هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

به برنامه "تور جهانی سالازار اسلیترین" ملحق شوید و به مدت یک هفته، بر اساس علایق و استراتژی‌های تصرف جهانی ایشان، در انجمنی که مورد بازدید سالازار کبیر قرار می‌گیرد، وی را همراهی کنید.

این برنامه به همه‌ی جامعه‌ی جادوگری، از اعضای محفل ققنوس گرفته تا مرگخواران و کارکنان وزارت سحر و جادو، فرصت می‌دهد تا در این مهم، شریک و همراه سالازار شوند.

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۷:۱۹ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

پرسیوال گریوزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۷ یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۷:۴۱ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 91
آفلاین
بعد از ماجراي قبلي من با مديران، بايد ميدونستم كه حساسيت ها سر من به اشتباه بالا رفته و مردم فكر مي كنن گريوز آدميه اهل اهانت و در پس هر حركتي كه مي كنه نيت شومي هست.

دامبلدور عزيز.
من نخواستم شما رو راهنمايي كنم. من نخواستم وظايف شما رو بهتون يادآوري كنم. من كلاً هيچي نخواستم. من فقط يك «رول» رو خواستم «نقد» كنم.

لحن من اشتباه و احمقانه بود. دوباره خوندم و حالا ميفهمم كه بله، از اون پست احمقانه ميشد چنين برداشت هايى كرد. بله، ميفهمم كه نقد نبايد با اون لحن باشه و لحن افتضاحي داشتم كه سبب شد شما فكر كنيد من منظوري جز نقد ساده ي يك رول از طرف يكي از كاربران سايت داشتم.

اما كاش در نظر ميگرفتيد كه اون تاپيك مخصوص كساييه كه نقد بلد نيستن و طبيعيه كه...

چرا توجيه كنم؟ من اشتباه كردم. در محضر همه ميگم، شعورم نرسيد بزرگان رو نقد نكنم و باهاشون شوخي نكنم. عقلم نكشيد كه كريچر اعلان آمادگي كرده بود و من حق نقد دامبلدور رو ندارم.

من در محضر همگان طلب عفو ميكنم از شما. غلط كردم.

لطفاً به خاطر يك بيشعور خودتون رو نرنجونيد، نهايتش اينه كه از سايت به اختيار خودم ميرم كه همه از شر يك انگل خلاص شن، شما چرا؟

من بازم تكرار ميكنم هدفي جز يه نقد ساده نداشتم كه حس خوشمزگي كردنم به گند كشيدش و بازم تكرار مي كنم كه عذر ميخوام. وهزاران بار هم حاضرم تكرارش كنم. لطفاً من رو ببخشيد.

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۵۳ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۹ جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۴ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 48
آفلاین
هیچ وقت فکر نمی کردم بیام اینجا!

اخیرا سوژه ای ارسال کردم که خب ظاهرا خیلی ها خوششون نیومد.

بذارین از اول شروع کنم. تولد آرسینوس بود. ما هم تصمیم گرفتیم تو تالارمون جشن بگیریم براش. پیشنهاد های متعددی ارائه شد. یکیش این بود که بحث جشن به انجمن های خصوصی هم کشیده بشه. (لرد در جریانن) بعدش من خودم پیشنهاد دادم که سوژه ای بدیم تو سایت و کاملا عمومی برگزارش کنیم. چون آرسینوس جیگر از پس تمامی مسئولیت هاش براومده. جادوکاری...کلاه بودن...نظارت و هیچ کدوم اینا ذره ای بر نظارت گریف تاثیر نذاشته! ما هم برای اینکه نشون بدیم چقدر برامون ارزش داره و به نوعی بتونیم بخشی از زحماتش رو جبران کنیم، تصمیم به نوشتن این سوژه کردیم.

پیشنهاد محفل مال خودم بود. گفتم این طوری مثلا ذات سپیدی محفل رو هم به نمایش میذاریم! اتفاقا محفلی های گریف خیلی هم استقبال کردن! قرار شد من سوژه بدم، تا فردا بقیه ادامه بدن و فرداشب هم تموم بشه بره! کل ماجرا همین بود!

حالا میخوام راجع به نقدی که خوندم صحبت کنم.
وقتی فهمیدین کریچر یه زمانی داوطلب نقد شدن بوده، قطعا دیدین زیر آواتارش عبارت شناسه های بسته شده، دیده میشه! پس هروقت اون شناسه باز شد بیاین و نقدش کنید.

بله! اون پست تو پنج دقیقه نوشته شد خیلی سریع و کوتاه! چون هدف این بود که فقط تبریک گفته بشه و تا فرداشب هم سوژه جمع و جور شه و بره. قطعا نمیشد خیلی روش وقت گذاشت!

واقعا از این نقد ناراحتم...خیلی هم ناراحتم!...من همیشه سعی کردم واسه محفل مفید واقع شم. مسئولیت این شناسه رو وقتی قبول کردم که هیچ کس نمیخواستش. ولی ظاهرا اشتباه کردم...چون بعد از این همه مدت ظاهرا هنوز وظایفم رو نمی شناسم. من کاملا از دست کارآگاه گریوز ناراحتم. ایشون ظاهرا میخواستن راهنمایی کنن که خب آبرو نذاشتن برام. میتونستن خیلی راحت از طریق پیام شخصی بگن و من هم بهشون میگفتم قضیه چیه!

خیلی وقت ها اشتباه کردم ولی خیلی از اعضا گوشزد کردن بهم و من هم همیشه ازشون تشکر کردم. رز ویزلی، لینی وارنر، ویولت بودلر و لردولدمورت همین اعضا هستن. هیچ کدوم نیومدن یه تاپیک عمومی و بگن دامبلدور اشتباه کردی! این در حد تو نبود! خیلی محترمانه توی پیام شخصی گفتن.

و خب همین. تشکر می کنم از تک تک شون و دست شون رو هم میبوسم. میخوام از این سمت استعفا بدم. چون خیلی ها هستن که "لایق ترن و هم قلم شون راه افتاده و هم انجمن شون!" امروز فهمیدم که توی این چند ماه هیچی از اداره کردن انجمن ها یاد نگرفتم.

پیام زده شده در: ۱۱:۱۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

فنگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۱۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
از سگدونی
گروه:
مـاگـل
پیام: 103
آفلاین
شایعه شده بود لرد ولدمورت بخاطر اظهار نظر شخصی من در چت باکس درباره لحن جنجال برانگیز یکی از اعضا دلگیر شده.

من اینجا اعلام می‌کنم همون‌طور که در چت باکس نوشتم فقط نظر شخصی من بود و اصلا ارتباطی نداشت به من که ابراز نظر کنم نسبت به واکنش مدیران و ناظران. من مدتی هست که دیگه مدیر نیستم و نقشی ندارم در اداره اینجا.. در اون بحث هم کاره ای نبودم که بهم تهمت جانبداری زده شده. درتیجه به علت دخالت و ابراز نظر در مورد قوانین و‌ شیوه پیاده‌سازی اونها که باعث شده دوستان دلگیر بشن از ما، عذرخواهی می‌کنم.

----

از پشت صحنه اشاره میکنن اینجا حلالیت هم میشه طلبید و اعتراف کرد به گناهان. من از هکتور عذرخواهی می‌کنم، توی یکی از رول های اخیرم بنده خدا مونده بود دم در کاخ سلطنتی، به دلیل کمبود سوژه و اختلال در سیناپس ها، از طریق مرلینگاه آوردمش داخل. . البته ناگفته نماند در اون لوکیشن عطر و ادکلن برند گذاشتم دم دستش.

همچنین از پروفسور اسنیپ کله روغنی بابت تحقیر فراوانش بدست جن خانگی دارای حقوق به نام شورممد در منزل لسترنج ها به شدت عذرخواهی می‌کنم.

و کلا همه جوره عذرخواهی می‌کنم دیگه. از در دیوار زمین و زمان‌.

----------

پیام زده شده در: ۱۸:۲۶ جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
جادوآموخته هاگوارتز
مرگخوار
جـادوگـر
پیام: 1272
آفلاین
یا صاحب مکان!

نشسته بودیم تو خونه داشتیم زندگیمون رو میکردیم روز تعطیلی، میکشونید ادم رو اینجا!

دوستان اشنیان و سایر بستگان،اینجانب رودولف لسترنج فرزند بابام دارای شماره شناسنامه 85 صادره از بخش 69! کاری به کار کسی نداشتیم،لاکن گفتن اومدن یه تاپیکی رو قفل کردن،یه جایی رو منحل کردن و اینا،باعث شد که بیام اینجا آنچه شرح بلاغ است بگم و برم!
به قول رپرا، این یه "دیس تو آل" هست!همه رو دیس میکنم حتی خودم رو!

بله...عزیزان...تو این مدتی که اینجا حضور داشتم و داستان های مدیریت و غیر مدیریت و کاربرا و ناظرا و اینا رو دیدم،به این نتیجه رسیدم که دوشواری سایت اعضاشن!یعنی چی؟خب با مثال میگم...توجه کنید...خرداد امسال فنگ توله سگ () اومد سایت رو بست و یه چن ساعتی و اینا،بعدش که سایت باز شد ملت ریختن که "آی،چرا سایت رو میبندین،ما اینجا حق اب و گل داریم و حق مائه این سایت،سهم مائه،به کسی نمیدیمش" و الی آخر!

لاکن همون دوستان و سایر دوستان باز هم رفتن سر کار و زندگیشون و سایت رو با بزرگترین مشکلش یعنی کمبود اعضا و کم فعالیتی،تنها گذاشتن...در حالی که دوای این درد خودشون بودن...به هر حال هر کی عذر خاص خودش رو داره...سالی یه بار میان میخندن و با خاطره خوش میرن تا دیدار بعدی...ولی خب گفتم هر کی عذری داره دیگه،یکی کنکور داره سه سال دیگه،یکی میره سر کار نون هفت سر عائله رو میده،یکی مشق داره،یکی استادش بهش تحقیق میده سایت رو میبوسه میذاره کنار،یکی دوس دختر پیدا میکنه وقتش پر میشه،یکی کال اف دیوتی جدید میاد دیگه اوقات فراغتش رو با اون پر میکنه و هر کی یه بهونه پیدا میکنه!

و اینجوری میشه که فنگ که بهش اعتماد دارم (به امضام مراجعه کنید!) میاد سایت میبنده،شورا منحل میکنه،هاگوارتز اعلام میکنه و تو دهن هاگوارتز سابق میزنه،حال میکنه نمیاد سایت( به هر حال وظیفه این بنده خدا هم نیست که دائم النلاین باشه!) سایت به فنا میره فنیش،حوصله اش سر میره برمیگرده سایت و کلا هر کاری دلش میخواد میکنه و شیرش رو تو دهن اعضای ارجمند میده که بنوشن!
و من رودولف لسترنج بهش حق میدم!چرا؟چون میگه اقا یکی بیاد زوپس یاد بگیره،یکی بیاد بگه من حداقل کاری که فنگ میتونه انجام بده رو انجام میدم،من میدم بهش سی پنل رو اصلا! اما...اما هیچکی پا پیش نمیذاره...هیچکی براش اینقدر ارزشمند نیست سایت که بیاد جلو...ترجیح میده یکی دیگه سایت رو زیرورو کنه،شورا منحل کنه،سایت رو ببنده،باز کنه...به جاش خودش بیاد سالی یه پست بزنه،با دوستان قدیمی و جدیدش یه چند دقیقه ای تو چت باکس بزنن تو سر و کل هم بخنده و بره!

پس هر چی میکشیم از خودمونه و میکشیم...خودمون رو به این تازه وارد های دوره ای گول نزنیم...نهایت بعد یه سال شوقشون تموم میشه این دوستان و میشن مثل بقیه...آدم باید خیلی تسترال باشه که ندونه اگه لرد نبود،سالها بود سایت به چیز رفته بود...به جاهای غیر مناسب...اگه همین الان لرد نخواد لاگین کنه یا حتی کارایی که فراتر از وظیفه اش هستن رو انجام نده فاتحه سایت خونده شده!
یه تازه وارد میاد دوتا پست میزنه،فعالیت میکنه ناظرش میکنیم،بعدش هم بای بای،میشه یکی مثل خودمون!

شورای ایفای نقش بهترین اتفاقی بود که من دیدم و خوندم تو این سایت...بهتر از این داریم؟نه..ولی چی شد؟این شد که تو این سایت هفت نفر،هفت نفر کاربر درست حسابی نداریم که در طول سال فعال باشه...واسه همین یه کاربر بوقی مثل من با صدتا خواهش تمنا،با شونصد بار ناز خریدن و صرف وقت و اعصاب و غیره، اعضای شوارا رو به فقط "نظر دادن" دعوت میکنه و وقتی که میبینه به خاطر شورا،به خاطر سایت داره با یکی از دوستانش دعواش میشه،میگه گور بابای سایت، اینهمه کاربر به خاطر هر بوقی سایت رو ول میکنن میرن،من چرا بابت سایت،بابت اینکه شورا فعال بمونه، رفاقتم با یه نفر رو خراب کنم؟

اعضای شورا همه شون کاربر های درست حسابی بودن...حالا به استثنای یک نفر! و خب مثل باقی کاربرا "وقت" نداشتن...برای این و برای دلیل مهمتر از این یعنی "ترمز نبودن برای مدیریت" چنین قانونی داشتیم که "*مدیران موظف نیستند که تمام تصمیمات خود را از شورا عبور دهند،تنها به تشخیص خود مدیر تصمیماتی که مهم و بسیار تاثیر گذار میباشد را به شورا انتقال داده تا شورا پس از بررسی و بحث در مورد آن تصمیم،رای گیری انجام دهد!" و همچنین بند بعدی که "در صورتی که اکثریت اعضای شورا معتقد باشند تصمیمی که مدیر تشخیص داده که مهم و تاثیر گذار نیست و به همین خاطر به شورا انتقالش نداده،مهم و تاثیر گذار بوده،آن تصمیم ملغی و برای اجرای آن میبایست در شورا بررسی و سپس رای گیری شود!"...
ولی مدیریت بارها به دلایلی قصد انگولک کردن شورا و کشیدن بحث هایی که اکثرا نیازی به مطرح شدن در شورا رو نداشت،سعی داشت که ناکارآمدی شورا رو نشون بده که خب حقیقت داشت و نشون داد!
انگول کردن و بحث بیخود "قوانین هاگوارتز" رو اوردن و شد آنچه شد!
در صورتی که اگه قصد اذیت و انگول کردن باشه،رودولف لسترنج مدرس متد های پیشرفته انگول کردن ملت رو داره!یعنی به جای اینکه کمک بشه به اولین دوره شورا،سعی کردن که شورا رو زودتر زمین بزنن که خب حق دارن،سایت ماله باباشونه!

حوصله گله های شخصی که و تعریف خاطرات و زجر هایی که بابت برگزاری کویدییچ که از صفر تا صدش خودم بودم و ناز اعضا رو کشیدن برای تیم دادن و اینا بگیر تا اینکه یه جشن تولدی گرفته بشه و کلی هزینه مالی و وقتی و معنوی و باز هم کشیدن ناز شونصد نفر،تا توی اون گاهنمای سایت نوشته بشه "برگزاری جشن تولد 13 سالگی" و نشون بدیم سایت نمرده، رو ندارم!
آخرش قراره رودولف بشه "بی مسئولیت" و جواب دادن این بوق تهمت ها بیشتر ادامه بچه بازی و خاله زنکی و ایناس که من خوشم نمیاد!

زیاد شد حرفام...به هر حال...این سایت فقط داره باعث دلسردی خیلی از اعضاش میشه،و اونایی که واقعا دوسش دارن،بیشتر اذیت میشن...سایت ادامه پیدا خواهد کرد باز هم،مثل ممکلتمون و دنیامون...اصرار اعضا رو بودن سایت نتجیه بخشه و سایت پابرجا خواهد موند،لاکن به کیفیتی که مشاهده میکنید و قراره مشهاده تر کنید در اینده!

حرفم رو با جمله ای طلایی از یکی از دوستان جادوگرانیم تموم میکنم که...

"هر کی تو جادوگرانه،مشکل روانی داره!"

باری تعالی آخر و عاقبت همه رو ختم به خیر کنه!

ویرایش:ویرایش فنگ هماهنگ شده بود و سانسور نکرد چیزی رو...
خوبه فنگ؟گفتم...میشه دیگه با اون کابل من رو نزنی وشکنجه ام نکنی؟چی؟میکرفون هنو بازه؟

ویرایش شده توسط فنگ در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۸:۴۴:۲۷
ویرایش شده توسط رودولف لسترنج در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ ۱۹:۰۱:۴۳

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵

گیبنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۵ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۷:۳۴ جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
از زیر سایه ی هلگا به زیر سایه ی ارباب
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 255
آفلاین
تو واقعا فکر کردی هستی ؟
هیچی تو هیچی نیستی !
من واقعا این طرز برخورد مزخرف رو نمیتونم قبول کنم.
از اعضای تیمتون که از تازه وارد تا ناظر و ارشد ازت ناراضیه. تو هیچ فعالیتی نیستی. سوژه ی خیلی از تاپیک های درخشان رو انداختی تو مرلینگاه و هیچی نگفتیم بازم ازت حمایت کردیم. ولی بازم اومدی و اینقدر احمقانه رفتار میکنی!
انداختیمت زندان درست نشدی! اخطار دادیم درست نشدی! از درگیریت با پرچم دارای سایت تا میان رده ها و تازه وارد ها بگیر تا توهین های بی حد و مرزت تو تلگرام ! همه رو شنیدیم و دم نزدیم!
تو واقعا فکر کردی کی هستی؟ خودتم باورت شده که همه چیزو میدونی و از پشت پرده خبر داری و حق داری با هر کسی هرجوری خواستی رفتار کنی ؟ یخ بابا !
اینجا از این خبرا نیست.
از توهین های مخفی شده درون رول هات . از تنفری که نسبت به هر کسی که به خواستت عمل نکنه. از همه ی اینا خبر داریم . دفعه ی دیگه از این خبرا نیست. فقط یه قدم اشتباه دیگه تا دور ریخته شدن از سایت فاصله داری پس حواستو جمع کن.
تو واقعا فکر کردی کی هستی ؟
بدقول! از فعالیت های درون تالاری بدقولی کردی! تا به مسخره گرفتن و حاضر نشدن سر دوئلی که این همه داره براش زحمت کشیده میشه توهین به شعور داوران و فرد دوئل کننده! ولی بازم بخشیدیمت ولی تو بازم ادامه دادی با ثبت نام تو هاگ و شرکت نکردن سر کلاس ها!
دشمنی با وزیر پیشین! بی مسئولیتی در سمت هایی که بهت اهدا شد! اخراج شدن از گروه مقدس مرگخواران و هزار تا مورد دیگه! پس مواظب خودت باش که دیگه چوب خطت پر شده!
تو واقعا فکر کردی کی هستی ؟
گیبن ازت متنفریم !

ویرایش شده توسط گیبن در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۱۰ ۱۳:۰۰:۳۳

هافلپافی خندان
تصویر کوچک شده

دنیا چو حباب است ولکن چه حباب؟! نه بر سر آب، بلکه بر روی سراب.
آن هم چه سرابی، که بینند به خواب آن خواب چه خواب؟ خواب بد مست خراب.

پیام زده شده در: ۱۸:۱۹ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

دلفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
از جایی به نام هیچ جا
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 54
آفلاین
سلام. من جدا از بحث های فعلی، فقط یه نکته رو اشاره کنم چون سه چهار نفر از من دلگیر هستن گویا و تصور میکنن بهشون توهین شده. من اینجا عذرخواهی میکنم با تمام ایمان و اینو هم میگم که عمداً با قصد توهین و تحقیر دست به عزل مدیران سایت زدم. شرمنده بهرحال. دو حالت داره دیگه. یا من تشخیص میدم و صلاحیت اینو دارم که بگم کیا میتونن در قالب تیم مدیریت مفید عمل کنن و یا ندارم این صلاحیت رو دیگه. از این دو حال خارج نیست. اگه حالت دومه، به "عشق مدرن" متوسل بشن تا در قالب منجی شمارو برگردونه. که باز من مجدداً حرکتم رو تکرار میکنم و نظرم تغییر نمیکنه. مگر اینکه جلوی نفوذ منو به سیستم سایت بگیره یا بگیرین همه جوره.

من تشخیص دادم که بقیه مدیران به غیر از لینی، میتونن در نقش ناظرهای انجمن موفق تر و با ارزش تر عمل کنن و نیازی به دسترسی پیشرفته ندارن جهت کمک به ایفای نقش. علیرغم اخطارها و تقاضاهای مستقیم و غیر مستقیم چه از قبل و چه در یک ماه اخیر، به جای حذف موردی مثل "معاون یا معاونین مدیر ایفای نقش"، شاهد دخالت و مشارکت و تمرکز دو چندان افراد عزل شده در بخش ایفای نقش بودم. متاسفم. در نتیجه منم تشخیص دادم چون توجهی به بخش های دیگه نمیشه در کنار این فعالیت ها، ترجیح دادم دوستان در نقش ناظر به توسعه ایفای نقش کمک کنن و ضرورتی نداره دسترسی خطرناک داشته باشن. تک مدیر ایفای نقش کفایت میکنه. شورا هم هست که ارشاد کنه این تک مدیر رو.

مرلین هم زمانی مدیر خوبی بوده. دوستش داشته باشین :)
موفق باشید و خوش بگذره

با من مپیچ که تلخم...

پیام زده شده در: ۱۸:۰۶ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
مـاگـل
پیام: 1548
آفلاین

یه کاری می‌کنین آدم چششو ببنده و دهنشو وا کنه. من عُمری حاضر نبودم کُلام اینجا میفته پاشم بیام برش دارن. گفتن تاپیکو بیاریم ویزن یه لنگه‌پا وایسادم که نه، بس که این تاپیک انگل و بیهوده‌س، ولی دیه آش انقد شور می‌شه که.. :|

آقایون! آقایون! دوستان! چاکرتون ویولت بودلر هستم با تاریخ عضویت آبان هشتاد و پنج. این تاریخی که این بغل دارین می‌بینین حاصل یه بار منفجر شدن شناسه و دوباره از سر ساخته شدنشه. خیلی مسخره‌س که داریم به چنین چیزای سخیف و بی‌ارزشی تکیه می‌کنیم واس این که حقانیتمونو ثابت کنیم. مورد داشتیم کاربر با شماره یوزر یه رقمی که عفت عمومی جامعه مانع از این میشه که بگم دقیقاً با خاندان ایفای نقش چیکار کرد.

امّا..

داداش. آقای مرلین. ترمز بزن بپر پایین با هم بریم. فی‌الواقع انقد حرف دارم که نمی‌دونم اصن کدومشو اول بگم بت. فقط علی‌الحساب به عنوان اولین کسی در طول تاریخ سایت که "مساوی در فینال مسابقات" رو رقم زده دیه دَم از تاریخ فعالیت‌های فلان نزن داداش من تا بعد. به وضوح نه پستا رو خوندی، نه اصن در جریان چیزی هستی، اومدی پست زدی که آقا مام بازی، مام بازی. خو داداش وایسا کنار، تهش وایمیسونیمت نخودی.

تلاوت کردین که ریونیا زارت میان اعتراض می‌کنن. دُرُست یادم باشه، شوما همونی بودی که شوخی سر دستی ملت این بود: «مرلین الان گریفه یا ریون؟!» و ماهی یه بار، عضو پروازی بودی، از اینور به اونور و از اونور به اینور. کاری به ناموس ثبات شخصیت و ثبات انتخاب توی این حرکاتت نئارم، فقط می‌خوام بگم بحث فلان گروهیا فلان طور رو همین‌جا باس درز می‌گرفتی.

قبل از این که کل بچه‌های یه گروهو بندازی توی یه کیسه و بشوری بذاری کنار، اول من یه سؤال مطرح کنم:

شما الان دقیقاً چیکاره حسنی؟ سر پیازی؟ ته پیازی؟ نماینده‌ی مدیریتی؟ نماینده‌ی تیم گریفندوری؟ کاپیتان تیم کوییدیچ گریفندوری؟ ناظر تالار خصوصی گریفندوری؟ چی هستی دقیقاً بگو ما بدونیم با چه عنوانی باید مورد خطاب قرارت بدیم

بعدم.. ببین پسرم.. بیا بشین اینجا.. چند سالت بود؟ بذار من یه حساب کتاب سردستی واست بکنم.

ریونکلا که نه.. "مدافع تیم کوییدیچ ریونکلا" دیشب اعتراضی زد. تحت هر عنوان.
ریونکلا که نه.. "کاپیتان تیم کوییدیچ ریونکلا" دیشب اعتراض کرد و "کوییدیچ هاگوارتز" رو تحریم کرد.

ریونکلا هر دو بازیشو برده بود.
گریفندور یه برد و یه باخت داشت.
اسلیترین دو تا باخت.
هافلپاف دو تا باخت.

یه نیگا به عددا بنداز؟ پسرم.. دو بیشتر از یکه. :) ینی ریونکلا تا اینجای کار قهرمانه. :) "قهرمان کوییدیچ" که "مدافع" و "کاپیتان" تیم به انگولک تاریخ بازیا توش اعتراض کردن.

حالا. بدترین اتفاقی که برای ریونکلا می‌تونه بیفته چیه؟ گریفندور بازی بعدیشو ببره و ریونکلا ببازه. که اینطوری هر دو تیم دو تا بُرد دارن فرزندم. تا اینجا رو متوجه شدی؟ نشدی؟ دوباره از اول بخون. اونقدر بخون که ملکه‌ی ذهنت شه. بعد بیا ادامه‌ی پستمو بخون.

ریونکلا بازی رو در رو رو از گریفندور برده.
نتیجه؟ حدس می‌زنی؟ نمی‌تونی؟ هیچ ایده‌ای نداری؟ فینال مساویه؟ نه داداش خب این دیگه لیگ کوییدیچ نی که کاپیتانا مناعت طبع به خرج بدن، کاپیتان ما باروفیوئه.

ریونکلا قهرمان کوییدیچ هاگوارتزه.

روشن شد؟ ریونکلا می‌تونست با بی‌شرفی و بی‌اخلاقی تموم بگذره از کنار انگولک قوانینی که با و بدون اونا برنده‌ی بازی بود، بره واس بازی با هافل و حتی اگه بازی رو می‌باخت هم قهرمان کوییدیچ هاگ بود. نه حضرتعالی چون اسکاور از غیب ظاهر می‌شدی و دستمال سفید در هوا می‌تکوندی، نه حرف و حدیثی پشت سرمون بود، نه کسی جرئت می‌کرد بگه ریونیا همیشه اعتراض دارن!

ریونیا همیشه اعتراض دارن مؤمن؟ چند تا هاگ رو به چشم دیدی پسرم؟ چند ساله تو سایتی؟ از سابقه‌ی ریونکلا چی می‌دونی که جرئت می‌کنی کل‌یوم یه گروه و افتخارات و اعضاشو ببری زیر سؤال فقط چون اومدن به بی‌قانونی و بی‌اخلاقی اعتراض کردن، حتی نه برای گرفتن حق خودشون! ریون بدون اعتراض و با اعتراض قهرمان کوییدیچ هاگ بود! داداش اظهر من الشمسه. :| من نمی‌دونم کجاشو باس دقیقاً چطوری تبیین کنم که روشن شه. :| قانون؟! وجدان؟! شرف؟! با چه جرئتی می‌تونی چشتو ببندی و دهنتو وا کنی که "کل گروه ریونکلا" ، "همیشه!!" اعتراض دارن؟!! ناموساً از وابستگان خود اندیشه نمی‌کنین؟! :|

چرا وقتی هیچی نمی‌دونی میای حرف می‌زنی آخه؟!!

ناموساً من اینطوری اصن نمی‌تونم. :| خعلی سختمه دیگه. :|

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۷:۴۳ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
مـاگـل
پیام: 689
آفلاین
من این تاپیکو خیلی دوست دارم . خیلی پستای خوبی رو تو دل خودش داره . اگه وقت داشتین برید عقب تر و پستای به نوعی زنجیره ای ! من ، لودو ، ارباب و ایوان رو که توی یه بازه زمانی خاص نوشته شدن و فقط یک مخاطب هم داشتن (الفیاس دوج) ، رو بخونین . خوبه :) باور کنین هنوز هست این پستا ! :))))))

پ.ن : دروغ کمتر بگیم چون قدیمی تر از ماها هم لاگین میکنن و بی اطلاع نیستن از اوضاع قدیم سایت و بعد لو میریم و بعد آبرومون اگه البته داشته باشیم به ... :)

ویرایش شده توسط روفوس اسکریم جیور در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۹ ۱۷:۵۱:۱۸

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۷:۱۶ شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه‌های بسته شده
پیام: 191
آفلاین
آقای معلوم الحال کبیر!

بسّه ناموساً! بسّه! انقدر دم از سابقه‌ی ننگینت نزن! ما که نبودیم، نسل عوض شده و ندیدیم دوران شما پیشکسوت هارو! ولی خوندیم! هست! پست هاش هست! شاهدان زنده هستن که من و امثال من بپرسیم ازشون! هست پستای همین تاپیک که آدمای بزرگ سایت با کارنامه مشخص، متن هایی طویل با چاشنی نوتلّا نوشتن تا به یک کاربر فضول که با دخالت های بیجا مخلّ آسایش ملّت شده بود و چوب لای چرخ آدما میکرد تا خودشو بکشه بالا و توی فضای مجازی ای که به خاطر حقارت خودش واسش مهم بود به جایی برسه، بگن ساکت شو و دهنش رو ببندن! ما که نبودیم ولی دیدن افرادی که همون کاربر فضول وقتی بر اثر مصرف بی رویه‌ی نوتلا مرض قند گرفت و موفق نشد به چیزی برسه دمش رو گذاشت رو کولش و رفت و بعد از مدتی از در آویزون شدن به دمب ردای آدمای قابل احترام و خریدن بخش عمده ای از سهام کارخونه دستمال سازی اسکاور وارد شد ... اما این رو داریم به وضوح با چشم خودمون میبینیم که همون کاربر وقتی از این طریق هم به جایی نرسید رفت و وقتی برگشت که جمع پوست انداخته باشه و بتونه با لفظ اومدن و دم زدن از این که «شما یادتون نیس ما این بودیم ما اون بودیم، اونجوری بود اینجوری بود ال کردیم بل کردیم» به آرزوی دیرینه‌ی دیده شدن و عضو مهمی بودن از جمع برسه.

آقای کینگ!

والله قسم پستت هیچ معنایی نداره! هیچ حرفی پشتش نیست! هیچ جاش به هیچ جاش مربوط نیست! من و سایر کسایی که میدونم پستت رو خوندن حاضریم شرط ببندیم حکایت این پستت دقیقا معادل پست های نمره دهی کوییدیچته که از سر رفع تکلیف بدون خوندن پست ها نوشته بودی تا تکلیف مسابقاتو روشن کنی ... الانم برای این که بچسبی به ردای مدیر هاگوارتز اومدی مخالفینش رو بکوبی و بری ولی غافل از این که بد گاف دادی و این که خبر نداری چی به چیه و کی چی گفته از روز روشن تره!

چه کسی و کجا بحثی خارج از چارچوب هاگوارتز و سایت مشخص کرده که وعض و خطابه راه انداختی در مورد اهمیت دوستی؟!
با چه منطقی اعتراض تیمی که قهرمان شده رو ریشه دار در حرص و جوششون برای رنک و جام میدونی؟!
به جز پست کسی که پشتش درومدی، کجا حرفی در مورد زندگی شخصی و هویت واقعی پشت شناسه افراد مطرح شده؟

به قدری مضحک پستت رو نوشتی که هرکس خواست جواب بده توش موند و گفت «فلانی! این اصلا هیچ منطق و معنایی پشت پستش نیست ما چی بهش بگیم؟!»

آقای پیرمرد!

شمایی که تاکسی خطی ریون و گریف بودی و تا صبح از هر دو گروه میتونم آدم اسم ببرم که با هر بار جابجاییت بین این دو گروه، از بابت این که یک آدم معلوم الحال از گروهش رفته خوشحال شده یا بابت خراب شدن وجهه ی گروهش به خاطر حضور شما ناراحت شده، سعی نکن ریونو تخریب کنی که حسابی در واقع با این کار قسمتی از نوتلّا رو خودت نوش جان می‌کنی!

آقای بیش از چهار سال سابقه!

فقط یک بار و یک شخص از طرف گروه ریونکلا اعتراضات بی اساس و غیرمنطقی و جوسازانه انجام داده که همون یک بار هم اعضای قدیمی و جدید گروه چندین بار از طرق مختلف رفتار ناصحیح اون ناظر رو به گوش مدیرا رسوندن و بهش معترض شدن که تماماً مدارکش موجوده. شما از داخل بطن بکش بیرون قضایا رو تا ما هم ببینیم! یک مورد به جز اون بکش فقط! و اگر نکشیدی در دهنت رو بسته نگه دار چون اگه باز هم بی موقع باز کنی و نشر اکاذیب کنی شخصا جلوی بسته شدنش رو به طور کلی میگیرم.

نقل قول:
میگن باهوشای مملکت! :)))))))))

شیر گاومیش.

نقل قول:
با زیر کسی رو کشیدن، هیچ کسی به جایی نرسیده.

کاش این رو موقعی که سعی میکردی زیر کسی رو بکشی که الان کف کفششم میلیسی میدونستی!

امیدی به بینایی کسی که نمیخواد چشاش رو باز کنه ندارم ولی عالم و آدم میتونن ببینن که آیا توهین و زیر کسی زدن وجود داشته توی اعتراضات ما یا نه!

حواست رو هم جمع کن وقتی سر و ته فعالیت های ارزندت برای سایت توی اون لیگ کوییدیچ با اسپانسری نوتلا خلاصه میشه، در مورد فعالیت های کس دیگه ای صحبت نکنی.

من سابقه ای ندارم اما در حال حاضر به جای لب و دهن بودن، توی وزارتخونه دارم کار میکنم و حالا حالا طرحای حساب شده داریم که اولیش شروع شده و پشت سر هم اجرا میکنیم.
در مورد سابقه‌ی ویولت بودلر هم حرف نزنم بهتره!
ولی جنابعالی قبل از این که به هر کسی که گف بالا چش فعالیت رفیقت ابروئه، انگ دلسوز نبودن و تیشه به ریشه زدن بچسبونی یه نگاه بکنی که طرف کیه و چی کار داره میکنه تا سوژه‌ی خنده عام و خاص نشی.

I'm sick of psychotic society somebody save me

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ دوشنبه ۷ تیر ۱۳۹۵

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۷ یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۴:۱۵ شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
از جوانی خیری ندیدم ای مروپ
گروه:
مـاگـل
پیام: 529
آفلاین
عه؟ پس اونی که توهم زده منم قضیه خیلی توهم تو توهم شد. الان لردم میاد میگه منظورم تو نبودی، دیگه اوضاع خیلی خیط میشه. آخه اونی که در مورد حقوق برابر مدیران و کاربران بوق میزد توی این چند وقت اخیر من بودم! از پشت پرده هم یه چیزایی بهم رسوندن، همین باعث شد که به اشتباه بیوفتم.ولی درکل اون پست رو بخونید حتما و اینکه باو مخاطب‌تون رو مشخص کنید، که چنین حوادثی پیش نیاد. مرسی، اه!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.