هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: تابلوی اعلانات
پیام زده شده در: ۱۷:۲۴ شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
اطلاعيه شماره هفده

ضمن ِ تبريکِ حلولِ ماه مبارک رمضان به دانش آموزان خوب هاگوارتز ؛ از آنجايي که هاگوارتز بايستي مکاني براي رشد عقلي و جسمي و ديني افراد باشد ، و مسلما تمام خانواده هاي جادوگري انتظار برآورده شدنِ اين موارد را از سوي مدير معظم هاگوارتز دارند .

در همين راستا مدیریت معظم هاگوارتز ، تمامی دانش آموزانی که واجد شرایط هستند یا نیستند را به روزه گرفتن در این ماه پر برکت دعوت کرده ، و لازم به ذکر است تمامی دانش آموزانی که در این ماه روزه دار نباشند ، توجیه خواهند شد .

در همین راستا ، نام ِ دفتر توجیهاتِ عالیه ، در این ماه مبارک ، به دفتر توجیهاتِ اسلامیه ، تغییر کرد ! تمامی دانش آموزان بایستی بدلیل پاک و منزه بودنِ دفتر توجیهات در این ماه ، با وضو و پاک و آراسته وارد شوند . لازم به ذکر است ، از آنجایی که پرسی ویزلی مسئولِ توجیه کردنِ جادوگر ها و مرلین مسئولِ توجیه کردنِ ساحره هاست ، از الان تا پایانِ ماه مبارک ، ورودِ تمامی جادوگران و ساحران به دفتر توجیهات ممنوع میباشد .

در راستای اینکه تمام دانش آموزان باید روزه دار باشند ، از امروز ، تمامی پست هایی که از ساعتِ پنج صبح ( اذانِ صبح به وقتِ تهران ) تا ساعت هشت و ده دقیقه شب ( اذانِ مغرب به افق ِ تهران ) در انجمن هاگوارتز زده میشوند ، پاک میشوند . چرا که روزه داران ، انرژی ای برای نوشتن ِ پست ندارند و شخصی که پست میزند یعنی روزه دار نبوده و این خلافِ قوانین هاگوارتز است !

ضمنا ، از این لحظه تا پایانِ ماه مبارک ، تمامی پست هایی که شامل شکلک های بوس ، لاو ، بغل ، چشمک و یا با این مضامین باشند ، پاک خواهند شد . تنها استفاده از شکلکِ پیرمرد عصا به دست آزاد میباشد !

لازم به ذکر است ، استفاده از شکلکِ سیگار کشیدن ، دامبلدور ، حالت تهوع و غیره به دلیل اینکه نشان دهنده مواردِ شکستن ِ روزه میباشند کاملا حرام و ممنوع است .

ضمنا ، تمامی اساتید ، تا یک هفته فرصت دارند ، 15 سوال از تدریس هایی که انجام داده شده در کلاسشان در این ترم ، استخراج کرده و همراه با پاسخ تشریحی ، از طریق پیام شخصی به مدیریت معظم هاگوارتز اعلام دارند . در صورتی که اساتید در این یک هفته سوالاتشان را ارسال نکنند ، از گروهشان پنج امتیاز کسر خواهد شد ! ضمنا عنوانِ پیام شخصی ای که از طرف اساتید به مدیریت معظم هاگوارتز ارسال میشود ، تا پایانِ ماه مبارک رمضان بایستی " نماز و روزه شما قبول باد " باشد ! پیام شخصی ای که عنوانِ دیگری داشته باشد ، حذف شده و از گروه استاد پنجاه امتیاز کسر خواهد شد

مدیریت معظم هاگوارتز
حجت المرلین پرسی ویزلی

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۸

مرلینold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۵ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱:۵۲ پنجشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۰
از پایان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 221
آفلاین
اطلاعیه شماره سه جام آتش !!

مسوولان جام آتش:مرلين و مينروا مك گوناگل !

------------
قوانين :

1-هيچ شركت كننده اي حق اعتراض به امتياز ها رو نداره.يعني حتي اگر صفر هم گرفت حق اعتراض نداره.اگر امتيازات عجيب بود توسط خودم بررسي خواهد شد.اگر امتياز ها توسط من تغيير پيدا كنه ،داور حق اعتراض نداره !

2-اگر داوري كوتاهي انجام بده و نتايج رو نزنه كل گروهش و نماينده هاش از مسابقات حذف ميشن و البته جاش هم كسي ديگه داوري انجام نميده.

3-امتيازات سه داور جمع و تقسيم بر سه ميشه !هر داور بايد امتيازات سه گروه ديگه رو بررسي بكنه و امتياز بده.

4-مهلت و سو‍ژه و شرايط خاص هر مرحله در تاپيك مخصوص توسط مينروا اعلام خواهد شد.

*هر كسي با هر مورد از اين قوانين مشكل داره ميتونه شركت نكنه ولي اگر شركت كرد يعني اين قانون ها رو قبول كرده و اگر رعايت نكنه هم بايد بره دفتر توجيهات پيش پرسي و هم بياد كلاس تغيير شكل پيش من ! !

موفق باشيد !!

[b][size=medium][color=6600FF][font=Arial][url

پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره دو جام آتش

شرکت کنندگان جام آتش

گریفیندور :
مونتگومری
عمه مارج
آلبوس دامبلدور
آبرفورث دامبلدور
داور : مینروا مک گونگال

اسلیترین :
اینیگو ایماگو
رودلف لسترنج
دراکو مالفوی
ایوان روزیه
داور : بلاتریکس لسترنج

راونکلاو :
آراگوگ
تره ور
برودریک بود
گابریل دلاکور
داور : هوکی

هافلپاف :
هستیا جونز
لورا مدلی
کینگزلی شاکلبوت
لودو بگمن
داور : پیوز

گروه نویسندگان برتر و گلاخ :
پرسی ویزلی ( عضو آزاد )
داور : مافلدا !!

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۶ ۲۳:۳۷:۲۳
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۲ ۱۱:۵۱:۴۹
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱۲ ۱۸:۰۳:۴۲

پیام زده شده در: ۱۷:۱۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره شانزده

به دلیل ِ مشغله زیاد فراموش کرده بودم پستِ شروع ِ مسابقه کوییدیچ رو بزنم ! ولی متاسفانه اعضای تیم ها هم تنبلی کردند ! وقتی زمانِ مسابقه زده شده ، باید پست ها فرستاده بشن ، مثل ِ اعضای هافلپاف که بدونِ اینکه من پست بزنم ، سر وقتِ مشخص شده پست هاشون رو فرستادن .

ممکنه من افتادم بمیرم ( خدای نکرده ) شما نباید پست هاتون رو بزنید ؟!

در هر صورت پست ها رو زدم ، یک هفته هم مهلتِ مسابقه تمدید شد !

پیام زده شده در: ۱۴:۳۱ دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره یک جام آتش

دوره ی جدیدِ جام آتش در مرحله ی مقدماتی است ... ناظرین ِ گروه ها تا یک هفته فرصت دارند ، 4 نفر را به عنوان نماینده گروه خود در تاپیک جام آتش معرفی کنند .

* بدلیل متقاضی زیادِ گروه ها ، تعدادِ شرکت کننده های هر گروه از دو به چهار تغییر کرد .

* وزارتِ سحر و جادو ، نظارتِ مستقیم روی برگزاری مسابقاتِ جام آتش خواهد داشت .

* داوران ، توسط مدیر مدرسه ، معاون و وزیر سحر و جادو انتخاب خواهند شد !

* این مسابقه ، همواره بزرگترین و مهم ترین مسابقه ی جادوگران بوده ، از گروه ها خواهش میکنم ، که با انتخاب های درست ، به هیجان انگیز تر شدن و با کیفیت بودنِ این مسابقه کمک کنند

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۱۹ ۱۴:۴۰:۴۴
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۲۶ ۱۷:۰۸:۵۰

پیام زده شده در: ۲۳:۲۶ یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره پانزده

پرفسور ویولت بودلر اخراج میشه ، و پرفسور عمه مارج جایگزین ایشون میشن !

وقتی استادی مسئولیتی قبول میکنه ، یعنی داره به مدیر ِ مدرسه تعهد میده که توانایی اون کار و مسئولیت رو داره ، و مدیر هاگوارتز به اون فرد اعتماد میکنه ! هر مشکلی هم پیش بیاد ، اون فرد باید تدریسش رو به پایان ببره ، تا اعتمادِ مدیر از بین نره !

از اساتید انتظار میره ، با انجام ِ وظیفه ی تدریسشون ، باعثِ اتمام ِ بدونِ مشکل مدرسه بشن !

پیام زده شده در: ۰:۱۱ جمعه ۹ مرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره چهارده

ویولت بودلر عزیز ، بدلیل مشغله ی زیاد و نداشتنِ وقت کافی برای نظارت هاگوارتز ، استعفا دادند . زحمت زیادی کشیدن ایشون این ترم ، زمانی که توی اوج ِ دردسر بودم به کمک اومد . که البته ایشون در حالِ حاضر هم مشاور اعظم هاگوارتز هستن و اختیارات کامل رو دارن .

معاونِ جدیدِ هاگوارتز ، مرلین خواهد بود !

پیام زده شده در: ۱۵:۳۳ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره سیزده
اعتراضات

مورد اول
از این به بعد ، اعتراضات نسبت به مسائلی که مربوط به گروه هست ، صرفا باید توسط بازرس گروه مطرح شود ! از این به بعد اعضا میتونن اعتراضشون رو صرفا در رابطه با امتیازی که از استاد گرفتند مطرح کنند ... اعتراض به امتیاز کم شده از گروه ، اعتراض به امتیاز کم شده از استاد گروه ، اعتراض به زمان و مکان و امتیاز و غیره ی کوییدیچ و هر چیزی که وجود داره که میشه براش اعتراض کرد !! صرفا باید توسط بازرس گروه صورت بگیره ... نه دانش آموزان ... نه اساتید ... نه ناظر گروه و نه هیچکس دیگه ای ! یعنی اصلا فلسفه ی وجود بازرس به همین خاطر هست ! اگر قرار بود بازرس فقط بیاد امتیاز کم کنه از اساتید که من خودم بیشتر از بازرسا واقفم به مسائل ِ کلاسا !

مورد دوم
از این به بعد ، هر کسی در هر موردی که میخواد اعتراض کنه ، باید تک تک ِ قوانین ، تاپیک ها ، پست ها رو بخونه ، از افراد سوال کنه و اگر در نهایت دید اعتراضش صحیح هست اون رو اعلام کنه ! اینجا من و معاون هاگوارتز نمیتونیم به جای رسیدگی به اساتید و کلاس ها مرتب به اعتراضاتی رسیدگی کنیم که حاصل ِ بی اطلاعی و برداشت اشتباه افراد هست ! از این به بعد هر اعتراضی که حاصل ِ بی اطلاعی اعتراض کنه یا برداشتِ اشتباه اون فرد باشه ، سه امتیاز از گروهش کسر میشه .

پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره دوازده

اساتید

از اونجایی که سه جلسه از کلاس ها مونده و یک جلسه هم امتحان ، و با وجودِ اینکه ما 18 کلاس داریم ، به نظرم این خسته کننده هست برای دانش آموزان که بخوان توی تعداد زیادی کلاس رول بنویسن !

در نتیجه هفته ی سوم ِ تمام ِ کلاس ها رو ، جلسه ی استراحت میدونم و از همه ی اساتید میخوام که تکلیف جلسه ی سومی که ارائه میکنن ، صرفا تئوری باشه و تکلیف رولی ارائه نکنن به دانش آموزان !

کلاس ها
بدلیل رفتار ناپسند و دور از ادبِ پروفسور بیدل از راونکلاو ، در رابطه با دانش آموزان و همچنین مدیر هاگوارتز ، پنج امتیاز از گروه راونکلاو کسر میکنم و ایشون رو از سمتِ استادیِ درس تاریخ جادوگری اخراج میکنم ... در صورتی که رفتار نامناسبی از ایشون باز هم دیده بشه ، ایشون از هاگوارتز به طور کلی اخراج میشن .

استادِ جایگزین ِ ایشون ، پروفسور مینروا مک گونگال خواهد بود .

تعدادِ اساتید گروه ها
توی تعدادی از گروه های خصوصی و چتر باکس و غیره دیدم که دانش آموزان ، نسبت به اینکه اساتیدِ گروه گریفیندور بیشتر هستند اعتراض کرده بودند !

برای اینکه هر چهار گروه شرایطِ یکسانی داشته باشن ، من اول ترم با ناظرین گروه ها صحبت کردم و بهشون گفتم که اطلاعیه هایی در تالارشون بزنن و اعلام کنن که افرادی که مایل به تدریس هستن درخواست بدن ! به همین خاطر ، حتی افرادی که سابقه کمی داشتن و درخواست دادن هم تایید شدن برای تدریس ...

اینکه گروه ها دوست نداشتن استادی ارائه کنن و نسبتِ تعدادِ اساتیدشون به گریفیندور یا غیره کمتر هست ، مستقیما به خودِ اون گروه ربط داره و اینکه چرا درخواست ندادن ! من نمیتونم برای مساوی بودنِ اساتید افراد رو مجبور کنم که تدریس کنند !

در نتیجه اگر صحبتی درباره تعدادِ اساتید گروه ها ببینم ، حتما برخورد میکنم .

پیام زده شده در: ۱۹:۰۶ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره یازده

اعتراض به اساتید و امتیازات
قابل توجه اساتید و دانش آموزان

اول : اعتراض به امتیازاتِ ارائه شده توسط اساتید
وظیفه ی دانش آموزان این هست که دقیقا طبق ِ نظر استاد تکالیفشون رو ارائه کنند ، وقتی استاد میگه باید طنز بنویسید ، باید طنز بنویسید ، اگر میگه تکلیف اول باید پنج خط باشه ، باید پنج خط باشه ، اگر میگه توی تاپیک ایکس پست بزنید ، باید در تاپیک ایکس پست بزنید ! اگر شخصی هر کدوم از مواردی که استاد توی تکلیف بهش اشاره کرده رو رعایت نکرده ، حق ِ اعتراضی در مورد امتیازش نداره !

ممکنه استاد بگه مورد ایکس رو رعایت کنید و شما رعایت نکنید و انتظار داشته باشید فقط برای مورد ایکس دو امتیاز کسر بشه ! در صورتی که ممکنه از نظر استادِ مربوطه رعایت نکردنِ مورد ایکس ملزم به کسر ده امتیاز باشه ... اینکه شما موردی رو رعایت نکردید ، تشخیص اینکه چقدر بابتِ اون موردِ هر چند کوچیک چقدر باید امتیاز کسر بشه با استادِ مربوطه هست.

دوم : نحوه ی اعتراض به اساتید
در صورتی که به تدریس ، تکلیف و امتیاز دهی استادی اعتراض داشتید ، بایستی صرفا در دفتر اساتید اون رو مطرح کنید و منتظر باشید تا استاد مربوطه جواب بده . در صورتی که جوابی که از طرف استاد مربوطه ارائه شده قانع کننده نبود ، میتونید به دفتر بازرسین مراجعه کنید تا بازرسین عالی رتبه به مسئله ای که شما عنوان کردید رسیدگی کنند .

اساتید و بازرسین عالی رتبه برای این وجود دارند که مدیر مدرسه از امتیاز دهی و رسیدگی به شکایات و غیره مبرا باشه ، در نتیجه صرفا این مشکلات رو با اساتید و بازرسین مطرح کنید و در صورتی که به نتیجه نرسیدید میتونید در دفتر توجیهات عالیه مطرح کنید تا توسط مدیر توجیه بشید !

در صورتی که دانش آموزی پیگیر امتیازش باشه و اصرار داشته باشه و اعتراض کنه و بعد مشخص بشه که حقش در سطح همون امتیازی بوده که گرفته ، ازش امتیاز کسر میشه تا بی دلیل اعتراض نکنه !

سوم : برخورد با اساتید
تمامی دانش آموزان وظیفه دارن با اساتید با نهایتِ احترام برخورد کنند ، چه در دفتر اساتید ، چه در کلاس ، چه در تالار خصوصی و چه در هر جای دیگه !

اینکه اساتید تدریس درسی رو بر عهده گرفتند به این معنی نیست که تدریس و امتیاز دهی وظیفه ی اونهاست ! همین اساتید هستند که باعث شدند هاگوارتز برگزار بشه و ترم جریان داشته باشه و اعضای جدید و قدیمی به فعالیت بیان !

در صورتی که شخصی با لحن بد با استادی صحبت کنه ، توهینی به استادی بکنه یا به هر نحوی رفتار بدی در کلاس ، دفتر اساتید ، دفتر توجیهات ، چت باکس و تالار های خصوصی داشته باشه ، توسطِ شخص من از گروهش امتیاز کم میشه !

چهارم : امتیاز دهی ناعادلانه اساتید
همونطور که اول ترم گفتم ، هر کسی که از سر ِ کوچه !! بلند شه و بیاد اینجا میتونه یک رول برای تدریس بنویسه و یکسری تکلیف ارائه کنه ، چیزی که باعث میشه استاد ارزش داشته باشه کارش ، امتیاز دهی ِ عادلانش هست ! این رو ذکر کرده بودم که هر کسی که توانایی عادلانه امتیاز دادن رو داره برای استاد شدن درخواست بده و همه ی کسانی که توی دفتر مدیریت پست زدند برای درخواست تدریس ، مطمئنن این توانایی رو در خودشون دیدن .

تمام ِ دانش آموزان در صورتی که فکر میکنن استادی از دو پستِ هم سطح ، به پستی که متعلق به دانش آموز گروه خودش بوده امتیاز بیشتری داده ، میتونن با ذکر لینک های مربوطه در دفتر توجیهات پیگیری کنن ... من به شخصه چک میکنم و در صورتی که استادی این اشتباه رو مرتکب شده باشه امتیاز قابل توجهی از گروهش کسر میکنم !

من اجازه نمیدم هیچ گروهی با تکیه به استاد های خودش و مغرضانه امتیاز دادنِ اونها بخواد توی هاگوارتز رتبه بیاره و به فعالیت ادامه بده ! حتی اگر به قیمتِ کم شدنِ فعالیتِ هاگوارتز باشه !

این ترم بزرگترین ترم هاگوارتز از نظر تعداد کلاس و این موارد هست و من اصلا دوست ندارم به خاطر مسائل ِ بی ارزش ارزشش پایین بیاد !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.