هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۲۱:۳۸ پنجشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۲

فلور دلاکورold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین

تکالیف درس دفاع در برابر جادوی سیاه به تدریس اسطوره ی دفاع در برابر جادوی سیاه، پیر غلام حریم ولدمورت، لوسیوس مالفوی

1- یک مقاله کامل و معتبر در مورد اینفری ها 10 امتیاز
خب استاد جان، یک مقاله ی کامل و معتبر در مورد اینفری ها چی؟ بنویسیم؟ بیابیم؟ کپی کنیم و فردا بیاریم واسه بچه ها پخش کنیم؟ اصلا ینی چی؟ واقعا منظورتون از این سوالا چیه؟ میخواین هوش ما رو امتحان کنین... چی؟ میخواین هوش ما رو امتحان کنین؟ خب استاد از اونجایی که من ریونی هستم، فهمیدم که منظورتون این بود که بنویسیم! ما هم مینویسیم.

اینفری ها موجودات بسیار بد و زشتی می باشند، میتوان از چهره ی آنها به این موضوع پی برد و همچنین هیچگاه بهداشت شخصی خود را رعایت نمی کنند همانطور که از عکسی که شما نشانمان دادید، با اینکه اینفری مذکور در داخل آب بود، بازم تارعنکبوت بسته بود و اصلا تمیز نبود.
در قدم بعدی اینفری ها موجودات بسیار بد و شیطانی ای می باشند، و این برای ما خوب است زیرا که ما خودمان نیز شیطانی می باشیم و آنها به کمک ما خواهند آمد. زیرا قوم و خویش اگر گوشت هم را بخورد، استخوان را که اصلا امکان نداره که بندازه بیرون!
در روایات آمده که در ابتدا اینفری ها بسیار بد بودند، به هیچوجه نمیشد آنها را کنترل کرد و از آنجایی که برای تبدیل کردن یک جسد به یک اینفری، باید جادو به صورت مستقیم و از نزدیک اجرا شود، در ابتدا تبدیل به اینفری کردن مساوی بود با مرگ اون جادوگر. تا اینکه در زمان های اخیر همانطور که در ادامه میاد، گلرت این فرمانبرداری را به آنان آموخت و در نهایت لرد سیاه این امکان را فراهم آورد که مغز آن ها همانند سیستم عامل لینوکس اوپن سورس باشد و هر دستوری که توسط لرد سیاه به آنها داده شد، انجام دهند. و در این راستا لرد سیاه این برنامه ریزی را به مغز آنها داد که هرگز تا وقتی ایشان امر نکرده اند، به هیچ مرگخواری حمله نکند. پس مرگخواران مصونیت قضایی اینفری ای دارند!

2- 5 راه یا طلسم مقابله با اینفری ها با شرح کامل حداکثر 10 امتیاز

بستگی به نوع جنازه ای داره که اینفری از اون بوجود میاد. پس ما 5 دسته جنازه رو بررسی میکنیم که چگونه میشه از اینفری به وجود آمده از آنها مقابله کرد:

دسته ی اول: نقد کنندگان رول؛ برای این دسته میتوان متن تدریس این جلسه ی استاد را داد که با دیدن اینکه فردی به این سابقه هنوز نقطه نمگیذارد در انتهای جملاتش، خود به خود جان به طلسم کننده تسلیم کرده و نابود شود.

دسته ی دوم: موسیقی دانان وسواسی؛ چون این افراد به شدت به ناقص ماندن قطعه ای که در حال زده شدنه حساس هستن، میتوان این دسته را دست و پایشان را به یه طلسم بدن بند بست و یه نت رو نا تموم رها کرد، از شدت فشار وارده بهشون منفجر شدن هم گزارش شده هنوز!

دسته ی سوم: افراد معمولی بدون هیچ گرایش جبهه ای خاص؛ همون آتیش داغونشون میکنه!

دسته ی چهارم: سفید ها؛ این دسته کلا بترسونیشون هم میمیرن، پس مشکلی در برابر مواجهه با اونها نداریم!

دسته ی پنجم: سیاه ها؛ این دسته خطرناکترین دسته ی اینفری ها هستند و هیچ راهی برای مقابله با آنها نمی باشد و به نوعی میتوان گفت اینفری هایی که از جادوگران سیاه بوجود میایند، به نوعی جاودانه هستند.

3-آیا خاطره و تصویر پروفسور مالفوی که در کلاس شرح داده شد فتوشاپ است؟ توضیح دهید حداکثر 5 امتیاز


به هیچوجه؛ ایشان از جادوگران متعهد و خون خالص می باشند و هرگز هیچگونه ارتباطی با دنیای مشنگ ها نداشته و ندارند و این چیزی که اسم برده شد، یک فناوری مشنگی می باشد و ایشان هرگز از این استفاده نکرده اند و حقیقت محض می باشد.

4- چند خطی درباره داستان اینفری ها و گریندلوالد و سرنوشت آنها بنویسید حداکثر 5 امتیاز

گلرت گریندلوالد بعد از شکست عشقی از دامبلدور، رفت و دنبال عشق حقیقی گشت و هر کار کرد نتوانست پیدا کند و از آنجایی که آن زمان ها سگ اینا برای خریدن نبود تا عاشق آن شود، رفت جادوی درست کردن اینفری را آموخت و ان را ارتقا بخشید که البته در این راه چند جای بدنش آسیب های شدیدی برداشت و تا پای مرگ رفت، ولی در نهایت موفق شد و توانست هر شب یک عشق حقیقی داشته باشد.

امتیاز کمکی
خنده دار ترین جمله درباره عکس این هفته مربوط به اینفری ها:


اینفری: زود باش اون چراغو خاموش کن که میخوام با این پیری راز و نیاز کنم!تصویر کوچک شده

آلبوس: نه؛ تو گلرت نیستی، نمیخوااااااام!تصویر کوچک شده

هری: تصویر کوچک شده


بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)


پاسخ به: كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۲۳:۳۳ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۲

هلگا هافلپاف


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۳ جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱:۱۴ جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 211
آفلاین
-یک مقاله کامل و معتبر در مورد اینفری ها 10 امتیاز

اینفری ها نوعی از موجودات سیاه هستند که به شیوه ی بسیار سیاهی و با طلسم های فوق العاده سختی به وجود می آیند.
اینفری ها روح ندارند و فقط قسمتی از مغزشان بعد از مرگ به کمک جادوی سیاه شروع به فعالیت می کند.
این قسمت از مغز فقط توانایی کنترل رفتار ها و علائم حیاتی را دارد.
یعنی اینفری تلاش می کند که غذا بخورد و راه برود و از خود به طور ناخودآگاه دفاع کند، اما نمی تواند فکر کند و بفهمد که چه کاری درست و چه کاری غلط است.
به همین دلیل اگر حتی مادر یا بچه ی یک اینفری در مقابلش باشند او آن ها را خواهد کشت.
اما جادوگران سیاهی که اینفری ها را می سازند به قصد استفاده از آن ها این کار را انجام می دهند. پس باید راهی پیدا می کردند که بتوانند رفتار و اعمال آن ها را کنترل کنند.
به همین دلیل طلسمی اختراع شد که اینفری را به فرد سازنده ی اش وصل می کرد و اجازه می داد که او کنترلش کند.
یعنی به جای استفاده از مغز اینفری از مغز جادوگر سیاه استفاده می شد.
اما یکی از مشکلات این طلسم این بود که اگر آن جادوگر کشته می شد دیگر هیچ چیز نمی توانست اینفری ها را کنترل کند و آن ها به هر کس که می دیدند حمله می کردند.

-5 راه یا طلسم مقابله با اینفری ها با شرح کامل حداکثر 10 امتیاز

A. جایگزینی انسانی: روشی هست که جادوگر می تواند با ساختن نمونه هایی از خودش اینفری ها را گیج کند و فرصت فرار پیدا کند. مثلاً در گوشه و کنار محلی که گیر افتاده نسخه هایی از خودش را بسازد. با توجه به این که اینفری توان فکر کردن ندارد به سمت نسخه های غیر واقعی می رود.

B. جایگزینی حیوانی: در این روش می توان چند حیوان مانند سگ را در میان اینفری ها رها کرد و با توجه به این که سگ هم سر و صدا و هم بوی بیشتری نسبت به انسان دارد بیشتر اینفری ها را به سمت خود جذب می کند.

C. دیوار آتش: با استفاده از درست کردن دیوار آتش بین خود و اینفری ها می توان آن ها را کامل از خود دور نگاه داشت.

D. طوفان آتش: طوفان آتش همه جا را در بر می گیرد و اینفری ها را نابود می کند اما خود جادوگر هم از گزند آتش در امان نمی ماند.

E. کشتن جادوگر سیاه: اگر بتوانیم جادوگر سیاهی که اینفری ها را به وجود آورده به قتل برسانیم اینفری ها برای دقایقی گیج و بی حرکت می شوند. در این مدت می توانیم از محل متواری شویم.

-آیا خاطره و تصویر پروفسور مالفوی که در کلاس شرح داده شد فتوشاپ است؟ توضیح دهید حداکثر 5 امتیاز

بنده به زرس قاطع عرض می کنم که این تصویر به هیچ عنوان فتوشاپ یا فلش یا حتی جاوا اسکریپت نیست.
بلکه این تصویری است که توسط استاد محترم لوسیوس مالفوی کش رفته شده و بر کسی پوشیده نیست که این بابا کسی جز آلبوس دامبلدور نیست که داره خودشو می کشه این هری خر رو نجات بدهد.

- چند خطی درباره داستان اینفری ها و گریندلوالد و سرنوشت آنها بنویسید حداکثر 5 امتیاز

همانطور که گفته می شود گریندلوالد لشکری از اینفری ها را درست کرده بود و با سختی توانسته بود با نکبت حاصل از آن مقابله کند.
زمانی که این خبر به گوش دوست او، آلبوس دامبلدور رسید، با توجه به این که آلبوس از نقطه ضعف گلرت آگاه بود به نورمنگارد رفت و تنها با چند دقیقه حرف و تضعیف روحیه و روان او توانست کاری کند که نکبت اینفری ها وجود گریندلوالد را پر کند و خودش با دستان خودش مجبور شد همه ی آن ها را نابود کند.
پاسخ به: كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۸:۵۷ یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲

پروفسور تافتی


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۸ پنجشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۴۳ چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹
از آمدنم نبود گردون را سود!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 88
آفلاین
-یک مقاله کامل و معتبر در مورد اینفری ها

اینفری ها، این موجودات ِ هولناک... اینفری تجلی ِ غروری تیره و ظلم برآمده از قدرت طلبی ِ آدمی در رسیدن به اهداف ِ شوم خود است. اینفری ها مردگانی هستند که نه مبتنی بر خودآگاهی، و نه مبتنی بر عقل و خرد ِ زمان زندگی خود، عرصه ی جولان و خودنمایی جادوی سیاه را فراهم میکنند.

اینفری موجود، و یا به تعبیری ناموجودی استخوانی، زامبی مانند، مشمئز کننده و سراسر خشونت است. اینفری ها زاده ی سیاهی و پلشتی درون ِ آدمی هستند، جادوگر ِ سیاه برای پدید آوردن اینفری نخست باید قتلی را تجربه کرده باشد، سپس نوبت به پدید آوردن اینفری میرسد. استفاده از جسد یک مرده برای تحقق اهداف شوم جادوی سیاه، منجر به عذاب و فشار شدید بر روح ِ جسد میگردد، بنابراین جادوگر سیاهی که ایجاد کننده ی اینفری است باید از توان روانی بالا برخوردار بوده و سر ِ خویش را در حین تحمل ِ عذاب ناشی از زجر روح مرده در به وجود آوردن اینفری افراشته نگاه دارد. جادوگر سازنده ی اینفری، خود را به عمق تیرگی و سیاهی رهسپار کرده است.

برای مقابله با اینفری، آنچه ضرورت دارد آگاهی از ترس ِ او از گرما و نور میباشد. بنابراین جادوگری که قصد مبارزه و مقابله با اینفری را دارد، با اتکا به آتش و نور، که ناشی از طلسم یا هر عامل دیگری باشد، موفق خواهد بود.

پانویس: خدایی خعلی بهم فشار اومد استاد D: ، یه ارفاقی در نظر بگیر.

5 راه یا طلسم مقابله با اینفری ها با شرح کامل

1. دیوار آتش: این طلسم منجر به پدیداری شعله های آتیش میشه و اونها رو پیرامون جادوگر مث ِ یه دیوار برقرار میکنه.

2. طلسم ویروادیوس: با اجرای این طلسم که اسمش برگرفته از نام خانوادگی سازنده ی اونه، نوری سپید و خیره کننده با شعاع ِ قابل توجه از چوبدستی منتشر میشه و فضا رو در برمیگیره و بینایی و تمرکز اینفری ها رو با اختلالی جدی مواجه میکنه. جادوگر باید هنگام اجرای این طلسم ِ قوی، چشماشو بسته نگه داره و تا ده ثانیه باز نکنه، وگرنه قطعن کور میشه.

3. طلسم جاستین بیبریوس: با اجرای این طلسم نوری بنفش فضا رو در بر میگیره و اینفری ها فک میکنن که موجوداتی هستن در حد ِ جاستین بیبر، در نتیجه اعتماد به نفسشون تضییع و تخریب و از اساس هموار میشه و از همون راهی که اومدن برمیگردن.

4. طلسم ِ «جِرِت میدم»: جادوگر باس شیش بار چوبدستیشو در جهت عقربه های ساعت بچرخونه و بعد فریاد بکشه:«جرت میدم»، بعد یه دفعه یه نور صورتی میره به طرف اینفری ها... اینفری ها تحت تاثیر این ورد برای بیست ثانیه دست از حمله برمیدارن و جادوگرو نیگا میکنن، در این لحظه جادوگر باید در سریع ترین وقتی که میتونه ردا و شلوار و بلوزو و در نهایت شرتشو جر بده و اینا... اگه اینفری ها تا قبل از بیست ثانیه جادوگرو کاملن عریان و به عبارتی لخت ببینن، باورشون میشه اگه جلو بیان جر خواهن خورد، بنابراین به سرعت فرار میکنن...

5. باد شکم: والا خعلی فشار آوردم به مغزم و تلاش کردم یکم فضای تربیتی ِ کلاسو حفظ کنم، ولی خوب جادوی سیاه ادب و تربیت نمیشناسه که... خعلی ساده است، خم میشین، پشت میکنین به اینفری ها، به باد مذکور اجازه میدین شروع به وزش کنه... هر چی شدید تر تاثیرش بهتر...بو که فضا رو پر کنه اینفری ها کلن قاطی میکنن و میرن تو شیکم و روده ی همدیگه.

-آیا خاطره و تصویر پروفسور مالفوی که در کلاس شرح داده شد فتوشاپ است؟ توضیح دهید

نع دیگه آقا، نیست!

چرا نیست؟ چون من خودم اونجا بودم اصن، با چشمای خودم دیدم، یه هاله ی نورم اتفاقن دور صورت حضرت ِ استاد مالفوی بود، سران کشورا هم پلک نمیزدن لامصـــبــ !

- چند خطی درباره داستان اینفری ها و گریندلوالد و سرنوشت آنها بنویسید

هیچی دیگه... گلرت یه ارتش قابل توجه درست کرده بود واقعن، اما وقتی میخواست شرارتو شروع کنه آلبوس سر راهش قرار گرفت و خرش کرد و این حرفا... گفت بیا بریم تو تخت یه کم خوش باشیم و با هم بگذرونیم و بیناموسی و... درست نیست وسط کلاس باز کنم قضیه رو بالاخره.

بعد تو تخت که بودن و زیر پتو و وسط اون اعمال نجس و مستهجن، آلبوس گلرتو راضی کرد که اون ارتش وحشتناک و وسیعو تو زیرزمین ِ خونه ی آمبریج زندانی کنن !

والا دروغ نمیگم D: .

امتیاز کمکی
خنده دار ترین جمله درباره عکس این هفته مربوط به اینفری ها:


اینفری رفت پاترو بخوره، آلبوس فک کرد به ناموسش حمله کردن!
پاسخ به: كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۷ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۲۷ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
از خوابگاه اساتید هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 288
آفلاین
بسم المرلینسوال نخست :اینفری چیست؟

اینفری ها موجوداتی استخوانی و بدقیافه هستند. اینفری ها موجوداتی با دست و پای بلند و کشیده و سری تاس و بی قواره هستند. آن ها هیچ خونی در بدنشان ندارند و تنها چند استخوان می باشند.

بوجود آوردن اینفری ها :

اینفری ها زاده جادوی سیاه، نفرت و خشم و قتل هستند. هنگامی که یک جادوگر و یا ساحره، تصمیم به ساخت یک اینفری می گیرد، باید یک شخص را کشته و با اجرای یکی از شوم ترین و منحوس ترین اورادِ تاریخ، اینفری را بسازد.

لرد ولدمورت از معدود کسانی است که توانست لشکری چند هزار تایی از اینفری ها را تنها برای حفاظت از یک گردنبند حاوی روح خودش، بسازد.

مقابله با اینفری ها

بعضی فکر می کنند با طلسم هایی چون کروشیو و یا سکتوم سمپرا می توان اینفری ها را نابود کرد. اما به دلیل عدم وجود خون و یا روح در بدنِ اینفری ها، آنان نه زخمی می شوند و نه کنترل خواهند شد.

یکی از تنها راه های مقابله با اینفری ها، استفاده از دیوار آتش و یا مگافایروال است که در این افسون که با وردی خاص اجرا می شود، یکی از تنها نقاط ضعفِ اینفری ها یعنی ناتوانی در تحمل گرما، مورد تهاجم قرار می گیرد و اینفری ها را تا مدت ها چون مردگانی بی تحرک بر روی زمین می افتند.

تاریخچه اینفری ها

اینفری ها نمونه ای وحشتناک تر و خوفناک تر از پدیده ای مشنگی به نام "زامبی" هستند. جادوگری به نام "الویس رامبیوس" که از فامیلی مضحک خودش خجالت زده بود، پس از قتل یک فرد و ساعت ها تماشای آن و انجام ورد هایی که به طور عجیبی به او الهام می شدند بر روی آن پیکر ، توانست یک زامبی را بوجود بیاورد.

اما در گذشته توسط دکتر ریچارد z که متخصص امور ماورا بود و یک مشنگ به شمار می رفت، ویروس سازنده زامبی ساخته شده بود.

الویس آن را ویروس را پیدا کرده و با ورد های سیاهی که از نوادگان اسلیتیرین آموخته بود، یک اینفری بوجود آورد.

زندگی اینفری ها :

اینفری ها در آب ها و یا در بین درختان جادویی زندگی می کنن. آب ها را تسخیر کرده و یا روح درخت را از بین می برند.

اینفری ها به دلیل اینکه توانایی تحمل گرما را ندارند در آب پناه می برند.

خواب سرما

خواب سرما وقتی در اینفری ها بوجود می آید که بوسیله دیوار آتش و یا طلسم پاترونوس مورد اصابت قرار بگیرد.

حالتی در اینفری ها است که برای تامین سرما و نفرت مورد نیازشان برای زندگی انجام می شود و باعث این می شود که آن ها به خوابی عمیق فرو بروند.


سوال دوم :


1. فرار که فواید و شرایط آن به خوبی در تدریس شما آمده بود.

2. طلسم شکستن استخوان : بوسیله این طلسم می توان تنها دارایی آن ها را یعنی استخوانشان را شکست که البته فقط برای تعداد محدودی چون حداکثر 50 تا کاربرد دارد.

3. طلسم فرمان : راه های کنترل اینفری ها تنها دو عدد است اما راهی نا مطمئن که امید آخر هر کس برای مقابیله با اینفری هاست و نیاز به تبحر خاصی در اجرای اوراد نابخشودنی دارد، استفاده از طلسم فرمان یا ایمپریو است.

4. دیوار آتش یا مگافایروال : دیوار آتش یکی از بهترین راه های مقابله با اینفری هاست. آتش سردی وجودشان را می مکد و آن ها را از درون می سوزند و تنها راه نابودی آن ها ست هر چند اینفری های لرد ولدمورت با آتش نابود نشدند و تنها به خواب سرما فرو رفتند.

5. پاترونوس : فکر کردن به یک چیز لدت بخش و سپس اجرای طلسم پاترونوس، می تواند سرمای وجودشان را بمکد.

این طلسم ممکن است سبب اختلال در حرکت و فعالیتشان شود ولی نابودشان نمی کند.


سوال سوم :


خیر! به دو دلیل کاملا این اطمینان حاصل می شود که تصاویر سر کلاس و مخصوصا مبارزه شما با اینفری ها فتوشاپ نیست:

1. اینکه شما از ماگل ها متنفر هستید و این برنامه های خزعبل چون فتوشاپ تنها مایه ننگ شماست.

2. و اینکه چهرهِ زیبا و دلنشین شما در عکس به وضوح مشخص است.


سوال چهارم :


به نظر می رسه طبق شایعات و شواهد، گلرت پس از ترک و جدایی از آلبوس دامیبدور، سعی می کند تا ارتشش را از اینفری هایی تکامل یافته بسازد.

او سالها تلاش می کند و چند صد اینفری می سازد ولی به دلیل اینکه هیچ کدام توانایی انجام کار های مورد نظر او را ندارند، او آنها را نابود می کند.

گلرت از سازندگان نوعی نابودگر اینفری نیز هست که استاد ما نتوانستیم طلسمش را از کتابخانه ممنوعه گیز بیاوریم.

آخر سر هم گلرت، توسط یکی از اینفری های آخری اش که تکامل یافته بود ولی فرار می کند، نابود می شود.با تشکر از پرفسور لوسیوس مالفوی


دربرابر شرارت وزیر و مدیر خیانت کار و مفسد و چیزکش جامعه ساکت نمی مانیم ... !


تصویر کوچک شده

با هم، قدم به قدم، تا پیروزی ...


- - - - - - - - - - - - - - - - -


تصویر کوچک شده

تا عشق و امیدی هست؟ چه باک از بوسه دیوانه سازان!؟


پاسخ به: كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ جمعه ۲۷ دی ۱۳۹۲

لینی وارنر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5466
آفلاین
-یک مقاله کامل و معتبر در مورد اینفری ها 10 امتیاز

این موجودات بی قواره و دراز لق لق و اسکلتی، مرده هایی هستن که با جادوهای سیاه و مخوف تا حدودی زنده شدن و تحت اوامر کسی که اونارو به اینفری تبدیل کرده قرار دارن. از اونجایی که قدرت تفکر ندارن و در اصل هیچ کنترل خاصی روی خودشون ندارن، ابهت فرد تبدیل شده رو به کلی زیر سوال میبرن. چون درست مثل یک عروسک خیمه شب بازی میمونن که توسط فرد دیگه ای کنترل میشن.

تصور غلطی که وجود داره اینه که همه فکر میکنن جسد تمام انسان ها _در صورت برقرار بودن شرایط لازم برای تبدیل به اینفری_ قابلیت تبدیل شدن به اینفری هارو دارن، درحالیکه این یک اشتباه محضه.

درسته که اکثر آدما این قابلیت رو دارن، اما دو نوع از انسان ها قادر به گریختن از چنگال تبدیل شدن به اینفری هستن. 1. سیاه ترین جادوگران تاریخ 2. سفیدترین جادوگران تاریخ

جادوگران سیاه بزرگ، از جمله ارباب لرد ولدمورت کبیر، به دلیل قدرت جادویی فوق العاده ای که در حین حیات داشتن، از تبدیل به اینفری مصونیت دارن و هیچ کس قادر به سوء استفاده از جسدشون نیست. البته قابل ذکره که اصلا کسی قادر به کشتن ایشون نیست که حالا بخواد به فکر تبدیلش به اینفری هم باشه.

دقیقا مشابه چیزی که برای جادوگر سفید بزرگ وجود داره.قلب پاک اونا، مانع قبول و جذب سیاهی ای که تبدیل شدن به اینفری در وجودشون بوجود میاره میشه و به همین دلیل اجسادشون مثل سپر مدافعی میمونه که تاریکی و بدی رو از خودش دور نگه میداره و به همین واسطه، هیچ کس نمیتونه جسد اونارو تبدیل به اینفری کنه.

بنابراین شدیدا پیشنهاد میشه که اگه قصد ساخت اینفری دارین، از این دو نوع گونه ی انسان ها اصلا استفاده نکنین که فقط دارین وقت گرانبهای خودتون رو تلف میکنین.

سایر انسان ها، نیمه سیاها، نیمه سفیدا، معمولیا، خاکستریا و کلهم سایر کسایی که جزء دو دسته ی بالا قرار نمیگیرن براجتی قابلیت تبدیل شدن به اینفری رو دارن، کافیه وارد عمل بشین!

-5 راه یا طلسم مقابله با اینفری ها با شرح کامل حداکثر 10 امتیاز

1. اکسپکتوپاترونوم: طلسم آشنایی که برای دور کردن دیوانه سازها به کار میره. این طلسم در اینجا هم کاربرد داره و به خاطر روشنایی و نور و امیدی که با خودش به همراه داره، باعث دور شدن اینفری ها و به عقب روندن اونا میشه. اما هرگز اینفری هارو تسلیم یا نابود نمیکنه و فقط باعث توقف حرکتشون میشه.

2. لوموس: همین ورد ساده هم در مقابله با یک یا چند اینفری میتونه مناسب باشه. نور این ورد میتونه اونارو تا حدودی از ما دور نگه داره و وقت لازم برای فرار مارو مهیا کنه.

3. آینه!: اینفری ها به هم نوع خودشون حمله نمیکنن و برای نابودی انسان های زنده بوجود اومدن. بنابراین اگه بتونیم یه عالمه جلو و کنار اونا بوجود بیاریم، اونقدر گیج میشن و تغییر مسیر میدن که خودشونم نمیفهمن داره چه اتفاقی می افته و ما میتونیم تو این مدت بگریزیم!

4. آب زلال!: آب مایه ی زندگی و حیاته و اینفری ها موجودات مرده ای هستن که با جادوی سیاه به زندگی ِ فلاکت باری برگشتن. اگه آب پاک و زلالی رو روی اونا بریزیم پوستشون رو به تجزیه شدن و نابودی میره. اما مسلما اینفری ها اونقد قوی هستن که با دو تا لیوان آب نترکن و نیاز به بشکه ها آب دارن. (توی هری پاتر هم دیدیم که آبی که اینفری ها توش بودن آب معمولی نبود و هری هم با چوبدستیش نمیتونست آب بوجود بیاره پس تناقضی بیان نشده)

5. چراغ قوه: چراغ قوه تاثیرش مثل لوموس نیست که اینفری هارو دور نگه داره اما با انداختن نور چراغ قوه تو چشمشون، با اینکه مانع حرکتشون نمیشیم، اما مانع حرکت مستقیمشون میشیم و دید و بیناییشون رو تا وقتی نور بشون میتابه از بین میبریم. یه اینفری که بی هوا حرکت میکنه و از خودش کنترلی نداره و جایی رو نمیبینه، میتونه برای ایجاد موقعیت فرار مناسب باشه.


-آیا خاطره و تصویر پروفسور مالفوی که در کلاس شرح داده شد فتوشاپ است؟ توضیح دهید حداکثر 5 امتیاز

این وصله ها به پروفسور مالفوی نمیچسبه و هرچی که گفتن بی شک عین حقیقته و من شخصا به خودم اجازه ی دخالت در تایید یا رد صحت این تصاویر نمیدم.

وقتی ایشون اینطور میگن، پس حتما درسته.

- چند خطی درباره داستان اینفری ها و گریندلوالد و سرنوشت آنها بنویسید حداکثر 5 امتیاز

در این زمینه شایعات زیادی هست که یکیش میگه گلرت قادر به ساخت تعدادی اینفری شده بود و اونارو در تاریک ترین نقطه ی جهان پنهانشون کرده بود تا در موقع نیاز ازشون استفاده کنه.

اما متاسفانه هیچ وقت فرصت استفاده از اونارو پیدا نکرد چون دامبلدور همیشه ردشو میزد و گلرت فرصتی برای دوباره پیوستنش به اینفری ها و استفاده از اونارو پیدا نکرد. دامبلدور از گلرت باهوش تر بود و ارباب لرد ولدمورت کبیر هم از دامبلدور!

بنابراین شایعه ی دیگه ای میگه که بعد از نابودی گلرت، ارباب لرد ولدمورت کبیر به دنبال ارتش اینفری های گلرت میگرده و در نهایت اونارو پیدا میکنه و به ارتش اینفری های خودش ملحق میکنه.
پاسخ به: كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۲۱:۱۶ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۲

بیدل آوازه خوان


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از مکافات عمل غافل مشو + چخه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
یک مقاله کامل و معتبر در مورد اینفری ها 10 امتیاز

آخرون با نام یونانی Αχέρων یکی از پسران زمین بود که به سبب کمک به تیتان‌ها در جنگ‌شان با المپیان، محکوم شد که به دنیای زیرزمین برود. درنتیجه به دوزخ تبعید و تبدیل به رودی از رودهای دوزخ شد. در سرزمین مردگان چنان چه هنگام مرگ، سکه ای در دهانت قرار داده باشند تا بتوانی هزینه ی قایق عبور از دوزخ را بپردازی، سوار بر قایق به دنیای مردگان می روی و درصورتی که سکه نداشته باشی به آخرون پرتاب خواهی شد و ناچاری در تمام مدت اقامت در دنیای مردگان (یعنی تا اید) در این رود سرگردان باشی.

برخی جادوگران بر این باورند که با ابراز شجاعت و ابزارهای جادویی و داشتن قلبی پاک می توانی عزیز از دست رفته ی خود را از دنیای مردگان بازگردانی و این تنها زمانی امکان پذیر است که متوفی، از آبشاری که در انتهای آخرون قرار دارد به پایین و درنتیجه دوزخ ابدی، پرتاب نشده باشد. پس از سقوط در این آبشار دوزخی، هیچ راهی برای به زندگی بازگرداندن متوفی وجود ندارد، مگر با کمک جادوی سیاه که در این صورت، فرد بازگشته هیچ اراده و قدرت تعقلی از خود نداشته، تنها به ابزاری برای از بین بردن انسان های عادی تبدیل خواهد شد تا خدمتگزاران خدای دوزخ را افزایش دهد.

5 راه یا طلسم مقابله با اینفری ها با شرح کامل حداکثر 10 امتیاز

1- فرار: توضیح کاملش فقط همین چهار حرفه، ف ر ا ر
2- ایجاد غول آتش: خطرناکه. اگه قدرت کنترلش رو ندارید، توصیه نمیشه. آخرین بار یکی از دوستان دراکو مالفوی قربانیش شد!
3- استفاده از معجون عشق: با پاشیدن معجون عشق بر روی اینفری، بوی مطبوعی که در دوران زنده بودنش براش ایجاد عشق می کرده به مشامش می رسه. ولی اینفری قادر به درک عشق نیست و این بو به نظرش خوشمزه میاد... مث یه چیز شیرین! درنتیجه شروع به خوردن خودش می کنه و بووووووووووپ! شما نجات پیدا می کنید.
4- استفاده از گیاه خرزهره: اسم جادوییش رو یادم نیس! این گیاه، مخصوصا نوعی که دارای گل صورتی هست بوی تندی داره و زهر ضعیفی هم ایجاد می کنه که برای انسان ها خطر چندانی نداره ولی باعث تجزیه ی اینفری ها میشه.
5- استفاده از جوراب مرلین. :) لازمه درباره ی خواص بوی این جوراب شرحی داده بشه؟ :)

آیا خاطره و تصویر پروفسور مالفوی که در کلاس شرح داده شد فتوشاپ است؟ توضیح دهید حداکثر 5 امتیاز

می تونه فتوشاپ باشه و می تونه از نرم افزار flash برای ساختنش استفاده کرده باشه ولی هر دوی این ها وسایل و نرم افزارهای ماگلی هستند که امکان نداره پروفسور مالفوی ازشون استفاده کنه درنتیجه باید اعتراف کنم که کاملا واقعیه! (استااااااااااااااااااااااادیّم! پاچه داری که برات وخارانیّم؟)

چند خطی درباره داستان اینفری ها و گریندلوالد و سرنوشت آنها بنویسید حداکثر 5 امتیاز

گریندل والد به کمک ابرچوبدستی به ساحل رود آخرون رفت. تنها زمانی می توانست از کمک اینفری ها برخوردار شود که جغد خاصی را بیابد. این جغد همان آسکالافوس (پسر آخرون) بود و تنها او می توانست اوزیریس (خدای مرگ) را قانع سازد تا برای قدرت گرفتن بر روی زمین به اینفری ها اجازه ی خروج از آخرون را بدهد. با توجه به این که گریندل والد نتوانست جغد موردنظر را بیابد، این قضیه منتفی شد. لیکن علت موفقیت لرد سیاه در به خدمت گرفتن اینفری ها تا به حال بر کسی آشکار نشده بود که اخیرا در طی درس استاد مالفوی، مشخص شد.

امتیاز کمکی

خنده دار ترین جمله درباره عکس این هفته مربوط به اینفری ها:


اینفری که به جادوگر می رسه، جوجه جادوگر بوق می زنه!


هه!


پاسخ به: كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۱۶:۵۳ جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۲

لوسیوس مالفوی old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
((لطفا تا لود کامل صحفه منتظر بمانید))
--------------------------------------------------------

جادوی سیاه برابر جادوی سیاه(دفاع برابر جادوی سیاه) جلسه دوم
:bat: :bat: :bat: :bat: :bat: :bat: :bat:
جلسه دوم کلاس دفاع برابر جادوی سیاه امروز برگذار میشد هیچکس حس خوبی نداشت در هاگواتز مخصوصا اعضا گروه های غیر از اسلیترین ... :vay:

گریفندوری ها که همگی از معجون مدفوع اژدها ی بورکینافاسویی و عصاره پوست جن خونگی موگادیشویی خورده بودند تا بیمار شوند تا در کلاس پروفسور مالفوی شرکت نکنند...
تصویر کوچک شده

بماند که بعضی هاشون معجون را درست تهیه نکرده بودند و پوست بدنشان مثل جن خونگی شده بود وصورتشون که هیچی نمیشه توضیح داد.
تصویر کوچک شده

بقیه گروهها هم کم و بیش دست کمی از گریفندوری ها نداشتند...
تصویر کوچک شده

دانش آموزان خون لجنی هم که اصلا اطلاعاتی ازشون در دست نیست از جلسه قبل تا به حال ، همینجا اعلام میشه اگر خبر و یا اطلاعی از سرنوشت آنان دارید با دفتر کاراگاهان وزارت سحر و جادو بخش مفقودالاثر ها تماس بگیرید و خانواده هاشون را از نگرانی در آورید،
البته شایعه های وجود دارد از اینکه توسط مالفوی طلسم شدن و در دخمه مخفی در هاگواتز زندانی شدن و مورد سوء استفاده قرار میگیرند... ( حالا این سوء استفاده چه نوعیش است معلوم نیست بعضی میگویند جن های خونگی هاگوارتز را حموم میبرند بعضی میگویند مورد آزار و اذیت های دیگه قرار گرفتن )

خلاصه با همه این حرف ها جلسه دوم داشت شروع میشد تعداد شرکت کنندگان به تعداد انگشتان یک پا هم در این جلسه نمی رسید...تصویر کوچک شده

لوسیوس مالفوی وارد کلاس شد و بلافاصله شروع کرد به تدریس:
اینفری ها

تصویر کوچک شده


اینفری ها لاغر و اسکلتی هستند و کاملا شبیه زامبی ها و از اجساد انسان ها و به شکل ظاهر انسان... و فرم همان انسان قبلی اما شبیه زامبی


اینفری ها زنده نیستن و نمی توانند فکر کنند و اراده آزادی ندارنداما قادر به صحبت هستند و توسط جادوی سیاه همانند عروسکی مرگبار تبدیل می شود

این موجودات بسیار خطرناک هستند ور در رده سیاه ترین و خطرناک ترین موجودات جادوی سیاه شناخته و طبقه بندی میشن با توجه به بدن بی حس و مرده ای که دارند تقریبا هیچ صدمه به آنها کارگر نیست... و قدرت کافی برای کشتن یک انسان و به زیر کشیدن انسان ها و بردن آنها به دور دست ها را دارند...

ساخت اینفری بسیار دشوار است و از تاریک ترین جادو های سیاه است و رابطه مستقیمی با قتل دارد جادوگر سیاهی که بخواهد اینفری بسازد ابتدا باید یک انسان را به قتل برساند و سپس با قدرت جادوی سیاه جسد آن را تبدیل به اینفری کند...

این کار بسیار شوم است به خاطر اینکه آرامش قربانی از او گرفته شده و نکبتی بسیار زیاد جادوگر سازنده را میگیرد .... حال ببینید جادوگری سیاهی که صدها اینفری ساخته چه تبهری در جادوی سیاه دارد ( درود بر اربابم لردسیاه که تنها کسی است که موفق به ساخت هزاران اینفری شده و نکبت ساخت آنها هم هیچ صدمه ای به ایشان نزده )


راه های مقابله با آنها بسیار کم است و دشوار... در مقابله با آنها باید اول حساب تعداد آنها را کرد در مواجه با یک یا دو اینفری شاید بشود از دست آنها گریخت اما در مقابل جمعیت بزرگی از آنها کار بسیار دشوار است.

اینفری ها موجودات تیره و تار هستند و برای همین از نور و آتش و گرما بدشان می آید پس طلسم های مرتبط با نور و آتش در مقابله با آنها موثر است اما نه به شکل پایدار مثلا طلسم طوفان آتش در مقابل چند اینفری شاید جواب دهد اما در مقابل ارتشی از آنها شاید حتی فرصت فرار را هم میسر نکند اینفری ها بسیار در برابر جادو مقاوم هستند همانطور که قبلا گفتم آنان چیزی احساس نمی کنند پس طلسم های تاثیر پذیر از درد حتی مثل کرشیو که خود یک طلسم سیاه و ممنوع است تاثیری ندارد... یا سکتومسمپرا... که باعث زخم و خون ریزی میشه... اینفری ها خونی اصلا ندارند.
در نتیجه ایجاد حلقه های آتش به نظر موثرترین راه مقابله است.

لوسیوس مالفوی شروع به راه رفتن در مقابل شاگردان کرد و شروع کرد خاطره گفتن:
در سال ها پیش در سفری که به باگستان داشتم در غار بسیار بزرگ که در آن دریاچه بزرگ و سیاهی قرار داشت به صد ها اینفری بر خوردم که با ایجاد حلقه ای از طلسم طوفان آتش با آنها مقابله کردم همانطور که در تصویر زیر آمده است:
تصویر کوچک شده


اما ادامه درس:
گریندلوالد از جادوگران صاحب نام جادوی سیاه زمانی در فکر تاسیس ارتشی از اینفری ها بود اما معلوم نیست که وی موفق شده یا نه...

کلاس همینطور در مورد اینفری پیش رفت شاگردان بسیار وحشت زده به نظر میرسیدند فکر وجود همچین موجوداتی مو بر تنشان سیخ کرده بود...

با تمام شدن وقت کلاس پروفسور مالفوی شروع کرد به دادن تکالیف جلسه بعد:

-یک مقاله کامل و معتبر در مورد اینفری ها 10 امتیاز

-5 راه یا طلسم مقابله با اینفری ها با شرح کامل حداکثر 10 امتیاز

-آیا خاطره و تصویر پروفسور مالفوی که در کلاس شرح داده شد فتوشاپ است؟ توضیح دهید حداکثر 5 امتیاز

- چند خطی درباره داستان اینفری ها و گریندلوالد و سرنوشت آنها بنویسید حداکثر 5 امتیاز


امتیاز کمکی

خنده دار ترین جمله درباره عکس این هفته مربوط به اینفری ها:

تصویر کوچک شده
((با پوزش تدریس این جلسه بسیار پر محتوا تر بود اما به علت مشکلات ناشی از بارش برف و قطع ناگهانی برق تدریس جلسه که در حالت پیش نمایش بود از بین رفت.))


ویرایش شده توسط لوسیوس مالفوی در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۲۰ ۱۷:۰۳:۲۴

جادوگران


پاسخ به: كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۲

لوسیوس مالفوی old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
نمرات جلسه اول کلاس دفاع برابر جادوی سیاه

مورفین گانت : = 28 امتیاز

آیلین پرنس : 27 امتیاز
--------------------
هلگا هافلپاف: = 22 امتیاز

آلبوس سوروس پاتر: = 23 امتیاز

بیدل آوازه خوان : 28 امتیاز
----------------------
لینی وارنر: = 25 امتیاز

پروفسور فلیت ویک: = 29 امتیاز

پادما پاتیل: = 21 امتیاز

========================
در مجموع امتیاز گروه ها :

اسلیترین : 19 امتیاز


هافلپاف : 25 امتیازراونکلاو: 25 امتیاز


گریفندور : 0 امتیاز


خوشم میاد اعضا شجاع گریفندور جرات شرکت در کلاس جادوی سیاه برابر جادوی سیاه پروفسور مالفوی را نداشتن


جادوگران


پاسخ به: كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۲

پادما پاتیل


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۱ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۵ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۳
از چادر سرخ پوستى
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 271
آفلاین

یک مقاله تحقیقی در مورد مارها در دنیای جادوگری و جادوی سیاه بنویسید حداکثر 15 امتیاز

مارها در دنياى جادوگرى جايگاه خود را دارند.

جادوگران از فسمت هاى مختلف بدن مارها براى معجون سازى استفاده مى كنند مثل سم ، دندان نيش ، پوست و ...

استفاده از نوعى طلسم مى تون از دريچه ى چشم مار به اطراف نگاه كرد. مارها جاسوس ها. خوبى هستند.

مار ها اصولا موجودات جادويى نيستند ولى نوعى از آن ها به خاطر آزمايش هاى جادويى تبديل مار هايى مانند بالسليك شدند.

بعضى از جادوگران باور دارند كه كله ى مار باعث دور شدن شيطان مى شود ولى بر عكس باعث جذب شدن شيطان مى شود.

پودر دندان نيش مار باعث عطسه و حساسيت مى شود ولى استفاده ى آن با موى تكشاخ باعث بوى خوب دهان مى شود.

مار ها چشم هاى زردى دارند كه در تاريكى قابل ديدن است.

مار هاى جادويى معمولا خطرناك ولى مفيد هستند كه كسانى كه آن ها را شكار مى كنند بيش از ده سال عمر نمى كنند جون نفس مار جادويى بسيار سمى است.

5 جادوگر مار زبان تاریخ جادوگری را نام ببرید حداکثر 5 امتیاز

لرد سياه

مورفين گانت

مورپى گانت

پدرشان ( بالا)

سالازار اسلاترين

خواص خون مار و کاربرد هایش را بنویسید حداکثر 5 امتیاز

خون مار براى مسموم كردن و شفا دادن استفاده مى شود.

خون گونه ى خاصى از مار ها باعث مى شود كه نا بينايى درمان شود.

گونه ى ديگرى باعث مى شود كه انسان ها در يك لحظه بميرند.
یک بحث برای تدریس در جلسه بعد که دوست دارید بیاموزید برای جلسه بعد مطرح کنید حداکثر 5 امتیاز

دوست دارم درباره ى جادوى سياه بدانم.

امتیاز اضافه :
در مورد قیافه پروفسور لوسیوس مالفوی در عکس بالا چند خطی بنویسید


آخه چى بگم

انگار زنى هستين كه سوسك ديده.

يا ديوانه ى تيمارستانى هستين كه سوسك ديدين.

يا مثل مثل مردى كه تازه فهميده زنش مرده.به ياد قديما


پاسخ به: كلاس دفاع در برابر جادوي سياه
پیام زده شده در: ۱۹:۲۵ پنجشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۲

پروفسور فلیت ویک old


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۷ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۹:۲۷ سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳
از خوابگاه اساتید هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 288
آفلاین
بسم المرلین الگولاخ الحکیمتکلیف ِ پرفسور فلیت ویک

به دلایلی من نمی تونم پستم رو همینجوری بذارم؛ خیلی عذر می خوام مجبورم، ضمیمه کنم !

دریافت pdf


بازم عذر میخوام پرفسور !


دربرابر شرارت وزیر و مدیر خیانت کار و مفسد و چیزکش جامعه ساکت نمی مانیم ... !


تصویر کوچک شده

با هم، قدم به قدم، تا پیروزی ...


- - - - - - - - - - - - - - - - -


تصویر کوچک شده

تا عشق و امیدی هست؟ چه باک از بوسه دیوانه سازان!؟شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.