هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد ایگور کارکاروف
پیام زده شده در: ۱۳:۰۵ چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ممنون از همه دوستانی که تا به حال ازم حمایت کردن و حمایت خواهند کرد.

پرسش و پاسخ (2):

زنوفيليوس لاوگود عزیز:

نقل قول:
1-جناب ایگور کارکاروف شما چه نمادی رو برای خودتون در نظر دارید؟

2-معاونانتونو چطوری انتخاب میکنید؟ کشکیه یا دوستیه یا تجربه؟ لیستشونو بگید.

3-آیا با انجمن های دیگه همکاری میکنید یا کارایفای نقش رو به مدیر ایفای نقش میسپارید و خودتونو وقت وزارت خونه میکنید؟

4-کاروزیر از نظر شما چیه؟

5-اگر کسی بر علیه شما تظاهرات راه بندازه چه عکس العملی رو خواهید داشت؟

1-در مورد نماد هنوز به این مساله ایمان پیدا نکردم که نیازی به نماد باشه.حالا بعد از مشورت با مشاور تبلیغاتیم(دراکو مالفوی یا همون چارلی ویزلی قدیم)اگر قرار بر انتخاب نمادی باشه حتما اعلام میکنم.

و به زودی هم یه بنر رسمی و خوب برای امضاهامون انتخاب میکنم و همینجا قرار میدم یا میدن تا همه استفاده بکنن.

2-به نظر من معاون باید کسی باشه که با وزیر هماهنگی داشته باشه.معیار های من به ترتیب برای انتخاب معاون،تجربه،وقت کافی،اخلاق مناسب و هماهنگی با خودم هست.لیست معاون هام رو نوشتم.حدودن 10 نفر میشن.بعد از انتخابات 2 نفرشون رو انتخاب خواهم کرد.

3-من در سری برنامه دومم که خواهم زد این رو توضیح کامل میدم.وزارت یه انجمن جدا نیست و باید با بقیه انجمن ها همکاری داشته باشه.من با ناظر های انجمن های دیگه جلسه میذارم و البته در اون جلسه همه ناظر ها و وزیر در یک سطح هستن و در واقع یه جور شوراست.در موردش بیشتر توضیح میدم در سری صحبت های کاندیدایی (2) !

4-کار وزیر اول از همه رسیدگی به کارهای وزارت هست و فعال کردن انجمنش و غیره!بعد از اینکه به این هدف رسید میتونه با کمک بقیه ناظر ها به فکر ایفای نقش هم باشه.

5-تظاهرات یه مساله ای برای فعالیت رول هست و یه انگیزه ای برای اعضا که بیان پست بزنن و فعالیت کنن.من از این مسائل نمیترسم چون اگر قرار بر برکناریم باشه از هر گروه یه نماینده هست تو شورای وزارت که میتونن با بحث و گفتگو این کارو بکنن و صد البته فقط این شورا میتونه من رو برکنار کنه و من حتی از مدیران هم نمیترسم!

کلا من از تظاهرات ها استقبال هم میکنم و خودم و ارتش وزارت هم توش شرکت خواهد کرد.

-------------------
بلاتريكس لسترنج عزیز :

نقل قول:
در یک سوال کلی...تو انجمن وزارت رو چه شکلی می بینی؟ یه انجمن که فعالیتش می تونه روی سایر انجمن ها هم تاثیر بذاره؟ یا نه...فعالیتش فقط برای خودشه؟

انجمن وزارت اول از همه یه انجمن ایفای نقش هست و البته اهمیتش از بقیه انجمن ها بیشتر هست به نظر من.یعنی وزارت یه انجمن با پتانسیل بالاست و فعالیت زیادی میشه توش انجام داد.
در مورد تاثیر بر روی بقیه انجمن ها در صورت همکاری ناظر انجمن های دیگه این امر امکان پذیر هست.با برنامه هایی که من دارم و در سری صحبت های کاندیدایی (2) برنامه هام رو اعلام میکنم.
-------------------
سوروس اسنیپ عزیز:

نقل قول:
1-اول اینکه می خواستم بپرسم اگر شما وزیر بشید، برای نیروهای جوان و تازه نفس چه برنامه هایی دارید ؟‌آیا فقط از کسایی حمایت می کنید و بهره می برید که توی ستادتون بوده باشن و یا تجربه ی زیادی در ایفای نقش داشته باشن، یا فقط برای شما مهارت مهمه و نه تجربه ی طولانی مدت ؟

2-میخوام خیلی رک در مورد پارتی بازی سؤال بپرسم و جواب صریحی بگیرم. تا چه حد پارتی بازی در تعیین افراد اطرافتون تأثیر داره ؟‌

3-اگه شما انتخاب نشید چطور با وزیری که انتخاب میشه برخورد خواهید کرد ؟

4-نظرتون در مورد رقباتون چیه ؟

1-بیش از هفتاد درصد مسوولیت سازمان های وزارت رو به اعضای تازه وارد میدم.چون به نظرم یه جایی میتونه باشه برای پیشرفت های بیشترشون و انگیزه براشون!

2-در انتخاب اطرافیانم پارتی بازی نمیکنم اصلن.معیار هام برای انتخاب معاون مشخص هست.(برای انتخاب معاون،تجربه،وقت کافی،اخلاق مناسب و هماهنگی با خودم هست.)

3-بستگی داره وزیر چه برخوردی با من داشته باشه.ممکنه بخواد ازم کمک بگیره تو برنامه هاش و خب من کاملن باهاش همکاری میکنم.البته این رو بگم که اگر وزیر بشم وقت زیادی برای وزارت میذارم ولی اگر نشم بخشی زیادی از این وقت به جاهای دیگه منتقل میشه و کمی به وزارت کمک میکنم.

4-در مورد مری باود که خب عضو خوبیه ولی چون هنوز برنامه هاش رو نگفته و تو ستادش پستی نزده من نمیتونم در موردش نظری بدم.هر موقع برنامه هاش رو گفت میتونم به این سوال جواب بدم.

در مورد عمه مارج نمیدونم شناسه قبلی داشته یا نه.اگر نداشته به نظرم مناسب تایید شدن نبود چرا که هم تجربه کافی برای وزارت رو نداره،هم قدرت مدیریتش اثبات نشده بهمون و نمیتونیم ریسک کنیم و وزیرش کنیم که تست بشه.میشد جای دیگه تستش کرد ولی خب من حتمن از جفتشون در وزارت خونه استفاده خواهم کرد.البته قولی در مورد معاون هام بهشون نمیدم ولی تو سازمان های دیگه ازشون کمک میگیرم.(البته اگر بخوان کمک بکنن.)

-------------------
نقل قول:

1-به نظر شما چه بلایی سر وزیرهای قبلی اومد؟این کلاه طلسم شده؟
این انتخابات وزارت رو هر دوره خیلی شلوغش میکنیم.همه انتظارای زیاد و غیر قابل قبولی از وزیر دارن.مثلا اینکه به تنهایی رول رو متحول کنه.فعالیت ایفای نقش رو زیرو رو کنه،همه تاپیکای خاک خورده رو زنده کنه و از این حرفا.من احساس میکنم تو این دوره انتخابات و تبلیغات کمی کاندیداها رو خسته و زده میکنیم.و وقتی وزیر میشن و نوبت فعالیتشون میرسه دیگه انرژی و انگیزه کافی ندارن.نظر شما چیه؟

2-نظر شما درباره ارتش وزارت و فعالیت اون چیه؟شما ارتش تشکیل میدین؟و اگه جواب مثبته برای چی؟هدف ارتشتون چیه و از کدوم اعضا تشکیل میشه؟

1-یکی از دلایلی که بلایی سر وزیر های قبلی اومده این هست که فشار زیادی بهشون میاد.این فشار کاری اینقدر از نظر انرژی و روحی تضعیفشون میکنه و انگیزشون رو نابود میکنه و بعد از اتمام کارشون از کل سایت میرن.البته نمونش آسپ هست که هنوز نرفته!

من هم قبلن این رو اثبات کردم که نمیرم.خیلی ها بعد از آلبوس دامبلدور بودن از سایت رفتن ولی من نرفتم.اگر با برنامه ریزی کار کرد و البته همه فشار رو خود وزیر نباشه این مشکل پیش نمیاد.
یه ذره هم نیاز به کمک اعضا نیاز هست که انتظار زیاد از وزیر نداشته باشن.چون وزیر هیچ دسترسی جز نظارت نداره و نمیتونه معجزه کنه و کل ایفای نقش رو درست کنه و فقط هم یک نفر هست و نمیشه یه نفره ایفای نقش رو درست کرد.البته من خودم برنامه دارم که اومدم و فک میکنم یه گام مثبتی بردارم برای ایفای نقش و این گام ها با وزیر بعدی همچنان ادامه پیدا کنه خوب میشه.

2-ارتش وزارت رو نمیشه یه قطب جدا محسوب کرد.چون اون قدر ها عضو نداریم که هم مرگخوار ها باشن،هم محفل و هم یه ارتش وزارت.من میخوام مثل کتاب ارتش وزارت راه بندازم ولی با اعضایی از هر دو گروه و اعضایی که عضو هیچ گروهی نیستن.اینجوری به نظرم بهتر میرسه و یه مقدار ارتش فعال تر میشه و میشه روش کار کرد.
و اینکه من به ارتش وزارت خیلی توجه خواهم کرد.به نظرم بخش مهمی از وزارت هست و باید فعال بشه حتمن.

-------------------
بادراد ريشو عزیز:

نقل قول:
1-متاسفانه وزارت قبلی فوق العاده ناکام موند! البته آغاز خوبی داشت که با استقبال عزیزان تازه وارد و قدیمی رو به رو شد ولی کم کم پتانسیل وزارت به خوبی استفاده نشده و وزارت آنچیزی شد که دیدید.

سوالم اینه که چه تضمینی میتونه وجود داشته باشه که وزارت مثل دوره قبلی ناکام نمونه؟

2-سوال دیگه مربوط به اینه که آیا این بار ارتش وزارت تشکیل خواهد شد؟ اگر تشکیل خواهد چه معیار و فاکتورهایی برای اعضای اون مد نظرت هست؟

3-سوال بعدی هم اینه که شورا ایده خوبی هست ولی به نظر من چون توی هر چهار گروه هاگوارتز هم محفلی و هم مرگ خوار هست به نظر من 6 نفر رو دوباره به 4 نفر تقلیل بده. چرا که چهار عضو شورا قراره تا نقطه نظرات گروهشون رو منعکس کنند.

1-در این مورد من به اعضا حق میدم که سخت اعتماد بکنن به اعضا ولی من چون تجربه دو ترم هاگوارتز و یه فصل کوییدیچ و ... رو دارم و اینکه همشون رو هم تا آخرش ادامه دادم و موندم و فعالیت کردم این انتظار رو دارم که بهم اعتماد بشه که تا آخر 6 ماه مهلت وزارتم خواهم موند و فعالیت خواهم کرد.

2-در مورد ارتش وزارت به لرد عزیز توضیح دادم.همونو اینجام کپی میکنم:

ارتش وزارت رو نمیشه یه قطب جدا محسوب کرد.چون اون قدر ها عضو نداریم که هم مرگخوار ها باشن،هم محفل و هم یه ارتش وزارت.من میخوام مثل کتاب ارتش وزارت راه بندازم ولی با اعضایی از هر دو گروه و اعضایی که عضو هیچ گروهی نیستن.اینجوری به نظرم بهتر میرسه و یه مقدار ارتش فعال تر میشه و میشه روش کار کرد.
و اینکه من به ارتش وزارت خیلی توجه خواهم کرد.به نظرم بخش مهمی از وزارت هست و باید فعال بشه حتمن.

3-خب من به نظرم رسید که هر نماینده فقط در مورد جایی که نمایندش هست نظر بده و صحبت بکنه.یعنی ممکنه نماینده ریونکلاو مرگخوار هم باشه ولی به صورت تخصصی تر در مورد ریونکلاو و نظرات اعضاش و مشکلاتشون صحبت بکنه و نماینده مرگخواران هم جدا باشه و در مورد مشکلات و نظر های مرگخواران صحبت بکنه.اینجوری به نظرم تخصصی تر میشه و نتیجه بهتری میگیریم.
در این مورد میشه بیشتر بحث کرد.هم الان و هم بعد از انتخابات(در صورت انتخاب شدن خودم البته).

ممنون بابت حمایت ها و سوال هایی که پرسیدید!منتظر بقیه دوستان و سوالاتشون هستم.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳ ۱۳:۱۲:۰۷

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۲:۵۷ چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
نام: بادراد ریشو
گروه: راونکلاو
دسته(محفل،مرگخوار،هیچ کدام): مرگ خوارات دیه!

ایگور عزیز ازت چند تا سوال دارم.
متاسفانه وزارت قبلی فوق العاده ناکام موند! البته آغاز خوبی داشت که با استقبال عزیزان تازه وارد و قدیمی رو به رو شد ولی کم کم پتانسیل وزارت به خوبی استفاده نشده و وزارت آنچیزی شد که دیدید.

سوالم اینه که چه تضمینی میتونه وجود داشته باشه که وزارت مثل دوره قبلی ناکام نمونه؟

سوال دیگه مربوط به اینه که آیا این بار ارتش وزارت تشکیل خواهد شد؟ اگر تشکیل خواهد چه معیار و فاکتورهایی برای اعضای اون مد نظرت هست؟

سوال بعدی هم اینه که شورا ایده خوبی هست ولی به نظر من چون توی هر چهار گروه هاگوارتز هم محفلی و هم مرگ خوار هست به نظر من 6 نفر رو دوباره به 4 نفر تقلیل بده. چرا که چهار عضو شورا قراره تا نقطه نظرات گروهشون رو منعکس کنند.

ممنون و با تشکر فراوان

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
نام: لرد
نام خانوادگی:ولد
پسوند نام خانوادگی:مورت
گروه: اسلیترین
دسته(محفل،مرگخوار،هیچ کدام):

من فقط یه سوال کوچولو دارم که تو دوره های قبل هم از کاندیداها میپرسیدم و هنوز به نتیجه نرسیدم!
به نظر شما چه بلایی سر وزیرهای قبلی اومد؟این کلاه طلسم شده؟چرا وزیرا بعد از دوره وزارت غیبشون میزنه؟

این انتخابات وزارت رو هر دوره خیلی شلوغش میکنیم.همه انتظارای زیاد و غیر قابل قبولی از وزیر دارن.مثلا اینکه به تنهایی رول رو متحول کنه.فعالیت ایفای نقش رو زیرو رو کنه،همه تاپیکای خاک خورده رو زنده کنه و از این حرفا.من احساس میکنم تو این دوره انتخابات و تبلیغات کمی کاندیداها رو خسته و زده میکنیم.و وقتی وزیر میشن و نوبت فعالیتشون میرسه دیگه انرژی و انگیزه کافی ندارن.نظر شما چیه؟

نظر شما درباره ارتش وزارت و فعالیت اون چیه؟شما ارتش تشکیل میدین؟و اگه جواب مثبته برای چی؟هدف ارتشتون چیه و از کدوم اعضا تشکیل میشه؟

البته این شد سه تا سوال کوچولو!

ممنون.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۳ ۱۲:۵۸:۰۳

پیام زده شده در: ۱۱:۳۲ چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۸۸

hdmfans

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۷ سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ دوشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 45
آفلاین
به نام خدا
با سلام !

نام: سوروس اسنیپ

گروه: اسلیترین

دسته(محفل،مرگخوار،هیچ کدام): هیچ کدام

اول اینکه می خواستم بپرسم اگر شما وزیر بشید، برای نیروهای جوان و تازه نفس چه برنامه هایی دارید ؟‌آیا فقط از کسایی حمایت می کنید و بهره می برید که توی ستادتون بوده باشن و یا تجربه ی زیادی در ایفای نقش داشته باشن، یا فقط برای شما مهارت مهمه و نه تجربه ی طولانی مدت ؟

میخوام خیلی رک در مورد پارتی بازی سؤال بپرسم و جواب صریحی بگیرم. تا چه حد پارتی بازی در تعیین افراد اطرافتون تأثیر داره ؟‌

اگه شما انتخاب نشید چطور با وزیری که انتخاب میشه برخورد خواهید کرد ؟

نظرتون در مورد رقباتون چیه ؟

پ.ن : برای من اخلاق خیلی مهمه و محوریت سه سؤالم اخلاق بود بیشتر.

با تشکر

پیام زده شده در: ۱۰:۵۸ چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۸۸

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
فرم عضویت:

نام: زنوفیلیوس لاوگود
گروه: راونکلاو
دسته(محفل،مرگخوار،هیچ کدام): مرگخوار

جناب ایگور کارکاروف شما چه نمادی رو برای خودتون در نظر دارید؟
معاونانتونو چطوری انتخاب میکنید؟ کشکیه یا دوستیه یا تجربه؟ لیستشونو بگید.
اون هسته اصلی که شما رو هدایت میکنه کیه؟
آیا با انجمن های دیگه همکاری میکنید یا کارایفای نقش رو به مدیر ایفای نقش میسپارید و خودتونو وقت وزارت خونه میکنید؟
کاروزیر از نظر شما چیه؟
اگر کسی بر علیه شما تظاهرات راه بندازه چه عکس العملی رو خواهید داشت؟

پیام زده شده در: ۲۳:۲۸ سه شنبه ۲ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به گودریک گریفيندور :

اول از همه خیلی تشکر میکنم که حمایت خودت رو به عنوان اولین نفر از من اعلام کردی.

اول پستتم خیلی خنده بود،دمت گرم! !(بگم؟بگم؟)

------------
نقل قول:
مثلاً بشه شش نفر كه چهار نفر از چهار گروه و دونفر از گروه محفل و مرگ خواران ، چون بالاخره وازت خونه از اين شش گروه ساخته مي شه و معمولاً بيشتر فعاليت تاپيك ها مربوط به دوتا انجمن محفل و مرگ خواريت هستش .

خب من فکر میکنم که نظر شما جالب هست و با کمی تفکر در این مورد به این نتیجه رسیدم که همین 6 نفر بشه بهتر از 4 نفر هست.به هر حال این شورا کمکی هم هست برای من و خوبه که از هر 6 گروه مهم نماینده باشه!

نقل قول:
بعد مسئله ي ديگه كه مي خواستم بپرسم اينه كه ما قبلاً تاپيكي داشتيم به نام موسسه كاريابي وزارت . شما قصد فعال كردن اين تاپيك به صورت درست و حسابي را نداريد ؟ از اين تاپيك مي شه خيلي از شغل هاي وزارت رو درست تقسيم كرد و به آنهايي كه توانايي اش را دارند سپرد .

دقیقن برای مسوول انتخاب کردن تاپیک ها میخوام همون تاپیک رو راه بندازم و در عین حال با اعضای خوب سایت هم صحبت میکنم که حتمن بیان و درخواست بدن.البته ممکنه همشون هم حرفم رو گوش نکنن ولی بخشی ازشون که گوش میکنن و این خیلی خوبه!
همچنین قصد دارم که یه سری از تاپیک ها رو مسوولیتش رو به اعضای تازه وارد بدم.در واقع یه سری که بیش از 70 درصد!چون به نظرم یه جایی میتونه باشه برای پیشرفت های بیشترشون و انگیزه براشون!

نقل قول:
و در آخر اين مسئوليت اين خبرگذاري فعال به عهده ي خود وزير و معاوناش هستش ؟

دو تا خبرگذاری خواهیم داشت.یکی عمومی که خبرگذاری هاگوارتز هست و یه مسوول داره و خب به صورت رول پلیینگ خبر میزنه.مثلن وزیر سحر و جادو به دیدار مدیر مدرسه رفت و یا اعتراض مردم به فلان حرف و اینا!البته این تاپیک درش برای عموم باز هست که توش پست بزنن و فقط یه مسوول داره که هم نظارت کنه هم یه کادر خوب تشکیل بده برای یه خبرگذاری فعال!

یه خبر گذاری هم مخصوص وزیر و معاون هاش هست که اونجا رول پلیینگ ولی با درون مایه جدی و سایتی کارهایی که کردن رو میگن و یه گزارش کلی میدن در واقع!

موفق باشید!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ سه شنبه ۲ تیر ۱۳۸۸

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۹ پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۸
از دل تاريكي ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 302
آفلاین
فرم عضویت:

نام:گودريك گريفيندور
گروه:كاملاً مشخصه
دسته(محفل،مرگخوار،هیچ کدام): محفل هميشه ققنوس

---------------------------
سلام بر اخوي ايگور

اول بايد بگم كه اعلام مي كنم كه از شما در اين دوره از انتخابات حمايت مي كنم و بعدش از جنابعالي يك سري سوال داشتم . بگم؟ بگم؟

آقاي ايگور ، برادر من ، من شما رو دوست دارم ، براي شما احترام قائلم ولي اينجوري نفرماييد ، واقعاً دليل اصلي شما براي اومدن به وزارت چي بود؟

شما فرموديد كه شوراي وزات تشكيل ميديد كه متشكل از چهار نفر هستش .
فكر نمي كنيد چهار نفر براي يك شورا كه مخصوص وزارت هس كمه .

مثلاً بشه شش نفر كه چهار نفر از چهار گروه و دونفر از گروه محفل و مرگ خواران ، چون بالاخره وازت خونه از اين شش گروه ساخته مي شه و معمولاً بيشتر فعاليت تاپيك ها مربوط به دوتا انجمن محفل و مرگ خواريت هستش .

بعد مسئله ي ديگه كه مي خواستم بپرسم اينه كه ما قبلاً تاپيكي داشتيم به نام موسسه كاريابي وزارت . شما قصد فعال كردن اين تاپيك به صورت درست و حسابي را نداريد ؟
از اين تاپيك مي شه خيلي از شغل هاي وزارت رو درست تقسيم كرد و به آنهايي كه توانايي اش را دارند سپرد .

و در آخر اين مسئوليت اين خبرگذاري فعال به عهده ي خود وزير و معاوناش هستش ؟

با تشكر
باي

ویرایش شده توسط گودریک گریفيندور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲ ۱۹:۰۷:۴۷

[color=0000FF][b]" - خوش به حالش رفته تو آسمون پيش خدا !!!
دست كوچكش كه در دستانتم بود محكم فشردم و پرسيدم :« كي ؟!»
با انگشت

پیام زده شده در: ۱۸:۳۴ سه شنبه ۲ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با سلام خدمت تمام ساحره ها و جادوگران عزیز!

از امروز قرار هست من تو این تاپیک برنامه هامو اعلام بکنم،سوالات شما دوستان جواب بدم و اونهایی که ازم حمایت میکنن اینجا اعلام حمایت بکنن.

اول از همه یه فرم درست کردم برای اینکه خلاف قوانین هم نباشه و پستتون تک خطی نشه این فرم رو پر کنید و حمایتتون رو از من اعلام کنید.

فرم عضویت:

نام:
گروه:
دسته(محفل،مرگخوار،هیچ کدام):

-------------------
خب من طی چند مرحله و به صورت کوتاه برنامه هام رو اعلام میکنم که شما هم از خوندنشون خسته نشید.

صحبت های کاندیدایی(بخش 1):

من وزارت های زیادی دیدم.از دوره اول که شیکم(کینگزکلی)وزیر منصوب شد تا دوره های بعدی همشو حضور داشتم.در واقع میخوام بگم که تجربه وزارت رو به اندازه کافی دارم و اینکه در جریان بسیاری از طرح های موفق و غیر موفق وزارت هم بودم.

من به چند دلیل کاندید شدم:
یا در واقع کاندید موندم

1-من احساس کردم که چون وزارت انجمن مهمی هست باید به ناظری بالا سرش باشه که هم وقت زیادی داشته باشه،هم تجربه شو داشته باشه و هم خودشو به اعضا نشون داده باشه.من فک میکنم که مدیریت من رو همه اعضا دیده باشن.

2-وزارت با این همه تاپیک نیاز به کسی داره که با برنامه جلو اومده باشه و کاندید شده باشه.یعنی بدونه که چه کارهایی باید بکنه تا هم از این بهم ریختگی نجات پیدا بکنه و هم تاپیک های فعال و خوبی داشته باشه.

---------------
من قصد دارم به ترتیب کارهایی که وقتی وزیر شدم انجام میدم رو اعلام کنم.

اول از همه من بیش از دو هفته وقت میخوام که خود وزارت سر و سامون بدم.برای بعضی تاپیک های مهم مسوول قرار بدم و یه جورایی هم نظم بدم و هم فعال کنم.حالا برای این کار چند تا برنامه دارم.

1-خبرگذاری فعال:

این خبرگذاری که مخصوص و ویژه وزیر و معاون هاش هست هر هفته یک یا دو بار به روز خواهد شد و برنامه های آینده و توضیح کارهای هفته قبل توش داده خواهد شد.اینجوری همه اعضا در جریان کارهای وزیر قرار میگیرن و خودشون رو برای همکاری یا عدم همکاری آماده میکنن و همچنین این خبرگذاری به وزیر و معاون هاش اجازه نمیده که کم کاری بکنن و وقت نذارن.چون هر هفته اعضا ازشون اینجا انتظار گزارش کارهاشون رو دارن.

سعی میکنیم که پستی که زده میشه یه مقدار هم رول پلیینگ باشه.یعنی به صورت طبیعی(منظور مثل کتاب هاست)پست خواهیم زد که جالب باشه.

2-ادغام و قفل کردن بسیاری از تاپیک ها:

هر وزیری که بیاد یه سری کارها میخواد انجام بده.من به یه سری از تاپیک هایی که در دوره های قبل زده شده نیازی ندارم بعضی از اونها رو که چند پست توش زده شده رو ادغام میکنم و قفل میکنم و به صورت آرشیو نگه میدارم.

اینجوری از سردرگمی اعضا جلوگیری میشه و تمرکز وزیر و معاون هاش رو برای تاپیک های باز بیشتر میکنه.البته بگم که تعداد تاپیک های باز هم زیاد هست و فقط چند تاپیک رو قفل یا ادغام میکنیم.

3-فعال کردن تاپیک ها:

برای تاپیک های مهم وزارت،مثل ارتش و دفتر کاراگاهان،خبرگذاری عمومی و ... مسوول قرار میدیم که این مسوول ها وظیفه فعال کردن تاپیک ها رو دارن.با عضو گیری و انجام ماموریت های مختلف و رول زنی و غیره!وارد کردن سوژه های خوب و جذاب هم وظیفه اون هاست.

البته بگم که وزیر و معاون ها به صورت مستقیم در این فعالیت ها هم شرکت خواهند داشت و فقط ناظر بر انجام کار ها نیستن.

4-اعلام برنامه هفتگی کاری وزیر و معاون هاش:

من این تجربه رو تو هاگوارتز تست کردم و به نتیجه رسیدم.یه برنامه هفتگی میدم که ما در هر روز چه کارهایی انجام میدیم.این هم یه وزیر رو منظم میکنه و هم اعضا حساب کار وزیر رو میدونن و معطل نمیشن.

5-تشكيل شوراي وزارت:

اين شورا كه از 4 نفر تشكيل ميشود از اعضاي مردمي سايت و به احتمال زياد از 4 گروه هاگوارتز هستن و ناظر هر گروه به وزیر اعلام میکنه(با نظر سنجی که در تالار گذاشته و فرد منتخب انتخاب شده)این اعضا شورا تشکیل میدن تا به كار وزير و معاونان رسيدگي كنن و در صورت اشتباه و خطايي به آنها اخطار دهند.اخطار این افراد جدی هست و در صورتی که وزیر ازش اطاعت نکرد،اعضای شورا میتوانن وزیر رو از کار برکنار کنن.

فکر میکنم بهترین روش برای بررسی و رسیدگی به کار وزیر همین شورا باشه.دفعه قبل هم این مورد رو گفته بودم و با استقبال زیادی رو به رو شده بود.

یکی دیگر از کارهای این شورا،کمک به وزیر و معاونانش هست.در مواری که وزیر در مورد مساله ای شک داره یا سود و ضررش رو تشخیص نمیده میتونه از این شورا کمک بگیره.

بخش بعدی برنامه ها در پست بعدی اعلام خواهد شد.

منتظر پر کردن فرم و طرح سوال هاتون هستم.

موفق باشید!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲ ۱۸:۳۸:۳۸

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

ستاد ایگور کارکاروف
پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ سه شنبه ۲ تیر ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
ستاد تبلیغاتی شما زده شد !

لطفا قوانین مربوط به تبلیغات رو مطالعه کرده و از آنها پیروی نمایید .

با تشکر

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.