هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: :: میتینگ " غیر رسمی " نمایشگاه کتاب 94 ::
پیام زده شده در: ۱۱:۴۹ جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
من مخالفم!
(آخیش...بلاخره یه دلیل واسه مخالفت پیدا کردم...همه موافق بودن...نمیشه که!باید یه مخالفتی باشه!)

آبرفورث گفته:
نقل قول:
در مترو مصلی (دقت کنید شهید بهشتی نه! مصلی! )

خب...من به شدت مخالفم...در مترو شهید بهشتی بهتره...به هزار و یک دلیل!مهم ترین دلیل اینه که مترو مصلی از خونه ما دوره ولی مترو بهشتی رو پیاده میرم!
همین دیگه...دلیل از این محکم تر و قانع کننده تر؟!
البته اینکه شبستان ها به عباس اباد نزدیک تر هستن تا رسالت هم میتونه دلیل باشه اما مهمترین دلیل دور بودن مترو مصلی به خونمونه!

در مورد ساعت...خب راستش عرض کنم که ساعت 8 تازه آفتاب غروب میکنه...مشکلی از نظر تاریکی شب نداریم...ولی...خب من یه پیشنهاد دادم که مثلا هسته اولیه دوستان که تشکیل شد ساعت 4 مثلا،میتینگ شروع بشه...الباقی هم هم به مرور زمان ملحق میشن...البته این یک پیشنهاده!

در مورد شماره تماس...خب مدیریتی در کار نیست الا اینکه دوباره خود آبرفورث مدیریت رو به عهده بگیره!()ولی خب...ریتا و اگه لازم شد من حتما یکی دو روز قبل از میتینگ شماره رو به دوستانی که میان خواهیم داد برای همون موارد ضروری از قبیل دیر کرد و گم شدن!

در مورد گشت آرشاد!نگران نباشین...با من باشین هیچکی هیچ کاریتون نداره!من خودم قیافه م یه چیزی بین رئیس گشت ارشاد و رئیس بسیجه!دکمه آخر پیرهن رو هم میبندم و خلاص!

در مورد همراه ها باز بگم...هیچ محدودیت و مشکلی نیست!

در مرود جنسیت...هیچ مشکلی نیست خدارو شکر...با دیدن همین لیست اشخاصی که میان میشه دید که از هر دو جنس به تعداد کافی حضور دارن...و همراهان و مهمانان هم همینطور از هر دو جنس در خودشون میبینن...از این بابت دونت وری!

در مورد برنامه و اینکه کدوم انتشاراتی هم بریم فکر نکنم مشکلی باشه...من به شخصه اون روزی که میام میتینگ،اصلا واسه کتاب نمیام...حالا اگه کتابی دیدم که تو چند روز گذشته از چشم پنهون مونده بود شاید بخرم...ولی منظورم اینه که اصلا فرقی نمیکنه کجا بریم و اینا!

و آما وندلین که به تنهایی خودم و خودش نصف پست های این تاپیک رو پر کردیم!
نقل قول:
رودولف من کلا تو جمعی که همه پسرن راحت نیستم:-D ایضا تو جمعی که همه دخترن هم :-D کلا آدم ناراحتی ام!:-D

خب...خوشبختانه نه همه پسرن . نه همه دختر...پس مشکلی نیست!

و در مورد دوستان دیگری که گفتم دعوت کنید و اینا...در مورد ویولت چون همین دیشب دیدم تو سایت بود نمیتونم چیزی بگم...ولی اگه خواستین میتونین بهم بگین یه پخ واستون بفرستم که توش راه های راضی کردن و قانع کردن ملت رو توضیح داده!
ویولت...تو هم دو ساعت بیخیال درس شو...بذار این وندلین قانعت کنه!

آها...در مورد شلوغ بودن و اینها...خب قرار نیست بمبئی بریم که صدا به صدا نرسه!
نگران شلوغی نباشین...ما خودمون حداقل 10 نفریم...خودمون شلوغ میکنیم...ملت باید از ما بترسن!

و اما لیست...
اینها اشخاصی هستن که موافقت اولیشون رو برای حضور در این متینگ اعلام کردن...یعنی هنوز در مورد تاریخش و ساعتش و کیفتش لزوما موافقت نکردن...

هاگرید
ریتا اسکیتر
رودولف لسترنج
آرسینوس جیگر
روونا راونکلاو
فلور دلاکور
مورگانا لی فای
مورپ گانت
وندلین شگفت انگیز
آگوستیوس را ک وود

و
هوکی
الستور مودی
مرلین کبیر

همچنین...آبرفورث و همراهانش!

که از این بین ریتا اسکیتر،رودولف لسترنج،روونا راونکلاو،مورپ گانت،وندلین شگفت انگیز ،الستور مودی،مورگانا لی فای،مرلین کبیر و آبرفورث موافق چهار شنبه بیست و سوم اردیبهشت هستن...
الباقی هم به غیر از هاگرید هنوز اظهار نظری در مورد این تاریخ نکردند...

ریتا...به وعده یه حموم نیگاه کن ما رو به چه کارایی که وادار نکردی ولی هنوز نیومدی حموم و من رو قال گذاشتی...دِ بیا دیگه!

پیام زده شده در: ۱۰:۲۷ جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 21
آفلاین
با تشکر از دوستمون آبرفورث!
منتها یه چیزی رو بهت بگم:

نقل قول:
ما با بچه های قدیمی، همه ساله بدون اینکه انقد برنامه بریزیم، خیلی خودجوش و معمولن هم از طریق شبکه های اجتماعی با هم هماهنگ میشیم و همدیگه رو می بینیم.
اتفاقا خیلی اشتباه می کنین! کیف یه میتینگ - نیم ساعته اصن! - به اینه که دو هفته برنامه بچینی براش! والا!
ضمن اینکه ما برنامه ریزی خاصی نکردیم، همش بحث سر زمانه.

نقل قول:
ببینید.. چرا انقدر سخت می گیرین همه چی رو؟
این هم بالا گفتم چرا.

نقل قول:
3. با توجه به حضور پلیس محترم و مردمی در نمایشگاه بخصوص اطراف درهای ورودی و خروجی، توصیه می کنم پوشش مناسب داشته باشین و این فقط مربوط به خانوما نیست! جدی بگیرید!!
به دلایل خاصی شدیدا موافقم و باید بگم من هم همین خواهشو دارم! خعلی هم جدی!

به هاگرید که میگه:
نقل قول:
فقط چون شلوغه با اين دو روز مخالفين؟
نخیر، بنده فقط این روز می تونم تهران باشم متاسفانه... ولی ناراحت هم میشم اگه به خاطر من، کسی نیاد، یا میای یا خودم میام از مدرستون اجازتو میگیرم:دی
(الان مثلا خودمو تحویل گرفتم؛ به خاطر من! )

به وندلین که میگه:
نقل قول:
ایضا تو جمعی که همه دخترن هم :-D کلا آدم ناراحتی ام!:-D
منم اگه تو جمع پسر نباشه ناراحتم کلا، این معجون عشقا میمونه رو دستم!

و در پایان بگم که...
نخیر، بلاک نشدم! تازه اینم هست!
تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱۱ ۱۰:۳۷:۰۸
ویرایش شده توسط مروپ گانت در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱۱ ۱۱:۳۱:۲۵

!Home! Sweet Home

تصویر کوچک شده
خانه ی اصیل و باستانی گانت ها!

پیام زده شده در: ۹:۴۱ جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

گریفیندور، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۱۹:۴۰:۲۹
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 723
آنلاین
سلام!

اگه تاریخش همین زمانی باشه که میگین و کلا بعد از 22 م باشه، ما نیز هستیم! اگه زمان عوض بشه شرمنده اید!

پیام زده شده در: ۰:۱۲ جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴

آبرفورث دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۵ جمعه ۲۸ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۲:۴۸ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
سلام
مرسی از ریتا که این تاپیک رو زد و یه باری رو از رو دوش من ورداشت.
من صرفن اومدم یه نظارت کنم روی برنامه و چنتا مورد رو گزارش و رفع زحمت کنم.

رفقا..
ببینید.. چرا انقدر سخت می گیرین همه چی رو؟
اینکه جمع پسرونه یا جمع دخترونه.. در هر صورت همه یا اکثر کسایی که اینجا هستیم رو جمعی تشکیل داده که کتابخونن، و از بین این همه ژانر فانتزی رو انتخاب کردن.. یه ژانر خاص و خیلی کم مخاطب توی ایران. پس این اطمینان رو بهتون میدم جمعی که قراره باهاش روبرو بشین افرادی هستن که حداقل از لحاظ فرهنگ اجتماعی، سر و گردنی بالاتر از عوام هستن. مدرک و پرووف و این صحبتا هم اگه نیاز باشه.. خود بنده مدرکم! دوازده ساله داریم اینکار رو انجام میدیم.. نگران چیزی نباشید.

یادمه یکی از دوستان هم خصوصی این سوالو از بنده پرسیدن در مورد فضای میتینگ ها و آدمایی که حضور دارن.. که-نمی خوام اسم بیارم- خودشون صلاح بدونن تایید می کنن. این یه ور ماجرا./

ور دیگه ش اینکه.. مطمئن باشید زمان 2 ساعته میتینگ به سرعت برق و باد میگذره، حالا با هر بهانه و اکسکیوزی که واسش بیاریم.. ولی یهو ساعتو نگاه می کنین که نیم ساعت چل دقیقه هم از زمان ِ اعلام شده گذشته. بزارید مدیر میتینگ نگران نشون دادن سرعت ِ گذشت زمان باشه.. شما فقط تشریف ببرید و امیدوارم لذت وافی و کافی هم ببرید.

سوم.. در مورد جنسیت!
ما با بچه های قدیمی، همه ساله بدون اینکه انقد برنامه بریزیم، خیلی خودجوش و معمولن هم از طریق شبکه های اجتماعی با هم هماهنگ میشیم و همدیگه رو می بینیم. منتها عکساش رو چون خصوصی بودن و بهونه ی جمع شدنمون هم سایت نبوده، هیچوقت روی سایت نذاشتیم، ولی خب اگه دسترسی داشته باشین به اینستای دوستای قدیمی حتمن پیدا می کنین؛ توی اکانت شخصیمم هستش.

لذا قبلن هم به ریتا گفتم که شما میتینگ بزارید و ما هم بهتون می پیوندیم.
توی جمعمون هم پسر هست، هم دختر.. اگر نگرانی باز هم وجود داره.. فکر می کنم منشی بنده به تنهایی حضور محترم چندین خانوم رو پر خواهد کرد که قبلن دوستانی که با بنده میتینگ بودن با ایشون آشنا شدن.

طبق عادت هرساله، مهمان به همراه خواهم داشت از جمع های غیر جادوگرانی و البته فانتزی که بتونیم یه صحبتی بکنیم.. ایده بدیم و با همدیگه آشنا شیم.

حضور پدرها.. مادرها.. همراهان فانتزی دوست یا غیر فانتزی دوست بلامانع هستش و خدا رو شکر تابحال کسی از ما ناراضی نبوده.

مورد چهارم.. برنامه!
خب چون احتمالن برنامه ی خاصی در نظر ندارین.. بنده همونطور که دوستان هم اشاره کردن پیشنهادم بعد از آشنایی و صحبت، حرکت جمعی به سمت انتشارات تندیس و آذرباد هست که سابقه دارن در زمینه ی نشر کتب مورد نظر ما.. اگه مقدور باشه (با توجه به حضور خانم اسلامیه و آقای جعفری مترجمای محترم ) در حد 4-5 سوال مهم و مختصر که محدود باشه به ژانر و مجموعه ازشون می پرسیم، این مصاحبه جمعی فیلم برداری میشه و فیلمش هم روی سایت قرار می گیره. بعدش هم بسته به نظر خود بچه ها یه پذیرایی مختصر که مسلمن خودمون باید هزینه ش رو متقبل شیم.. عکس های رویداد و خداحافظی.

حالا دیگه اون وسط کسی نظر داد جرات-حقیقت بازی کنین.. آب رو سر همدیگه بریزین و امثال این برنامه های دقیقه 90ــی!! دیگه با خودتونه.

مورد پنجم.. محل تجمع!
جایی که پیشنهاد میدم جمع شین با توجه به تجمع افراد در روزهای پایانی نمایشگاه:
از در مترو مصلی (دقت کنید شهید بهشتی نه! مصلی! ) که خارج بشید، امتداد مسیر سمت راستتون یه فضای سبزه که معمولن تراکم جمعیت کمتری داره و صدا به صدا میرسه. بخوام نشونه بدم.. یه اتوبوس زرد رنگ هست که ازش واسه اورژانس و فعالیت های اینچنینی استفاده میشه همه ساله.. این اتوبوس دقیقن روبروی فضای سبزیه که عرض کردم.
باتوجه به اینکه تلاش مسئول میتینگ در جمع آوری شماره همراه هاتون ناکام خواهد موند، از نظر بنده منطقی ترین روش همینه.

مورد ششم.. زمان!
در مورد ساعت برگزاری، دوستان توجه کنید که هرکسی بخواد بیاد نمایشگاه مسلمن تنها و تنها برای میتینگ نخواهد اومد. دو ساعت هم که زمان رزرو شده میتینگه.. با این اوصاف اگه ساعت 6 ( که گفته شده بود ) بخواید شروع کنید.. ساعت 7:30 غروب آفتابه و به شب می خورید!
برنامه رو بزارید واسه ساعت 3:30 که تا 4 اکثر دوستان جمع شن و تا 6 تموم شه که قبل از غروب آفتاب به بازدید هم برسین.

در مورد تاریخ نظری ندارم، بنده و کادر همراهم امسال مشارکت علنی داریم در برگزاری نمایشگاه و همه روزه در دسترس خواهیم بود.

مورد هفتم.. توجیهات!
1. از مدیر میتینگ خواهش می کنم شماره ش رو توی همین تاپیک اعلام کنه که دوستان در صورت مشکل-دیرکرد- گم شدن و این قبیل داستانا بدونن با کی تماس بگیرن.

2. رفقا.. این میتینگ فقط دورهمی ِ یه جمع دوستانه س و هیچگونه | هیچگونه ارتباط مستقیمی با سایت نداره. بنده هم اگه خدمتتون برسم نه در سیمای مدیر ِ مِنو بدست، که در قالب یکی از دوستاتون میام و این چیزی رو رسمی نمی کنه.

3. با توجه به حضور پلیس محترم و مردمی در نمایشگاه بخصوص اطراف درهای ورودی و خروجی، توصیه می کنم پوشش مناسب داشته باشین و این فقط مربوط به خانوما نیست! جدی بگیرید!!

4. احتمالن توی میتینگ عکس و فیلم گرفته میشه، اگه معذورین ازین بابت خیلی صریح و راحت بگین به مسئول میتینگ تا تصویری از شما گرفته نشه. این اعتماد هم میدم که عکس و فیلم احتمالی، فقط و فقط از طرف گالری سایت و صفحه هات شبکه های اجتماعی اختصاصی سایت منتشر میشه و نشر هرگونه عکس و فیلم تا قبل از انتشار از طرف سایت، بصورت شخصی ممنوع هستش و با فرد خاطی طبق مصوبات جرائم رایانه ای برخورد میشه. ( توی میتینگ قبلی این موضوع رو متذکر شدم و باز بعضی از دوستان کار خودشونو کردن؛ لطفن بیاید به قوانین پایبند باشیم : ) ).

در آخر هم از تمام دوستایی که باعث و بانی این اتفاق خوب میشن تشکر می کنم و عذرخواهی می کنم اگر بصورت مستقیم حضور نخواهم داشت. ایشالا برید و بهتون خوش بگذره و دستمایه ش یه بغل کتاب خوب، دوستی های مستحکم و خاطره های شاد باشه.

خنده رو گسترش بدین دوستان : )
شاد باشید..
س.م

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۴/۲/۱۱ ۰:۲۰:۱۰

تصویر کوچک شده

" درباره ی اَلـــی "
بز محبوب من اَلکســــاندر

پیام زده شده در: ۲۳:۰۱ پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
ما یه ماری مک دونالدو میشناسیم از قدیمیا، که بالکل نه تنها تهران نیست، بلکه ایران نیست!:|
ویولتم که داره درس میخونه نمیاد!
دیگهههه...هوم...همین! روابط اجتماعی در سطح بال مگس!:|

رودولف من کلا تو جمعی که همه پسرن راحت نیستم:-D ایضا تو جمعی که همه دخترن هم :-D کلا آدم ناراحتی ام!:-D

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۴ پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

مورگانا لی فای old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۷:۵۵ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
از من دور شو جادوگر!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 403
آفلاین
رودولف
رودولف
رودووووولف!
من به شدددددددددت ( با هفت تا تشدید) با این تاریخی که دادی موافقم.

تصویر کوچک شده

?How long will you have me in your memory
Always

Перерыв сердца людей. Осколки может сделать вас ударить ...
Кинжал в сердце иногда ... иногда ... иногда горло вашим отношениям веревки!
Святые люди ... черные или белые ... не сломать чью-то сердце.

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
از سقف برو بالا!

بازم من اومدم!

هاگرید...
چهار شنبه بهترین زمانه از چند نظر...ولی خب از یه نظره که مهم!اون هم از این نظر که اکثر اونایی که میتونن بیان،با این تاریخ موافقن...فکر کنم البته!
ولی تو...اگه به خاطر مدرسه و ایناست که نمیتونی بیایی که چقدر ادم ضایعی هستی؟!یه روز نمیتونی مدرسه رو بپیچونی بوقی؟!
بیا...اگه بیایی قول میدم بهت کیک بدیم...حالا نه مثل کیک تولد...یه تیتاب میدیم بهت حداقل...اونم کیک حساب میشه دیگه!

مورپ...
تو این دو ساعت چیکار کنیم؟!...البته از دو ساعت هم میتونه فرا تر بره ها...میتونیم مثلا از ساعت 3_4 اونجا باشیم...دیگه هر کی به وسعش میتونه هر ساعتی که خواست ملحق بشه...یه زنگ میزنه که کجایید و جواب میگیره که فلان جا...بیا و به ما ملحق شو!یعنی نیازی نیست همه دقیقا راس یک ساعتی دم در مثلا مترو باشن...یو نو؟!

وندلین...
نه باو...همه پسر نیستن...حداقل یه دو سه نفری فعلا دخترن از اونایی که میان...من هم اگه تونستم مادر بچه ها رو میارم که غریبی نکنید! درسته که اگه بیاد دست و پای من رو برای اختلاط با بانوان در نمایشگاه میبنده ولی خب چه کنیم؟!مجبورم...محبور!ولی جدا از شوخی فکر نکنم مشکل جنسیتی داشته باشیم!

آما نشر تندیس...حالا یه سری بهشون بزنیم...اگه هری پاتر نیورده بودن بهشون سرکوفت بزنیم که چرا نیاوردین!

خب...با اجازه ریتا من یه لیستی که صبح ازش گرفتم رو اینجا اعلام کنم...
اینها اشخاصی هستن که موافقت اولیشون رو برای حضور در این متینگ اعلام کردن...یعنی هنوز در مورد تاریخش و ساعتش و کیفتش لزوما موافقت نکردن...

هاگرید
ریتا اسکیتر
رودولف لسترنج
آرسینوس جیگر
روونا راونکلاو
فلور دلاکور
مورگانا لی فای
مورپ گانت
وندلین شگفت انگیز
آگوستیوس را ک وود
و
هوکی
الستور مودی

که از این بین ریتا اسکیتر،رودولف لسترنج،روونا راونکلاو،مورپ گانت،وندلین شگفت انگیز و الستور مودی موافق چهار شنبه بیست و سوم اردیبهشت هستن...
الباقی هم به غیر از هاگرید هنوز اظهار نظری در مورد این تاریخ نکردند...

یه نکته دیگه...در مورد پذیرایی و اینا...هیچ برنامه ای نداریم...اگه خودتون یعنی خودمون خواستیم دست به جیب میشیم حالا یا با کباب ترکی یا هر چیز دیگه ای از خودمون پذیرایی میکنیم...یا اصلا پذیرایی نمیکنم!چه کاریه اصلا تو این گرونی و تحریما؟!
در کل یعنی تصمیم گیری با خودتونه در این مورد!

آها...اینکه گفتن به دوستان سابقا جادوگرانی که احتمالا دسترسی به این تاپیک ندارن خبر بدین،چند نفرتون خبر دادین مرلین وکیلی؟!ها؟!بلند شین برین خبر بدین!

اگه سوالی چیزی هم بود از طریق پخ ریتا و من حاضریم!

پیام زده شده در: ۱۸:۲۳ پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
با سلامو اينجور چيزا.
خوب سه شنبه و چهارشنبه كه من نيستم اصلا. (ولي حتما جيگر رو ميفرستم كيكا رو بزاريد تو ظرف برام بياره.)
ععع چي جالب پن شنبه ٢٤ هم نيستم.
كلا نظر من فقط ٢٥ ام و ٢٦ ام .مخصوصا اينكه فهميدم قصد خريد كتاب اولويت اول نيست!
قبل از الفاظ شريفم يه سوال! فقط چون شلوغه با اين دو روز مخالفين؟(از وقتي سالن آموزشي رو جدا كردن بقيه سالنا پرنده پر نميزنه اگه هم بزنه يه جا ميشناسم از ابتدا پر نميزد اگه درخواست بشه افشا ميكنم.محوطه هم كه نميخوايم فوتبال بازي كنيم.)
حالا ميريم سر الفاظ شريفم
عاقاااا ما رفتيم يه جا كه آدرس سر راست داشت .از اينور تهران نگاه كني ميبينيش اين برجو.... ١ساعت طول كشيد همه ملت بيان.(اينا همه تجربس عزيزم تجربههههههههه )
معرفي؟ فقط ١٥ مين معرفي خودم طول كشيد(خوب رزومه خفني داريم ديه).
تازه اونموقع كيك بود الان ظاهرا كباب تركيه.(چه كُند گر بيايد هاگريد! )
خلاصه نظر منو ميخواين تمركزتون رو روزاي تعطيل باشه كه از نظر وقت به مشكل برنخورين چون از ٧ بعد از ظهر به بعد كم كم شروع ميكنن به خالي كردن نمايشگاه

وندلين:
نقل قول:
بعدم که ظاهرا همه پسرن لذا من نمیام، آقامون دعوام می كنه

با آقاتون بيا...
راسسي همه هم پسر نيستن...(خيالت از رود هم جمع باشه صحبت كردم از دم در خونه كنترلش كنن)

و در انتها...
اگه برنامه چهارشنبه شد با ارتباط تلفني وصل ميشم بتون

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۱۸:۰۳ پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
من تا حالا میتینگ نرفته م، مهمونی پهمونی(!) هم زیاد نمیرم، از این لحاظ منظورم بود که چی کار می خوایم کنیم:دی
بعدم که ظاهرا همه پسرن لذا من نمیام، آقامون دعوام می کنه
چارشنبه؟ به نظر خوب هست!

+نشر تندیس هری پاتر نیاورده ظاهرا:دی تو لیست کتابها که نیست!

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۶ پنجشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

مروپ گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 21
آفلاین
میگین تو دو ساعت پیش فرض (به قول رودولف:دی) چیکار کنیم؟
خود جمع شدن که نیم ساعت می بره. فرایند آشنا شدن و فاز اول ارزشی بازی ها هم یه ربع؛ این شد چهل و پنج دیقه.
بعد هم نظر من اینه هجوم ببریم کتابسرای تندیس رو تسخیر کنیم، اونجا هم فاز دوم ارزشی بازی رو انجام می دیم!
بعد هم که یه کمی عکس و اینا.
دست آخر هم که کباب ترکی و ساحره و اینا دیگه، فاز سوم ارزشی بازی!

!Home! Sweet Home

تصویر کوچک شده
خانه ی اصیل و باستانی گانت ها!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.