هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی هری پاتر
پیام زده شده در: ۸:۰۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
خوبي خوك عزيزم
اگر تنفس مصنوعي نداريد لااقل منقلي باشيد

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۲:۵۹ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
نقل قول:
خودشان به صراحت اعلام كردن كه قصد اخفال دارن

چرا حرف میذاری تو دهن آدم آخه؟! دقیقا گفتم: اخفال در حیطه وظایف من نیست و اینکارو انجام نمیدم! چون خفلت فراموشی نمیاره!

ای کاش چنین کورکورکانه به مسئله نگاه نمیکردین... شما حتی نیومدی یه تحقیق بکنی ببینی این اغفال چی هست اصلا... اون وقت ازش بدگویی هم میکنی...

پیام زده شده در: ۱۳:۵۶ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

اليزا دنتور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۳۶ یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۳۲ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
از لندن آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
جناب شون پن كدام قسمتشش دروغ و شايعه پردازي بوده؟خودشان به صراحت اعلام كردن كه قصد اخفال دارن در مورد حافظه و دروغ هايشان هم همه مي دونن.

ندانستن معمولا گامي است به سوي نو آموزي.

پیام زده شده در: ۱۳:۱۶ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
ببین الیزا دنتور عزیز اینکه کی به کی رای می ده یه بحثه فرعیه. مهم اینه که ما همه سعی کنیم در تبلیغ برای هر کاندیدا دیگری را خراب نکنیم.
من هم گیلدروی هم هری و هم همه کاندیداها را دوست دارم. برای همین اعتقاد دارم نباید با شایعه سازی یا دروغ پردازی کاندیداهای دیگر را خراب کرد. باز هم می گم اینکه نا طرفدار کی هستیم یک بحث فرعیه. مهم اینه که ما به کاندیداها و دیگر دوستانمان احترام بگذاریم. این مهم ترین موضوعه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۳ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دنتور جون، شما هنوز هم میخوای به پاتر رای بدی؟!! ای کاش از این خواب غفلت بیدار میشدی! متاسفانه من وقت نکردم شما رو اغفال کنم! و احتمالا شما هنوز نمیدونی که از غفلت فراموشی آید!!!! اخفال هم البته در حیطه وظایف ما نیست و من هم اصلا اینکارو نمیکنم... از خفلت که فراموشی نمیاد... برای چی الکی مردمو بذارم سرکار؟

دورغ رو هم فکر کنم همون موردی رو که میگی که به دورغ گفتم یارقلی ساعتمو ندزدیده که یه موقع نره زندان!!! به هر حال اون لحظه یه خورده پروانه ای شدم و البته میدونستم که به اشتباهش پی برده، به خاطر همین میخواستم کمکش کنم!

در مورد حافظه هم واقعا مشکوکه!!! یعنی شما هنوز نمیدونی که من سال پیش تحت مراقبت های دلسوزانه و شبانه روزی خواهر بلا (ونوس هم بود؟ ) سلامتیمو به دست آوردم؟
اینجا من باز یکی از رازهای پنهانی خودمو رو میکنم... چون قراره وزیر بشم و احساس میکنم که باید همه چیزو به مردم بگم!
در مدتی که توی سنت مانگو بستری بودم، چون همه از من قطع امید کرده بودن، اومدن و روی من آزمایشاتی انجام دادن و پروژه ی XRS-120 رو روی من تست کردن! اگه این پروژه جواب میداد من نه تنها سلامتی کامل ذهن و حافظه ام رو به دست می آوردم بلکه قدرت حواس های پنج گانم، قدرت فکری و قدرت بدنیم هم به میزان سه برابر افزایش میافت! که البته این پروژه جواب داد و من الان یک انسانی هستم با این ویژگی ها!!!

در ضمن درسته که در قلب من برای هزاران نفر خانه ها و قصرهای مجللی وجود داره و هر روز هم این خانه ها و قصر ها دارن بزرگ تر و مستحکم تر میشن... ولی هنوز هم توش برای شما و برای خیلی های دیگه هم جا هست!!!

با امید به رضایت قلبی شما از گیلدروی لاکهارت، کاندیدی از جنس اعضا و همیشه به فکر اعضا!!!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۹ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

شری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ سه شنبه ۴ مرداد ۱۳۸۴
از كوچه ناكترن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
نقل قول:

اليزا دنتور نوشته:
جناب لاكهارت شما بهتره به اخفال جوانانتان بپردازيد. در ضمن آقاي شون پن مگه شما اعلام نكرديد طرفدار لاكهارت هستيد؟آخه چرا بايد به كسي راي داد كه سابقهدروغدارد؟كسي كه حافظش پاك شده؟من واقعا به عقل ملت شك دارم.
پاتر با راه اندازي اين سايت و ادارش لياقتشو ثابت كرده ولي اينا چي؟

اليزاي عزيز
گيلدي جون با اون حافظه پاك شده اش هم مخش بهتر از خيلي ها كار ميكنه و من 100% با نظر شون پن عزيز موافقم...

The worl is not enough but it is such a perfect plce to start
and if you are strong enough together we can take the world apart

پیام زده شده در: ۱۲:۳۲ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

اليزا دنتور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۳۶ یکشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۳۲ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
از لندن آباد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 31
آفلاین
جناب لاكهارت شما بهتره به اخفال جوانانتان بپردازيد. در ضمن آقاي شون پن مگه شما اعلام نكرديد طرفدار لاكهارت هستيد؟آخه چرا بايد به كسي راي داد كه سابقهدروغدارد؟كسي كه حافظش پاك شده؟من واقعا به عقل ملت شك دارم.
پاتر با راه اندازي اين سايت و ادارش لياقتشو ثابت كرده ولي اينا چي؟

ندانستن معمولا گامي است به سوي نو آموزي.

پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
يه چند مدت بود كه به خودم فشار مياوردم كه آيا اين عكسو بزارم و مردم را آگاه كنم يا نه....خيلي فكر كردم...خيلي به خودم فشار آوردم..خيلي...تاجايي كه اين فشاريات بر من غلبه كرد و من اين عكس رو ميگزارم.
اين عكس كاملا بدون شرح است...ولي اگر كسي شرحي خواست من ميگم...اين عكس زماني است كه هري پاتر به وزارت ميرسد و زن سالاري برقرار ميشود((بر خلاف اهداف او))...نميد او را آويزان ميكند...آن هم در كنار يكي از سلول هايه انفرادي آزكابان((مگه آزكابان سلول دسته جمعي هم داره؟))
ميبينيد كه او علاقه زيادي به جالب توجه ((راي..دوست...مشتري )) و غيره دارد...حالا به هر طريقي
تصویر کوچک شده
((به اميده اينكه شناسه بسته شنه..هري اگر مورد داره شناسه پاك نكن...خودم برش ميدارم ))
سرژ تانكيان

پیام زده شده در: ۱۳:۱۲ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
از سازمان بین المللی رسیدگی به جرایم ناموسی!
به ستاد انتخاباتی هری جیمز پاتر و همسر
عنوان: ایجاد وحدت و دوستی
نکته: این نامه باید در جای خنک و همچنین به دور از منقل نگه داری شود! لطفا از انداختن نامه در منقل و اطراف آن خودداری کنید!

متن کامل نامه:
«با عرض سلام و خسته نباشید، خدمت مرد مردمی و منقلی این دوره از انتخابات، جناب آقای هری پاتر!
تلاش های شما در راستای ایجاد تغییرات و تحولات بنیادی در صنعت ززگی و همچنین اعتیاد نوین شایان نقدیر است و من به عنوان یکی از اعضای جامعه جادوگری که خود سهم بزرگی در صنعت اغفال جوانان و قاچاق اعضای بدن ایشان... ببخشید... شکوفایی استعدادهای ایشان دارم صمیمانه از شما متشکرم!
متاسفانه اخبار به دست رسیده حاکی از این هستند که همه ساله تعداد زیادی از قرص های روان گردان شما به علت آشنا نبودن جوانان ما با این نوع قرص ها و اطلاع رسانی نادرست به فروش نمیرسند و در انبارهای شما باقی میمانند!
طی نشستی که با سران سازمان مقابله با باجامه پارتی در پای یکی از منقل های شما داشتیم، تصمیم گرفتیم در راستای فروش بیشتر محصولات روان گردان شما، آشنایی بیشتر جوانان با این دارو ها و همچنین رونق گرفتن هر چه بیشتر بیجامه پارتی ها، قرص های اکس و انواع دیگر قرص های روان گردان را وارد صنعت بیجامه پارتی کنیم و با استفاده از این داروها پارتی هایی در سطح استاندارد جهانی داشته باشیم و درآمد حاصل از این صنعت را چندین برابر کنیم!
ما با وحدت و اتحادمان میتوانیم اقتصاد جادوگران را از این رو به آن رو کنیم و هر دو از این کار سود فراوانی ببریم!!!
لطفا هر چه زودتر موافقت یا مخالفتان را با این اتحاد به اطلاع برسانید!

با امید روزی منقلی برای شما، پروفسور گیلدروی لاکهارت!

پیام زده شده در: ۸:۵۷ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
من از همینجا به آقای امپراتور تاریکی میگم ما عمراً بذاریم کس دیگه ای غیر از هری وزیر بشه.این را گفتم یه وقت خیالات به سرت نزنه فکر کنی تو وزیر می شی.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.