هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد مری فریز باود
پیام زده شده در: ۱:۳۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
خوب... گمونم هرکی که ماجرای من و دوشیزه باود رو بدونه، متوجه هست که من به هیچ وجه دلم نمی خواست (و نمی خواد) که اینجا پست بزنم. ولی باز بعضیا منو کشوندن به ماجرا!!!

نقل قول:
بله به شدت من دوست ایشون رو کوبیدم ... قضیه من و مورگانا کاملا شخصی هست ، گرچه زمانی که شما به من پیام شخصی دادی عزیز من با ایشون دوست بودم .

گرچه الان هم جدلی بین ما نیست

در اینکه ایشون منو کوبیدن، هیچ شکی نیست! اون دست های پشت پرده و نقشه های مسنجری که تماما زائیده توهم ایشونه، فقط درمورد خود ایشون صدق می کنه.

کما اینکه من ابدا درمورد ایشون با هیچ کسی صحبت نکردم ولی همین امشب چهار نفر از من پرسیدن که بین من و مری چه مسئله ای بوده!!! اونم کسانی که ابدا از هیچی خبر ندارن و کاملا معصوم هستن.

انگار کاملا شخصی بودن این مسئله رو فقط من رعایت کردم!!!

نکته مهم: وقتی ایشون و اینیگو توی پیغام شخصی درمورد من حرف زدن (و اینیگو توی مسنجر از من ماجرا رو پرسید) من حداقل دوماه بود که دوشیزه باود رو ایگنور کرده بودم!!!

هیچ رابطۀ دوستانه ای بین ایشون و من وجود نداشت، نداره، و نخواهد داشت!!!

الانم جدلی بین ما نیست، چون رابطه ای بین ما نیست.

اعضای عزیزی که درمورد خانم باود از من سوال می پرسید. من چیزی درمورد ایشون به شما نمیگم. توی شخصیت من نیست که دیگران رو توصیف کنم. هرکسی خودش، خودش رو نشون میده و من موظف نیستم تمام زوایای ذهنی و روحی روانی دیگران رو بشکافم.

اینیگوی عزیز، خوشحال می شدم اگه اصلا اسم منو این وسط نمی آوردی. آدمی که دروغگو هست، خودش رو به دیگران می شناسونه و نیازی به مثال آوردن نیست.

درضمن، اگه حرفی در چت باکس زدم که کسی خیال کرده از دوشیزه باود طرفداری کردم، اشتباه کردید! من خیال کردم منظور ملت از «یخچال» خود منم که گاهی یخ می زنم!!! متوجه نشده بودم منظور، شخص دیگه ایه!!!

این پست پاک نشه لطفا! چون نمی خوام بازم کسی بیاد و از روابط دوستانۀ دروغین حرف بزنه و همون یه ذره احترامی که خودم برای خودم قائل هستم به لجن بکشه.

ممنون و بای!

یه قسمتی رو پاک کردم توی ویرایش اول. چون به بحث اینجا ربطی نداشت.

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۷ ۱:۵۳:۵۷
ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۷ ۲:۰۲:۳۶

ستاد مری فریز باود
پیام زده شده در: ۰:۳۹ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
اینا رو ولش کن مری عزیز !

مهم اینه که اینیگو پشیمونه ! اینیگو از چشماش عرق شرم میریزه بیرون (گریه ی شرم)! اینیگو درخواست عفو میکنه ! اینیگو همواره پر از عقده های درونی بوده !

بدون شک بهترین ناظری که انجمن شهر لندن به خودش دیده مری باود بوده ! . همین الان اعتراف میکنم که گروهک 15 نفری از اعضای ایفای نقش از من حمایت کردن که همشون الان طرف مری باود هستن. بدون شک ما موفق خواهیم بود.

مری عزیز، سوالی داشتم:

در مورد اون برنامه هایی بگو که در مورد اصول نوشتن و نقد کردن بود. توی وزارت میخواستی اجرا کنی. بیشتر توضیح بده. یعنی چطوری؟! یه مقدار از سیستم نقد کردن و راهنمایی ای که در نظر داری توضیح بده. مثلا قصد داری در تاپیکی جدا از شیوه های صحیح نوشتن نمایشنامه صحبت بشه؟! به طور کلی اینا رو بهتر تحلیل کنی ممنون میشم.

قربانت- اینیگو بوقی

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۵۳ شنبه ۶ تیر ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
مری عزیز:

کارتون خیلی جالبه! یه بحثو تو چند تا پست کش می دید که ذهن کاملا" منحرف بشه..بعد شروع می کنین به بستن بحث اونم تو چند جمله!

دوست عزیز، مطمئنا" من اون پستو برای افزایش پست هام نزدم! اگه توجه می کردید اون پست در جواب پست قبلی شما نوشته شده بود!! من در اون پست از شما در خواست نکردم بلکه در پست قبل از شما درخواست کردم..هدف از زدن اون پست فقط روشن کردن شما بود..که گویا خودتون هم متوجه این موضوع شدید اما خیلی دوست دارید که پنهانش کنید.

به پیوز:

پیوز عزیز،از اونجایی که مسئول فرستادن پست ثبت نام کاندیدایی مدیریت ایفای نقش به ناظرین گروه های ریونکلاو و هافلپاف من بودم ، لازم می دونم توضیحی درمورد این موضوع بدم. در متن پیام شخصی توضیحات کامل داده شده بود. این پیام شخصی برای جلوگیری از اختلالات بعدی به ناظرین گروه ریونکلاو و هافلپاف که تا ان زمان کاندیدای نداشتن ارسال شد.

پیام شخصی برای ناظر گروهتون فرستاده شده.

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۲۳:۱۱ شنبه ۶ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:
ب برای من جالبه، گروه هافلپاف و شخص شما تنها گروهی بود که هیچ عضوی در انتخاب مدیر ایفای نقش ثبت نام نکردن.

به اینیگو ایماگو :

من چون این حرف در مورد هافلپاف بود به عنوان ناظر هافلپاف جواب میدم !

شما میگین انتخاب مدیر ایفای نقش ! ببخشید ! شما خودت حتما به یاد داری که یه موقعی نظرسنجی میکردی برای انتخاب مدیر یک پیام شخصی هم به من فرستادی منم موافق بودم با طرح رای گیری !

بعد یهو در یک اقدام انتحاری گفتین که رای گیری نمیشه و یک شورایی تشکیل میشه که نظارت میکنه بر انتخاب مدیر ! اعضای این شورا کی بودن ؟ الله اعلم !

من به شخصه با انتخاباتی که معلوم نیست کاندید ها کی هستن و کی انتخاب میکنه و جسارتا عامیانه بخوام بگم انتخاباتی که خر تو خره مخالفم !

حالا چرا اینا رو اینجا میگم ! چون توی انتخابات وزارت هم دقیقا همینه ! معلوم نیست صلاحیت کاندید ها بر چه اساسی تایید شده ! معلوم نیست کی اینا رو انتخاب کرده ! و من هنوز نفهمیدم انتخابات یعنی حمایت از دوستا و رفیقای نتی یا یعنی تصمیمی گیری برای یک ایفای نقش بهتر ...

فعلا همین ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۲:۴۸ شنبه ۶ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
کینگزلی شکلبولت عزیز :

1نقل قول:
- اونطور كه از حرفهاتون برمياد می خواين يه تغيير اساسر در ايفای نقش به عمل بيارين ، می تونم بپرسم چه جوری می خواين يه همچين كار عظيم و مشكلی رو عملی كنين ؟

من تک تک اقدام ها رو به ندرت معرفی میکنم امیدوارم که بتونیم با هم و کم کم عملیشون کنیم ، نمیخوایم وزارت خودمون رو فعال کنیم ، میخوایم جوی درست کنیم تا برای همه وزارتها و انتخاباتها پیش بره !

نقل قول:
2 - چه برنامه ای برای تازه واردين يا اعضای نسبتا تازه وارد دارين ؟

اعضای تازه وارد احتیاج به راهنمایی دارند این یکی از مواردی است که خیلی زیاد عنوان میشه و کسی منکرش نیست .
اما موردی که کمی در سایت به فراموشی سپرده شده وارد جو کردن این اعضا هست ، تاپیک و گروه تزه وارد ساز ما به شدت تخریب شده ! گروهی به اسم الف دال ...

بای این مورد ریشه یابی بشه و کمی روی پیشرفتهای تازه واردها دست بزاریم .. باید کمی این نردبان رو متعادل کنیم تا پله پله افراد بالا برند.

کاری که در وزارت من شاهدش خواهیم بود ان شا ا...

نقل قول:
3 - كادر مديريتی خودتون رو از چه كسانی انتخاب ميكنيد ؟

افراد کار بلد ، کسانی که دوست دارد به بهترین مسیر پیش برند و طرحهای و ایده های عالی دارند . نه کسانی که همیشه بوده و هستند .

قدیم و جدید نداره همگی !

نقل قول:
4 - آيا شما در انتخاب معاونانتون تبعيض قائل ميشين ؟ خودتون تبعيض قائل ميشد ؟

تبعیض که خیر ... اما از دقیم گفتند هر که بامش بیش برفش بیشتر ... که البته این نشانه مسئولیته و نه تبعیض و بهادادن ... بلکه هر کس با هر منصبی مسئولیت بیشتری رو دست میگیره !

نقل قول:
5 - يه نمادی چيزی نمی دين طرفدارتون تو امضاشون بذارن ؟

در پست قبلیم گفتم نماد گذاری رو تحریم میکنم اما از جملات قرمز برای پیشبرد میتونی استفاده کنی

نقل قول:
6 - در پايان می خوام ببينم دو ضربدر دو از نظر شما چند ميشه ؟

دو ضربدر دور رو بهتره اینطوری نشونت بدم ... دستت رو باز کن و بگیر جلوی صورتت . یکم عمیق تر فکر کن و ببین چند عدد رو میبینی ! منتظر جوابت هستم .

اینیگوی عزیز :

منم مثل شما و هر کس دیگه ای دنبال این تغییرات در جهت پیشبرد هستم ، برای همین هم کاندید شدم .

ما طبق طرح سیستمهای اطلاعاتی پیش میریم ، چیزی رو نفینمیکنیم بلکه استفاده میکنیم . وینزگاموت جدید خلق نمیکنیم ، کمک میکنیم تا بتونه وظایفی رو که بای انجام بده و بعد ازش استفاده میکنیم

دنبال کارایی نیستیم بلکه دنبال اثربخشی هستیم !

در مورد یک سری از مشکلا ت من هنوز مشکل خودم و خودت رو نمیدونم ... هنوز یادم نرفته بعد از مدتی برگشته بودی من یک شوخی باهات کردم بی دلیل به من بدترین عناوین رو نسبت دادی !

اینه همون چیزی که دنبالشی ؟ پسری که وبلاگ میزنه و مشکلاتش رو توی سایت نمیاره ؟ لالایی بلدی دیگه بهتره ...

جملم رو با لحن بد عنوان نمیکم ، چون دنبال جنگ و جدال نیستم دوست عزیز . شما مشکلی با من داری بهتره اول حلش کنی و حداقل عنوانش کنی تا من بدونم چرا از سوی شخص شما مورد شماتت قرار گرفتم !

تا باور کنم تو مشکلات شخصیت رو داخل سایت نمیاری در حالی که مدارکش در آرشیو چت باکس موجوده !

اول عمل کنیم بعد دیگران رو به عمل وادار کنیم . بهتر نیست ؟

بلاتریکس :

الان دقیق مشخص میکنی پستت برای چی بود ؟
تبلیغات که همه میدونن اعلام برنامه هست ، من توی این 5 روز چه چیزی رو به صورت عملی باید نشون شما بدم ؟

بعد شما دنبال چی هستین ؟ من چندین بار گفتم اعلام برنامه میکنم ، کم کم و به ندرت ... راهکارم در پست قبلیم اشاره کردم خوب دیدی ؟ فکر نم مثال هم زدم ها !

حالا من درست نخوندم یا شما ؟!!!

برای این پست زدی که بگی من اعلام برنامه کنم ؟ خب اینو که من خودم صد بار گفتم مشکلاتمم گفتم ، یکی دو تا برنامه هم فعلاً گفتم ... برنامه های قبلی منم کم و بیش اسلوباینا رو تشکیل میده هست ...

برای احوال پرسی که ستاد منو نزدن ، مجوز اعلام برنامه هم به دستر شخص نبود که الان بخواد اونو ایراد کنه ... درسته ؟ پس کمی صبور باش دوست عزیز من اعلام برنامه میکنم ، بعد شما سوالات رو عنوان کن .

اگر چیزی از موارد قبلی در نظر داشتی هم من در خدمتم .

ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۶ ۲۲:۵۷:۰۷

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۵ شنبه ۶ تیر ۱۳۸۸

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
نقل قول:
شما پست رو سرسری میخونین و فقط برای کوبیدن جلو میاین ، بعد من میکوبم ؟

مری عزیز، لطف کنید و اینجا همچین بحث هایی رو باز نکنید. همین چیزا باعث دو دستگی میشه. حد اقل نگذارید که تصور خیلی از اعضا درمورد مشکلاتی که ممکنه در دوران وزارت شما پیش بیاد تحقق پیدا کنه!

نقل قول:
برنامه اصلی کدام یک از انجمن ها این نیست ؟ که از سوژه هایی که وجود دارد در ایفای نقش استفاده کرده و از آنها برای پیشبرد رول و تاثیر گذاری بر دیگر انجمنها استفاده کند ؟

شاید این برنامه ی خیلی از انجمن ها باشه مری عزیز! اما هر انجمنی نمی تونه به این برنامه جامه عمل بپوشونه! چرا؟ چون هرانجمنی با توجه به موضوعش نمی تونه هر سوژه ای داشته باشه! اما به وزارت خونه نگاه کنید. یک انجمن بدون محدودیته!

نقل قول:

اما نکته ای که باید توضیح بدم تا به برنامه خودم بسم اینجاست که فقط سوژه ؟ آیا بلیز زابینی کم سوژه پرداز بود ؟ ( معذرت به خاطر استفاده از اسم ایشون ) آیا وزیر شدن یک جن کم سوژه داشت ؟ عرصه انداختن مرگخوارا ؟ پس چرا این موارد نتونست آنچنان که باید و شاید تاثیر بزاره ؟ نکنه داریم توی سر خودمون میزنیم و به خودمون دروغ میگیم ؟ مرگخوارا مشکل دارن ؟ وزیر ؟ معاوناش ؟ و ...

نخیر ! اشکال اینه که ما نباید فقط برروی سوژه تاکید کنیم ، باید فضای آن رو هم بوجود بیاریم . ما نمیتونیم روی انجمنهای دیگه تاکید خاصی بکنیم و تغییر بدیم ، (کاری که من دوست داشتم انجام بدم و دوست دارم بدم ، با یک دسترسی بیشتر برای وزیر ) ، منتهی میتونیم به تعامل برسیم .

متوجه شدم که دوباره پست رو دقیق نخوندید! من در پست قبلی عرض کردم : « کم نبودن کسایی که حرف هاشون در حد یک شعار باقی موند یا راه کاراشون برای اجرای برنامه هاشون قابل اجرا نبود یا دنبال نشد...شما باید برنامه هاتون رو در این سه موردی که فرمودید اعلام کنید!»

به نظر شما من چرا این حرفو زدم؟ گفتم که کم نبودن کسایی که برنامه هایی داشتن که نتونستن به خاطر داشتن فضای مناسب اون هارو اجرا کنند! یا مثلا" همین هوکی...درمورد هوکی...فضای وزارت خیلی هم عالی بود اون زمان...منتهی برنامه ها دنبال نشد!

و من از شما به عنوان یک کاربر بی طرف نه به عنوان یک طرفدار ایگور، درخواست کردم که راه حل هاتون رو برای این موضوع بگید! خواهش کردم که وقتی شعاری می دید براش راه کار هم پیشنهاد کنید. پرسیدم که شما چطور می خواید سوژه های عالی، فضای عالی، و پیگیری رو با هم در شش ماه جا بدید! و در یک جمله از شما خواستم که برنامه هاتون رو اعلام کنید!

و شما باز هم حاشیه رفتید! اگه در این ستاد قرار نیست برنامه ها اعلام بشه و فقط قراره یک سری صحبت در راستای انتقاد از سایر کاندیده ها انجام بگیره، اعلام کنید که بیخودی وقتمونو تلف نکنیم .

با تشکر از مری عزیز! موفق باشید.

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ شنبه ۶ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هوکی !

نقل قول:
در دوره قبلی نیمی بیشتر از پست های ستاد شما ، به جای بیان برنامه ها ، شامل تخریب کاندیداهای دیگه و درگیری با طرفدارای اون کاندیدا ها و تحریک طرفداران خودتون بر ضد رقبا بودند

ستاد شما که همه اش رول بود ، من فکر کنم طرفدارای شما برنمه هاتون رو با رول نوشتن کمی اشتباه گرفته بودند یا به اشتباه وادارشون کرده بودین وگرنه تاپیک رول زیاد داریم !

نقل قول:
دلیلشم مشکلات درسی نبود که بهش اشاره کردید دلیلش زده شدن ناگهانی من از جادوگران بود که سببش یه سری انتصابات میتونست باشه.

وزیری که خودش جادوگران زدگی میگیره میخواد انعطاف و طراوت بده به ایفای نقش ؟

خیلی عالی بود توضیحاتتون من چیزی در مورد این حرفتون ندارم .

نقل قول:
در نهایت به نظر من وزارت بی تحرک من از وزارت شما پر بار تر میبود ، چون حداقل رول به سمت عقب نرفت

من وزارتی نداشتم عزیز . شما جدید اومدی توی سایت ؟

انجمن تحت نظارت من لندن بود که در زمان فعالیت اکید خودم و به دور از مواقعی که نبودم در زمان خودش بیشتری پست رو میخورد ! البته من هیچ مطلبی رو در مورد نظارت عوان نمیکنم ،اینها وظایف بوده و هر کس دیگه ای هم جای من به همین میرسید .

من یک نکته بگم ، این سه پست رو ارسال کردم تا چیزی رو عنوان کنم :

من کسی رو کوبوندم ؟ این سه پست قبلی گویای چیه ؟

یک جوی رو برای کوبوندن یه نفر احساس نمیکنین ؟ حرفهایی از این قبیل که تو فلان بودی تو بیسالی !

ایا همون افرادی نیستند که یک جمعی رو بر ضد دیگران در دوره های مختلف ایجاد کردند تا نتیجه های خاص خودشون رو بگیرن ؟

امیدوارم تمامی دیدگاههای من غلط باشه . گرچه لقمان را گفتند ادب از که آموختی ، گفت از بی ادبان !

لقمان جادوگر نبود ، اما بدون جادو موارد بسیاری رو به دنیا عرضه کرد ، جادو آن وسیله ای برای رسیدن به یک هدف ...

استفاده از جادو برای رسیدن به تاثیرگذاری در همه چیز :

فعالیت ، تفریح ، یادگیری ، و شاید زندگی در همسن سایت خودمون !

ستاد مری فریز باود
پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ شنبه ۶ تیر ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
خب، قابل درک هست مشکلات شخصی. اما چه ارتباطی داره به دنیای مجازی و تفریح ما؟! آیا باید همه رو بروز داد؟! بچه هایی میشناسم که سن شون به 18 سال نمیرسه توی سایت. شادی شون اینه که تابستونی دارن که توی خیابونا ول نیستن. پای محیط سالم ایفای نقش جادوگران سرگرم میشن. همینطور فصل های مدارس هم با شادی و روحیه تکالیف شون رو می نویسن تا زودتر بیان به سایت سر بزنن. خب جالبه بدونی یکی از اون بچه ها والدین اش از هم جدا شدن. به سختی زندگی میکنه. بیمار هستش. اما بروز میده توی سایت؟! توی برخوردهاش با اعضا؟!نه، بروز نمیده. میره وبلاگ میزنه، توی مسنجر با دوست های سایت مطرح میکنه. نمیاد محیط اعضا رو خراب کنه و روحیه تخریب کنه و حال بگیره از اعضا. این ریشه در فرهنگ بالای اون بچه داره که فرهنگ زیباش رو به فروم می بخشه.

باز چرا راه دور بریم. من هیچ وقت مشکلات شخصی خودم رو مطرح نکردم و با سایت قاطی نکردم. همیشه سعی کردم خاکی و شاد نشون بدم. حتی توی میتینگ های سایت لبخند خودمو حفظ کردم. اما شاید قصه زندگی من برای شما دلیل خوبی باشه. نه تو نه هیچکس دیگه نمیتونه بگه که دروغه ! چون حداقل همسر من که توی سایت هست گواهی بر صحت درد و مشکلات منه. تلخ بود وقتی که به خاطر مریضی و حال نامساعد در جریان یک میتینگ صاف برم توی صندوق صدقات و استرجس پادمور و ماندانگاس فلچر از ته دل بزنن زیر خنده ! دوست داری بدونی به من پیام شخصی بزن تا بگم. محیط سایت رو خراب نمیکنم با این مسائل و حداقل حقوق همه رو در نظر دارم. ما جادوگران رو دوست داریم.

در مورد ویزنگاموت نظری ندارم. چون تمام مواردی که مطرح کردی به دوره ی مدیریت قبلی ایفای نقش برمیگرده که خیلی خوب کار کرد، اما ناهماهنگی هاش زیاد بود و برنامه ی خوبی شاید نداشته. مدیر جدید ایفای نقش تازه انتخاب شده. مشکل اینجاست که شما همش به ایرادات گذشته ویزنگاموت می پردازین. به استرجس و آنتونیون اصلا ارتباطی نداره این موضوع که نقد کنن. چون هیچکدوم اونها رسما مدیر ایفای نقش نبودند و مدیر انجمن هستند. دلیل اینکه آنیتا نقدی انجام داده یا نه هم به مسائل شخصی خودش مربوط میشه. اینکه کادر مشاورین رو در نظر گرفته بود برای این کار. من هم مسئولیتی ندارم که از ویزنگاموت اون موقع حمایت کنم. من به عنوان نماینده از مجمع عالی ایفای نقش در جمع مشاورین هستم.

برنامه و عقیده ای که دارین نشون میده که گویا در فکر تشکیل یک ویزنگاموت جدید در وزارت خودتون هستید و صلاحیتی قائل نمیشین برای ویزنگاموت جدید. چون که موضوع راهکارهایی برای نوشتن رول رو مطرح می کنید و این راهکارها رو ویزنگاموت تعیین میکنه نه وزیر سحر و جادو. به هر حال شورای وزارت یا شخص وزیر زیر نظر مدیر ایفای نقش فعالیت میکنه و شما نمی تونید بگین که انجمن وزارت استقلال کامل داره و یه قطب مجزا از ایفای نقش سایته و با هدایت و نقد وزیر در مورد راهکارهای نوشتن، اعضا توش فعالیت میکنن. اگه راهکارهای جدید برای نوشتن و نقد دارین، بدون شک مدیر ایفای نقش استقبال میکنه و به طور کامل مورد بحث و بررسی قرار میده. حتی در اجرا و مواردی مثل راهنمایی و نقد احتمال داره از شخص وزیر که مثلا شما باشی استفاده بشه در ویزنگاموت. اما اینکه بخواین خودسرانه چنین روش هایی رو برقرار کنید(مخصوصا گه مخالف هاش زیاد باشه) بدون شک فقط به طور محدود در انجمن وزارت این توان رو دارید.

میدونی مشکل بزرگ دیگه ای که داری چیه؟! این که خودت مثال خوبی توی نقدهای رول ها آوردی و گفتی که نباید همیشه به نقطه ضعف ها پرداخت. اما جالبه که دائما به نقاط ضعف مدیریت قبلی ایفای نقش اشاره داشتی. خب برای من جالبه، گروه هافلپاف و شخص شما تنها گروهی بود که هیچ عضوی در انتخاب مدیر ایفای نقش ثبت نام نکردن. خیلی تمایل به این کارها و برنامه ها داشتین با یک برنامه کامل میتونستید برای مدیریت ایفای نقش ثبت نام کنید نه وزارت که اینقدر از دید همه و البته از دید منطق هم محدود نباشید. متاسفانه واقعا به تخریب پرداختید این بار هم. کار شما انتقاد از ویزنگاموت قبلی نبود، بلکه تخریب اون برای اعضای سایت بود و اینکه نظرشون رو جلب کنی بسوی ویزنگاموت شخصی خودتون در وزارت خودتون !

چون اگر انتقاد بود، نکات مثبتی هم باید از ویزنگاموت قبلی مورد تحلیل و بررسی قرار بگیره. وگرنه همون تخریبه. کاری نداره این آمار گیری ها. دوست داری از نظر محتوایی و فنی از همه نمایشنامه های شما ایراداتی استخراج بشه ؟! فقط ایراد بدون هیچ نکته ی مثبتی؟! آسونه برای من که دو نفر از آکادمی فانتزی بیارم و به این موارد پرداخته بشه. طبیعتا شما میگی: آره، خوشحال میشم ایرادات منو بگین. اما از درون راضی نیستین و این عمل رو جالب نمی دونید. چون اگه همش ایراد باشه و نکته ی مثبتی نباشه به طور کلی برای شخص زننده میشه.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۲ شنبه ۶ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بلاتریکس عزیز

من مواردی که از پست شما پاسخ ندادم رو بررسی میکنم شما ابهامی بود دوباره مراجعه کنین .

نقل قول:
سوال اولم از شما اینه که پیروزی تو این انتخابات چقدر براتون مهمه؟

انتخابات ؟ من چیزی رو اینجا میبینم که اصلاً واژه انتخاب براش مشکل داره ، فکر میکنم بیشتر سر کار باشیم ( حالا بیشتر و با گذشتن روزها به این موارد پی میبرین )

نقل قول:
سوال دومم اینه که چرا شما برخلاف سایر کاندیده ها در پست اولتون رقیب اصلیتون رو کوبیدید؟ هدف شما چی بود؟

در مورد کوبوندن که توضیح دادم ، موضوع اینه شما چیزی رو که خیلی عادی برخورد شده رو برنامه میدونین .

در مورد هدف هم من فکر میکنم باید گله کنم ، این چه سوالیه ؟ شما چرا پست رو درست نمیخونین ؟ مورد مهمی که من توی پست اولم گفتم همی هدفم بوده ، شما پست رو سرسری میخونین و فقط برای کوبیدن جلو میاین ، بعد من میکوبم ؟

نقل قول:
وظیفه اصلی ناظر یک انجمن هیمن ها بوده و است

نقل قول:
"وزیر" ازش یاد میشه می تونه از این سوژه ها حداکثر استفاده رو ببره و نقشی نیز در فعال کردن سایر انجمن ها داشته باشه و این دقیقا جز برنامه های ایگور کارکاروفه!

برنامه اصلی کدام یک از انجمن ها این نیست ؟ که از سوژه هایی که وجود دارد در ایفای نقش استفاده کرده و از آنها برای پیشبرد رول و تاثیر گذاری بر دیگر انجمنها استفاده کند ؟

بقیه ناظرا رو زیر سوال میبری ؟

واقعاً برنامه اصلی ایگور اینه ؟

کسی روی این قضیه واضح خط نمیکشه بلکه همه به دنبال این هستیم ، پس من خوشحالم که شما الان باید از منم طرفداری کنی چون برنامه منم اینه !

2.
اما نکته ای که باید توضیح بدم تا به برنامه خودم بسم اینجاست که فقط سوژه ؟ آیا بلیز زابینی کم سوژه پرداز بود ؟ ( معذرت به خاطر استفاده از اسم ایشون ) آیا وزیر شدن یک جن کم سوژه داشت ؟ عرصه انداختن مرگخوارا ؟

پس چرا این موارد نتونست آنچنان که باید و شاید تاثیر بزاره ؟ نکنه داریم توی سر خودمون میزنیم و به خودمون دروغ میگیم ؟

مرگخوارا مشکل دارن ؟ وزیر ؟ معاوناش ؟ و ...

نخیر ! اشکال اینه که ما نباید فقط برروی سوژه تاکید کنیم ، باید فضای آن رو هم بوجود بیاریم . ما نمیتونیم روی انجمنهای دیگه تاکید خاصی بکنیم و تغییر بدیم ، (کاری که من دوست داشتم انجام بدم و دوست دارم بدم ، با یک دسترسی بیشتر برای وزیر ) ، منتهی میتونیم به تعامل برسیم .

الان کی میگه تعامل خاصی بین هاگوارتز و محفل و مرگخوارا نیست ؟ کی میگه اوباش نتونسته تاپیکهای خاص خودش رو فراهم کنه ؟ کی میگه الف دال نمیتونست روی رول تاثیر بزاره ؟

اینا همه با چی بود ؟

بله با تعامل با دیگر انجمنها ، با بوجود آوردن فضایی برای سوژه تا بتونیم سوژه رو به ثمر برسونیم ، نه اینکه مطحش کنیم و بعد ولش کنیم تا دیگران آن رو به ثمر برسونن .

ما به دنبال این هستیم که درخت تا آخر باغبانی کنیم ، کاشتن نهال تنها کار ما نیست !

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ شنبه ۶ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اینیگو ایماگو :

شاید زهر ترین و تلخ ترین چیز برای خیلی از افراد دوست عزیز واقعیتی هست که سالهای سال از خودشون پنهان میکنن و خیلی چیزهای دیگه رو میسازن ، منتهی در زیر این واقعیت چیزی پنهان شده که بسیار رنج آوره !

شخصیت مری فریز باود هم یکی از شخصیتهایی است که در این حیطه حکم میکنه !

در مورد پست شما من فکر میکنم برنامه های بعدی من و صحبتهای من به خوبی جوابهای شما رو ارسال کنه ، گرچه خودتون هم در بسیاری موارد اعلانهای جالبی کردین که من فکر میکنم جای سوال داره !

من اینجا یک سوال دارم ، تاپیکی هست در وینزگاموت که رولهایی رو قرار داشته باشه که برای افراد تازه وارد الگو هستند !

شما چند تا رل میبینین ؟ برای چه زمانهایی ؟ اصل تغییر رعایت شده ؟

این یکی از مواردی هست که من در وزارت خودم برای دوره بعد حتما رعایت خواهم کرد ، یعنی مشخص کردن اسلوب برای نوشتن و نه نقدهایی بی سر و ته که فقط به یک خط و یا یک کلام ایراد میگیرند !

پیشگیری بهتر از درمان است !

چند تا نقد از مدیران ایفای نقش فعلی دیده میشه ؟

آنتونین دالاهوف !
آنیتا دامبلدور !
استرجس پادمور !

ایفای نقش رو مدیران انجمن به شدت مورد حمایت قرار میدن یا ناظرا ؟ اگر این مورد رو قبول دارین من 10 ا قند طی سه ما اخیر از این سه نفر میخوام . لطف کنین تا راهنماهای ایفای نقشی رو بهتر و بیشتر برای من ثبت کنید با مستندات !

و یا مشاورین ایفای نقش ، به این مثال واضح توجه کنین !

درخواست نقدر برتاجورکینز :

نقل قول:
پیام زده شده در: ۱۲:۰۲:۰۹ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸

پاسخ به درخواست ایشون از طرف یک مشاور ایفای نقش !

نقل قول:
پیام زده شده در: ۱:۱۳:۱۴ پنجشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۸۸

درخواستی از پروفسور گرابلی پلنگ

نقل قول:
پیام زده شده در: ۰:۰۵:۴۲ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷

و پاسخ عضو مشاورین :

نقل قول:
پیام زده شده در: ۱۶:۴۱:۳۹ شنبه ۸ فروردین ۱۳۸۸

و توضیحی از واضحات از آنیتا دامبلدور :

نقل قول:
نقدتون به خاطر دير شدن براتون پيام شخصي شد. موفق باشي.( در ضمن هر دو پستت واقعا خوب بودن يعني در حد 8 از 10)

و مطالب بسیاری که من دیگه وقتم رو برای گفتنشون از دست نمیدم !

اما یک مورد از برنامه های من :

1. . راهکارهایی برای نوشتن رول نه با فاصله و براساس مواردی که در گذشته وجود داشته و اصل ناسخ و منسوخ در مورد آنها رعایت نشده است .
بلکه بررسی رولهایی که دارای ارزش هستند و نقد بر آنها تا روشن شود که چرا چنی رولهایی مورد ارزش قرار میگیرند .

و نه نقد به معنای کوباندن ! بر شمردن نقطه ضعفها !

بلکه برشمردن نقاط عطف !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.