هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲۳:۲۱ شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب پس مسابقات كوييديچ هاگوارتز تا 5 فروردين ادامه خواهد داشت!

موفق باشيد.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۳:۱۷ شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
ایگور ... ارزشی ... بوقی

تو خجالت نمیکشی ؟! شرم نمیکنی ؟! حیا نداری ؟!

خب بوقی من الان توی این مدت ِ کم ! توی این همه درخواست برای ساخت ِ فیلم های مفرح جدید ! توی این موقعیت که بشدت دنبال یه پنه لوپه میگردم برای عشق بازی چطوری بیام رول ِ کوییدیچ بنویسم ؟!

هاگوارتز که آخره عمرشه ، پنج روزم تمدید بشه چیزی نمیشه که ! جلسات خصوصیم که تحریم کردی ، وگرنه میومدم همچین جلسه خصوصی برات میذاشتم که تا عید ِ نوروز ِ بعدی تمدید کنی مسابقات رو

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۵۰ شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
ایگور بنا به دلایلی فکر نمیکنم بتونم پست داوری و کلاس رو ارسال کنم .

این جوابها رو برای خودت میفرستم بعداً بزنشون توی سایت

مرسی .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۹:۱۳ جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پيوز گفته:

نقل قول:
با سلام ...

ببخشید منم مثل مری کاپیتان تیم نیستم اما خوب چون میدونم آسپ ممکنه نیاد به این زودی وارد بحث میشم !

موافقم کاملا ! تاپیک ها دیر باز شده هیچ ... الان توی شلوغی های عیده من خودم صبح تا شب خونه نیستم ! واقعا پست زدن توی این شرایط که ملت تمرکز هم ندارن سخته ! به نظر من هم بهتره مهلت بازی تا 5 فروردین تمدید بشه !!!

از اونجایی که هافل و راون این مساله رو گفتن حداقل میتونید بازی بین این دو تیم رو تمدید کنید !

در کل هرجور مدیر صلاح بدونن !

خب از اونجايي كه ميدونيد بازي هاي مقابل هم اصلن مهم نيستن و اين امتياز هست كه مهمه نميتونيم بازي شما رو چنين كاري بكنيم.

براي مثال يه ترم تيم اسليترين هر 3 گروه رو برده بود ولي چون گريفيندور امتياز بيشتري كسب كرده بود اونا قهرمان كوييديچ شدن پس ربطي به برد و باخت يه بازي نداره.

براي همين گفتم هر سه گروه بايد موافق باشن!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱:۱۶ جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

ببخشید منم مثل مری کاپیتان تیم نیستم اما خوب چون میدونم آسپ ممکنه نیاد به این زودی وارد بحث میشم !

موافقم کاملا ! تاپیک ها دیر باز شده هیچ ... الان توی شلوغی های عیده من خودم صبح تا شب خونه نیستم ! واقعا پست زدن توی این شرایط که ملت تمرکز هم ندارن سخته ! به نظر من هم بهتره مهلت بازی تا 5 فروردین تمدید بشه !!!

از اونجایی که هافل و راون این مساله رو گفتن حداقل میتونید بازی بین این دو تیم رو تمدید کنید !

در کل هرجور مدیر صلاح بدونن !

شاد باشید ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
در مورد كوييديچ:

اين اشتباه من بود كه خب دو روز ديرتر تاپيك ها رو زدم ولي به نظر خودم نيازي به زمان اضافي نيست.چون بازيكنان شما با توجه به تاپيك كه پست نميزنن باو!:Hammer: !

اونها پستشون رو نوشتن براي مثال تو اين دو روز و فقط كافيه 5 دقيقه آن بشن و رولشون رو بفرستن و دوباره برن و فكر هم نميكنم تو اين 5 روز كسي باشه كه نتونه حتي 5 دقيقه هم آن بشه.

من فكر نميكنم وقت اضافه اي نياز به اضافه كردن باشه ولي اگر هر سه گروه تاييد كردن منم حرفي ندارم(چون اين من نيستم كه شركت ميكنم..بلكه شما هستيد كه شركت ميكنيد).

و اينكه مري عزيز..لطف كن به دليل اينكه ناهماهنگي ايجاد نشه بذار بادراد در مورد كوييديچ حرف هاي ريون رو بزنه.اينجوري منم سردرگم نميشم.خب به اون بگو حرفتو اون اينجا بزنه ديگه.مثلن كاپيتاني گفتن..پشم نيست كه بيچاره! !

پس نياز به تاييد هر سه گروه هست و حتي اگر يه گروه هم مخالفت كنه من شرمنده دو گروه ديگه ميشم!

-----------------
به بادراد:

باشه تصويب شورا رو من در هر صورت اجرا خواهم كرد و اين اعلاميه رو به زودي تو تابلوي اعلانات خواهم زد.

موفق باشيد!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۴۳ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام

نظر به اینکه تاپیکهای کوییدیچ دو روز دیرتر باز شده و این مدت کلیه گرفتاری های سال جدید وجود داره و اینا ، من پیشنهاد میکنم اگر بقیه گروهها مشکلی ندارند و موافقند با موافقت مدیریت زمان مسابقات کوییدیچ رو تا 5 فروردین تمدید کنیم .

نظر با دوستان .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۷:۴۳ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۷

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
با سلام و درود فراوان خدمت مدیریت محترم هاگوارتز.
نتیجه ای که از شورا و با نظرات نمایندگان و اعضای شورا در باب نمرات مستمر به دست آمد را به اطلاع می رسانیم :

طبق مخالفت گروه ها با شیوه قبلی امتیاز دهی نمرات مستمر شورای هاگوراتز بر آن شد که قانونی را تنوین و طرح کند که مستوجب رضایت هر چهار گروه هاگوارتز باشد.

بنابراین طرحی در شورا به نظر هر چهار نماینده شورا رسید که هر چهار نماینده ( البته با شرایطی که ذکر خواهد شد ) موافقت خود را با انجام طرح فعلی اعلام کردند.

این طرح اینگونه است که نمرات مستمری که در کارنامه دانش آموز قرار می گیرد یک کار و اظهار نظر از استاد است نه صرفا فعالیت های دانش آموز بابت گرفتن نمرات بالا.
هر استاد باید طبق فاکتور کیفیت انجام تکلیف از بیست نمره به دانش آموز نمره ای را اختصاص دهد.

علت اینکه طرح کیفیت انجام تکلیف دارای شاخه های متفاوت نشد این است که استاد در حین امتیاز دهی دست بازی داشته باشد.

و اما سه نکته مهم که در رابطه با قانون مستمر ها لازم به ذکر است :
_ همانطور که گفته شد محور اصلی امتیاز دهی کیفیت انجام عمل می باشد در نتیجه تعداد شرکت کردن دانش آموز معیار نیست بلکه کیفیت مهم است لذا بادراد ریشو در کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه از چهار جلسه دو جلسه شرکت کرده است ولی استاد درس مربوطه از نحوه ی انجام تکالیف بادراد راضی می باشد پس به او نمره ی کاملی اختصاص می دهد.
ولی ممکن است آقایy در هر چهار جلسه دفاع در برابر جادوی سیاه شرکت کرده است ولی تکالیف ارائه شده اش قابل قبول نبودند پس نمره ایشون به عنوان مثال می تواند 12 از 20 باشد.

_ دانش آموزان حق هیچ گونه اعتراضی را به نمرات مستمر که از طریق استاد داده می شود را ندارند.

_ معیار اصلی نیز برای اساتید فقط کیفیت انجام تکلیف است.

تمامی این نوشته ها با نظر متفق القول هر چهار عضو شورا نوشته شده است.

لطف کرده و اگر موردی در قانون نمی بینید اون رو ثبت کنید که قانون جدید هاگوارتز اضافه و قانون قبلی نمرات مستمر حذف شود.

قبلاً از تمامی زحمات شما تشکر می کنیم.
شورای هاگوارتز

ویرایش شده توسط بادراد ريشو در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۲۲ ۱۷:۴۵:۵۱

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱۵:۵۲ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
HI

همممم، توی تابلوی اعلانات نوشته شده بازی ریونکلاو - هافلپاف (کوییدیچ!) از 20 اسفند شروع میشه. من امروز (22 اسفند) خواستم پستمو ارسال کنم که متاسفانه تاپیک قفل بود! گفتم بد نیست یاد آوری کنم، چون شاید هم وقتش تموم شه و هم بچه ها به خاطر عید نتونن پستاشونو ارسال کنن.

ممنون.

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۲۲:۱۷ چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به بليز:

من پست قبليم رو پاك كردم ولي خب گويا شما اون هنگام در حال نوشتن بودي و به اين مساله پي نبردي.

من دفاعي از خودم ندارم و اعتراف ميكنم كه اشتباه كردم.به هر حال هر كسي براش پيش مياد كه روزي اشتباه بكنه بالاخره ديگه!

ولي پيشنهاد ميكنم كه بري يه سر بزني به عقب تر تا متوجه بشي كه يه مدت فعالترين مرگخوار من بودم و حتي تو يه شب اگر يادت باشه با هم تو يه كنفرانس لرد هم عوض كرديم.البته نيازي به اثبات خودم ندارم ولي خب گفتم از اشتباه درت بيارم.

و در آخرم ازت عذرخواهي ميكنم كه رفتار مناسبي نداشتم.

موفق باشيد!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.