هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ناظرین شهر لندن
پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۸

لایرا مونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۴ دوشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۴:۱۳ پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۸۹
از روزایی که دیگه بر نمیگردن ! از اون روزای خوب :|
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 39
آفلاین
سلام

پست قبلی پاک شد سوء تفاهم شده بود و ناظرین توضیح دادن که سوژه پاک شده و اینکه به زودی به تاپیک برمیگرده.

ممنون

ویرایش شده توسط لایرا مون در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۲ ۱۵:۳۸:۱۸
ویرایش شده توسط لایرا مون در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۲ ۱۵:۴۰:۱۹

خواستیم و نخواستند بعضیا ...
[i][col

پیام زده شده در: ۸:۳۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۸

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
با سلام خدمت ناظرین شهر لندن.

اینجانب مجوز تاپیکی با نام "دفتر کارآگاهان خصوصی" را میخواهم که دفتر کارآگاه خصوصی جادوگری به نام شرلوک هولمز و دوست صمیمیش لودو بگمن است که با ذکاوت خود معماهای جنایی-جادویی را حل میکنند.
لازم به ذکر است که سبک تاپیک پست های دنباله دار است.

با تشکر

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۲۸ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۸

آرگوس فیلچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۱:۰۱ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
نقل قول:

[quote

من از اینجا به بعد جواب های آرگوس فلیچ عزیز رو هم میدم :

ببینید قوانینی که سرهم بندی شده ، غیر منطقیه توسط مدیران گذاشته شده.اون قوانینی هم که مکتوب نیست و بعضی مواقع اکثر ناظر ها باهاش کار میکنند بین اعضا دیگه جا افتاده.اگه مایل باشید ما و یا خودتون میتونیم به مدیران اطلاع بدیم و باهاشون در مورد قوانین صحبت کنیم.
ما مطمئنا سعی میکنیم لحن پستها مون خار کننده نباشه.اما این تاپیک هم جزو ایفای نقش حساب میشه و ما در این جا هم با شخصیت حقیقی افراد سر و کار نداریم.(هر چند دلیل بر این نمی شه که دو طرف احترام همدیگه رو رعایت نکنند.)
ددر مورد اون دو مروردی که توهین تلقی کردید هم که در بالا توضیح دادم.

فلیچ عزیز
این که میفرمایید :
نقل قول:
فکر کنم قبلا هم توضیح دادم ، هر تاپیک در ایفای نقش یه مکانه و ما به اقتضای مکان می تونیم توش ایفای نقش کنیم.

خوب ببینید، اینجا الان اشتباهه که شما میفرمایید قبلا گفتید.دوست خوب من، شما اینجا قانون گذار نیستید بنده هم نیستم. قانون ایفای نقش رو هم در بالا توضیح دادم، بسیاریش منسوخ شده چون اشتباه بوده. سوژه ای که در تایپیک جریان داره باید ادامه داده بشه، نه اینکه هر کسی بیاد هر پستی بزنه با هر سوژه ای با هر کاراکتر اپهایی که دوست داره.بطور خلاصه چیزی که شما گفتید.

برای بار چندم عرض میکنم برادر گرامی، پست های شما که یکیش هم پاک شده، بی دلیل نبوده. در پست های قبل از پست شما ناظرین گفته بودن که پست محسوب نمیشه، شما از اون پست های محسوب نشده ادامه داید. خوب چه برخوردی انتظار داشتید؟ کما اینکه میدونید میشد در اون تایپیک پست نمیزدید و خودتون رو درگیر این مسائل نمیکردید! خواهش دارم با انصاف تامل کنید در این مسائل.

چیزی که من می بینم ، اینه که شما به شدت از ایجاد هر گونه تنوع و نوآوری در ایفای نقش جلوگیری می کنید!

من تو این چند روز یه دوری تو سایت زدم ، برگشتم پست های زمان گیلدروی بودن ابرکسس رو خوندم و غیره.
با توجه به این که این عزیزان بانیان رول پلیینگ در این سایت بودن ، فکر می کنم روش منسوخ ایفای نقششون کاملا صحیح تر از روشیه که الان همه تو این سایت دارن پیش می برن.
حرفی در این نیست ، هر کسی می تونه هر جور که دلش می خواد بنویسه، حتی اگه مخلوطی از نمایشنامه نویسی و رول نویسی باشه و بهش بگه ایفای نقش ، ولی خب درست نیست وقتی چند نفر سعی می کنند ایفای نقش واقی رو پیاده کنند جلوشون رو بگیرید.

مثلا ! این یه نمونه از رول نویسیه که شما اگه ببینید در جا پاک می کنید :

* پست آرگوس فیلچ :
فیلچ وارد کافه سه دسته جارو می شه و یه نوشیدنی کره ای سفارش می ده.

* پایان پست

$ پست ابرفورث دامبلدور :
ابرفورث هم وارد میشه و کنار فیلچ می شینه : سلام فیلچ ! از این ورا ! چه خبر؟

$ پایان پست ابرفورٍث

و همین طور ادامه پیدا می کنه تا سوژه کم کم ساخته بشه نه این که نفر اول زننده ی پست سوژه رو درسته در اختیار نویسندگان قرار بده تا فقط ادامش بدند!
( نمونه ی رول نویسی بالا رو می تونید در چند صفحه اول کافه سه دسته جارو ببینید)

البته این یک نمونه از رول ابتداییه ، که هیچ هنر خاصی شاید نخواد ، و زدنش الان تو این دوره ی سایت " چیپ " به نظر برسه، ولی کاملا صحیحه ... هیچ رولی به جرم کوتاه بودن نباید پاک بشه .

بله جای این حرف ها این تاپیک نیست و منم با این اطلاعات اندکم که از روی خوندن پراکنده ی رول های قدیمی تر و رفع اشکال ! از ابرکسسه در حدی نیستم که بخوام رول نویسی درس بدم یا به رول نویسی شما ایراد جدی بگیرم ، اما همه ی این حرف ها رو زدم که بدونید اون پست ها هیچ چیز خلافی نداشتند و " منحرف شدن سوژه " کلا حرف چرتیه ! رول نویس باید قدرت اینو داشته باشه که اگه رولش منحرف شد بتونه روال عادی رو تو پست خودش برقرار کنه ، با در نظر گرفتن رول های منحرف کننده.

پستی که شما از ابرکسس نقل قول کردید یه نمونه ی بارز این حرفه ، تو رول مورگانا و دراکو از سوژه ی ما منحرف شدند و برگشتند به سوژه ی اصلی دراکو ، و ابرکسس تو نوشته ی خودش اونا رو به رول ما برگردوند.

این دیگه جنگ قدرت رول نویسی تو تاپیکه ، که کدوم گروه قدرتش در حدی هست که سوژه ی خودشو پیش ببره و بقیه نویسندگان سایتو هم به سوژه ی خودش علاقمند کنه که ادامش بدن ، و دخالت ناظر به نفع یکی از دوگروه کاملا ناعادلانست!

عمیق تر نگاه کنید برادر و رفیق عزیز! شاید این حرف ها ارزش تامل کردن رو داشته باشند!

ارزشی قوزدار

[img]http://

پیام زده شده در: ۲۲:۰۶ یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
میگم که شهردار جان، پست زدن من مگه تهدیده؟! من یه کاربر ایفای نقشم..خوب باید برم پست بزنم دیگه!
شما اون خط رو اینطوری بخونید:

پسرعمه زا به اقای مجری در قسمت 8 تم: اگه الان به من چیزی ندی وخورم، من کلاه قرمزی رو وخورم!

ریگولوس: اگه پست های ما رو برنگردونید، منم میرم پست میزنم!

:bigkiss: :banana:

حالا امشب من میخام برم 12 شب به بعد پست بزنم توی ایفای نقش! الان یعنی شما پاک می کنی من بزنم؟!
اینم محبت ماجرا!

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۲۱:۳۶ یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
فینیاس عزیز

اینکه گفتن بنده تحت فشار هستم کلا حرف درستی هست، و نحوه برخورد بنده با اعتراضات در همین تایپیک موجود هست. صفحات پیشین رو نگاه کنید میبینید که اصولا آدم بد خلقی نیستم.

نقل قول:
متأسفانه همه شاهدن که شما جریانات رو شخصی مي‌کنید و تا حدی جلو می‌رید که خودتون رو بزرگ‌تر و بالاتر از همه می‌بینید. این‌جایی که شما دارید به ما پاسخ می‌دید رول‌پلینگ سایت نیست و شخصیت حقیقی افراد حضور دارند. کاش قبل از به کار بردن لحن‌های خار و کوچک کننده کمی هم فکر می‌کردید شاید کسی که طرف حساب شماست مثل احتمالاً 90 درصد سایتتون بچه‌های 13 الی 16 سال نیستند. من از سن و جایگاه اجتماعی جنابعالی اطلاعی ندارم و هیچ قضاوتی هم نمی‌خوام دربارش بکنم ولی در هر صورت برای خود شما هم خوب نیست که با کسانی که نمی‌شناسید نمی‌دونید چند سال دارند و کی هستند چنین برخوردی می‌کنین.

ببینید دوست عزیز، من نمیدونم کجا خودم رو بالاتر از همه حساب کردم. به خاطر همین با اون لحن اولیه برای شما پیام شخصی زدم که پستتون رو پاک کنید؟
من پست بازی با کلمات شما رو تایید نکردم. بهدش پیام شخصی زدم گفتم که چطوری بنویسید، وقت گذاشتم منتی هم نیست گرچه وظیفم نبود. اما آیا واقعا من خودم رو بالاتر میدونم که اینطوری با یه کاربر تازه وارد برخورد میکنم؟
پست های اول شما و ریگولوس، مشکلش این بود که شخصیت های شما در سوژه نبودن، و حضورشون هم به سوژه لطمه میزد. بنده پیام شخصی زدم عرض کردم پست رو پاک کنید فرمودید خیر. گفتم بسیار خوب، چقدر خوبه که تعصب ندارید روی ویرایش زیر پست هاتون و این باعث پیشرفت شما میشه و غیره و ذلک! این ها رو که یادتون هست. اگر پیام شخصی رو حذف هم کرده باشید، میشه برش گردوند. البته امیدوارم حذف نکرده باشید و به یاد بیارید که من این هیولایی که شما در ذهنتون ساختید نیستم.

نقل قول:
شما قدرت مطلق فروم هم که باشید حق اهانت، توهین، کوچک‌کردن هیچ بنی‌بشری رو ندارید. هیچ‌کس حق نداره. متأسفانه این جامعه‌ی خراب لعنتی به جوامع کوچک‌تر هم کشیده میشه و به طرز خنده‌داری دیکتاتوری کوچک شما مثال کوچکی از همین دیکتاتوری بزرگ‌تر بیرونی هست.

دوست گرامی، بنده دو جا به خاطر دارم که تند شدم هر دو هم در مورد ابرکسس بود. یکیش در جواب پست سه خطی ایشون بود که در همون ویلا زده بودند بدین شرح :

نقل قول:
دراکو و مورگانا که از شدت انرژی در پوست خود نمیگنجیدند، با سرعت هر چه تمام تر به سمت دریاچه هاگوارتز دویدند تا ببینند که زمان کودکی ولدمورت ماهی مرکب چه ریختی بوده!

همینطور که داشتن میرفتن، ییهو پای مورگانا گیر میکنه به یه چیزی و با کله میخوره زمین!

مورگانا: چی بود؟
دراکو میره چیزه! رو ورمیداره: آخ جون... مثل اینکه اسیده!
مورگانا: به به! بیا بزنیم!

مورگانا و دراکو اسیده رو میخورن و دوباره توهم میزنن که توی ویلای بلک ها هستن و دارن از دست همه فرار میکنن!

===========
نکته: سوء استفاده از قدرت ممنوع!

و اون یکی هم پست دیگه ایشون بود در دفتر ناظرین. بنده یه بار گفتم "خزعبلات" یه بار هم گفتم از ایفای نقش شوت میشید بیرون. خوب من اساسا در مورد دوم هیچگونه تحقیر و توهینی نمیبینم.
واژه خزعبلات تا حدی غیر مصطلح هست وگرنه فی نفسه حرف بدی نیست. اگر مشکل اینه من بابت اون مورد عذر خواهی میکنم حقیقتا فکر نمیکردم این همه مشکل پیش بیاره..
مود دوم رو هم فکر میکنم کاملا دلیلش معلوم باشه( ابرکسس باور کنید واقعا از حد ظرفیت من خارج بود اون پست شما) که چرا گفتم و تازه، دیگه این واقعا حرف ناسزایی نیست!
ببینید من این ها رو دارم اینجا میگم که دوستان بخونن فکر نکنن بنده چه ها به شما گفتم که با لفظ توهین و تحقیر خطاب میشن.

بنده ناظر تازه واردی نیستم که ندونم با کاربر معترض چگونه باید برخورد کنم. چیزی که شما ازش به عنوان دیکتاتوری یاد میکنید، کاری هست که بعدی میدونم ناظرین دیگه غیر از اون رو انجام بدن. کما اینکه دیدید، پست های دوستان در محفل ققنوس، دیاگون، و احتمالا هاگوارتز هم پاک شد. ناظرین هر سه انجمن هم از اساتید اینجانب به شمار میان. پس مشکل شخصی نبوده.

دوستان عزیز من، یه مقدار هم برگردید عقب ببینید که خودتون چه رفتاری نشون دادید. من اینجا میام تفریح کنم، شما هم همینطور. و من که اینجا مسوولیت دارم هر قدر هم که کم باشه، به هر حال باید به نحو احسن انجام بدم. ناظر باید نگذاره سوژه منحرف بشه. و کاری که ما کردیم در ابتدا همین بوده و فکر نمیکنم کسی بتونه این حرف رو تکذیب کنه!

ببینید دوست گرمی، شما به بده میگید از این اتق دور و برم بیام بیرون، خوب واقعا شما هم بیاید یه مقدار از جو فاصله بگیرید و به یاد بیارید. که بنده اول پیام شخصی فرستادم، با چه برخورد و لحنی، بعد پست ها رو ویرایش کردم. شما شروع کردید زیر ویرایش بنده پاسخ دادن، ریگولوس و ابرکسس هم ادامه دادن کار به اینجا کشیده شد.

برادر ارجمند، اگر همون ابتدا یا خودتون پست رو پاک میکردید یا حداقل به تجربه من از شما قدیمی تر، هر قدر هم این سابقه کم باشه احترام میگذاشتید و به ویرایش زیر پستتون اینقدر گیر نمیدادید، این مسائل انقدر حاد نمیشدن. این رو از یاد نبرید که خواست خودتون بود اون ویرایش وگرنه بنده گفتم اولش خودتون حذف کنید پست رو!

من از اینجا به بعد جواب های آرگوس فلیچ عزیز رو هم میدم :

ببینید قوانینی که سرهم بندی شده ، غیر منطقیه توسط مدیران گذاشته شده.اون قوانینی هم که مکتوب نیست و بعضی مواقع اکثر ناظر ها باهاش کار میکنند بین اعضا دیگه جا افتاده.اگه مایل باشید ما و یا خودتون میتونیم به مدیران اطلاع بدیم و باهاشون در مورد قوانین صحبت کنیم.
ما مطمئنا سعی میکنیم لحن پستها مون خار کننده نباشه.اما این تاپیک هم جزو ایفای نقش حساب میشه و ما در این جا هم با شخصیت حقیقی افراد سر و کار نداریم.(هر چند دلیل بر این نمی شه که دو طرف احترام همدیگه رو رعایت نکنند.)
ددر مورد اون دو مروردی که توهین تلقی کردید هم که در بالا توضیح دادم.

فلیچ عزیز
این که میفرمایید :
نقل قول:
فکر کنم قبلا هم توضیح دادم ، هر تاپیک در ایفای نقش یه مکانه و ما به اقتضای مکان می تونیم توش ایفای نقش کنیم.

خوب ببینید، اینجا الان اشتباهه که شما میفرمایید قبلا گفتید.دوست خوب من، شما اینجا قانون گذار نیستید بنده هم نیستم. قانون ایفای نقش رو هم در بالا توضیح دادم، بسیاریش منسوخ شده چون اشتباه بوده. سوژه ای که در تایپیک جریان داره باید ادامه داده بشه، نه اینکه هر کسی بیاد هر پستی بزنه با هر سوژه ای با هر کاراکتر اپهایی که دوست داره.بطور خلاصه چیزی که شما گفتید.

برای بار چندم عرض میکنم برادر گرامی، پست های شما که یکیش هم پاک شده، بی دلیل نبوده. در پست های قبل از پست شما ناظرین گفته بودن که پست محسوب نمیشه، شما از اون پست های محسوب نشده ادامه داید. خوب چه برخوردی انتظار داشتید؟ کما اینکه میدونید میشد در اون تایپیک پست نمیزدید و خودتون رو درگیر این مسائل نمیکردید! خواهش دارم با انصاف تامل کنید در این مسائل.

در آخر در مورد ابرکسس :
بنده گرچه شما رو نمیشناختم، اما خوب نمونه ای از پست های اغتشاش آمیزتون رو نقل قول کردم. خوب واقعا ابرکسس عزیز لازم بود؟ من از قدرت سو استفاده کردم؟ شما قدیمی هستید، تجربه دارید، نفعی برای بنده داره که پست یه نفر محسوب بشه یا نشه؟

بی انصافی نکنید دوستان عزیز، برید از اول ببینید چه اتفاقاتی افتاد. ویرایش های اولیه رو ببینید، بعد جواب هایی که زیر ویرایش های بنده و همکارم دادید رو ببینید!

ابرکسس، دوست عزیز من، پست سه خطی شما قطعا باید پاک میشد. هر ناظری بود این کار رو میکرد. بنده زیر پست نوشتم پست پاک خواهد شد! بدون هیچ پاسخی به حرف شما، همون سو استفاده از قدرت و اینا!

بعد شما زیر پست من نوشتید : پست دوباره زده خواهد شد!

حالا آیا واقعا بنده بودم که با شما درگیر شدم؟ این جواب شما دلیلی داشت؟ کلا اون بحث سو استفاده از قدرت جای مطرح شدن داشت؟ اون هم زیر یک پست سه خطی؟
شما از مدیران قدیمی سایت هستید باید این رو بدونید. دو مورد توهین یاد آوری کردید که مورد دومی که توضیح دادم زیر ویرایش دوم همین پستی بود که الان توضیح دادم. مورد دوم رو هم گرچه عرض کردم، تنها ایرادش غیر مصطلح بودن اون لغت هست، بابتش عذر خواهی میکنم.

خواهش میکنم هر سه نفرتون دقت کنید ریگولوس چه پستی زدن، بنده رو تهدید کردن که میرن یه جا پست میزنن و کاربر ارزشی هستن و غیره!
خوب ببینید من الان باید با چه صحبت هایی طرف باشم!
آیا واقعا پستی که ایشون میخواد بزنه و با تهدید قبلی ناظر انجمن، نباید پاک بشه؟ ببینید چه فضایی ایجاد شده! یک قدم عقب بگذارید و از دور مسائل رو ببینید. باور کنید بنده خیلی فراتر از اون چیزی که فکر میکنید مشکلات شخصی در زندگیم دارم و مشغول جنگیدن با اونام. دوستان نزدیک بنده هم همه با خبر هستن از این مشکلات.
اما جادوگران رو محملی میدونم که میام و با افرادی که دوستشون دارم میگم و میخندم تا یه مدت هر قدر هم کوتاه بتونم مشکلاتم رو کنار بگذارم.
حالا با این تفاصیل، آیا واقعا فکر مینید من علاقه دارم به هر قیمتی با یه کاربر درگیر بشم؟ اعصاب خودم رو در جادوگران هم خورد کنم؟
باور کنید اینطوری نیست.

در آخر، ابرکسس عزیز، دوست قدیمی من
فینیاس گرامی، برادر ارجمند
آرگوس فلیچ، رفیق عزیز

نه من و نه دراکو، هیچکدوممون قصد اتخاذ این تصمیمات رو در مورد این مسائل اخیر نداشتیم، اما واقعا جوی که پیش اومد دیگه راهی پیش روی ما نگذاشت. امیدوارم مشکلات حل شده باشه. توضیحات لازم رو دادم خدمت هر سه تاتون .و بابت یکی از موارد هم عذر خواهی کردم. امیدوارم بتونیم مسالمت آمیز در کنار هم تفریح کنیم.

پیروز باشید
ناظرین انجمن لندن

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱ ۲۱:۴۲:۱۲

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۰:۱۹ یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
میگم که شهردار جان، این پست های سنت مانگو ما که سوژه خودمون دادیم و تمومش هم کردیم چی شد پس؟ هنوز برگردونده نشده ها...من تا امشب مثلا ساعت 12، ساعت سیندرلا! فرصت میدم که برگرده...اگر برنگشت...خوب بالاخره میرم یه جا پست می زنم!به هر حال من کاربر ارزشیم! خودتونم که گقتید مشکل درکی دارم!
بیاید همه با هم شاد باشیم و یخ بستنی بخوریم!
:banana: :bigkiss:

ویرایش شده توسط ریگولوس بلك در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱ ۲۰:۲۴:۳۹

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۱۹:۱۸ یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۸

فینیاس نایگلوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۰ چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷
از بروبچز چه خبر؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
آقای آبرفورث دامبلدور؛ ناظر محترم شهر لندن:

دوست عزیز به من گفته شده بود که جنابعالی تحت فشار هستید و این اخلافیات شما نیست و شما آدم منطقی و در کل مهربانی هستید. حقیقتش رو بخواهید من الان دیگه این‌طوری فکر نمی‌کنم و اون دوستی هم که این حرف رو به من زد و بنده رو توصیه به مدارا کرد فکر می‌کنم اشتباه کرده و یا حداقل بعد از این جریانات روی دیگه سکه رو هم دیده باشه.

ببینید دوست عزیز ما قصد حمله به شما رو نداریم، نداشتیم و نخواهیم داشت. ما هیچ مشکل و خصومت شخصی با شما یعنی آدمی که در منزل پشت پی‌سیش نشسته و داره این مطالب رو می‌نویسه نداریم. ما حتی با هویت حقوقی شما به عنوان یکی از پرسنل این سایت هم حداقل تا همین چند روز پیش هیچ مشکلی نداشتیم. مشکل ما با قوانین موجود هست که سرهم‌بندی شده، غیرمنطقی و در خیلی موارد حتی مکتوب هم نیست. حالا شما به عنوان ناظر قانونی سایت طرف حساب ما می‌شید چون من کاربر و دوستانم اون بالا داریم شما رو می‌بینیم و آدم دیگه‌ای نیست اعتراضمون رو پیشش ببریم.

متأسفانه همه شاهدن که شما جریانات رو شخصی مي‌کنید و تا حدی جلو می‌رید که خودتون رو بزرگ‌تر و بالاتر از همه می‌بینید. این‌جایی که شما دارید به ما پاسخ می‌دید رول‌پلینگ سایت نیست و شخصیت حقیقی افراد حضور دارند. کاش قبل از به کار بردن لحن‌های خار و کوچک کننده کمی هم فکر می‌کردید شاید کسی که طرف حساب شماست مثل احتمالاً 90 درصد سایتتون بچه‌های 13 الی 16 سال نیستند. من از سن و جایگاه اجتماعی جنابعالی اطلاعی ندارم و هیچ قضاوتی هم نمی‌خوام دربارش بکنم ولی در هر صورت برای خود شما هم خوب نیست که با کسانی که نمی‌شناسید نمی‌دونید چند سال دارند و کی هستند چنین برخوردی می‌کنین.

به عنوان مثال آبرکسس که بنده خودم هم به تازگی با ایشون آشنا شدم از اعضای بسیار قدیمی سایت هست و با نتیجه‌گیری از روند برخورد شما الان مطمئن هستم که ایشون "بزرگ‌تر" شما هم محسوب می‌شن.

شما قدرت مطلق فروم هم که باشید حق اهانت، توهین، کوچک‌کردن هیچ بنی‌بشری رو ندارید. هیچ‌کس حق نداره. متأسفانه این جامعه‌ی خراب لعنتی به جوامع کوچک‌تر هم کشیده میشه و به طرز خنده‌داری دیکتاتوری کوچک شما مثال کوچکی از همین دیکتاتوری بزرگ‌تر بیرونی هست.

به هر حال از اون‌جایی که هدف ما این‌جا دور هم بودن و خوش گذراندن هست و خوشبختانه قرار نیست کشور اداره کنیم من مجدداً از شما خواهش می‌کنم از بالای اون پله‌ها بیایین پایین شمشیرتون رو هم غلاف کنید و بذارین با هم خیلی دوستانه گفتمان کنیم. این دسته‌کشی‌ها برازنده مدیران اجرایی سایتی با این سابقه و در این ابعاد نیست.

یه کم از این اتاقی که دور خودتون ساختین بیایین بیرون هوای تازه بخورین دوست عزیز! همچی لازم نیست همیشه به یک شکل بمونه. تنوع هم چیز بدی نیست

دوستدار شما
یکی از کاربران سایت

ویرایش شده توسط فینیاس نایگلوس بلک در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱ ۱۹:۲۰:۳۹

usquequaque putus

ارزشی پیر و قرقرو

تصویر کوچک شده

[b][size=medium][color=0000FF]حزب ارزشی‌ها؛ ق

پیام زده شده در: ۱۵:۵۲ یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۸

ابرکسس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۲ یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۵۲ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰
از The House Jack Built
گروه:
کاربران عضو
پیام: 84
آفلاین
یکی دیگه از افرادی که پستای زیادیش پاک شده تصمیم گرفته که فعلا گیر نده! به خاطر همین هر چی فعلا ازش پاک کردین نوش جونتون! به قول یکی از دوستان شاعر پستی که خونده بشه و بعد پاک بشه خیلی بهتر از پستیه که پاک نشه ولی تا آخر عمرشم خونده نشه (به دلایلی مثل طولانی تر بودن از هر هفت تا کتاب هری پاتر رو هم)

فقط دو تا نکته خیلی جالب بود، بد نیس یه اشاره ای بکنیم:

"پستهايي كه ربطي به تاپيك ندارند پاك شوند"

بعله! این که بلک ها برن تو ویلاشون حضور سبز داشته باشن و تفریح کنن اصلا ربطی به تاپیک نداره ولی خاطرات دوران تحصیل لرد عزیز کاملا ربط داره!

"لحن صحبتتون تا حد زیادی زننده بود، ما کجا با شما اینطوری حرف زدیم که الان اینجوری جواب ما رو میدید دوست عزیز؟"

بدون شرح!

تصویر کوچک شده

[b][s

پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۸

آرگوس فیلچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۳ شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۱:۰۱ شنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 69
آفلاین
پست من زننده نبود بستگی داره شما با چه لحنی بخونیدش.

ارتباط پست با تاپیک؟ فکر کنم قبلا هم توضیح دادم ، هر تاپیک در ایفای نقش یه مکانه و ما به اقتضای مکان می تونیم توش ایفای نقش کنیم.

و پست های ما کاملا با مکان مطابقت داشتند

" هر تاپیک ، یک سوژه نیست "

بله شاید فقط یه پست از من بوده ، ولی سایر پست هایی که پاک شدند منو خیلی خندوندند ، و این نوع پست ها الان تو این سایت خیلی خیلی نادر شده

می گید وقت اینجا و شما رو نگیرم ، میشه بپرسم کار این تاپیک الان چیه ؟

فقط دادن مجوز به تاپیک ها؟

مساله ی من با شما شخصی نیست که براتون پیام شخصی بزنم

و حرف شما کاملا متینه ، به شرطی که اون پست ها واقعا مشکلی داشته باشند که توضیحی نخواد
یعنی به دل بخواه شما میشه پست پاک شه؟

همین طور که میبینید ویلای بلک ها بعد از پاک شدن ما پست نخورد و تاپیک خوابید در حالی که قبلش خیلی فعال شده بود

وظیفه ی ناظر فعال نگه داشتن تاپیک هاشه ، نه خوابوندنشون

به هر حال ، برخورد شما تقریبا بچگانه و خودخواهانه بوده و من مجددا می خوام تجدید نظر کنید و پست ها رو برگردونید

* ویرایش : الان نوع رول نویسی و برخورد شما واقعا جای بحث زیادی داره ، ولی چون شما می خواید همه چیز تو آرامش بمونه و منم برای خواسته ی شما احترام قائلم ، یه تاپیک بهم معرفی کنید که بحثمو ادامه بدم و جواب هامو بگیرم چون خیلی خیلی خیلی برام مهمه!

ویرایش شده توسط آرگوس فیلچ در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱ ۱۶:۱۳:۳۲

ارزشی قوزدار

[img]http://

پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
پاسخ دراکو :

آرگوس عزیز
فقط یک پست شما توی این انجمن پاک شده که توی تاپیک ویلای بلک ها زده بودین.اون یک پست هم به علت عدم ارتباط با سوژه و این که اخطار داده بودیم پست بی ربط نزین پاک شد.
نقل قول :

نقل قول:
2-پستهايي كه ربطي به تاپيك ندارند پاك شوند ...هرگز در مورد پاك كردن پستها توضيحي ندهيد چون اختيار تام انجمن با شماست

فکر می کنم در مورد افرادی هم که پست هاشون پاک شده خودشون باید توضیح بخوان نه شما.اگر هم توضیح بخوان ما بهشون علت حذف شدن پست هاشون رو میگیم.
در مورد این موضوع هم که ما صلاحیت نظارت داریم یا نه مدیران تصمیم میگیرن.فعلا هم ما داریم به کارمون در این انجمن ادامه میدیم.
از عزیزانی هم که با پاک شدن پست هاشون مشکل دارن خواهش می میکنم در باره ی این موضوع با پیام شخصی با ما در ارتباط باشن و نه در دفتر ناظرین لندن.
موفق باشید.

پاسخ آبرفورث :

آرگوس فلیچ

لحن صحبتتون تا حد زیادی زننده بود، ما کجا با شما اینطوری حرف زدیم که الان اینجوری جواب ما رو میدید دوست عزیز؟ پست هایی که پاک شدن همشون با اخطار قبلی بودن، و در ضمن همونطور که دراکو هم گفتن، تنها یک پستش مربوط به شما میشد. مشا هم کلا اصلا در این جریان نبودید اما خوب، بنده استنباط شخصیم اینه کهدرگیر جو اون زمان شدید و اون پست رو ارسال کردید.
پست های پاک شده رو هم برنمیگردونیم چون بی ارتباط به موضوع سوژه بودن. درست میگید شما،ما پستی رو پاک نمی کردیم تا بحال. فقط به صاحب پست اطلاع میدادیم که یا خودش پاک کنه یا اگر نمیکرد میگفتیم پست محسوب نمیشه. این سیاست رو اتخاذ کردیم منتها در مورد شما جواب نداد. اومدید و در همین تایپیک بحث های بی موردی رو مطرح کردید که اصلا در ارتباط با ما نبود. این شد که پست ها پاک شدن.

به هر حال، الان وضعیت انجمن آروم هست، امیدوارم دوباره نخواید خرابش کنین آرگوس گرامی

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱ ۱۲:۱۷:۲۶

seems it never ends... the magic of the wizards :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.