هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "مورفین گانت" (ویکی مورفین)
پیام زده شده در: ۰:۱۷ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
دیدید ملت؟ سیل تهمت ها و تخریب ها را دیدید؟ دیدید راست گفتم و این دوره همه بر علیه مورفین اند؟ هنوز تبلیغات درست و حسابی شروع نشده کاربر و ناظر و مدیر/علیه مورفین دلیر! حالا هی بگید نه!

جرا اینقدر از آمدن مورفین ترسیده اند؟ چرا اینقدر از شنیدن نام تابستان می هراسند؟ مگر نه این است که تابستان فصل فراغت و تعطیلی است؟ آیا مخالفت با تابستان مخالفت با فراغت و آسایش مردم نیست؟! چرا از آسایش مردم وحشت دارند؟ می گویند اینقدر هی نگویید تابستان تابستان! پس چه بگوییم؟ بگوییم زمستان؟ بگوییم امتحان؟ بگوییم کنکور و درس و دانشگاه؟

اصلا یک چیزی را دقت کرده اید؟ چرا همه به مورفین فوش می دهند؟ آیا زدن مورفین امتیاز دارد؟ هر کس کله ی مورفین را بترکاند 100 امتیاز می گیرد و می رود مرحله ی بعد؟
ای ملت! هشیار باشید! نگذارید همان نقشه های شوم دوره های پیش را دوباره اجرا کنند و دوباره و این بار بدتر از قبل حکومت ظلم و ستم و دیکتاتوری خود را برگردانند. حواستان را جمع کنید!

اما شما ای ویزلی عزیز
ای موافق دیروز و مخالف امروز
آیا امروز تو باید از من شاکی باشی یا من از تو؟
تو وضع مرا نمی بینی؟ تهمت و توهین و تخریب ها را نمی بینی؟ عکس بالای سرت را ببین! فشاری که در آن عکس بر من وارد می شود را نمی بینی؟ تو خیال کردی من هم مانند سایر کاندیداها پارتی دارم و آزادم و در باندهای قدرت مدیران مافیایی شریکم؟ تک تک حرکات و سکنات بنده تحت رصد شدید شورای مدیران بود. من وقتی می دیدم پیام شخصی دارم تا رویش کلیک می کردم و صفحه ی پیام شخصی ها می آمد، می دیدم در همان فاصله ی لودینگ پیامم باز شده و خوانده شده است!
حالا در شرایطی که بنده شب و روز تحت نظر و حصر بودم و سعی داشتم کوچکترین تخلفی از من سر نزد تا بهانه ای برای رد صلاحیتم به شورای مدیران ندهم، شما می آمدید و برخلاف تمامی قوانین وضع شده اعلام حمایت آشکار از کاندیداتوری بنده می کردید! آیا این حرکت در انظار عموم، تبلیغ بنده بود یا تخریب بنده؟
آیا دخالت من برای آزادی شما بر فرض بی هزینه بودن، قانون شکنی آشکار و ترجیح روابط بر ضوابط به حساب نمی آمد؟ آیا آن کله چربی که شما امروز با افتخار نام او را می برید و فساد می کند و امضایش منکراتی است و قدرت بی حساب زوپس را هم دارد با آزاد کردن شما قانون شکنی نکرد؟ آیا این سوءاستفاده از اختیارات زوپس نیست؟ آیا چنین فرد قانون شکن بی ناموسی می تواند وزارت سالمی داشته باشد و آزادی و پرواز را برای شما به ارمغان آورد؟
ویزلی عزیز!
برگردید به آزادی! برگردید به پرواز! برگردید به چیز! و از بی ناموسان و قانون شکنان حمایت نکنید که عاقبت خوشی برای جامعه نخواهد داشت.

اما تو ای دلو!
پاسخت در مورد رابطه ی من و آن داماد یک لاقبای مشنگ را همان داماد داد و بنده اضافه می کنم که با داماد از لحاظ مبانی نژادی مشکل دارم و می خواهم سر به تنش نباشد و حاضرم کله چرب وزیر بشود ولی داماد نشود و نقد جدی به تایید صلاحیت ها دارم ای دلوی مشنگ شیفته ی مورفین تحت فشار گذار!

اما در مورد به اصطلاح افشاگری ها و نمودارهایی که نشون دادی باید عرض کنم که من نمی دونم بگمن چقدر به شما پول داده (من دو برابرشو میدم) اما ای کاش حقیقت رو به طور کامل بیان کنید و قسمت هایی که به نفعتون نیست رو حذف نکنید.

تصویر کوچک شده

این نمودار کامله!
ملت عزیز!
همانطور که می بینید قسمت های مربوط به امید به زندگی، خلوص چیز، امنیت تجارت در پارک ها از نمودار دلو حذف شده بودن.
خانم دلو!
چرا این موارد حذف شده رو نگفتید؟ بله درسته در دوره ی اصلاحات بگمن رفاه جادوگران بالا رفت ولی کدام جادوگران؟ آیا جامعه ی آماری شما در این شاخص، خارج از خوابگاه مدیران و وزارتخانه رو هم شامل میشد؟!

بله، در این دوره بیداری زوپسی شدت گرفت اما فکر می کنید به خاطر تلاش های زوپس قهرمان بود؟ نه عزیز من! من بدبخت بودم که با تانکم هر روز به میان مردم می رفتم و سعی می کردم اونها رو بر ضد حکومت دیکتاتوری بگمن بشورانم و آن اندک بیداری هم مربوط به همان فعالیت های چریکی مخفیانه ی بنده است!

با دقت در نمودار می بینید که همه ی بدبختی های جامعه از دوره ی اصلاحات بگمن تشدید شد! حالا چطور مجددا با تحریف نمودارها سعی در آرمانی نشون دادن دوران فلاکت بار بگمن دارید؟!

چرا نمودار مربوط به شاخص فلاکت و ضریب جینی رو نگذاشتید؟ چرا نمیگید به مردم که ضریب جینی در ابتدای دولت بگمن 0/2 بود ولی در پایان دولتش شد 1/1! دولت بگمن تحت حمایت شما تمام قواعد اقتصادی دنیا رو منفجر کرد و به طور روزمره جامعه رو اداره می کرد! آیا با این حساب نمیشه گفت شما در تمام گناهان بگمن و گرانی ها و تورم ها و فسادهای 3000 میلیارد گالیونی شریکید؟ آیا انتظار به حق جامعه این نیست که تمام مسببان وضع کنونی، محاکمه و مجازات بشن؟!
نگذارید من این چیزا رو بگم بانو دلو. این سینه صندوقچه ی اسراره.

اما در مورد چیز!
من نمی دونم مشکل شما با چیز چیه! بنده بارها گفتم بهترین وسیله برای آزادسازی حداکثری ظرفیت ها چیزه!
و توضیحشم به طور کامل در موقع ثبت نام دادم. بله، ملت اگه چیز نامرغوب چینی مصرف کنند معلومه که جمعیتشون کاهش پیدا می کنه و میرن سینه قبرستون. شاهدش هم ارتباط خلوص چیز و امید به زندگی در همین نمودار دوران بگمنه. ولی جنس من چینی نیست. خلوصش 100 درصده که جز در لابراتوارهای مورفین، هیچ جای دنیا پیدا نمی کنید چنین خلوصی رو. این چیز فرق میکنه با بقیه ی چیزا. ظرفیت ها رو در حد انفجار هیروشیما آزادسازی می کنه! بیا استعمال کن، ببین دروغ نمیگم. اعتیاد آور هم نیست. کی گفته اعتیاد آوره؟ الان من معتادم؟ تو پروفایلم که نوشته نیستم. اصلا تو استعمال کن اگه معتاد شدی دیگه استعمال نکن. تضمین از این بالاتر؟!

آمبریج عزیز!
من به شما علاقه مندم!(البته نه از نوع علاقمندی چاخانوف!) شما را نیز توصیه می کنم که برگردید به آزادی و پرواز! برگردید به مورفینیسم مطلق! این ره که شما پیش گرفته اید به بگمنستان است. نگذارید این فرصت برای آزادی ملت از بین برود. اصلا یه سوال... یه سوال... شما غیر از مورفین چه آلترناتیو دیگری برای نجات جامعه دارید؟... چه جایگزینی مناسب تر از مورفین دارید؟... هیچی!... غیر از انتخاب مورفین راهی برای رسیدن به آزادی نمانده. توصیه می کنم برگردید به ویکی مورفین و کمک کنید که بچه ها زودتر این کلید آزادی و پرواز مرا پیدا کنند. اگر هم برنمی گردید به آزادی و پرواز به گورستان ریدل! اصلا بروید به همان هوکی جن خانگی رای بدهید که هی تورم درست کند، هی بزند توی سر خودش که هوکی بد! هوکی بد! هوکی وزیر بی عرضه!
این (ویکی مورفین) را هم به عنوان اضافه کنید. زبانم شبیه ریش دامبل شد بس که گفتم!

پیوست:

jpg  c1.jpg (25.09 KB)
27009_51bb7db8539a4.jpg 298X297 px

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۵ ۰:۲۲:۱۷

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "مورفین گانت"
پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
آه افسوس که دولت شما دولتی خانوادگی خواهد بود و این حرف های دانشنامه ای و مهندسی شده شما چیزی را تغییری نخواهد داد و همه ملت غیور و فهیم جامعه جادوگری می دانند که جز شعارهای تو خالی نیستند.

شما دایی فردی هستید که نباید نامش را برد. از طرفی پدر آن فرد هم وارد صحنه انتخابات شده و هردوی شما مدعی هستید که رقیبان جدی یکدیگر می باشید اما این کذب محض است و به شخصه باور نمیکنم. بنده سمت برگزاری انتخابات را تحویل مسئولین محترم در شورای زوپس همیشه قهرمان کردم و حالا آزادم تا کاندیدای اصلح را شناسایی کنم و رای خود را تقدیم حضرت ایشان کنم. بی شک شما یک رای داری، هر کدام از مردم هم یک رای اما بنده خیلی رای دارم.

اما بگذارید از این حقیقت پرده بردارم که دست شما با آن ماگل خوشتیپ و بچه پولدار که اسب های میلیارد دلاری ایرلندی سوار است، در یک پاتیل است. شما هر دو مترسک های فردی هستید که نامش را نباید برد. بی شک فقط و فقط جهت جو دادن به انتخابات مانند دو رقیب عمل می کنید اما در باطن ما خبر داریم که جبهه تاریکی که دم از اصلاح نژاد و هرس کردن ماگل ها میزد هم اکنون دستشان با جامعه بسیار بسیار ابله و عقب افتاده ماگل ها در یک قوری است (پاتیل رو قبلا گفته بودم !). و اینجا فقط سالها از جبهه متعادل و خاکستری ما سوء استفاده شد. از آن سو هم جناح محفل ققنوس به بهانه مقابله با جنبش شما از آب گل آلود نهنگ می گیرد و گوشت آنرا کباب می کند و سور شب انتخاباتی میدهد و رای جمع می کند و این وسط فقط و فقط جبهه خاکستری و میانه رو مظلوم واقع می شود.

تا کی قصد دارید پشت این نقاب بمانید آقای گانت. جای بسی تاسف است که با تبلیغ چیزهای فرح بخش جوانان ما را به تباهی می کشانید. سن انتخابات پایین آمده. نونهالان، کودکان، نوزادان و جنین های جامعه جادوگری به لطف دموکراسی بی انتهای من در این دوره حق رای خواهند داشت و شما با تبلیغ عناصر چیزمحور بیگانه سعی دارید تا مردان و زنان آینده این مرز و بوم جادویی را از بدو کودکی شان آلوده به چیز کنید.

بله بله. بسیار برنامه هوشمندانه ایست. شما با آلوده کردن این جوانان به چیز قصد دارید تنظیم خانواده و کنترل جمعیت را برقرار کنید و جمعیت مور و ملخی اخیر جامعه جادوگری را کاهش دهید. بسی هوشمندانه ست اما آیا فکر قبرستان ها را هم کردید؟ کجا این همه جنازه آغشته به چیز را دفن باید کرد؟ در قبرستان های ننگین ماگل ها؟ کجاست آن اصالت خانوادگی شما این نماینده خاندان اصیل گانت ؟

شما حتی قصد دارید با این برنامه هوشمندانه تزریق چیز به آحاد جامعه، مصرف چیز را به جای مصرف گوشت و نان افزایش بدید. در نتیجه با کاهش مصرف این دو عنصر مهم سبد غذایی خانوار جادوگری قیمت آنها را کنترل و ارزان کرده و در عوض چیز مفت را بین مردم پخش کنید. شما حتی کار را به جایی خواهید رساند که مردم به جای شکاندن تخم مرغ برای املت، از تخم چیز استفاده کنن. تخم چیزهای آرامبخش و خواب آوری مثل مورفین و فک و فامیل های مورفین.

شما در دولت خودتان به ظاهر هوشمندانه عمل خواهید کرد اما به سبکی که بیان کردم. در دولت شما جامعه جادوگری خواب خواهد بود، جمعیت کنترل خواهد شد و سن جوانان کاهش می یابد. بگذارید یک مقایسه انجام دهم. بنده طرفدار دولت قبلی یعنی وزیر بگمن نبودم و نیستم. ایشون هم سیاست های مستبدانه ای رو پیش گرفتند اما بگذارید روی المنت های هوشیاری و بیداری زوپسی مردم بحث کنم.به این نمودار توجه کنید خواهشا:
تصویر کوچک شده
این نمودار نشون میده که زوپس همیشه در صحنه با وجود وضعیت بد رفاهی جامعه شریف جادوگری، سعی داشته با امید دادن مردم رو هدایت و ارشاد کنه و نقش بسیار بسیار موثر و روز افزونی در بیداری جادوگران داشته. اون وقت شما قصد دارید در اقدامی مثلا زیرکانه این بیدار ای که این همه روزانه مسئولین در شورای زوپس براش تلاش کردن و اون رو به 62 درصد رسوندن رو یک دفعه با مورفینیسم مطلق خودتون خواب کنید و به سر جای اول برگردونید. در آغاز دولت آقای بگمن به لطف اقدامات قبلی زوپسیان رفاه عالی بود اما این رقم بیداری صفر بود ولی حداقل خوبی آن دیکتاتور این بود که درب ها را به روی زوپس نشینان باز کرد و گذاشت بیداری افزایش پیدا کنه. همانطور که می بینید این افزایش بیداری بود که تونست از سقوط روز افزون رفاه جادوگران جلوگیری کنه و اون رو در دوره اصلاحات بگمن از رقم اسف بار 30 درصد به 68 درصد در اواخر دولت ایشان برسونه. در واقع این اصلاحات زوپس بود که خواست ریا نشه و به اسم اصلاحات اساسی وزیر بگمن تموم شد.

واقعا من نمیدونم چطور میخوای با این افشاگری ها باز هم ذهن مردم رو فریب بدید آقای گانت.

به امید درمان همه دردهای بی درمان

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۴ ۱۲:۰۰:۱۶

No Country for Old Men

پیام زده شده در: ۱۱:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۷ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۷:۱۸:۱۶ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۳
از دنیای انتظار
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 165
آفلاین
سلام!‏

موتاد گانت عزیز! من از شما در مورد حکومتی که در صورت وزیر شدن( که عمرا بشی‏) ایجاد خواهید کرد،‏ سوالی دارم!‏

من بدلیل حمایت و طرفداری از شما،‏ هم در آشکارا و هم در میخانه های سطح کشور و پارک ها و ‏...،‏ توسط شورای عالی آسمانی الهی زوپس دستگیر شده و به زندان افتادم و سالها در آن به سر بردم.‏ وقتی آزاد شدم( با اراده ی وزیر اسنیپ‏) متوجه شدم شما در طی این مدت حتی کوچکترین حرکتی برای حمایت از من نکرده اید!‏
حالا من از شما می پرسم،‏ بله از شما آقا! ‏
چه اعتمادی میتوان به شما داشت که در صورت وزیر شدن( خدای نکرده) بار دیگر با حامیان مخلص خودتون این گونه رفتار نکنید؟ وقتی هیچ یک از حامیان شما نمی توانند این امنیت را داشته باشند که در صورت حمایت از شما،‏ زندانی نشوند و حتی در صورت زندانی شدن،‏ شما هیچ کاری برای دفاع از آنها نخواهید کرد؛ چگونه به شما رای بدهند؟

دولتی بدون مسئولیت و تعهد و فقط بر مبنای چیز مطلق؟

نی نی تو نه مشت روزگاری/‏ ای مورفین نیم از گفته خرسند!‏

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

فقط جادوگران است و کسانی که از درکش عاجز هستند!

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "مورفین گانت" (ویکی مورفین)
پیام زده شده در: ۲:۵۹ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
و اینک
.
.
.
افتتاح می شود:

ویکی مورفین

:hungry1::hungry1::hungry1::hungry1::hungry1::hungry1::hungry1:

بیانیه ی شماره ی یک

ملت بزرگ!
ملت غیور!
ملت بیدار!
ملت جادوگران!
مورفین برگشت!
مورفین با آزادی برگشت!
مورفین با چیز برگشت!

زنده باد تابستان!
زنده باد تابستان!
زنده باد تابستان!

ملت بزرگ!
دوباره آمدم تا بر عهدی که با شما بسته بودم پا بفشارم. چه روزهای سختی بر ما گذشت در دوران حکومت استبداد و خفقان! چه روزهای تلخی بود روزهای حکومت دیکتاتوری و چماق به دستان! اما به پایان آمد این زمستان! زنده باد تابستان!

ملت غیور جادوگران!
با مقاومت و پایمردی بی نظیر شما بود که توانستیم هشت سال حکومت ظالمانه ی آن دیکتاتور بی سواد را تحمل کنیم و بالاخره با بسیج تمام نیروها و سلاح هایمان به وزارتخانه یورش برده و کلاه مقدس وزارت از سر وزیر بی کفایت برداریم و به دوران حکومت ننگینش پایان دهیم.
امروز باید روز شادی باشد. باید روز خنده ی ما باشد و روز گریه ی دشمن! باید به جشن و پایکوبی بپردازیم و مقدمات آینده ای روشن را پایه گذاری کنیم.
اما قبل از آن باید یک گام دیگر برداریم و آن گام پیروزی در انتخابات است.

ای ملت بیدار!
امروز تمامی دشمنان دست به دست هم داده اند تا در عرصه ای به نام انتخابات، آزادی شما را بگیرند. دشمنی که دیروز با زور و ارعاب کاری از پیش نبرد و سرنگون شد، امروز از راه دموکراسی و فریب و ریا سعی در بازگشت به قدرت دارد. این بار مبارزه ی سختی در پیش داریم!
امروز، بنده به نمایندگی از تک تک شما عزیزان می بایست با 6+1 رقابت کنم که بگمن است و 6تای دیگر مثل خودش. بلکمم بدتر!
هر کدام از این رقبا ترفندی در آستین دارد و نقشه ای پلید در ذهن. به ظاهر این انتخابات رقابتیست میان 8 نفر، اما به واقع نبردیست مابین مافیاهای قدرت و ثروت و نماینده ی ملت!

ای ملت عزیز!
بدانید که به پشتوانه ی شما امید فراوان دارم.
هر چند در این دوره از انتخابات شرایط بسیار دشوارتر و متفاوت تر از دوره های قبل است اما یقین دارم با حضور شما در پای صندوق ها و رای به کلید آزادی و پرواز همانطور که کاخ بگمن ظالم را فتح کردیم، این اتحاد شوم میان 7 رقیب بر علیه ملت را نیز خواهیم شکست و به اوج قله های پرواز و چیز خواهیم رسید.

همه می دانید که من حب قدرت و وزارت ندارم و تنها از زور احساس تکلیف و برای نجات شما ملت قهرمان خود را آماج حملات این دشمنان خونخوار کرده ام.
بدانید که بنده هم اکنون تحت فشارم. اگر باور نمی کنید یک نگاهی به عکس های 8 کاندیدا در بالای سرتان بیندازید. تنها کاندیدای تحت فشار بنده ام و بقیه همه راست وایساده اند و نماینده ی رنجور شما ملت چیزدوست را مسخره می کنند. آیا این نشان از حمایت دستهای پنهان مدیریت از رقیبان و اعمال فشار بر بنده ندارد؟!

سخن کوتاه کنم و به مساله ی غمبار دیگری بپردازم و آن قتل ناجوانمردانه ی کوییرل مرحوم است.
مگر کوییرل چه چوب دستی تری به شما مدیران و رقیبان فروخته بود که اینطور ناجوانمردانه او را حذف فیزیکی کردید؟ حداقل می گذاشتید ثبت نام کند و بعد که دیدید 70 درصد رای قاطع دارد، رد صلاحیتش می کردید. چرا قتل؟!

بنده همینجا با شما ملت عزیز پیمان می بندم که نمی گذارم قطره ای از خون کوییرل (که البته ریخته نشد چون با عمامه خفه اش کردند) پامال شود. من تا آخر ایستاده ام و تمام قاتلین کویی را بازخواست کرده و به اشد مجازات خواهم رساند.

شعار ما تاییدیم به حقیقت پیوست و ما تایید شدیم. حال نوبت آن است که شعاری دیگر را به حماسه بدل کنیم:

زنده باد تابستان!

همچنین به اطلاع می رساند ستاد رول اینجانب در خانه ی گانت ها مستقر است و از تمامی علاقه مندان و طرفداران نهضت آزادی و پرواز دعوت می شود با شرکت در ستاد مذکور، باعث شادی روح کوییرل و بازماندگان آن مرحوم شوند. این هم وسیله ی ایاب و ذهاب!

بنده در ایام انتخابات به صورت 24 ساعته پاسخگوی تمامی سوالات و درخواست های شما عزیزان می باشم.
ویکی مورفین خانه ی شماست! در خانه ی خود، راحت باشید!
همینجا از مدیریت معزز و محترم سایت تقاضا می شود عبارت (ویکی مورفین) را مانند همین پست به نام تاپیک اضافه کنند. با تشکر.

طوفان به پا خواهیم کرد!
زنده باد تابستان! زنده باد آزادی و پرواز!

نقل قول:
من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم، تا تو نانی به کف آری و به غفلت نخوری!

هان! ای مورفین ابن گانت! آماده ام من آماده ام! تا بکوبم در دهانت! چی فکر کردی؟ فکر کردی اومدم بگم کارت درسته و من به تو رای میدم؟ زهی خیال باطل! یکی از مسئولین مناظرات انتخاباتی هیچ وقت همچین اشتباه فاحش استراتژیکی انجام نمیدهد! گلابی!

فرت!

آمده ام که سر بَرم/جان تو را به در برم/ ور تو بگویی ام که نی/با ساتور و تبر برم!

هان! ای آنتوان چاخانوف! باز چه می خواهی سر و کله ات پیدا شده؟ پول خرد ندارم. الان هم خیلی خوابم می آید و باید بروم بخوابم. برو فردا بیا ببینم چه می گویی.

ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۴ ۳:۰۷:۰۵

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۰:۳۸ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
من به خال لبت ای دوست گرفتار شدم، تا تو نانی به کف آری و به غفلت نخوری!

هان! ای مورفین ابن گانت! آماده ام من آماده ام! تا بکوبم در دهانت! چی فکر کردی؟ فکر کردی اومدم بگم کارت درسته و من به تو رای میدم؟ زهی خیال باطل! یکی از مسئولین مناظرات انتخاباتی هیچ وقت همچین اشتباه فاحش استراتژیکی انجام نمیدهد! گلابی!

فرت!

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۴ ۱:۱۴:۵۳
دلیل ویرایش: هویجوری

ستاد انتخاباتی "مورفین گانت" (ویکی مورفین)
پیام زده شده در: ۰:۳۱ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲

دلوروس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۵۲ شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸
از چاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1592
آفلاین
ستاد انتخاباتی آقای مورفین گانت

با عرض سلام و ادب خدمت آقای گانت

هرگز روزی فکر نمیکردم که یک ماده شیمیایی آرام بخش همانند شما جان بگیرد، وارد جامعه جادوگران شود و با شعارهای تفریحات سالم و فرح بخش برای جوانان وارد انتخابات بسیار سیفید و تمیز وزارت شود. به هر حال تقدیر این گونه بود و شما وارد انتخابات شده اید. خوشحالیم که شما را به عنوان نماینده یکی از خانواده های اصیل و متمدن جادوگران در صحنه پرشور انتخابات می بینم. لذا انتظار می رود در برابر میلیون ها جادوگر بر حسب اصالت خاندان خود رفتار کنید.

به شدت از شما تقاضا می شود که از آوردن افراد بنگی و فاقد تعادل به ستاد خود و صحنه انتخابات خودداری کنید و سوء استفاده از آرای این افراد را به حماسه های آتی موکول کنید. توزیع اجناس رنگارنگ و تیز در ستاد انتخاباتی تان ممنوع است. توجه داشته باشید که شما به عنوان یک کاندیدا کاملا آزاد هستید که ستاد انتخاباتی خود را به طور کامل با محوریت ایفای نقش اداره کنید یا اینکه مطلقاً بدون ایفای نقش به سبک پرسش و پاسخ میان خبرنگاران، علاقه مندان و هواداران در اینجا، اهداف و ایده های خود را بیان کنید. حتی مختار هستید که به شکل تلفیقی از این دو روش ستاد انتخاباتی خود را اداره کنید.
سخن را کوتاه می کنم. فقط خواهشمندم جهت تبلیغات از ابلاغیه رسمی تبلیغات پیروی نمایید.

با آرزوی درمان همه دردهای بی درمان
ستاد برگزاری انتخابات وزارت سحر و جادو

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۳/۲۵ ۱:۰۳:۱۳

No Country for Old Men

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.