هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد هوکی
پیام زده شده در: ۱۱:۲۸ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۶ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
هوکی آفتابه مرلین رو پر از اب میکنه و سریع میاد ستادشو میشوره .. همینجور که داشته ستادشو میشسته کوافل بچه مچه ها میفته تو ستادش و ملت میاند زنگ در ستاد رو میزنن .

هوکی:آقا برو راحتم بذار در اینجا تخته شده .
فرد پشت در : ما .. ماا ... ماااا . ماااااااااا

هوکی اول فکر میکنه یه زبون بسته ایه ، اما بعد که میره پشت در میبینه همین بچه هان که کوافلشون افتاده تو ستاد ، بعد پیش خودش میگه پس این عله کپی رایت پس چه بوقی داره میخوره ؟! که ملت اینجا بدون کپی رایت حق زبون بسته ها رو میخورن ...
در نهایت سرتونو درد نیارم ، هوکی میخواد کوافلشونو بهشون پس بده اما میبینه از این میخ و تخته هایی که در ستادش زده رد نمیشه ، پس یه میخ طویله از جیبش در میاره و کوافل این بابا ها رو سوراخ میکنه و از لای تخته ها رد میکنه و میده بهشون ... و بعد هم دوباره آفتابه رو ور میداره و شروع میکنه شستن ستاد ...

پ.ن:
بدین منظور من با هیچ شمردن قوانین و زدن مشت محکمی در دهان اسکتبار ، کناره گیری خودم رو از انتخابات وزارت اعلام کرده و از طرفدارام(بارتی) ! ، میخوام که رای خودشون رو به اسم عمه مارج به صندق بریزند .

ویرایش شده توسط هوکی در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۱ ۱۱:۳۰:۳۴

آیینه خود بین
-------------------------------------
[url=http://www.jadoogaran.org/edituser.php]انجام اصلا�

پیام زده شده در: ۹:۳۱ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
ما هستیم !

این یک پیغام برای تسلیم نیست !
این یک پیغام برای کناره گیری نیست !
این پیغام یک تهدید نیست !
این پیغام یک اعلان جنگ نیست !
این پیغام یک خبر فروپاشی انتخابات نیست !

این پیامی است برای شکل گیری ما !

نترسید و به ما بپیوندید زیرا ما هستیم !

خوشحالیم که شما نیز خودتان به ما پیوستید ، این راهکاری است که شاید در ابتدا با سختی هایی همراه باشد اما حضور ما در کنار شما این مشکلات را حل خواهد کرد .

آسوده باشید زیرا ما هستیم !

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۸:۰۷ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۸

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
بیانیه ی هوکی خطاب به عمه مارج

از این ستاد نور میبارد ...

دیشب من خواب بودم ، خواب دیدم ، تو خواب از خواب ترسیدم .. یعنی چیزه ... در خواب بزرگ مرد آسلام را دیدم که گوشه ای نشسته بود و میگریست ، حقیر رفتم و علت را جویا شدم ، آنگاه بزرگ مرد آسلام گفت : از این ستاد نور میبارد ... و اشارتی به ستاد عمه مارج بفرمورد . در همان لحظه من از خواب پریدم و به شدت گریستم و سریع چوب و تخته و میخ و چکش برداشتم ، تا درب ستاد خود را تخته کرده و هر چه سریعتر به ستاد حق علیه باطل، به ستاد آسلام ، به ستاد خنده و به ستاد عمه مارج رجوع کنم و بگوییم عمه مارج .. عمه مارج ... حمایتت میکنیم.

بدین منظور من با هیچ شمردن قوانین و زدن مشت محکمی در دهان اسکتبار ، کناره گیری خودم رو از انتخابات وزارت اعلام کرده و از طرفدارام(بارتی)! ، میخوام که رای خودشون رو به اسم عمه مارج به صندق بریزند

آیینه خود بین

پیام زده شده در: ۱:۲۷ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
موضع شما نسبت به کاندیداهای دیگر چیه ، وقتی وزیر شدید با اونها چه برخوردی میکنید ؟! ایا اونا رو به سلولی در ازکابان تبعید خواهید کرد ، یا برای ساکت کردنشون مسئولیتی به انها میدهید.

ویرایش شده توسط بارتی کراوچ در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳۱ ۱۹:۳۵:۲۴

پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
هووومک... البته منهای اون متن اولیه ، سه تا سوال پرسیده بودم. احتمالا در حال نوشیدن شیرموز ، سوال سه رو ندیدی!

اتفاقا منم یه طرحی دارم به نام حکومت غیرجادوگری!!، خیلی طرح جیگر و باحالی هست ولی خوب نه حالش هست و نه این که موقعیت ناگهانیش پیدا میشه!

با وجودی که پست های قبلی رو خونده بودم ، یه بار دیگه هم خوندم تا مطمئن شم. طومار بلندی هم نبود. اولین دلیلی که آورده شده، اینه:

نقل قول:
6 ماه وزارت من دقیقا بین دو امتحان سمج بچه ها بود ، یعنی دی ماه و خرداد ماه ، اصلا ادم اسم این دوران رو میشنوه خوف میکنه و خیلی از بچه ها هم مبارزه با غول و بی شاخ و دمی مثل کنکور رو در پیش رو داشتند ، همه اینها دست به دست هم داد تا کلا سایت از روال اصلی فعالیتش خارج بشه ، نه تنها وزارت . اما الان شرایط زمانی فرق میکنه و من وقت کافی برای رسیدگی رو دارم

از لحاظ زمانی فکر کنم این انتخابات همزمان با انتخابات قبلیه، که معنیش اینه که درست همون مشکلات سر راهت قرار می گیره، حالا بچه هایی که اون موقع امتحان سمج و کنکور داشتن حالا آزاد هستن ، درست! یه تعداد زیادی از اونایی که قبلش آزاد بودن، حالا امتحان دارن!( باقی که ترک تحصیل نکردن! ) بنابراین دلیل قانع کننده ای به نظر نمیاد.

نقل قول:
اما متاسفانه من چون یه سری مشکلا درسی داشتم ( که البته الان رفع شده ) ، نتونستم به موضع خودم در رابطه با ایفای نقش ادامه بدم

فکر کنم دلیل منطقی همینی هست که در یکی از پاسخ ها بهش اشاره کردی، منطقی هست اما از جهتی هم روی منی که قراره بهت رای بدم یا ندم، تاثیر منفی میذاره و مشخص هم هست که اون تاثیر چیه.

در کل اولین بار بود که توی یه ستاد ، دوبار پست می زنم و دلیلش این بود که بعد از خوندن جمله ی آخر پستت " امیدوارم جواب سوالتو گرفته باشی " به این حالت در اومدم!

ویرایش شده توسط مورگان الکتو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳۰ ۲۱:۵۵:۴۹

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مورگان الکتو

نقل قول:
خوب یادمه زمانی که داشتم از سایت برای یه مدت کوتاه می رفتم، امضام بنر تبلیغاتی هوکی بود ، که مدتی بعد از انتخابات هم چون توی سایت نبودم ، همون جا ، جا خوش کرده بود. اما ظاهرا خیلی تاثیری روی سایت گذاشته نشده.

خب بر عکس همه جا که بی خبری خوش خبریست در این مورد خاص بی خبری خوش خبری نیست . من دلایل تاثیر نگذاشتن دوره قبلی وزارت رو در پستهای ابتدایی توضیح دادم ، میدونم طوماره ، اما به هر حال در راه کسب خبر باید بهایی پرداخت .

نقل قول:
1. شخصیتی که برای وزیری به نام هوکی در نظر دارید چیه؟ خشن ، سیاه ، بی ناموس ؟

بر عکس دوره پیش که بنده نماینده مرگخواران بودم و شخصیتی سیاه و خشن از خودم ساخته بودم ، اما این سری بعد از مدتها تصمیم گرفتم برم یه حموم عمومی مختلط و تمیز شم و دیگه سیاه نباشم

این دفعه من فقط شخصیتی دیکتاتور و خشن از خودم تصویر میکنم و این فرقش با سیاه بودن چیه ؟! یعنی اینکه این دفعه مرگخوارا هم از دست دیکتاتور و استکبار من در امان نیستن و خود لردشم باید تسلیم دیکتاتوری من بشه

نقل قول:
2.

خب من در مورد سوژه و هدف من از بیان این جمله هم در پستهای قبلی توضیحاتی ارایه کرده بودم اما ... حالا چون شمایی یه اشاره ای به شِمای کلی سوژه هایی که قرار هست اجرا بشه با هم میندازیم.

بنده یک برنامه خیلی بزرگی رو میخوام پیاده کنم ، که خیلی بزرگه با عنوان حکومت جادوگری که قراره خیلی از مسائل رو به هم بریزه ، بیشتر هم دوست ندارم در موردش توضیح بدم چون اصل تاثیر گذاری این طرح بر پایه ناگهانی مطرح کردنشه .

حالا این سوژه یه سری زیر سوژه داره ، که اونها هم از نظر بزرگی دست کمی از خود سوژه ندارند

امیدوارم جواب سوالتو گرفته باشی

آیینه خود بین

پیام زده شده در: ۱۳:۲۸ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
سلام...

خوب یادمه زمانی که داشتم از سایت برای یه مدت کوتاه می رفتم، امضام بنر تبلیغاتی هوکی بود ، که مدتی بعد از انتخابات هم چون توی سایت نبودم ، همون جا ، جا خوش کرده بود. اما ظاهرا خیلی تاثیری روی سایت گذاشته نشده.

1. شخصیتی که برای وزیری به نام هوکی در نظر دارید چیه؟ خشن ، سیاه ، بی ناموس ؟

2. به طور اتفاقی یکی دو جمله توی ستادتون دیدم که برام جالب بودن.

نقل قول:
ما با سوژه های جنجالی ، نو و از پیش تعیین شده میخوایم دور هم بترکونیم همین و بس !!

خوب البته نمی خوام بگم شعار هست ، برای همین هم سوال می کنم تا شفاف تر بشه. اما باید قبول کرد که هیچ کاندیدی نمیاد بگه ما سوژه ی قدیمی و عتیقه می خوایم بدیم و کلا می خوایم سایت تار عنکبوت ببنده! بنابراین سوالی که توی چند تا ستاد دیگه هم کردم رو می پرسم، دو مورد از سوژه ها رو شرح بدید تا یه پیش زمینه ای از وزارتتون داشته باشیم.

3. قول چه مقدار فعالیت رو میدید؟ یعنی حداقل چند پست در هفته؟

ویرایش شده توسط مورگان الکتو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳۰ ۱۳:۳۰:۰۱

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۲۵ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
مرلين؟؟
هوووكي؟!!

من همینجا به مرلین عزیز اعلام میکنم مذاکرات من باب انرژی دافه ای که حق مسلم ماست ، با شکست رو برو شد

آنیتا دامبلدور :

نقل قول:
هوكي خان، ميخواستم بپرسم با توجه به اينكه تابستونه، و ممكنه قديمي ها بيان سايت همه رو منور بفرمايند، ايا شما اگر اينبار هم با هجوم انها به داخل وزارت مواجه شديد، مثل دوره ي قبل تمام برنامه هايتان بهم خواهد ريخت و ول معطل؟!! و يا خير؟!!

هممم ؟! امممم ؟!

من فکر میکنم دوره قبلی بهترین برخورد رو با کودتا انجام دادم ، با اینکه وزارت دو روز بود روی کار اومده بود و هیچ ارتش مستقلی نداشت ، اما من با کمک مرگخواران تونستم جلوی یورش های آنان مقاومت کنم .

البته خب به این نکته هم اشاره کنم اگر کودتا گران مدت بیشتری به من میدادند و من میتونستم پایه های وزارت رو محکم تر کنم ، نتیجه مطلوب تر میشد ، اما علل ناکامی وزارت دوره قبلی این مسائل نیست و من در پستها قبلی بهش اشاره کردم.

هر چند شما بسیار مدیری و سرت شلوغه و اینا ، اما ما در این ستاد تبعیض قائل نیستم و کپی پیست کردن و این حرفا نداریم ، شما برای اینکه به جواب این سوال به صورت کامل برسی باید سه پست اول بنده در این ستاد رو بخونی

بیخیال جواب شدی نه ؟!

نقل قول:
و اينكه آيا شما كادري را انتخاب خواهيد كرد كه بعد از مدتي ول كن معامله بشن و وزارت رو هوتوتو بفرمايند؟!!

نه اون سری ما یه اشتباهی انجام دادیم و وسط حیاط وزارت یک درخت توت کاشتیم ، یک توتایی میداد بسیار جیگر !!!

بعد ما هر وقت میخواستیم در مورد مسائل مهم مملکتی تصمیم بگیریم ، بلیز و کلا کادر وزارتی ان دوره ، چشمشون به اون درخت توت میفتاد و شدیدا خوف میکردند و از بزرگی این توتها در عجب میموندند و میگفتند هو !! توتو !! و بیخیال مسائل مملکی میشدند و به سمت درخت توت هجوم میبردند ، این شد که ما هرگز نتونستیم یک تصمیم درست و حسابی بگیریم ، اما این سری بنده اولین اقدامی که میکنم این هست که با بیل مکانیکی این درخت رو از ریشه در میارم و ریشه کن میکنم تا کادر وزارتی جدید هوتوتو نشن.

نقل قول:
جناب هوكي خان جان باشي!! سوال بعدي، اين است كه در صورتيكه مديريت معظم و كبير سايت، يعني بنده!!!! امر بفرمايم كه شما بايد از وزارت كنار بكشيد و بنده خود ميخواهم بوسيله ي يك عدد كدتا روي كار بيايم، عكس العمل شما چه خواهد بود؟!! ( ترجمه : با كودتا و ايناها موافقي؟ يا اون رو جوي تلقي ميكني و با جاده صاف كن مي يفتي به جون كودتاچيا؟!!)

آهان سوال بس به جایی هست ، ما تا جایی که بتونیم با تظاهر کنندگان مقابله میکنیم و خونها ازشون میریزیم و چشم ها ازشون در میاریم و بنا گوش ها ازشون نوش جان میکنیم و به هر قیمتی که شده خودمون رو در قدرت حفظ میکنیم . همین شخص شما الان عامل تحدید شناخته شده و در لیست تحت تعقیب های سازمان اطلاعات فوق مخوف وزارت قرار گرفتی

گودریک گریفندور:

نقل قول:
ببينيد اين عقيده ي شما در وزارت گذشته بود . مي خواستم بپرسم ايا شما هم هنوز بر اين بند پايبند هستيد ؟

گودریک عزیز شما اگر ادامه بحث رو پی گیری میکردید به جواب خودتون میرسیدید ، اما حالا من یه خلاصه ای به صورت وله این زیر براتون میام

هوکی:در دوران وزرتم بنده تعریفم از ارتش وزارت سحر و جادو اینگونه بود :

نقل قول:
در صورتی که عضو ِ گروه هایی مانند محفل و مرگخواران نیستید ، در تاپیک موسسه ی کاریابی وزارت خانه پست زده و درخواست عضویت در ارتش وزارت سحر و جادو را بدهید . دلیل اینکه اعضای ارتش نباید عضو دسته محفل و مرگخواران باشند این است که جنگ هایی مخوف با این دو گروه در راه است و در صورتی که در این دو دسته حضور داشته باشید در ارتش و جنگ ها خلل ایجاد میشود

اما در وزرات دوره بعد نیاز ، به تعریفی جدید ، کامل تر و جامع تر است .

کینگزلی:چرا نیاز به تعریفی کامل تر و جامع تر است.

هوکی:چون تعرفی که بهش اشاره شده ، یک تعریف سوخته است و انتظارات ما را براورده نکرد و دلیل عمده اش کمبود عضو خوب با این ویژگی هاست ، پس ما این طرح سوخته رو مجددا اجرا نکرده و به قول معروف ادم عاقل از یه سوراخ دوبار نشیمن گاهش نیش نمیخوره !! ما در پی برداشت طرف جدیدی هستیم که اعضای محفل و مرگخوار رو هم تحت پوشش قرار بدیم .

نقل قول:
خوي ايگور سابق برنامه داشت مبني بر نماينده داشتن شش گروه كه شمامل محفل ، مرگ خواران ، گريف ، اسلي ، هافل و ريون در وزارت خانه . آيا شما هم همچين برنامه اي داريد ؟

این طرح بسیار طرح نکوئی است و من هم بهش اعتقاد دارم ، اما شاید به شیوه ذکر شده توسط ایگور بهش عمل نکنم و با قرار دادن این نمایندگان در کادر وزارتی از تفکراتشون سود ببرم .

نقل قول:
و اخرين سوال اين كه من مداركي دارم كه ثابت مي كنه همسر شما در وزارت قبلي به درجه ي دكترا رسيد ، بيشتر بگم ؟ بگم؟

باب این وینکی زبان بسته خودش استاد شش تا دانشگاهه و به جرات میتونم بگم با سواد ترین جن خانگی ساحره است

آیینه خود بین

پیام زده شده در: ۱۲:۴۳ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۹ پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۸
از دل تاريكي ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 302
آفلاین
برادر هوكي سلام العليكم

ضمن آروزي شادابي براي شما چند سوال دارم كه مي خواستم بپرسم .

نقل قول:
در صورتی که عضو ِ گروه هایی مانند محفل و مرگخواران نیستید ، در تاپیک موسسه ی کاریابی وزارت خانه پست زده و درخواست عضویت در ارتش وزارت سحر و جادو را بدهید . دلیل اینکه اعضای ارتش نباید عضو دسته محفل و مرگخواران باشند این است که جنگ هایی مخوف با این دو گروه در راه است و در صورتی که در این دو دسته حضور داشته باشید در ارتش و جنگ ها خلل ایجاد میشود

ببينيد اين عقيده ي شما در وزارت گذشته بود .
مي خواستم بپرسم ايا شما هم هنوز بر اين بند پايبند هستيد ؟

در صورت مثبت بودن جواب شما بايد بگويم اكثر تازه واردان سايت و يا قديمي ها كه مشتاق پيوستن به ارتش وزارت هستند ، عضو اين دو گروه مي باشند . بنابراين بازهم ارتش وزارت عضوي نخواهد داشت .

اخوي ايگور سابق برنامه داشت مبني بر نماينده داشتن شش گروه كه شمامل محفل ، مرگ خواران ، گريف ، اسلي ، هافل و ريون در وزارت خانه .

آيا شما هم همچين برنامه اي داريد ؟

و اخرين سوال اين كه من مداركي دارم كه ثابت مي كنه همسر شما در وزارت قبلي به درجه ي دكترا رسيد ، بيشتر بگم ؟ بگم؟

[color=0000FF][b]" - خوش به حالش رفته تو آسمون پيش خدا !!!
دست كوچكش كه در دستانتم بود محكم فشردم و پرسيدم :« كي ؟!»
با انگشت

پیام زده شده در: ۱۲:۳۳ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۸

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
جناب هوکی من همانند دوره قبلی به شما رای میدم چون عقیده دارم وعده شما از بهترین وعده هاست ، دلایلتون برای علل ناکامی دوره قبلی منو قانع کرد و امیدوارم این بار بتونید به تمام وعده هایی که دادید جامه عمل بپوشونید ، جناب هوکی من به شما اطمینان دارم

رای من ، رای تو ، رای ما ، هوکی !!

پ.ن:همه لایق یه فرصت دوباره هستند.

ویرایش شده توسط بارتی کراوچ در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳۰ ۱۲:۴۳:۱۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.