هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی پرسی ویزلی
پیام زده شده در: ۱۲:۴۵ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
ادامه رول

برای پرسی عجیب بود که چطور افرادی که حتی زحمت ارسال جغدی را برای هماهنگی ماموریت ها با پرسی به خود نداده بودند ، چطور طومارهای درخواست خود را بر روی میز مقابل وی در ستاد انتخاباتی گذارده بودند و حتما حالا هم با خود فکر میکردند که امیدوارم زودتر رسیدگی کنه ! و چیزی که برایش عجیب تر بود ، این بود که چطور لرد سیاه کسی که همه پیشرفت هایش را مدیون او و کارهایش بود ، هیچ خواسته ای از یک کاندیدای انتخاباتی نداشت !

باری دیگر با بی میلی توام با تعجب به برگه ها نگاهی انداخت ، علاقه ای نداشت به این فکر کند که اگر یکی از مرگخواران به عنوان وزیر انتخاب شود ، چه مشکلات گسترده ای به وجود خواهد آمد ... امیدوار بود وزیر شخص دیگری باشد ، چرا که نمیدانست چطور باید روی دوستانش را به زمین بزند ؛ حتی با توجه به اینکه دوستانش سیاه ترین و کثیف ترین جادوگران روی زمین بودند ، مثل خودش !

به آرامی روی صندلی جا به جا شد ، یکی از کشوهای میز کارش را باز کرد و کاغذ پوستی جدیدی را که هفته گذشته خریداری کرده بود برداشت . قلم پرش را به جوهر آغشته کرد و کلماتی را به سرعت و در کمال دقت روی کاغذ نوشت :

کاندیدای محترم انتخابات وزارت سحر و جادو ،

با توجه به حضور فعال مرگخواران لرد سیاه در وزارت خانه و همینطور نفوذ آنان در این مجمع ، از شما درخواست میشود در مورد فعالیت های آینده وی با آنان صحبتی نکنید تا با درخواست های نامعقول از طرف ایشان مواجه نشوید ، چرا که ممکن است در آینده با توجه به سوابقشان باعث دردسر شما شود ، بالاخص اگر شما ، وزیر انتخابی باشید !

با تشکر
پرسی ویزلی
کاندیدای انتخاباتی

آن را به سرعت مهر و موم کرد تا در اولین فرصت ، چند نسخه از آن را تهیه و برای کاندید ها ارسال کند ؛ سپس کاغذ پوستی دیگری را برداشت ، مجددا قلم پرش را جوهر آلود کرد و شروع به نوشتن کرد :

لرد سیاه ، به تمام جوانب فعالیت مرگخواران در وزارت سحر و جادو در مقام ها و منصب های اصلی فکر کردم ، با توجه به لطفی که شما به من داشتید و چنین اجازه ای را به من دادید ، من نیز در جهت جبران بر آمدم ، در صورتی که به عنوان وزیر انتخاب شوم ، سازمانی ایجاد میشود که فعالیت مرگخواران در آنجا بلا مانع است . همانطور که اطلاع دارید ، فعالیت علنی و رفت و آمد مریدان سیاهی در وزارت خانه موجب ترس کارکنان و نا آرامی اوضاع میشود ، پس بهتر است در محیطی دیگر وظایف خود را انجام دهند .

با آرزوی سلامتی شما
پرسی ویزلی

خیالش راحت شده بود ...

ادامه دارد ... !

بارتی کراوچ :

ممنون از حمایتت ، و همینطور ممنون از تعاریفی که از من کردی ، با اینکه خودم میدونستم ولی خوب

بابت ساخت آرم هم ، سپاسگذاریم .

امیدواریم وزارت سحر و جادو در کنار کاندید های خوبی مثل شما و سایرین ، به اوج فعالیت خودش برسد

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۲۵ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
رول :

ادامه ...

مرگخواران نگاهی از سر ناراحتی به لرد کردند و باب جلو رفت و گفت :
- یا لرد ما هنوز خواسته هامونو کامل نگفتیم . من نگفتم , بارتی بیچاره کل فامیلو معرفی نکرده و ...
لرد :
باب : خب ؟ آها نباید حرف بزنیم ؟ خب بارتی ساکت شو که هی منو می ندازی جلو .

بدون کوچکترین نگاهی به لرد به عقب می ره و به صف طویل مرگخوارن می پیونده .

پرسی که از پشت میز داشت با انگشتاش ور می رفت زیر لب چیزایی رو ضمضمه (؟!) می کرد ...

- 10 , 11 , 12 ... 17 و ...
- چی داری می گی پرسی ؟ چیکار می کنی ؟
- ها ؟ اِ اِ اِ ... اِم , داشتم مرگخوارا رو می شمردم ببینم اگه هر کدوم از من یه درخواست داشته باشن چند تا کار باید بکنم
- هر کدوم یکی ؟
- آره دیگه ...
- نه . بعضی ها سهمیه دارن . مثلا ... بلیز 3 تا , آنی مونی 2 تا , رودلف 4 تا (چون شووورم بوده) , بارتی یکی , باب یکی و ...
- چی ؟ نه یا لرد خواهش می کنم . کمش کنین یکم .
- باشه فکر می کنم . ما دیگه می ریم که به شام برسیم , تو اینجا بشین در مورد درخواستایی که تا اینجا بهت دادن فکر کن

پرسی نگاهی از سوی ناراحتی به مرگخواران , سپس به عکسش با کالین که به او لبخند می زد و دوباره به لرد انداخت و گفت :
- باشه , حتما جواب رو زودتر بهتون می گم .

مرگخواران پس از "از جلو نظام" های لرد به صف شده , در حالیکه از سالن خارج می شدند با قیافه های شکلی به پرسی نگاه هایی کردند ...

ادامه دارد ...

*لطفا نقد کنین *
---------------------------------------------------------------------------------------------------

فرم پیوستن به طرفداران :

1- در امضای خود از پرسی ویزلی حمایت کرده و دیگران را به حضور در ستاد پرسی ویزلی دعوت کنید . حتما .

2- ستاد دیگر نمایندگان را با سوال های بی سر و ته و دشوار بی ارزش جلوه دهید . حتما , ستاد خودمونم می زنیم نفله می کنیم

3- فرم زیر را پر و ارسال کنید :
نام و نام خانوادگی : بارتی کراوچ
امضا : <3|> ()
علایق ؟ پرسی ویزلی
وزیر سحر و جادو باید چگونه باشد ؟ باید مثل پرسی ویزلی باشه !
از وزیر خود چه انتظاراتی دارید ؟ انتظار داریم بی ناموسی رو رواج بده !
چرا برای حمایت پرسی ویزلی را انتخاب نموده اید ؟ چون تعداد پستاش زیاده !
سوابق شما چیست ؟ سوابقی نداریم , تازه دیروز عضو شدم !
چرا فقط به اینجا سر میزنید و تصور میکنید سایر ستاد ها بی ارزش هستند ؟ کی گفته فقط اینجا اومدیم ؟ ستاد بارتی کراوچ هم رفتیم
آسلام یا بیناموسی ؟ چرا ؟ بی ناموسی در لایه هایی از آسلام

4- در صورتی که توانایی ساخت آرم برای این کاندید را دارید ، آن را ساخته و در بیلبورد تبلیغات ارسال کنید . داشتیم و ساختیم و گذاشتیم

پیام زده شده در: ۲۰:۲۵ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
رول :

ادامه ...

مرگخواران نگاهی از سر ناراحتی به لرد کردند و باب جلو رفت و گفت :
- یا لرد ما هنوز خواسته هامونو کامل نگفتیم . من نگفتم , بارتی بیچاره کل فامیلو معرفی نکرده و ...
لرد :
باب : خب ؟ آها نباید حرف بزنیم ؟ خب بارتی ساکت شو که هی منو می ندازی جلو .

بدون کوچکترین نگاهی به لرد به عقب می ره و به صف طویل مرگخوارن می پیونده .

پرسی که از پشت میز داشت با انگشتاش ور می رفت زیر لب چیزایی رو ضمضمه (؟!) می کرد ...

- 10 , 11 , 12 ... 17 و ...
- چی داری می گی پرسی ؟ چیکار می کنی ؟
- ها ؟ اِ اِ اِ ... اِم , داشتم مرگخوارا رو می شمردم ببینم اگه هر کدوم از من یه درخواست داشته باشن چند تا کار باید بکنم
- هر کدوم یکی ؟
- آره دیگه ...
- نه . بعضی ها سهمیه دارن . مثلا ... بلیز 3 تا , آنی مونی 2 تا , رودلف 4 تا (چون شووورم بوده) , بارتی یکی , باب یکی و ...
- چی ؟ نه یا لرد خواهش می کنم . کمش کنین یکم .
- باشه فکر می کنم . ما دیگه می ریم که به شام برسیم , تو اینجا بشین در مورد درخواستایی که تا اینجا بهت دادن فکر کن

پرسی نگاهی از سوی ناراحتی به مرگخواران , سپس به عکسش با کالین که به او لبخند می زد و دوباره به لرد انداخت و گفت :
- باشه , حتما جواب رو زودتر بهتون می گم .

مرگخواران پس از "از جلو نظام" های لرد به صف شده , در حالیکه از سالن خارج می شدند با قیافه های شکلی به پرسی نگاه هایی کردند ...

ادامه دارد ...

*لطفا نقد کنین *
---------------------------------------------------------------------------------------------------

فرم پیوستن به طرفداران :

1- در امضای خود از پرسی ویزلی حمایت کرده و دیگران را به حضور در ستاد پرسی ویزلی دعوت کنید . حتما .

2- ستاد دیگر نمایندگان را با سوال های بی سر و ته و دشوار بی ارزش جلوه دهید . حتما , ستاد خودمونم می زنیم نفله می کنیم

نام و نام خانوادگی : بارتی کراوچ
امضا : <3|> ()
علایق ؟ پرسی ویزلی
وزیر سحر و جادو باید چگونه باشد ؟ باید مثل پرسی ویزلی باشه !
از وزیر خود چه انتظاراتی دارید ؟ انتظار داریم بی ناموسی رو رواج بده !
چرا برای حمایت پرسی ویزلی را انتخاب نموده اید ؟ چون تعداد پستاش زیاده !
سوابق شما چیست ؟ سوابقی نداریم , تازه دیروز عضو شدم !
چرا فقط به اینجا سر میزنید و تصور میکنید سایر ستاد ها بی ارزش هستند ؟ کی گفته فقط اینجا اومدیم ؟ ستاد بارتی کراوچ هم رفتیم
آسلام یا بیناموسی ؟ چرا ؟ بی ناموسی در لایه هایی از آسلام

4- در صورتی که توانایی ساخت آرم برای این کاندید را دارید ، آن را ساخته و در بیلبورد تبلیغات ارسال کنید . داشتیم و ساختیم و گذاشتیم

پیام زده شده در: ۱۶:۲۳ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
ادامه ...

لرد بی توجه به سایرین ، نگاهی به سالن ستاد کرد ؛ سالنی عریض که تعداد زیادی میز و صندلی در ابتدا و انتهای آن به چشم میخورد که به نظر میرسید برای روز انتخابات باشند . چیزی که بیش از پیش در ستاد خودنمایی می کرد ، پوستر های نسبتا بزرگی بود که پرسی ویزلی را در آغوش کالین وزیر پیشین نشان میداد که متفکرانه با یکدیگر صحبت میکردند و هر از گاهی گراوپ را از نظر میگذراندند . بدون آنکه از پوستر ها چشم بردارد ، با بی میلی خطاب به مرگخواران گفت : هوووم ، خوب مگه منو کچل نکردید که بیایم اینجا ؟ چرا اینطوری منو دارید نگاه میکنید ، خوب حرفاتونو به پرسی بزنید دیگه !

مرگخواران که گویا انتظار چنین لحظه ای را میکشیدند ، مجددا با خوشحالی به سمت پرسی هجوم بردند و نعره زنان خواسته های خود را به سمع ! وی رساندند .

لرد : وای ! عجب ابلهایی ! کروشیـــــــــــــو !

دقایقی بعد

کبودی های متعددی بر سر و صورت مرگخواران رویت میشد که گویا از اثرات خشم ارباب بود ! و اکنون آنان به آرامی و با صف پشت میز چوبی فکسنی نسبتا بزرگی ایستاده بودند و خواسته های خود را به آرامی و دوستانه ! به پرسی میگفتند .

- با اینکه فکر نمیکنم نیازی باشه ولی گفتم که کل خانواده ما میخوان بیان جادوگران ، از الان به فکر منصب و مقام درست و حسابی براشون باش .

- عزیز من چقدر خنگی تو آخه ! گفتم که من آشپزخونه وزارتو میخوام ، البته توی دستور کارت یه چند تا جن خونگی خوب بزار که من الاف شما نیستم که یه سره بخوام بپزم دست تنها !

- من یه بخش خصوصی توی وزارت میخوام برای قرار دادنش به عنوان مقر بیناموسی ، البته خودت بیشتر اطلاع داری از این چیزا ، ولی گفتم که زودتر ایجادش کنی و من خودم مسئولش میشما !

- من میخوام کل وزارتو پر از پستای کوتاه و سوژه خراب کن ، کنم ! مشکلی که نیست ؟

در ذهن پرسی

ای بابا ، اینام دلشون خوشه ها ! هنوز هیچی معلوم نیست در مورد وزارت ، اینا تا کجا هاشو فکرشو کردن ... البته من اگر وزیر بشم ، فقط دنبال شایسته ترین ها هستم و این کارای خز رو هم انجام نمیدم ولی خوب ... !

پایان فکر پرسی

لرد : اهم ... خوب پرسی ، من منتظرم نظرت رو در مورد این مواردی که مریدان من گفتن بدونم !

ادامه دارد ...

( ممنون از بلیز که مثل همیشه با رول های خوبش فعالیت رو بالاتر میبره و بالاخص این باعث میشه که انتخابات وزارت حداقل یه سودی داشته باشه و فقط پست بی محتوا نباشه )

هانیبال لکتر :
نقل قول:
سام علیکم خدمت داش پرسی
که شاید در اینده ای نزدیک گوی وزارت رو از دستان رقیبانش برباید و برمسند نشیند باشد که پیروز باشی
من حقیر دریک جبهه هوای مه الود گیر کردم الان گرچه به احتمال نود درصد تو انتخابات شرکت نمی کنم اما خیلی دوست دارم از خماری دربیام
چند وقت پیش داشتم یه جایی رو مطالعه می کردم تو سایت که به این سوال و جواب برخوردم
پرسنده سوال خون اشام فقیدبود:برادرمن بجای این که پتانسیلت رو توی نحو حروم کنی بهتره همشو واسه تبلیغات انتخابات سال دیگه ی وزارت نگه داری.

وپاسخ گو شما بودید:این انتخابات اولین و آخرین انتخاباتی بود که توش شرکت کردم و با وجود پتانسیل بالا ! تبلیغی نکردم !

خوب دیگه الان مخم هنگ کرده!!اخه من یه کم مشنگم!
به هر حال امیدوارم اینبار حسابی تبلیغات کنی چون تبلیغات خیلی مهمه!
از اهداف بلند مدت شومام خیلی خوشم اومد ارزوی موفقیت دارم برات
عزت زیاد

هوووم ، درسته ، البته من اون حرف رو در جواب خون آشام نزده بودم و کلا حرفی در این مورد زده نشده بود و فقط من نظرم رو گفتم ! ولی خوب ، نشد ! و این شد که ما هم شرکت کردیم ، نیازی به تبلیغ نیست به نظره من و مواردی هم که در پست اول نوشته شده بود همه طنز بودن ؛ اینجا ما کاندید میشیم که یکی از بینمون برای وزارت انتخاب بشه و مهمترین چیز این هست که هر کسی که وزیر میشه بتونه تغییر اساسی توی رول پلیینگ ایجاد کنه ، مهم نیست من انتخاب بشم یا هر کس دیگه ای ؛ این ستاد ها هم برای دست گرمی و به نوعی فعال کردن رول هستن و پست هایی که اینجا زده میشه ، برای این نیستن که گفته بشه رای بدید !

نیکلاس فلامل
نقل قول:

خب من چند تا سوال:

1. هفت هشت تا افراد تازه وارد دوستان من هستن و از اخلاق پرسی متنفرن! چی شده؟ چرا به جدیدا زیاد گیر میدی؟
2. پرسی چرا تو همه کاری باید نظرش رو بگه؟ دلیل خاصی داره یا همین جوری دور همی؟
3.این پستی که برای اهدافت زدی طنز بود و یا از طرفدارانت همین درخواستها رو داری؟
4. کار نظارتت در کوییدیچ خوب بود و لی بسیاری از جاها همه میدیدن که با توجه به نظری که بقیه میدن تو میای یه جوابی رو برای توجیه نظر خودت میدی و همون رو اجرا میکنی؟
5.برنامت برای راه انداختن سایت چیه؟بالاخص رول نویسی.
6. در راستای گسترش بیناموسی چه طرحی داری؟

میگم برای چی نمیخوای تبلیغ کنی؟ بابا لازمه ها.

1. هووم ، پرسی ویزلی ، یعنی پرسی ویزلی ! پرسی ویزلی ای که همه از رفتارش متنفر نباشن پرسی نیست ! البته فقط در سایت ، خارج از سایت اینطوری نیست و پرسی ای هم وجود نداره . در مورد تازه وارد ها هم که من چنین چیزی ندیدم ، هر چیزی که بوده راهنمایی بوده نه گیر !

2. همه کار نه ! هر چیزی که به من مربوط باشه به نوعی مثل سایرین نظرم رو میدم ، حالا میخواد در مورد وزارت باشه ، مرگخواران باشه ، گریفیندور باشه یا ... باشه ! احتمالا نظرات من یه کم بیشتر از سایرین به چشم میاد که اینطوری فکر میکنی

3. پست اولی که زدم طنز بود و فقط برای بهم ریخته نشدن پست از شکلک استفاده نکردم ، ما اینجا برای تفریح داریم فعالیت میکنیم ، پس این مسخرست که بخوایم ستاد انتخاباتی هم دیگه رو به هم بریزیم به طور مثال ... البته سیریوس هم اینو توی ستادش گفته بود . میتونم بگم فقط بخش " اهداف اصلی وزارت " در پست اولم اهداف اصلی بود و به دور از طنز

4. هوووم ، درسته ، البته توجیه داریم تا توجیه ، من حرفی که بزنم و درست باشه رو توجیه میکنم ، ولی اگر درست نباشه دیگه ادامه نمیدم ، در ضمن ناظر برای این گذاشته میشه که کاری که فکر میکنه درست هست رو انجام بده ، اگر کسی بیاد بگه چرا به این پست این امتیاز رو ندادی ، دیگه بودن داور و ناظر بی معنی هست .

5. مهمترین برنامه ایجاد سوژه در وزارت سحر و جادو هست ، همینطور فعال کردن تاپیک های رول قدیمی که در حال خاک خوردن هستن ، همینطور قرار هست با ناظرین سایر انجمن های رول صحبت بشه تا فعالیتشون به وزارت مچ بشه و بتونیم یه رول خیلی خوب و قوی داشته باشیم با کمک اعضا .

6. اوه اوه ! در این راستا طرح های بسیار زیادی موجود هست که بهتره بعد از وزارت بهش پرداخته بشه ! فقط در این حد بدونید که به اندازه کافی هست سوژه و طرح

پیام زده شده در: ۱۱:۲۷ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
پرسی در دفتر کارش نشسته بود و عینک شاخی خود را به چشم زده بود و سرش را روی کاغذ پوستی خم کرده بود و مشغول نوشتن نامه ای بود. خوشحال بود از اینکه بعد از مدتها میتواند روی پای خود بایستد. او میتوانست با وزیر شدن شغل مستقلی رو برای خود دست و پا کند و محیطی پر از عدل و عدالت رو برای شهروندان فراهم سازد و فضای کافی برای رشد و ترقی ایجاد کند! او میتوانست گام بزرگی رو در جهت افزایش مشارکت بین اقشار مختلف جامعه جادوگران بردارد.

تق تق تق!
- بفرمایین تو!

ناگهان در از جا کنده میشه و سیل عظیم مرگخواران به همراه لرد که در اول صف به شدت خودنمایی میکنه وارد دفتر پرسی میشن!
لرد: به به ... مبارکا باشه بیا جلو ببینم ... ماچ ماچ ماچ! ... تو مایه افتخار مایی از الان بگم میدونم خیلی علاقه داری وزارت رو به اربابت تقدیم کنی ولی بیشتر از نصف رو نمیتونم ازت بپذیرم!

بلیز: با وجود تو ما میتونیم خیلی از اهداف کوتاه مدت و دراز مدت خودمونو به مرحله اجرا بذاریم. بیا فعلا برای اول کار این برگه ناقابل رو بگیر!
پرسی طومار بلند بالایی رو از بلیز میگیره.

داخل لیست:
1- آزادی شکار ماگل ها
2- آزادی آزار و اذیت ماگل زاده ها
3- قدغن کردن عبور و مرور ماگل ها از ساعت هشت شب به بعد
4- کنترل بیشتر بر واکسینه شدن ماگل ها
...............................................

پرسی: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بارتی: راستی من قراره علاوه بر خودم و پسر عموم که در جادوگران هستیم ... دختر خاله و پسر دایی و پسر عمه و دختر عمو و برادر زاده و خواهر زاده و دایی و خاله و زن عمو و همه اینا رو بیارم تو جادوگران ... حواست بهشون باشه تا اومدن یه شغلی رو براشون دست و پا کن! البته لازم نیست همشون حتما معاون چیزی بشن ..

آنی مونی: از الان بگم آشپز وزارتخونه برای خودمه ها!

لرد: بسه دیگه! پرسی مگه چند تا گوش و چشم داره؟ همتون به صف وایسید ... نوبت نوبتی درخواستاتونو بکنین!
پرسی

-----------در فکر پرسی-----------

- چی؟ چطور جرات میکنی برنامه های اربابتو نادیده بگیری و بخوای چنین اهداف غیر اصیلی رو در وزارت انجام بدی؟ تو یک مرگخوار خائنی که به همین زودی اربابتو فراموش کردی!
- در دوران مرگخواریم خیانت به این بزرگی ندیده بودم!
- از همون اولم مشخص بود ... هه ویزلی ها عاشق گند زاده هان!
- خر کثافت بیشعور ... قورباغه بی دندون نروژی! کرم های فولبر هاگرید (فحش جادوگری)
- سزای تو مرگ است ... آماده شو ...
- ولی ارباب!
- نور سبز رنگ
---------------- پایان فکر پرسی -----------

همه مرگخوارا خوشحال و شنگول به پرسی خیره شدن
پرسی

ادامه دارد ....

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۱ ۱۱:۳۷:۳۷

پیام زده شده در: ۱۱:۰۹ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
خب من چند تا سوال:

1. هفت هشت تا افراد تازه وارد دوستان من هستن و از اخلاق پرسی متنفرن! چی شده؟ چرا به جدیدا زیاد گیر میدی؟
2. پرسی چرا تو همه کاری باید نظرش رو بگه؟ دلیل خاصی داره یا همین جوری دور همی؟
3.این پستی که برای اهدافت زدی طنز بود و یا از طرفدارانت همین درخواستها رو داری؟
4. کار نظارتت در کوییدیچ خوب بود و لی بسیاری از جاها همه میدیدن که با توجه به نظری که بقیه میدن تو میای یه جوابی رو برای توجیه نظر خودت میدی و همون رو اجرا میکنی؟
5.برنامت برای راه انداختن سایت چیه؟بالاخص رول نویسی.
6. در راستای گسترش بیناموسی چه طرحی داری؟

میگم برای چی نمیخوای تبلیغ کنی؟ بابا لازمه ها.

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

هانیبال لکترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۸ دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۵۲ چهارشنبه ۶ مهر ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین
سام علیکم خدمت داش پرسی
که شاید در اینده ای نزدیک گوی وزارت رو از دستان رقیبانش برباید و برمسند نشیند باشد که پیروز باشی
من حقیر دریک جبهه هوای مه الود گیر کردم الان گرچه به احتمال نود درصد تو انتخابات شرکت نمی کنم اما خیلی دوست دارم از خماری دربیام
چند وقت پیش داشتم یه جایی رو مطالعه می کردم تو سایت که به این سوال و جواب برخوردم
پرسنده سوال خون اشام فقیدبود:برادرمن بجای این که پتانسیلت رو توی نحو حروم کنی بهتره همشو واسه تبلیغات انتخابات سال دیگه ی وزارت نگه داری.

وپاسخ گو شما بودید:این انتخابات اولین و آخرین انتخاباتی بود که توش شرکت کردم و با وجود پتانسیل بالا ! تبلیغی نکردم !

خوب دیگه الان مخم هنگ کرده!!اخه من یه کم مشنگم!
به هر حال امیدوارم اینبار حسابی تبلیغات کنی چون تبلیغات خیلی مهمه!
از اهداف بلند مدت شومام خیلی خوشم اومد ارزوی موفقیت دارم برات
عزت زیاد

دستمالی کثیف....چ�

پیام زده شده در: ۲۰:۱۹ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام بر تو ای پوینده راه حق !

..:: به ستاد مردمی و جیلینگ و آزاد ما خوش آمدید ..::

راهنمای ستاد :

دوست عزیز ،

برای آنکه ساعات خوشی را در ستاد انتخاباتی پرسی ویزلی در کنار طرفداران و دوستداران پرسی ویزلی ( ر.ک پست اول ) داشته باشید ، قوانین ستاد را مطالعه فرمایید .

قوانین ستاد :

1- لطفا برای حفظ نظافت کفش ها را در سایر ستاد ها در آورده و جوراب های خود را به بیلبورد تبلیغات بسپارید و سپس وارد شوید .

2- برای حفظ سکوت ستاد ، تلفن های همراه ماگلی خود را حتی الامکان خاموش نموده و یا سایلنت کنید و یا در جهت حفظ کلاس ، آن را بر روی شماره ثابت منزل خود دایورت نمایید .

3- در راستای ارزش نهادن به آداب وزارت ، از خندیدن با صدای بلند و یا با دهان باز ( مثال : ) خودداری نموده و حتی الامکان آهسته ( مثال : ) بخندید ؛ شایان ذکر است خندیدن به سایر کاندیداهای انتخاباتی بصورت زننده ( مثال : ) کاملا آزاد می باشد .

4- لطفا برای حفظ نظافت مرلین گاه های بهداشتی ، از سیفون جادویی استفاده کنید ، و لطفا قبل از ورود به بخش مرلینگاه ها ، قوانین استفاده را مطالعه نمایید .

قوانین مرلین گاه های ستاد :

1- از کشیدن شلنگ های آب جدا خودداری نمایید .

2- از انداختن انواع وسایل بهداشتی ، از جمله دستمال کاغذی به درون چاه خودداری نموده تا از اسراف آب نیز جلوگیری گردد.

3- لطفا بعد از استفاده از مرلینگاه ها از سیفون جادویی استفاده نموده ، و از خوشبو کننده هوا نیز استفاده کنید ( پیس پیس ، شــــش ! )

4- برای حفظ سکوت مرلینگاه ها ، قبل از ورود به دستشویی ، واکمن تعبیه شده برای جلوگیری از صداهای نا به هنجار را روشن نمایید .

5- لطفا برای یاری رساندن و پر بار تر شدن انتخابات ، بیلبورد اهداف وزارت پرسی ویزلی را در انتهای سالن اصلی مطالعه فرمایید .

اهداف کوتاه مدت وزارت :

1- از سر راه برداشتن سایر رقبای انتخاباتی وزارت به کمک طرفداران آسلام
2- راه اندازی مجدد سوژه های " نمید و عله " در انجمن مربوطه
3- هجوم به زمین بازی کوییدیچ و غارت و چپاول جوایز قهرمانان لیگ سوم کوییدیچ و تقسیم آنان بین طرفداران
4- انتخاب چندین نامزد برای وزارت بخش ها و ارائه چند دستگاه آپارتمان از طرف سازمان حامیان دامبلدور
5- پخش شعار های ضد سیاهی در محفل ققنوس و شعار های ضد سفیدی در خانه ریدل ها
6- مصاحبه با طرفداران و دوست داران ستاد ، هر دو هفته یک بار ، در صندلی داغ
7- به هم ریختن ستاد های سایر کاندیدای انتخاباتی به کمک نیروهای اصلاح طلب وزارت

اهداف بلند مدت وزارت :

1- ایجاد سوژه های پر طرفدار متعدد رول در درون انجمن وزارت

2- ایجاد سوژه های جالب در سایر انجمن های رول پلیینگ و هماهنگ کردن سایر انجمن ها با وزارت

3- بررسی مشکلات ایفای نقش ، در تاپیک مجزا ، نظرسنجی از اعضا و پرداخت به مسائل حاشیه ای ایفای نقش و سعی در رفع آنها

4- ایجاد دو سازمان برای فعالیت های آسلامی و غیر آسلامی برای طرفداران

5- پرداخت بیش از پیش به محفل و مرگخواران و برگزاری مسابقاتی تحت عنوان جنگ های گروهی و انتخاب بهترین مرگخوار و محفلی در هر هفته

6- دعوت از مدیران برای فعالیت در رول پلیینگ و ارج نهادن به این دست اندر کاران عزیز و در واقع گل های سایت

مختص طرفداران

1- در امضای خود از پرسی ویزلی حمایت کرده و دیگران را به حضور در ستاد پرسی ویزلی دعوت کنید .

2- ستاد دیگر نمایندگان را با سوال های بی سر و ته و دشوار بی ارزش جلوه دهید .

نام و نام خانوادگی
امضا
علایق ؟
وزیر سحر و جادو باید چگونه باشد ؟
از وزیر خود چه انتظاراتی دارید ؟
چرا برای حمایت پرسی ویزلی را انتخاب نموده اید ؟
سوابق شما چیست ؟
چرا فقط به اینجا سر میزنید و تصور میکنید سایر ستاد ها بی ارزش هستند ؟
آسلام یا بیناموسی ؟ چرا ؟
در صورتی که توانایی ساخت آرم برای این کاندید را دارید ، آن را ساخته و در بیلبورد تبلیغات ارسال کنید .

هر سوالی که دارید ، تنها از ما بپرسید و منتظر جواب بمانید .

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۰ ۲۰:۳۰:۰۷

ستاد انتخاباتی پرسی ویزلی
پیام زده شده در: ۱۸:۵۵ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
مرحله ی دوم انتخابات آغاز شد !!!

محل برای طرفداران دوستداران پرسی ویزلی

تا ساعت 11.59 دقیقه 17 اردیبهشت مهلت برای تبلیغ است

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.