هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۷:۳۳ پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب اگر واقعا تصميم بر اينه كه از هر گروه دو نفر بيان و بررسي كنن اين موارد رو،بهتره كه اعلام بشه به همه گروه ها تا هر چه زودتر دو نفر نمايندشون اعلام بشه تا قوانين و مدير جديد سريع تشكيل بشه تا برسيم!وقت نيست خب!!

!

اگه اعلام نکردم میخواستم ببینم کسی پیش قدم میشه یا نه... در هر حال وقتتون برای برسی قوانین و انتخاب مدیر خیلی کوتاهه پس خودتون بهتره تصمیم بگیرید و نماینده ها رو مشخص کنید.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱۰ ۱۷:۵۶:۵۳

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۳۴ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
السلام و علی کالیننا و حافظا و قادرا و ناصر و رحیم و دیگر دوستان .

خوب ، با توجه به صحبت های شما ، یعنی خود اعضای سایت باید بگن بسم الله و شروع کنن ؟

بهتر نیست شما اطلاع رسانی کنید و بگید ملت نماینده معرفی کنن ؟

در ضمن یک چیز دیگه هم هست ، بهتر نیست برای مدیریت مدرسه یکسری اعضای خوب رو انتخاب کنید و بین اون ها نظر سنجی بزارید ؟

اگر هم خودتون وقت انتخاب مدیر و اینا رو ندارید یکی رو انتخاب کنید که اینکارها رو شروع کنه .

ماندانگاس عزیز خود شما خیلی بهتر از من اعضای فعال و خوب رو میشناسید. میتونید به همراه استرجس یه عده رو کاندید کنید و اعضا با هم از بین اون عده یه نفر رو به عنوان مدیر هاگوارتز انتخاب کنن.
نظر من اینه که قبل از انتخاب مدیر قوانین اصلاح بشه بنابراین از هر گروه دو نفر نماینده مشخص بشه و با هم و با نظر همه اعضا قوانین از اول بررسی بشه تا آخر ترم این همه اعتراض نداشته باشیم. میتونید در مورد قوانین در تاپیک پیشنهادها صحبت کنید تا بقیم نظر بدن.
من نمیتونم کاری در مورد هاگوارتز انجام بدم چون ممکنه مدیر جدید نخواد اصلا ثبت نامی برای اساتید یا دانش آموز برگزار بشه پس بهتره سریعتر این قوانین و مدیر مشخص بشه.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۹ ۱۰:۵۰:۲۵

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

میخواستم ببینم که :

دقیقا ترم جدید از چه روزی شروع به عضو گیری ( دانش آموز - استاد ) میکنه ؟
مدیر جدید مدرسه چه کسی هست و از کی کارش رو شروع میکنه ؟
برنامه خاصی برای روند فعالیت مدرسه در نظر داره مدیر جدید ؟ چه روندی ؟

باید اعضای سایت و یا از هر گروه دو نفر نماینده مشخص بشه و قوانین هاگوارتز دوباره از اول بررسی و نوشته بشه و مدیر جدیدم توسط خود شما انتخاب بشه وگرنه این ترم هاگوارتزی در کار نخواهد بود و انجمن بسته میمونه.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۸ ۱۷:۳۹:۲۴

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۳:۰۱ دوشنبه ۲ مهر ۱۳۸۶

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
نقل قول:
پروفسور کوییرل عزیز نوشتن:
ترم چهارم هم بالاخره بعد از سه ماه تموم شد و میدونم اشتباهات زیادی داشت ولی به عنوان مدیر هاگوار تمام سعی خودم رو کردم تا به بهترین نحو برگزار بشه.
چیزی حدود چهار ترم (دو سال) به عنوان مدیر در هاگوارتز حضور داشتم و هر ترم تقریبا قوانین به خواست اعضا برای بهتر شدن تغییر کرد ولی همیشه نقض قوانین در زمان اجرا دیده میشه بنابراین اگه تو این مدت حقی از گروهی در هاگوارتز و یا کوییدیچ ضایع شد معذرت میخوام.
اداره کردن یه انجمن به تنهایی و اینکه بیشترین رضایت و کمترین اعتراض رو داشته باشه واقعا سخته و میتونم بگم اون فشاری رو که مدیریت هاگوارتز روی من داشت، در مدیریت سایت اصلا وجود نداره. البته نداشتن قوانین پایدار، داشتن سلیقه های مختلف، عدم مساوی بودن گروها، حساس شدن اعضا به قهرمان شده و غیره همه باعث شد واقعا نتونم اون هاگوارتزی رو که همه انتظار داشتن اداره کنم.

من امیدوارم در ترم آینده اعضای سایت با کمک هم بتونن قوانین رو طوری بنویسن که در پایان هر ترم دیگه کسی شکایتی نداشته باشه. بهتره از مهر ماه که تقریبا فضای سایت آروم تره، کم کم این قوانین توسط نمایندگان هر گروه نوشته بشه و سعی کنند هر چه سریعتر مدیری مسئول و شایسته انتخاب کنند.

ممنون و موفق باشی

خب واقعا نمی دانم به چه زبونی از زحمات پروفسور عزیز تشکر کنم ، درسته که در سه تری که هاگوارتز بود ، در دو ترم اول بعنوان استاد در خدمت ایشون بودیم و در ترم آخر افتاخر همکاری با یکی از شایسته ترین مدیران سایت را نداشتیم .همیشه شاگرد تنبلی بوده ام ولی زحمات ایشون را چه از دور و چه از نزدیک دیدم.وقتی این پست پروفسور را خواندم واقعا ناراحت شدم و همین جا می خواستم از پروفسور عزیز به خاطر تمامی زحماتی که کشیدند و به خاطر تمم وقتی که برای مدرسه گذشتند بعنوان یک عضو حقیر تشکر کنم.امیدوارم پروفسور عزیز ، از این تصمیم منصرف بشوند و همچنان هاگوارتز را با یه دست بچرخونن .به نظر من رنکی که یک زمان برای مونالیزا می گفتیم واقعا شایسته ایشان هم هست و واقعا جادوگر قرن برازنده ایشان است.باز هم از ایشان تشکر می کنم.میدورم همیشه موفق و پاینده باشند.
با احترام.

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲ ۱۳:۰۴:۳۱

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۶

آراگوکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۰ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۴۴ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷
از خوابگاه دختران بنا به دلایلی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 214
آفلاین
خب .. پروفسور کوئیریل عزیز ... همون طور که ذکر کردید هر قانونی بدون استثنا دارای نقاط عطق و نقاط ضعف هست ... از قانون هر کشور گرفته تا همین قانون هاگوارتز مجازی ما!

در هر صورت من سه ترم مدیریت شما رو دیدم و بسیار مفتخرم که تو هر سه ترم در خدمت شما بودم... امیدوارم همیشه موفق و سرزنده باشید.

با کمال احترام - آراگوگ

وقتی �

پیام زده شده در: ۱۰:۳۴ شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ترم چهارم هم بالاخره بعد از سه ماه تموم شد و میدونم اشتباهات زیادی داشت ولی به عنوان مدیر هاگوار تمام سعی خودم رو کردم تا به بهترین نحو برگزار بشه.
چیزی حدود چهار ترم (دو سال) به عنوان مدیر در هاگوارتز حضور داشتم و هر ترم تقریبا قوانین به خواست اعضا برای بهتر شدن تغییر کرد ولی همیشه نقض قوانین در زمان اجرا دیده میشه بنابراین اگه تو این مدت حقی از گروهی در هاگوارتز و یا کوییدیچ ضایع شد معذرت میخوام.
اداره کردن یه انجمن به تنهایی و اینکه بیشترین رضایت و کمترین اعتراض رو داشته باشه واقعا سخته و میتونم بگم اون فشاری رو که مدیریت هاگوارتز روی من داشت، در مدیریت سایت اصلا وجود نداره. البته نداشتن قوانین پایدار، داشتن سلیقه های مختلف، عدم مساوی بودن گروها، حساس شدن اعضا به قهرمان شده و غیره همه باعث شد واقعا نتونم اون هاگوارتزی رو که همه انتظار داشتن اداره کنم.

من امیدوارم در ترم آینده اعضای سایت با کمک هم بتونن قوانین رو طوری بنویسن که در پایان هر ترم دیگه کسی شکایتی نداشته باشه. بهتره از مهر ماه که تقریبا فضای سایت آروم تره، کم کم این قوانین توسط نمایندگان هر گروه نوشته بشه و سعی کنند هر چه سریعتر مدیری مسئول و شایسته انتخاب کنند.

ممنون و موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۴:۵۳ سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به لودو:
در مورد کوییدیچ:
هر پست در مجموع ده امتیاز داشت که هفت امتیاز اون اصلا ملاک نیست... چیزی که از نظر خوب نوشتن ملاک من بود داشتن ایده و نوشتن خوب بود.
اگه امتیازات هافل رو در مجموع برای این امتیاز حساب کنید میشه 16 و امتیاز راونکلاو میشه 23
راونکلاو بازکنان خوبی مثل کورن، آوریل، چو، رونان، باتیلدا و ورون داشت
هافلپاف بازیکنان خوبش فقط ماندانگاس و درک بود.

تیم هافلپاف از نظر من نه هماهنگی داشت نه بازی خوبی...اگه شما امتیازی گرفتی فقط به خاطر درج اون هفت موارد اولی بود نه سه امتیاز سوژه.
گریفیندورم تقریبا مقل شماست با این تفاوقت که هماهنگ بودن وگرنه بازیکنان خوب گریفیندور فقط استر، مریدانوس و سینیسترا بودن.

در مورد شناسه ها قبلا به اندازه کافی توضیح دادم. وقتی کسی تغییر شناسه یا گروه میده امتیازات در گروه میمنه... خب مسلما اون شناسه بعد از این جریان بسته میشه.

شناسه ها رو که دیدید خودت در انجمن ناظرین نوشتم و گفتم کی تو کدوم گروه بوده و دقیقا طبق اون امتیازات به گروه ها وارد شد. (شاید اینجا اشتباه نوشته باشم) در کل مالسیر 38 امتیاز بیشتر نداشت حالا میخواد به هر گروهی هم اضافه بشه چندان فرقی نمیکرد.به خاطر دو پستم تقسیم نشده.

و به همه:
شما الان با این بحث هایی که نتیجه ای هم نداره دارید وقت من رو برای کارنامه ها از بین میبرید. من به جای درست کردن اونها مجبورم پستهای شما رو بخونم و باز توضیح بدم.
هاگوارتز با این قهرمانی و جام در این ترم به پایان رسید و دیگه فایده ای هم برای جبران حالا به هر صورتی نیست.

تنها پیشنهاد من این هست که از همین امروز چند نفر از هر گروه (افراد ثابت در هر گروه که تغییر شناسه یا گروه نمی خوان بدن) انتخاب کنید و قوانین جدید اونطو که میخواید برای ترم آینده که سه ماه دیگه شروع میشه، بنویسید.
بنظر من تنها راهی که میشه اعضای هر گروه به تعداد مشخصی در هاگوارتز شرکت کنند انتخاب یه تعداد مشخص از هر گروهه که این تعداد در هر ماه میتونه با اومدن افراد تازه وارد اضافه بشه. به این معنی که برای ترم آینده اتز هر گروه ده نفر شرکت کنند ، ماه دوم این ده نفر بشن 15 نفر.
خیلی کارها میشه کرد ولی به شرطی که شماهایی که قوانین رو مینویسید به اون پایبند هم باشید و از همون اول به فکر اینکه چطوری گروه خودتون رو برای قهرمانی آماده کنید فکر نکنید.

من چند روز دیگه بیشتر در خدمتتون به عنوان مدیر هاگوارتز نیستم و بعد از ارسال کارنامه ها در 31 شهریور استعفا میدم. بعد از این مدت تا زمان اومدن مدیر جدید من فقط به عنوان ناظر در این انجمن هستم و هیچ نظری به جز در تاپیک انتقادات پیشنهادات نمیدم. پس خواهشا این چند روزه آخر رو اجازه بدید به کارای ناتموم هاگوارتز برسم.ممنون

پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
برادر من. ايگور عزيز. ميدوني كه من به شخصه چقدر دوستت دارم.
آخه مياي اينطوري مينويسي دل آدم ميشكنه!

برادر من، آخه يك كلمه راجع به ايگور در پست من هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
يك جمله يا حتي يك كلمه در اين مورد اصلآ وجود داره؟؟؟؟؟؟؟ نه اصلآ ميبيني؟ بيام بزنمت؟!

من تلاش شخص شما رو هم تحصين كرده و ميكنم و اصلآ بحث من سر موضوع ديگريست!
چرا آخه شما پست رو با ديدگاه خودت ميخوني؟؟ و اونجور كه دوست داري برداشت ميكني؟؟؟ آخه چرا؟ ديدگاهت رو عوض كن برادر.

من دارم خيلي منطقي با مدير مدرسه صحبت ميكنم و منتظر پاسخ منطقي و قانع كنندي ايشون هستم.
و بحثي كه كردم رو فكر نكنم اصلآ شما بتوني دركش كني. پس خودت رو اذيت نكن! فقط بدون كه در مورد شخص شما نيست.

آخه شما بعد از پست من مياي اينجا مظلوم نمايي و اين تريپا مياي كه چي؟؟ حتمآ قصدي داري؟ !!

--
در مورد مسائل خنده داري كه در ابتداي پستت تحت عنوان ماموريت هاي محرمانه و اين چيزا عنوان كرده بودي! بايد بگم كه:
اول : برادر كمتر فيلم نيگا كن!
دوم : اعضاي ما اينقدر بيكار و ابله!! نيستند كه بيان شناسشون رو ببندن و برن تو تالار يكي ديگه تو هاگواترز بپستن باز بارگردن! چرا جو سازي ميكني؟؟؟
اولآ: پيوز به خاطر يه مسئله اي كه بين اون و يكي از اعضا پيش اومد، از تالار رفت! و بعد از مدتي هم فهميد كه حركتش خيلي بي دليل بوده و پشيمون شده بود و برگشت! (پستاش تو تالار هست اگه دوست داري واست بدم!!)
دومآ: اون زمان مشخص نبود كه چند پست به بالا حساب ميشه، چند پست به پايين حساب نميشه و اين بحثا!!! خود ما هم اصلآ درست خبر نداشتيم! مگر نه خود من نميومدم پست بزنم اون شكلي!! و متاسافانه در اين مورد اطلاعات غلطي هم به ما دادن...
سومآ: هيچ وقت كسي شناسش رو ول نميكنه واسه اين چيزاي ابلهانه! چرا كه ممكنه شناسش رو به كل از دست بده و هيچ تضميني هم وجود نداره.
و در كل خنديديم!
-------------
به پروفسور كوييرل:
يه مطلب بود كه در آخر پست قبليم نوشته بودم (در مورد بورگين و مالسيبر) اون رو من نيگاه كردم. ديدم تو اون فايل زيپي كه تو يكي از پستهاتون بود پروفسور، بورگين رو جزو هافل نوشته بوديد كه درستم هست، ولي مالسيبر رو جزو اسليترين حساب كرده بوديد كه بايد بگم مالسيبر هافلي بود! اين رو تصحيح كنيد لطفآ امتيازش رو. بورگين رو هم بعيد نيست اشتباه شده باشه كه لطفآ چك كنيد!

در كل من نميخواستم اينجا بيشتر پست بزنم . پست ايگور مجبورم كرد.
باز هم من حرف اصليم تو پست قبلي هست و اين پست رو با ايگور بودم!! و مجبور بودم جواب بدم. متاسفانه بد جا افتاده كه هر كي اينجا با مدير كار داره، يكي ديگه مياد جواب ميده! يا حتي بعضي با پستهاشون جو سازي ميكنن!

منتظر پاسخ صحبتهايم در پست قبلي "توسط پروفسور كوييرل عزيز" هستم.

باتشكر فراوان؛

به شخص ايگور كاركاروف:
((اگر ايگور عزيز صحبتي دارند با من يا اعضاي ديگر لطفآ تو "هر تاپيكي بجز اينجا" كه دوست دارن پست بزنن ما در خدمتيم! اما بازم دارم ميگم برادر من، من و بقيه ي اعضاي گروهم اصلآ با شخص شما كاري نداريم! و مطمئن باشن در تالارمون هم هيچ اسمي از شما يا حتي گروه اسليترين برده نشده. خيلي نگراني بيا شناسم رو بدم نيگا كن يه وقت سكته اي چيزي نزني! ))

پ.ن: به علت زيق وقت اين پست رو خيلي سريع نوشتم اگر مشكلي غلطي چيزي توش هست به بزرگي خودتون ببخشيد.

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۱۱:۲۳ سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من اصلا نميخوام تو اين بحث شركت داشته باشم ولي تو حرف هاي لودو يك مشكلي بود كه بايد اون رو رفع كنم!!

ببينيد اينكه ميگيد شناسه بسته هم بايد تقسيم نميشه به اين خاطر هست كه براي مثال ما بليز رو مسوول ميكنيم مياد 5 تا پست تو يك شناسه هافل است ميزنه و برميگرده اسليترين!خب اينجوري اين امتياز بر شما تقسيم ميشود و كلا جو هاگوارتز بد ميشود.بليز و بلا و دراكو رو مثلا ما ميفرستاديم و شما اصلا آخر ميشديد تو هاگوارتز!

خب يك لحظه بياييد با هم فكر كنيم اگر چنين چيزي بود واقعا انصاف رعايت ميشد.لودو خودت را بذار جاي من.اگر يك شخصي بياد 150 امتياز بگيره و از تالارت بره و تقسيم هم بشه،چي ميگي؟چه احساسي بهت دست ميده!؟آيا واقعا اين انصافه!؟حق به حق دار ميرسه؟

خب قبلا هم گفتم ميشد امتيازات مورفين رو هم به پيوز اضافه كنيم و از اسليترين كم كنيم كه در اون صورت فكر نكنم نتيجه تغيير زيادي پيدا كنه.

بعدش لودو من تو چت باكس هم گفتم،آقا هافلپاف قهرمان هاگوارتز!به خدا اومديم لذت ببريم حالا چه مشكلي داريد كه اينجوري قهرمان بشيم؟به خدا منم زحمت كشيدم.بالا ترين امتياز رو آوردم تو هاگوارتز!خب اين انصافه!؟هي مياييد اينجا اعتراض ميكنيد و اسم منو مياريد و فحش ميديد.تالارتون رو كه نميبينم ولي مطمئنم كه همه اعضاي تالارتون ميخوان بگيرن منو بزنند.يعني من حق نداشتم تو مدرسه شركت كنم چون هم گروهي هام وقت اين كار رو نداشتند!؟

جان من اعضايي كه مياييد اينجا پست ميزنيد اول خودتون رو بذاريد جاي من.اگر ديديد واقعا حق ضايع نميشه پست بزنيد!

با عرض معذرت از پرفسور كوييرل عزيز به خاطر دخالت.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۶:۰۳ سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۶

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
با سلام؛

اول از همه خسته نباشيد ميگم به كوييرل عزيز به خاطر مديريت هاگواتر در اين مدت. و همچنين رسيدگي ِ هوشمندانه به اعتراضات و مشكلات و برنامه ها و...
واقعآ خسته نباشيد.

قصد اعتراض و جو سازي و اينها رو ندارم. دوستان هم همگي بيخيال شدن.
مطالب گفتي رو دوستان گفتند. كه شما هم هيچكدوم رو قبول نداشتيد. بحث بيشتر رو بي فايده ميدونم.
فقط خواستم يه چيزي رو كه كسي اشاره نكرده بگم:

خواهشمندم با دقت اين پست رو بخونيد.

-----
بحثم در مورد كوييديچ هست:

در دليل اين كه چرا ريونكلاو در كنار گريفين قهرمان اعلام شده. خود شما نوشتيد كه:
(لطفآ نقل قول ها را هم با دقت بخوانيد. چرا كه معمولآ آنها را نميخوانند!)
نقل قول:
سوال: چرا گریفیندور با وجود اختلاف دو امتیاز بطور مشترک با راونکلاو به عنوان قهرمان کوییدیچ انتخاب شد!؟
جواب: پستهای اعضای راونکلاو به مراتب بسیار بهتر از اعضای کوییدیچ گریفیندور بود در صورتیکه گریفیندور بیشتر هماهنگی خوبی داشت که باعث شد تمام بازیکنانش در کوییدیچ شرکت کنند.

نقل قول:
من فکر میکنم نوشتن خوب و داشتن سوژه خیلی مهم تر از هماهنگ بودن هست و باید کسی پیروز میدان باشه که بازی بهتری میکنه نه اینکه بازیکنان کمتری داشته باشه.

اگر با دقت خونده باشيد. متوجه ميشيد كه كوييرل عزيز به خاطر بهتر بودن پستها و سوژه هاي تيم ريونكلا اين تيم رو قهرمان اعلام كردن و گفتن كه تعداد بازيكن به نظر ايشون مهم نيست...
در اين كه پستهاي ريون بهتر از گريف بوده هيچ شكي نيست.
اما من ميخوام اين رو بهتون نشون بدم كه پست هاي تيم كوييديچ هافلپاف از ريون بهتر بوده. لطفآ با دقت بخونيد:

مطلب اوليه: هافلپاف در طول مسابقه‌ها به دليل بدشانسي دو بازيكنش در مسابقات شركت نكردند.(البته يكي شركت كرد ولي به علت بدشانسي شش دقيقه بعد از ساعت 12 پست ارسال شده بود كه مردود اعلام شد). به هر حال در مجموع براي هافل دو بازيكن شركت نكردند و براي ريونكلاو هم در مجموع يك بازيكن شركت نكرد.
كه در اين مورد بنابه گفته ي كوييرل عزيز تعداد بازيكن مهم نيست و كيفيت رول ها اهميت بيشتري دارد.

اثبات بهتر بودن پستهاي هافل نسبت به ريون:

1. در بين پستهاي تيم هافلپاف و ريونكلاو كه خود كوييرل امتياز داده‌اند؛ مشاهده ميشود كه تيم هافلپاف پايين ترين امتيازش 7 بوده. تيم ريون هم پايين ترين امتيازش 7 بوده.
حال اگر دقت كنيم مشاهده ميشود كه ريونكلاو پنج امتياز7 دارد. اما هافلپافي ها تنها يك امتياز 7 دارند!

2. در بين امتيازات دو تيم مشاهده ميشود كه:
بالاترين امتيازها در تيم ريونكلاو يك امتياز 10 و يك امتياز 9 ميباشد.
ولي هافلپاف يك امتياز 10 و دو امتياز 9 دارد.

نيتجه:
به طور كل امتيازات هافل:
يك 10 - دو 9 - يك هفت - و مابقي امتيازات 8 است.
امتيازات ريون:
يك 10 - يك 9 - پنج هفت - و مالقي امتيازات 8 است.

حال يك بچه ي دوم دبستان هم ميتواند تشخيص دهد كه سطح كيفي و سوژه ها و پستهاي هافلپاف بهتر و برتر از ريونكلا بوده!

در هر صورت اميدوارم متوجه شده باشيد كه اون صحبتتون و اون استدالتون براي قهرمان كردن ريون به هيچ وجه درست نبوده و اگرم قراره كسي كنار گريف باشه اون هافله!

حالا حرف من چيه:
من اصلآ منظورم از اين حرفا اين نبود كه هافل رو بزاريد قهرمان كوييديچ.
من ميخوام بگم كه قهرمان كوييديچ "گريفيندور" هست. به تنهايي! و نه هيچ گروه ديگه اي.

اينجا ميخوام بگم كه كوييديچ يك بازي تيمي و گروهيه. (چه در واقعيت و چه در رول - فرقي نميكنه) و اين كه بازيكنان يك تيم درست كوچ (مربيگري) بشن و خوب حضور پيدا كنن، قطعآ بخش اعظمي از يك تيمه.
انتخاب درست بازيكنان. پيشبيني اتفاقات. پيگري دقيق و...
اينا از عوامليه كه بايد مؤثر باشه و هست. چرا كه داريم ميگيم "تيم" كوييديچ. تيم كاپيتان داره! تيم هفت تا بازيكن داره! تيم هماهنگي ميخواد. درسته كه سوژه مهمه. درسته كه پستها بايد قوي باشه. ولي اين كه شما هماهنگي رو ارزشي واسش قائل نشي درست نيست!
ممكنه بگي به همين دليل هافل رو قهرمان ندادم! چرا كه دوتا بازيكن نداشت و اين يعني عدم هماهنگي! كه اينجا بايد بيشتر تعجب كنيم!! چرا كه حضور يك بازيكن كمتر با پستهاي ضعيفتر عامل قهرمانيه؟؟ اما يه بازيكن بيشتر ولي پستهاي قوي تر نيست؟؟؟!!! و ميشه عذر بدتر از گناه!

در هر حال به نظر من قهرمان كوييديچ گريفيندور به تنهايي هست!
در غير اين صورت اميدوار من و تيمم رو قانع كنيد!

-------------------------------------------------------------------------
مطلب ديگه راجع به بحثي كه در مورد پيوز شده:

برادر من، خواهر من، پيوز رو چيكار داري؟؟؟
شما چيكار داريد كه كي كي بوده؟ به اشخاص كه كار نداريم تو اين سايت. به شناسه ها كار داريم!
ممكنه من هزار تا شناسه داشته باشم. به دليل يه حركتي اگه اين شناسم بسته شه، شما كه نمياي همه رو ببندي.
به شناسه نيگا ميكني.
الانم يه نفر به نام "مورفين گانت" بوده. شناسه ي پيوز كه نرفته تالا اسلي باز برگرده هافل!
مثل اينه كه بگيم: ريتا اسكيتر همون اما دابزه! پس بيايد به يك تقسيمش كنيد و يه نفر حسابش كنيد. چون اوني كه پشت پي سي نشسته يه نفره!!
در هر صورت مورفين گانت بوده كه واسه اسلي پست زده و امتياز آوده. اگر مثلآ تو تيم كوييدچ اسلي هم شركت ميكرد و شناسش بسته ميشد، شما امتيازش رو حساب نميكردي؟؟؟ اما حالا ميگيد امتيازش جمع شده ولي تقسيم نمشيه!!! وقتي تاثير گذاشته تو امتياز آخه چه معني داره كه مثل بقيه قانون براش اعمال نشه؟ چه معنايي وجود داره ها؟
يا جمع نكنيد كلآ(كه خوب چون تاثير داشته بايد جمع شه. بلاخره عضو اسلي بوده!) يا اگه ميكنيد از اونجايي كه به حد نصاب رسيده حضورش بايد مثل بقيه تقسيم شه!(قانون واسه همه بايد اعمال شه!)
اصلآ چه ربطي داره كه شناسه بسته شده يا بازه؟؟!!! ارتباطش رو بگيد منم بدونم!
شايد لودو شيش تا پست زد بعد افتاد مُرد! ولي شناسش بازه! پس اونم گواهي فوت مياريم تقسيمش نكنيد!

*** اگر جايي در قوانيتون نوشته شده كه شناسه هاي بسته شده امتيازش جمع ميشن، اما بر نفر تقسيم نميشه. خواهشآ لينكش رو بزاريد تا من هم ببينم. من يه خورده مشكل بينايي دارم!!!***

--------------------------
اما در پست قبلي شما(پست شماره472) ديدم كه نوشته شده:
نقل قول:
امتیازات بورگین هم در اسلیترین موند چون ایشون به آراگوگ تغییر شناسه دادند
امتیازات مالسیر و سوروس هم در آخر با هم جمع شد.

هم بورگين و هم مالسيبر هر دو شناسه هاشون عضو هافلپاف بوده كه اينجا بورگين رو نوشتيد "اسلي" و ظاهرآ مالسيبر رو هم در "اسلي" حساب كرديد!!!!!!!!!!!!!! آره؟؟؟

-------------
خواهشآ پست من رو با دقت بخونيد و جواب قانع كننده بديد. مخصوصآ بخش اول رو.

باز هم خسته نباشيد ميگم و تاكيد ميكنم كه تلاشها و زحمات شما قابل تقديره. و اين اعتراضات به هيچ وجه به معناي زير سوال بردن ارزش كارهاي شما در اين مدت نيست.
---
جمله ي پاياني: چه خوب ميشه ما بعضي وقت ها اشتباهاتمون و بپذيريم و فکر ميکنم شما هم اگر واقعيت رو دقيقا براي بار ديگه بررسي کنيد از ازرش كارتون به هيچ وجه كم نخواهد شد، بلكم بيشتر هم ميشه.

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۷ ۶:۱۶:۱۱

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.