفندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 232
آفلاین
وزارت ، بخش مركزي انتخابات : اخبار جديد!

تنها پس از گذشت دقايقي چند از شروع راي گيري براي وزارت ، نتايج ، تعجب كارشناسان را بر انگيخته است به گزارش ستاد مركزي انتخابات در اين دقاييق اوليه امپراطور كبير با اقتدار كامل از حريفان سرسخت خود مانند گيلدروي لاكهارت و ونوس پيشي گرفته است همچنين راي بسيار كم ونوس در اين لحظات باز هم تعجب كارشناسان را بيشتر كرده...در رتبه دوم تا اينجا لاكهارت و چانگ به رقابت تنگ آ تنگي دست زده اند!
در همين راستا نظر گيلدروي را همين الان جويا شديم:

لاكهارت : امپراطور در شب فعاليت ميكنه و طرفدارنشم شب ها هستن اما مطمئن باشين در روز موفقيتي كسب نميكنه...مطمئن باشين!
تصویر کوچک شده
اما در همين راستا شخص شخيص آبرفورث دامبلدور نيز هم اكنون كساني را كه به امپراطور راي نميدهند با تهديدهايي مواجه كرد...اما آيا اين تهديدات كار سازند؟
اما نكته مهم اسنيپ است...او كجاست...بايد منتظر ماند!
همچنين در حاشيه انتخابات شايعه هايي از طرف برخي اشخاص پخش شده كه به گوشه از آنها توجه كنيد!

- اگر امپراطور وزير شود هاگزميد توسط رباتهايي موسوم به جاسم اشغال خواهد شد!

و باز هم آبرفورث دامبلدور گفت :
تصویر کوچک شده
به اين شايعه ها گوش ندهيد اذهان عمومي با اين چيز ها آلوده نميشود...به اين اراجيف گوش نسپاريد!
ـــــــ
اينها اخبار تازه ترينهاي انتخابات بود...
تا رسيدن اخبار بعدي منتظر باشيد!
ــــــ
ستاد انتخاباتي وزارت

وه که چه بیرنگ و بینشان که منم...کی ببینم مرا چنان که منم؟!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
همزاد هری ( خبرنگار پیام امروز ) امروز در جمعی از خبرنگاران نشریات دیگر به رقم از سوال یکی از خبرنگاران که گفته بود :
شما خبرنگاری پیام امروز را کنار بگذاشتی ؟
همزاد هری پس از مکثی کوتاه گفت :
نه ... من به خاطر بریده نشدن گیسم تا پایان انتخابات سکوت اختیار کردم و هیچ چیز نگفتم و نه نوشتم ولی بعد از پایان انتخابات دوباره شروع به خبرنگاریپیام امروز می کنم .
خبرنگار : بریده نشدن گیستون ؟
همزاد : بله چون اگر حرفی از انتخابات می زدم گیس هام رو می بریدن ... چون به من گفتن صدا سیما باید بی طرف باشه !!
خبرنگار : صدا سیما چه ربطی به پیام امروز داره ؟؟؟؟؟
همزاد : گیزر نده دیگه ... گیس بریده !!! من وقت ندارم !

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط دارت كاركارف ويدر در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۱۲ ۴:۴۴:۰۸

شک نکن!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
بالاخره پس از روزها انتظار یکشنبه 12 تیرماه 1384 اولین انتخابات وزیر جادوگری در ایفای نقش سایت جادوگران انجام خواهد شد و ما امیدواریم شاهد رای های شما عزیزان باشیم.. ضمنا کاندیداها و طرفداران عزیزشون لطف بفرمایند و تبلیغات رو متوقف کنند تا مردم گیج نشوند.

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
ققنوس در جواب كالين اعلام كرد حالا كه هيچ كانديداي مناسبي براي وزارت نيست حتي خود اسنيپ اما اسنيپ بهترين گزينه براي وزارت است با اين حال اعلام داشت ديگر طرفدار هيچ كدام از كانديدا نيست و وازارت بخورد تو سر ملت با اين كانديداش كاندايدا فقط آلبوس برايان والفريك دامبلدور اوست كي مي تواند اين جامعه جادوگري را به راه راست هدايت كند او همچينين اعلام داشت به سفر دور درازي خواهد رفت و چون تابلو بود همه آرزوي روزگاري خوش براي او در كنار پرفسور مگ مگ كردن و در آخر اينكه حالا بمونيد تو ايفاي نقش تا كميته ي تحميل شما را به روز گاري بد مشعوف كند در آخر هم اينكه عصر بخير (بازم پست چرت)

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۱۸:۳۸ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
کالین کریوی در اعتراض به این عمل هری پاتر اعلام کرد:
اگر هری پاتر استعفا بدهد من هم استعفا میدهم...این یک توطئه است و هری پاتر را تهدید به مرگ کرده اند...و این کاندیدا تحت فشار دست به این عمل زده است...کالین همچنین اعلام کرد که هری را تحت حمایت انصار حزب قزوین خواهد گرفت و گفت هر کس وی را تهدید کند با گراپ طرف است...!!!
هری پاتر پس از شنیدن این خبر اعلام کرد
من از کالین تشکر میکنم و اعلام میدارم که این استعفا نامه تحت فشار اشخاصی بوده که به خاطر آبرویشان نامشان را اعلام نمیکنم...و استعفای خود را پس میگیرم...
کالین نیز پس از این خبر گفت من استعفا میدهم از این انتخابات و محافظت از هری را به عهده خواهم گرفت و از تمام کسانی که میخواستند به من رای بدهند خواهش میکنم مانند من به هری پاتر پسری که زنده ماند رای بدهند...
کالین از جاسم و نور ممد خواست مراقب هری باشند...وی اعلام کرد همین که در کابینه هری قرار بگیرم افتخار بزرگی است و فکر میکنم با وزیری هری هم میتوانم به اهداف خودم دست یابم و اگر کسی اهداف من را قبول دارد به هری رای بدهد زیرا اگر هری وزیر شود اهداف من نیز عملی خواهد شد...
وی در جواب خبرنگاران اعلام کرد:که از این پس به فکر کلوبی برای طرفداران هری پسری که زنده ماند خواهد بود...

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۸:۲۹ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
در پي كنارگيري ويكتور كرام از انتخابات مصاحبه اي با ايشون ترتيب داديم كه در زير ميخوانيد

خ:سلام آقاي كرام

كرام:سلام عرض ميكنم خدمت خوانندگان عزيز!!!

خ:ميشه دليل كنارگيري تونو از انتخابات بپرسيم؟

كرام:خوش گذشت!!..اسممون رو تيتر روزنامه ها رفت!!..معروف شديم!!..البته من معتقدم گيلدروي لايق وزارت هستن

خ:حالا چرا گيلدروي؟

كرام:ما به دنبال تفريح بيشتر در سايتيم!!..چه كسي ميتونه مثل گيلدي بستر مناسبشو!!!فراهم كنه!!

خ:ولي شانس شما هم كم نبود؟

كرام:البته!!!..ولي متاسفانه من خودمو در اون حدي نديدم كه با گيلدي عزيز رقابت كنم!!..اون بي رقيبه!! :bigkiss:

خ:در آخر حرفي داريد بگيد؟

كرام:من از همه طرفدارانم ميخوام كه به گيلدي اين مرد خوشتيپ راي بدن!!..حيف نيت..اگه اسنيپ وزير بشه با چه رويي در مجامع بين المللي حاضر شويم؟...كسي كه از موهاش هي روغن ميچكه!!!

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۸:۲۲ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
هري پاتر هم بله

هري پاتر نامزد استكباري هم استعفا داد.
همين الان نميد در ستاد انتخابات جادوگري حاضر شد و متن استعفاي وي را به خبرگزاري ها ابلاغ كرد:

- اي ملت جادوگر و قهرمان ميدانيد كه در همه حال چيزي مهمتر از وزارت آستكباري براي من وجود نداشته و همانطور كه قبلا نيز گفتم مدتها براي تشكيل آن صبر كرده ام و خون دل خورده ام اما در اين دوره اينجانب به دليل حضور كانديد هاي كارآمد كه دسته گل هاي زيبا به هم ميدهند و دست هاي صلح دراز ميكنند و همچنين ديدن فضاي انتخاباتي مثبت تصميم گرفتم از كانديدا بودن خود استعفا دهم. من از تمام آن كساني كه قصد داشتند به من راي دهند پيشا پيش شرمنده ام و نيز تشكر ميكنم و در انتها ميگويم كه استعفاي من به هيچ عنوان به خاطر حمايت از ساحره خاصي نبوده به هر ساحره اي دوست داشتيد راي بديد و من هم به اهداف خود به خصوص زز هاي آن دست يافته ام و از اين بابت مسرورم و فقط در انتها پيامي براي ملت جادوگر كه به پاي صندوق هاي راي خواهند رفت دارم: هر كس ونوس را راي داده مرا راي داده و هر كس مرا راي داده آلبوس را راي داده و هر كس آلبوس را راي دهد تا ابد در ريش مرلين عزيز خواهد بود .

همچنين هنگامي كه در ستاد انتخابات از نميد سوال شد آيا مدركي دال بر اينكه خود آقاي هري پاتر اين استعفا نامه را نوشته اند در دست داريد يا نه؟ وي بلافاصله يك نامه ديگر از جيب رداي خود خارج كرد و به خبرنگاران نشان داد:

- من هري پاتر قسم ميخورم به جون مامانم اين استعفا نامه را به تنهايي و در استقلال كامل پر كرده ام و هيچ فرد و گروه خاصي مرا مجبور به انجام اين كار نكرده است. مهر – امضا – اثر جاي زخم

خبر نگاران از سلامتي اقاي هري پاتر سوال كردند نميد اظهار بي اطلاعي كرده و به سرعت ستاد انتخابات را ترك كرد

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

پروفسور اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۸ چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵
از کارخانه ی روغن سازی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 191
آفلاین
آخرین نتایج نظر سنجی!
این نظر سنج توسط ققنوس ساخته شده!

تصویر کوچک شده

برای عضویت در تیم روغن سازی قزوین کافیست فتو کپ

پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ سه شنبه ۷ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
پيام تشكر آلبوس دامبلي از تاييد صلاحيت ها توسط شوراي غير پاسخگو:

و آن ره بايد تشكر بشه ازش كه تاييد كرده صلاحيت 6 دانه جادوگر رشيد مرد و دو دانه ساحره كه آن عمل به گفته ما بوده كه دو ساحره از نصوان جمع بشه تا يه عقل كامل بتانه تشكيل بده. و من يه تو دهني به آن بزنم كه رفته از شهري كه من شرمم مياد اسمش ره بنويسم و ميگه شركت نكنيد در انتخابات. اي سيريش اي آزكابان اي آدم نشو تو كه رفتي در ان شهر لوس بي معني و جلس هم داره در آن شهر و به من تحريم ميكني؟ از اين كار هاي پشت پرده ميكني عمرا بتاني از پشت پرده خارج شي آدم شو اي جوان اين سوروس از آسلام بوده و حمايت كرده مرلين از او و تدبير آمده بيرون از او اما شما نميفهميد

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۱۴:۱۴ سه شنبه ۷ تیر ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
روزنامه مخصوص انتخابات اين برشور را با هزينه خودش ريخت كف خيابون تا مردم از روند انتخابات آگاه باشن

تصویر کوچک شده

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.